|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 12:17:52
|
|
|
perenoel, sul on ikka väga egotsentriline nägemus oma "äriplaanist". Kas ei peaks hoopis sina olema tänulik kasutajale? Kasutaja on ju see, kes teeb sinule teene, ostes sinu kaupa või sinu poolt pakutavaid teenuseid, mida sa reklaamide vahele sokutad. Kasutaja saab ilma sinuta hakkama, sest kohe kindlasti on olemas mõistlikumad alternatiivid, aga kui sinul pole kasutajaid, siis ei jäägi sul muud üle, kui üha napakamaid ideid genereerida.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
viimati muutis Vondur 24.12.2023 12:18:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.12.2023 12:18:23
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Kasutaja peaks ju olema üliväga tänulik sellise võimaluse eest ja olema agaralt valmis teda vähegi huvitaval reklaamil klikkima. |
Paraku on inimese jaoks tema aeg piisavalt väärtuslik, seega enamikku oma ajast mõttetuid reklaame vahtida ja neile klikkida ei soovi. Ja raha on samuti piisavalt väärtuslik, et seda kõiksugu pakutava sodi kokkuostmiseks mitte kasutada. Seega ei, inimesed ei ole üldjuhul selle võimaluse eest tänulikud, pigem vihased.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.12.2023 12:19:55
|
|
|
| Kas loete iga reklaami läbi või mismoodi see aega kulutab ja häirib?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 12:28:08
|
|
|
Janis, kui sulle reklaamibänner keset ekraani piltlikult öeldes näkku kargab ja pakub ussiõli, mis ravib kõik haigused ja eemaldab pesult kõik plekid, siis jah, selline asi häirib.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.12.2023 12:29:35
|
|
|
Ussiõli reklaam on pigem meelelahutus
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.12.2023 12:39:45
|
|
|
| Paraku on enamasti terve ekraan on säherdust "meelelahutust" täis, teinekord lausa mitmes kihis, huvipakkuva infoni jõudmine on aeganõudev. No pole ju vaja.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 12:43:53
|
|
|
Vondur, Reklaame näitab Adsense süsteem vastavalt lehe sisule ja kasutajale, leides hetkel parima pakkumise. Kui sa asud New-Yorgis ja oled tegelenud endale juristi otsimisega, ei ole mitte mingit põhjust, miks süsteem ei peaks sulle näitama 15-18 eurose klikiga adcokaadibüroo reklaami ja selle asemel pakuks 0.40 maksvat ussiõli klikki. Kõik sõltub kasutajast.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 12:52:39
|
|
|
perenoel, ma lülitan isikustatud reklaamid välja alati, kui see on võimalik. Blokeerin oma asukoha määramise, ning mul pole vaja NY juriste reklaamimavaid bännereid, sest selliseid asju ei otsita Adsense mähkmereklaamide vahelt.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 12:55:32
|
|
|
Vondur, Aga kas sa ei arva, et just sellepärast, et sa kõik enda kohta käiva blokeerid, ongi sinu kogemus reklaamide osas nii kehva? Kes teab, palju huvitavat on seetõttu avastamata jäänud. Soovitan katseks nädalakene proovida teistsugust lähenemist.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
24.12.2023 13:03:02
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Vondur, Aga kas sa ei arva, et just sellepärast, et sa kõik enda kohta käiva blokeerid, ongi sinu kogemus reklaamide osas nii kehva? Kes teab, palju huvitavat on seetõttu avastamata jäänud. Soovitan katseks nädalakene proovida teistsugust lähenemist. |
Peab siis alati andma infot firmadele, kes võivad kolmandatele osapooltele edasi müüa, kõiki su huvisi ja sõpru? Millega tegeled ja millest mõtled.
Võib ju olla natuke privaatsust, pole ju palju küsitud.
Kas muutume uiguurideks? totaalne jälgimisühiskond..
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 13:11:33
|
|
|
mina634, Oleneb ju kes jälgib ja milleks. Võta näiteks see, kuidas vanasti jõukamates majades teenijad kõrv kikkis kuulasid, et vajadusel kohe kohale joosta. Ettevõtted teevad ju sedasama. Võtame näiteks selle New-York lawyeri oluikorra. Oletame, et Google on saanud haisu ninna, et kasutajal sõitis eile rekka üle varba. momentaanselt kümnekordistub juba nagunii kallihinnaline klikk ning seda müüakse 200 dollariga ja rohkem. Kõik võidavad ning ilmselt enim see kasutaja, kes saab suure hulga pakkumisi inimestelt, kes kõik on teda valmis abistama.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
24.12.2023 13:18:01
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| mina634, Oleneb ju kes jälgib ja milleks. Võta näiteks see, kuidas vanasti jõukamates majades teenijad kõrv kikkis kuulasid, et vajadusel kohe kohale joosta. Ettevõtted teevad ju sedasama. Võtame näiteks selle New-York lawyeri oluikorra. Oletame, et Google on saanud haisu ninna, et kasutajal sõitis eile rekka üle varba. momentaanselt kümnekordistub juba nagunii kallihinnaline klikk ning seda müüakse 200 dollariga ja rohkem. Kõik võidavad ning ilmselt enim see kasutaja, kes saab suure hulga pakkumisi inimestelt, kes kõik on teda valmis abistama. |
Et siis kõik rekkad hakkavad talle üle varba sõitma..
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 13:18:44
|
|
|
perenoel, annan sulle ühe lihtsa ja arusaadava vastuse, millest sa kuidagi aru saada ei taha. Minule ja kindlasti paljudele teistelegi pole vaja reklaame. Ei iskustatud, ega ka suvalisi. Ja eriti just selliseid jehoova tunnistajate stiilis töötavaid reklaamimehi, keda sina siin esindad.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
viimati muutis Vondur 24.12.2023 13:24:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.12.2023 13:23:57
|
|
|
| Enamasti pole vaja jah aga isikustatud reklaamidest on mulle küll tihti kasu olnud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
24.12.2023 13:25:05
|
|
|
Endal praegu Delfi 3 kuud 3 eurune pakett ja nö vähem rekllami. Avalehel adblokiga näitab 17 elementi Aga noh sisutihedus on jah vastavalt selle hinnale. Samas paberkujul väga enam ei tahaks tellida infot, ressurssi raiskamine. Imelik, et pabertellimusel ei ole pakutud reklaamivaba paketti.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 13:26:59
|
|
|
mina634, Rekkad teevad kõik endast oleneva, et mingit üle varba sõitmist ei oleks. Ja ettevõtted ei luba ealeski neid teele pastelde kummidega nagu Eestis. Sest kui tõepoolest üle varba sõidetakse, siis ei maksa advokaadibüroo sadu dollareid kliendi saamiseks loteriis osalemiseks niisama, nagu võid ju isegi arvata. Kui ka kolmekümnest kahesajadollarilisest klikist üks tähendab klienti, on ta ikkagi suures võidus. Nagu seda on ka kasutaja, kes klikkis.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
24.12.2023 14:29:57
|
|
|
Selle jaoks on osta.ee ja ise otsin toote üles, kui esilehel ei juhtu olema. Advokaadibürood ei huvita.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Outenter
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
24.12.2023 15:25:53
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| mina634, Rekkad teevad kõik endast oleneva, et mingit üle varba sõitmist ei oleks. Ja ettevõtted ei luba ealeski neid teele pastelde kummidega nagu Eestis. Sest kui tõepoolest üle varba sõidetakse, siis ei maksa advokaadibüroo sadu dollareid kliendi saamiseks loteriis osalemiseks niisama, nagu võid ju isegi arvata. Kui ka kolmekümnest kahesajadollarilisest klikist üks tähendab klienti, on ta ikkagi suures võidus. Nagu seda on ka kasutaja, kes klikkis. |
Arvestades sellega et googel reklaamib pigem neid kes talle rohkem maksavad, mitte neid kes päriselt pädevad on siis sinu jutt on ikka päris ajupesu lõhnaga.
Üldiselt on nii, et need kes on pädevad ja teevad midagi eriti kvaliteetselt siis neil pole isegi erilist põhjust ennast reklaamida. Reklaami on sunnitud ostma pigem ebapädevad tegijad kuna muidu keegi nende [poop emoticon] ei osta. Lihtsalt õngitsetakse reklaamidega lolli.
Sinu enda näite põhjal - kui rumal peab inimene olema, et küsida juriidist nõu suvaliset kohast millest kuulis esimest korda alles läbi reklaami? Samas on jah inimesi kes hea meelega kuulavad finantsnõu suvalistelt, ilma piisava pädevuseta, inimestelt kabanduskeskuses ......
Rääkida kui hea ja tore on googel ja kui väga ta meist hoolib on ikka tegelikult lausvale. Googlit huvitab ainult raha ja peamiselt teenib ta selle otsides lolli ehk siis neid kes oma sinisilmsuses vajutavad mõnele reklaamile. Preemiaks saab selline vajutaja kas koheselt leguneva hiina käki või teenuse mõnelt ebapädevuse etalonilt.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
24.12.2023 16:42:27
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
Kasutaja peaks ju olema üliväga tänulik sellise võimaluse eest ja olema agaralt valmis teda vähegi huvitaval reklaamil klikkima. Huvipuuduse üle ei tohiks ka kurta, sest Google teeb ju kõik temast oleneva, et näidata just konkreetset inimest huvitavat reklaamsisu. |
Aga miks see reklaam hoopis mingil muul lehel mulle kasulik peaks olema?
Ma oskan google otsingusse advokaadibüroo ise ka kirjutada kui parasjagu advokaati soovin leida. Ma ei ava siis a'la küülikukasvatajate seltsi kodulehte lootuses, et just seal mulle sobiv advokaadibüroo pakkumine näkku kargab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.12.2023 16:56:22
|
|
|
| Millisel “ala küülikukasvatajateseltsi” laadsetel lehtedel üldse reklaami kuvatakse?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
24.12.2023 16:58:22
|
|
|
Tänulik, ahah. No see on tõesti nagu mingite usuhullude jutt. Sry, ei. Ma ei taha mitte kunagi näha ega kuulda mitte ühtegi reklaami, veel vähem isikustatuid, ja kui tõesti peaksin mõnda nägema, siis põhimõtteliselt ei kliki. Ka ei kliki ma kunagi nn sponsitud tulemustele Google otsingus. Location on kõigis seadmetes välja lülitatud, va kui tahan taksot tellida.
Mulle vajaliku teenuse või toote suudan leida ise ilma igasuguste reklaamideta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
24.12.2023 17:10:38
|
|
|
| Nojah siis, ma tõesti neid ei näe
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 17:27:12
|
|
|
napoleon, Küülikud ei puutu asjasse. Inimene armastab ju enne kuhugi pöördumist netis veidi ringi vaadata. Et ahah, rekka sõitis üle varba, mis nüüd asjast saada võiks? Ja oletame nüüd, et napoleon on AI abil valmistanud rohke informatsiooniga saidi, kus räägitakse erinevate osariikide pretsedentidest, summadest, mid välja on nõutud jne. Ja seal siis kenasti teksti vahel on miski Dubovich & Koch kui "personal injury specialist". Inimene klikib sellel ning napoleon saab järgmise kuu lõpus kliki eest 140 dollarit. Sait on ennast uhkesti õigustanud. Kõik on justkui rahul ju.
Aga see koer.eee sait on ju isegi tagasihoidlik. Ainult skyskraper, mis minul näitas Euronicsit ja on-top jalus Range Roveriga. Mõlemad viisakad reklaamid, aga nad teeniksid kõvasti enam, kui paneksid vähemalt ühe sisuteksti vahele ka.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
24.12.2023 17:53:02
|
|
|
| Klikkida mingil suvalisel "personal injury specialist" reklaamil? Ma peaksin olema ajukahjustusega, et midagi sellist teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 18:03:48
|
|
|
videvlane, sellised reklaamid ongi mõeldud ajukahjustusega, ehk teisisõnu mõtlemisvõimetule inimesele, nagu ka lugematud netipettused, mis oma olemuselt on samuti reklaam, sest eesmärk on sama - inimestelt valede ja pooltõdede abil raha välja moosimine.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.12.2023 18:04:28
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Ja seal siis kenasti teksti vahel on miski Dubovich & Koch kui "personal injury specialist". Inimene klikib sellel ning... |
Kui inimene tõesti säherdustel linkidel klikib, siis mina soovitaks tal mõnest meditsiiniasutusest abi otsida. Sobiliku leiab mõnest reklaamist.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 18:16:57
|
|
|
Ei no kuulge, ega ikka suvaline inimene ei reklaami ennast sedasi. Osariigi advokatuurieksamid peavad tehtud olema, ilma selleta pole mingit praktiseerimist. Lihtsalt, neid praktiseerijaid on tuhandeid ja et klient endale saada, tehakse selleks jõupingutusi. Ja üleüldse ei peaks kliendi aju kritiseerima. Selge see, et milleski abi vajaja on selles asjas saamatu. Ilma probleemita pole ka probleemi lahendajat tarvis ja raha ei maksta kellelegi.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
viimati muutis perenoel 24.12.2023 18:27:22, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
24.12.2023 18:17:03
|
|
|
Praegu töötab AdGuard väga hästi ja kui veidikene seadistada, siis youtube reklaame blokib ka ilma hoiatuseta edasi..
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.12.2023 18:34:17
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Ei no kuulge, ega ikka suvaline inimene ei reklaami ennast sedasi. |
Oled sa selles ikka päris kindel?
| perenoel kirjutas: |
| Selge see, et milleski abi vajaja on selles asjas saamatu. |
Kui inimesel on abi vaja, suhtleb ta alustuseks mõne usaldusväärse tuttavaga. Mitte ei kliki süüdimatult kõigile reklaamidele, mille usaldusväärsus on nullilähedane.
Pean silmas normaalset inimest, mitte sellist, kellelt "tulebki raha ära võtta". Aga nagu mina aru olen saanud, siis sina oma reklaamidega ullikesi jahidki. Ja sa ei suuda mitte kuidagi mõista, mis normaalsed inimesed õnge ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
24.12.2023 18:47:16
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Ei no kuulge, ega ikka suvaline inimene ei reklaami ennast sedasi. Osariigi advokatuurieksamid peavad tehtud olema, ilma selleta pole mingit praktiseerimist. Lihtsalt, neid praktiseerijaid on tuhandeid ja et klient endale saada, tehakse selleks jõupingutusi. Ja üleüldse ei peaks kliendi aju kritiseerima. Selge see, et milleski abi vajaja on selles asjas saamatu. Ilma probleemita pole ka probleemi lahendajat tarvis ja raha ei maksta kellelegi. |
Inimene, kes klikib esimesel ettejuhtuval reklaamil, selle asemel et ise otsida, uurida ja võrrelda, peab olema tugevalt alla keskmise intelligentsusega või siis nii vana, et ei tea interneti kasutamisest praktiliselt midagi.
IMO on juba sellised inimesed, kes adblocki ei kasuta, kerge vaimse puudega või masohhistid. Normaalse vaimse tasemega inimene ei ole nõus reklaame vahtima, kui seda on võimalik vältida.
Ja muuseas, sinu fraas "AI abiga lehe kokkupanemisest" on vägagi kõnekas. Teiste sõnadega, see on soov lillegi liigutamata ja omapoolset vaeva nägemata reklaami abil raha teenida. Arusaadav, aga miks sa ootad teistelt mingit metsikut poolehoidu ja toetust sellistele ideedele? Mul ei ole vaja sinu AI koostatud lehte, sellist infot suudan ka ise hankida. Kui tahad oma sisu eest tasu saada, peab see olema ka vastava kvaliteediga, reaalset uurimustööd kasutanud sisu, mitte AI ja Wikipedia abiga kokkuklopsitud teise ja kolmanda ringi informatsioon.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 18:57:57
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| perenoel kirjutas: |
| Ei no kuulge, ega ikka suvaline inimene ei reklaami ennast sedasi. |
Oled sa selles ikka päris kindel?
|
Olen ikka küll jah. Näiteks New Yorgi piirkonnas reguleerib litsentsita juurapraksist Judiciary Law, par. 478 ja see näeb ette kuni 4 aastat vanglakaristust. Nii, et ei mingit "posimist" küll olla ei saa ja reklaamid on täiesti legitiimsed ja muretsema ei pea mitte üks raas.
videvlane, Aga missugust uurimustööd peaks siis humanitaaralas sellist tegema, millega AI server hakkama ei suuda saada? Chat-GPT teostab isegi netiotsinguid. Ja see, et sisu loomine on tehtud lihtsamaks, ei tähenda veel seda, et omapoolset vaeva näha ei tuleks. Sa pead leidma endale nišši mis oleks nõudlusega ja samas mitte üleküllastatud pakkumisega ja siis pead oma saiti/raamatut/kanalit vmt suutma turustada. See on tegelikult raske töö.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 19:07:16
|
|
|
perenoel, siit sa oma "nišši" küll ei leia... Proovi parem New Yorgi "soccer mome" peedistada.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
24.12.2023 19:16:00
|
|
|
Et kui jood, siis joo koos reklaamiga:
Spoiler 
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
24.12.2023 19:33:06
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| See on tegelikult raske töö. |
Hmm... ilmselt on meie ettekujutused sellest, mis on raske töö, ikka väga erinevad. Samuti sellest, mis asi on uurimustöö. Kui lased oma uurimustöö AI-l ära teha, siis pole sul mingit põhjust ega õigust nuriseda, et rahvas selle eest maksta ei taha. Maksma peaks antud juhul AI-le, mitte sulle.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 19:56:14
|
|
|
videvlane, See oleks sama nagu öelda, et kui põllumehel on traktor, siis pole tal raha saamisele enam asja, või et maksta tuleks traktorile
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
24.12.2023 20:02:40
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
videvlane, See oleks sama nagu öelda, et kui põllumehel on traktor, siis pole tal raha saamisele enam asja, või et maksta tuleks traktorile  |
Ei, see ei ole sama asi. Aga ma ei viitsi hakata siin selgitama ja lahkama, mis vahe neil on, minu arvates peaks see olema enesestmõistetav. Kui arvad, et sulle ollakse nõus maksma selle eest, et annad aga ChatGPT-le tellimuse ja kribad tulemused oma veebilehele ringi, siis lase käia.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
24.12.2023 20:26:34
|
|
|
Trakori ja Ai vahe on suur, üks teeb töö ära, teine proovib. turg paneb asja paika, kes kellele ja kui palju maksab ja seadusandlus.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
24.12.2023 20:37:02
|
|
|
| raul141 kirjutas: |
| Trakori ja Ai vahe on suur, üks teeb töö ära, teine proovib. turg paneb asja paika, kes kellele ja kui palju maksab ja seadusandlus. |
Traktorid teevad ammu juba algoritmide ja GPS-iga töö ära. Traktorist ainult istub kabiinis. On masinale seltsiks.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 21:01:17
|
|
|
Mina arvan, et antud juhul on eluliselt tähtis ümber mõelda, mis on töö ja kuidas selle eest sissetulekut saada. Läheb vast mõni aastake ja vana moodi mõeldes polegi enam mingit tööd kusagilt võtta. Pakuksin, et töö on ennekõike visioon, selle väljendamine ja sihipärane suunamine. Inimese töö toimub ennekõike nähtamatus mõttesfääris, kujutluses, visuialiseerimises, kuhu AI vähemalt esialgu mitte kuidagi ei pääse.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
24.12.2023 21:13:29
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Mina arvan, et antud juhul on eluliselt tähtis ümber mõelda, mis on töö ja kuidas selle eest sissetulekut saada. Läheb vast mõni aastake ja vana moodi mõeldes polegi enam mingit tööd kusagilt võtta. Pakuksin, et töö on ennekõike visioon, selle väljendamine ja sihipärane suunamine. Inimese töö toimub ennekõike nähtamatus mõttesfääris, kujutluses, visuialiseerimises, kuhu AI vähemalt esialgu mitte kuidagi ei pääse. |
Microsoft topib igale poole juba AI-d. Paint programmis on ka juba sees.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
24.12.2023 21:19:39
|
|
|
| Nagu ma ütlesin, kui on inimesi, kes on nõus maksma, pole probleemi. Ja pole mingit mõtet üritada veenda kedagi, et sinu töö on nii väärtuslik, et ta peab sellega tutvumiseks reklaame taluma. Kui leiad, et pead oma töö eest tasu saama, siis tee oma leht tasuliseks, müü oma sisu raamatuna, mida iganes, ja rahu majas. Kui sisu on tasemel, leiab see ostjad, kui ei ole, ei leia.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
24.12.2023 21:26:10
|
|
|
| mina634 kirjutas: |
| raul141 kirjutas: |
| Trakori ja Ai vahe on suur, üks teeb töö ära, teine proovib. turg paneb asja paika, kes kellele ja kui palju maksab ja seadusandlus. |
Traktorid teevad ammu juba algoritmide ja GPS-iga töö ära. Traktorist ainult istub kabiinis. On masinale seltsiks. |
Nii ongi ju, eelmistele repliikitele toetudes on näha kus omanik vähem tööd peab tegema. "Omanik" jah halb sõna ja loodetavasti tulevik mingeid repressioone inimeste suhtes ei tule. Arnie tuleviku filmid ikka enamus täide läinud.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
24.12.2023 21:33:06
|
|
|
| perenoel kirjutas: |
| Mina arvan, et antud juhul on eluliselt tähtis ümber mõelda, mis on töö ja kuidas selle eest sissetulekut saada. Läheb vast mõni aastake ja vana moodi mõeldes polegi enam mingit tööd kusagilt võtta. Pakuksin, et töö on ennekõike visioon, selle väljendamine ja sihipärane suunamine. Inimese töö toimub ennekõike nähtamatus mõttesfääris, kujutluses, visuialiseerimises, kuhu AI vähemalt esialgu mitte kuidagi ei pääse. |
Mida rohkem na su sissekandeid loen, seda enam olen ma veendunud, et sinu maailmas tuleb piim ka poest
Ja see ongi tänane oht maailmas, inimesed ei adu enam, mis on reaalsus ja mida selleks tuleb teha, et AI promojal ka kõht täis saaks.
Huvitav on jälgida, kuhu ka sinu teekond viib ...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 21:45:18
|
|
|
perenoel, ah et töö polegi enam töö, vaid rohkem nagu visioon? Ma arvan, et sinu arvamust muudaks hoobilt tuletõrjuja, kes sinu maja kustutamise asemel ChatGPT-s visiooneerima hakkab, või siis kirurg, kes enne sinu pimesoole operatsiooni AI käest küsib, mida teha ja kuhu skalpell torgata... Lekkivast torust sinu köögis ja lukksepp-visionärist ma ei hakka rääkimagi. Mis on selle planeedi nimi, kust sa tulid?
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
24.12.2023 21:57:46
|
|
|
Vondur, ei ole vaja halvustada. Tähtis , et kõik oleks avatud ja saavad vabalt paisata informatsiooni, siis vähemalt on tuvastatav ka tulevik. Ei saa ju pahaks panna, kui inimene tahab enda elu kergemaks teiste inimeste, olendite arvelt. Kuidagi ikka saame ilma konfliktita selle joonde ajada, aga väga segased ajad on.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
24.12.2023 22:13:56
|
|
|
raul141, ega ei halvustagi, ainult imestan ja arutlen.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
videvlane
HV vaatleja
liitunud: 04.01.2012
|
24.12.2023 22:27:44
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| perenoel, ah et töö polegi enam töö, vaid rohkem nagu visioon? Ma arvan, et sinu arvamust muudaks hoobilt tuletõrjuja, kes sinu maja kustutamise asemel ChatGPT-s visiooneerima hakkab, või siis kirurg, kes enne sinu pimesoole operatsiooni AI käest küsib, mida teha ja kuhu skalpell torgata... Lekkivast torust sinu köögis ja lukksepp-visionärist ma ei hakka rääkimagi. Mis on selle planeedi nimi, kust sa tulid? |
Heh. Loen just praegu Martha Wellsi ulmesarja "The Murderbot Diaries" (väga hea sari muuseas, põhiteemaks see, mida tähendab olla inimene androidi ehk robot-inimese vaatevinklist), kus tegevus toimub hea mitusada aastat tulevikus ja kogu füüsilise töö teevad tõepoolest ära droonid, robotid, androidid jms masinad. Inimeste põhitegevuseks ongi vaimne töö, loomine, juhtimine, korraldamine jne. Kuid hoolimata superintelligentsete AI-de olemasolust selles maailmas, saavad isegi needsamad AI-d ja androidid suurepäraselt aru, et ilma inimesteta poleks eksistentsil mingit väärtust, see oleks igav ja stagneerunud. Ei, nad ei taha ise olla inimesed, nad isegi suhtuvad orgaanilisse ellu kerge üleolekuga, kuid sellegipoolest teavad, et ilma orgaanikata ei saa, või õigemini pole mõtet. Mulle eriti meeldib selles sarjas see, et seal ei ole ulmefilmides nii tavalist "kuri ja inimesi vihkav AI tahab maailma valitseda" klišeed - kõik need AI-d, robotid ja androidid on väga sümpaatsed.
Aga loomulikult oleme me praegu sellisest eksistentsist veel valgusaastate kaugusel.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perenoel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.05.2004
|
24.12.2023 22:37:25
|
|
|
Tegelikult on alati visioon olnud kõige tähtsam töö. Steve Jobsi sarnased inimesed, kes on oma vaimse väega lükanud käima mingisuguse protsessi, kus küll tuhanded on oma pisikest töölõiku teinud, kuid kes keegi poleks suutnud midagi, kui visionääri taga poleks olnud. Ma väidan, et enamus on lähemas tulevikus sunnitud analoogseks, sest kõik lihtlabasema teevad lihtsalt robotid juba homme ära ning inimene ei suuda nendega võistelda. Ehk siis, sina, kes sa seda teksti loed, pead saama Steve Jobsiks. Sul ei ole kõrghoonetäit sipelgaid käske täitmas, kuid on AI. Teeb sama välja.
EDIT:
videvlane, Ulme, olgu pealegi visuaalselt lükatud kuhugi tulevikke, räägib tegelikult ikkagi tänasest päevast ja selle probleemidest, võimaldades stressivabama suhte sellesse ja parema rakursiga vaatenurga. Me oleme sellele ligemal kui võime arvata.
_________________ The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
25.12.2023 11:36:58
|
|
|
videvlane, see , et optimist olla ja reaalselt tulevikus ka need süsteemid on"sõbralikud, näitabki meie nõrkust. Midagi nihu läheb ei saa kunagi välistada. Miks peaks tehnoloogia meid vajame, kui me oleme prügi, reostame maad ja hoopis pidurdame hoopis nende arengut? Isegi meie ju poliitiliselt reguleerime inimmassi, miks ei saa siis seda huumust reguleerida natuke kiirem mõtlev "teadvus"?
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|