Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas netis "õlleraha" teenida? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 21:15:46 vasta tsitaadiga

Kassmees, algse postituse juures oli ju “ Alguseks kärab küll?”; tõingi välja asjad, mis IMO “ei kära” icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 21:26:27 vasta tsitaadiga

napoleon, ei. Kahe lause ja kolme sõnaga ei saa mingit x läpakat lahku - kokku. Võib suvakaid võtta ja kokku panna.mingite kohta ei leiagi, sest pole kunagi tehtud.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 21:58:36 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
napoleon, ei. Kahe lause ja kolme sõnaga ei saa mingit x läpakat lahku - kokku. Võib suvakaid võtta ja kokku panna.mingite kohta ei leiagi, sest pole kunagi tehtud.


Aga selle saab, kas näiteks mälu vahetamiseks peab vaid alumise kaane/luugi lahti võtma või rohkem lammutama icon_wink.gif Loomulikult sõltub õpetuse pikkus protsessi keerukusest.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 22:03:41 vasta tsitaadiga

Disassembly tähendab "pulkadeks".
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.02.2022 22:53:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
kas YT tiktok vms. keskkond annab siis rohkem pappi kui pikema video teed ehk reegli vähem möla ja rohkem sisu eiramisel võib potentsiaalselt rohkem teenida.


Kui Youtube'i video on üle 10 minuti pikk, siis saab keskele ka reklaami panna. Sellepärast mõned teevadki mõne sekundi pikema kui 10 minutit ning üsna tihti on kolmandik niisama möla.
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 23:42:14 vasta tsitaadiga

Tegelikult neid isetegemise ja remontimise videosid vaadates tundub: see niśś on täis ja oma ala meistrid on maailma vallutanud.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2022 23:55:53 vasta tsitaadiga

No kui youtube on isetegemise spetsialiste täis, siis on olemas ju alternatiivid, redtube näiteks… thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 00:26:56 vasta tsitaadiga

Vat, ei tea. Miskipärast kohalikke parandajaid pole silma hakanud. Peab seda northbridgefix i vaatama..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 05:36:52 vasta tsitaadiga

Kui "english is needful", siis pole mingit mõtet sellel, et ma olen kohalik? Suunaks ettevõtmise eestlastele, aga need oskavad tänapäeval ju ingliśśi nii hästi, et võtavad suvalise maakeralasest meistri video lahti ja saavad kõik, mida vajavad?

Noh, muidugi võib sellise tegemise eesmärk olla ka lihtsalt näidata, et eestlased pole süldinäpud. Kahjuks mina siiski olen, aastatepikkune praktika pole suutnud mu näppe meisterlikult käima panna. Nii et teatud vähemuste meeleheaks Redtubes "poleerimine" võiks mulle sobida küll, see ju nii lebo "töö" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 05:41:07 vasta tsitaadiga

Eestikeelsel contentil pole mingit mõtet. Vaatajaid ei leia. Kõik.

Lisaks võid ju teha mõtteharjutuse, et mitut eesti yt kanalit tead ja vaatad nende videosid hea meelega. Korda seda harjutust oma tutvusringkonnas. No mina pean ikka kõvasti mõtlema enne kui tuleks mõne eesti kanali peale. Ja reeglina kui midagi vaja lahendada või selgeks saada, siis lihtsam kirjutada oma probleem inglise keeles ja valida sadade vastuste seast

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 07.02.2022 06:28:08 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Lisaks võid ju teha mõtteharjutuse, et mitut eesti yt kanalit tead ja vaatad nende videosid hea meelega.
istoprotsent mida v***u mida v***u ja joutüübid kreks kreks kreegorlillemets kvaliteetkontent. olgu olgu, peale karel piiroja vist ei tulegi miskit ette hetkel. puhata ja mängida vb äärmisel juhul.
_________________
"Kuidas on see hea?"
-Auto kirurgia kliinik
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2022 08:02:20 vasta tsitaadiga

Ära räägi, lihtsalt tee mingi asi lahti ja pane kokku. Pealkiri ja kirjeldus eesti inglise keeles. Kui diy peale jääda. Video saad lõigata 10 min ja peale, profiili alla tekib mingil ajal sisu.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 19:25:16 vasta tsitaadiga

https://www.am.ee/index.php/node/7554

Liiga ilus, et olla tõsi icon_smile.gif Aga võibolla on kellelgi kogemusi oma telefonifotode müümisega selles artiklis mainitud äppide kaudu?
On vajalik mingi 500+ eurot maksev telefon või saab ka sajaeurosega, kui rakendada mõnda nippi (statiiv, manuaalsätted jne)?
Saaks ehk oma tuksis helistamisfunktsiooniga telefonidele veel rakendust leida.
Samsung J3 ja Huawei Honor 7S teevad päevasel ajal tegelikult täitsa normaalseid pilte ja kuna minul puudub see "suurte fotokriitikute" pilguteravus, siis ma ei suuda näha pildis selliseid vigu, mida nemad tuhandete kaupa leiavad. Ma näen ära mõne kandilise piksli ja mõned hämaras pildistamisel tekkivad moonutused. Aga ei midagi enamat.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 19:40:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Samsung J3 ja Huawei Honor 7S teevad päevasel ajal tegelikult täitsa normaalseid pilte


Ei, ei tee.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 20:02:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
tsitaat:


Samsung J3 ja Huawei Honor 7S teevad päevasel ajal tegelikult täitsa normaalseid pilte


Ei, ei tee.


Vigadeotsijad on ainsad, kes alati leiavad selle, mida otsivad. Nii ütleb Murphy seadus.
Jah, mingit "müra" ja ebaselgeid piirjooni võib telefonipiltidele jääda. Neid ilminguid saab vähendada - statiiv või muu kindel alus, viitpäästik jne.
Ja siis võiks täitsa meeldida inimestele, kellel ei ole seda Murphy seaduses mainitud vigadeotsija kotkapilku.
Noh, eks saab katsetada.

Seltskondades olen teinud grupipilte ja siis on mulle öeldud, et mul on olemas oskus valida pildistamiseks häid vaatenurki. Sellega kuidagi ei annaks pildil muid vigu tagaplaanile suruda? Läheb vist teemast välja muidugi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 12.03.2022 20:05:39 vasta tsitaadiga

Need junnid ei tee häid pilte, unusta ära. Mõnda lipulaeva selleks vaja.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 20:27:07 vasta tsitaadiga

Kuhu see j3 ja 7s dxomarki kaamerate tabelis asetsevad?

Nendes keskkondades tegeletakse ikkagi fotoaparaadi abil tehtud fotodega.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2022 22:21:27 vasta tsitaadiga

Kassmees, sa võid siin meiega sel teemal vaielda...aga reaalne elu, praktiline kogemus, füüsikaseadused ning kõik muud asjad panevad väga selgelt ja üheselt paika - ühegi keskpärane nutitelefoniga ei ole võimalik teha kvaliteetseid fotosid paljudes erinevates tingimustes. Heal juhul õnnestub sul teha arvestatavaid fotosid mingite tipptelefonidega aga isegi sul juhul ikkagi vaid teatud piiratud tingimustes.

Loomulikult võib igasugune telefoniga tehtud pilt TUNDUDA päris kvaliteetne näiteks sellesama telefoni ekraani pealt vaadates. Aga võta profi fotokaamera ning mõni oma suvaline nutitelefon ja mine tee ükspäev seeria fotosid igasugustes erinevates kohtades, erinevatest asjadest, täiesti erinevates valgustingimustes jne. Mõlema seadmega täpselt ühesugused fotod - ja siis istu arvuti taha ning tõmba need fotod omale alla ning ava KVALITEETSE ja kalibreeritud värvidega monitori peal. Vaata üle ja tule nüüd räägi uuesti seda juttu, et sa vahel tajub mõnda suuremat pikslit icon_biggrin.gif

Kui keegi on nõus sulle mingisuguste fotode eest kuskil reaalset raha maksta siis palun, ära ole naiivne ja katsu ikka aru saada, et parim võimalik kvaliteet käib siin asja juurde. See muidugi ei tähenda, et moblaga pole võimalik üldse kunagi, kuskil, midagi pildistada. Ikka võid pilti teha ideaalses valguses, kui ei pea hiljem midagi suurest kaadrist croppima jne. Aga oleme reaalsed - moblaga pildi tegemisel on tehnilised piirangud! Anyway, päris normaalseid kaameraid saab tänasel päeval (loomulikult kasutatuna..) osta alates nii väiksest rahast nagu 100eur. Kui tahad proovida piltidega raha teenima hakata siis nii väikse investeeringu peaks kannatama ikka teha

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 04:29:02 vasta tsitaadiga

Hivitav kas mõni päris tavaline inimene ka fotosid 80" monitoril 800x zoomiga uurib, et mõni viga leida....
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 07:11:34 vasta tsitaadiga

huvitav, kas paljud "tavalised inimesed" ostavad igapäevaselt läbi mingite rakenduste fotosid, et neid siis korraks oma lukuaugust natuke suurema nutitelo ekraanilt poole silmaga checkida ning unustada?

ausalt öeldes ajab muigama kui peab sel teemal miskit diskuteerima inimesega, kes tõsimeeli arvab hea ning mitte nii hea või lausa kehva vahe seisnevat selles, et keegi "detektiiv" leiab 80000x zoomiga uurides kuskilt mingisuguse üksiku "vale" piksli icon_lol.gif aga nojah, kõigil on õigus arvata ning uskuda mida iganes nad soovivad. eks tehke oma mobladega pilte ja proovige nende eest siis mingit arvestatavat tulu teenida - kui see asi tehtud ja õnnestunud siis võib alati tulla siia tagasi and prove me wrong!
meanwhile, isegi näiteks niinimet pro dating (profile) coachid kõik räägivad sellest kuidas üks tähtsamaid asju üldse on lasta teha endast KVALITEETSED pildid KVALITEETSE kaameraga - selle all peetakse silmas profifotograafi, kes kasutab profikaamerat ning teab kuidas, kus ja millal pilti teha. Ja seda kõike veel ette teades, et neid pilte vaadatakse tõesti sisuliselt ainult moblaekraani pealt ja tõesti vaid hetkeks

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.03.2022 10:34:37 vasta tsitaadiga

Võtame kaks olukorda: 1. Amatöör, kes esimest korda profikaamerat käes hoiab ja kelle kaadrivalik 90% juhtudest nihu läheb. 2. Proff, kelle kasutada on ainult korralik telefon. Kuigi viimane teeb kindlasti paremad pildid, siis maksma inimesed selle eest valmis ei ole. Kellelegi ei mahu lihtsalt pähe, et tehes sedasama, mida nemad täiesti tasuta hea meelega teevad, korjad selle eest raha.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 13:27:24 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Kuigi viimane teeb kindlasti paremad pildid, siis maksma inimesed selle eest valmis ei ole. Kellelegi ei mahu lihtsalt pähe, et tehes sedasama, mida nemad täiesti tasuta hea meelega teevad, korjad selle eest raha.

Nagu 90-ndad, kus firma kodulehe kujundamine usaldati pigem sekretäri pojale (kuna see oli arvutitunnis emadepäeva kaardi teinud) kui asjatundjale icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 15:50:37 vasta tsitaadiga

Mõtle kui palju progejaid sedasi alustas..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 16:55:13 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Võtame kaks olukorda: 1. Amatöör, kes esimest korda profikaamerat käes hoiab ja kelle kaadrivalik 90% juhtudest nihu läheb. 2. Proff, kelle kasutada on ainult korralik telefon. Kuigi viimane teeb kindlasti paremad pildid, siis maksma inimesed selle eest valmis ei ole. Kellelegi ei mahu lihtsalt pähe, et tehes sedasama, mida nemad täiesti tasuta hea meelega teevad, korjad selle eest raha.


Oleneb. Tite- ja kassipilte ei kutsuta muidugi kedagi raha eest telefoniga klõpsima. Aga kui on vaja mingit konkreetset pilti, siis võib olla lihtsam see osta kui minna ise otsima soovitud objekti sobival taustal.

laurx kirjutas:
Mõtle kui palju progejaid sedasi alustas..


90ndate html-l polnud progemisega suurt midagi pistmist. Valdavalt oli staatiline html ja see käkiti ka enamasti frontpage word vms. abil kokku mitte ei kirjutatud käsitsi.
Millalgi 90ndate lõpus näppisin vist esimest korda php-d, aga tol ajal polnud see väga levinud ja juba apache+php+mysql kompoti käimapanemine eeldas manuaalselt konfimist, millega suvaline tatikas hakkama ei saa.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.03.2022 17:11:07 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:

90ndate html-l polnud progemisega suurt midagi pistmist. Valdavalt oli staatiline html ja see käkiti ka enamasti frontpage word vms. abil kokku mitte ei kirjutatud käsitsi.
Millalgi 90ndate lõpus näppisin vist esimest korda php-d, aga tol ajal polnud see väga levinud ja juba apache+php+mysql kompoti käimapanemine eeldas manuaalselt konfimist, millega suvaline tatikas hakkama ei saa.


Üheksakümnendate veebimeisterduse juurde käis siiski sageli ka javascripti nuppmenüü - kuigi enamasti ei treitud seda ise, vaid kopeeriti kusagilt. Veidi edasijõudnum leht kasutas ka CGI veebivormi, et tagasisidet püüda. Aga jah, mõttetu oleks olnud HTMLi käsitsi kirjutada, kui WYSIWYG editor tegi kõik suurepäraselt ära. Frontpage muidugi polnud soovitav, sest tulemus meeldis ainult Explorerile.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 17:13:06 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Need junnid ei tee häid pilte, unusta ära. Mõnda lipulaeva selleks vaja.


Päris profiasjugi tehakse tänapäeval iphone telefonidega.

Mu mingi odava samsungi junni tehtud pilt. No ei ole halva kvaliteediga.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 17:14:38 vasta tsitaadiga

Vaata nüüd mis need kaadri servad ja detail teevad
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.03.2022 17:14:45 vasta tsitaadiga

Iphone kaamera jah norm, tean inimesi kes iphone lihtsalt pildistamise jaoks ostnud ja telefonina kasutavad hoopis midagi muud.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2022 17:17:27 vasta tsitaadiga

Piltide puhul oleneb tänapäeval see, kui hästi sa oskad filtreid ja maske kasutada. Kedagi ei huvita pilt, mis on "päris", vaid see, kuidas värviheebleid on nihutatud paremale-vasakule.

Teemasse veel niipalju, et lihtsalt hakka midagi tegema. Heietada, et pole ikka head kaamerat vmt, ei vii kuhugi.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 17:18:04 vasta tsitaadiga

javascript, flash jms. tulid mõnevõrra hiljem.... kuskil selle sajandi alguses minu arvates.
Aga mina kirjutasin käsitsi html-i veel sellelgi sajandil.... tegelt kirjutan ka praegu tihti käsitsi kui on vaja mingi väike vidin teha.
WYSIWYG editoridest oli vist dreamviewer ainuke, mis oskas enamvähem normaalse html-i tekitada. Ülejäänud toppisid sinna ikka igasugust sodi. Kui tänapäeval võib öelda, et pohh kas leht on 10kb või 1mb, siis tol ajal see nii ei olnud kuna suurem osa kasutajaid istus dialup otsas ja ega see serverite netiühendus ka tänapäevaste kiirustega ligilähedanegi polnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markus1998
HV veteran

liitunud: 18.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 17:18:49 vasta tsitaadiga

Kui omad Raspberry Pi, siis viska järgi ja katseta seda: https://www.mysterium.network/token
Kui palju päevas jalutad, siis saab kõndimise eest senti ja hilejm teha Amazoni kinkekaardiks: https://lifecoin.ai/#App
Tean paari tuttavat kes mõlemat kasutavad...viimase puhul on tulemust olnud kinkekaartide näol.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 17:19:43 vasta tsitaadiga

perenoel, mis nende olukordade võrdlemise või välja toomise point täpsemalt oli?

mõlemad võivad teha mõned päris okei pildid ja mõlemal tuleb kindlasti pilte, mis ei ole väga okei või lähevad täitsa nahka. telefoniga lihtsalt teatud tingimustes on sisuliselt või absoluutselt VÕIMATU teha pilti, mis kannataks üldse mingisugust kriitikat - mõnel juhul isegi moblaekraanilt vaadates. profikaameraga pigem ei ole olukorda, kus on võimatu saada vähemalt korralikku (kui ehk mitte perfektset) kaadrit...ja seda päris ekraanilt vaadates. või siis reaalse prindi pealt näiteks. muidugi see võib tähendada, et pead omama ka mõnda erinevat objektiivi aga noh - raha teenimiseks ongi vaja natuke raha ka investeerida. thats life, live with it.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 17:23:33 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Vaata nüüd mis need kaadri servad ja detail teevad

Piisavalt alustamiseks

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 13.03.2022 17:23:58 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
perenoel, mis nende olukordade võrdlemise või välja toomise point täpsemalt oli?

mõlemad võivad teha mõned päris okei pildid ja mõlemal tuleb kindlasti pilte, mis ei ole väga okei või lähevad täitsa nahka. telefoniga lihtsalt teatud tingimustes on sisuliselt või absoluutselt VÕIMATU teha pilti, mis kannataks üldse mingisugust kriitikat - mõnel juhul isegi moblaekraanilt vaadates. profikaameraga pigem ei ole olukorda, kus on võimatu saada vähemalt korralikku (kui ehk mitte perfektset) kaadrit...ja seda päris ekraanilt vaadates. või siis reaalse prindi pealt näiteks. muidugi see võib tähendada, et pead omama ka mõnda erinevat objektiivi aga noh - raha teenimiseks ongi vaja natuke raha ka investeerida. thats life, live with it.


Ma ei ütleks, et uue iPhone'iga normaalsetes valgustingimustes talutavat pilti ei saaks. HDR veel pealekauba. Aga maksma ei ole kohe päris kindlasti mitte keegi selle teenuse eest valmis.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 17:28:52 vasta tsitaadiga

99% inimestest ei tee vahet, kas korraliku moblaga või profikaameraga tehtud pilt icon_rolleyes.gif

https://www.youtube.com/watch?v=x8-v5ArASDU&ab_channel=iPhonePhotographySchool

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 18:41:30 vasta tsitaadiga

perenoel, ja mina pole samuti kuskil seda öelnud ega midagi sellist vihjanud. just täpselt vastupidi. heades valgustingimustes saab isegi vähema kui uue iphone'ga täiesti talutavaid pilte.

aga miks me siin üldse mingitest iphonedest räägime? asi algas sellest, et õlleraha teeniv inimene lootis hakata tegema mingi 7a vana low-end telefoniga pilte, mida õnnestuks kellelegi maha müüa. katsugem siis ikka jääda teemasse palun icon_biggrin.gif sellisel telefonil on sisse ehitatud umbes 5euro väärtuses "fototehnikat". ma saan aru, et inimestele meeldib uskuda igasugustesse imedesse jne aga no kas tasub nii naiivne ikka olla? samas veelkord, ja nagu keegi teinegi siin juba vähemalt korra ütles, eks võtke kätte ja hakake tegema. mingit muud moodi kohe kindlasti ei ole võimalik teada saada ega tõestada, et inimesed absoluutselt ei hooli, millega pilti on tehtud ja milline see välja näeb - peaasi, et saaks kuskilt midagi osta.
omalt poolt soovitaks onlufansi - seal tõesti mitte kedagi ei huvita, senikaua kuni näitad midagi "sensatsioonilist", saad oma "jälgivad" kätte ning neilt esialgse raha ära võetud. mingit pikka pidu selle naljaga loomulikult ei ole sest ega keegi sulle pikalt maksma ei jää...kui sa just ei suuda muudkui uusi ja veel hullemaid sensatsioone välja mõelda

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2022 23:52:28 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
perenoel kirjutas:
Kuigi viimane teeb kindlasti paremad pildid, siis maksma inimesed selle eest valmis ei ole. Kellelegi ei mahu lihtsalt pähe, et tehes sedasama, mida nemad täiesti tasuta hea meelega teevad, korjad selle eest raha.

Nagu 90-ndad, kus firma kodulehe kujundamine usaldati pigem sekretäri pojale (kuna see oli arvutitunnis emadepäeva kaardi teinud) kui asjatundjale icon_lol.gif


Tänapäeval teevad spetsialistid kodulehti wordpressis. https://prouaekspert.ee/tasuta-kodulehe-tegemise-valjakutse/
tsitaat:
Osalejate vahel loosime välja iga päev auhindu, kokku üle 5000 euro väärtuses!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sadakrooni
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 14:32:59 vasta tsitaadiga

Veidi õlleraha saab näiteks mobrogist. Endale tegin kasutaja 2020 aastal ja saanud sealt hetkeseisuga 63 eurot.
Tegu siis küsitluste lehega, aegajalt tuleb emailile küsitlusi, mis võtavad aega umbes 1-15 minutit ja selle eest saad umbes 0.3-1.8 euri. Raha saad välja võtta näiteks paypali iga kord kui on 5 eurot täis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Risto234
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2014



Online
sõnum 04.04.2022 18:56:45 vasta tsitaadiga

Pokkeri ja/või spordiennustusega saab ka veidi õlleraha teenida icon_rolleyes.gif
_________________
When you're dead. You dont know you're dead. It's only difficult and painful for others. The same applies when you're stupid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2022 19:07:45 vasta tsitaadiga

Kindel sissetulek thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 13:31:03 vasta tsitaadiga

Mobrogis ma vaikselt tiksun, mõni euro on seal juba tulnud.
Kuid üks asi tundub seal olevat huvitav. Küsitluste hulk näib sõltuvat sellest, mida inimene on oma profiilis kirja pannud. Võibolla on tulusam esitleda seal end vähemalt keskklassi perekonnapeana, kes töötab firmajuhi ametikohal, omab maja mõnes "normaalsete meeste rajoonis" ehk uusarenduses ja kellel on 2 last, sest vallaline, lastetu töövõimetuspenskar saab vähem küsitlusi ja talle tuleb rohkem vastuseid stiilis "teile ei leitud sobivat küsitlust"? icon_smile.gif
Kus võiksid olla asjalikud kohad spordiennustuste harrastamiseks?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 13:40:55 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Mobrogis ma vaikselt tiksun, mõni euro on seal juba tulnud.
Kuid üks asi tundub seal olevat huvitav. Küsitluste hulk näib sõltuvat sellest, mida inimene on oma profiilis kirja pannud. Võibolla on tulusam esitleda seal end vähemalt keskklassi perekonnapeana, kes töötab firmajuhi ametikohal, omab maja mõnes "normaalsete meeste rajoonis" ehk uusarenduses ja kellel on 2 last, sest vallaline, lastetu töövõimetuspenskar saab vähem küsitlusi ja talle tuleb rohkem vastuseid stiilis "teile ei leitud sobivat küsitlust"? icon_smile.gif
Kus võiksid olla asjalikud kohad spordiennustuste harrastamiseks?

Prolific on ka sarnane keskkond tundub. Kui veel kasutajat pole, siis tee ära.

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 16:37:38 vasta tsitaadiga

Kassmees,spordiennustustega jääd sa oma õllerahast küll ilmselt suht kiirelt ilma icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Ma ka kunagi mõtlesin, et oh hakkaks pulli pärast miskit panustama a'la mingi jalkamängu tulemuste peale ja nii. Tänaseks olen nüüd umbes 3a suht järjest huviga vaadanud nba'd (mitte ennustamise või rahateenimise eesmärgil) ja praegu saan aru, et 1) isegi kui sa oled asjadega väga hästi kursis siis neid tulemusi ennustada on ikkagi päris raske, st. keeruline on rohkem kui 50% pihta panna ja 2) isegi kui sa oled väga hästi kursis ja õnnestub pigem üsna edukalt õigesti ennustada siis päeva lõpuks on see ikkagi full loterii. Ühel hetkel lähed oma "suurtest võitudest" liiga elevile ja muutud ahneks ning paned mõne "kindla" mängu peale liiga suure klotsi ning jääb kõigest sellest varem teenitust ilma nii et silm ka ei pilgu icon_biggrin.gif
see ei olnud nüüd mingi moraali lugemine, mul on süvapohh, mida keegi oma rahaga teeb ja kuidas teenida üritab. lihtsalt mõningad tähelepanekud elust enesest...kuna olen "panustamata" ennustanud nba mängude tulemusi nüüd juba aastaid. ja seda koos üsna detailse teabega tiimide tugevustest/nõrkustest jne

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 17:11:05 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
Ühel hetkel lähed oma "suurtest võitudest" liiga elevile ja muutud ahneks ning paned mõne "kindla" mängu peale liiga suure klotsi ning jääb kõigest sellest varem teenitust ilma nii et silm ka ei pilgu icon_biggrin.gif

Selliste asjade puhul tasub alati meeles pidada tõika, et "maja" võidab alati. Ei ole vahet, kas mängitakse inimliku ahnuse või mõne muu iseloomujoone peale. Igasugused hasartmängud on täiesti sobivad jõukale meelelahutuseks, kes saab aru mida teeb ja võib endale seda lubada. Mõnel väga üksikul lastakse vahetevahel rikkaks ka saada teiste meelitamiseks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 18:05:47 vasta tsitaadiga

Tõsi, ohtlik värk. Tuleb suhtuda ettevaatusega. Õnneks mul mingi loomupärane huvi hasartmängude vastu puudub. Olen kunagi käinud paar korda kasiinos, kus mängisin maha paar eurot ja siis leidsin, et see ei paku mulle huvi. Et siis jah, spordiennustuste värki võib uurida, aga mütsiga lööma minna ei tasu. Sama lugu on börsiäriga, mida kah mulle on soovitatud ja väidetud, et piisab suvalisest vanast arvutist... Uurides sain teada, et tõsise harrastaja arvutikomplekt võib maksta keskmise auto hinna.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 18:17:34 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Mobrogis ma vaikselt tiksun, mõni euro on seal juba tulnud.
Kuid üks asi tundub seal olevat huvitav. Küsitluste hulk näib sõltuvat sellest, mida inimene on oma profiilis kirja pannud. Võibolla on tulusam esitleda seal end vähemalt keskklassi perekonnapeana, kes töötab firmajuhi ametikohal, omab maja mõnes "normaalsete meeste rajoonis" ehk uusarenduses ja kellel on 2 last, sest vallaline, lastetu töövõimetuspenskar saab vähem küsitlusi ja talle tuleb rohkem vastuseid stiilis "teile ei leitud sobivat küsitlust"? icon_smile.gif
Kus võiksid olla asjalikud kohad spordiennustuste harrastamiseks?


Kui profiilis valetada, siis pead ka vastates valetama kuna enamasti on ka küsitluse alguses need samad küsimused mille järgi otsustatakse, kas oled sihtgrupp.
Ja sealt edasi muidugi ka, ilmselt mingi automaatika praagib su ikka välja kui vastad, et sul on valge aiaga maja, koer, kass ja kaks last, aga hiljem kui küsitakse kui tihti lasteriideid või lemmikloomatoitu ostad vastad, et mitte kunagi. Ühesõnaga risk, et kulutad oma aega ja hiljem öeldakse ikka, et vastused ei sobinud.
Noh, ja tegelikult pole valetamine ilus ka.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2022 18:50:52 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
napoleon kirjutas:

Noh, ja tegelikult pole valetamine ilus ka.

Ei ole. A kui natukenegi meenutada kasvõi seda, mis on toimunud siinsamas HinnaVaatluse Uuringute Paneelis, või kuidas seda nimetati.
Siis selle peale mina ütlen küll, kui vähegi viitsite nendega sahmida ja aega selleks on, siis neid uuringutelehti lüpske küll mõnuga ja kuidas jaksate.


Mitte päris. Väga piltlik näide - tahad mu mustad auguga sokid ära osta 20€ paar? Ilmselt ei taha kui just minu isik ja/või need sokid millegi poolest väga erilised pole. Aga see ei ole siiski mingi õigustus, et võiksid need siis pihta panna.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 07:47:20 vasta tsitaadiga

Raha ei haise ja kui kaugele inimene on selle saamiseks valmis minema, sõltub inimese enda piiridest. Nii et jah, kui inimene otsustab uuringuportaalides veidi eksperimenteerida, on see tema otsus.
Kuna imesid ei juhtu, siis piisab kergest katsetamisest. Ei ole vajadust mängida üüber-rikkurit, kes suudab soovi korral kasvõi enda maja taha kosmodroomi ehitada. Selline poosetamine enam tõesti juurde ei anna.
Oleks muidugi huvitav kuulda, kui palju need küsitluste korraldajad ise selle peale teenivad.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 09:18:12 vasta tsitaadiga

Lobi. Müüakse ettevõtetele uuringud maha. Analüüsi meetodid võimaldavad sellised välja mõeldud rikkurid välja võtta. Nt standardhälve.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2022 10:02:53 vasta tsitaadiga

Palju sa seda õlut jood, et netis eraldi vaja teenida selle jaoks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas netis "õlleraha" teenida? mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.