Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Suurem kõvaketas? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 19:31:16 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
dellil on F12 temporary boot device..

sa pane see 500 gigane ketas pigem enne masinasse ja pane see vana ketas usb ga külge. siis rebuudi ajal rebid usb ja buudib kohe või ei buudi.


Kümneid kordi lahti kokku kruttima arvuti ei hakka enam kui jälle ei õnnestu. kohe proovin . selge F12 tänud
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2020 19:46:06 vasta tsitaadiga

enne alumist kaant tagasi ei pane kui pilt ühel või teisel kujul ees on. täna õnne, et see sul mingi inspiron pole, millel kogu ülemine pool ära eemaldada tuleb ketta vahetuseks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 19:46:28 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
dellil on F12 temporary boot device..

sa pane see 500 gigane ketas pigem enne masinasse ja pane see vana ketas usb ga külge. siis rebuudi ajal rebid usb ja buudib kohe või ei buudi.

Sain bootidud usblt. Hakkas kloonima, ja jälle error. aja närvi mustaks.
Error- 0 unable to match partition - Drive 2. Start sector 1261568-MFT corrupt - error code =6. Please runchkdisk C: R

otsin kohe googlest ise ka selle kohta
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2020 19:51:01 vasta tsitaadiga

kettal on bad. mis tootja ketas on?
ma pole badiga ketta otsa veel läinud, tavaliselt saab kuskilt progele öelda, et " force".
sul on vaja algatuseks ketas tootja utikaga näiteks üle kontrollida. tegelikult oskab macriumi PE ka seda skänni teha. võtad "exploreri", kus ta kettaid näitab, lähed kettale, teed paremklõpsu ja saad sealt windowsi kettavaate ette, seal paned linnukese " attempt to recover pad sectors" ja lased skännida. tootja utiliit on kindlam selles suhtes.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 20:01:01 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kettal on bad. mis tootja ketas on?
ma pole badiga ketta otsa veel läinud, tavaliselt saab kuskilt progele öelda, et " force".
sul on vaja algatuseks ketas tootja utikaga näiteks üle kontrollida. tegelikult oskab macriumi PE ka seda skänni teha. võtad "exploreri", kus ta kettaid näitab, lähed kettale, teed paremklõpsu ja saad sealt windowsi kettavaate ette, seal paned linnukese " attempt to recover pad sectors" ja lased skännida. tootja utiliit on kindlam selles suhtes.


Arvutis ADATA 120GB 2,5'' SATA SSD, vanus teadmata.
EDIT: googles ka pakutud Error code = 6 et kloonitav ketas vana vigane


viimati muutis Creative5 28.03.2020 20:06:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2020 20:05:53 vasta tsitaadiga

adata ssd toolbox.
adata ise soovitab acronist. http://www.adata-group.com/upload/downloadfile/Acronis%20Ture%20image%20HD,%20Disk%20Migration%20Utility%20.pdf

https://www.adata.com/us/ss/software-6/ toolbox

MFT on katki ainult, kettas endas viga ei pruugi olla, tee nüüd see scandisk " attemt to repair bad sector" ära.

https://www.ubackup.com/clone/macrium-reflect-clone-failed-4348.html

2. The storage device had bad sectors. If there is an bad sector on either source disk or destiantion disk, you will receive this error when it encounters the bad sector during the cloning process.

Fix 1: Check bad sectors via chkdsk command

If the error is related to read data, you should check the source the source disk. If write data, check the destination disk.

1. Press Windows + R key and type “CMD” in a Run box to bring out a command prompt.

2. Type “chkdsk [drive letter]: /f”. If you want to check H: drive, then you should type: “chkdsk H: f”

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.


viimati muutis laurx 28.03.2020 20:08:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 20:07:35 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
adata ssd toolbox.
adata ise soovitab acronist. http://www.adata-group.com/upload/downloadfile/Acronis%20Ture%20image%20HD,%20Disk%20Migration%20Utility%20.pdf

https://www.adata.com/us/ss/software-6/ toolbox

MFT on katki ainult, kettas endas viga ei pruugi olla, tee nüüd see scandisk " attemt to repair bad sector" ära.

Kuidas ma teen sedas? "" attemt to repair bad sector"
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2020 20:14:03 vasta tsitaadiga

all vasakul peaks olema " explorer" seal klõpsidaes saad ketta vaate, mis sarnaneb windowsile. seal näed kettaid, ketastel paremaga klõpsides tuleb sulle ka tuttav vaade. sealt " tools " sealt check for errors sealt valid linnukese " attempt to fix bad sectors" ja minek..

sellel tegelikult peaks kuskil " advanced" all olemas ka selline rida: ignore bad sectors when creating images".

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 20:19:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
all vasakul peaks olema " explorer" seal klõpsidaes saad ketta vaate, mis sarnaneb windowsile. seal näed kettaid, ketastel paremaga klõpsides tuleb sulle ka tuttav vaade. sealt " tools " sealt check for errors sealt valid linnukese " attempt to fix bad sectors" ja minek..

sellel tegelikult peaks kuskil " advanced" all olemas ka selline rida: ignore bad sectors when creating images".

C>Properties>Tools>Error Checking? Check?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2020 20:23:43 vasta tsitaadiga

jep.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2020 20:27:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
jep.

Tänud kannatlikuse eest. See mul varemalt korduvalt tehtud, ütleb kohe et erroreid ei ole
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2020 20:28:31 vasta tsitaadiga

oleks sa selle toopäev kargosse pannud, oleks tulemus sul käes juba.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.03.2020 21:01:38 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
oleks sa selle toopäev kargosse pannud, oleks tulemus sul käes juba.
las pusib, saab kogemuse võrra targemaks. saab hiljem ehk ise rohkem otsimisega probleemid lahendatud. ise leiutasin oma raspberri pi 4 media server+torrentboxi, headless raspbian light, spanned volume 4st hdd'st, juurikas ssd peal. aega võttis ja probleeme oli, aga lõpuks tulemus 98% selliselt töötav hunnik-soolikaid-toa-nurgas nagu tahtsin.

e: easeus partition master tundub samuti lihtne ja asjalik olema. sain sellega sd+kaardilt raspbiani ssd peale kolitud. ext4 partitsiooni resize tuli muidugi windowsi saamatuse tõttu linuxis teha. easeus oskab windowsi parte ise resizeda.

easeus on migrate os to hdd/ssd valik ka olemas, sellega ei tohiks partitsiooni suurustega probleeme tulla.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2020 21:25:20 vasta tsitaadiga

tal ilmselt juba varem lendas sinna sektori errori otsa see asi puruks.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 01:43:47 vasta tsitaadiga


Kuidas? Viimast korda üritades mõeldes, sulgesin ajutiselt Avast kontrollid, tulemüüri ning arvuti lennuprofiili. Arvuti C kettale viimast korda errorite kontroll ning seekord oligi midagi, restart ning win ise parandas miskit ära. Saingi kloonitud vist mingi tosin või enam korda proovinud.
Kohe vahetan kettad ka ümber, vaatame kas oli ka edukas kloon.

EDIT: uus ketas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 09:36:19 vasta tsitaadiga

lihtsalt huvist küsin, et ka seda sama puuduvat faili vanalt kettalt uuele lihtsalt ümber tõsta ei saa. Osade asjade puhul töötab.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2020 09:57:56 vasta tsitaadiga

Selle adata skännisid millegagi üle? Selle pulgaha saad kopeerida kettalt kettalw ju..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 29.03.2020 10:26:58 vasta tsitaadiga

Viimati, kui winload.efit ei leidnud, siis originaal ketas ka peale kloonimist ei hakanud bootima. Lõpuks olin nii palju tunde raisanud selle peale, et tasus teha kloonimise asemel lihtsalt puhas install. Proovisin ka seda, et tõstan näiteks selle faili lihtsalt uuele kettale, aga see ei läinud mitte. Vahel oleneb ketta tootjast ka, samsungi ssd'ga on positiivsem kogemus.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 10:35:39 vasta tsitaadiga

Proovitud googles igasugu variante nagu siin:
https://www.google.com/amp/s/www.thewindowsclub.com/fix-winload-efi-missing-error/amp
V.a. Command Prompt ei avane nii nagu seal õpetuses.

Isegi win10 iso file sai allalaetud ja usb le lahti pakitud ning bootitud sealt>Cant repair ja kõik. Nii proovisin parandada ka 120gb algse kettaga aga sama teema. Ajab närvi nii mustaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 29.03.2020 10:41:15 vasta tsitaadiga

kui juba nii katki on, siis tee windows media creation tooliga usb pulgast installikas ja lase uuele kettale puhas windows peale.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2020 10:43:34 vasta tsitaadiga

Ilmselt on adata peal mingi vuss. Mul oli lähtekettaks ca 12 aastat vana 80gb sata. Kui veel huvi, adata kettautika ja wini enda chdsk ga läbi lasta ja uuesti teha, b puhas install ja kasutaja andmed usb otsas üle.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 12:21:17 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Selle adata skännisid millegagi üle? Selle pulgaha saad kopeerida kettalt kettalw ju..


Ei saa kopeerida, ja seal 500GB kettal oli ka juba see winload.efi file olemas.


'






EDIT: tasub proovida interneedusest allalaadida?
https://www.exefiles.com/en/efi/winload-efi/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2020 12:22:18 vasta tsitaadiga

sa teed seda nüüd windowsi või selle rescue media all? sa ei saa seda töötavas süsteemis kopeeridfa, sest see võib olla kasutuses ehk ei lasta süsteemi enda sees süsteemifailidega majandada. kloonitud süsteemidest neid asju kopeerides pole vaja neid uuesti registreerida.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 12:30:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
sa teed seda nüüd windowsi või selle rescue media all? sa ei saa seda töötavas süsteemis kopeeridfa, sest see võib olla kasutuses ehk ei lasta süsteemi enda sees süsteemifailidega majandada. kloonitud süsteemidest neid asju kopeerides pole vaja neid uuesti registreerida.

Windowsi all proovisin
rescue media olen juba ära kustutanud pulgalt
Mis registreerida?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2020 12:38:07 vasta tsitaadiga

süsteemifailidega on selline lugu, et need ei taha suvalisest masinast kopeerides käia. failiga on kaasas veel natuke atribuute aga sul on sama süsteem kahel kettal.

mina tegeleks sinu asemel praegu selle adata ketta sellisesse korda ajamisega, et sealt pealt kloonida oleks võimalik. (juhul KUI sa ei saa ilma puhta installita, aega on kulunud väga palju, hetkel oleks selle protsessiga sellisel kujul edasi minek vaid eneseharimine kui just mingi tarkvara installtud pole, mille käima saamine on ütleme, keeruline. )
su eelmisel kettal oli w10 aktiveeritud? sa saad puhta installiga teisele kettale aktiveeringu siis kui see netti saab.

see macriumi rescue media on sisuliselt plaadiwindows. windowsi analoog plaadilinuksitele. LIVE keskkond, mis muus osas väga ei erine.
rescue medial on ka olemas nn fixboot mis teeb kiirelt teatud liigutused. hiljuti testisin ühe uuendusega pildituks jäänud masina peal mis ei leidnud operatsioonisüsteemi üldse, töötas küll.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2020 12:45:00 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
süsteemifailidega on selline lugu, et need ei taha suvalisest masinast kopeerides käia. failiga on kaasas veel natuke atribuute aga sul on sama süsteem kahel kettal.

mina tegeleks sinu asemel praegu selle adata ketta sellisesse korda ajamisega, et sealt pealt kloonida oleks võimalik. (juhul KUI sa ei saa ilma puhta installita, aega on kulunud väga palju, hetkel oleks selle protsessiga sellisel kujul edasi minek vaid eneseharimine kui just mingi tarkvara installtud pole, mille käima saamine on ütleme, keeruline. )
su eelmisel kettal oli w10 aktiveeritud? sa saad puhta installiga teisele kettale aktiveeringu siis kui see netti saab.

see macriumi rescue media on sisuliselt plaadiwindows. windowsi analoog plaadilinuksitele. LIVE keskkond, mis muus osas väga ei erine.
rescue medial on ka olemas nn fixboot mis teeb kiirelt teatud liigutused. hiljuti testisin ühe uuendusega pildituks jäänud masina peal mis ei leidnud operatsioonisüsteemi üldse, töötas küll.


Arvutiga kaasas olnud 120GB kettal oli Win10, vist aktiveeritud sest sain nende kodulehelt allalaetud Windows 10 iso file, kolmandale varukettale. (tegin suvel igaksjuhuks) Kas sellega saab intallida uus windows 500GB? Kui eile sealt bootisin siis pakkus küll " Install now" v alikut.
Ahjaa,,täna kui arvuti tööle panin selle 120Gb kettaga siis ... "Scanning and repairing drive (Cicon_smile.gif" Ise automaatselt seda tegi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2020 13:02:47 vasta tsitaadiga

jah, saab installida, kas 60 või 600, 2, 3 tb.. piirangut selles mõttes pole.

tegi selle ära, võid uuesti proovida.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 14:17:53 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
jah, saab installida, kas 60 või 600, 2, 3 tb.. piirangut selles mõttes pole.

tegi selle ära, võid uuesti proovida.


Ma ei mõelnud selle uue win istallist et kas see 500GB ketas nagu piisav on vaid kas see ISO on piisav 100% installiks vms..
Viimast korda tegin uue clooni ja protsessi sai tehtud probleemitult taas aga kui kettad vahetasin arvutis arvuti ei käivitu, ikka see sinine pilt recovery valikutega. Kõik! Nädal aega oma närve kui aega sellele raisanud! Suured-suured tänud abistajatele siin foorumi!!!!

Tegelikult viimane küss veel: Kui installin USBlt selle iso filest windowsi arvutisse pandud sellele uuele ostetud 500GB kettale aga siis jälle midagi valesti (millegi arusaamatul põhjusel jälle!!) läheb siis saan alati selle algse 120GB ketta tagasi panna ja arvuti sellega edasi kasutada nagu praegu? Nii vanale arvutile driverite leidmisega ei tule probleeme? (DELL LATITUDE E5540)

Ma ei ole kunagi ennem windowsit installinud ega kokkuouudet olnud. Tavaliselt läpakad ostetuna olnud win kaasas ning enne ära koolenud ise kui peatarkvara windosit vaja vahetada on olnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 14:20:46 vasta tsitaadiga

Win leiab enamasti ise draiverid.

Aga soovitan on panna peale dell command update, see leiab ka kõik vajaliku.

_________________
PSN: powwa25
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2020 15:34:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Win leiab enamasti ise draiverid.

ei leia ikka küll. aga sa saad häda korral delli veebist abi ju. Creative5, kui sa oled wini nii peale saanud , et võrk küljes on ja mingi kamm tuleb siis õhtupoole või mõnel õhtul võin üle teamvieweri ära nokkida selle.
buutiva installipulga saad sellega: https://support.microsoft.com/et-ee/help/3159635/windows-10-update-assistant

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2020 20:12:43 vasta tsitaadiga

Aga kui uuele kettale see install ära teha ja...vana 120GB kettaga ei saa vajadusel arvutit normaalselt tööle nagu enne/praegu?vb tõesti järjekordne loll küsimus aga ma ei jaga seda asja..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.03.2020 20:16:42 vasta tsitaadiga

kui sa vana installiga ketta arvutist välja võtad, ei mõuta uus install seda teisele kettale mitte kuidagi.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creative5
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2020 21:48:10 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kui sa vana installiga ketta arvutist välja võtad, ei mõuta uus install seda teisele kettale mitte kuidagi.

SUURED tänud! Tegin uuele suurele kettale uue windosi peale. valikutes ainult next>next ja kogu muusika koos driveritega peal. Lihtne.
Ei tulnud sellest kloonimisest lõpuni midagi välja..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  Suurem kõvaketas? mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.