Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 02.04.2013 17:05:29 vasta tsitaadiga

Joss kirjutas:
laurx kirjutas:
kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellelt saaks tartus ja tallinnas kontoriruume või midagi ligilähedast, võib märku anda.


Võin panna ka õla alla ja pakkuda ruume ning võtta asju vastu Tallinnas Tatari 64
Kuna ruumi vähe siis peale läpparite muud kraami väga ei hoiustaks

PS! See ei ole aprillinali icon_wink.gif


Uudis hea aga kuskil 90% on lauaarvutid.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joss
HV veteran
Joss

liitunud: 16.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 19:05:15 vasta tsitaadiga

marxveix kirjutas:
Uudis hea aga kuskil 90% on lauaarvutid.


Küll jõuab see läpparite aeg ka kätte

Hetkel ostan kokku vigaseid
dualcore 50eur
vanemad 20eur
mitte komplektne vähem
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2013 19:53:07 vasta tsitaadiga

Mul jääb Pärnus aeg-ajalt üksikuid kaste üle. Mitte just palju, aga siiski. Monitore eriti ripakile pole jäänud. Tuttavad, tuttavate tuttavad ja tuttavate tuttavate tuttavad paistavad olevat nüüdseks varustatud.
Hetkel nurgas üks suhteliselt kvaliteetne netikast, mida ei oska kellelegi pakkuda. Saata ei ole mõistlik, sest korpus üsna tõsine ja korraliku kaaluga. Pärnus annaks kellelegi ära.
On jäänud üle ka üksikuid läpakaid, aga need on kiiresti uue omaniku leidnud.
Hetkel üle üks vanem FS läppar, millel puudub kõvaketas ja laadija pesa tahab lappimist.
Selle võiksin posti panna, kui keegi leiab ketta sisse.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 04.04.2013 22:12:26 vasta tsitaadiga

nexus kirjutas:
Mul jääb Pärnus aeg-ajalt üksikuid kaste üle. Mitte just palju, aga siiski. Monitore eriti ripakile pole jäänud. Tuttavad, tuttavate tuttavad ja tuttavate tuttavate tuttavad paistavad olevat nüüdseks varustatud.
Hetkel nurgas üks suhteliselt kvaliteetne netikast, mida ei oska kellelegi pakkuda. Saata ei ole mõistlik, sest korpus üsna tõsine ja korraliku kaaluga. Pärnus annaks kellelegi ära.
On jäänud üle ka üksikuid läpakaid, aga need on kiiresti uue omaniku leidnud.
Hetkel üle üks vanem FS läppar, millel puudub kõvaketas ja laadija pesa tahab lappimist.
Selle võiksin posti panna, kui keegi leiab ketta sisse.


Hetkel üks 40gb 2.5 ide olemas, kui sa saad siis saada post24 või smartpostiga, saatekulud katan ise kinni thumbs_up.gif.
Uurin Vellolt, kas Pärnust on arvutisoovijat.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 03.05.2013 13:52:48 vasta tsitaadiga

Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.

_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 14:00:51 vasta tsitaadiga

marxveix kes selle asjaga seal tegeleb, sai järeltuleva põlvkonna, kõike tehakse nn töö ja kõhu kõrvalt.. kui kolmapäeva või neljapäevani kannatad, satun tallinnna ja vabastan su tülikast kastist ise.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 14:01:52 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.

Parem paku ÄA foorumis, ehk abiks.

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 14:03:33 vasta tsitaadiga

speek tuleb seda kasti siis kohe privas nuiama ,)
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zimson
Kreisi kasutaja
zimson

liitunud: 04.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 14:11:04 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.

Huvitav. Eile sain kasutaja marxveix kenasti kätte.

_________________
Juriidiliselt on kõik korrektne!
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2013 17:45:04 vasta tsitaadiga

Jumbu, kui läpakad, siis võid ka mulle tuua, Saab üle vaadatud ning peal putitamist edasi antud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 04.05.2013 17:19:09 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud icon_sad.gif
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.

Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.


Telefonile vastan. Võimalik, et teiste kõnede varjus ununes teile tagasi helistada. Alati saab uuesti proovida. Lubasite tulla 29 või 30 mai.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.05.2013 23:00:50 vasta tsitaadiga

Enda jaoks mittevajalikust kolast on hetkel üle:
2x1GB DDR2 SO-DIMM
Mingi Chronose DVB-T TV pulk(antenn, pult ja installiplaat olemas)
Huawei E220 netipulk
Kui huvi pakub, siis kätte saada võib Tallinnast, mustamäe, õismäe ja kesklinna piirkonnas võin ka ära tuua.

NB! see pakkumine on tehtud siin teemas sihtotstarbeliselt, mis tähendab, et teistel pole mõtet PS kaudu asju endale kauplema hakata.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2013 07:51:32 vasta tsitaadiga

juhtumisi olen tallinnas aga kuna sul profiilist on kontakte puudu, ei saa hetkel täpsemalt sünkida. pealelõunal liigun tartusse tagasi. kuni lõunani on logistika selline - palti jaam, madara tänav, tööstuse tänav.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2013 11:03:58 vasta tsitaadiga

Krr... ise olen Tammsaare teel, aga pakutud asjad on kodus(linnast väljas). Tööl on sahtlis pakutustest ainult üks 1G DDR2 so-dimm. Kui huvi, siis kontakti panin PS-i.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 09.05.2013 12:47:29 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Krr... ise olen Tammsaare teel, aga pakutud asjad on kodus(linnast väljas). Tööl on sahtlis pakutustest ainult üks 1G DDR2 so-dimm. Kui huvi, siis kontakti panin PS-i.


Olen Tallinnast, saatsin ka ps-i.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 19:30:39 vasta tsitaadiga

Nüüd olen ka mina ametlik www.tehnikaringlus.com liige,kontaktid üleval tehnikaringluse kodulehel. Kui kellelgi kodus/kontoris midagi üle on võib seega julgelt minujuurde tuua (väiksemad asjakesed ehk saan ise käsitsi Teiejuurest ära viia/tuua) Sütiste tee 14,Mustamäe,Tallinn ,ajame ühist asja. icon_wink.gif
Puistan oma kontaktid ka siia: Martin Vaher, martin.vaher@tehnikaringlus.com mob: 56 231 225 ,loodan,et HV administraatorid ei pahanda,et veidi teemat upitasin. icon_razz.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 19:34:53 vasta tsitaadiga

ruumid on endiselt prioriteet. kui kellelgi on teistatavat ideed tartus või kedagi, kes võiks mõnd lao kui ka töökohana kasutatavat pinda või selleni viivat kontakti omada siis siia kirja.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2013 19:43:34 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ruumid on endiselt prioriteet. kui kellelgi on teistatavat ideed tartus või kedagi, kes võiks mõnd lao kui ka töökohana kasutatavat pinda või selleni viivat kontakti omada siis siia kirja.

Tallinnas on Marko,l sama mure,et ruume pole,juba küsis ka minukäest,et ega mul ei ole mingeid vabu ruume. icon_razz1.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2013 19:05:07 vasta tsitaadiga

http://mangudemaa.eu/heategu/

cybertiger, räägi nüüd palun selle lehe teema ka meile ära, et korjad meie nime alt asjad kokku ja pärast jagad oma nime alt laiali või? minule isiklikult selline asi ei meeldi. kui mingi jama tuleb siis tekitad jutu, et " ah, see on mingi tehnikaringluse meeste saast, vaata aga minu käest saad korralikku teenust / korralikke asju..

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2013 19:16:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
http://mangudemaa.eu/heategu/

cybertiger, räägi nüüd palun selle lehe teema ka meile ära, et korjad meie nime alt asjad kokku ja pärast jagad oma nime alt laiali või? minule isiklikult selline asi ei meeldi. kui mingi jama tuleb siis tekitad jutu, et " ah, see on mingi tehnikaringluse meeste saast, vaata aga minu käest saad korralikku teenust / korralikke asju..

Tere!

Ei ole see mitte nii,ma siin just hetkel rääkisin Velloga facebookis samal teemal,Tehnikaringluselt saadud asjad lähevad siit välja Tehnikaringluse nime-alt (blanketid olemas e-maili peal) Marko saatis,mulle toodud asjad (minu firmale toodud asjad),lähevad välja minu firma dokumentide alusel. Mina enda & Tehnikaringluse asju segamini ei aja,see on rangelt keelatud,kuna siis oleks tegemist pettusega,mina,aga pettustega ei tegele! Me ei ole konkurendid,vaid nö. koostööpartnerid,seega ajame ühist asja,mitte ei ürita üksühele "ära panna". icon_wink.gif Loodan,et on piisav seletus,kui on mingi kahtlus,võib alati ootamatult kontrollima tulla,keegi ehk ikka kohapeal on. thumbs_up.gif Kui on veel küsimusi,vastan meeleldi. icon_wink.gif
PS! Täna saadud 3 arvutikomplekti (osa juppe panen omast taskust juurde,kui vaja (ei ole kade),mis vaja korda teha,lähevad korda tehtult Marko kätte tagasi,vähemalt nii sain asjast aru.

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 21.06.2013 19:58:27 vasta tsitaadiga

Laurx, pole vaja kohe ärrituda. Hetkel jah nii, et Cybertiger kontrollib detailid või arvutid ära ja installib softi peale. Korda tehtud arvutid annan ise üle koos tehnikaringlus üleandmis aktiga.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cyndrom
HV kasutaja
cyndrom

liitunud: 23.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 21:39:26 vasta tsitaadiga

Kui augusti lõpul Tallinna tulen, toon kindlasti ühtejagu erinevaid kasulikke juppe icon_cool.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.07.2013 23:16:28 vasta tsitaadiga

cyndrom kirjutas:
Kui augusti lõpul Tallinna tulen, toon kindlasti ühtejagu erinevaid kasulikke juppe icon_cool.gif

Ootame huviga! icon_razz.gif Tänud juba ette ära. icon_razz1.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 10.07.2013 17:16:16 vasta tsitaadiga

Cybertiger teeb siin endale reklaami. Mul ei ole selle vastu midagi, kui keegi veel peale meie heategevusega tegeleb. Kuid siis tehku seda täielikult enda positsioonilt. Hetkel aga Elfafoorumisse siit (minu algatatud teemast) c/p tehtud ja enda meiliaadress alla pandud. Lisaks on oma kodulehel veel meie põhikirja kasutanud... (vana kodukas vist tal lukku pandud). http://www.elfafoorum.ee/threads/67510-MT%DC-Tehnikaringlus-vajab-Elfafoorumi-kasutajate-ja-s%F5prade-abi?p=483233#post483233
Tehnikaringlusel tehtud juba üle 200 arvutikomplekti ja masinad 2,4 prosega, 1 gb mäluga. Komplektis ka lCD monitor koos klaveri, hiire ja juhtmetega. Lahjematega ei ole mõtet inimesi narrida.

Cybertiger (Martin Vaher) tegemised:
http://netikeskus.ee/index.php?route=product/product&product_id=806
http://parim.ee/firma/usaldusuhing-cyberprint
http://parim.ee/koduleht/usaldusuhing-cyberprint
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 20:35:08 vasta tsitaadiga

Tere! tigerstone, Põhikirja jah sain Teie lehelt,sest seal oli see kõige täiuslikum (siinkohal vabandan!),gOOglest otsisin & tuli just see välja (kui googeldamine on kuritegu,andke ka mulle sellest teada),kuna Meie enda põhikiri on alles koostamisel,siis kasutasime seni Teie oma (kuigi põhikirjad on seadusejärgi standardsed),hetkel on põhikiri Meie lehelt kustutatud,koostame lähiajal enda oma (varsti on ka uus koduleht & kodulehe aadress tulekul),et keegi enam kobiseda ei saaks iga tähe ja numbri kallal. Sellest parim.ee vihjest ei saa hästi aru (facebooki konto on ühe juhatuse liikme oma st.firma oma,ei ole minu nimel),tean jah,et minu üks firma osa tegeles ennem trükiteenustega,aga teine pool jällegi heategevusega. On see ka seadusega keelatud? Minuteada mitte,võid firma tegevusaladesse panna mida tahes. Ja üleüldse ei saa aru,mis k*radi "lapsik ärapanemine" käib üksühele? Kas ma olen tõesti Eesti suurim petis või midagi? Kriminaalset tausta mul ei ole,ega ka ei tule. Aga eks see kadeduse uss ole,nagu enamus Eestlastel. icon_neutral.gif
PS! Elfafoorumis üritasin lihtsalt aidata,et Marko ei peaks üksi asju taga ajama/ära tooma,oleksin võtnud endajuurde hoiule,oleksin korda teinud & Markole andnud. Enda e-maili lisasin selleks,et seal meilis käin igapäev,aga tehnikaringluse meile igapäev ei loe. Milles asi? icon_rolleyes.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 10.07.2013 20:35:48 vasta tsitaadiga

MTÜ Tehnikaringluse põhikiri oli täiesti meie endi tehtud. Me ei kasutanud mingit valmis standartpõhja. Kisa tekkis seepärast, et seal oli ka meie nimi. Nüüd kui see on kustutatud, siis ok. Teine probleem, mis selle elfa foorumiga on? miks seal siis vale inffi jagad? Kui tahad koostööpartner olla, siis tee ka nii, et küsid. Mis ja kus... Ma ei ole kade. Aga vale inf toob teistsuguse tulemuse. (Meie arvutid on üle 2,4 GHz, 1gb mälu ja teinud oleme neid juba üle 200 komplekti... tasuta) Ja kontaktideks ikka pannakse meie kontaktid.. mitte mängudemaa omad.
Loodan, et muudad Elfa foorumis andmed õigeks.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 21:25:11 vasta tsitaadiga

Saatsin elfa foorumi administraatorile "avalduse",et palun see vale info ära sealt kustutada! icon_wink.gif
Edit: Hetkel rääkisime asjad selgeks,seega,paanikaks ei ole põhjust! icon_razz.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.07.2013 21:30:27 vasta tsitaadiga

Kõrvalt vaadates paistab see kemplemine siin teemas pisut kummaline. Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu(ok, kaudselt võibolla oma nime või ego pisut upitab, aga ka see ei tohiks olla tegevuse otsene eesmärk). Kas mõistlikum ei oleks siin vaidlemise asemel korra maha istuda, asjad selgeks rääkida ja ühise eesmärgi nimel tegutsedes jõud ühendada?

PS. kas (tindiga)printer/fotoprinter/skänner kombain pakub huvi? Skänneri osa töötab ilusti, printeriga nagu tindikaga ikka kipub ära kuivama kui kord paari kuu tagant kasutada, aga kui kassett ära täita, siis tõenäoliselt on ka printeri osa ok.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 09:23:39 vasta tsitaadiga

kolmas sektor ongi kummaline. samas asjd ei käi ka siin nii ,et teed kopeer pasteer esimesest ettejuhtuvast allikast.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 21:34:59 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kolmas sektor ongi kummaline. samas asjd ei käi ka siin nii ,et teed kopeer pasteer esimesest ettejuhtuvast allikast.

Jep,eks ta ole jah,kõigil juhtub vahest,aga eks Meil siin ju "veatu" inimene räägib,mis ma siin ikka pikemalt seletama hakkan. icon_wink.gif thumbs_up.gif Tavaliselt "hauguvad" just need,kellel endal südametunnistus must on. kopp.gif Velloga rääkisime igaljuhul asjad selgeks,nagu öeldakse: las "koerad" hauguvad,karavan läheb edasi. icon_razz1.gif Kena õhtu jätku kõigile!

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 23:10:47 vasta tsitaadiga

ja mida see nüüd peaks tähendama? kui sa tahad isiklikuks minna siis räägi lõpuni. 1 asi mida mina ei salli on koostööpartnerite kaheper.selisus. näidet on siin juba toodud. minul ei "juhtu" nii, et ma kopeerin oma nime alla teiste inimeste tööd ja vaeva puudutavad artiklid ning ma ei kasuta teiste inimeste juriidilisi materjale, rääkimata sellest, et ma neid isegi läbi ei loe. sellistest inimestest on " kopp ees" ja parim praktika selliste puhul on võimalikult kiirelt üle parda.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2013 23:54:01 vasta tsitaadiga

Juba hüppasin üle parda! icon_redface.gif Homme (või paari päeva jooksul,oleneb kuidas mul aega on) helistan Markole & annan tema asjad (tehnikaringluse asjad) tagasi (mis on hetkel minujuures hoiul). Esitan juriidiliselt korrektse avalduse,saan liikemaksu tagasi ja asi korras. Teen ka Markoga üleandmis-vastuvõtu akti asjade kohta mis talle tagasi annan,pärast muidu veel süüdistatakse,et ma miskit tehnikaringluselt varastanud. Teema lõpetatud. icon_wink.gif
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 10:07:30 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
... Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu....

kujuta ette olukorda, et heategevuseks tuuakse Sulle seismajäänud kraami, milles üksikosad võivad olla kõrge hetkväärtusega (defitsiit). Paberil on tükk, heategevuseks läheb tükk aga välja vahetatud väärtslikum tükk läheb soolaselt turule.
ma ei näita näpuga aga olen heategevusprojektidesse kaotanud juba aastaid tagasi usu
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2013 12:43:21 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
napoleon kirjutas:
... Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu....

kujuta ette olukorda, et heategevuseks tuuakse Sulle seismajäänud kraami, milles üksikosad võivad olla kõrge hetkväärtusega (defitsiit). Paberil on tükk, heategevuseks läheb tükk aga välja vahetatud väärtslikum tükk läheb soolaselt turule.
ma ei näita näpuga aga olen heategevusprojektidesse kaotanud juba aastaid tagasi usu

Ega selle heategevusega on nii nagu on jah,vahest tuleb tõesti mõned asjad ka maha müüa,et osta näiteks vajalikke juppe,teiste seadmete paranduseks/remondiks,aga see on tõesti väga harv juhus,kui midagi nii müüma peab,katkised seadmed lähevad küll maha kandmisele (utiili),aga terved seadmed ikka annetatakse sinna kus vaja. Kes usub heategevusse,kes mitte. Ega isegi ei olnud suurt usku asjasse,ennem kui see "projekt" käivitatud sai. Elame näeme,mis sellest "püha" üritusest saab. icon_wink.gif

_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 15.07.2013 19:05:56 vasta tsitaadiga

Kodijärve Kodu, endine Kodijärve hooldekodu vajaks hädasti oma uute viite peremajja netiarvuteid! Nad ei pea olema uued ja nende ainus eesmärk oleks võimalus käia internetis. Kuna aksiaselt Hoolekandeteenused ei leia selleks raha siis on ainuke lootus heategevusele. Igas peremajas kümme kuni üksteist klienti! Ideaalis näeks igas majas oma netiarvutit. Kokku elab nüüd Kodijärvel 70 klienti. Kahjuks mingit raha arvutite ostuks pole kuid transpordivõimalus ja klientide tänu on tagatud. Kõik pakkumised on teretulnud! Arvutid ei pea olema kindlalt komplektsed, põhiline, et õnnestuks 5 netikasti kokkusaada ideaalis, kuid ka üks kaks oleks ikkagi abiks!
rlepkai@gmail.com
58577061
Raul Lepkai
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 15.07.2013 19:40:45 vasta tsitaadiga

lepkai kirjutas:
Kodijärve Kodu, endine Kodijärve hooldekodu vajaks hädasti oma uute viite peremajja netiarvuteid! Nad ei pea olema uued ja nende ainus eesmärk oleks võimalus käia internetis. Kuna aksiaselt Hoolekandeteenused ei leia selleks raha siis on ainuke lootus heategevusele. Igas peremajas kümme kuni üksteist klienti! Ideaalis näeks igas majas oma netiarvutit. Kokku elab nüüd Kodijärvel 70 klienti. Kahjuks mingit raha arvutite ostuks pole kuid transpordivõimalus ja klientide tänu on tagatud. Kõik pakkumised on teretulnud! Arvutid ei pea olema kindlalt komplektsed, põhiline, et õnnestuks 5 netikasti kokkusaada ideaalis, kuid ka üks kaks oleks ikkagi abiks!
rlepkai@gmail.com
58577061
Raul Lepkai


5 komplekti või kasti saab tehtud, annan kontakti Vellole, tema teile lähemal.


viimati muutis marxveix 15.07.2013 19:43:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2013 19:41:51 vasta tsitaadiga

ma arvan, et leiame viis identset.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lepkai
HV kasutaja
lepkai

liitunud: 11.10.2009




sõnum 16.07.2013 07:31:25 vasta tsitaadiga

marxveix, laurx, Tänud!! icon_smile.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cybertiger
HV veteran
cybertiger

liitunud: 16.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 16:59:53 vasta tsitaadiga

Annan teada,et mina enam Tehnikaringluse liige ei ole,küll,aga tegutsen jõudsalt oma firmaga edasi,samal suunal. Igaljuhul sain "väga hea" kogemuse Tehnikaringluse näol & nad jätsid ikka "väga hea" mulje enda firmast küll (lubage siinkohal naerda) icon_lol.gif Edu,jõudu & jaksu edasisel "äri" ajamisel/aitamisel. Kena päeva jätku! icon_wink.gif 5+
_________________
* CyberTiger *
Kommentaarid: 304 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 17:06:38 vasta tsitaadiga

Pakkusin ka mingihetk ennast abiks sinna tehnikaringlusesse et võin masinaid nö valmis seada ja installida ja mõnda kasti siin seal ladustada, aga ära ehmatas natuke see et ennem kui üldse abistada saan hakati nõudma CV ja mis kõike veel. Mitte et see saladus oleks või miskit aga natuke imelik et pakud abi aga hakatakse mingit infi kohe nõudma... sinnapaika see asi ka jäi seekord.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 17:39:39 vasta tsitaadiga

Mis seal imelikku on? Ma tahaks ka inimese kohta pisut rohkem teada, kui plaan töösuhet alustada. Ei näe midagi halba, kui teine pool antud situatsioonis mu CV-d näha tahaks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 18:19:57 vasta tsitaadiga

noo muidugi eks ma räägikski mis teen mida teinud olen ja kaua ja kus jne jne. Aga ma ei leia et kui ala lähen kellelegi appi et siis olen kohustatud oma elu järsku ette kandma. Aga see selleks ma ei püüdnudki mingit suurt vaidlust siin alustada. Liht mainisin mis minujaoks jäi kummitama.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 18:26:55 vasta tsitaadiga

Loomulikult on vaja teada, millega sa eelnevalt oled tegelenud, milline su taust ja millised su oskused on. Sinu loogikat järgides võiks sinna mõni Speegi-laadne tööle saada, kes kogu saadud vanaraua ostas või okidokis maha parseldab. No offence, aga mina teeks samasuguse taustauuringu-vestluse.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 19:53:06 vasta tsitaadiga

natuke peab inimese kohta ikka teadma enne kui talle asjad asjatada annad. natuke tausta kohta võiks teada olla ka selle pärast, et saab vajadusel probleeme hajutada. nt iinuksi kerneli konfimiseprobleemid rauamehe juurde ei jõua jne.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus
HV veteran
nexus

liitunud: 18.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 21:52:32 vasta tsitaadiga

Mul on pakkuda üks Amilo L7300.
Kettal üks bääd, muidu kobe.
Ekraan on vahetatud, eelmine läks punaseks.
Laadija olemas, originaal windooze installitud, saba seina ja toimib.

Hea kui keegi saaks Pärnust kaasa krabada, kui ei siis saab ka saata.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 199
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2013 22:17:56 vasta tsitaadiga

ma võib-olla satun pärnusse tuleval / ületuleval nädalal.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 24.07.2013 11:41:20 vasta tsitaadiga

Kas CRT monitore on veel mõtet pakkuda? Jõgeval jääb lmselt varsti üle suures koguses 17" ja 19" monitore.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 900 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 674
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 25.07.2013 08:22:52 vasta tsitaadiga

Kui suur on suur kogus? paarkümmend tk võtaks vastu, kuid kas ise kohale toimetaksid? Kui arvuti kaste, juppe ka saaks...
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2013 11:20:47 vasta tsitaadiga

jõgeva ei ole kaugel.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja

liitunud: 21.05.2010




sõnum 10.08.2013 10:41:58 vasta tsitaadiga

Tehnikaringlus vajab IBM Thinkpad X31 korpust, koos ekraaniga. Kas kellelgi on?
_________________
https://tehnikaringlus.eu/
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  MTÜ Tehnikaringlus vajab HV kasutajate ja sõprade abi mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.