|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
02.04.2013 17:05:29
|
|
|
| Joss kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| kui keegi teab kedagi, kes teab kedagi, kellelt saaks tartus ja tallinnas kontoriruume või midagi ligilähedast, võib märku anda. |
Võin panna ka õla alla ja pakkuda ruume ning võtta asju vastu Tallinnas Tatari 64
Kuna ruumi vähe siis peale läpparite muud kraami väga ei hoiustaks
PS! See ei ole aprillinali  |
Uudis hea aga kuskil 90% on lauaarvutid.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Joss
HV veteran

liitunud: 16.11.2001
|
03.04.2013 19:05:15
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| Uudis hea aga kuskil 90% on lauaarvutid. |
Küll jõuab see läpparite aeg ka kätte
Hetkel ostan kokku vigaseid
dualcore 50eur
vanemad 20eur
mitte komplektne vähem
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
03.04.2013 19:53:07
|
|
|
Mul jääb Pärnus aeg-ajalt üksikuid kaste üle. Mitte just palju, aga siiski. Monitore eriti ripakile pole jäänud. Tuttavad, tuttavate tuttavad ja tuttavate tuttavate tuttavad paistavad olevat nüüdseks varustatud.
Hetkel nurgas üks suhteliselt kvaliteetne netikast, mida ei oska kellelegi pakkuda. Saata ei ole mõistlik, sest korpus üsna tõsine ja korraliku kaaluga. Pärnus annaks kellelegi ära.
On jäänud üle ka üksikuid läpakaid, aga need on kiiresti uue omaniku leidnud.
Hetkel üle üks vanem FS läppar, millel puudub kõvaketas ja laadija pesa tahab lappimist.
Selle võiksin posti panna, kui keegi leiab ketta sisse.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
04.04.2013 22:12:26
|
|
|
| nexus kirjutas: |
Mul jääb Pärnus aeg-ajalt üksikuid kaste üle. Mitte just palju, aga siiski. Monitore eriti ripakile pole jäänud. Tuttavad, tuttavate tuttavad ja tuttavate tuttavate tuttavad paistavad olevat nüüdseks varustatud.
Hetkel nurgas üks suhteliselt kvaliteetne netikast, mida ei oska kellelegi pakkuda. Saata ei ole mõistlik, sest korpus üsna tõsine ja korraliku kaaluga. Pärnus annaks kellelegi ära.
On jäänud üle ka üksikuid läpakaid, aga need on kiiresti uue omaniku leidnud.
Hetkel üle üks vanem FS läppar, millel puudub kõvaketas ja laadija pesa tahab lappimist.
Selle võiksin posti panna, kui keegi leiab ketta sisse. |
Hetkel üks 40gb 2.5 ide olemas, kui sa saad siis saada post24 või smartpostiga, saatekulud katan ise kinni .
Uurin Vellolt, kas Pärnust on arvutisoovijat.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jumbu
HV Guru

liitunud: 07.01.2002
|
03.05.2013 13:52:48
|
|
|
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.
Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu.
_________________ modepensionil |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.05.2013 14:00:51
|
|
|
marxveix kes selle asjaga seal tegeleb, sai järeltuleva põlvkonna, kõike tehakse nn töö ja kõhu kõrvalt.. kui kolmapäeva või neljapäevani kannatad, satun tallinnna ja vabastan su tülikast kastist ise.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
03.05.2013 14:01:52
|
|
|
| Jumbu kirjutas: |
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.
Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu. |
Parem paku ÄA foorumis, ehk abiks.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
03.05.2013 14:03:33
|
|
|
speek tuleb seda kasti siis kohe privas nuiama ,)
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
03.05.2013 14:11:04
|
|
|
| Jumbu kirjutas: |
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.
Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu. |
Huvitav. Eile sain kasutaja marxveix kenasti kätte.
_________________ Juriidiliselt on kõik korrektne! |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
03.05.2013 17:45:04
|
|
|
Jumbu, kui läpakad, siis võid ka mulle tuua, Saab üle vaadatud ning peal putitamist edasi antud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
04.05.2013 17:19:09
|
|
|
| Jumbu kirjutas: |
Tallinna Tehnikaringluses on vist tiiger tagurpidi selg ees hüpanud
Telefonile ei vastata üldse, mailidele nii pika viivitusega, et nõukaaegne käsipost tundus ka kiirem.
Ei jää muud üle, kui viia kuus poolteist nädalat autoga kaasa sõitnud arvutit lihtsalt jäätmejaama praegu. |
Telefonile vastan. Võimalik, et teiste kõnede varjus ununes teile tagasi helistada. Alati saab uuesti proovida. Lubasite tulla 29 või 30 mai.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.05.2013 23:00:50
|
|
|
Enda jaoks mittevajalikust kolast on hetkel üle:
2x1GB DDR2 SO-DIMM
Mingi Chronose DVB-T TV pulk(antenn, pult ja installiplaat olemas)
Huawei E220 netipulk
Kui huvi pakub, siis kätte saada võib Tallinnast, mustamäe, õismäe ja kesklinna piirkonnas võin ka ära tuua.
NB! see pakkumine on tehtud siin teemas sihtotstarbeliselt, mis tähendab, et teistel pole mõtet PS kaudu asju endale kauplema hakata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.05.2013 07:51:32
|
|
|
juhtumisi olen tallinnas aga kuna sul profiilist on kontakte puudu, ei saa hetkel täpsemalt sünkida. pealelõunal liigun tartusse tagasi. kuni lõunani on logistika selline - palti jaam, madara tänav, tööstuse tänav.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.05.2013 11:03:58
|
|
|
| Krr... ise olen Tammsaare teel, aga pakutud asjad on kodus(linnast väljas). Tööl on sahtlis pakutustest ainult üks 1G DDR2 so-dimm. Kui huvi, siis kontakti panin PS-i.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
09.05.2013 12:47:29
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Krr... ise olen Tammsaare teel, aga pakutud asjad on kodus(linnast väljas). Tööl on sahtlis pakutustest ainult üks 1G DDR2 so-dimm. Kui huvi, siis kontakti panin PS-i. |
Olen Tallinnast, saatsin ka ps-i.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
17.06.2013 19:30:39
|
|
|
Nüüd olen ka mina ametlik www.tehnikaringlus.com liige,kontaktid üleval tehnikaringluse kodulehel. Kui kellelgi kodus/kontoris midagi üle on võib seega julgelt minujuurde tuua (väiksemad asjakesed ehk saan ise käsitsi Teiejuurest ära viia/tuua) Sütiste tee 14,Mustamäe,Tallinn ,ajame ühist asja.
Puistan oma kontaktid ka siia: Martin Vaher, martin.vaher@tehnikaringlus.com mob: 56 231 225 ,loodan,et HV administraatorid ei pahanda,et veidi teemat upitasin.
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.06.2013 19:34:53
|
|
|
ruumid on endiselt prioriteet. kui kellelgi on teistatavat ideed tartus või kedagi, kes võiks mõnd lao kui ka töökohana kasutatavat pinda või selleni viivat kontakti omada siis siia kirja.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
17.06.2013 19:43:34
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| ruumid on endiselt prioriteet. kui kellelgi on teistatavat ideed tartus või kedagi, kes võiks mõnd lao kui ka töökohana kasutatavat pinda või selleni viivat kontakti omada siis siia kirja. |
Tallinnas on Marko,l sama mure,et ruume pole,juba küsis ka minukäest,et ega mul ei ole mingeid vabu ruume.
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.06.2013 19:05:07
|
|
|
http://mangudemaa.eu/heategu/
cybertiger, räägi nüüd palun selle lehe teema ka meile ära, et korjad meie nime alt asjad kokku ja pärast jagad oma nime alt laiali või? minule isiklikult selline asi ei meeldi. kui mingi jama tuleb siis tekitad jutu, et " ah, see on mingi tehnikaringluse meeste saast, vaata aga minu käest saad korralikku teenust / korralikke asju..
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
20.06.2013 19:16:31
|
|
|
| laurx kirjutas: |
http://mangudemaa.eu/heategu/
cybertiger, räägi nüüd palun selle lehe teema ka meile ära, et korjad meie nime alt asjad kokku ja pärast jagad oma nime alt laiali või? minule isiklikult selline asi ei meeldi. kui mingi jama tuleb siis tekitad jutu, et " ah, see on mingi tehnikaringluse meeste saast, vaata aga minu käest saad korralikku teenust / korralikke asju.. |
Tere!
Ei ole see mitte nii,ma siin just hetkel rääkisin Velloga facebookis samal teemal,Tehnikaringluselt saadud asjad lähevad siit välja Tehnikaringluse nime-alt (blanketid olemas e-maili peal) Marko saatis,mulle toodud asjad (minu firmale toodud asjad),lähevad välja minu firma dokumentide alusel. Mina enda & Tehnikaringluse asju segamini ei aja,see on rangelt keelatud,kuna siis oleks tegemist pettusega,mina,aga pettustega ei tegele! Me ei ole konkurendid,vaid nö. koostööpartnerid,seega ajame ühist asja,mitte ei ürita üksühele "ära panna". Loodan,et on piisav seletus,kui on mingi kahtlus,võib alati ootamatult kontrollima tulla,keegi ehk ikka kohapeal on. Kui on veel küsimusi,vastan meeleldi.
PS! Täna saadud 3 arvutikomplekti (osa juppe panen omast taskust juurde,kui vaja (ei ole kade),mis vaja korda teha,lähevad korda tehtult Marko kätte tagasi,vähemalt nii sain asjast aru.
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
21.06.2013 19:58:27
|
|
|
| Laurx, pole vaja kohe ärrituda. Hetkel jah nii, et Cybertiger kontrollib detailid või arvutid ära ja installib softi peale. Korda tehtud arvutid annan ise üle koos tehnikaringlus üleandmis aktiga.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cyndrom
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2010
|
08.07.2013 21:39:26
|
|
|
Kui augusti lõpul Tallinna tulen, toon kindlasti ühtejagu erinevaid kasulikke juppe
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
08.07.2013 23:16:28
|
|
|
| cyndrom kirjutas: |
Kui augusti lõpul Tallinna tulen, toon kindlasti ühtejagu erinevaid kasulikke juppe  |
Ootame huviga! Tänud juba ette ära.
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
10.07.2013 20:35:08
|
|
|
Tere! tigerstone, Põhikirja jah sain Teie lehelt,sest seal oli see kõige täiuslikum (siinkohal vabandan!),gOOglest otsisin & tuli just see välja (kui googeldamine on kuritegu,andke ka mulle sellest teada),kuna Meie enda põhikiri on alles koostamisel,siis kasutasime seni Teie oma (kuigi põhikirjad on seadusejärgi standardsed),hetkel on põhikiri Meie lehelt kustutatud,koostame lähiajal enda oma (varsti on ka uus koduleht & kodulehe aadress tulekul),et keegi enam kobiseda ei saaks iga tähe ja numbri kallal. Sellest parim.ee vihjest ei saa hästi aru (facebooki konto on ühe juhatuse liikme oma st.firma oma,ei ole minu nimel),tean jah,et minu üks firma osa tegeles ennem trükiteenustega,aga teine pool jällegi heategevusega. On see ka seadusega keelatud? Minuteada mitte,võid firma tegevusaladesse panna mida tahes. Ja üleüldse ei saa aru,mis k*radi "lapsik ärapanemine" käib üksühele? Kas ma olen tõesti Eesti suurim petis või midagi? Kriminaalset tausta mul ei ole,ega ka ei tule. Aga eks see kadeduse uss ole,nagu enamus Eestlastel.
PS! Elfafoorumis üritasin lihtsalt aidata,et Marko ei peaks üksi asju taga ajama/ära tooma,oleksin võtnud endajuurde hoiule,oleksin korda teinud & Markole andnud. Enda e-maili lisasin selleks,et seal meilis käin igapäev,aga tehnikaringluse meile igapäev ei loe. Milles asi?
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
10.07.2013 20:35:48
|
|
|
MTÜ Tehnikaringluse põhikiri oli täiesti meie endi tehtud. Me ei kasutanud mingit valmis standartpõhja. Kisa tekkis seepärast, et seal oli ka meie nimi. Nüüd kui see on kustutatud, siis ok. Teine probleem, mis selle elfa foorumiga on? miks seal siis vale inffi jagad? Kui tahad koostööpartner olla, siis tee ka nii, et küsid. Mis ja kus... Ma ei ole kade. Aga vale inf toob teistsuguse tulemuse. (Meie arvutid on üle 2,4 GHz, 1gb mälu ja teinud oleme neid juba üle 200 komplekti... tasuta) Ja kontaktideks ikka pannakse meie kontaktid.. mitte mängudemaa omad.
Loodan, et muudad Elfa foorumis andmed õigeks.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
10.07.2013 21:25:11
|
|
|
Saatsin elfa foorumi administraatorile "avalduse",et palun see vale info ära sealt kustutada!
Edit: Hetkel rääkisime asjad selgeks,seega,paanikaks ei ole põhjust!
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.07.2013 21:30:27
|
|
|
Kõrvalt vaadates paistab see kemplemine siin teemas pisut kummaline. Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu(ok, kaudselt võibolla oma nime või ego pisut upitab, aga ka see ei tohiks olla tegevuse otsene eesmärk). Kas mõistlikum ei oleks siin vaidlemise asemel korra maha istuda, asjad selgeks rääkida ja ühise eesmärgi nimel tegutsedes jõud ühendada?
PS. kas (tindiga)printer/fotoprinter/skänner kombain pakub huvi? Skänneri osa töötab ilusti, printeriga nagu tindikaga ikka kipub ära kuivama kui kord paari kuu tagant kasutada, aga kui kassett ära täita, siis tõenäoliselt on ka printeri osa ok.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.07.2013 09:23:39
|
|
|
kolmas sektor ongi kummaline. samas asjd ei käi ka siin nii ,et teed kopeer pasteer esimesest ettejuhtuvast allikast.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
11.07.2013 21:34:59
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| kolmas sektor ongi kummaline. samas asjd ei käi ka siin nii ,et teed kopeer pasteer esimesest ettejuhtuvast allikast. |
Jep,eks ta ole jah,kõigil juhtub vahest,aga eks Meil siin ju "veatu" inimene räägib,mis ma siin ikka pikemalt seletama hakkan. Tavaliselt "hauguvad" just need,kellel endal südametunnistus must on. Velloga rääkisime igaljuhul asjad selgeks,nagu öeldakse: las "koerad" hauguvad,karavan läheb edasi. Kena õhtu jätku kõigile!
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.07.2013 23:10:47
|
|
|
ja mida see nüüd peaks tähendama? kui sa tahad isiklikuks minna siis räägi lõpuni. 1 asi mida mina ei salli on koostööpartnerite kaheper.selisus. näidet on siin juba toodud. minul ei "juhtu" nii, et ma kopeerin oma nime alla teiste inimeste tööd ja vaeva puudutavad artiklid ning ma ei kasuta teiste inimeste juriidilisi materjale, rääkimata sellest, et ma neid isegi läbi ei loe. sellistest inimestest on " kopp ees" ja parim praktika selliste puhul on võimalikult kiirelt üle parda.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
11.07.2013 23:54:01
|
|
|
Juba hüppasin üle parda! Homme (või paari päeva jooksul,oleneb kuidas mul aega on) helistan Markole & annan tema asjad (tehnikaringluse asjad) tagasi (mis on hetkel minujuures hoiul). Esitan juriidiliselt korrektse avalduse,saan liikemaksu tagasi ja asi korras. Teen ka Markoga üleandmis-vastuvõtu akti asjade kohta mis talle tagasi annan,pärast muidu veel süüdistatakse,et ma miskit tehnikaringluselt varastanud. Teema lõpetatud.
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
12.07.2013 10:07:30
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| ... Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu.... |
kujuta ette olukorda, et heategevuseks tuuakse Sulle seismajäänud kraami, milles üksikosad võivad olla kõrge hetkväärtusega (defitsiit). Paberil on tükk, heategevuseks läheb tükk aga välja vahetatud väärtslikum tükk läheb soolaselt turule.
ma ei näita näpuga aga olen heategevusprojektidesse kaotanud juba aastaid tagasi usu
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
12.07.2013 12:43:21
|
|
|
| kännuämmelg kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| ... Heategevusega ei teeni ju keegi mingit isiklikku kasu.... |
kujuta ette olukorda, et heategevuseks tuuakse Sulle seismajäänud kraami, milles üksikosad võivad olla kõrge hetkväärtusega (defitsiit). Paberil on tükk, heategevuseks läheb tükk aga välja vahetatud väärtslikum tükk läheb soolaselt turule.
ma ei näita näpuga aga olen heategevusprojektidesse kaotanud juba aastaid tagasi usu |
Ega selle heategevusega on nii nagu on jah,vahest tuleb tõesti mõned asjad ka maha müüa,et osta näiteks vajalikke juppe,teiste seadmete paranduseks/remondiks,aga see on tõesti väga harv juhus,kui midagi nii müüma peab,katkised seadmed lähevad küll maha kandmisele (utiili),aga terved seadmed ikka annetatakse sinna kus vaja. Kes usub heategevusse,kes mitte. Ega isegi ei olnud suurt usku asjasse,ennem kui see "projekt" käivitatud sai. Elame näeme,mis sellest "püha" üritusest saab.
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
15.07.2013 19:05:56
|
|
|
Kodijärve Kodu, endine Kodijärve hooldekodu vajaks hädasti oma uute viite peremajja netiarvuteid! Nad ei pea olema uued ja nende ainus eesmärk oleks võimalus käia internetis. Kuna aksiaselt Hoolekandeteenused ei leia selleks raha siis on ainuke lootus heategevusele. Igas peremajas kümme kuni üksteist klienti! Ideaalis näeks igas majas oma netiarvutit. Kokku elab nüüd Kodijärvel 70 klienti. Kahjuks mingit raha arvutite ostuks pole kuid transpordivõimalus ja klientide tänu on tagatud. Kõik pakkumised on teretulnud! Arvutid ei pea olema kindlalt komplektsed, põhiline, et õnnestuks 5 netikasti kokkusaada ideaalis, kuid ka üks kaks oleks ikkagi abiks!
rlepkai@gmail.com
58577061
Raul Lepkai
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
15.07.2013 19:40:45
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
Kodijärve Kodu, endine Kodijärve hooldekodu vajaks hädasti oma uute viite peremajja netiarvuteid! Nad ei pea olema uued ja nende ainus eesmärk oleks võimalus käia internetis. Kuna aksiaselt Hoolekandeteenused ei leia selleks raha siis on ainuke lootus heategevusele. Igas peremajas kümme kuni üksteist klienti! Ideaalis näeks igas majas oma netiarvutit. Kokku elab nüüd Kodijärvel 70 klienti. Kahjuks mingit raha arvutite ostuks pole kuid transpordivõimalus ja klientide tänu on tagatud. Kõik pakkumised on teretulnud! Arvutid ei pea olema kindlalt komplektsed, põhiline, et õnnestuks 5 netikasti kokkusaada ideaalis, kuid ka üks kaks oleks ikkagi abiks!
rlepkai@gmail.com
58577061
Raul Lepkai |
5 komplekti või kasti saab tehtud, annan kontakti Vellole, tema teile lähemal.
viimati muutis marxveix 15.07.2013 19:43:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
15.07.2013 19:41:51
|
|
|
ma arvan, et leiame viis identset.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cybertiger
HV veteran

liitunud: 16.09.2005
|
18.07.2013 16:59:53
|
|
|
Annan teada,et mina enam Tehnikaringluse liige ei ole,küll,aga tegutsen jõudsalt oma firmaga edasi,samal suunal. Igaljuhul sain "väga hea" kogemuse Tehnikaringluse näol & nad jätsid ikka "väga hea" mulje enda firmast küll (lubage siinkohal naerda) Edu,jõudu & jaksu edasisel "äri" ajamisel/aitamisel. Kena päeva jätku! 5+
_________________ * CyberTiger * |
|
| Kommentaarid: 304 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
18.07.2013 17:06:38
|
|
|
| Pakkusin ka mingihetk ennast abiks sinna tehnikaringlusesse et võin masinaid nö valmis seada ja installida ja mõnda kasti siin seal ladustada, aga ära ehmatas natuke see et ennem kui üldse abistada saan hakati nõudma CV ja mis kõike veel. Mitte et see saladus oleks või miskit aga natuke imelik et pakud abi aga hakatakse mingit infi kohe nõudma... sinnapaika see asi ka jäi seekord.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
18.07.2013 18:19:57
|
|
|
| noo muidugi eks ma räägikski mis teen mida teinud olen ja kaua ja kus jne jne. Aga ma ei leia et kui ala lähen kellelegi appi et siis olen kohustatud oma elu järsku ette kandma. Aga see selleks ma ei püüdnudki mingit suurt vaidlust siin alustada. Liht mainisin mis minujaoks jäi kummitama.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.07.2013 19:53:06
|
|
|
natuke peab inimese kohta ikka teadma enne kui talle asjad asjatada annad. natuke tausta kohta võiks teada olla ka selle pärast, et saab vajadusel probleeme hajutada. nt iinuksi kerneli konfimiseprobleemid rauamehe juurde ei jõua jne.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nexus
HV veteran

liitunud: 18.04.2007
|
18.07.2013 21:52:32
|
|
|
Mul on pakkuda üks Amilo L7300.
Kettal üks bääd, muidu kobe.
Ekraan on vahetatud, eelmine läks punaseks.
Laadija olemas, originaal windooze installitud, saba seina ja toimib.
Hea kui keegi saaks Pärnust kaasa krabada, kui ei siis saab ka saata.
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
199 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.07.2013 22:17:56
|
|
|
ma võib-olla satun pärnusse tuleval / ületuleval nädalal.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
24.07.2013 11:41:20
|
|
|
Kas CRT monitore on veel mõtet pakkuda? Jõgeval jääb lmselt varsti üle suures koguses 17" ja 19" monitore.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 900 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
674 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
25.07.2013 08:22:52
|
|
|
| Kui suur on suur kogus? paarkümmend tk võtaks vastu, kuid kas ise kohale toimetaksid? Kui arvuti kaste, juppe ka saaks...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
30.07.2013 11:20:47
|
|
|
jõgeva ei ole kaugel.
_________________ Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista. |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MTÜ Tehnikaringlus
HV vaatleja
liitunud: 21.05.2010
|
10.08.2013 10:41:58
|
|
|
Tehnikaringlus vajab IBM Thinkpad X31 korpust, koos ekraaniga. Kas kellelgi on?
_________________ https://tehnikaringlus.eu/ |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|