|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
taimpsfm
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sektor1
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.01.2003
|
23.06.2003 13:00:40
|
|
|
Lolli mölapärast peks ei taha keegi tänaval saada
Aga samas fotol ja fotol on ka vahe - mu arust mingit imelikud passipildid teeks foorumi koldeka - moditud pildid.. no kes ütles, et kui palju sa PEAD nägema nägu - helista ja kutsu välja kui tahad näha
_________________ AMD VS INTEL |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alligaator
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2003
|
23.06.2003 13:01:33
|
|
|
| tsitaat: |
Vaba vaik on muidugi teema...aga minu jaoks tekis kysimus .... miks usas on k6igil pildi?... koledad l6ustad ja kenad l6ustad ja... meil on ainult 2-3 mehel pilt... ega asi polegi mingis hullus enesen2itamises vaid tavalises n2ost n2kku suhtlemises ... v6i siis peaaegu
|
No ex need kellele Eestis ei meeldi suhelda võivad seda USAs teha. Avatari oma pildi panemine on igaühe isiklik asi ja leian, et kuna valdav enamus seda siiani teinud ei ole siis pole valdav enamus sellest huvitatud. Ja pealegi niipalju kui mina erinevates arvutialastes foorumites tuhnind olen pole ma küll kuskjil näinud et suuremal osal oma pildid üleval oleks. Skisoidne on võibolla hoopis oma näo ülespanemine et seda siis imetleda saaks!? Või ei selle puhul vist tegu oli nartsissismiga. Mina pole üleüldse mingit pilti avatarix pand kuna leian et see pole vajalik. Ja mis veel puutub näost näkku suhtlemist siis sinu pildi järgi ma sind küll tänaval ära ei tunneks. Ja siis jõuame ju selleni et panid küll justkui oma pildi aga sellise mille järgi sind ära ei tunneks. Ja veel- mõned kasutajanäod(õnneks pole neid palju) on lihtsalt koledad vaadata ja miks peaks neid koledaid nägusid siin veel rohkem olema? Arvan et ka minu nägu ei meeldi kindlasti kõigile ja seepärast arvan, et ei ole mittemingisugust vettpidavat põhjendust miks siin peaksid kasutajate näod üleval olema. Vot nii.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
24.06.2003 05:40:23
|
|
|
deem, keegi võiks anda lingi suvalisele väljamaisele ARVUTIteemalisele foorumile kus kõigil on ENDA pildid pandud
95% HVF-i kasutajatest ju meessoost - nende piltidega oleks see siis nigu mingi p*dede tutvumispaik no offence
neil on aukoht tavaliselt masina(te) konfil ja/või pildil modidud kastiga
kasvõi nii
http://www.angelfire.com/alt/drisler/kristin_sig.jpg
or :
Athlon XP 2700 (200 x 12 = 2.4 GHz)
Asus A7N8X Deluxe
1 GB OCZ PC3500
ATI Radeon 9800 Pro 128MB
37 GB WD Raptor 10K Rpm SATA 8 MB cache HDD
SB Audigy
Pioneer DVD-R
LG 52 CDRW
Thermaltake Xaser 6000A Case
ja avatare pole üldse
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
24.06.2003 15:36:30
|
|
|
Mul endal pole paremaid pilte digitaalsel kujul olemas hetkel ja need mis on, neid ma ei suuda kuidagi nii v2ikeseks saada, et nad alla 6kilo oleks ... ja 2ra ei pea kaa kedagi tundma Arvutialaseid foorumeid ma rohkem peale selle ei tea...
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alligaator
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2003
|
25.06.2003 10:54:55
|
|
|
| tsitaat: |
ja 2ra ei pea kaa kedagi tundma
|
no kui ära kedagi ei pea tundma siis ju su teema muutub mõttetuks. Sa ju ise upid oma postidega seda et oleks kasutaja pildid. Aga nüüd ütled et eei pea ära tundma, mis mõte neil kasutaja piltidel siis on kui ära ei pea tundma???
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
25.06.2003 11:26:31
|
|
|
kui ennast digiaparaati suudan suruda, ja sealt ka miskit head välja tuleb, vahetan ka oma avatari.. söön oma mütsi kas või selle tõestusex
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ten
HV kasutaja
liitunud: 14.02.2003
|
25.06.2003 19:25:18
|
|
|
proovisin ära, aga ei kõlbanud kuhugile
ega 80X80 parem pilt ei saagi olla, kui on täiesti modimata pilt, siis jääb väga ruuduline.
Ja ära ei tunne niikuinii.
_________________ Sõida . . . aga ära mölise . . .
viimati muutis Ten 27.06.2003 20:57:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YvaaT
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2002
|
25.06.2003 21:55:50
|
|
|
Kumb oleks siis ikkagi parem, kas oma pilt, või oma joonistatud asi?
Kumb nagu rohkem kasutajat iseloomustaks?
_________________ Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
escucha
HV veteran

liitunud: 30.12.2002
|
25.06.2003 21:58:57
|
|
|
| YvaaT kirjutas: |
Kumb oleks siis ikkagi parem, kas oma pilt, või oma joonistatud asi?
Kumb nagu rohkem kasutajat iseloomustaks? |
oleneb pildist ja joonistusest.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YvaaT
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2002
|
25.06.2003 22:19:13
|
|
|
aga keda see pilt ikka huvitama peaks, antud hetkel mul on oma pilt, aga erilist vahet pole ju nagunii? Või on?
_________________ Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
25.06.2003 22:36:18
|
|
|
No mul ka juba tükk aega oma pilt siin
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
YvaaT
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2002
|
25.06.2003 22:39:20
|
|
|
| Tihver kirjutas: |
No mul ka juba tükk aega oma pilt siin  |
... ja mitu sinu tuttavat sind sel pildil ära tunnevad?
_________________ Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tihver
HV veteran
liitunud: 23.09.2002
|
25.06.2003 22:51:46
|
|
|
No neid ikka on kes tunnevad ja nii mõnigi on ka aru saanud kus see pilt tehtud on
_________________ Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ... |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
26.06.2003 14:01:02
|
|
|
Mis teil sellest pildist. Asi kisub ikka päris päris veidraks.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
27.06.2003 01:02:35
|
|
|
mina läksin mõttega kaasa enyways...
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
27.06.2003 01:27:50
|
|
|
Naera ennast lolliks. Mida see annab, kui sa näed kellega räägid. Kas järgmine on keha portree. Ei näe muidu keha hoikatud. Btw.. siin HV tuleks juba nimele lisaks panna ning hakkab siia tulema väga väga imelikke inimesi. Või on neid juba siginenud. Ah ei huvita kah.
Noorus on küll hukka läinud või soojus pähe hakanud.
Noh ja tunned inimese ära tänaval, edasi. Suur asi. Või krt jah...
Logod on palju normimad
Õigel ajal lasen jalga siit. Viimane aega.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
27.06.2003 06:45:37
|
|
|
So!!? mis siin nii imelikku on ma ei saa aru? Selle kysimuse peale ei tasu foobitsema kaa hakata... kui sul peale seda teemat nii kiire minema siit vaja andium, siis pead küll esmasp. esimese asjana arsti visiidile minema emaga. Deem m6istus p2he! Mingeid kohustusi ju pole. Ja ikkagi j22b kysimus peale seda kui avastasin USA lauam2ngu foorumi kus 99% oma n2gudega, kas kasutaja pilt oleks normaalne ... Minu meelest on se suht ok... aga ega muidu lahedal avataaril ka viga ei ole. Minu meelest.
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
27.06.2003 12:38:14
|
|
|
Nova sa olet tõesti vist nii noor, et pead arsti juurde emaga minema. MA ei käi kusagil emaga.
Sa ei saanud viiamsest lasusest küll aru aga jama sellega. No aga siin väideti, et enamus USA foorumitest kasutavad oma pilte. Nüüd vaevu leidsid ühe.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
27.06.2003 16:14:34
|
|
|
Andium, kas sul on mingi kompleks või? Võta vabalt! Keegi pole palunud SUL oma pilti siia üles riputada.
Mina läksin ka teemaga kaasa, muide.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ban-dan
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2003
|
27.06.2003 16:28:58
|
|
|
| Panin osa enda imeilusast näost kah üles. Ainult et täiesti imestamisväärne on see, et tegemist on passifotoga, kus ma vaatan otse fotoaparaati, aga kui silmad välja lõigata, siis on selgelt näha, et silmad küll ei vaata otse... Varjatud kõõrdsilmusus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Trinity
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2003
|
27.06.2003 17:05:40
|
|
|
Mina kasutan foorumitel alati enda tehtud joonistusi nn. kunsti. Antud pilt on osa siiremast "See the signs" seeriast. Mitte, et see kedagi huvitaks...
Ma ei leia, et oma näo näitamine WWW's alati kasuks tuleb. Veeb on täis igasuguseid...
Aga, kes tahab, see kasutagu... milles probleem?
Trin.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
27.06.2003 17:40:01
|
|
|
paljud kasutajad on siin oma päris nimega nagu Jaan Kuusekülg vms. äkki teeks siis juba ka teema, et kõik registreerivad ennast uuesti oma päris nimedega- mina sellega kaasa ei läheks. mina olen lõhestunud isik. siin olen ma panic- passis midagi muud- siin on mul selline pilt passis midagi muud. iga inimene saab ennast internetis väljenada just sellisena, nagu ta IRL (päriselus) pole.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trinity
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2003
|
27.06.2003 17:59:56
|
|
|
Pärisnimi? Kui ma siia oma pärisnime paneks, siis ma tahaks näha inimest, kes mind ususks. Mul on uhke prantsuse nimi ja nii ongi, et kui hõikaks oma nime maha, siis rahvas arvab, et poosetan.
Eip, ma parem kasutan midagi muud.
Trin/OG.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
28.06.2003 00:35:45
|
|
|
Seff... ei ma nii uudishimust uurin ... ykskord j2in lihtsalt m6tlema kui avastasin et Fast & F'il ja m6nel inimesel veel oli julgelt oma pilt yleval
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cyfer
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
28.06.2003 02:36:46
|
|
|
mul kaa , noh irfanview tegi selle juures küll oma töö kuid siiski,
minumeelest parem idee on moditud nägu..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
28.06.2003 06:34:38
|
|
|
Üks küsimus neile, kes arvavad et siia oma näo panemine on imelik, veider ja veel 100 (loe: sada) hirmsat asja
Kas tänaval ja peol käite paberkott peas, kuhu on mingi joonistus tehtud??!!
Minu arust on täiesti normaalne oma näo avatarix panemine....
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cyfer
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
28.06.2003 11:30:45
|
|
|
einoh nad võivad ju siia ka siis paberkoti pildi panna
ei tegelikult nad on lihtsalt paranoilised, see muidugi ei tähenda et kõik nüüd seda kohe tegema peavad..ärge valesti aru saage..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
YvaaT
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2002
|
28.06.2003 15:34:49
|
|
|
Et siis kumb, kas oma pilt või nimi?
Mul on mõlemad praegu, kahjuks. (pool ja seegi tagurpidi)
_________________ Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma... |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trinity
HV vaatleja
liitunud: 27.06.2003
|
30.06.2003 01:40:46
|
|
|
Aga tänaval sa ka ei räägi iga tüübiga. Kui keegi tahab enda pilti kasutada. Ning ega ma vist palju oma avatarist erinegi
Trin./OG.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bigmarx
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
30.06.2003 10:54:15
|
|
|
| tsitaat: |
Minu arust on täiesti normaalne oma näo avatarix panemine....
|
Just ja kellele mu nägu ei meeldi, võib avataride näitamise enda jaoks ära keelata
_________________ "Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!" |
|
| Kommentaarid: 485 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
385 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
30.06.2003 11:57:18
|
|
|
| tsitaat: |
kellele mu nägu ei meeldi, võib avataride näitamise enda jaoks ära keelata
|
Et keegi keelab kõigi avataride näitamise sinu pärast ära?
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
01.07.2003 17:45:30
|
|
|
| DeathCommando kirjutas: |
Üks küsimus neile, kes arvavad et siia oma näo panemine on imelik, veider ja veel 100 (loe: sada) hirmsat asja
Kas tänaval ja peol käite paberkott peas, kuhu on mingi joonistus tehtud??!!
Minu arust on täiesti normaalne oma näo avatarix panemine.... |
kui sa arsti juurde numbri paned kas sa siis paned ka DeathCommando- vaevalt küll. miks siis pildi panemine on normaalne aga nime panemine mitte?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
01.07.2003 17:48:25
|
|
|
kes ennast näidata tahab, paneb allkirja oma Rate.ee lingi!!!
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
01.07.2003 17:54:16
|
|
|
| panic kirjutas: |
| kui sa arsti juurde numbri paned kas sa siis paned ka DeathCommando- vaevalt küll. miks siis pildi panemine on normaalne aga nime panemine mitte? |
Ple kunagi arsti juurde numbrit kinni pand...
Nimel ja pildil on suur vahe...
Kas sa käid mööda linna nimesilt rinnas???
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
01.07.2003 18:11:30
|
|
|
| DeathCommando kirjutas: |
| panic kirjutas: |
| kui sa arsti juurde numbri paned kas sa siis paned ka DeathCommando- vaevalt küll. miks siis pildi panemine on normaalne aga nime panemine mitte? |
Ple kunagi arsti juurde numbrit kinni pand...
Nimel ja pildil on suur vahe...
Kas sa käid mööda linna nimesilt rinnas??? |
aga siin on sul ju nime silt.
sorry, et ma arstiga mööda panin pidasin silmas avalike kohti, kus on vaja ennast esitleda. nuh kas või sõjaväe komisariaadis, kus peavad kõik läbi käima. targemad vennad said ehk aru mida ma selle all mõtlesin.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3nthal
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003
|
01.07.2003 20:28:25
|
|
|
minul on enda silm
_________________ oooo |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
01.07.2003 22:16:22
|
|
|
| panic kirjutas: |
aga siin on sul ju nime silt.
sorry, et ma arstiga mööda panin pidasin silmas avalike kohti, kus on vaja ennast esitleda. nuh kas või sõjaväe komisariaadis, kus peavad kõik läbi käima. |
üks asi on see, kuhu sa võid oma nime öelda/kirjutada
teine asi on see, kus sa pead seda tegema...
Keegi ei ole ju käskind enda pilti avatarix panna...
see oli lihtsalt soovitus
teiseks... pildi järgi on raske isiku kohta infot saada...
Nime järgi aga telef. nr. i saamine on kerge..
mina näiteks ei soovi kellegi nalja näol mõtetuid vastamata kõnesi saada...
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
01.07.2003 23:27:39
|
|
|
vahepeal oli oma nägu, kuna aga avatarilt eriti sotti ei saa pildist siis eeldan,et oma arvuti pilt eristab mind piisavalt muudest tegelastest ja usaldusväärsusega ei tohiks jätkuvalt probleeme tekkida. avalikul inimesel ikka suht mõttetu mingit petmist või paska korraldada
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
01.07.2003 23:40:41
|
|
|
Everything's cool Elu on lahe ja negatiivsuseks ei ole siin kohta... mina olen mina ja sina oled sina... lahe on lihtsalt teada millised me oleme...
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inferno
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
01.07.2003 23:47:51
|
|
|
| ok sinu rõõmuks ma topin rate enda allkirja :d
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.07.2003 23:53:46
|
|
|
| ylovoitka kirjutas: |
Andium, kas sul on mingi kompleks või? Võta vabalt! Keegi pole palunud SUL oma pilti siia üles riputada.
Mina läksin ka teemaga kaasa, muide. |
ma vaatan et ülu on peale metsaselamist kõvasti rauda tõstnud
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nova
HV kasutaja

liitunud: 09.03.2003
|
01.07.2003 23:57:24
|
|
|
Hullar on pooleldi vangla juba
_________________ FSOL |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
02.07.2003 04:13:22
|
|
|
| tsitaat: |
kas või sõjaväe komisariaadis, kus peavad kõik läbi käima.
|
vene ajal vahiti seal tillut(aga nüüd ka?). äkki paneme selle pildi siia kah
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ban-dan
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2003
|
02.07.2003 06:06:30
|
|
|
| tsitaat: |
vene ajal vahiti seal tillut(aga nüüd ka?).
|
Mitte ainult ei vahita vaid ka filmitakse (tõsi küll, mitte med. komisjonis vaid juba siis, kui väeossa lähed) - eelmisel hooajal kanal kahe saates "meie sõdurid" näitas seda tegevust - selja tagant küll, aga siiski täiesti äratuntavalt oli tegemist sellesama protsessiga. Ei oleks mina küll tahtnud selle venna asemel olla, kes med. läbivaatuseks sai sama aja, kui ruumis viibis kanal kaks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.07.2003 13:21:06
|
|
|
no paar aastat tagasi sõjaväe komisarjaadis med. õde ikka katsus mul küll need asjad üle
ausalt
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3nthal
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003
|
02.07.2003 13:26:07
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
no paar aastat tagasi sõjaväe komisarjaadis med. õde ikka katsus mul küll need asjad üle
ausalt |
oleks mingi 'maski show' õde olnud siis vist oleks natuke häbi olnud
_________________ oooo |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ylovoitka
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2001
|
02.07.2003 13:47:26
|
|
|
| Fast&Furious kirjutas: |
| ylovoitka kirjutas: |
Andium, kas sul on mingi kompleks või? Võta vabalt! Keegi pole palunud SUL oma pilti siia üles riputada.
Mina läksin ka teemaga kaasa, muide. |
ma vaatan et ülu on peale metsaselamist kõvasti rauda tõstnud  |
Sai Portugalis jah missioonil käidud
ylovoitka@007
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
02.09.2003 17:44:26
|
|
|
mina nt kasutan enda fotot
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
02.09.2003 17:57:19
|
|
|
| v2hja kirjutas: |
mina nt kasutan enda fotot  |
khm... kaevur... khmm...
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|