Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kas kasutaja pilt oleks normaalne märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
taimpsfm
HV kasutaja
taimpsfm

liitunud: 02.07.2002




sõnum 23.06.2003 12:48:52 vasta tsitaadiga

no mulgi oma foto...nati kandiline on, aga noh...saab aru...icon_wink.gif
_________________
Taimar.eeJälgi mind Twitteris!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sektor1
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.06.2003 13:00:40 vasta tsitaadiga

Lolli mölapärast peks ei taha keegi tänaval saada icon_wink.gif
Aga samas fotol ja fotol on ka vahe - mu arust mingit imelikud passipildid teeks foorumi koldeka - moditud pildid.. no kes ütles, et kui palju sa PEAD nägema nägu - helista ja kutsu välja kui tahad näha icon_razz.gif

_________________
AMD VS INTEL
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alligaator
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 23.06.2003 13:01:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vaba vaik on muidugi teema...aga minu jaoks tekis kysimus .... miks usas on k6igil pildi?... koledad l6ustad ja kenad l6ustad ja... meil on ainult 2-3 mehel pilt... ega asi polegi mingis hullus enesen2itamises vaid tavalises n2ost n2kku suhtlemises ... v6i siis peaaegu


No ex need kellele Eestis ei meeldi suhelda võivad seda USAs teha. Avatari oma pildi panemine on igaühe isiklik asi ja leian, et kuna valdav enamus seda siiani teinud ei ole siis pole valdav enamus sellest huvitatud. Ja pealegi niipalju kui mina erinevates arvutialastes foorumites tuhnind olen pole ma küll kuskjil näinud et suuremal osal oma pildid üleval oleks. Skisoidne on võibolla hoopis oma näo ülespanemine et seda siis imetleda saaks!? Või ei selle puhul vist tegu oli nartsissismiga. icon_smile.gif Mina pole üleüldse mingit pilti avatarix pand kuna leian et see pole vajalik. Ja mis veel puutub näost näkku suhtlemist siis sinu pildi järgi ma sind küll tänaval ära ei tunneks. Ja siis jõuame ju selleni et panid küll justkui oma pildi aga sellise mille järgi sind ära ei tunneks. Ja veel- mõned kasutajanäod(õnneks pole neid palju) on lihtsalt koledad vaadata ja miks peaks neid koledaid nägusid siin veel rohkem olema? Arvan et ka minu nägu ei meeldi kindlasti kõigile ja seepärast arvan, et ei ole mittemingisugust vettpidavat põhjendust miks siin peaksid kasutajate näod üleval olema. Vot nii.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.06.2003 05:40:23 vasta tsitaadiga

deem, keegi võiks anda lingi suvalisele väljamaisele ARVUTIteemalisele foorumile kus kõigil on ENDA pildid pandud
95% HVF-i kasutajatest ju meessoost - nende piltidega oleks see siis nigu mingi p*dede tutvumispaik icon_neutral.gif no offence
neil on aukoht tavaliselt masina(te) konfil ja/või pildil modidud kastiga
kasvõi nii
http://www.angelfire.com/alt/drisler/kristin_sig.jpg

or icon_razz.gif :
Athlon XP 2700 (200 x 12 = 2.4 GHz)
Asus A7N8X Deluxe
1 GB OCZ PC3500
ATI Radeon 9800 Pro 128MB
37 GB WD Raptor 10K Rpm SATA 8 MB cache HDD
SB Audigy
Pioneer DVD-R
LG 52 CDRW
Thermaltake Xaser 6000A Case

ja avatare pole üldse

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 24.06.2003 15:36:30 vasta tsitaadiga

Mul endal pole paremaid pilte digitaalsel kujul olemas hetkel ja need mis on, neid ma ei suuda kuidagi nii v2ikeseks saada, et nad alla 6kilo oleks ... ja 2ra ei pea kaa kedagi tundma icon_wink.gif Arvutialaseid foorumeid ma rohkem peale selle ei tea... icon_neutral.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alligaator
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2003




sõnum 25.06.2003 10:54:55 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja 2ra ei pea kaa kedagi tundma

no kui ära kedagi ei pea tundma siis ju su teema muutub mõttetuks. Sa ju ise upid oma postidega seda et oleks kasutaja pildid. Aga nüüd ütled et eei pea ära tundma, mis mõte neil kasutaja piltidel siis on kui ära ei pea tundma???
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 25.06.2003 11:26:31 vasta tsitaadiga

kui ennast digiaparaati suudan suruda, ja sealt ka miskit head välja tuleb, vahetan ka oma avatari.. söön oma mütsi kas või selle tõestusex icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ten
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2003




sõnum 25.06.2003 19:25:18 vasta tsitaadiga

proovisin ära, aga ei kõlbanud kuhugile


ega 80X80 parem pilt ei saagi olla, kui on täiesti modimata pilt, siis jääb väga ruuduline.

Ja ära ei tunne niikuinii.

_________________
Sõida . . . aga ära mölise . . .


viimati muutis Ten 27.06.2003 20:57:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 21:55:50 vasta tsitaadiga

Kumb oleks siis ikkagi parem, kas oma pilt, või oma joonistatud asi?

Kumb nagu rohkem kasutajat iseloomustaks?

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
escucha
HV veteran
escucha

liitunud: 30.12.2002




sõnum 25.06.2003 21:58:57 vasta tsitaadiga

YvaaT kirjutas:
Kumb oleks siis ikkagi parem, kas oma pilt, või oma joonistatud asi?

Kumb nagu rohkem kasutajat iseloomustaks?


oleneb pildist ja joonistusest.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 22:19:13 vasta tsitaadiga

aga keda see pilt ikka huvitama peaks, antud hetkel mul on oma pilt, aga erilist vahet pole ju nagunii? Või on?
_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 22:36:18 vasta tsitaadiga

No mul ka juba tükk aega oma pilt siin icon_wink.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 22:39:20 vasta tsitaadiga

Tihver kirjutas:
No mul ka juba tükk aega oma pilt siin icon_wink.gif

... ja mitu sinu tuttavat sind sel pildil ära tunnevad?

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tihver
HV veteran

liitunud: 23.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 22:51:46 vasta tsitaadiga

No neid ikka on kes tunnevad ja nii mõnigi on ka aru saanud kus see pilt tehtud on icon_wink.gif
_________________
Kõik lihtsad probleemid on juba lahendatud ...
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 26.06.2003 14:01:02 vasta tsitaadiga

Mis teil sellest pildist. Asi kisub ikka päris päris veidraks.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 27.06.2003 01:02:35 vasta tsitaadiga

mina läksin mõttega kaasa enyways...
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 27.06.2003 01:27:50 vasta tsitaadiga

Naera ennast lolliks. Mida see annab, kui sa näed kellega räägid. Kas järgmine on keha portree. Ei näe muidu keha hoikatud. Btw.. siin HV tuleks juba nimele lisaks panna ning hakkab siia tulema väga väga imelikke inimesi. Või on neid juba siginenud. Ah ei huvita kah.
Noorus on küll hukka läinud või soojus pähe hakanud.
Noh ja tunned inimese ära tänaval, edasi. Suur asi. Või krt jah...
Logod on palju normimad

Õigel ajal lasen jalga siit. Viimane aega.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 27.06.2003 06:45:37 vasta tsitaadiga

So!!? mis siin nii imelikku on ma ei saa aru? icon_neutral.gif Selle kysimuse peale ei tasu foobitsema kaa hakata... kui sul peale seda teemat nii kiire minema siit vaja andium, siis pead küll esmasp. esimese asjana arsti visiidile minema emaga. Deem m6istus p2he! Mingeid kohustusi ju pole. icon_neutral.gif Ja ikkagi j22b kysimus peale seda kui avastasin USA lauam2ngu foorumi kus 99% oma n2gudega, kas kasutaja pilt oleks normaalne ... Minu meelest on se suht ok... aga ega muidu lahedal avataaril ka viga ei ole. Minu meelest.
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 27.06.2003 12:38:14 vasta tsitaadiga

Nova sa olet tõesti vist nii noor, et pead arsti juurde emaga minema. MA ei käi kusagil emaga.
Sa ei saanud viiamsest lasusest küll aru aga jama sellega. No aga siin väideti, et enamus USA foorumitest kasutavad oma pilte. Nüüd vaevu leidsid ühe.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 27.06.2003 16:14:34 vasta tsitaadiga

Andium, kas sul on mingi kompleks või? Võta vabalt! Keegi pole palunud SUL oma pilti siia üles riputada.
Mina läksin ka teemaga kaasa, muide.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ban-dan
HV vaatleja
ban-dan

liitunud: 16.06.2003




sõnum 27.06.2003 16:28:58 vasta tsitaadiga

Panin osa enda imeilusast näost kah üles. Ainult et täiesti imestamisväärne on see, et tegemist on passifotoga, kus ma vaatan otse fotoaparaati, aga kui silmad välja lõigata, siis on selgelt näha, et silmad küll ei vaata otse... Varjatud kõõrdsilmusus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 27.06.2003 17:05:40 vasta tsitaadiga

Mina kasutan foorumitel alati enda tehtud joonistusi nn. kunsti. Antud pilt on osa siiremast "See the signs" seeriast. Mitte, et see kedagi huvitaks...

Ma ei leia, et oma näo näitamine WWW's alati kasuks tuleb. Veeb on täis igasuguseid... icon_rolleyes.gif

Aga, kes tahab, see kasutagu... milles probleem?


Trin.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 27.06.2003 17:40:01 vasta tsitaadiga

paljud kasutajad on siin oma päris nimega nagu Jaan Kuusekülg vms. äkki teeks siis juba ka teema, et kõik registreerivad ennast uuesti oma päris nimedega- mina sellega kaasa ei läheks. mina olen lõhestunud isik. siin olen ma panic- passis midagi muud- siin on mul selline pilt passis midagi muud. iga inimene saab ennast internetis väljenada just sellisena, nagu ta IRL (päriselus) pole.
_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 27.06.2003 17:59:56 vasta tsitaadiga

Pärisnimi? Kui ma siia oma pärisnime paneks, siis ma tahaks näha inimest, kes mind ususks. Mul on uhke prantsuse nimi ja nii ongi, et kui hõikaks oma nime maha, siis rahvas arvab, et poosetan.

Eip, ma parem kasutan midagi muud.


Trin/OG.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 28.06.2003 00:35:45 vasta tsitaadiga

Seff... ei ma nii uudishimust uurin ... ykskord j2in lihtsalt m6tlema kui avastasin et Fast & F'il ja m6nel inimesel veel oli julgelt oma pilt yleval icon_wink.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cyfer
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 28.06.2003 02:36:46 vasta tsitaadiga

mul kaa icon_razz.gif, noh irfanview tegi selle juures küll oma töö kuid siiski,
minumeelest parem idee on moditud nägu..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 28.06.2003 06:34:38 vasta tsitaadiga

Üks küsimus neile, kes arvavad et siia oma näo panemine on imelik, veider ja veel 100 (loe: sada) hirmsat asja
Kas tänaval ja peol käite paberkott peas, kuhu on mingi joonistus tehtud??!!

Minu arust on täiesti normaalne oma näo avatarix panemine....

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cyfer
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 28.06.2003 11:30:45 vasta tsitaadiga

einoh nad võivad ju siia ka siis paberkoti pildi panna icon_biggrin.gif
ei tegelikult nad on lihtsalt paranoilised, see muidugi ei tähenda et kõik nüüd seda kohe tegema peavad..ärge valesti aru saage..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
YvaaT
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 15:34:49 vasta tsitaadiga

Et siis kumb, kas oma pilt või nimi?
Mul on mõlemad praegu, kahjuks. (pool ja seegi tagurpidi)

_________________
Elu on imelik, aga kõik kipuvad seda kole tõsiselt võtma...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trinity
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2003




sõnum 30.06.2003 01:40:46 vasta tsitaadiga

Aga tänaval sa ka ei räägi iga tüübiga. Kui keegi tahab enda pilti kasutada. Ning ega ma vist palju oma avatarist erinegi icon_razz.gif



Trin./OG.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bigmarx
HV Guru
bigmarx

liitunud: 06.09.2002




sõnum 30.06.2003 10:54:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Minu arust on täiesti normaalne oma näo avatarix panemine....

Just icon_biggrin.gif ja kellele mu nägu ei meeldi, võib avataride näitamise enda jaoks ära keelata thumbs_up.gif

_________________
"Kes naerab viimasena? Ma olen siis teie järel!"
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 385
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.06.2003 11:57:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kellele mu nägu ei meeldi, võib avataride näitamise enda jaoks ära keelata

Et keegi keelab kõigi avataride näitamise sinu pärast ära? icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 01.07.2003 17:45:30 vasta tsitaadiga

DeathCommando kirjutas:
Üks küsimus neile, kes arvavad et siia oma näo panemine on imelik, veider ja veel 100 (loe: sada) hirmsat asja
Kas tänaval ja peol käite paberkott peas, kuhu on mingi joonistus tehtud??!!

Minu arust on täiesti normaalne oma näo avatarix panemine....

kui sa arsti juurde numbri paned kas sa siis paned ka DeathCommando- vaevalt küll. miks siis pildi panemine on normaalne aga nime panemine mitte?

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 01.07.2003 17:48:25 vasta tsitaadiga

kes ennast näidata tahab, paneb allkirja oma Rate.ee lingi!!! icon_evil.gif
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 01.07.2003 17:54:16 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
kui sa arsti juurde numbri paned kas sa siis paned ka DeathCommando- vaevalt küll. miks siis pildi panemine on normaalne aga nime panemine mitte?


Ple kunagi arsti juurde numbrit kinni pand... icon_rolleyes.gif
Nimel ja pildil on suur vahe...
Kas sa käid mööda linna nimesilt rinnas???

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 01.07.2003 18:11:30 vasta tsitaadiga

DeathCommando kirjutas:
panic kirjutas:
kui sa arsti juurde numbri paned kas sa siis paned ka DeathCommando- vaevalt küll. miks siis pildi panemine on normaalne aga nime panemine mitte?


Ple kunagi arsti juurde numbrit kinni pand... icon_rolleyes.gif
Nimel ja pildil on suur vahe...
Kas sa käid mööda linna nimesilt rinnas???

aga siin on sul ju nime silt.
sorry, et ma arstiga mööda panin pidasin silmas avalike kohti, kus on vaja ennast esitleda. nuh kas või sõjaväe komisariaadis, kus peavad kõik läbi käima. targemad vennad said ehk aru mida ma selle all mõtlesin.

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 01.07.2003 20:28:25 vasta tsitaadiga

minul on enda silm icon_smile.gif
_________________
oooo
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 01.07.2003 22:16:22 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:

aga siin on sul ju nime silt.
sorry, et ma arstiga mööda panin pidasin silmas avalike kohti, kus on vaja ennast esitleda. nuh kas või sõjaväe komisariaadis, kus peavad kõik läbi käima.


üks asi on see, kuhu sa võid oma nime öelda/kirjutada
teine asi on see, kus sa pead seda tegema...
Keegi ei ole ju käskind enda pilti avatarix panna...
see oli lihtsalt soovitus

teiseks... pildi järgi on raske isiku kohta infot saada...
Nime järgi aga telef. nr. i saamine on kerge..
mina näiteks ei soovi kellegi nalja näol mõtetuid vastamata kõnesi saada...

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2003 23:27:39 vasta tsitaadiga

vahepeal oli oma nägu, kuna aga avatarilt eriti sotti ei saa pildist siis eeldan,et oma arvuti pilt eristab mind piisavalt muudest tegelastest ja usaldusväärsusega ei tohiks jätkuvalt probleeme tekkida. avalikul inimesel ikka suht mõttetu mingit petmist või paska korraldada icon_razz.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 01.07.2003 23:40:41 vasta tsitaadiga

Everything's cool icon_lol.gif beer_yum.gif Elu on lahe ja negatiivsuseks ei ole siin kohta... mina olen mina ja sina oled sina... lahe on lihtsalt teada millised me oleme...
icon_wink.gif

_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2003 23:47:51 vasta tsitaadiga

ok sinu rõõmuks ma topin rate enda allkirja :d
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2003 23:53:46 vasta tsitaadiga

ylovoitka kirjutas:
Andium, kas sul on mingi kompleks või? Võta vabalt! Keegi pole palunud SUL oma pilti siia üles riputada.
Mina läksin ka teemaga kaasa, muide.

ma vaatan et ülu on peale metsaselamist kõvasti rauda tõstnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nova
HV kasutaja
Nova

liitunud: 09.03.2003




sõnum 01.07.2003 23:57:24 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Hullar on pooleldi vangla juba beer_yum.gif
_________________
FSOL
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2003 04:13:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kas või sõjaväe komisariaadis, kus peavad kõik läbi käima.

vene ajal vahiti seal tillut(aga nüüd ka?). äkki paneme selle pildi siia kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ban-dan
HV vaatleja
ban-dan

liitunud: 16.06.2003




sõnum 02.07.2003 06:06:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

vene ajal vahiti seal tillut(aga nüüd ka?).

Mitte ainult ei vahita vaid ka filmitakse (tõsi küll, mitte med. komisjonis vaid juba siis, kui väeossa lähed) - eelmisel hooajal kanal kahe saates "meie sõdurid" näitas seda tegevust - selja tagant küll, aga siiski täiesti äratuntavalt oli tegemist sellesama protsessiga. Ei oleks mina küll tahtnud selle venna asemel olla, kes med. läbivaatuseks sai sama aja, kui ruumis viibis kanal kaks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2003 13:21:06 vasta tsitaadiga

no paar aastat tagasi sõjaväe komisarjaadis med. õde ikka katsus mul küll need asjad üle icon_lol.gif
ausalt
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 02.07.2003 13:26:07 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
no paar aastat tagasi sõjaväe komisarjaadis med. õde ikka katsus mul küll need asjad üle icon_lol.gif
ausalt


oleks mingi 'maski show' õde olnud siis vist oleks natuke häbi olnud icon_smile.gif

_________________
oooo
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ylovoitka
HV kasutaja
ylovoitka

liitunud: 14.11.2001




sõnum 02.07.2003 13:47:26 vasta tsitaadiga

Fast&Furious kirjutas:
ylovoitka kirjutas:
Andium, kas sul on mingi kompleks või? Võta vabalt! Keegi pole palunud SUL oma pilti siia üles riputada.
Mina läksin ka teemaga kaasa, muide.

ma vaatan et ülu on peale metsaselamist kõvasti rauda tõstnud thumbs_up.gif


Sai Portugalis jah missioonil käidud

ylovoitka@007
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 02.09.2003 17:44:26 vasta tsitaadiga

mina nt kasutan enda fotot icon_lol.gif
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.09.2003 17:57:19 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
mina nt kasutan enda fotot icon_lol.gif


khm... kaevur... khmm...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kas kasutaja pilt oleks normaalne mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.