Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  IT-ekspert: Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.02.2009 19:10:39 vasta tsitaadiga

Mis seal ikka, Tanel, elagu demagoogia ja oponentide sildistamine!

Aga teema juurde tagas tulles, kui keegi märkab kusagil Tõnu Samueli avalikku vabandust või ka jätkuvat oma apsaka õigustamist, siis, palun, pange link ka siia!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2009 19:23:22 vasta tsitaadiga

IMO Samueli väidetav apsakas a'la "Tõnu Samuel on oma avaldusega räigelt ämbrisse astunud" on ülepingutatud, on pigem seotud exceli ümardamisega, mingit põhimõttelist viga ta ju ei teinud.
Ta juhtis tähelepanu lihtsalt tõigale, et Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti, mis ongi kogu asja püant.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.02.2009 19:29:26 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
IMO Samueli väidetav apsakas a'la "Tõnu Samuel on oma avaldusega räigelt ämbrisse astunud" on ülepingutatud, on pigem seotud exceli ümardamisega, mingit põhimõttelist viga ta ju ei teinud.
Ta juhtis tähelepanu lihtsalt tõigale, et Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti, mis ongi kogu asja püant.

Tõnu Samuel mõtles välja mingi hüpoteetilise häälte ühelt poolt teisele tõstmise ja püüdis seda oma vigase arutlusega tõestada. See on see räige ämber, millest ma räägin. Ma ei tea, kas Tõnu kasutas Excelit või Quattro Prod, ma ei räägi Exceli ümardusveast!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2009 19:34:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tõnu Samuel mõtles välja mingi hüpoteetilise häälte ühelt poolt teisele tõstmise

Artiklis on ju selgelt öeldud, et ta jälgis hääletuse käiku pidevalt ja kirjutas andmed üles

tsitaat:
Samuel kirjutas veebiportaalis Minut.ee, et ta kogus kolme päeva jooksul andmeid aadressilt http://www.tallinn.ee/haldusreform/ ning pani kirja seal oleva olulise info: hääletanute arv, poolt ja vastuhääled, häälte jagunemine. Ühel hetkel pani Samuel tähele, et hääled liiguvad (mitte ei lisandu) paarisajaste gruppidena "Jah" ning "Ei" öelnute vahel.


Mis on sinu jaoks siin hüpoteetilist?

Kui sa sead kahtluse alla Tõnu Samueli usaldusväärsuse või kompetentsuse, siis ta võib seda siin ise kommenteerida, kasutaja on tal HV foorumis olemas.

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 20.02.2009 19:35:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 20.02.2009 19:35:16 vasta tsitaadiga

Need inimesed tuleks tõesti vangi panna kes selliseid asju võltsivad. Ja Kogu Keskerakond ka pealekauba.

Selge näide kui meeleheitel nad juba on!
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.02.2009 19:36:59 vasta tsitaadiga

Tanel, vaata Kuuuurija tehtud tabelit: http://www.4shared.com/file/88591226/8c4050d9/tallinn.html
EI OLE MITTE MINGISUGUST HÄÄLTE TÕSTMIST!
Kuidas inimesed saavad NIII juhmid olla!

piix, ma ei või!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2009 19:37:03 vasta tsitaadiga

Dogbert, sul viga midagi või? Mine ela ennast kusagil mujal välja. Keegi ei olegi vingunud ja nagu tähele panid siis ütlesin "nagu keegi oleks minu eest hääle andnud" mitte ei süüdistanud kirjakoostajat. Või pead hoopis sina oma lugemisoskust parandama? Tänud, et sellele sõnale tähelepanu juhtisid, sain ka targemaks aga niimodi tühja paukuma hakata ei ole küll vaja, jätad endast suht lolli mulje. See, et üks sõna ekslikult vahele jäi ei näita, et keegi oleks tropp või ei oskaks lugeda. Rahune maha ja hoia ennast vähe tagasi.
_________________
Müüa Nintendo Switch Lite Hall
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.02.2009 20:23:57 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

Artiklis on ju selgelt öeldud, et ta jälgis hääletuse käiku pidevalt ja kirjutas andmed üles

Tore on! Kuid kahjuks ei osanud ta neid andmeid õigesti tõlgendada. Ja lihtsalt üleskirjutamisest jääb väheks, et ekspert olla.

Tanel kirjutas:
Mis on sinu jaoks siin hüpoteetilist?

Kuna tegelikult andmeid ei tõstetud ühelt poolt teisele, siis ongi see väide, et tõsteti, pelgalt Tõnu Samueli hüpotees, mis pealegi tugineb vigasel arutlusel.
Selle hüpoteesi mitte paika pidamist on tõestanud mitu inimest. Kui sa vaatad seda Samueli tabelit ise ja sul mingi elementaarne matemaatiline mõtlemine säilunud on, siis sa saad ka ise kohe aru, kui ränga prohmaka Samuel selle ümbertõstmise jutuga tegi.

Tanel kirjutas:
Kui sa sead kahtluse alla Tõnu Samueli usaldusväärsuse või kompetentsuse, siis ta võib seda siin ise kommenteerida, kasutaja on tal HV foorumis olemas.

Konkreetselt selle hääletuse osas paneb ta pikalt puusse ja kui ta sellest siiani aru ei ole saanud, siis pole mul põhjust tema kommentaare lugeda, sest rannakarbi intellektiga inimestega ma reeglina ei suhtle.

Ma saan aru küll, et Samueli veidra teooria läbi kukkumine on valus löök paljudele Savisaare vastastele. Tunnen kaasa!
Kuigi ma ka ise ei salli Savisaart, vihkan ma veel enam pimesi idiootsuste uskumist. Siin tulevad jälle mängu ka e-valimised, sest nende turvalisusse uskumine on täpselt samasugune religiooniküsimus, nagu Tõnu Samueli ilmeksimatusesse uskumine Savipätsu küsitluse teemal. Piisab, et keegi kellegi silmis autoriteetne isik midagi väidab, ja paljud on valmis tema väiteid pimesi järgi kinnitama, ise asjasse süvenemata ja asjast aru saamata.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 20.02.2009 21:25:21 vasta tsitaadiga

Lible tegi!, lible tegi!...
samas on tõesti huvitav, et eesti tuntuim häkker pole veel oma arvamust siin teemas avaldanud, kuigi kasutamise põhjal on ta ilmselt seda arendust siin jälginud.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hepman
HV kasutaja
hepman

liitunud: 06.07.2004




sõnum 20.02.2009 21:35:17 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Sain samuti teate, et kala jal andis minu aadressi kasutades hääle. icon_smile.gif Kiri oli saadetud enne kella kahte öösel.

Sama aadress on ATF'l olemas. Muud neile antud andmed on juba vananenud, kohukese ajakirju mulle ilmselt saatma ei hakata.


Enalgi tuli pärast hääletamist veel üks kinnitusmeil. Ka ATF teenuseid olen kasutanud...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2009 21:48:59 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
Lible tegi!, lible tegi!...
samas on tõesti huvitav, et eesti tuntuim häkker pole veel oma arvamust siin teemas avaldanud, kuigi kasutamise põhjal on ta ilmselt seda arendust siin jälginud.. icon_lol.gif

Aga mis vahet seal on, inimene eksis, kes meist poleks? Tegu oli väikese loogikaveaga ja võibolla tõesti sai asi kella külge liiga ennatlikult. Samas teema oli kuum ja millal siis veel!

Rohkem tolerantsust!
thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 20.02.2009 22:17:51 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:

sest rannakarbi intellektiga inimestega ma reeglina ei suhtle.


Oi oi kus tuli intelligentne keenjus välja. Peab ennast Samuelist targemaks. icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.02.2009 22:27:47 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:
Oi oi kus tuli intelligentne keenjus välja. Peab ennast Samuelist targemaks. icon_lol.gif

Ei, mitte seda, kuid selliste valesüüdistustega meediasse minejal peaks jätkuma julgust ka avalikult vabandada.
Jälgisin eile Tõnu Samueli vaidlust Minutis ja ma ei märganud hetkekski, et ta oma viga tunnistada kavatseks. Ikka vaidles insenerile vastu.
Kui tuleks Samueli üles tunnistus, siis ehk jõuaks paljudele primitiivse mõtlemisega indiviididele kohale, et Samuel tegi põhimõttelise vea ja jutt ei ole mingist tühisest Exceli ümardusveast.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2009 22:29:51 vasta tsitaadiga

Sults, tegu oli LOOGIKAVEAGA! Kogu lugu, inimlik. Ei ole vaja sellepärast niipalju lokku lüüa. Või on?
_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.02.2009 22:36:47 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
Sults, tegu oli LOOGIKAVEAGA! Kogu lugu, inimlik. Ei ole vaja sellepärast niipalju lokku lüüa. Või on?

Lokku löömisel on mõtet, sest mingil veidral põhjusel pidas Tanel vajalikuks selle loogikaveaga uudise ilma igasuguse loogikaveale viitamiseta ülesse riputamist veel täna, kuigi see loogikaviga oli juba eile kella 15-ks paljastatud. Mina pidasin oma esimeste kommentaaride tegemisel siia teemasse juba elementaarseks, et teemast huvitatud on eksimusest juba teadlikud. See eeldus osutus aga valeks, nagu näitas see, et Tanel hakkas mingist ümardusveast rääkima, andes mulle sellega märku, et ta ei jaga üldse matsu.
Kuni Tõnu Samuel ei ole isiklikult avalikult oma eksimust tunnistanud, leidub pealiskaudseid, kes teda pimesi usuvad ja on siiani veendunud, et Samuelil on õigus.
Paraku see loogikaviga on seotud ka ränkade süüdistustega. Ja see lausa nõuab avalikku vabandamist!


viimati muutis Sults 20.02.2009 22:58:53, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.02.2009 22:52:28 vasta tsitaadiga

Sults, mine löö lokku siis Minut'i kommentaariumis ja mitte siin. Uudis avaldati ja ma panin õigete andmetega faili lingi kaa siia ülesse juba pool päeva tagasi. Rahune maha ja võta üks beer_yum.gif või mis iganes sa võtad reede õhtuti.

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 20.02.2009 23:00:18 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
Sults, mine löö lokku siis Minut'i kommentaariumis ja mitte siin. Uudis avaldati ja ma panin õigete andmetega faili lingi kaa siia ülesse juba pool päeva tagasi. Rahune maha ja võta üks beer_yum.gif või mis iganes sa võtad reede õhtuti.

thumbs_up.gif

Soovitan sama sullegi!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006




sõnum 20.02.2009 23:56:53 vasta tsitaadiga

Ikkagi olen üritanud teemat jälgida kahes kohas. Ning minujaoks jääb arusaamatuks see kuidas on ATF selles mängus osaline. Kuna ka ise sain just sealtpoolt meili...
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2009 00:02:52 vasta tsitaadiga

ega keegi pole juhuslikult hakanud igast imelikke reklaame viimasel ajal saama? ma näiteks täna sain Topshop'ist miski 100% sooduka jama icon_confused.gif pole elusees sellise kohaga kokku puutunud.
et ehk on see ka ATF'i lekkega seotud icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bandiit
HV kasutaja
bandiit

liitunud: 16.10.2003




sõnum 21.02.2009 00:04:20 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ega keegi pole juhuslikult hakanud igast imelikke reklaame viimasel ajal saama? ma näiteks täna sain Topshop'ist miski 100% sooduka jama icon_confused.gif pole elusees sellise kohaga kokku puutunud.
et ehk on see ka ATF'i lekkega seotud icon_rolleyes.gif
Jahh ja mina ka, ja seejuures eesti.ee aadressile, mida olen jaganud vaid töö otsingutega seoses.
_________________

Antiik müüa profiilis
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003




sõnum 21.02.2009 00:04:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Topshop'ist



See tuli kampaania.net´i kaudu.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 21.02.2009 00:16:57 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ega keegi pole juhuslikult hakanud igast imelikke reklaame viimasel ajal saama? ma näiteks täna sain Topshop'ist miski 100% sooduka jama icon_confused.gif pole elusees sellise kohaga kokku puutunud.
et ehk on see ka ATF'i lekkega seotud icon_rolleyes.gif

Need ei ole omavahel seotud, sest mulle pole topshopist midagi tulnud, kuigi kala jal kinnituskirja sain.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2009 01:38:18 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
tsitaat:

Topshop'ist



See tuli kampaania.net´i kaudu.

meili all on kampaania edastajaks miski roosaelevant.ee icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voime
HV vaatleja

liitunud: 29.10.2003




sõnum 21.02.2009 13:00:17 vasta tsitaadiga

Sain ka selle meili, aga kuna ise Tallinnas ei ela siis ei reageerinud. Muidugi tundus asi olema väga kahtlane.
Kiri ise siin:

Delivered-To: xxxxx@gmail.com
Received: by 10.181.230.19 with SMTP id h19cs312962bkr;
Tue, 17 Feb 2009 15:20:47 -0800 (PST)
Received: by 10.181.37.6 with SMTP id p6mr2554715bkj.29.1234912847342;
Tue, 17 Feb 2009 15:20:47 -0800 (PST)
Return-Path: <kysitlus-tallinlv@nitro.ee>
Received: from web3.spin.ee (web3.spin.ee [62.65.42.114])
by mx.google.com with ESMTP id 2si6819448bwz.117.2009.02.17.15.20.47;
Tue, 17 Feb 2009 15:20:47 -0800 (PST)
Received-SPF: neutral (google.com: 62.65.42.114 is neither permitted nor denied by domain of kysitlus-tallinlv@nitro.ee) client-ip=62.65.42.114;
Authentication-Results: mx.google.com; spf=neutral (google.com: 62.65.42.114 is neither permitted nor denied by domain of kysitlus-tallinlv@nitro.ee) smtp.mail=kysitlus-tallinlv@nitro.ee
Received: by web3.spin.ee (Postfix, from userid 30)
id 91E44987C3; Wed, 18 Feb 2009 01:20:42 +0200 (EET)
To: xxxx@gmail.com
Subject: Palun kinnita oma =?utf-8?Q?h=C3=A4=C3=A4l?=!
MIME-Version: 1.0
X-Mailer: htmlMimeMail5 <http://www.phpguru.org/>
From: =?utf-8?Q?K=C3=BCsitlus?= <kysitlus@tallinnlv.ee>
Content-Type: text/plain; charset="utf-8"
Content-Transfer-Encoding: 7bit
Message-ID: <kf8gui.6z05m5@www.tallinn.ee>
Date: Wed, 18 Feb 2009 01:20:42 +0200 (EET)

Tere kala jal!

Seda e-posti aadressi kasutades on antud hääl aadressil www.tallinn.ee/haldusreform

Et oma häält kinnitada sisesta palun allolev kood või mine aadressile:

http://www.tallinn.ee/haldusreform/index.php?q=xxx
Kood: xxx
Kui Sa ei ole küsitluses osalenud, siis ära kinnita häält.

Tänades,
Tallinna Linnavalitsus

---
Käesolevat küsitlust viib läbi Tallinna Linnakantselei. Vastajatelt kogutavaid isikuandmeid (nimi, e-postiaadress) kasutatakse vaid küsitlusele vastamise käigus vastuse kinnitamiseks. Küsitlusele vastanutega võetakse ühendust vaid käesoleva kampaania raames – antud häälele kinnituse saamiseks. Tulevikus vastanutega ühendust ei võeta ning kogutud isikuandmed kustutakse peale kampaania lõppu.
Kui Teil on kampaania kohta küsimusi, siis võtke ühendust Tallinna Linnakantselei linnauuringute osakonnaga kysitlus@tallinnlv.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006




sõnum 21.02.2009 13:25:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler



Sain ka selle kirja icon_confused.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  IT-ekspert: Tallinna haldusreformi veebiküsitlust võltsiti mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.