Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N80 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dron33
Kreisi kasutaja
Dron33

liitunud: 01.12.2005




sõnum 07.03.2007 15:14:36 vasta tsitaadiga

ebakvaliteetne telefon thumbs_down.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 16:20:44 vasta tsitaadiga

Dron33 kirjutas:
ebakvaliteetne telefon thumbs_down.gif

Äkki põhjendad oma väidet?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 16:52:45 vasta tsitaadiga

Marguzzz kirjutas:
Dron33 kirjutas:
ebakvaliteetne telefon thumbs_down.gif

Äkki põhjendad oma väidet?


tal on üldse viimastes teemades väga "mõtekad" kommentaarid!

ainus SUUR miinus, mida mina leian on ülihalb aku. Muidu selline poolik miinus veel, et vähe programme veel tehtud, kuid see pole otseselt telefoni viga icon_lol.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 17:09:23 vasta tsitaadiga

Miinuseks veel minuarust liiga lõdvalt käiv klapp aga plussid kaaluvad selle ülesse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 07.03.2007 17:43:35 vasta tsitaadiga

Marguzzz kirjutas:
Miinuseks veel minuarust liiga lõdvalt käiv klapp aga plussid kaaluvad selle ülesse thumbs_up.gif


Mis mõttes lõdvalt? minu arust ei käi seal lõdvalt midagi, et kui käega teed järsu liigutuse ülesse tuled klapp lahti w? Akut oleks jah vaja tugevamat aga eks see olegi uute telefonide viga...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 20:00:03 vasta tsitaadiga

Mul vajub taskus ka klapp pidevalt lahti, äkki see on ainult minu tel. viga
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 20:40:01 vasta tsitaadiga

Marguzzz kirjutas:
Mul vajub taskus ka klapp pidevalt lahti, äkki see on ainult minu tel. viga


mul läheb vahel siis, kui nagu panen teda taskusse ja siis vahel tuleb lahti, aga nii sama taskus olles, küll lahti ei tule!

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 07.03.2007 23:07:43 vasta tsitaadiga

ma pole tähele pannud, aga kas tal automaatne näpulukk on peal?
Taskus koguaeg helistab ja teb imevigurisi icon_smile.gif


Tegin softi uuenduse nüüd siis n80 ie
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 23:14:30 vasta tsitaadiga

Tegid selle automaatse?
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2007 23:21:28 vasta tsitaadiga

kas keegi on veel sellist asja märganud, aga mul on igatahes karbil kirjas n80ie, aga mopsi taga seal aku all on n80-1.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 08.03.2007 00:04:58 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas keegi on veel sellist asja märganud, aga mul on igatahes karbil kirjas n80ie, aga mopsi taga seal aku all on n80-1.


Ma vaatasin ja mõlemal seisis N80-1
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2007 17:38:29 vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:
striker13 kirjutas:
kas keegi on veel sellist asja märganud, aga mul on igatahes karbil kirjas n80ie, aga mopsi taga seal aku all on n80-1.


Ma vaatasin ja mõlemal seisis N80-1


no siis on kõik korras sul, aga mul on karbil üks nimi, aga mopsil kirjas natuke teine!

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 09.03.2007 00:51:50 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Tegid selle automaatse?

Noo see soft mis nokia ise pakub!
http://www.nokia.com/A4176089
sellest lingist peaks abi olema icon_smile.gif - telefon on palju stabiilsem peale uuendust
Ja egas n80 ja n80ie vahe ei olegi rauas, vaid ainult softis õnneks.
Kas keegi veel fring proget kasutab? Kas msn-i helistades hääle probleemi on?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 16:37:16 vasta tsitaadiga

kas n80'le on olemas mingeid gps kaarte, mis ei nõua netis olemist? ma olen migeid leindud, aga gprs'iga on aeglane ja palju raha võtab!
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 16:38:35 vasta tsitaadiga

Mul soome gps kaart olemas.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2007 18:28:10 vasta tsitaadiga

puna kirjutas:
Mul soome gps kaart olemas.


võid selle ka saata, aga Eesti oma pole? võimalikult paljude teedega.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 11.03.2007 02:04:19 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
puna kirjutas:
Mul soome gps kaart olemas.


võid selle ka saata, aga Eesti oma pole? võimalikult paljude teedega.


Kas keegi teab milline kaart oleks hea? Peaks näitama eelkõige Eestit, poola, ukraina, läti, leedu...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 11.03.2007 12:37:43 vasta tsitaadiga

proovi otsida Balti maps või midagi sarnast, kuskilt kuulsin, et moblale peaks olema, aga seal ei pidanud väiksemaid teid olema icon_sad.gif
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2007 18:52:24 vasta tsitaadiga

kas on võimalik kuidagi seda akusäästja ekraani või mis see on, kus on kellaaeg ja kuupäev peal, panna nii, et ta ei tule peale kui menüü või mõni rakendus lahti on?

kas pleierist on võimalik laule nii eemaldada, et nad telefonis alles jääksid?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ziim911
Kreisi kasutaja
ziim911

liitunud: 04.03.2003




sõnum 23.04.2007 20:51:14 vasta tsitaadiga

krt kuda ma wifit kasutada saan,
_________________
Wireless.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2007 23:18:41 vasta tsitaadiga

ziim911 kirjutas:
krt kuda ma wifit kasutada saan,


milles täpsemalt probleem?

üks küssa enda poolt ka: kas on võimalik suvalist taustapilti panna taustaks nii, et ta kataks ära ekraani täielikult?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 24.04.2007 16:33:04 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
ziim911 kirjutas:
krt kuda ma wifit kasutada saan,


milles täpsemalt probleem?

üks küssa enda poolt ka: kas on võimalik suvalist taustapilti panna taustaks nii, et ta kataks ära ekraani täielikult?



Kui ise teed teema siis saad, muidu ei saa. Kusagil sai seda teha, aga ei mäleta enam kus icon_confused.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2007 19:57:00 vasta tsitaadiga

DDF kirjutas:
striker13 kirjutas:
ziim911 kirjutas:
krt kuda ma wifit kasutada saan,


milles täpsemalt probleem?

üks küssa enda poolt ka: kas on võimalik suvalist taustapilti panna taustaks nii, et ta kataks ära ekraani täielikult?



Kui ise teed teema siis saad, muidu ei saa. Kusagil sai seda teha, aga ei mäleta enam kus icon_confused.gif


mul oli kunagi üks nokia enda programm, millega n80'le themesi teha, aga to oli NII raske ja jätsin ta sinna samma. aga selle proge kohta, et kas ma saan seal kuidagi .sis teemafaile ka töödelda? praegu laseb ainult mingeid projekti faile muuta?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Martin256
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 15.05.2007 17:23:40 vasta tsitaadiga

N80 ei võimalda kiire internetiühenduse olemasolul ka kõige õnnetumat netiraadiot kuulata (real player 32 mb/s), lõpetab faili laadimise. Mis puudu jääb?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 15.05.2007 17:58:37 vasta tsitaadiga

Võimaldab ilusti, aga seda sai lcd music playeriga või oli lds ei mäleta, kui need tahavad et sa ostaks selle proge, siis sai vabalt winampist sobiv raadio vlitud ja sinna pandud !
Funkas ilusti, kuid ma ei tea kuidas selle realplayeriga muuska steami kuulda saab, video stream funkas ilusti muidu icon_smile.gif

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Martin256
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 15.05.2007 18:33:24 vasta tsitaadiga

Kust seda proge leida? Eesmärk on püsitasu eest ikka tasemel mp3 jaamu kuulata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 15.05.2007 20:14:23 vasta tsitaadiga

http://gallery.mobile9.com/f/92618/
Ajasin nime sassi LCGjukebox 2.02 tegelikult oli

_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Martin256
HV vaatleja

liitunud: 01.07.2004




sõnum 15.05.2007 20:58:30 vasta tsitaadiga

Super!! KinkFM mängib puhtalt
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2007 23:09:28 vasta tsitaadiga

aga kas näiteks skyplus'i saab ka neti raadiona mängida?


Kas kuidagi saab teksti värvi muuta?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insane
Piiratud kasutaja


liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.06.2007 13:10:23 Nokia N80 ja WiFi vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda kuidas ma N80 telefoniga läbi WiFI netti saan?
Side -> Ühenduste haldur -> Kasutatavad WLAN-võrgud alt leiab levi ilusti üles a edasi ei oska midagi teha icon_redface.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2007 14:20:47 Re: Nokia N80 ja WiFi vasta tsitaadiga

insane kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas ma N80 telefoniga läbi WiFI netti saan?
Side -> Ühenduste haldur -> Kasutatavad WLAN-võrgud alt leiab levi ilusti üles a edasi ei oska midagi teha icon_redface.gif


Kui oled wifi levialas, siis kirjuta lihtsalt neti aadress, kuhu tahad minna ja ta küsib, mis ühendust tahad kasutada ja sealt paned, et otsi wlan võrke ja ühedad ära!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insane
Piiratud kasutaja


liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.07.2007 13:11:30 Re: Nokia N80 ja WiFi vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
insane kirjutas:
Oskab keegi öelda kuidas ma N80 telefoniga läbi WiFI netti saan?
Side -> Ühenduste haldur -> Kasutatavad WLAN-võrgud alt leiab levi ilusti üles a edasi ei oska midagi teha icon_redface.gif


Kui oled wifi levialas, siis kirjuta lihtsalt neti aadress, kuhu tahad minna ja ta küsib, mis ühendust tahad kasutada ja sealt paned, et otsi wlan võrke ja ühedad ära!


Selge pilt! Selline kyss veel, et kuidas POP3 mailiklienti seadistada? Ei leia nagu sellist kohtagi kust seadeid muuta saaks icon_redface.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 19:53:10 vasta tsitaadiga

nuh pms ise sain selle IE versiooni ja v2ga rahul aga sellele ei saanud pihta kuhu parool tuleb kirjutada kui wiffi on parooli all. (töö juures kiiruga proovisin) icon_lol.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2007 21:02:48 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
nuh pms ise sain selle IE versiooni ja v2ga rahul aga sellele ei saanud pihta kuhu parool tuleb kirjutada kui wiffi on parooli all. (töö juures kiiruga proovisin) icon_lol.gif


mõlted nii, et lihtsalt valid wifi leviala ja parooli sisestama ei pea? kui jah, siis pead määrama selle võrgu turvaliseks või tuntuks vms ja siis ta küsib parooli ka ja sisestad ja enam pole vist sul seda vaja.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeq
HV kasutaja
jeq

liitunud: 23.07.2004




sõnum 29.07.2007 20:17:03 vasta tsitaadiga

pop3-e seadistad sõnummite alt, seal selline koht nagu e-mail
_________________
Tänud!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kuznetsov1990
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2007




sõnum 31.07.2007 10:43:37 vasta tsitaadiga

Tere! Olen olnud Nokia N80 Internet Editioni omanik, ka 2 GB SanDiski MiniSD oma. Olen selle kombinatsiooniga äärmiselt rahul.
Mälukaardil on mitukümmend täiendprogrammi. Soovitan:
Opera Mini-internetibrauser. WWW-lehed pakitakse kuni 10 korda väiksemaks. Kvaliteedikadu pole, saate lehe 10 korda kiiremini laetud ja toimingud on wow!
WorldMate-kogu planeedi ilmateade, valuutakursid ja öö ja päeva kaart ajavöönditega.
SCRNSHOT- salvestab taimeri abil ekraanil oleva vaate. Kuni 1 pilt sekundis.
NiceCalc-originaalist pädevam kalkulaator.
Timing-stopper, taimer, kell.
Birthday Manager-nimi ütleb kõik.
S60SpotOn-välklamp ja ekraan taskulambina.
Google Maps-nimi jälle.
MobileRAR-rar failide avamine.
ZIP Manager-zip failide avamine.
Theme DIY- teemade valmistamine. Ekraanisuurused taustad.
Loetletud proged tasuta saadud:)
Kuna olen aktiivne kasutaja, oskan suurel hulgal infot anda.
Küsige julgelt software kohta.

Ise tahaks küsida, kust Eestist AD-41 leida. Pleierinuppudega 3,5 mm kõrvaklapiadapter. Hinnast ka palun.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 31.07.2007 19:40:01 vasta tsitaadiga

Avastasin mõniaeg tagasi, et N95 jaoks toodetud Nokia Maps töötab suht koht edukalt ka teiste S60 v3 telefonide peal.

Kasutasin seda reisil läbi Euroopa ning ühendasin bluetoothi abil ta GPS'ga.

Tegemist on väga hea programmiga kui liigud enda jaoks tundmatus kohas.

Programmil on hetkel veel nii mõnigi bug sees ning ta kipub mõningates olukordades kokku jooksma ning on tunda, et N80 CPU jääb veidi aeglaseks ta jaoks.

Rohkem infot: http://www.nokia.com/A4353384
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2007 21:11:26 vasta tsitaadiga

kas n80'nel mingit uut softi pole? mul praegu on 4.0632.0.38
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuznetsov1990
HV vaatleja

liitunud: 31.07.2007




sõnum 01.08.2007 00:41:57 N80 uusim tarkvara on 5.0719.0.2. WWW.Nokia.ee pakub juba. vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas n80'nel mingit uut softi pole? mul praegu on 4.0632.0.38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 11:20:42 vasta tsitaadiga

tegin selle update nüüd ära, aga kas keegi, kes veel seda teinud on, märkab mõnda erinevust või parandust või mida iganes... minu arust täpselt samamoodi käitub ja midagi uut ka pole.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2007 22:50:50 vasta tsitaadiga

Hoiatustoonid on valjemad(vist bug, nii räägitakse)
Klahvide lukustamisel läheb display enam-vähem kohe säästu reziimi(pimedaks, sinine led).
Mälukasutust ka optimeeritud(veebi brausimisel ei löö nii tihti mälu täis teadet)

striker13 kirjutas:
tegin selle update nüüd ära, aga kas keegi, kes veel seda teinud on, märkab mõnda erinevust või parandust või mida iganes... minu arust täpselt samamoodi käitub ja midagi uut ka pole.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 11.08.2007 16:18:33 vasta tsitaadiga

Kas veebibrauserit kuidagi horisontaalselt kasutada saab? Tuttaval on E65 ja seal toimib igatahes. Vahest ehk on see võimalik firmware update'ga?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2007 15:20:24 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
Kas veebibrauserit kuidagi horisontaalselt kasutada saab? Tuttaval on E65 ja seal toimib igatahes. Vahest ehk on see võimalik firmware update'ga?


Minu teada ei saa. On olemas küll programmid screen rotation mis keeravad terve ekraani horisontaalseks.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 18:21:03 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kuidas seda telefoni lahti on võimalik teha... ainsad kruvid, mida võimalik lahti keerata, on ekraani tagaküljel, aga nende eemaldamisel püsib korpus endiselt tugevalt küljes.
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
insane
Piiratud kasutaja


liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.08.2007 18:40:55 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas seda telefoni lahti on võimalik teha... ainsad kruvid, mida võimalik lahti keerata, on ekraani tagaküljel, aga nende eemaldamisel püsib korpus endiselt tugevalt küljes.


Selline video jäi kunagi jalgu http://www.youtube.com/watch?v=cygJ4cm7Sqw
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2007 19:26:53 vasta tsitaadiga

insane kirjutas:
striker13 kirjutas:
Keegi oskab öelda, kuidas seda telefoni lahti on võimalik teha... ainsad kruvid, mida võimalik lahti keerata, on ekraani tagaküljel, aga nende eemaldamisel püsib korpus endiselt tugevalt küljes.


Selline video jäi kunagi jalgu http://www.youtube.com/watch?v=cygJ4cm7Sqw


tänud!

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eeroz
HV Guru
Eeroz

liitunud: 03.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2007 15:24:28 vasta tsitaadiga

Kas sellele on mingit asjalikumat akut ka siis saada või ongi ainult üks ja sellega kestab aku vaid 1-2päeva? icon_rolleyes.gif
_________________
O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad)
Kommentaarid: 282 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkin
HV kasutaja


liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 00:42:18 vasta tsitaadiga

Originaal akut või midagi meie kaubandusvõrgust vist saada ei ole.
Mingeid hiina omasi annab kuskilt tellida küll aga iseasi kas neid julgeb telefoni panna.

Muidu bluetooth ja wifi võrgu otsing välja kui neid pidevalt ei kasuta.
Lülitada sisse ainult GSM võrk kui 3G ei kasuta. Säästureziim jne. Nii olen saanud päris normaalse tulemuse aga ega ta üle 3 päeva eriti pea kui näpid ka.
Sellist telefoni ainult helistamiseks naljalt ei osteta icon_wink.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2007 08:53:48 vasta tsitaadiga

erkin kirjutas:

Muidu bluetooth ja wifi võrgu otsing välja kui neid pidevalt ei kasuta.
Lülitada sisse ainult GSM võrk kui 3G ei kasuta. Säästureziim jne. Nii olen saanud päris normaalse tulemuse aga ega ta üle 3 päeva eriti pea kui näpid ka.
Sellist telefoni ainult helistamiseks naljalt ei osteta icon_wink.gif


Olen ise ka nüüd telefoni nn "säästukal" kasutanud ja vastupidavus kasvanud märgatavalt thumbs_up.gif . muidu ikka naljalt 1,5 päeva laadimata ei saanud, aga nüüd on 3 päeva tavaline.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 21.08.2007 19:47:30 vasta tsitaadiga

Kuidas saan ma telefoni panna näitama viimase kõne maksumust (kõne lõpetamisel näiteks)? Aega näitab, aga raha mitte. Teine probleem veel, et kärjeinfo ainult vilksatab korra ekraanil. Kuidas seda pikemalt/jäädavalt sinna saab?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N80 mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.