|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dron33
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2005
|
07.03.2007 15:14:36
|
|
|
ebakvaliteetne telefon
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
07.03.2007 16:20:44
|
|
|
| Dron33 kirjutas: |
ebakvaliteetne telefon  |
Äkki põhjendad oma väidet?
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.03.2007 16:52:45
|
|
|
| Marguzzz kirjutas: |
| Dron33 kirjutas: |
ebakvaliteetne telefon  |
Äkki põhjendad oma väidet? |
tal on üldse viimastes teemades väga "mõtekad" kommentaarid!
ainus SUUR miinus, mida mina leian on ülihalb aku. Muidu selline poolik miinus veel, et vähe programme veel tehtud, kuid see pole otseselt telefoni viga
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
07.03.2007 17:09:23
|
|
|
Miinuseks veel minuarust liiga lõdvalt käiv klapp aga plussid kaaluvad selle ülesse
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
07.03.2007 17:43:35
|
|
|
| Marguzzz kirjutas: |
Miinuseks veel minuarust liiga lõdvalt käiv klapp aga plussid kaaluvad selle ülesse  |
Mis mõttes lõdvalt? minu arust ei käi seal lõdvalt midagi, et kui käega teed järsu liigutuse ülesse tuled klapp lahti w? Akut oleks jah vaja tugevamat aga eks see olegi uute telefonide viga...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marguzzz
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
07.03.2007 20:00:03
|
|
|
| Mul vajub taskus ka klapp pidevalt lahti, äkki see on ainult minu tel. viga
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.03.2007 20:40:01
|
|
|
| Marguzzz kirjutas: |
| Mul vajub taskus ka klapp pidevalt lahti, äkki see on ainult minu tel. viga |
mul läheb vahel siis, kui nagu panen teda taskusse ja siis vahel tuleb lahti, aga nii sama taskus olles, küll lahti ei tule!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
07.03.2007 23:07:43
|
|
|
ma pole tähele pannud, aga kas tal automaatne näpulukk on peal?
Taskus koguaeg helistab ja teb imevigurisi
Tegin softi uuenduse nüüd siis n80 ie
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
07.03.2007 23:14:30
|
|
|
| Tegid selle automaatse?
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
07.03.2007 23:21:28
|
|
|
kas keegi on veel sellist asja märganud, aga mul on igatahes karbil kirjas n80ie, aga mopsi taga seal aku all on n80-1.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
08.03.2007 00:04:58
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| kas keegi on veel sellist asja märganud, aga mul on igatahes karbil kirjas n80ie, aga mopsi taga seal aku all on n80-1. |
Ma vaatasin ja mõlemal seisis N80-1
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
08.03.2007 17:38:29
|
|
|
| DDF kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| kas keegi on veel sellist asja märganud, aga mul on igatahes karbil kirjas n80ie, aga mopsi taga seal aku all on n80-1. |
Ma vaatasin ja mõlemal seisis N80-1 |
no siis on kõik korras sul, aga mul on karbil üks nimi, aga mopsil kirjas natuke teine!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
09.03.2007 00:51:50
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Tegid selle automaatse? |
Noo see soft mis nokia ise pakub!
http://www.nokia.com/A4176089
sellest lingist peaks abi olema - telefon on palju stabiilsem peale uuendust
Ja egas n80 ja n80ie vahe ei olegi rauas, vaid ainult softis õnneks.
Kas keegi veel fring proget kasutab? Kas msn-i helistades hääle probleemi on?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
10.03.2007 16:37:16
|
|
|
kas n80'le on olemas mingeid gps kaarte, mis ei nõua netis olemist? ma olen migeid leindud, aga gprs'iga on aeglane ja palju raha võtab!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
10.03.2007 16:38:35
|
|
|
| Mul soome gps kaart olemas.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
10.03.2007 18:28:10
|
|
|
| puna kirjutas: |
| Mul soome gps kaart olemas. |
võid selle ka saata, aga Eesti oma pole? võimalikult paljude teedega.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
11.03.2007 02:04:19
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| puna kirjutas: |
| Mul soome gps kaart olemas. |
võid selle ka saata, aga Eesti oma pole? võimalikult paljude teedega. |
Kas keegi teab milline kaart oleks hea? Peaks näitama eelkõige Eestit, poola, ukraina, läti, leedu...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
11.03.2007 12:37:43
|
|
|
proovi otsida Balti maps või midagi sarnast, kuskilt kuulsin, et moblale peaks olema, aga seal ei pidanud väiksemaid teid olema
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
22.04.2007 18:52:24
|
|
|
kas on võimalik kuidagi seda akusäästja ekraani või mis see on, kus on kellaaeg ja kuupäev peal, panna nii, et ta ei tule peale kui menüü või mõni rakendus lahti on?
kas pleierist on võimalik laule nii eemaldada, et nad telefonis alles jääksid?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ziim911
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2003
|
23.04.2007 20:51:14
|
|
|
krt kuda ma wifit kasutada saan,
_________________ Wireless. |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
23.04.2007 23:18:41
|
|
|
| ziim911 kirjutas: |
| krt kuda ma wifit kasutada saan, |
milles täpsemalt probleem?
üks küssa enda poolt ka: kas on võimalik suvalist taustapilti panna taustaks nii, et ta kataks ära ekraani täielikult?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DDF
HV kasutaja
liitunud: 20.11.2006
|
24.04.2007 16:33:04
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| ziim911 kirjutas: |
| krt kuda ma wifit kasutada saan, |
milles täpsemalt probleem?
üks küssa enda poolt ka: kas on võimalik suvalist taustapilti panna taustaks nii, et ta kataks ära ekraani täielikult? |
Kui ise teed teema siis saad, muidu ei saa. Kusagil sai seda teha, aga ei mäleta enam kus
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
24.04.2007 19:57:00
|
|
|
| DDF kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| ziim911 kirjutas: |
| krt kuda ma wifit kasutada saan, |
milles täpsemalt probleem?
üks küssa enda poolt ka: kas on võimalik suvalist taustapilti panna taustaks nii, et ta kataks ära ekraani täielikult? |
Kui ise teed teema siis saad, muidu ei saa. Kusagil sai seda teha, aga ei mäleta enam kus  |
mul oli kunagi üks nokia enda programm, millega n80'le themesi teha, aga to oli NII raske ja jätsin ta sinna samma. aga selle proge kohta, et kas ma saan seal kuidagi .sis teemafaile ka töödelda? praegu laseb ainult mingeid projekti faile muuta?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin256
HV vaatleja
liitunud: 01.07.2004
|
15.05.2007 17:23:40
|
|
|
| N80 ei võimalda kiire internetiühenduse olemasolul ka kõige õnnetumat netiraadiot kuulata (real player 32 mb/s), lõpetab faili laadimise. Mis puudu jääb?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
15.05.2007 17:58:37
|
|
|
Võimaldab ilusti, aga seda sai lcd music playeriga või oli lds ei mäleta, kui need tahavad et sa ostaks selle proge, siis sai vabalt winampist sobiv raadio vlitud ja sinna pandud !
Funkas ilusti, kuid ma ei tea kuidas selle realplayeriga muuska steami kuulda saab, video stream funkas ilusti muidu
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin256
HV vaatleja
liitunud: 01.07.2004
|
15.05.2007 18:33:24
|
|
|
| Kust seda proge leida? Eesmärk on püsitasu eest ikka tasemel mp3 jaamu kuulata
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Martin256
HV vaatleja
liitunud: 01.07.2004
|
15.05.2007 20:58:30
|
|
|
| Super!! KinkFM mängib puhtalt
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
19.06.2007 23:09:28
|
|
|
aga kas näiteks skyplus'i saab ka neti raadiona mängida?
Kas kuidagi saab teksti värvi muuta?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
29.06.2007 13:10:23
Nokia N80 ja WiFi |
|
|
Oskab keegi öelda kuidas ma N80 telefoniga läbi WiFI netti saan?
Side -> Ühenduste haldur -> Kasutatavad WLAN-võrgud alt leiab levi ilusti üles a edasi ei oska midagi teha
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
29.06.2007 14:20:47
Re: Nokia N80 ja WiFi |
|
|
| insane kirjutas: |
Oskab keegi öelda kuidas ma N80 telefoniga läbi WiFI netti saan?
Side -> Ühenduste haldur -> Kasutatavad WLAN-võrgud alt leiab levi ilusti üles a edasi ei oska midagi teha  |
Kui oled wifi levialas, siis kirjuta lihtsalt neti aadress, kuhu tahad minna ja ta küsib, mis ühendust tahad kasutada ja sealt paned, et otsi wlan võrke ja ühedad ära!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
04.07.2007 13:11:30
Re: Nokia N80 ja WiFi |
|
|
| striker13 kirjutas: |
| insane kirjutas: |
Oskab keegi öelda kuidas ma N80 telefoniga läbi WiFI netti saan?
Side -> Ühenduste haldur -> Kasutatavad WLAN-võrgud alt leiab levi ilusti üles a edasi ei oska midagi teha  |
Kui oled wifi levialas, siis kirjuta lihtsalt neti aadress, kuhu tahad minna ja ta küsib, mis ühendust tahad kasutada ja sealt paned, et otsi wlan võrke ja ühedad ära! |
Selge pilt! Selline kyss veel, et kuidas POP3 mailiklienti seadistada? Ei leia nagu sellist kohtagi kust seadeid muuta saaks
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
13.07.2007 19:53:10
|
|
|
nuh pms ise sain selle IE versiooni ja v2ga rahul aga sellele ei saanud pihta kuhu parool tuleb kirjutada kui wiffi on parooli all. (töö juures kiiruga proovisin)
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
13.07.2007 21:02:48
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
nuh pms ise sain selle IE versiooni ja v2ga rahul aga sellele ei saanud pihta kuhu parool tuleb kirjutada kui wiffi on parooli all. (töö juures kiiruga proovisin)  |
mõlted nii, et lihtsalt valid wifi leviala ja parooli sisestama ei pea? kui jah, siis pead määrama selle võrgu turvaliseks või tuntuks vms ja siis ta küsib parooli ka ja sisestad ja enam pole vist sul seda vaja.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeq
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
29.07.2007 20:17:03
|
|
|
pop3-e seadistad sõnummite alt, seal selline koht nagu e-mail
_________________ Tänud! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuznetsov1990
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2007
|
31.07.2007 10:43:37
|
|
|
Tere! Olen olnud Nokia N80 Internet Editioni omanik, ka 2 GB SanDiski MiniSD oma. Olen selle kombinatsiooniga äärmiselt rahul.
Mälukaardil on mitukümmend täiendprogrammi. Soovitan:
Opera Mini-internetibrauser. WWW-lehed pakitakse kuni 10 korda väiksemaks. Kvaliteedikadu pole, saate lehe 10 korda kiiremini laetud ja toimingud on wow!
WorldMate-kogu planeedi ilmateade, valuutakursid ja öö ja päeva kaart ajavöönditega.
SCRNSHOT- salvestab taimeri abil ekraanil oleva vaate. Kuni 1 pilt sekundis.
NiceCalc-originaalist pädevam kalkulaator.
Timing-stopper, taimer, kell.
Birthday Manager-nimi ütleb kõik.
S60SpotOn-välklamp ja ekraan taskulambina.
Google Maps-nimi jälle.
MobileRAR-rar failide avamine.
ZIP Manager-zip failide avamine.
Theme DIY- teemade valmistamine. Ekraanisuurused taustad.
Loetletud proged tasuta saadud:)
Kuna olen aktiivne kasutaja, oskan suurel hulgal infot anda.
Küsige julgelt software kohta.
Ise tahaks küsida, kust Eestist AD-41 leida. Pleierinuppudega 3,5 mm kõrvaklapiadapter. Hinnast ka palun.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
31.07.2007 19:40:01
|
|
|
Avastasin mõniaeg tagasi, et N95 jaoks toodetud Nokia Maps töötab suht koht edukalt ka teiste S60 v3 telefonide peal.
Kasutasin seda reisil läbi Euroopa ning ühendasin bluetoothi abil ta GPS'ga.
Tegemist on väga hea programmiga kui liigud enda jaoks tundmatus kohas.
Programmil on hetkel veel nii mõnigi bug sees ning ta kipub mõningates olukordades kokku jooksma ning on tunda, et N80 CPU jääb veidi aeglaseks ta jaoks.
Rohkem infot: http://www.nokia.com/A4353384
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
31.07.2007 21:11:26
|
|
|
kas n80'nel mingit uut softi pole? mul praegu on 4.0632.0.38
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kuznetsov1990
HV vaatleja
liitunud: 31.07.2007
|
01.08.2007 00:41:57
N80 uusim tarkvara on 5.0719.0.2. WWW.Nokia.ee pakub juba. |
|
|
| striker13 kirjutas: |
| kas n80'nel mingit uut softi pole? mul praegu on 4.0632.0.38 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
01.08.2007 11:20:42
|
|
|
tegin selle update nüüd ära, aga kas keegi, kes veel seda teinud on, märkab mõnda erinevust või parandust või mida iganes... minu arust täpselt samamoodi käitub ja midagi uut ka pole.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
01.08.2007 22:50:50
|
|
|
Hoiatustoonid on valjemad(vist bug, nii räägitakse)
Klahvide lukustamisel läheb display enam-vähem kohe säästu reziimi(pimedaks, sinine led).
Mälukasutust ka optimeeritud(veebi brausimisel ei löö nii tihti mälu täis teadet)
| striker13 kirjutas: |
| tegin selle update nüüd ära, aga kas keegi, kes veel seda teinud on, märkab mõnda erinevust või parandust või mida iganes... minu arust täpselt samamoodi käitub ja midagi uut ka pole. |
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
11.08.2007 16:18:33
|
|
|
| Kas veebibrauserit kuidagi horisontaalselt kasutada saab? Tuttaval on E65 ja seal toimib igatahes. Vahest ehk on see võimalik firmware update'ga?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
12.08.2007 15:20:24
|
|
|
| fly2k kirjutas: |
| Kas veebibrauserit kuidagi horisontaalselt kasutada saab? Tuttaval on E65 ja seal toimib igatahes. Vahest ehk on see võimalik firmware update'ga? |
Minu teada ei saa. On olemas küll programmid screen rotation mis keeravad terve ekraani horisontaalseks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.08.2007 18:21:03
|
|
|
Keegi oskab öelda, kuidas seda telefoni lahti on võimalik teha... ainsad kruvid, mida võimalik lahti keerata, on ekraani tagaküljel, aga nende eemaldamisel püsib korpus endiselt tugevalt küljes.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
insane
Piiratud kasutaja

liitunud: 24.01.2003
|
17.08.2007 18:40:55
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kuidas seda telefoni lahti on võimalik teha... ainsad kruvid, mida võimalik lahti keerata, on ekraani tagaküljel, aga nende eemaldamisel püsib korpus endiselt tugevalt küljes. |
Selline video jäi kunagi jalgu http://www.youtube.com/watch?v=cygJ4cm7Sqw
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
17.08.2007 19:26:53
|
|
|
| insane kirjutas: |
| striker13 kirjutas: |
| Keegi oskab öelda, kuidas seda telefoni lahti on võimalik teha... ainsad kruvid, mida võimalik lahti keerata, on ekraani tagaküljel, aga nende eemaldamisel püsib korpus endiselt tugevalt küljes. |
Selline video jäi kunagi jalgu http://www.youtube.com/watch?v=cygJ4cm7Sqw |
tänud!
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eeroz
HV Guru

liitunud: 03.11.2003
|
19.08.2007 15:24:28
|
|
|
Kas sellele on mingit asjalikumat akut ka siis saada või ongi ainult üks ja sellega kestab aku vaid 1-2päeva?
_________________ O:/SS: Iidseid sülearvuteid (386 ja vanemad) |
|
| Kommentaarid: 282 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erkin
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2003
|
20.08.2007 00:42:18
|
|
|
Originaal akut või midagi meie kaubandusvõrgust vist saada ei ole.
Mingeid hiina omasi annab kuskilt tellida küll aga iseasi kas neid julgeb telefoni panna.
Muidu bluetooth ja wifi võrgu otsing välja kui neid pidevalt ei kasuta.
Lülitada sisse ainult GSM võrk kui 3G ei kasuta. Säästureziim jne. Nii olen saanud päris normaalse tulemuse aga ega ta üle 3 päeva eriti pea kui näpid ka.
Sellist telefoni ainult helistamiseks naljalt ei osteta
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
20.08.2007 08:53:48
|
|
|
| erkin kirjutas: |
Muidu bluetooth ja wifi võrgu otsing välja kui neid pidevalt ei kasuta.
Lülitada sisse ainult GSM võrk kui 3G ei kasuta. Säästureziim jne. Nii olen saanud päris normaalse tulemuse aga ega ta üle 3 päeva eriti pea kui näpid ka.
Sellist telefoni ainult helistamiseks naljalt ei osteta  |
Olen ise ka nüüd telefoni nn "säästukal" kasutanud ja vastupidavus kasvanud märgatavalt . muidu ikka naljalt 1,5 päeva laadimata ei saanud, aga nüüd on 3 päeva tavaline.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kangur
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
21.08.2007 19:47:30
|
|
|
| Kuidas saan ma telefoni panna näitama viimase kõne maksumust (kõne lõpetamisel näiteks)? Aega näitab, aga raha mitte. Teine probleem veel, et kärjeinfo ainult vilksatab korra ekraanil. Kuidas seda pikemalt/jäädavalt sinna saab?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|