Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  On see ülesanne üldse lahendatav ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.04.2006 00:56:39 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
http://www.vihanepc.com/jutt.PNG
ühe joonega teete ära väää


Alguses teen A tähed ilma selle keskmise kriipsuta ja tagasi tulles ülejäänud 3 kriipsu iga tähe juures. Kui seda 2 tähe vahelist ühendusepunkti 2 korda tohib läbida?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 16.04.2006 00:57:07 vasta tsitaadiga

Mart352, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 16.04.2006 00:57:41 vasta tsitaadiga

OOO
OOO
OOO
Tõmmake pliiatsit paberilt tõstmata kõigist "O" dest läbi neli sirgjoont.

See on lahenduv. Kui mõni lahendust 100% kindlalt teab ärge otse pildina pange, las teistel jääb ka veidi rõõmu. Lingid piltidele võib panna.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 16.04.2006 01:09:33 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
OOO
OOO
OOO
Tõmmake pliiatsit paberilt tõstmata kõigist "O" dest läbi neli sirgjoont.

See on lahenduv. Kui mõni lahendust 100% kindlalt teab ärge otse pildina pange, las teistel jääb ka veidi rõõmu. Lingid piltidele võib panna.


esimest korda nägin sellist ülesannet, enamus aega läks riingide ja joonte tegemiseks paintis ning pildi uppimiseks icon_biggrin.gif
kes ise lahendada soovivad siis ärge vaadake:
http://www.zone.ee/mart352/ringid.jpg?2

edit: peaaegu oleks vale lahenduse pannud
edit2: peab magama minema, liiga palju vigu icon_redface.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Popp
Kreisi kasutaja
Popp

liitunud: 22.02.2006




sõnum 17.04.2006 23:49:16 vasta tsitaadiga

minuteada peaks saama seda ümbriku ülesannet kuidagi saama lahendada paberit kokku voltides teatud joonte tõmbamiseks, kuid tõestada seda hetkel ei viitsi icon_razz.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 17.04.2006 23:50:40 vasta tsitaadiga

Ma ei hakkand sellega enam ennast närvi ajama ja jätsin selle tarkade hooleks icon_smile.gif
Aga lahendust tahaks küll teada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiith
maxnorm
tiith

liitunud: 28.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2006 23:53:58 vasta tsitaadiga

see link, mis esimeses postis, kuuleb mu klassivennale. See on võimatu ülesanne, ärge näege vaeva selle kallal icon_wink.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 01.08.2002




sõnum 18.04.2006 02:12:31 vasta tsitaadiga

on jah võimatu, aga mind huvitas, et miks, see kuidagi petab inimmõistust...

Vist selle pärast, et see on ebaloogiline kujund, osadel elementidel puudub "vastandpool".
Kui te vaatlete nurki horisontaalis, siis igal nurgal on vastasnurk...

Vertikaalis on kesknurgad konfliktis, "peegeldus" on erinev, järelikult on ebareaalne (sisaldab vigu)...

Edit:

Tegelikult ikka on võimalik lahendada, tuleb lihtsalt mitte jooni üle teha, vaid uusi jooni teiste joonte varjus teha. Et lahendada asi mitte 2D -s vaid 3D -s, üks sisaldab teist ja lahendus on reaalne.

tsitaat:
Tehke selline asi ÜHE joonega valmis. Kes ära teeb, saab šokolaadi icon_biggrin.gif


Kuskil pole kirjas, et peate pliiatsiga tegema seda. Aga kui sätime 3D lahenduse 2D vaatesse, siis ikkagi asi tõene... et saaks ka pliiatsiga lahendada.

_________________
...
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 07:08:35 vasta tsitaadiga

20 seki vaatamist ja selge, et on võimatu. Nimelt on 4 punkti(nurgad) millest algavad kõigist 3 joont. Kuna 1 joonega tehes tähendab see seda, et ühel joonel on ainult kaks otspunkti siis saab alustada neist ükskõik millisest ja lõpetada ükskõik millises punktis nii, et algus ja lõpppunktidest saab nende kahe haru kaudu mis üle jäid "mööda minna". Aga nende kahe nurgaga mis pole ei lõpp, ega alguspunktikspole midagi teha, saad ainult korra neist läbi minna ja üks joon jääb tõmbamata.

Kui nüüd üks AHV kümnest sellest tekstist aru saab siis on hästi, sellised ülesanded istuvad mulle.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 07:21:20 vasta tsitaadiga

selleks kas oli kaks või kolm võimalust:D
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 07:42:09 vasta tsitaadiga

djkiller kirjutas:
selleks kas oli kaks või kolm võimalust:D
naljamees. näita ükski
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 09:45:35 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
20 seki vaatamist ja selge, et on võimatu. Nimelt on 4 punkti(nurgad) millest algavad kõigist 3 joont. Kuna 1 joonega tehes tähendab see seda, et ühel joonel on ainult kaks otspunkti siis saab alustada neist ükskõik millisest ja lõpetada ükskõik millises punktis nii, et algus ja lõpppunktidest saab nende kahe haru kaudu mis üle jäid "mööda minna". Aga nende kahe nurgaga mis pole ei lõpp, ega alguspunktikspole midagi teha, saad ainult korra neist läbi minna ja üks joon jääb tõmbamata.

Kui nüüd üks AHV kümnest sellest tekstist aru saab siis on hästi, sellised ülesanded istuvad mulle.



Sinu esimesest lausest oleks täiesti piisanud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 17:33:06 vasta tsitaadiga

selle ümbriku ülesande lahendamine on sama tark tegu, kui igimootori leiutamine icon_smile.gif
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 18.04.2006 17:41:01 vasta tsitaadiga

rannu15 kirjutas:
selle ümbriku ülesande lahendamine on sama tark tegu, kui igimootori leiutamine icon_smile.gif



Isegi igimootor on selle juures võimalik
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 17:46:22 vasta tsitaadiga

cristallic kirjutas:
rannu15 kirjutas:
selle ümbriku ülesande lahendamine on sama tark tegu, kui igimootori leiutamine icon_smile.gif



Isegi igimootor on selle juures võimalik


Vahe on selles, et igiliikurist oleks rohkem kasu
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cristallic
HV kasutaja
cristallic

liitunud: 22.12.2005




sõnum 18.04.2006 17:51:37 vasta tsitaadiga

Frankie666 kirjutas:
cristallic kirjutas:
rannu15 kirjutas:
selle ümbriku ülesande lahendamine on sama tark tegu, kui igimootori leiutamine icon_smile.gif



Isegi igimootor on selle juures võimalik


Vahe on selles, et igiliikurist oleks rohkem kasu


Seda ennekõike thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 18.04.2006 21:34:07 vasta tsitaadiga

Etsike, jah öige tekst .muideks matemaatilise valemi voiks teha sellisele ülesandele.sest kui ma veel väikene olin neljandas-viiendas klassis,sis olid need yekst ülesanded valemiga ju.aga koju tulin ,isa seletas lahti nagu sina praegu-logikaga. aga öpetaja viit selle eest ei pannud,sest valemit sa ikka ei teadnud,olgugi et vastus tuli öige icon_cry.gif
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 21:42:55 vasta tsitaadiga

Lühidalt öeldes, kui punkte millega on ühendatud paaritu arv jooni on rohkem kui kaks ei saa seda ühe joonega joonistada.
Veel lihtsamalt sõnastades, punkte millega on ühendatud paaritu arv jooni peab olema kaks, ainult siis saab ühe joonega ühendada. (Ühe sellise punktiga joonist ei saa olla)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 18.04.2006 21:54:05 vasta tsitaadiga

Etsike, kurat, sa tegid igasugused joonistamisylesaned praegu oma postiga yli lihtsaks. Kui asi on lahendatav siis tuleb alustada suvalises paaritu arvu joontega tippudest ja lõpetadad teises... muid variante pole.
_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavakasuta
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2005




sõnum 18.04.2006 23:49:27 vasta tsitaadiga

kaks või null
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 00:45:29 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
OOO
OOO
OOO
Tõmmake pliiatsit paberilt tõstmata kõigist "O" dest läbi neli sirgjoont.

See on lahenduv. Kui mõni lahendust 100% kindlalt teab ärge otse pildina pange, las teistel jääb ka veidi rõõmu. Lingid piltidele võib panna.



Põhimõtteliselt maja on võimalik samamoodi joonistada. Tekib kaks lisajoont, aga ükski vajalik joon ei lähe topelt.
Minu mingisugune ettekujutus asjast:
http://img295.imageshack.us/my.php?image=kujund7em.jpg

Edit: ja kui keegi imestab, et miks nii keeruliselt, et kõigepealt notepadi ja siis printscreen jne... et ma tegin selle käigu siin foorumis valmis, aga pärast "sisesta" vajutamist jättis ta pooled tühikud ära, nii et välja tuli sigrimigri. Ja sealtmaalt oli juba lihtsam notepadi copyda ja printscr teha kui hakata paintis uuesti nullist käkkima.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 01:07:56 vasta tsitaadiga


O O O


Aga tehke sellest kahe joone abil koer. icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2006 08:39:45 vasta tsitaadiga

|____
O O O


ratastega koer
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2006 09:15:32 vasta tsitaadiga

Draax, sain ma õieti aru et kasutasud nelja asemel seitset joont? Kui nii siis ei mahtunud sa ju antud piirangutesse sisse icon_smile.gif
Eespool Mart352 lahendas asja õieti, võid sealt vaadata.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 09:45:39 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Draax, sain ma õieti aru et kasutasud nelja asemel seitset joont? Kui nii siis ei mahtunud sa ju antud piirangutesse sisse icon_smile.gif
Eespool Mart352 lahendas asja õieti, võid sealt vaadata.


Mis piirangute? Kuskil pole öeldud, et maja peab 4 joonega valmis saama icon_eek.gif

Aaa... sina räägid ringidest. Mina räägin majast (teema alguse ülesanne)
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2006 09:50:01 vasta tsitaadiga

ok, siis sain valesti aru icon_smile.gif

Muidu minu arvates ei tohi ka tolle maja puhul kasutada lisajooni. Kui võiks siis oleks ju lahendamine imelihtne, lihtsalt kui otse ei saa siis uue joonega ringiga lähenedes on võimalik icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 09:50:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:

Muidu minu arvates ei tohi ka tolle maja puhul kasutada lisajooni.


Ülesanne seda ei keela icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2006 09:52:33 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Ho Ho kirjutas:

Muidu minu arvates ei tohi ka tolle maja puhul kasutada lisajooni.


Ülesanne seda ei keela icon_rolleyes.gif

Samuti ei keela ülesanne eelnevaid jooni kustutada ning siis samast kohast joont üle tõmmata icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 19.04.2006 10:33:21 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
OOO
OOO
OOO
Tõmmake pliiatsit paberilt tõstmata kõigist "O" dest läbi neli sirgjoont.

See on lahenduv. Kui mõni lahendust 100% kindlalt teab ärge otse pildina pange, las teistel jääb ka veidi rõõmu. Lingid piltidele võib panna.

http://mks.ee/lahendus.JPG
ehk siis tüüpiline think outside of the box ülesanne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.04.2006 10:48:12 vasta tsitaadiga

see ümbrik on tegelikult lahendatav.
võtke pastakas, mis kirjutamisel tõrgub, et jätab vahest jooni vahele. nüüd ei jää muud üle, kui teha tavaline ümbrik ja loota, et pastakas tõrgub seal, kus ei tohi mingit joont olla. see võib võtta mitu ümbrikujoonistamist, aga küll ta ükskord ikka seal tõrkuma hakkab. beer_yum.gif ja kui te olete tulemuse saavutanud näidake teistele ka 8)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2006 10:50:48 vasta tsitaadiga

punktiir, tõmba sealt küünlaga üle kus joont vaja pole
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
obu90210
HV kasutaja
obu90210

liitunud: 18.11.2002




sõnum 19.04.2006 10:53:25 vasta tsitaadiga

aga kui keskmisele ristile läheneda kui kolmnurkadele? tekib ju "nurki" juurde?

See ei pruugu muidugi lahendust tuua icon_smile.gif kurat teab..
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 19.04.2006 10:54:50 vasta tsitaadiga

Mõni on ikka nii järjekindel, kuigi 10x korda ära seletatud, et see on võimatu. icon_biggrin.gif
Muide kui nüüd natukene ruumiliselt mõelda, siis tegin ära. icon_lol.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018


viimati muutis Marduuhin 19.04.2006 11:03:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 10:55:53 vasta tsitaadiga

obu90210 kirjutas:
aga kui keskmisele ristile läheneda kui kolmnurkadele? tekib ju "nurki" juurde?

See ei pruugu muidugi lahendust tuua icon_smile.gif kurat teab..


Ei too jah, ma enne mõtlesin selle variandi läb juba. Pmst. minu poolt pakutud 'think outside the box' (laenasin mksi väljendit icon_smile.gif ) või selle analoogid tundub olevat ainus variant.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.04.2006 10:56:48 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
punktiir, tõmba sealt küünlaga üle kus joont vaja pole


vot hea mõte. see idee kindlasti kuskilt tuumafüüsika käsiaamatust? mul nii tarku raamatuid kodus pole icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
petkake
HV vaatleja

liitunud: 25.04.2003




sõnum 19.04.2006 11:01:51 vasta tsitaadiga

Kujundit ei saa ühe joonega joonistada, kui tippe, kust väljub paaritu arv kaari, on rohkem kui üks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2006 11:03:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see idee kindlasti kuskilt tuumafüüsika käsiaamatust?

Ei.
Pärilikkus.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 11:08:43 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
|____
O O O


ratastega koer


Vale...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 19.04.2006 11:10:46 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
margusser kirjutas:
|____
O O O


ratastega koer


Vale...


Ratasteta koer ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 19.04.2006 11:16:31 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
OOO
OOO
OOO
Tõmmake pliiatsit paberilt tõstmata kõigist "O" dest läbi neli sirgjoont.

See on lahenduv. Kui mõni lahendust 100% kindlalt teab ärge otse pildina pange, las teistel jääb ka veidi rõõmu. Lingid piltidele võib panna.


siin jääb 1 joon ülegi ju

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.04.2006 11:18:11 vasta tsitaadiga


000


teed esimesest püstkriipsuga üles d tähe ja viimasest püstkriipsug alla poole g tähe
ehk dog
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 11:23:16 vasta tsitaadiga

punktiir, thumbs_up.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2006 11:25:07 vasta tsitaadiga

tim kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
OOO
OOO
OOO
Tõmmake pliiatsit paberilt tõstmata kõigist "O" dest läbi neli sirgjoont.

See on lahenduv. Kui mõni lahendust 100% kindlalt teab ärge otse pildina pange, las teistel jääb ka veidi rõõmu. Lingid piltidele võib panna.


siin jääb 1 joon ülegi ju
... pliiatsit paberilt tõstmata ...

Kui tead kuidas seda kolme joonega teha siis näita ette icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 19.04.2006 11:30:00 vasta tsitaadiga

tim kirjutas:
Ho Ho kirjutas:
OOO
OOO
OOO
Tõmmake pliiatsit paberilt tõstmata kõigist "O" dest läbi neli sirgjoont.

See on lahenduv. Kui mõni lahendust 100% kindlalt teab ärge otse pildina pange, las teistel jääb ka veidi rõõmu. Lingid piltidele võib panna.


siin jääb 1 joon ülegi ju


Tahaks näha jah seda icon_biggrin.gif... muidu minu pilt on ka ainult üks võimalustest, tegelikult on neid võimalusi neli (vahet pole, mis nurgast alustada)...
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 19.04.2006 11:41:16 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
punktiir, thumbs_up.gif icon_smile.gif


jumala saab ka moodustada
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavakasuta
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2005




sõnum 19.04.2006 11:46:01 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/notathing/ringid.bmp no kolme joonega
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 19.04.2006 11:49:16 vasta tsitaadiga

Kas seda pilti kusagile mujale ei saa panna, näiteks imageshack'i?
Ma ei saa hotis olevaid asju Soomes vaadata icon_smile.gif

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 19.04.2006 11:51:19 vasta tsitaadiga


ühe joonega saab ka ju
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 19.04.2006 11:52:59 vasta tsitaadiga

margusser, Line - A geometric figure formed by a point moving along a fixed direction and the reverse direction.
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tim
HV kasutaja
tim

liitunud: 06.10.2002




sõnum 19.04.2006 11:58:21 vasta tsitaadiga

lihtsalt
http://img202.imageshack.us/img202/8813/nullid4ob.png
Muidugi kui ülesanne näeks ette, et joon peab läbima ringi keskelt, siis tuleks jah neljas appi võtta. Kuigi ka siis saaks öelda, et kui joonte pikkused lähenevad lõpmatusele, läheneb minu vastus lahendile icon_lol.gif
seega peaks määrama hoopis, et joon peab murduma ainult 45 või 90 kraadi all, mis minu lahenduse ( http://img161.imageshack.us/img161/9241/nullidneljaga2qx.png ) juures ikkagi nii pole, kuna nullid on piklikud icon_cry.gif

_________________
---
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  On see ülesanne üldse lahendatav ? mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.