Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Milline videomängude tegelane sa oled? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jussi3000
HV vaatleja
jussi3000

liitunud: 12.03.2006




sõnum 20.03.2006 03:21:43 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
see vice city kutt

*
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 20.03.2006 15:38:38 vasta tsitaadiga



8) tegelikult mulle gta vc meeldis väga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erkinem
HV Guru
erkinem

liitunud: 06.11.2004




sõnum 20.03.2006 15:47:52 vasta tsitaadiga

1. I am a Scorched Earth Tank.
Kommentaarid: 329 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deep Fury
Kreisi kasutaja
Deep Fury

liitunud: 13.12.2001




sõnum 31.03.2006 13:45:12 vasta tsitaadiga

Scorced Earth Tank & Master Chief from Halo ... test võiks tegelikult olla pikem ja põhjalikum ning mitte nii läbinähtav.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XsXn0
HV kasutaja
XsXn0

liitunud: 07.07.2005




sõnum 31.03.2006 15:21:17 vasta tsitaadiga

Test 1: Mario
I am Mario.

I like to jump around, and would lead a fairly serene and aimless existence if it weren't for my friends always getting into trouble. I love to help out, even when it puts me at risk. I seem to make friends with people who just can't stay out of trouble.

Test 2:
Master chief

_________________
ÄA: kola
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 31.03.2006 22:37:59 vasta tsitaadiga

test1:asteroid
test2:Master chief icon_wink.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
explode
Kreisi kasutaja
explode

liitunud: 13.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2006 18:28:52 vasta tsitaadiga

am a Scorched Earth Tank.

When I have a mission, it consumes me; I will not be satisfied until the job is done. I have a strong sense of duty, and a strong sense of direction. Changes in the tide don't phase me - I always know which way the wind blows, and I know how to compensate for it. I get on poorly with people like myself.

(If you were not a Scorched Earth Tank you would be a Thrust-ship.)

_________________
E30
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 22:05:06 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
test 2 -> see vice city kutt

ma ka...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anonymic
Kreisi kasutaja
anonymic

liitunud: 04.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2006 22:15:24 vasta tsitaadiga

doh kirjutas:
madis kirjutas:
test 2 -> see vice city kutt

ma ka...


ma ka
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansik092
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2005




sõnum 09.04.2006 21:34:48 vasta tsitaadiga

ummy90 kirjutas:


8) tegelikult mulle gta vc meeldis väga icon_biggrin.gif

sama vend olen thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2006 21:55:37 vasta tsitaadiga

I am Kong
ja
Iink - the kegend o Zelda

8)

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trussik
HV kasutaja
trussik

liitunud: 13.01.2003




sõnum 18.04.2006 16:33:47 vasta tsitaadiga

vercetti@vice city
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 16:37:59 vasta tsitaadiga

Solid snake
Kommentaarid: 423 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 341
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kernel
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 19:01:26 vasta tsitaadiga

test 1 - pacman ghost
test 2 - mario
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
snOOp--
Piiratud kasutaja
snOOp--

liitunud: 30.04.2005




sõnum 29.06.2006 03:56:03 vasta tsitaadiga

Test 1 - "I am a Death Chase Rider" thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 3 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 11:37:04 vasta tsitaadiga

vice city tegelane icon_confused.gif

ei meeldi vc.

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2006 11:44:07 vasta tsitaadiga

1. test ==> Gauntlet Adventurer (kes kurat see veel on? icon_lol.gif )
2. test ==> Tommy Vercetti (VC oli hea mäng, on praegugi)
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smoking
HV Guru
Smoking

liitunud: 15.08.2005




sõnum 29.06.2006 11:44:43 vasta tsitaadiga

ummy90 kirjutas:


8) tegelikult mulle gta vc meeldis väga icon_biggrin.gif




Sama siin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 298
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2006 21:42:07 vasta tsitaadiga


_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.07.2006 23:33:59 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
riisaar kirjutas:
Tbit kirjutas:

No shit icon_lol.gif


No shit jah, sama siin icon_razz1.gif

sama siin 8)

ma ka icon_smile.gif

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TALIBAN
HV kasutaja

liitunud: 23.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2006 16:37:37 vasta tsitaadiga

Esimene on:
I am a Scorched Earth Tank.

When I have a mission, it consumes me; I will not be satisfied until the job is done. I have a strong sense of duty, and a strong sense of direction. Changes in the tide don't phase me - I always know which way the wind blows, and I know how to compensate for it. I get on poorly with people like myself.

ja teine...
Vice City Tommy Vercetti 8)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2006 01:58:23 vasta tsitaadiga

1.esimene-
Light Cycle: I drive fast, I turn fast, I do everything fast. I even breakfast. I tend to confuse people with my sudden changes of heart. Sometimes I even confuse myself, which tends to cause problems.
2.teine-
Solid Snake-metal gear solid
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 24.07.2006 17:05:51 vasta tsitaadiga

Test 1 -> I am a Defender-ship.

I am fiercely protective of my friends and loved ones, and unforgiving of any who would hurt them. Speed and foresight are my strengths, at the cost of a little clumsiness. I'm most comfortable with a few friends, but sometimes particularly enjoy spending time in larger groups.

(If you were not a Defender-ship you would be a Thrust-ship.)
I am a Thrust-ship.

I am small and tricky - where you think I am, I probably am not. I can work very fast, but I tend to go about things in a round about way, which often leaves me effectively standing still. I hate rocks. Bloody rocks.

Test 2 -> Tommy Vercetti =( Ma ei ole forever Miami Vice icon_neutral.gif icon_biggrin.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sleepyhead
HV kasutaja
sleepyhead

liitunud: 15.10.2004




sõnum 24.07.2006 18:04:58 vasta tsitaadiga

defender ship ja lightbike vms

vice city kutt ... icon_smile.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 25.07.2006 13:14:35 vasta tsitaadiga

Test 2 > solid snake
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 19:27:02 vasta tsitaadiga

Solid snake icon_biggrin.gif
_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
noxton
HV Guru
noxton

liitunud: 03.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2006 20:19:23 vasta tsitaadiga

1. I am Pacman.
2. Master Chief icon_lol.gif
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 169
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2006 16:08:33 vasta tsitaadiga

am a Gauntlet Adventurer.

I strive to improve my living conditions by hoarding gold, food, and sometimes keys and potions. I love adventure, fighting, and particularly winning - especially when there's a prize at stake. I occasionally get lost inside buildings and can't find the exit. I need food badly.

http://www.liquidgeneration.com/quiz/images/vg_master_chief.jpg
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0ltage
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 03.08.2006 14:26:26 vasta tsitaadiga

1. I am a Gauntlet Adventurer
2. I am an Asteroid

Esimene on rohkem minu moodi icon_smile.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 14:36:12 vasta tsitaadiga

esimene:I am a Gauntlet Adventurer.
teine:Tommy Vercetti-Vice City.

üks küsimus oli hea,{are u male of female.}

1 Son of a biaatch

2 biaatch

(natuke tippisin teistmoodi)
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 14:48:32 vasta tsitaadiga

1.Mr Do -iam sedentary by nature, enjoying passive entertainment, eating when the mood takes me, and playing with my food. I try to avoid conflict, but when I'm angered, I can be a devil - if you force me to fight, I will crush you. With apples.
2.see jil valentine vms residentist
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2006 13:30:32 vasta tsitaadiga

Ma olem vahepeal muutund. Nüüd olen Link
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergei119
HV kasutaja
sergei119

liitunud: 30.12.2004




sõnum 09.08.2006 12:20:45 vasta tsitaadiga

1.
tsitaat:

I am Mr Do.

I am sedentary by nature, enjoying passive entertainment, eating when the mood takes me, and playing with my food. I try to avoid conflict, but when I'm angered, I can be a devil - if you force me to fight, I will crush you. With apples.


2. olen Tommy Vercetti - vice city

_________________
Vaba on see, kes suudab loobuda kõikidest soovidest üheainsa nimel.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 19:29:08 vasta tsitaadiga

1. I am Kong.

Strong and passionate, I tend to be misunderstood, sometimes even feared. I don't want to fight, I don't want to cause trouble, all I ask is a little love, and a little peace. If I don't get what I want, I get angry, and throw barrels and flaming oil at whatever's stopping me.

2. the legend of Zelda
icon_confused.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2006 14:34:10 vasta tsitaadiga

1. I am a Base-defender. (teadsin enne seda juba icon_razz.gif)
2. Tommy Vercetti. (James Bondi ilmselt valikus pole icon_biggrin.gif)

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 21.08.2006 20:03:47 vasta tsitaadiga

Mingi enamus siin on Tommy Vercetti icon_confused.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-sander-
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2005




sõnum 25.08.2006 09:40:50 vasta tsitaadiga

1. I am a Space-invader.
või siis pakkus veel mulle asteroidi icon_biggrin.gif
2. Solid Snake
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihunuhtlus
HV vaatleja
ihunuhtlus

liitunud: 16.01.2008




sõnum 30.01.2008 11:14:23 vasta tsitaadiga

1. test: I am a Gauntlet Adventurer.

I strive to improve my living conditions by hoarding gold, food, and sometimes keys and potions. I love adventure, fighting, and particularly winning - especially when there's a prize at stake. I occasionally get lost inside buildings and can't find the exit. I need food badly.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TheDJ
HV veteran

liitunud: 02.02.2003




sõnum 30.01.2008 11:20:17 vasta tsitaadiga

Tegin ära esimese testi. Tulemus: I am a Gauntlet Adventurer.

I strive to improve my living conditions by hoarding gold, food, and sometimes keys and potions. I love adventure, fighting, and particularly winning - especially when there's a prize at stake. I occasionally get lost inside buildings and can't find the exit. I need food badly.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 30.01.2008 12:00:13 vasta tsitaadiga

Keegi võiks 2. testi lingi ära parandada, uus link on:
http://www.liquidgeneration.com/Media/Games/Quizzes_Puzzles/Personality_Quizzes/Which_Video_Game_Character_Are_You/

1) I am a Light Cycle.
I drive fast, I turn fast, I do everything fast. I even breakfast. I tend to confuse people with my sudden changes of heart. Sometimes I even confuse myself, which tends to cause problems.

2) Lara Croft icon_lol.gif

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihunuhtlus
HV vaatleja
ihunuhtlus

liitunud: 16.01.2008




sõnum 30.01.2008 15:18:09 vasta tsitaadiga

tegin teise ka 2ra:

solid snake - soovitati suitsetamine maha j2tta... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.01.2008 15:46:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.liquidgeneration.com/Media/Games/Quizzes_Puzzles/Personality_Quizzes/Which_Video_Game_Character_Are_You/




8) icon_lol.gif

tsitaat:
http://quiz.ravenblack.net/videogame.pl


I am an Asteroid.

tsitaat:
I am a drifter. I go where life leads, which makes me usually a very calm and content sort of person. That or thoroughly apathetic. Usually I keep on doing whatever I'm doing, and it takes something special to make me change my mind.


Wise website has spoken.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 15:55:10 vasta tsitaadiga

TanElofJ, TITS OR GTFO!
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 30.01.2008 23:48:49 vasta tsitaadiga

http://www.google.com/search?q=tits

viimati muutis Elof 31.01.2008 00:06:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madd0g
HV veteran
madd0g

liitunud: 05.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 00:05:38 vasta tsitaadiga

1.
I am Kong.

Strong and passionate, I tend to be misunderstood, sometimes even feared. I don't want to fight, I don't want to cause trouble, all I ask is a little love, and a little peace. If I don't get what I want, I get angry, and throw barrels and flaming oil at whatever's stopping me

2.
Parser Error
Description: An error occurred during the parsing of a resource required to service this request. Please review the following specific parse error details and modify your source file appropriately.

Parser Error Message: Could not load the assembly 'App_Web_a55hat.aspx.baefa154'. Make sure that it is compiled before accessing the page.

icon_biggrin.gif 2nd sux

_________________
Mõõdan üheksa korda enne kui lõikan, aga ikka on kuradi naljakas.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BigBoy
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 31.01.2008 00:23:34 vasta tsitaadiga

1. I am Mario icon_razz.gif
2. Error
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 00:36:25 vasta tsitaadiga

1. I am a Light Cycle.

I drive fast, I turn fast, I do everything fast. I even breakfast. I tend to confuse people with my sudden changes of heart. Sometimes I even confuse myself, which tends to cause problems.

2. error
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri0112
HV veteran
Lauri0112

liitunud: 03.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 00:54:32 vasta tsitaadiga

Hitman 2 Munk...

http://a248.e.akamai.net/f/248/5462/2h/images.gamezone.com/screens/19/3/67/s19367_PS2_4.JPG
thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 18:48:36 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 02:00:05 vasta tsitaadiga

Test 1:



keegi juba saanud ka selleks v?
Centipede thumbs_up.gif icon_lol.gif

Tuleb nagu sõnas sendipede, kirjeldatud ka äri icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Milline videomängude tegelane sa oled? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.