|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
15.01.2003 17:32:47
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
Trainspotting, sa selline aktiivne tegelane, kas sa ei tahaks äkki Tallinna Haridusametile kirjutada ja küsida, kas nende arvates Inglise Kolledi koduleht vastab eelpool toodud käskkirjale või mitte?
Ma ise enam neile kirjutada ei taha, sest nad mind nö. teavad juba, aga sina oleksid vist uus nimi nende jaoks küll. Oleks väga huvitav teada, mida nad sulle vastavad, et kas lehekülg vastab või ei vasta käskkirjale, või hakkavad kuidagi TIKi välja vabandama. aga ära sellele teemale siin viita! siis nad jagavad kohe ära, kes see dvd vader on ja see mõjutab kindlasti nende vastust sulle.
tänan juba ette, kui otsustad kirja saata. (kirja võib vist saata üldaadressile haridusamet@tallinnlv.ee) |
Noo see on ikka lõpp mis lõpp. Eesti rahvas on ikka väga kade. Keeravad kohe teistele "SITTA kokku". Vabandan väljenduse pärast. Krt mis eeskirjadele see kooli kodukas ei vasta. Kas see et selle peale on palju raha rasiatud ning on hea kodukas tehtud. Kas selles on asi.
See on nagu naabrimehel on uus auto ning ehitab selle jaoks garaasi. Siis kohe kaeban ta kohtu ja maaametisse ega ta ei varastanud maad ning kas see vastab eeskirjadele ning muudele asjadele.
Mis sest et minule see ette ei jäänud tema ehitis aga lihsalt kadetuselt teisele käkki keerat.
Selline sa siis oled jah. Nüüd nägin ka tegelikku palet.
Ajab lausa oksele.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.01.2003 17:44:52
|
|
|
argumentum ad hominem, sellele ma loomulikult ei vasta.
| tsitaat: |
Krt mis eeskirjadele see kooli kodukas ei vasta. Kas see et selle peale on palju raha rasiatud ning on hea kodukas tehtud. Kas selles on asi.
|
aga kui sa loed eestpoolt postitusi, siis näed, et kaalukas osa rahvast arvab, et see lehekülg ei ole hea ning raha on kulutatud liiga palju, sealhulgas vähemalt üks lapsevanem ning veel üks isik, kellel on kasutajakonto ja kes saab varjatud osale ligi ning tema info kohaselt seal mitte midagi ei tööta nii nagu peaks. Ja haridusameti eeskirjadele koduleht tõesti ei vasta (vähemalt tundub sedasi, muidugi haridusameti tõlgendust "vastavusest" kahjuks veel ei tea, selleks ka palve Trainspottingule, et ta appi tuleks ja aitaks selle välja selgitada. Kahjuks on haridusameti selle valdkonnaga tegelev töötaja ja TIKi direktor üsna tuttavad, nii et võib arvata, milline vastus sealt tuleb)'
muuseas, üks asi veel, minu järelpärimine haridusministeeriumisse, et kui kallis kooli koduleht võiks olla, on juba teist kuud vastuseta ja ilmselt jääbki.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
15.01.2003 17:52:32
|
|
|
Kui kool (ehk tavaline maksumaksja) seda kinni maksnud ei ole, siis minu arvates võiks selle teema kui täieliku loraajamise lukustada. Igasugu puurimine ja uurimine ja teiste töö kahtluse alla panemine jätab mulje mingisugusest gestapost. Selliste asjadega tegelegu vastavad instantsid.
Kas sa dvd vader ka kunagi oma maailmaparandust tehes teiste inimeste peale ka mõtled? Ükski asi poliitikas ega majanduses ei ole mustvalge. Kui selliste asjade üle mingi meediakära üles keerutada, siis enamasti jäävad kannatajaks pooleks täiesti süütud isikud, kelle töö ja kompetentsus kahtluse alla pannakse. Need aga on enamasti tavalised pereinimesed, kellel on märksa tõelisemad mured, kui mingi üliõpilase/vilistlase kgb-töö. Niikaua kuni tegu ei ole millegi kriminaalsega, ei tohiks tegelikult üldse suud pruukida. Ja ka kriminaalsete probleemide korral enne kohtulahendit.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
15.01.2003 18:04:05
|
|
|
| No ma olen küll lugenud neid eelmisi postitusi aga ikkagi. Kui lapsevanemate raha on seal siis keegi ei sundinud neid maksma. Kui nad selle andsid siis olid nad ka muude tingimustega nõus. Samas Kes need osad on. Tahaks teada siis täpsemat arvu. Mitu mitmest. Ega see ei tähenda et siin kuskil 3 v 6 inimest pole rahul. See pole mingi näitaja. Sa teed oma nuhkimisega ja puurimisega rohkem kahju kui kasu.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.01.2003 18:13:52
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| No ma olen küll lugenud neid eelmisi postitusi aga ikkagi. Kui lapsevanemate raha on seal siis keegi ei sundinud neid maksma. Kui nad selle andsid siis olid nad ka muude tingimustega nõus. |
TIKis on selline olukord, et lapsevanemate raha kasutamise otsustab TIKi sihtasutus, millele lapsevanemad teevad ülekandeid. kahjuks ma ei tea täpselt, kas lapsevanemate käest küsis sihtasutus luba 100K kulutamiseks kodulehe tegemiseks (muuseas, nad ei pea seda üldse tegema, kuna sihtastus nagu selleks ongi loodud, et sellised otsused lastevanemate eest ära teeb), aga nagu siin üks lapsevanem väitis, siis temalt igatahes ei küsitud, seega võib oletada, et ei küsitud ka teistelt.
| tsitaat: |
| Sa teed oma nuhkimisega ja puurimisega rohkem kahju kui kasu. |
ei usu. kellele võiks kahjulik olla, kui inimesed teavad, et koduleht läks 100K maksma?
minu eesmärk on ühene: et see koduleht hakkaks ka tööle terve selle 100K eest, mis selle tegemiseks kulutati. kahjuks peab aga tõdema, et koduleht ei tööta sellele arvule vastavalt: mingit olulist infot väljastpoolt kooli seda lehte külastava inimese jaoks ei ole ja nagu nägijad kinnitavad, siis ei tööta ka parooliga ligipääsetav osa peaaegu üldse. ja lehe avamisest on aega läinud kolm kuud ja kaks nädalat. selle aja jooksul oleks ikka pidanud üht-teist korda minema, aga ainus oluline muudatus (tõsi, mõned väiksemad ja vähemolulised muudatused on veel) lehel selle aja jooksul on olnud see, et lisati kooli lõpetanute nimekiri (kusjuures, seal on mõned kindlad vead sees) ja rohkem polegi suurt midagi muutunud.
ja on tunne, et leht on ikkagi kuidagi hooletuses: näiteks on siiamaani üleval kutse detsembri alguses toimunud üritusele: siin
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
15.01.2003 18:28:05
|
|
|
Täna kahjuks aega pole (homme viimane ja kõige raskem eksam) aga homme katsun asja põhjalikult uurida ja saadan siis ka haridusametisse kirja vastava küsimusega. Mina leian, et kahju väikesest infopäringust küll ei teki kellelegi. Kui on küsimusi, siis miks mitte küsida! Vahet pole, kust see raha tuli. Ise pole küll Tallinnas koolis käinud (idast pärit ), kuid olen mitmest kohast kuulnud Tallinna koolide n.ö. "annetuste" kogumisest. Siis on vähemalt selge, kas antud leheküljele kulutatud raha on õigesti kulutatud või peab kool hakkama lehte ümber tegema, et käskirjaga vastavusse viia.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
15.01.2003 18:32:23
|
|
|
| Coder kirjutas: |
irw... naaskel kui sa asjast midagi eriti ei jaga siis ära kobise
muidugi on eesti täis selliseid häkkereid kes teevad 3-5k eest selliseid web'e iga päev...  |
Mõisted häkker ja webmaster tuleks enesele kõigepealt selgeks teha.
3-5tuhat sai antud eelmiste postituste põhjal. Kuni ise taoliste lehtede tegemisega ja sellega seonduvate probleemide otsa sattumiseni, arvasin ka ise nii. Nüüdseks on olukord veidi muutunud. Paremuse poole. Ja kui tegemist on korraliku firmaga/tegijaga, algavad selliste lehtede hinnad 5 kohalistest numbritest. Muidugi võib küsida tunduvalt rohkem, kuid seda eldusel, et kõik kasutatavad rakendused jäävad ainult sellele lehele. Kuna tõsised tegijad kasutavad ühesuguseid andmebaaside põhjasid erinevate lehtede tegemisel, langeb ka ühe rakenduse/mooduli hind. Firmad teenivad selle pealt korduvalt ja kokkuvõttes tunduvalt rohkem aga aega kulutatakse vaid ühekordselt. Samuti on tellijale asi odavam.
Kui loed dvd vaderi postitust, kus IT firma juht oma arvamust avaldab, näed, et just nii arvab ka tema. Kui 5 kooli sama projektiga ühinenud on, peaks ka kõnealune ca 100k jagunema 5 erineva kooli vahel. Seega ITK jaoks peaks leht praegu maksma ca 20k + lehe valmistamine.
Mis puutub selle TIKi sihtasutuse juhatuse liikme Marje Einre poolt väidetud parima hinna/kvaliteedi juttu, siis no seda nüüd küll uskuda ei tahaks. Huvitav oleks teada:
1. Mis firma selle lehe tegi?!
2. Mis firmad osalesid konkursil ja kuidas konkurss välja kuulutati?
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.01.2003 18:45:05
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
1. Mis firma selle lehe tegi?!
2. Mis firmad osalesid konkursil ja kuidas konkurss välja kuulutati? |
1. nagu ka TIKi kodulehel kirjas, siis Net Group OÜ tegi, aga ma olen üsna kindel, et nemad tegid just sellise kodulehekülje, nagu TIK saada tahtis. (ehk "asjatundjad tellivad, meistrid peksavad") Asi on selles, et TIK ei kasuta ära neile tehtud lehekülje täit potentsiaali. (näiteks kui kuuldused õiged on ja seal lehel olev foorum ei tööta või keegi seda ei kasuta, siis oleks võinud ju selle üldse ära jätta ja võib-olla oleks natuke hinnas alla saanud jne.)
2. selle konkursiga on jah natuke halvasti, kuna selle kohta pole tõesti midagi kuulda olnud.
aga minu jaoks on praegu küsimus number üks ikkagi see, et miks TIK venitab vilistlastele kasutajakontode ja paroolide saatmisega juba neljandat kuud? (lapsevanemad on vist saanud, ilmselt ka õpilased, aga miks pole lisaks minule ka ükski minu tuttav vilistlane, kes on juurdepääsu saamiseks soovi avaldanud, veel kolme ja poole kuu jooksul kontot saanud, on täielik müstika. siis oleks igasugustel spekulatsioonidel, et mis töötab ja mis ei tööta, jalapealt lõpp ja võib-olla oleks tõesti näha, et varjatud osas on kraami, funktsioone ja kodulehe võimalusi tõesti 100K eest ja tegemist on äkki tõepoolest superhea leheküljega, nagu ma vaikselt ise tegelikult loodan.)
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002

|
15.01.2003 19:04:08
|
|
|
| tsitaat: |
muuseas, üks asi veel, minu järelpärimine haridusministeeriumisse, et kui kallis kooli koduleht võiks olla, on juba teist kuud vastuseta ja ilmselt jääbki.
|
vastavalt avaliku teabe seadusele on nad kohustatud sulle igal juhul vastama vähemalt formaalselt, parem kuidugi kui sisuliselt kellelegi saab ka ses asjas kaevata kui teabenõudele ettenähtud aja jooksul ei vastata. tee endale oma õigused selgeks ja siis küsi ome teema üle lisades, et oled oma õigustest ja nende kohustustest teadlik
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.01.2003 19:07:40
|
|
|
| trebla kirjutas: |
| tsitaat: |
muuseas, üks asi veel, minu järelpärimine haridusministeeriumisse, et kui kallis kooli koduleht võiks olla, on juba teist kuud vastuseta ja ilmselt jääbki.
|
vastavalt avaliku teabe seadusele on nad kohustatud sulle igal juhul vastama vähemalt formaalselt, parem kuidugi kui sisuliselt kellelegi saab ka ses asjas kaevata kui teabenõudele ettenähtud aja jooksul ei vastata. tee endale oma õigused selgeks ja siis küsi ome teema üle lisades, et oled oma õigustest ja nende kohustustest teadlik |
tean, et peaks nagu vastama igal juhul. võib-olla läks e-kiri lihtsalt kuidagi kaduma (juhtub ka parimates asutustes). ma saadan neile uue kirja seekord tigupostiga ja tähitult.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
15.01.2003 19:44:35
|
|
|
No jah... Hind hinnaks aga kui on mingi webi viga siis tuleb põõrduda firma poole mitte mingu muu asutuse poole.
Sama hästi lasen paigaldada kamina aga see ei tööta nii nagu peaks siis kelle poole ma pöördun. Kas mõne asutuse poole või firma poole.
Minu teada sa ajad neid asju valet pidi. Ikka tuleks koolist ja firmast alustada. Kollist sa juba alustasid aga nemad panid mäkra, nagu aru sain.
Ma juba mainisin kui lapsevanem teeb koolile annetuse siis ta on päri ükskõik mille jaoks kool seda raha kulutab. Kool ei ole kohustatud annetajatele teaitama mille otstarbeks ta kavatseb raisata raha.
Kui sa juba nii väga siin nuhkimistööd teed siis võiksid sellele lisaks uurida millepärast tuli just selline hind.
Mis asjad ajasid selle hinna nii kõrgeks ning mis tingimused esitati firmale. Kui palju maksab sellelt toodangus firma märk. Kas firma on ka selle koduka hooldaja ning vastutab lehevalmimist ka tekitatud vigade eest ning uuenduste eest.
See kes siin üürgas et mingi häkker päkker teeb koduka 3 v 6k valmis mingi normi lehe. See on ikka puha jura.
Ma olen nõus välja käima 3k. Las ta teeb minule valmis Yahoo taolise webiportaali, minu soovidega.
Ma tahan ka sellist häkkerit näha ja mist pistmist on häkkeril webmasteriga. Need on ikka täitsa erinevad asjad. Üks on loov inimene, teine on prussakas kes elab selle nimel et teistele kahju teha. Eestis ei ole minu teada küll mingeid kõvasid häkkereid ning keda võib häkkeriks pidada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
15.01.2003 20:06:20
|
|
|
Häkker ja kräkker on kaks eri isikut. Ka nende tegutsemis motiivid on erinevad. Oled need natuke segamini ajanud. Häkkerid tegutsevad uudishimust, te saada teada rohkem. Nende eesmärgiks pole kahju tekitamine. Kräkkerite eesmärgiks on aga just kahju tekitamine ja oma "võimete" näitamine.
Teemast: Mind huvitab lihtsalt, kas antud raha eest on ikka tellitud leht, mis vastab kehtestatud nõuetele. Kui vastus tuleb jaatav, siis on kõik OK. Lehe maksumus on aga juba hoopis teine küsimus, seda eriti nende n.ö. vabatahtlike "annetuste" korral.
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daddo
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2002
|
15.01.2003 21:06:35
|
|
|
no see leht on kahtlemata kallis.
küll aga tekib küsimus, et miks sellise süsteemi (õpilastele ja lastevanematele, hinded ja asjad), ei korraldata riigihanget, et siis kogu süsteem oleks kõikidel koolidel kasutatav. ja kujundagu siis seda kuidas tahavad. aga moodul kui selline peaks olema valmis progetud ja kõigile koolidele kättesaadav.
200k on igatahes küll kallis. olgu mis funksioonid ja asjad seal mis tahes, aga üle 100k ikkagi kindlasti ei tohiks sellised asjad võtta...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
15.01.2003 21:14:36
|
|
|
| daddo kirjutas: |
| 200k on igatahes küll kallis. olgu mis funksioonid ja asjad seal mis tahes, aga üle 100k ikkagi kindlasti ei tohiks sellised asjad võtta... |
ongi ju 100K...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
06.02.2003 03:27:11
|
|
|
link :: teade ise
jälle väike update...
3. veebruaril möödus neli kuud lehekülje parooli ja kasutajatunnuse saamiseks soovi avaldamisest. nagu me teame, siis lapsevanematele näiteks saadeti paroolid/kontod üsna kiiresti ja soovi avaldanud vilistlased said vahepeal vabandava teate, et nii kaua aega läheb. nüüd märkasin, et TIKi lehele ilmus just eile teade:
Täna ilmnes, et vea tõttu kasutajatunnuseid ja paroole kasutajatele saatvas komponendis ei ole osad sooviavaldanud kasutajad kindlasti soovitud tunnuseid ja paroole kätte saanud. Kui Teiega nii juhtunud on, siis tuleks sellest kindlasti teada anda aadressil webmaster@tik.edu.ee. Vea likvideerimisel saadetakse kõigile uuesti soovi avaldanud kasutajatele kiiremas korras tunnused ja paroolid. Vabandame tekkinud ebameeldivuste pärast.
ja Trainspotting pole ikka Haridusametist vastust saanud oma kirjale...
aga ega enne rahule ei jää, kui on ära nähtud, mis imevigurid on peidetud TIKi 100K maksma läinud lehe varjatud ja vaid kasutajakonto olemasolul nähtava osa taha. see vaatepilt, mis seal avanema peaks, on kindlasti väärt seda möödunud nelja kuud kirju Haridusametile ja ministeeriumile, kõnesid TIKi sihtasutusele, suhtlusele vilistlastega ja vingumist üldse. ootame-vaatame siis veel natuke.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Thinkie
HV vaatleja
liitunud: 11.02.2002
|
06.02.2003 10:47:06
|
|
|
Sa oled ju täitsa missioonil
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
08.09.2003 17:57:54
|
|
|
update: update'i pole...
täna möödub 11 kuud ja 5 päeva sellest hetkest alates, kui soovisin esimest korda TIKi kodulehe kasutajakontot. olukord on ikka veel endine, hoolimata korduvatest pöördumistest. ainus teemakohane teade TIKi kodulehel kõlab nii:
Hetkel on olukord selline, et uute õpilaste ja vanemate andmeid võrgulehe andmebaasis veel ei ole ja kuna kool alles tegeleb nende andmete kogumisega, siis saavad seni soovi avaldanud vanemad enda kasutajatunnused ja paroolid kätte pärast andmete esitamist koolile.
no pole viga, ootame siis veel...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
08.09.2003 18:26:08
|
|
|
tähendab, mina lugesin seda teemat alles nüüd ja lugesin põhjalikult... ise olen tallinna inglise kolledi õpilane ning mina pole siiamaani oma kasutajat ega parooli saanud koolilehes viitas direktor ka ''kuue kohalisele summale'' nagu siingi on ära toodud... ka mina ei näe midagi olulist ega imekspandavat, mis võiks selle lehe 100 kilo vääriliseks teha... enamus lapsevanemaid, kindlalt enamus, ei tea et see raha tuli nende taskust... nii ka minu omad... tahaks näha mis nägu tehakse selle peale, kui nende annetused, mis pidid minema ''õpetajate palga toetamisele'' läksid mingi kodulehe tarvis, mis tegelikult põhimõtteliselt ei töötagi! see osa, mis lehest hetkel töötab, on võimalik lahendada ka ainult HTML-iga ning siin pole vajadustki ASP kasutamisest ... teine asi on muidugi see et kui see logimine ja nn. jäämäe alumine osa lahti läheb...
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
08.09.2003 18:26:45
|
|
|
btw tere koolikaaslane dvd vader
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeedzH
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2003
|
10.09.2003 13:02:23
|
|
|
oh teid idealiste kogu aeg nämmutate kodulehega. Nii komsijonis oli 7 liiget. 20 000 firmale
ylejäänud komisjonile. Samamoodi kes keelab pesta raha läbi TIKi sihtasutuse .... mitte keegi
BTW: TERE TULEMAST REAALSESSE MAAILMA
See lehekylg ei maksa 100 000.-
|
|
| tagasi üles |
|
 |
B6
HV Guru

liitunud: 13.01.2003
|
10.09.2003 19:14:12
|
|
|
| FeedzH kirjutas: |
oh teid idealiste kogu aeg nämmutate kodulehega. Nii komsijonis oli 7 liiget. 20 000 firmale
ylejäänud komisjonile. Samamoodi kes keelab pesta raha läbi TIKi sihtasutuse .... mitte keegi
BTW: TERE TULEMAST REAALSESSE MAAILMA
See lehekylg ei maksa 100 000.- |
normaalne
kui keegi tahab mind võtta taolise komisjoni liikmeks,
siis privage 8)
|
|
| Kommentaarid: 187 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuvitz
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FeedzH
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2003
|
11.09.2003 11:16:15
|
|
|
| SIHUKESI KOMISJNE näete te igal pool vadake ainult kus ehitatakse ja kus on alltöövõtjad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
18.10.2003 13:43:44
|
|
|
| update: täna läks minu poolt jälle üks registreerimissoov teele, et saaks juurdepääsu TIKi kodulehe varjatud poolele... kõige esimesest regamissoovist on möödunud, kui ma nüüd õigesti arvutasin, 382 päeva. imeline ootamissaaga jätkub...
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
23.12.2003 22:29:39
|
|
|
lugesin siis täna teema läbi ja sain naerda kui kõvasti. ise õpin praegu 8ndas klassis. ema sai minul ikka väga vihasex selle asja peale. mina õpilasena tahaxin küll öelda, et sellel kodulehel puudub täielikult mõte. mina ootan oma parooli juba eelmise aasta septembrist ja olen saatnud selle aja jooxul 2 e-maili ja andnud ka ühe kasutaja soovi oma andmetega kooli sekretäri kätte, kes pidi asja korda ajama, nagu siiamaani näha pole ajanud. meil vist paar õpetajat isegi panevad hindeid sinna üles, aga neid on ikkagi kaduv vähemus. võiks öelda, et meie kooli 2 poole kohaga arvutiõpetajat on mõlemad väga kõvad tegijad IT alal, aga kahjuks nemad sellega vist tegeleda ei viitsi.
kooli rahajagamisest on rääkida nii palju, et nagu näha, seda on-aga tundub et see liigub valedesse aukudesse. poiste tööõpetuses näiteks pole meil siiamaani metallitöid ühtegi olnud ja ei tule ka, tööriistade ja materjali puuduse tõttu. aasta alguses uuenes ka meie meediaruum. nimelt on meie koolis kax ruumi varustatud arvutitega, nii meediaruum kui ka arvutiklass. nii meedia ruumis, kui ka igas teises klassis on meil 2,2 gigased pentiumid varustatud kõige vajaliku ja kaasaegsega. samamoodi on ka väga paljudes klassides telekad, millest enamusi kasutataxe ikka väga vähe.
edasisex on meil 2 kaamerat garderoobis, üks esimese korruse koridoris ja üks meediaruumis.
võixin öelda, et minule meeldib oma koolis väga käia ja pole mul ka midagi selle vastu, kui maksumaksija mu mõnusa lapsepõlve seal koolis kinni maksab
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
23.12.2003 22:39:51
|
|
|
Vaatasin ka seda lehte ja sattusin kohale kus kirjas Üritused / Jõulunädal 15.12.2003 8:00:00 - 19.12.2003 16:00:00. Mida seal aga pole see on info. Või siis seal koolis lihtsalt jõulunädalal ei toimugi midagi. Müstiline leht on peaks mainima.
EDIT: veel sündmuste all pole ju ühtegi kooli üritust Mis seal üldse siis toimub? Kas lapsed õpivad kogu aeg ja jõule ei lastagi pidada. Võiks siis kirjutadada selgelt et "Meie koolis toimub ainult õppetöö!"
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
23.12.2003 23:24:26
|
|
|
| pidusid oli meil sellel nädalal 3. üks 2-4 klasside, teine 5-8 ja kolmas 9-12. tegelikult puudub sellel lehel kaunter, mis ütlex palju külastusi on. see sobix sinna nagu rusikas silmaauku, kuna kõigil kooli arvutitel see kodulehex.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
23.12.2003 23:29:55
|
|
|
Põmst pole need meie "luksused" tulnud väga maksumaksja rahadest. Enamus on sihtasutuse rahade "sihtotstarbeline kasutamine" Sihtasutuse loomusest on selles topicus varem räägitud. Nende 2,4 GHz-ste P4-de tagamaid ma ei tea ja samuti ka mitte telekate päritolu.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
29.12.2003 15:04:23
|
|
|
| Krt mina ei saa uskuda, et sellise lehe kylje eest 100 000 kr.pakkuge kui palju selle eest sai minu sõber http://www.parnulobustuspark.ee
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woosh
HV Guru

liitunud: 29.11.2001
|
29.12.2003 16:24:37
|
|
|
Mr.T.Y.Y.T, arvan et paari pudeli õlle eest...
lehte on ja ei ole kah.
mis seal uskuda? Hea myygimees räägib selle lehe eest 200 000 kah välja kui vaja
_________________ o |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
29.12.2003 17:19:14
|
|
|
| ei olnud paari pudeli õlle eest, selle raha eest oleks saanud kasti õllet (? vist)
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrus
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
29.12.2003 17:38:34
|
|
|
Pakun, et kui on kasutatud eelnimetatud webis andmebaase , korralikku turvaanalüüsi, webi põhine administreerimine,
Intranet, personaalne kalender, e-mail integreeritud jne. Siis asja maksumus umbes 150 000 - 250 000 EEK.
Oleneb firmast ja proffesionaalsusest...
No jah - isegi kommentaarid mis mida teeb on iseenda jaoks sisse jäetud kõvad tegijad on olnud ...
Alati annab odavalt läbi ajada, aga kui selle eest ei taheta maskta siis ...
Selliste projektide puhul peaks siiski olema eelnev prooviversioon ja alles pärast täisversiooni rakendumist ja sobivuse kontrolli peaks allkirjastatama leping mille alusel firma ( Tootja ) annab yle Tellijale ( Inglise Kolledz ) täisversiooni ja lisamoodulid mis on tellitud...
Ka sõltub tarkvarast mille peal asi jookseb - kui on kasutusel mingi Oracle versioon - siis tarkvara, raamatud, koolitus kõik see maksab ja PALJU
Kuna enamus lehest on kinnine s.t ligipääs parooliga siis on raske öelda mis sisuks ...
Tehti valmis luksus maja, aga elanikke ( loe kasutajaid ) pole sisse panna ( loe EI OSKA KASUTADA ) - siit järeldus - tuleb panna rõhku kasutajate koolitusele.
Aga eks see ole juba sealse juhtkonna probleem kuidas nüüd asi tööle saada korralikult...
Isikliku näite põhjal tean, et teatava kodulehe koostamine läks maksma c.a 300000.-.. millest ainuüksi baaside loomise eest küsiti 200000.- ( Teostaja Hanzanet'i meeskond - aga no see juba ise peaks miskit ütlema ...)
P.S
See teostaja firma pole aga endast miskit maha jätnud kuigi korralik teostaja peaks endast märgi maha jätma - KES tegi ja asi paistab olevat teostatud mingile M$ lahendusel ...
( ASP .NET vms. ( võimalik isegi, et FrontPage 2003 ) HTML stiililt näeb Microsofti käkerdise moodi välja kahtlaselt )
P.P.S
Vabandust kui kellegi tundeid riivasin ...
Andrus
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
30.12.2003 03:20:58
|
|
|
ma olen kohe päris sõnatu
Andiumiga täiesti nõus, krd sorite asjades mis ei puutu meisse. Paljud asjad siin elu ei vasta nõuetele ja ei hakkagi vastama.
Riik on kõige suurem varas, harju ära. Minu poolest võib see leht ka 5 miljardit maksta, aga kui turul hinnad ei tõuse, minu palk sellest ei vähene ja vanaema saab ikka pensioni siis keda huvitab kui palju maksti?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
31.12.2003 23:58:16
|
|
|
See siiski puudutab meist mõndagi, noname.
Nii mõnelgi meist on selle 200'000 või 100'000 eegu hulgas oma raha sees.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
03.01.2004 13:23:38
|
|
|
| tsitaat: |
| mina ootan oma parooli juba eelmise aasta septembrist ja olen saatnud selle aja jooxul 2 e-maili ja andnud ka ühe kasutaja soovi oma andmetega kooli sekretäri kätte |
lõpux sain siis täna hommikul mina oma parooli kätte .olen siis natuke lehte vaadand ka ja ega erilist vahet polegi, kas on parool või ei ole-õppematerjale üleval pole, hindeid ammugi . ainult uutele kasutajatele on kirjutatud selline tekst
| tsitaat: |
Infot administraatorilt
Nagu igat asja, nii õpib ka TIK-i uut kodulehekülge paremini tundma läbi aktiivse katsetamise ja kasutamise. Kuid kuna meie kooli uus võrgukodu on siiski alles katsetamisfaasis, ei pruugi kõik veel päris nii toimida nagu mõeldud. Loodan, et Te ei pane seda pahaks, vaid pigem annate esinevatest probleemidest teada foorumil (kus kõik kasutajad saavad neist lugeda ning mis ei tekita kohutavat e-kirjade laviini administraatori niigi pungil postkastis). Vigade parandamine toimub pidevalt ja peatselt on ehk kõik ka korras, kuid seni loodan mõistvale suhtumisele.
Online-hinnetega on lugu umbes sama, kuid veidi teisest aspektist. Esialgu on nende õpetajate arv, kes hindeid veebiandmebaasi kannavad, suhteliselt väike ning võib juhtuda, et mõned klassid on sellised, kus ükski õpetaja veel uut süsteemi ei kasuta. Lähitulevikus liitub veebitöögrupiga kindlasti veel õpetajaid, ent kohe kõikide klasside kõiki hindeid kindlasti võrgulehelt nägema ei hakka. Loodan, jällegi, mõistvale suhtumisele.
Kuid nendele probleemidele vaatamata, loodan, et võrgulehest jääb eelkõige positiivne mulje ning et see muudab õpilaste, õpetajate, lastevanemate ja vilistlaste suhtlemise avatumaks ning läbi selle kogu kooli atmosfääri veelgi positiivsemaks.
|
seal on ka kirjas, et kasutage foorumit või midagi sellist-igatahes mina sellist foorumit ei leia-on vaid iganeneud süsteemiga küsimused vastused, mille kasutamisex pole ka parooli vaja.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
04.01.2004 23:53:50
|
|
|
| tsitaat: |
lõpux sain siis täna hommikul mina oma parooli kätte .olen siis natuke lehte vaadand ka ja ega erilist vahet polegi, kas on parool või ei ole-õppematerjale üleval pole, hindeid ammugi . ainult uutele kasutajatele on kirjutatud selline tekst
|
Hinnete jaoks on olemas selline koht nagu www.ekool.ee
Muidugi kõik õpetajad peavad ise sinna hinded panema, kuid meie koolis see igatahes töötab.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
05.01.2004 03:26:08
|
|
|
| ipruul kirjutas: |
Hinnete jaoks on olemas selline koht nagu www.ekool.ee
Muidugi kõik õpetajad peavad ise sinna hinded panema, kuid meie koolis see igatahes töötab. |
Jah, kuid kui sa vaatad liitunud koolide nimekirja, siis Inglise Kolledit seal ei ole. Juu siis peeti vajalikuks enda andmebaas välja töötada, maksku see mis maksab. Sest isiklikult olen näinud tõesti yhte õpetajat, kes regulaarselt sinna hindeid kannab. Rohkem mitte.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
05.01.2004 12:29:06
|
|
|
... mnjah, tavapärane riigimajandamine st. tellitakse max. mis eraldatud raha eest võimalik ehk siis luksmersu, kuigi poes piima järel käimiseks käraks ka mõni odav kollase maa üllitis.
Iseenesest oleks tegemist väga tõhusa informatsiooniallikaga nii asjaosalistele koolis kui ka koolist huvitatutele väljaspool, kuid puudub administratsioon (või on oma kohustuste suhtes lausa kuritegelikult apaatne - projekti on ju ikka tohutu raha magama pandud), kes kõike seda juhiks. Nõutuks võtab, kui tõeliselt kasulikku ja kallist süsteemi lastakse niimoodi jõude seista samas, kui see võiks olla kooli jaoks elulise tähtsusega sõlmpunkt arvestades, kui paljudel on tänepäeval kodus juba arvuti ja kui palju infot interneti kaudu tarbitakse.
Ega ilmselt seal ka midagi muutuma ei hakka enne, kui mõni vastutav isik välja vahetatakse, kuid eks seda tea asjaosalised ise paremini ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duplex
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.10.2002
|
05.01.2004 14:28:09
|
|
|
Njah, selle kodulehe hind on kõige rohkem kuskil 20 kilo ringis ikka, keegi pani lihtsalt enamuse raha oma taskusse. Keskmiselt kodulehe sisuhaldust koos rohkete võimalustega HTML editoriga ja emaili lugemise võimalusega pakutakse 5000 krooniga mis ongi loodud interneti ja intraneti kaudu kasutamiseks ja mõned vidinad lisaks ongi selline leht olemas. Mingi sitane kalender ja foorum ei maksa küll rohkem kui mõnisada krooni. autentimine ei tohiks ka maksta rohkem kui sisuhaldus ise. Programmeerija peab teadma mida kirjutab, mitte, et pärast on kodulehele vaja 50000 krooni maksvat turvaanalüüsi teha, et kas on piisav turvalisus olemas. Aga tegelt savi, iga üks vaatab ise, et teda tillist ei tirita...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
03.04.2004 01:17:27
|
|
|
et keegi ei arvaks, nagu ma oleks asja pooleli jätnud, siis väike update...
täna möödub siis täpselt 18 kuud ehk 1,5 aastat hetkest, kui avaldasin esmakordselt soovi saada TIKi kodulehe kasutajaks - 3. oktoober 2002 (uus koduleht avati 2. oktoober 2002)... paar päeva tagasi saatsin uuesti TIKi palve mind registreerida (mingi neljas või viies katse peaks olema), mingit vastust nende päevade jooksul ei tulnud.
100K koduleht on ikka peaaegu samasugune nagu enne - ei vasta osaliselt tallinna haridusameti poolt kooli kodulehele kehtestatud nõuetele (sai vist ühe korra seda juba siin mainitud, nõuded ise siin (rtf), kõige rämedam blokk, et ikka pole üleval klasside nimekirju, mis peavad olema. mingeid erilisi muutusi lehel ei ole toimunud
vahepeal olen kuulnud, et tahetakse teha mingi üleüldine ja odav süsteem, mida saab kasutada igal pool koolides õpilaste hinnete veebi sisestamiseks... TIKil on väidetavalt selline süsteem seal 100K sees juba olemas... ei tea täpselt pole näinud, aga kui asi tõesti nii on, tundub, et ikkagi maha visatud raha, kui nüüd mingi uus süsteem peaks tulema
ootame, vaatame...
ja muidugi paluks, et kui keegi on selle lehe kasutajaks registreerunud mingi ime läbi, siis annaks endast siin märku ja viskaks mõned screenshotid varjatud osast üles
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
03.04.2004 10:44:16
|
|
|
saatsin isegi üle pika aja sinna sooviavalduse taas. (29. märts)
siiamaani pole vastust tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
03.04.2004 11:14:38
|
|
|
| njah...mina olen üks vähestest siis ikka kellel ta on...olen sealt isegi väga väheke abi saanud, kuna inka õpetaja paneb oma materjalid sinna üles. neid saab siis sealt. õpetajad sinna hindeid ei pane. meie klassiga on nii, et õpilasi on 36, nad on kõik vähemalt kaks korda seda parooli soovinud. ja enamus on seda veel rohkemgi teinud.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
03.04.2004 18:40:30
|
|
|
Kes sellega üldse tegeleb? Rinde?
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
03.04.2004 18:41:58
|
|
|
| zilwer kirjutas: |
| Kes sellega üldse tegeleb? Rinde? |
kurat seda teab...ei usu et praegu keegi tegeleb. rinde ju pedas õpetaja ja meil ainult poole kohaga. peaks esmaspäev minema uurima temalt.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
03.04.2004 18:45:06
|
|
|
| rindega ma pedas rääkisin eelmisel aastal, et ma pole registreeruda saanud... ta lubas asja uurida, aga tulemust pole siiamaani
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
09.04.2004 15:55:11
|
|
|
| kuulsin nüüd sellist asja, et paljud pole oma paroole saanud, kuna hotmail kvalifitseerib selle rämps postiks. telliga ta mõnele teisele aadressile ja saate arvatavasti kätte (hotiga seda ei kindlusta, kuna see on omadega üpris õhtul.)
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuvitz
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2002
|
10.04.2004 00:10:05
|
|
|
Error in Query : Insert into heeder(sessionid,menu,pos,nimi,url)values('723658048','avaleht','7dchdye7392mdn','Avaleht','')
Description: [TCX][MyODBC]Duplicate entry '476844' for key 1
Source: Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers
Midagi seal vist ikka liigub (hetkel halvemuse poole:D)
Ps: ise teen oma koolile kodukat.
http://crjg.mydowntown.org
Kontakt ja tagasivaade on enam-vähem valmis. Mis arvate? Õpilased on ka muidu juba andmebaasi surutud.
Kood peaks XHTML 1.0 Strict nõuetele vastama.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
10.04.2004 00:15:43
|
|
|
| tsitaat: |
Midagi seal vist ikka liigub (hetkel halvemuse poole:D)
|
eriti huvitav süsteem - kui klõpsad vasaku menüü mõne lingi peal, kaob osa linke ära...
enam-vähem, tunduvalt parem ja sisukam kui TIKi leht, aga tee tekst suuremaks või tee teksti suuruse muutmine võimalikuks... see on alati vastik probleem just inimestel, kes ei ole eriti noored - näiteks minu ema ei näeks sealt hetkel eriti midagi lugeda. pole vaja harrastada minimalismi, see on lihtsalt lame. umbes sama suur tekst nagu näiteks on delfis on täiesti sobiv.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siimuvitz
HV vaatleja

liitunud: 08.12.2002
|
10.04.2004 00:39:05
|
|
|
Eks ma jätan meelde, hiljem kui kogu sisu valmis on, siis lisan selle võimaluse
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|