|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-KaUR-
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2004
|
21.02.2005 19:26:20
|
|
|
Praegu käin 10. klassis ja olen õppinud saksa, vene, inglise ja prantsuse keel vastavalt siis 3,5 x 2tundi, 4,5 x 3 tundi, 7,5 x 4 tundi ja 0,5 x 2 tundi ja seis on praegu selline, et inglise keelt loen, saan aru ja räägin peaaegu täiesti aru, saksakeeles oskan ka algtasemel suhelda ja litsamaid kirju kirjutada ja teleserjaalidest saan ka suht palju aru, venekeelest saan aru ainult üksikutest sõnadest ja midagi rääkida ei oska, näiteks ei saa aru isegi siis, kui mult kella küsitakse, veel hullem, kui on vaja teed juhatada(paar nädalat tagasi juhtus), venekeelseid uudiseid olen mõnikord kuulanud ka aga ega ikka midagi aru ei saa kui subtiitreid ei loe, prantsuse keelest on vara rääkida, aga algus on paljulubav.
Selle ja kaasfoorumlaste jutu põhjal teeks ma järelduse, et sellisel kujul vene keele õpetamine tuleks koolis lõpetada, sest sellest ei ole mingit kasu, keele saavad selgeks ainult need kes elavad venelaste keskonnas, või kellegi perekonna liige on venelane. Ei tasuks arvata, et minu arvamus põhineb sellel, et ma ei viitsi õppida, vastupidi - just vene keel peale kulutan ma kodus kõige rohkem aega ja siiamaani olen läbi raskuste suutnud alati ikkagi veerandite hinded neljad saada.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
21.02.2005 19:30:19
|
|
|
Me õpime venkas ainult tekste pähe...ja siis suuliselt vastame...mõnikord kirjalikult...siis kui kõvemat hinnet vaja.
Sõnade tööd on ka...
...üpris tihti...a need on lihtsad...kuigi on ka 40-eseid "pakette" olnud..
Venka on minu jaoks lihtsam kui keemia igatahes...
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
21.02.2005 19:42:18
|
|
|
Ega seal vene keeles tegelikult ju midagi praktilist ei toimu. Inglise keeles ikka arutame üks teisega, saksa keeles teeme dialooge a'la "mina koos sõbraga kohvikus" jms.. vene keeles tuubime mingeid "Moi drug" tekste pähe, ise mitte sittagi aru saades ja suhtlustaset absoluutselt mitte arendades.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-KaUR-
HV kasutaja
liitunud: 14.08.2004
|
21.02.2005 19:42:40
|
|
|
| Konturo kirjutas: |
Me õpime venkas ainult tekste pähe...ja siis suuliselt vastame...mõnikord kirjalikult...siis kui kõvemat hinnet vaja.
Sõnade tööd on ka...
...üpris tihti...a need on lihtsad...kuigi on ka 40-eseid "pakette" olnud..
Venka on minu jaoks lihtsam kui keemia igatahes...  |
Mul on vastupidi, keemias, füüsikas ja matas käin olümpiaadidel, venes aga tuubin elu eest, et saada kolmesid ja neljasid.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
21.02.2005 19:46:13
|
|
|
tegelikult mina saan poes vast hakkama, tundides ainult päheõppimisega ei tegelenud vaid koostasime ka ise dialooge, näiteks poeskäigu kohta...
OT:
| -KaUR- kirjutas: |
| teleserjaalidest |
teleserjaalidest? da, da!
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Juhan88
HV Guru
liitunud: 11.11.2003
|
21.02.2005 20:17:51
|
|
|
| -KaUR- kirjutas: |
Mul on vastupidi, keemias, füüsikas ja matas käin olümpiaadidel, venes aga tuubin elu eest, et saada kolmesid ja neljasid.  |
Tegelt see kõik oleneb õpetajast...keemia õps on meil kah...
Kolm tundi seletas asja oma reaktsioonivõrranditega...mitte m-igi ei saanud aru...siis kolmandas tunnis ütlesin klassivennale,et seleta asi lahti...paarkümmend sekundit ja asi selge Asi oli väga lihtne...aga õps ei seleta asja nii ära,et igaüks aru saaks...
_________________ Fotoblogi |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
21.02.2005 20:20:23
|
|
|
Sellisel juhul on minul keemia õpetajaga küll väga vedanud. Endale istuvad samuti reaalained palju rohkem kui vene keel. Ega pea prügikast ka päris pole
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
21.02.2005 21:53:29
|
|
|
heh vene on jumala koba aine. eelmise semestri hinde sain 2-he, aga nüüd viimasel ajal hinded ainult 4-jad 5-ed, sest ma olen hakanud mõtlema selle üle mida ma õpin, enne ei saand midagi aru, kuna ei mõelnud sõnade ja lausete üle. aga tegelikult oleneb kõik sellest kuidas õpetaja õpetab
täiega mõttetu post minupoolt praegu:/
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
21.02.2005 22:44:52
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
heh vene on jumala koba aine. eelmise semestri hinde sain 2-he, aga nüüd viimasel ajal hinded ainult 4-jad 5-ed, sest ma olen hakanud mõtlema selle üle mida ma õpin, enne ei saand midagi aru, kuna ei mõelnud sõnade ja lausete üle. aga tegelikult oleneb kõik sellest kuidas õpetaja õpetab
täiega mõttetu post minupoolt praegu:/ |
On's sellest võimalik mõelda?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
21.02.2005 22:52:09
|
|
|
meil sama lugu. kuigi õpime tallinna ühes eliitkoolidest TIKis on õpetajaid ikka täielikud idikad. keemia õpetaja ei oska tundi pidada, kui tal oma vihikut pole, mis ta kirjutas ise kui koolis käis.
ajaloos õpetaja muliseb ainult lolli juttu ja midagi ei õpeta. vahetunnis lasen klassikaaslastel asjad selgeks teha ja saan neljasid ja viisi.
vene keelest ei taha enam rääkidagi. homseks just 30 sõna vaja pähe õppida.
aga teema pealkirja võiks keegi ära vahetada. jutt suht üldiseks läinud
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
22.02.2005 00:12:17
|
|
|
| tsitaat: |
tallinna ühes eliitkoolidest
|
Eestis pole ühtegi eliitkooli, TIK neist kõige vähem. Teil pole ju oma võimlatki.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
22.02.2005 00:20:44
|
|
|
| zilwer kirjutas: |
| tsitaat: |
tallinna ühes eliitkoolidest
|
Eestis pole ühtegi eliitkooli, TIK neist kõige vähem. Teil pole ju oma võimlatki. |
no nimetatakse meid küll eliitkooliks, tegelt on asi väga kaugel sellest. ja selle võimla asemel on meil nüüd suur raamatukogu
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
22.02.2005 02:09:51
|
|
|
Raamatukogu ehitati veel suuremaks?
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.02.2005 13:27:45
|
|
|
| zilwer kirjutas: |
| tsitaat: |
tallinna ühes eliitkoolidest
|
Eestis pole ühtegi eliitkooli, TIK neist kõige vähem. Teil pole ju oma võimlatki. |
Lp. zilwer, vaidleks vastu selles osas veidi. peaksid endale selgeks tegema, mida tähendab "eliit". ÕS 99 annab selleks vasteks "paremik, valituim osa". kui ma ei eksi ja kui midagi vahepeal muutunud ei ole, siis peaaegu 100% TIKi õpilastest on kooli saanud konkursi korras (välja arvatud välismaalased, arvatavasti neid ikka on veel mõned), kus nad on välja valitud teiste kandidaatide seast. seega öelda selliste koolide kohta "eliitkoolid" ei ole üldse vale.
ja kindlasti võimla olemasolu või puudumine ei puutu üldse asjasse
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
22.02.2005 13:38:17
|
|
|
| sel juhul käin mina ka eliitkoolis, kuna minu gümnaasiumisse valitakse vaid kõige parema õppeedukusega või kes on spordis hiilanud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.02.2005 13:46:29
|
|
|
| ainult gümnaasium on savi, jutt käib terve kooli koosseisust
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cbr
HV Guru

liitunud: 01.09.2002
|
22.02.2005 14:26:39
|
|
|
Konkurss ei tee päris kindlasti koolist eliitkooli. Eliitkooli teeb koolist ikkagi süvendatud õpe mingis vallas, õpilaste head tulemused riiklikel võistlustel/olümpiaadidel jne. Mingi lambi Viru-Jaagupi Waldorf-kool võib sul ka konkursi teha, kust valib välja parimad heegeldajad, samas ei ütleks, et see siis oleks eliitkool.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.02.2005 14:44:56
|
|
|
| tsitaat: |
Konkurss ei tee päris kindlasti koolist eliitkooli. |
kindlasti teeb
| tsitaat: |
Eliitkooli teeb koolist ikkagi süvendatud õpe mingis vallas, õpilaste head tulemused riiklikel võistlustel/olümpiaadidel jne.
|
kui konkurssi ei ole, siis pole ka süvaõppest mitte mingit tolku, sest kui uksed oleks avatud kõigile soovijatele, siis ei oleks kindlasti selliseid tulemusi, mis konkursi puhul.
| tsitaat: |
Mingi lambi Viru-Jaagupi Waldorf-kool võib sul ka konkursi teha, kust valib välja parimad heegeldajad, samas ei ütleks, et see siis oleks eliitkool.
|
see oleneb, milline on konkursi iseloom ja kui palju on sisse astuda soovijaid. täiesti vabalt võib olla heegeldamise süvaõppega eliitkool sel juhul. kui konkursinumbrid on piisavalt kõrged, siis saavad kahtlemata sisse helgeimad pead, kes lisaks heegeldamisele valdavad loomulikel alustel ka muid valdkondi palju paremini, kui nende kolleegid tavakoolis, ja saavad ka täiesti loomulikult paremaid tulemusi.
igasugused head tulemused riigieksamitel ja olümpiaadidel on ainult konkursi tagajärg. need, kes neid kõige paremini sooritavad, on lihtsalt välja valitud ühte kohta kokku õppima.
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
22.02.2005 14:56:36
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
Konkurss ei tee päris kindlasti koolist eliitkooli
kindlasti teeb. |
Jälle mõni sinu harvadest naljadest?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Realist
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.11.2001
|
22.02.2005 15:12:35
|
|
|
Milleks vene keel- Venemaa, Ukraina, Valgevene, Poola, Leedu, Läti st. kogu endine NSVL + nn. idablokk ja palju muid riike veel kus selle keelega hakkama saab st. mingi 200-300 miljonit inimest tuleb vast ära kellega suhelda. Aktsendi tõttu saadakse vast aru et pole venelane ja peksma ei hakata (eriti Poolas).
viimati muutis Realist 22.02.2005 15:49:06, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
22.02.2005 15:31:39
|
|
|
| Baltikumis reisides on vene keele oskus suure pluss, sittagi selle inglise keelega seal ära teeb, oskajad on üldiselt ka hotellide töötajad või noored, suvalises toidupoes või kämpingus räägitakse vene keelt.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dark
HV vaatleja
liitunud: 16.01.2002
|
22.02.2005 16:05:26
|
|
|
| cbr kirjutas: |
| Konkurss ei tee päris kindlasti koolist eliitkooli. Eliitkooli teeb koolist ikkagi süvendatud õpe mingis vallas, õpilaste head tulemused riiklikel võistlustel/olümpiaadidel jne. Mingi lambi Viru-Jaagupi Waldorf-kool võib sul ka konkursi teha, kust valib välja parimad heegeldajad, samas ei ütleks, et see siis oleks eliitkool. |
Hm. Prantslased arvavad seevastu, et eliitkooliks teeb suhtarv, mis näitab, kui palju selle kooli lõpetajaid said rahvsuslikku assambleesse, valitsusse, presidendi kantseleisse, suurfirmade kesk- ja ülemjuhtkonda
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
22.02.2005 17:24:54
|
|
|
| Dark kirjutas: |
Hm. Prantslased arvavad seevastu, et eliitkooliks teeb suhtarv, mis näitab, kui palju selle kooli lõpetajaid said rahvsuslikku assambleesse, valitsusse, presidendi kantseleisse, suurfirmade kesk- ja ülemjuhtkonda  |
14,3% hetkel ametis olevatest ministritest on inglise kolledist
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
22.02.2005 17:59:12
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| Dark kirjutas: |
Hm. Prantslased arvavad seevastu, et eliitkooliks teeb suhtarv, mis näitab, kui palju selle kooli lõpetajaid said rahvsuslikku assambleesse, valitsusse, presidendi kantseleisse, suurfirmade kesk- ja ülemjuhtkonda  |
14,3% hetkel ametis olevatest ministritest on inglise kolledist  |
Heh, see tõestab, et Inglise Kolled pole eliitkool?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
22.02.2005 18:49:13
|
|
|
Vahet sel on, mis kool see on, peaasi, et ise edukas oled ja śaadud haridus tasemel.
Eliitkooli nimi ei anna s*ttagi juurde ju, loeb ju sealt saadav haridus.
On ta see kool või mitte....
Saan aru, et igaüks kaitseb seda, kus ta ise käinud, see on kooli hing ja väga tore element.
(Ise olen väikelinna koolist (mul endal on peamine ainult Keskhariduse olemasolu (hetkel)))
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telempe
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.11.2002
|
23.02.2005 00:22:40
|
|
|
dvd vader, keeleliselt võttes on sul õigus, kuid meile seletati, et termin "eliitkool" tähendab natuke rohkemat kui lihtsalt valitud õpilastega kooli. Üheks näiteks toodi see, et eliitkoolis on võimalik õpilase tahtmisel õppida mistahes ainet ning koolil on kohustus seda pakkuda (tundide hind on muidugi vastav).
_________________ ORLY? I hardly know her! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
23.02.2005 18:21:23
|
|
|
eliitkool on tore asi. ise käin tavalises koolis ja eriti ei kurda, sest gümnaasium komplekteeriti ikkagi normaalsetest tüüpidest (sh 25 klassiõde ) aga kui nüüd arutatakse seda, kas koolides peaks põhikoolis katsed olema, siis ma oleks küll katsete poolt. ise pidin viimased 6 aastat igasuguste hujoodikutega ühes klassis olema, keda meie klassi topiti (need kes istuma jäid vms) ja ma ei ütleks, et see oli nii vaimselt kui füüsiliselt eriti tore kogemus... sellist olukorda oleks katsetega kergesti saanud vältida, et läburid/lebotajad sinna kooli satuvad. aga see point, et millal põhikoolikatseid teha - mingi 5 klass on selleks täiesti sobiv aeg - selleks ajaks on kindlasti aru saada kes imbetsill ja kes geenius...
seoses rahvuslike tunnete esiletulemisega mõni post tagasi - hääd Vabariigi sünnipäeva!
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
23.02.2005 23:44:53
|
|
|
6 huijoodikut.
9nda klassini on "tavakoolis" selliseid, rõve, segavad ainult üleäänusi, kes tahavad õppida, või no targemaks saada jne...
Tjah, ma olen päris Isamaalise tudega, homme (24, veb.) Ausamba juurde valvesse (teades, et üks onu tuleb rääkima Eesti ajalugu alates 1910, igaasta on nii ) ning täna sai "Meestepäeva" pidada, kes saab, see saab aru.
Eesti koolidega miskit veidi mäda tegelikult.
Praegultki on väikelinna koolides ee mure, et paljud segavad tundi, ja karistust, ei taheta, ei julgeta, ei saada mõleda??????
Närvi ajab
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
24.02.2005 02:24:41
|
|
|
| dvd vader kirjutas: |
| tsitaat: |
A muide - õppige vene keelt...vaja läheb raiska hiljem.
|
selgita palun täpsemalt. kus seda "hiljem" vaja läheb. millal "hiljem" |
mina õppisin 12a.. mitte halligi ei laksanud lahti gümnaasiumi lõpus..
ajateenistusse saadeti piirivalvesse Narva-Jõesuusse.. nüüd elan ja töötan pool ajast Narvas ja sitaks on vaja vene keelt.. ma teen isegi inglise keelega siin Narvas rohkem end arusaadavaks kui eesti keeles:(
ärge unustage et suur Venemaa on kõrval ja kui seal peaks majandus stabiilsemaks muutuma siis ootab suur turg avastamist.. ja vaja kibekähku jälle vene keelt õppida..
nüüd valdan vene keelt juba rohkem kui kunagi kooli ajal üldse..aastast 2002 saadik Ida-Virus poolenisti..
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiith
maxnorm

liitunud: 28.11.2003
|
24.02.2005 02:33:54
|
|
|
irw..narva ja eesti keel ei sobi kokku
olen 5 aastat igasuvi narvas või narvajõesus. Ma arvan et jah, seal saad ennem inglise keelega hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tryku
HV kasutaja

liitunud: 01.02.2003
|
24.02.2005 23:42:27
|
|
|
Need toredad õpikud on ajukad küll aga üks põhjus on enamustele lisaks see, et enamus ei kasuta vene keelt. Koolis tunnis tegelevad sellega aga edasi mitte, inglise keelt kasutatakse tavaelus päris kõvasti.
_________________ Eesti-Läti piiril rekka, millele taha kirjutatud saksa keeles: "Selles autos töötavad 500 hobust ja üks eesel". |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
05.03.2005 21:32:49
|
|
|
mina olen sama õpikuga hädas. hinded isegi ok aga teadmised halvad. kui vene keelt ikkagi vaja hakkab minema tuleb lisa kursusi võtta
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
khan
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.11.2003
|
05.03.2005 21:44:00
|
|
|
| tryku kirjutas: |
| Need toredad õpikud on ajukad küll aga üks põhjus on enamustele lisaks see, et enamus ei kasuta vene keelt. Koolis tunnis tegelevad sellega aga edasi mitte, inglise keelt kasutatakse tavaelus päris kõvasti. |
tegelikult on võimalik vene keelt praktiseerida ikka väga palju ju, lihtsalt ise ei taha.
samas viimasel ajal olen päris paljusid turiste aidanud inglise keeles. endale pakub lõbu selle harjutamine
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
09.10.2005 03:40:24
|
|
|
Vabandust, et kaevan.
Pea pool teemat siin venekeel ja venekeel, kas keegi siis ei tea, et keeled (sh vene keel) kirjutatakse lahku?
Aga tegelikult tahtsin siia teemasse veel ühe vene keelega seotud asja lisada, nimelt Venemaal välja antud vene-eesti vestmiku.
Võtke omale tunnike aega ja nautige naerukrampe!
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 12.10.2006 04:34:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
09.10.2005 10:36:19
|
|
|
| .Scorps., täitsa piixus värk, selle koostamisel küll ühtegi eesti keele oskajat küll juures pole olnud.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont2
HV kasutaja

liitunud: 01.11.2004
|
09.10.2005 14:05:29
|
|
|
| Tunnen kaasa neile kes seda jubedust 6; 7 või 8 klassis kasutasid, ma käin 10. klassis ja ma ei saa sellest mitte midagi aru.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
09.10.2005 15:46:39
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Vabandust, et kaevan.
Pea pool teemat siin venekeel ja venekeel, kas keegi siis ei tea, et keeled (sh vene keel) kirjutatakse lahku?
Aga tegelikult tahtsin siia teemasse veel ühe vene keelega seotud asja lisada, nimelt Venemaal välja antud vene-eesti vestmiku.
Võtke omale tunnike aega ja nautige naerukrampe! |
Eile õhtul sai selle najal tund aega kõõksuda naerust, täna ajab ka muigama kui meelde tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.01.2009 10:24:52
|
|
|
Mul sama õpik, kuid õnneks on õps vähemalt normalne, aga see õpik on jah vist suht purjus olekus koostatud
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilverGT
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006
|
25.02.2009 12:14:10
|
|
|
| Juhan88 kirjutas: |
Meil oli seesamune õpik eelmine aasta... |
Enda koolis oli ka sama raamat aga venekeel seal küll suhu ega mujale ei tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rixvilll
HV kasutaja
liitunud: 22.08.2008
|
28.02.2009 14:26:10
|
|
|
Minu koolis on ikka tasemel vene keele õps (naissoost). Kui pahandust teed siis õps röögib oma venelase aktsendiga "kui sa lollitamise ära ei lõpe, siis ma panen sind nurgas". Siis on igasugune lollitamise isu läinud Kord sain isegi ekooli märkuse "kodunetötegemata" Kõige hullem on asja juures see et õpin 12-das ja ma ei oska mitte piixugi vene keeles.
_________________ regret all the things i have done wrong... |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
14.03.2009 08:13:38
|
|
|
No ja ongi nüüd käes see aeg, kus tahaks, et oleks koolis rohkem ja paremini vene keelt õpetatud ja ka õppinud. Mängin nüüd kahes bändis, kus olen ainuke eestlane ja kuigi kõik liikmed oskavad päris hästi eesti keelt ning tõlgivad ära, mis vaja, oleks ikkagi mõnusam kõigest nende omavahelisest vestlusest aru saada ning neile mugavamas keeles sõna sekka öelda. Pidutsemisest rääkimata.
Tööd on ka kindlasti lihtsam saada, kui vene keel suus.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vindi
HV kasutaja
liitunud: 23.01.2003
|
15.03.2009 10:25:49
|
|
|
| absoluutselt Scorpsiga nõus. Endalgi sai kool läbitud suhteliselt nullilähedase vene keele oskusega. Umbes aasta tagasi pakuti töö juurest tasuta erialast keelekursust (40h)... Ma ütleks, et sellest piskust jäi tunduvalt rohkem külge, kui 6 aasta jooksul koolis kokku sai õpitud. Nüüd, peale kooli lõppu oleks nagu motivatsiooni ka rohkem, et õppida. Kahju, et koolides see õpetamise tase + õpilaste motivatsioon nii nõrgad on.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
16.03.2009 01:07:41
|
|
|
vindi, mis kuradi motivatsioon mul olema peaks, kui ma lihtsalt ei saa seda õppida? Kuidagi imelik on öelda, et õpetajad ei oska õpetada, aga tuleb vist nii välja. Mul oli esimesed pool aastat vene keele õpetaja, tänu kellele ma juba teadsin, et kahe aasta pärast lasen vene keelt vabalt. Aga peale tema lahkumist koolist hakkas taandareng. Ja päris võimas. Ei aitand ka teise kooli minek..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
29.06.2009 01:18:26
|
|
|
Ma põhikooli ajal ei saanud venekeelest midagi selgeks ( kuigi õppisin ütlema väga absurdseid lauseid a'la ma olen kartul koos trammiga ) ja keskkoolis asi paremaks ka ei läinud , pigem hullemaks . Hinded üldiselt pigistasin kuidagi 3 peale ära , napilt , kui üldsegi . Keskkoolis pandi vene keele tunnid esimesteks tundideks , niiet tavaliselt ma tundi ei jõudnudki ( ei suuda mitte kuidagi vara ärgata , tundi jõudsin ~30st korrast 2 korda , esimene kord kuidagi ärkasin , teine kord lihtsalt öö läbi ei maganud , et kooli õigeks ajaks jõuda ) . Ega ma vast seda keelt selgeks ei saagi , aga samas mul igapäevaelus seda vaja ei lähegi .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
homeworld1
HV kasutaja

liitunud: 29.10.2008
|
02.07.2009 22:10:39
|
|
|
Mul on ikka Leesi tehtud venekeele raamat, mis on isiklikult minul olnud 4 aastat. Ühes koolis võtsime selle läbi ja teises. Selle õpiku kohta mis siin, ei tea tuhkagi, esimest korda kuulen, et siuke üldse olemas on
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeanman
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.06.2004
|
03.07.2009 09:19:52
|
|
|
| rixvilll kirjutas: |
Minu koolis on ikka tasemel vene keele õps (naissoost). Kui pahandust teed siis õps röögib oma venelase aktsendiga "kui sa lollitamise ära ei lõpe, siis ma panen sind nurgas". Siis on igasugune lollitamise isu läinud Kord sain isegi ekooli märkuse "kodunetötegemata" Kõige hullem on asja juures see et õpin 12-das ja ma ei oska mitte piixugi vene keeles. |
No kui see õpetaja on meeldiva välimusega ja noor, siis poleks küll mul selle vastu midagi kui ta mind nurgas paneks
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|