Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZEN märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 12:36:32 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
ootoot... eriti kräshh teema!?

et suunamine RLE lepinguline => ZEN on ka nüüd tasuline?
No püha müristus... täiesti haige.

Kurat mul see rle oma kavalate hinnamuutustega juba suht kopa ette visand.
Võiks nagu klienti teavitada ka, kui midagi muutub icon_mad.gif

see ei ole veel tasuline. ma lihtsalt eile lugesin rle kodulehelt informatsiooni sellest. Usun et tulevas uudistajas ka see kirjas. praegu vaatan et zenile lisatakse turvamisvõimalusi veel laadimiseks jne.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 14:07:33 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
ootoot... eriti kräshh teema!?

et suunamine RLE lepinguline => ZEN on ka nüüd tasuline?
No püha müristus... täiesti haige.

Kurat mul see rle oma kavalate hinnamuutustega juba suht kopa ette visand.
Võiks nagu klienti teavitada ka, kui midagi muutub icon_mad.gif
Loe: http://www.radiolinja.ee/client;jsessionid=6DD1FB8CF2F49576339C63EA82E0B2C8?id=196&cid=4653&s=read
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2004 14:25:21 vasta tsitaadiga

mul tuli täna sõnum, et Zenilit Zenile helistamine on kuni 5 tundi tasuta, üle selle peab juba ise maksma. Ja see kestab ühe kuu ulatuses, järgmisel kuul jälle uuesti 5 tundi tasuta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 01.07.2004 14:30:10 vasta tsitaadiga

sain ka sellle..pole just vaimustav...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 01.07.2004 15:45:22 vasta tsitaadiga

on haiged rsk..ise lubasid terve suve tasuta helistamist ..ja nüüd hakkavad piirama ..ma oleks tahtnud äkki räääkida 1 juunist 31 augustini
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 01.07.2004 15:57:45 vasta tsitaadiga

JM kirjutas:
on haiged rsk..ise lubasid terve suve tasuta helistamist ..ja nüüd hakkavad piirama ..ma oleks tahtnud äkki räääkida 1 juunist 31 augustini

nii see oleks pidanud olema jah ...viimanekord kui RLE.d usaldan
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 01.07.2004 17:22:14 vasta tsitaadiga

noo minu silmis on samuti lood nii, et seda firmat lihtsalt ei kasuta. jama lugu, aga ise on idioodid. EMT all the way. räägin selle zeni saasta tühjaks ja laksan Delta tagasi sisse
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Icepick
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.07.2004 17:26:47 vasta tsitaadiga

Emt jah vähemalt ei tee selliseid lolluseid, kuid tema on lihtsalt nöör. Koguaeg thumbs_down.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 01.07.2004 17:46:53 vasta tsitaadiga

no kahju muidugi , et piiramatult enam ei saa aga mina näiteks räägingi kuus tavaliselt ~5 tundi... see 5 tunni piirang polegi ju kõige hullem... (ma arvan,et vähemalt parem ikka kui koguaeg smarti laadida 150.- kuus ? )
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 00:20:20 vasta tsitaadiga

Mul nagu polnud sellest zeni tasuta rääkimisest ei külma ega sooja, seni pole kordagi zenilt zenile saand helistada, samas 5 tundi on suht pikk aeg, et üle selle nagu küll erilist mõtet nagu rääkida pole ja pealegi rle pole nii rikas firma ka ,et sukest tasuta väki koguaeg lubada.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 00:45:48 vasta tsitaadiga

See 5 tundi on minu arust kah pikk aeg, aga mu sõber rääkis eelmine kuu zen-iga 17 tundi. Mina ei saa aru sellest?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 02.07.2004 00:52:16 vasta tsitaadiga

See kuradima GPRSi aktiveerimine on ikka täis porno küll-50kr, krt siis juba pool kaarti tühi, eitea mille eest seda GPRS'i veel kasutad
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 00:58:24 vasta tsitaadiga

5 tundi on ju rohkem kui küll. Tegu ju ainult zennile helistamiseks mis tasuta. on ka olemas teised võrgud ja rle lepingulised kellega lobiseda ja kellesse see 5 tundi ei kuulu. mis sa ikka niipalju lobised. mina räägin kuus 2-3 tundi välja ja sisse umbes samaväärselt. ja see on rohkem kui küll.

Kuigi jah teisest küljest leian ma ka et sigadus on nüüd alguses alustada kampaaniat hiiglama lubadustega ja pärast siis neile järsku piirajad peale panna. See küll mind ei mõjuta aga vähendab meeldivust firma suhtes. jällegist mis põhimõtte poolest mind häiris oli suunamiste maksustamine tavatel ja zenni alates 23 juulist, kuigi aega on sinnamaani küll, siis ma ei leidnud internetist olevast uudistajast seda osa. kuigi uudis juba tegelikult üle nädala olemas olnud nagu ma vaatan postitamise kuupäeva järgi.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:07:54 vasta tsitaadiga

No see pole küll argument, et 5 tundi piisav on.
Näiteks võib nii mõnigi keskmine firma olla ostnud oma töötajatele Zeni kaardid.
Usun, et asutusesisesed sidekulud väheneksid tunduvalt!
Ja polnud ka lepingus keelatud seda sellisel otstarbel kasutada.

Näiteks on 5h kuus vaid 9min40sek päevas.

Siiamaani olen mina (Juunikuus) Zeniga lobisenud ikka kuskil pool tundi keskmiselt päevas.

Nii saaks kuulimiit 10 päevaga otsa.

See 5h pole midagi nii teab-mis-suur aeg.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:09:51 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
No see pole küll argument, et 5 tundi piisav on.
Näiteks võib nii mõnigi keskmine firma olla ostnud oma töötajatele Zeni kaardid.
Usun, et asutusesisesed sidekulud väheneksid tunduvalt!
Ja polnud ka lepingus keelatud seda sellisel otstarbel kasutada.

Näiteks on 5h kuus vaid 9min40sek päevas.

Siiamaani olen mina (Juunikuus) Zeniga lobisenud ikka kuskil pool tundi keskmiselt päevas.

Nii saaks kuulimiit 10 päevaga otsa.

See 5h pole midagi nii teab-mis-suur aeg.


Firma näitekstoomine on nüüd küll üpriski mõttetu. ma ei usu et ükski firma hakkab nüüd seda niivisi organiseerima et zeni peale töötajad ajab. pigem kui valitakse rle siis võetakse ärikliendi pakett endale mingisugune. nt tuttava firmas on kõikjale (tavatel, kõik võrgud) kõne 1.70
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:10:35 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et need rle ,mehed avastasid viimasel hetkel, et jama natuke, ei teeni hästi lisa vms ja siis otsustasid piiri vähendada, samas hea et üldse alles jäi, emti nagu sukseid asju samas üldse ei tee. Nii ei teki ju ka põnevust.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:12:39 vasta tsitaadiga

X kirjutas:
Ma arvan, et need rle ,mehed avastasid viimasel hetkel, et jama natuke, ei teeni hästi lisa vms ja siis otsustasid piiri vähendada, samas hea et <b>ül<font color=red>d</font>se</b> alles jäi, emti nagu sukseid asju samas <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ei tee. Nii ei teki ju ka põnevust.

ma usuks pigem et võrgukoormus kippus tekkima suur ja nad pidid midagi sellega tegema. võibolla ka väheke enda rahakoti pärast. aga ma usuks et nad kartsid et võrgukoormust tekitavad lobisevad zenid võivad piirata lepinguliste era- ja äriklientide vestlusi ja kartes kliente kaotada võtsid midagi ette.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:13:06 vasta tsitaadiga

Ma ei pea silmas suuri firmasid kus töötajaid palju.
Näiteks mu oma tädi ülalpeetav väikefirma kolme töötajaga rääkis kuus RLE-le 5-tuhande krooni eest.

Kasutades juunikuus ZENi, olid firma sidekulud pea olematud, vaid kõned mujale maksid.
Kuna tegu on liikuva ettevõttega, on oluline nende kolme töötaja omavaheline kontaktisolek.
Ja väikefirmale on 5tuhhi kuus säästu päris oluline.

Ja Eestis kipubki olema kõige rohkem just selliseid väikefirmasid, alla 5 töötajaga.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:14:17 vasta tsitaadiga

Miks pidi tekkima võrgukoormus?
Tele2 pakub smardilt tervesse Tele2 võrku tasuta kõnesid.
Ja Tele2 võrk on tükkmaad suurem, kui ZENi kasutajate arv.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:18:07 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Miks pidi tekkima võrgukoormus?
Tele2 pakub smardilt tervesse Tele2 võrku tasuta kõnesid.
Ja Tele2 võrk on tükkmaad suurem, kui ZENi kasutajate arv.

ei oska mainida. tuttavad on küll kurtnud võrgu ülekoormust ja samas ma vaatasin kohati ka paar zeni kasutajat seda maininud. mina isiklikult küll pole näinud veel sellist juhtumit.

Aga kui üldiselt võtta kui nüüd kõik zeni kasutajad lobisevad enamvähem üheaegselt tekitab see ikka parajalt koormust.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:20:53 vasta tsitaadiga

Igatahes on Tarbijakaitseametisse laekunud väga palju ZENi teemalisi kaebusi viimase ööpäeva jooksul ja Tarbijakaitseamet lubas tänase päevaga need kaebused kokku koguda ja midagi ette võtta.
Eks paistab, ise pean paraku täna netist eemale, Hiiumaale sõitma.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 01:30:42 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Igatahes on Tarbijakaitseametisse laekunud väga palju ZENi teemalisi kaebusi viimase ööpäeva jooksul ja Tarbijakaitseamet lubas tänase päevaga need kaebused kokku koguda ja midagi ette võtta.
Eks paistab, ise pean paraku täna netist eemale, Hiiumaale sõitma.

Nu eks näis ja ootab uudiseid siis. nagunii see on varsti kõik lehed vallutanud kui see "scamm" edasi liigub.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WerteX
HV Guru

liitunud: 31.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 12:24:04 vasta tsitaadiga

ZEN kõnekaardi ostjatele suve lõpuni omavahelisteks kõnedeks piiramatult tasuta kõneaega lubanud Radiolinja muutis ootamatult kampaaniatingimusi, mis tarbijakaitseameti juhi hinnangul pole eriti eetiline käitumine.
«Nii suur ja lugupeetud ettevõte küll nii käituda ei tohiks,» imestas tarbijakaitseameti peadirektor Helle Aruniit pärast Radiolinja uudise kuulmist.

link :: Postimees
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 306
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 13:39:27 vasta tsitaadiga

Kätš käib - kätš käib! 8) 8)
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 02.07.2004 17:15:23 vasta tsitaadiga

Pole kunagi see radiolinja meeldinud kud se zen näis ahvatlev ja miks mitte suveks osta kui sõprus ringkonnas enamusel on ..kuid nüüd siis hakkavad näkku panema icon_confused.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2004 17:34:46 vasta tsitaadiga

väga haiglane muudatus ikka icon_mad.gif
tsitaat:
Radiolinja Eesti suhetekorraldusjuht Regina Salmu põhjendas kampaania tingimuste muutmist vajadusega vältida tasuta kõnede mittesihipärast kasutamist ja võimalikke lokaalseid ülekoormusi.

SELLE PEALE OLEKS PIDANUD NAD VAREM MÕTLEMA icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plugger
Kreisi kasutaja


liitunud: 06.06.2002




sõnum 02.07.2004 17:40:54 vasta tsitaadiga

Oh seda kergesuklikust ikka, no ma ei tea, mida see rahvas siis lootis, et ostavad kõik kaardid sisse ja sisi mölisevad 24 h järjest täiseti tasuta, noh, tasuks ikka mõelda ka, kõikide asjade eest peab maksma. Ega Radiolijna ka õhust ja armastusest oma töötajatele palka maksa. Korra tehti promo suur ära ja nagu nähe läks see hästi läbi, hordide viisi kergeusklikke ragistasid endale zeni- osta.

Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida.

_________________
------------
IMHO
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JM
HV vaatleja
JM

liitunud: 02.01.2004




sõnum 03.07.2004 18:58:24 vasta tsitaadiga

@ plugger seda küll(b) kuid ikkagi..panid nad käru
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2004 19:06:15 vasta tsitaadiga

pigem, tegid nad vea sellega, et otsustasid anda niiga pikalt tasuta kõneaega.
tsitaat:

Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida.

No sellest ma räägingi, et on täiesti piisav.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 13:04:26 vasta tsitaadiga

plugger kirjutas:
Oh seda kergesuklikust ikka, no ma ei tea, mida see rahvas siis lootis, et ostavad kõik kaardid sisse ja sisi mölisevad 24 h järjest täiseti tasuta, noh, tasuks ikka mõelda ka, kõikide asjade eest peab maksma. Ega Radiolijna ka õhust ja armastusest oma töötajatele palka maksa. Korra tehti promo suur ära ja nagu nähe läks see hästi läbi, hordide viisi kergeusklikke ragistasid endale zeni- osta.

Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida.



tõsijutt, tõsijutt....aga mai saa aru kuidas nad seda massilist ostmist ette ei näinud icon_neutral.gif
Ja niimodi tünni panna pole ikkagi normaalne icon_exclaim.gif
Räägiti palju räägiti, lubasid piiramatult ju! Asi ei ole rahva mõttetus mölas vaid lubaduse mittetäitmises. Oleks ju võind teha süstemi, et kui liinid ntz 80% kinni, võetakse vaid lepingulisi kõnesid vastu, zen jääks tagaplaanile jne.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2takac
HV kasutaja
P2takac

liitunud: 13.11.2003




sõnum 04.07.2004 15:33:15 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
plugger kirjutas:
Oh seda kergesuklikust ikka, no ma ei tea, mida see rahvas siis lootis, et ostavad kõik kaardid sisse ja sisi mölisevad 24 h järjest täiseti tasuta, noh, tasuks ikka mõelda ka, kõikide asjade eest peab maksma. Ega Radiolijna ka õhust ja armastusest oma töötajatele palka maksa. Korra tehti promo suur ära ja nagu nähe läks see hästi läbi, hordide viisi kergeusklikke ragistasid endale zeni- osta.

Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida.




tõsijutt, tõsijutt....aga mai saa aru kuidas nad seda massilist ostmist ette ei näinud icon_neutral.gif
Ja niimodi tünni panna pole ikkagi normaalne icon_exclaim.gif
Räägiti palju räägiti, lubasid piiramatult ju! Asi ei ole rahva mõttetus mölas vaid lubaduse mittetäitmises. Oleks ju võind teha süstemi, et kui liinid ntz 80% kinni, võetakse vaid lepingulisi kõnesid vastu, zen jääks tagaplaanile jne.




Siinkohal pean nõustuma Nonamega....ei mahu see mullegipähe kuidas niisuur firma saab sellist antireklaami teha endale...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
none
HV kasutaja

liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.07.2004 19:52:27 vasta tsitaadiga

Appi appi!!
Müstilisi asju ikka kirjutade siia ja arvate.
Ok oli kuidas oli sellega, et alguses lubati piiramatult tasuta kõnesid ja pärast kraanid kinni keerati.
Aga kui vaatate hoolega toote tingimusi siis seal peaks kirjas olema, et neil on õigus muuta toote tingimusi.
Ja see 5h tasuta kõnet kas seda mitte piisavalt ei ole? Jutt on ju enivei ZENilt ZENile helistamisest. Ehk selle alla ei lähe kõik kõned mida teete.
Ja see on kah ikka vägagi mõttetu mida tehakse, et lihtsalt helistatakse ja mölisetakse - sest kõned on ju TASUTA ja muud mõistliku 2 kõrva vahel olev hallollus ei võimalda.
Noname ütles:
tsitaat:

Oleks ju võind teha süstemi, et kui liinid ntz 80% kinni, võetakse vaid lepingulisi kõnesid vastu, zen jääks tagaplaanile jne.

Ilus unistus. Aga ütle mulle kuidas see asi töötama peaks?
traadita levis ei ole sellist asja nagu liinid kinni:P Point selles, et sideoperaatoritel jms traadita ühendustega tegelevatel asutustel on kindlad load ja kindlad sagedused välja jagatud, mida nad kasutada saavad.
OK niipalju taustaks.
Mobiilid ei käitu sedasi nagu tavatelefonid - neil ei ole personaalset kaablit iga terminali küljes. Et kui sul on mobla sisse lülitatud, siis sa istud ka võrgus. Aegajalt käib side masti ja telefoni vahel. Igal mastil aga piir palju kliente ta suudab teenindada (puhtalt kinni sageduse vahemikus). Kui nüüd järsult hakatakse massiliselt helistama ja kõned ei ole mõistliku pikkusega vaid mölisetakse tunde (mis tähendab, et tavaoludes selle tunnikese sees saaks seda sagedust, mida sina kinni hoiad kasutada võibolla 10 inimest oma kõne tegemiseks) siis tekibki selline probleem, et koormus läheb liiga suureks. Seda mitte kuskil keskjaamas vaid ikka antud masti piires! Nüüd palun ütle kuidas sellisel juhul suudad teha vahet lepingulistel ja mittelepingulistel kui Sa ei suuda isegi mastiga kontakti saavutada?

Üldiselt siin neid postitusi vaatan siis tekib küll selline tunne, et midagi muud teha ei osata kui nutta ja halada - kõik on pahad, kõik teevad liiga, mina ei saa seda mida mina tahan. Probleemi tegelikult ei viitsi keegi süübida. Lihtsalt tullakse ja elatakse ennast välja. Kutsun üles kõiki mõtlema peaga icon_smile.gif

_________________
mnjah... a võibolla ei ole ka...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 19:54:32 vasta tsitaadiga

näiteks täna laulupeul oli totaalselt võrk üle koormatud, helistada ei saanud.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 20:09:39 vasta tsitaadiga

võrke ei ehitata välja laulupeo või aastavahetuse koormusi silmas pidades
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 20:11:19 vasta tsitaadiga

ei või olla!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mairo22
Kreisi kasutaja
mairo22

liitunud: 05.03.2002




sõnum 04.07.2004 22:06:24 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
võrke ei ehitata välja laulupeo või aastavahetuse koormusi silmas pidades


Täpselt nii aga on olemas ka ajutised mastid, mis lükatakse sellisteks üritusteks püsti lisaks.
Kuna jutt on lisakuludest, siis loomulikult tehakse selliseid asju üliharva.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.07.2004 22:11:51 vasta tsitaadiga

Mis puudutab radiolinja väidetavat seaduserikkumist siis jätame selle ikka tarbijakaitse uurida - otsustada
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
i-squad
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2003




sõnum 05.07.2004 14:56:59 vasta tsitaadiga

Radiolinja teatas, et tunnistab eksimust Zen kampaaniaga ning pakub klientidele kompensatsiooniks tasuta kõneaega viie tunni ulatuses ka septembris.

http://www.epl.ee/artikkel_269059.html
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.07.2004 16:28:01 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Aga sakib ikkagi see, et suunamine tasuliseks muudeti icon_neutral.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
atu1234
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.04.2003




sõnum 09.07.2004 18:18:00 vasta tsitaadiga

Lisaks ostab Radiolinja kuni augusti alguseni tagasi Zen-kaardid nendelt klientidelt kes ei soovi teenuse kasutamist jätkata. Selleks peab klient pöörduma lähimasse Radiolinja kauplusesse, täitma avalduse SIM kaardist loobumise kohta ning tagastama selle koos SIM kaardiga klienditeenindajale.

Avaldusele tuleb märkida ka kontakttelefon ning pangarekvisiidid.

Kaardi tagastajale kompenseeritakse 50 krooni pluss kõneaja ettemakse jääk. Zen-kõnekaart peab olema ostetud enne 1. juulit.

http://www.postimees.ee/090704/online_uudised/138960.php

_________________
Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2004 20:21:55 vasta tsitaadiga

anyway, kas kellelgi on zeniga gprsi kah ära aktiveeritud ??
ma kogemata täis peaga aktiveerisin välismaa kõned ära ja 50.- läks nagu nihuti minema icon_evil.gif
et kas toimib korralikult ja mis veel peale selle aktiveerimise tuleb teha ?

Tnx

tsitaat:

Aga sakib ikkagi see, et suunamine tasuliseks muudeti

OMFG, kas see kah juba TASULINE icon_eek.gif icon_mad.gif
on ikka küll icon_evil.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 23:48:44 vasta tsitaadiga

anybody icon_question.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.07.2004 23:49:45 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
anybody icon_question.gif

Pole raatsinud.
GPRS-iks ja päeval helistamiseks kasutan vana RLE kaarti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2004 19:32:18 vasta tsitaadiga

mina olen juba ammu ära aktiveerinud selle gprs ZEN, sellepärast ma selle ostsin ka tegelt.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 05.08.2004 19:59:08 vasta tsitaadiga

Mul üks probleem, aktiveerisin GPRS'i valides mobiili klaviatuuri pealt *135*93# ja siis tuli sõnum et GPRS on aktiveeritud aga kui üritan mõnele lehele minna siis tuleb ette et kontrolli ip aadressi. Kuidas ma selle tööle saaksin?
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 21:08:43 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Mul üks probleem, aktiveerisin GPRS'i valides mobiili klaviatuuri pealt *135*93# ja siis tuli sõnum et GPRS on aktiveeritud aga kui üritan mõnele lehele minna siis tuleb ette et kontrolli ip aadressi. Kuidas ma selle tööle saaksin?

kõlla helpdeski vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Westswamp
HV Guru
Westswamp

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2004 22:00:54 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Mul üks probleem, aktiveerisin GPRS'i valides mobiili klaviatuuri pealt *135*93# ja siis tuli sõnum et GPRS on aktiveeritud aga kui üritan mõnele lehele minna siis tuleb ette et kontrolli ip aadressi. Kuidas ma selle tööle saaksin?
*100# seadistused tellisid?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 05.08.2004 22:27:28 vasta tsitaadiga

Jah helistan "helpdeski" ja nad ütlesid et sõnumiga pidi ka veel mingi asja tellima, tellisin ja nüüd töötab thumbs_up.gif
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caveman
HV veteran
Caveman

liitunud: 20.08.2003




sõnum 05.08.2004 22:41:06 vasta tsitaadiga

Terminator III, äkki räägid täpsemalt?
Vean kihla, et s pole ainus ZEN'i kasutaja, kellele GPRS probleeme valmistab. Räägi välja! icon_smile.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 10 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skydiver0
HV vaatleja

liitunud: 04.07.2004




sõnum 05.08.2004 23:09:37 vasta tsitaadiga

Tele2-el on ju ka tasuta kõned Ultra ja Smardiga. Me sõbraga lobiseme päevas vahel mitu tundi . Huvitav, et Tele2-el koormusega probleeme pole icon_question.gif

Ainuke piirang on telefoni aku!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  ZEN mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.