|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
01.07.2004 12:36:32
|
|
|
| _marek kirjutas: |
ootoot... eriti kräshh teema!?
et suunamine RLE lepinguline => ZEN on ka nüüd tasuline?
No püha müristus... täiesti haige.
Kurat mul see rle oma kavalate hinnamuutustega juba suht kopa ette visand.
Võiks nagu klienti teavitada ka, kui midagi muutub  |
see ei ole veel tasuline. ma lihtsalt eile lugesin rle kodulehelt informatsiooni sellest. Usun et tulevas uudistajas ka see kirjas. praegu vaatan et zenile lisatakse turvamisvõimalusi veel laadimiseks jne.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
01.07.2004 14:25:21
|
|
|
| mul tuli täna sõnum, et Zenilit Zenile helistamine on kuni 5 tundi tasuta, üle selle peab juba ise maksma. Ja see kestab ühe kuu ulatuses, järgmisel kuul jälle uuesti 5 tundi tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
01.07.2004 14:30:10
|
|
|
| sain ka sellle..pole just vaimustav...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JM
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2004
|
01.07.2004 15:45:22
|
|
|
| on haiged rsk..ise lubasid terve suve tasuta helistamist ..ja nüüd hakkavad piirama ..ma oleks tahtnud äkki räääkida 1 juunist 31 augustini
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
01.07.2004 15:57:45
|
|
|
| JM kirjutas: |
| on haiged rsk..ise lubasid terve suve tasuta helistamist ..ja nüüd hakkavad piirama ..ma oleks tahtnud äkki räääkida 1 juunist 31 augustini |
nii see oleks pidanud olema jah ...viimanekord kui RLE.d usaldan
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
01.07.2004 17:22:14
|
|
|
| noo minu silmis on samuti lood nii, et seda firmat lihtsalt ei kasuta. jama lugu, aga ise on idioodid. EMT all the way. räägin selle zeni saasta tühjaks ja laksan Delta tagasi sisse
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Icepick
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
01.07.2004 17:26:47
|
|
|
Emt jah vähemalt ei tee selliseid lolluseid, kuid tema on lihtsalt nöör. Koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar00
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
01.07.2004 17:46:53
|
|
|
| no kahju muidugi , et piiramatult enam ei saa aga mina näiteks räägingi kuus tavaliselt ~5 tundi... see 5 tunni piirang polegi ju kõige hullem... (ma arvan,et vähemalt parem ikka kui koguaeg smarti laadida 150.- kuus ? )
|
|
| Kommentaarid: 114 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
02.07.2004 00:20:20
|
|
|
| Mul nagu polnud sellest zeni tasuta rääkimisest ei külma ega sooja, seni pole kordagi zenilt zenile saand helistada, samas 5 tundi on suht pikk aeg, et üle selle nagu küll erilist mõtet nagu rääkida pole ja pealegi rle pole nii rikas firma ka ,et sukest tasuta väki koguaeg lubada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
02.07.2004 00:45:48
|
|
|
| See 5 tundi on minu arust kah pikk aeg, aga mu sõber rääkis eelmine kuu zen-iga 17 tundi. Mina ei saa aru sellest?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
02.07.2004 00:52:16
|
|
|
| See kuradima GPRSi aktiveerimine on ikka täis porno küll-50kr, krt siis juba pool kaarti tühi, eitea mille eest seda GPRS'i veel kasutad
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.07.2004 00:58:24
|
|
|
5 tundi on ju rohkem kui küll. Tegu ju ainult zennile helistamiseks mis tasuta. on ka olemas teised võrgud ja rle lepingulised kellega lobiseda ja kellesse see 5 tundi ei kuulu. mis sa ikka niipalju lobised. mina räägin kuus 2-3 tundi välja ja sisse umbes samaväärselt. ja see on rohkem kui küll.
Kuigi jah teisest küljest leian ma ka et sigadus on nüüd alguses alustada kampaaniat hiiglama lubadustega ja pärast siis neile järsku piirajad peale panna. See küll mind ei mõjuta aga vähendab meeldivust firma suhtes. jällegist mis põhimõtte poolest mind häiris oli suunamiste maksustamine tavatel ja zenni alates 23 juulist, kuigi aega on sinnamaani küll, siis ma ei leidnud internetist olevast uudistajast seda osa. kuigi uudis juba tegelikult üle nädala olemas olnud nagu ma vaatan postitamise kuupäeva järgi.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.07.2004 01:07:54
|
|
|
No see pole küll argument, et 5 tundi piisav on.
Näiteks võib nii mõnigi keskmine firma olla ostnud oma töötajatele Zeni kaardid.
Usun, et asutusesisesed sidekulud väheneksid tunduvalt!
Ja polnud ka lepingus keelatud seda sellisel otstarbel kasutada.
Näiteks on 5h kuus vaid 9min40sek päevas.
Siiamaani olen mina (Juunikuus) Zeniga lobisenud ikka kuskil pool tundi keskmiselt päevas.
Nii saaks kuulimiit 10 päevaga otsa.
See 5h pole midagi nii teab-mis-suur aeg.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.07.2004 01:09:51
|
|
|
| _marek kirjutas: |
No see pole küll argument, et 5 tundi piisav on.
Näiteks võib nii mõnigi keskmine firma olla ostnud oma töötajatele Zeni kaardid.
Usun, et asutusesisesed sidekulud väheneksid tunduvalt!
Ja polnud ka lepingus keelatud seda sellisel otstarbel kasutada.
Näiteks on 5h kuus vaid 9min40sek päevas.
Siiamaani olen mina (Juunikuus) Zeniga lobisenud ikka kuskil pool tundi keskmiselt päevas.
Nii saaks kuulimiit 10 päevaga otsa.
See 5h pole midagi nii teab-mis-suur aeg. |
Firma näitekstoomine on nüüd küll üpriski mõttetu. ma ei usu et ükski firma hakkab nüüd seda niivisi organiseerima et zeni peale töötajad ajab. pigem kui valitakse rle siis võetakse ärikliendi pakett endale mingisugune. nt tuttava firmas on kõikjale (tavatel, kõik võrgud) kõne 1.70
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
02.07.2004 01:10:35
|
|
|
| Ma arvan, et need rle ,mehed avastasid viimasel hetkel, et jama natuke, ei teeni hästi lisa vms ja siis otsustasid piiri vähendada, samas hea et üldse alles jäi, emti nagu sukseid asju samas üldse ei tee. Nii ei teki ju ka põnevust.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.07.2004 01:12:39
|
|
|
| X kirjutas: |
| Ma arvan, et need rle ,mehed avastasid viimasel hetkel, et jama natuke, ei teeni hästi lisa vms ja siis otsustasid piiri vähendada, samas hea et <b>ül<font color=red>d</font>se</b> alles jäi, emti nagu sukseid asju samas <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ei tee. Nii ei teki ju ka põnevust. |
ma usuks pigem et võrgukoormus kippus tekkima suur ja nad pidid midagi sellega tegema. võibolla ka väheke enda rahakoti pärast. aga ma usuks et nad kartsid et võrgukoormust tekitavad lobisevad zenid võivad piirata lepinguliste era- ja äriklientide vestlusi ja kartes kliente kaotada võtsid midagi ette.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.07.2004 01:13:06
|
|
|
Ma ei pea silmas suuri firmasid kus töötajaid palju.
Näiteks mu oma tädi ülalpeetav väikefirma kolme töötajaga rääkis kuus RLE-le 5-tuhande krooni eest.
Kasutades juunikuus ZENi, olid firma sidekulud pea olematud, vaid kõned mujale maksid.
Kuna tegu on liikuva ettevõttega, on oluline nende kolme töötaja omavaheline kontaktisolek.
Ja väikefirmale on 5tuhhi kuus säästu päris oluline.
Ja Eestis kipubki olema kõige rohkem just selliseid väikefirmasid, alla 5 töötajaga.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.07.2004 01:14:17
|
|
|
Miks pidi tekkima võrgukoormus?
Tele2 pakub smardilt tervesse Tele2 võrku tasuta kõnesid.
Ja Tele2 võrk on tükkmaad suurem, kui ZENi kasutajate arv.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.07.2004 01:18:07
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Miks pidi tekkima võrgukoormus?
Tele2 pakub smardilt tervesse Tele2 võrku tasuta kõnesid.
Ja Tele2 võrk on tükkmaad suurem, kui ZENi kasutajate arv. |
ei oska mainida. tuttavad on küll kurtnud võrgu ülekoormust ja samas ma vaatasin kohati ka paar zeni kasutajat seda maininud. mina isiklikult küll pole näinud veel sellist juhtumit.
Aga kui üldiselt võtta kui nüüd kõik zeni kasutajad lobisevad enamvähem üheaegselt tekitab see ikka parajalt koormust.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
02.07.2004 01:20:53
|
|
|
Igatahes on Tarbijakaitseametisse laekunud väga palju ZENi teemalisi kaebusi viimase ööpäeva jooksul ja Tarbijakaitseamet lubas tänase päevaga need kaebused kokku koguda ja midagi ette võtta.
Eks paistab, ise pean paraku täna netist eemale, Hiiumaale sõitma.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.07.2004 01:30:42
|
|
|
| _marek kirjutas: |
Igatahes on Tarbijakaitseametisse laekunud väga palju ZENi teemalisi kaebusi viimase ööpäeva jooksul ja Tarbijakaitseamet lubas tänase päevaga need kaebused kokku koguda ja midagi ette võtta.
Eks paistab, ise pean paraku täna netist eemale, Hiiumaale sõitma. |
Nu eks näis ja ootab uudiseid siis. nagunii see on varsti kõik lehed vallutanud kui see "scamm" edasi liigub.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
02.07.2004 12:24:04
|
|
|
ZEN kõnekaardi ostjatele suve lõpuni omavahelisteks kõnedeks piiramatult tasuta kõneaega lubanud Radiolinja muutis ootamatult kampaaniatingimusi, mis tarbijakaitseameti juhi hinnangul pole eriti eetiline käitumine.
«Nii suur ja lugupeetud ettevõte küll nii käituda ei tohiks,» imestas tarbijakaitseameti peadirektor Helle Aruniit pärast Radiolinja uudise kuulmist.
link :: Postimees
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JM
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2004
|
02.07.2004 17:15:23
|
|
|
Pole kunagi see radiolinja meeldinud kud se zen näis ahvatlev ja miks mitte suveks osta kui sõprus ringkonnas enamusel on ..kuid nüüd siis hakkavad näkku panema
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
02.07.2004 17:34:46
|
|
|
väga haiglane muudatus ikka
| tsitaat: |
| Radiolinja Eesti suhetekorraldusjuht Regina Salmu põhjendas kampaania tingimuste muutmist vajadusega vältida tasuta kõnede mittesihipärast kasutamist ja võimalikke lokaalseid ülekoormusi. |
SELLE PEALE OLEKS PIDANUD NAD VAREM MÕTLEMA
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
plugger
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2002
|
02.07.2004 17:40:54
|
|
|
Oh seda kergesuklikust ikka, no ma ei tea, mida see rahvas siis lootis, et ostavad kõik kaardid sisse ja sisi mölisevad 24 h järjest täiseti tasuta, noh, tasuks ikka mõelda ka, kõikide asjade eest peab maksma. Ega Radiolijna ka õhust ja armastusest oma töötajatele palka maksa. Korra tehti promo suur ära ja nagu nähe läks see hästi läbi, hordide viisi kergeusklikke ragistasid endale zeni- osta.
Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida.
_________________ ------------
IMHO |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JM
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2004
|
03.07.2004 18:58:24
|
|
|
| @ plugger seda küll(b) kuid ikkagi..panid nad käru
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
03.07.2004 19:06:15
|
|
|
pigem, tegid nad vea sellega, et otsustasid anda niiga pikalt tasuta kõneaega.
| tsitaat: |
Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida.
|
No sellest ma räägingi, et on täiesti piisav.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
04.07.2004 13:04:26
|
|
|
| plugger kirjutas: |
Oh seda kergesuklikust ikka, no ma ei tea, mida see rahvas siis lootis, et ostavad kõik kaardid sisse ja sisi mölisevad 24 h järjest täiseti tasuta, noh, tasuks ikka mõelda ka, kõikide asjade eest peab maksma. Ega Radiolijna ka õhust ja armastusest oma töötajatele palka maksa. Korra tehti promo suur ära ja nagu nähe läks see hästi läbi, hordide viisi kergeusklikke ragistasid endale zeni- osta.
Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida. |
tõsijutt, tõsijutt....aga mai saa aru kuidas nad seda massilist ostmist ette ei näinud
Ja niimodi tünni panna pole ikkagi normaalne
Räägiti palju räägiti, lubasid piiramatult ju! Asi ei ole rahva mõttetus mölas vaid lubaduse mittetäitmises. Oleks ju võind teha süstemi, et kui liinid ntz 80% kinni, võetakse vaid lepingulisi kõnesid vastu, zen jääks tagaplaanile jne.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
P2takac
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2003
|
04.07.2004 15:33:15
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| plugger kirjutas: |
Oh seda kergesuklikust ikka, no ma ei tea, mida see rahvas siis lootis, et ostavad kõik kaardid sisse ja sisi mölisevad 24 h järjest täiseti tasuta, noh, tasuks ikka mõelda ka, kõikide asjade eest peab maksma. Ega Radiolijna ka õhust ja armastusest oma töötajatele palka maksa. Korra tehti promo suur ära ja nagu nähe läks see hästi läbi, hordide viisi kergeusklikke ragistasid endale zeni- osta.
Kusjuures see mittesihipärane kasutamine on täiesti olemas.....enda tutvusringkonnas oli ka ikka palju neid kes selle zeni ostsid ja siis päevas 2 korda akut pidid laadima, sest kogu aeg lihtsalt möliseti teefoni, kui muud teha polnud, siis lasti üksteisele muusikat tel kaudu, no see ei ole ju normaalne. Tegelt inimeste oma süü, oleks normaalselt helistanud oleks asi arvatavasti piiramatult tasuta jäänud, ja kui järelel mõelda, siis no 5 TUNDI mis ka pregu tasuta on, ütleme nii, et kõik vajalikud asjad saab ära rääkida. |
tõsijutt, tõsijutt....aga mai saa aru kuidas nad seda massilist ostmist ette ei näinud
Ja niimodi tünni panna pole ikkagi normaalne
Räägiti palju räägiti, lubasid piiramatult ju! Asi ei ole rahva mõttetus mölas vaid lubaduse mittetäitmises. Oleks ju võind teha süstemi, et kui liinid ntz 80% kinni, võetakse vaid lepingulisi kõnesid vastu, zen jääks tagaplaanile jne. |
Siinkohal pean nõustuma Nonamega....ei mahu see mullegipähe kuidas niisuur firma saab sellist antireklaami teha endale...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
none
HV kasutaja
liitunud: 10.04.2002
|
04.07.2004 19:52:27
|
|
|
Appi appi!!
Müstilisi asju ikka kirjutade siia ja arvate.
Ok oli kuidas oli sellega, et alguses lubati piiramatult tasuta kõnesid ja pärast kraanid kinni keerati.
Aga kui vaatate hoolega toote tingimusi siis seal peaks kirjas olema, et neil on õigus muuta toote tingimusi.
Ja see 5h tasuta kõnet kas seda mitte piisavalt ei ole? Jutt on ju enivei ZENilt ZENile helistamisest. Ehk selle alla ei lähe kõik kõned mida teete.
Ja see on kah ikka vägagi mõttetu mida tehakse, et lihtsalt helistatakse ja mölisetakse - sest kõned on ju TASUTA ja muud mõistliku 2 kõrva vahel olev hallollus ei võimalda.
Noname ütles:
| tsitaat: |
Oleks ju võind teha süstemi, et kui liinid ntz 80% kinni, võetakse vaid lepingulisi kõnesid vastu, zen jääks tagaplaanile jne.
|
Ilus unistus. Aga ütle mulle kuidas see asi töötama peaks?
traadita levis ei ole sellist asja nagu liinid kinni:P Point selles, et sideoperaatoritel jms traadita ühendustega tegelevatel asutustel on kindlad load ja kindlad sagedused välja jagatud, mida nad kasutada saavad.
OK niipalju taustaks.
Mobiilid ei käitu sedasi nagu tavatelefonid - neil ei ole personaalset kaablit iga terminali küljes. Et kui sul on mobla sisse lülitatud, siis sa istud ka võrgus. Aegajalt käib side masti ja telefoni vahel. Igal mastil aga piir palju kliente ta suudab teenindada (puhtalt kinni sageduse vahemikus). Kui nüüd järsult hakatakse massiliselt helistama ja kõned ei ole mõistliku pikkusega vaid mölisetakse tunde (mis tähendab, et tavaoludes selle tunnikese sees saaks seda sagedust, mida sina kinni hoiad kasutada võibolla 10 inimest oma kõne tegemiseks) siis tekibki selline probleem, et koormus läheb liiga suureks. Seda mitte kuskil keskjaamas vaid ikka antud masti piires! Nüüd palun ütle kuidas sellisel juhul suudad teha vahet lepingulistel ja mittelepingulistel kui Sa ei suuda isegi mastiga kontakti saavutada?
Üldiselt siin neid postitusi vaatan siis tekib küll selline tunne, et midagi muud teha ei osata kui nutta ja halada - kõik on pahad, kõik teevad liiga, mina ei saa seda mida mina tahan. Probleemi tegelikult ei viitsi keegi süübida. Lihtsalt tullakse ja elatakse ennast välja. Kutsun üles kõiki mõtlema peaga
_________________ mnjah... a võibolla ei ole ka... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
04.07.2004 19:54:32
|
|
|
| näiteks täna laulupeul oli totaalselt võrk üle koormatud, helistada ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
04.07.2004 20:09:39
|
|
|
| võrke ei ehitata välja laulupeo või aastavahetuse koormusi silmas pidades
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
04.07.2004 20:11:19
|
|
|
| ei või olla!
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mairo22
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2002
|
04.07.2004 22:06:24
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
| võrke ei ehitata välja laulupeo või aastavahetuse koormusi silmas pidades |
Täpselt nii aga on olemas ka ajutised mastid, mis lükatakse sellisteks üritusteks püsti lisaks.
Kuna jutt on lisakuludest, siis loomulikult tehakse selliseid asju üliharva.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
04.07.2004 22:11:51
|
|
|
| Mis puudutab radiolinja väidetavat seaduserikkumist siis jätame selle ikka tarbijakaitse uurida - otsustada
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
i-squad
HV kasutaja
liitunud: 19.06.2003
|
05.07.2004 14:56:59
|
|
|
Radiolinja teatas, et tunnistab eksimust Zen kampaaniaga ning pakub klientidele kompensatsiooniks tasuta kõneaega viie tunni ulatuses ka septembris.
http://www.epl.ee/artikkel_269059.html
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
05.07.2004 16:28:01
|
|
|
Aga sakib ikkagi see, et suunamine tasuliseks muudeti
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
atu1234
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.04.2003
|
09.07.2004 18:18:00
|
|
|
Lisaks ostab Radiolinja kuni augusti alguseni tagasi Zen-kaardid nendelt klientidelt kes ei soovi teenuse kasutamist jätkata. Selleks peab klient pöörduma lähimasse Radiolinja kauplusesse, täitma avalduse SIM kaardist loobumise kohta ning tagastama selle koos SIM kaardiga klienditeenindajale.
Avaldusele tuleb märkida ka kontakttelefon ning pangarekvisiidid.
Kaardi tagastajale kompenseeritakse 50 krooni pluss kõneaja ettemakse jääk. Zen-kõnekaart peab olema ostetud enne 1. juulit.
http://www.postimees.ee/090704/online_uudised/138960.php
_________________ Vanasti olla konn vankriratta vahele pistetud..... icon_biggrin.gif |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
09.07.2004 20:21:55
|
|
|
anyway, kas kellelgi on zeniga gprsi kah ära aktiveeritud ??
ma kogemata täis peaga aktiveerisin välismaa kõned ära ja 50.- läks nagu nihuti minema
et kas toimib korralikult ja mis veel peale selle aktiveerimise tuleb teha ?
Tnx
| tsitaat: |
Aga sakib ikkagi see, et suunamine tasuliseks muudeti
|
OMFG, kas see kah juba TASULINE
on ikka küll
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
17.07.2004 23:48:44
|
|
|
anybody
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
17.07.2004 23:49:45
|
|
|
| woozy kirjutas: |
anybody  |
Pole raatsinud.
GPRS-iks ja päeval helistamiseks kasutan vana RLE kaarti.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
18.07.2004 19:32:18
|
|
|
| mina olen juba ammu ära aktiveerinud selle gprs ZEN, sellepärast ma selle ostsin ka tegelt.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
05.08.2004 19:59:08
|
|
|
| Mul üks probleem, aktiveerisin GPRS'i valides mobiili klaviatuuri pealt *135*93# ja siis tuli sõnum et GPRS on aktiveeritud aga kui üritan mõnele lehele minna siis tuleb ette et kontrolli ip aadressi. Kuidas ma selle tööle saaksin?
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
05.08.2004 21:08:43
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
| Mul üks probleem, aktiveerisin GPRS'i valides mobiili klaviatuuri pealt *135*93# ja siis tuli sõnum et GPRS on aktiveeritud aga kui üritan mõnele lehele minna siis tuleb ette et kontrolli ip aadressi. Kuidas ma selle tööle saaksin? |
kõlla helpdeski vms
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Westswamp
HV Guru

liitunud: 11.06.2002
|
05.08.2004 22:00:54
|
|
|
| Terminator III kirjutas: |
| Mul üks probleem, aktiveerisin GPRS'i valides mobiili klaviatuuri pealt *135*93# ja siis tuli sõnum et GPRS on aktiveeritud aga kui üritan mõnele lehele minna siis tuleb ette et kontrolli ip aadressi. Kuidas ma selle tööle saaksin? |
*100# seadistused tellisid?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
05.08.2004 22:27:28
|
|
|
Jah helistan "helpdeski" ja nad ütlesid et sõnumiga pidi ka veel mingi asja tellima, tellisin ja nüüd töötab
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
05.08.2004 22:41:06
|
|
|
Terminator III, äkki räägid täpsemalt?
Vean kihla, et s pole ainus ZEN'i kasutaja, kellele GPRS probleeme valmistab. Räägi välja!
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skydiver0
HV vaatleja
liitunud: 04.07.2004
|
05.08.2004 23:09:37
|
|
|
Tele2-el on ju ka tasuta kõned Ultra ja Smardiga. Me sõbraga lobiseme päevas vahel mitu tundi . Huvitav, et Tele2-el koormusega probleeme pole
Ainuke piirang on telefoni aku!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|