Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Blood Rayne 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 23.01.2006 15:37:53 vasta tsitaadiga

Seal pead kasutama Aura Visionit, mis näitab sulle vampiiridele läbitavad uksed seina sees.
Vajuta klaviatuuril 2 (numbrit siis) ja leiad selle ukse kohe üles. Endal oli ka mingi 10 min. hämming seal.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 05.02.2006 23:41:21 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Seal pead kasutama Aura Visionit, mis näitab sulle vampiiridele läbitavad uksed seina sees.
Vajuta klaviatuuril 2 (numbrit siis) ja leiad selle ukse kohe üles. Endal oli ka mingi 10 min. hämming seal.


pärast teist korda mängimist sain aru.päris põnev oli demo.pean kindlasti ka fulli mängima icon_razz1.gif


full käes ja täitsa põnev mäng icon_razz1.gif .väga palju kohtasid on kus tuleb pahad tegelased masinasse visata ja pärast lendavad õhku masinad.kui keegi alistada siis saab nippe ja relvi juurde.videod on ka hästi tehtud ja tegevus on põnev.9,5/10 punktist
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 06.02.2006 01:40:12 vasta tsitaadiga

noh, ütleme nii, et bloodrayne on noorte kõnepruugis "ühe käe mäng", muud väärtust tal ei paistnud fulli proovides eriti olevat icon_confused.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2006 12:12:56 vasta tsitaadiga

"ühe käe mäng"? minu arust no bloodrayne 2 täielik klassika pc arcade või.. kuidas seda nimetadagi. katsuge leida teist sarnast mängu pc'le.. mõned üksikud on olemas, aga ükski neist ei jõua sellisele mängitavusele ligilähedalegi. eelnevalt võrreldi manhuntiga.. siin paraleele ei näe. manhunt oli selline aeglane "hiili, torka, jookse" mäng. bloodrayne 2 om ikke.. midagi tunduvalt kaasakiskuvamat ja mitmekülgsemat. nii palju siis mängust endast..
kas keegi on eestis selle ka kusagil leidnud?

olen fulli proovinud, aga sooviks endale ka kusagilt soetada (ebay ja netikuller läheks tüütuks).
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.02.2006 12:26:41 vasta tsitaadiga

mis teha, minu jaoks ammendas see mäng ennast pärast 30 minutit, kui selgus, et peale lakkamatu hakkimise seal muud ei toimugi.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 07.02.2006 12:33:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
mis teha, minu jaoks ammendas see mäng ennast pärast 30 minutit, kui selgus, et peale lakkamatu hakkimise seal muud ei toimugi.


Sama siin. Teisest levelist edasi enam mängida ei viitsinud. Sain ühtlasi aru, et RPG pole ikka minu mängužanr, rohkem istub selline strateegia tüüpi või siis FPS-täristamine.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.02.2006 12:35:48 vasta tsitaadiga

Draax kirjutas:
Scart kirjutas:
mis teha, minu jaoks ammendas see mäng ennast pärast 30 minutit, kui selgus, et peale lakkamatu hakkimise seal muud ei toimugi.


Sama siin. Teisest levelist edasi enam mängida ei viitsinud. Sain ühtlasi aru, et RPG pole ikka minu mängužanr, rohkem istub selline strateegia tüüpi või siis FPS-täristamine.


hehe, bloodrayne ja RPG? icon_smile.gif

RPG on Morrowind ja Baldurs Gate, Bloodrayne 2 on noorte poiste mänguke, kes lähevad täkku täis kui näevad poolalasti seksikat vampiiri midagi tegemas- sellest hetkest on mängu sisu juba teisejärguline, mida tõestab ka selle sisulise poole täielik puudumine.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 07.02.2006 12:41:19 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Draax kirjutas:
Scart kirjutas:
mis teha, minu jaoks ammendas see mäng ennast pärast 30 minutit, kui selgus, et peale lakkamatu hakkimise seal muud ei toimugi.


Sama siin. Teisest levelist edasi enam mängida ei viitsinud. Sain ühtlasi aru, et RPG pole ikka minu mängužanr, rohkem istub selline strateegia tüüpi või siis FPS-täristamine.


hehe, bloodrayne ja RPG? icon_smile.gif

RPG on Morrowind ja Baldurs Gate, Bloodrayne 2 on noorte poiste mänguke, kes lähevad täkku täis kui näevad poolalasti seksikat vampiiri midagi tegemas- sellest hetkest on mängu sisu juba teisejärguline, mida tõestab ka selle sisulise poole täielik puudumine.


No sorry, aga kuskile mujale žanri teda ju liigitada ei anna.
Küsimus pole tegelikult nii palju Rayne'i kumerustes ja outfitis, lihtsalt mulle selline RPG stiil ka ei istu. Ja BloodRayne pole esimene mäng millega seoses mul see tunne on tekkinud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.02.2006 12:52:00 vasta tsitaadiga

bloodrayne on rohkem nagu aktsioon + nuppude tagumine klaveril, mitte rpg.

ehk nagu ütles selle kohta GS: "BloodRayne 2 is a very straightforward 10-hour game that doesn't require much exploration or thinking. It's pretty much just "kill all the bad guys, move to another room, solve a quick puzzle, and repeat."
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 07.02.2006 23:22:20 vasta tsitaadiga

tegin täna mängu läbi ja story jäi kuidagi lühikeseks.extana sai kostüüme ja slideshowe.sellele mängule tuleb kindlasti järg nagu viimasest videost näha.keegi teine HV ka läbi teinud selle mängu?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NuCleo
Kreisi kasutaja
NuCleo

liitunud: 20.09.2004




sõnum 07.02.2006 23:28:21 vasta tsitaadiga

Mängisin kunagi teise osa demo suht ribadeks (loe: paarkümmend korda läbi icon_razz.gif )
Sai proovitud ka mängu esimest osa, mis oli ikka megahale asi. Hea, et teise osaga natuke rohkem vaeva on nähtud.
Kindlasti proovin teise osa täisversiooni ka järgi. Hea, et meelde tuletasite. icon_razz.gif

_________________
'sup?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.02.2006 23:34:29 vasta tsitaadiga

Minuarust oli esimene osa kaasahaaravam. Eriti meeldis kui need body snatcherid esimest korda väljailmusid.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003




sõnum 16.02.2006 15:06:23 vasta tsitaadiga

http://img81.imageshack.us/my.php?image=cc4kv.jpg

http://img107.imageshack.us/my.php?image=sx9hw.jpg

http://img98.imageshack.us/my.php?image=ts5xb.jpg

eriti meeldib mulle bloodrayne 2 juures videod
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Blood Rayne 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.