Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ColinMcRae 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2003 20:47:25 vasta tsitaadiga

Leidsin veel ühe Markko fordi , see ilusam kui see teine thumbs_up.gif http://www.oesel.ee/gL/focus.html
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.09.2003 01:25:24 vasta tsitaadiga

Ei tea milline neist, aga mul on hetkel selline:
Pilt 1
Pilt 2
Pilt 3
Jama muidu, et spoilerid pole ikkagi päris need ja anti-tiib katusel on vale...

_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 08.09.2003 17:41:01 vasta tsitaadiga

ou yeah. lõpuks võitsin icon_smile.gif sama punkti summaga mis teine koht a tal oli üks 5 koht mul kõige
halvem 4 koht.

muidu mitu hooaega on üldse. sellesmõttes, et kui ma poleks seda 04 seasonit võitnud oleks tulnud 05 ja car upgraded ford focus 05 icon_confused.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 08.09.2003 19:55:07 vasta tsitaadiga

Ei, kolm seasonit on. 02, 03 ja 04. Sa ei jäänud millesti ilma icon_smile.gif Korra on õnnestunud kolme hooaja peale ka max punktid välja pigistada, kuid asfaldirallidel pannakse ikka päris korralikult proovile. icon_razz.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 08.09.2003 20:28:31 vasta tsitaadiga

et siis 3x WC?
a muidu kiiruskatsete vahe tulemusi ei saa kuidagi vaadata? või stardijärjekorda muuta?
jama ju kui peale lõpetamist aint oma tulemust ja heal juhul veel paari konkurenti näed.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 09.09.2003 08:59:18 vasta tsitaadiga

3XWC jah. Tulemuste mittenägemine on selle mängu üks suuremaid miinuseid, eriti neile, kes alati esimesel kohal on. Ainuke kord, kui on võimalik neid vaadata, on kõige esimene ralli. icon_wink.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 09.09.2003 10:53:26 vasta tsitaadiga

Hähh... tulemusi saad ju enne igale katsele minekut vaadata alt kastikesest, kus kirjutab "standings after stage xx" championshipi ajal. Ei maksa nendest vahepealsetest klippidest kiirelt üle minna. Ise ka mõtlesin, et ainuke moodus ongi sõita keskpäraselt ja mitte võita, et peale iga stage saaks ka ülevaate konkurentide aegadest aga võta näpust... ühekorra jäin vaatama neid katsetele eelnevaid animatsioone ja panin tähele, et ülevaade jookseb ilusti alumises paremas nurgas.

PS. paljud teist oma aegu GTO-sse postitavad?

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 09.09.2003 16:52:06 vasta tsitaadiga

Jah, tulemusi saab pärast katset küll vaadata, seda ma tean isegi, kuid mind huvitaks rohkem katse jooksvate vaheaegade nägemine, nagu CMR2-s. Vaheajavõtupunkte on küll poole vähemaks võetud võrreldes CMR2-ga, kuid ikkagi huvitaks neid näha. Olles esimene rajal, see kahjuks ei õnnestu. Sellega on ilmselt püütud realistlikkust suurendada, kuid minu meelest ebaõnnestunult. Selline vahetu võitlus jääb nagu ära, kui alles enne järgmise katse algust näed, millises tempos üldse sõitnud oled.

Mina näiteks olen oma aegu GTO-sse postitanud - nime all "Marek".
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 09.09.2003 16:57:11 vasta tsitaadiga

Näed ikka neid aegu. Ära skipi katsete vahel (vahetult enne starti näiteks) olevaid animatsioone kus stardib eelmine või läheb kogunisti nullauto starti, sellel ekraanil on mingi tabloo, kus jookseb aktuaalne järjestus enne katset mille stardis sa oled. Segane värk küll aga seletage mulle kuda ma selles mängus screenshotti saan teha, siis näitan kus see inf on
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 09.09.2003 17:33:57 vasta tsitaadiga

Ei, ma saan aru küll, mida sa mõtled. Aga need on ainult katse lõplikud ajad. Ma mõtlen seda, et katse jooksul näitaks jooksvaid vaheaegu nagu CMR2-s, kus rada oli jaotatud kaheksaks sektoriks ning peale iga sektorit näitas vasakul üleval nurgas, mis kohal ja mis vahega parajasti oled.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 09.09.2003 17:35:42 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
3XWC jah. Tulemuste mittenägemine on selle mängu üks suuremaid miinuseid, eriti neile, kes alati esimesel kohal on. Ainuke kord, kui on võimalik neid vaadata, on kõige esimene ralli. icon_wink.gif


mul õnnestus neid ikka mängu keskel ka vahest näha...
kui sa esimesena sõitma lähed siis sa ju ei saagi näha aegade võrdlust...
aga vahel oli vist nii ka ,et mina ei startinud esimesena ja ikka aegu ei näinud icon_confused.gif

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 09.09.2003 17:42:44 vasta tsitaadiga

Jah, nii ta on, et ainult siis näed neid vaheaegu, kui esimesena ei sõida. Seega hea sõitja neid ei näegi pärast esimest rallit icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 10.09.2003 09:19:37 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Ei, ma saan aru küll, mida sa mõtled. Aga need on ainult katse lõplikud ajad. Ma mõtlen seda, et katse jooksul näitaks jooksvaid vaheaegu nagu CMR2-s, kus rada oli jaotatud kaheksaks sektoriks ning peale iga sektorit näitas vasakul üleval nurgas, mis kohal ja mis vahega parajasti oled.

OK, nüüd saan mina ka aru... need sektorid, millest sa räägid on splitid. Neid jah pole näha. A minuarust ongi parem, saab oma sõitu sõita ja pisikese kaotuse puhul ei hakka rapsima - see kipub tavaliselt mingi pisikese puu või kiviga lõppema icon_razz.gif

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 10.09.2003 11:01:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

OK, nüüd saan mina ka aru... need sektorid, millest sa räägid on splitid. Neid jah pole näha. A minuarust ongi parem, saab oma sõitu sõita ja pisikese kaotuse puhul ei hakka rapsima - see kipub tavaliselt mingi pisikese puu või kiviga lõppema icon_razz.gif


Jah, seda nüüd küll, aga selle võrra on ka sportlikku hasarti vähem icon_razz.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 24.09.2003 08:07:04 vasta tsitaadiga

Ei hakkand oma küssi pärast uut teemat tegema. Oskab keegi ehk pakkuda lahendust sellisele nähtusele, et kui mängida CMR3-e M$ FF sidewinderiga, siis on tuntav fps langus võrreldes situatsiooniga, kus rooli ei kasuta? Olen erinevatest kohtadest püüdnud lahendust leida, kuid tulutult. Masin ise ka selline piiripealne: Cel 1,2GHz; 512M RAM; Sapphire Radeon 9100 64M. Kusjuures see madal kaadrisagedus ei muutu üldse kui proovida erinevate ekraaniresode või detailide rohkusega. Ehk on mingi versioon sellest sidewinder softist, mis kõige vähem ressurssi nõuab? Ilma softita proovisin ka, kuid ka siis ei olnud muutust.
_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2003 21:25:43 vasta tsitaadiga

Hmm... vast aitab CMR3 v1.1 patch ? http://www.codemasters.co.uk/downloads/displayfiles.php?showdetails=7744

his patch contains the following updates:

1) Controller setup now contains a 'Return to Centre' option.
2) Non-English co-driver speech is fixed for Windows 98 machines with SBLive cards.
3) A sound glitch arising from wrongly reported maximum playback frequencies has been fixed (this should improve sound quality on low-end cards)
4) Performance boosted on T&L cards by reducing the update rate for some of the effects.
5) Fixed a logic error that allowed running with no sound card to crash.
6) The VSync problem has been fixed.
7) Force feedback update rate improved.
8) The USA season 2 stages 1&2 English co-driver errors have been fixed.

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2003 16:35:26 vasta tsitaadiga

Huvitav kas teil sõltub ka saavutatud aeg mängu kaadrikiiruest ??
Me siin tuttavatega avastasime et nii Coli2 kui 3 on väga sõltuvad masina ja just kaadrikiirusest kui on vähegi vrdsed sõitjad võidab kiirema arvuti omanik
Ei saagi aru kuidas saab lanpartyl teha Colin 2 võistlust nii ???
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 30.09.2003 16:53:49 vasta tsitaadiga

Kuidas te seda avastasite? Põhimõtteliselt on see muidugi tõsi, sest mida parem fps, seda kergem on sõita. Kui on alla 20, siis tulevad loomulikult viletsamad ajad, sest raskem on ju sõita - trajektoorid on halvad jne. Madal fps raskendab sõitmist - selles ei ole midagi üllatavat.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToTuMaN
HV kasutaja
ToTuMaN

liitunud: 30.11.2001




sõnum 01.10.2003 12:41:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hmm... vast aitab CMR3 v1.1 patch ? http://www.codemasters.co.uk/downloads/displayfiles.php?showdetails=7744

his patch contains the following updates:

1) Controller setup now contains a 'Return to Centre' option.
2) Non-English co-driver speech is fixed for Windows 98 machines with SBLive cards.
3) A sound glitch arising from wrongly reported maximum playback frequencies has been fixed (this should improve sound quality on low-end cards)
4) Performance boosted on T&L cards by reducing the update rate for some of the effects.
5) Fixed a logic error that allowed running with no sound card to crash.
6) The VSync problem has been fixed.
7) Force feedback update rate improved.
The USA season 2 stages 1&2 English co-driver errors have been fixed.


Seda, et see patch on peal ikka jah olemas. Selle kehvema jõudluse küsimuse avastasin kuidagi juhuslikult. Andsin rooli vahepeal sõbrale kasutada ning proovisin siis klaveriga vahepeal. Ehmatasin kohe ära, kui sujuv pilt ja puha ning hakkasin siis usinasti aga detaile jms peale kütma... 1024x768 + kellad viled niipalju kui panna laseb - ei mingit jama. Samas kui rooli taha ühendad, tuleb kõik jälle maha kiskuda, et sõita saaks icon_neutral.gif ...

_________________
..::ToTuMaN::..
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2003 12:47:28 vasta tsitaadiga

Eiei ma ei mõtle et raskem sõita oleks ütleme colin2 vana mäng mis jõudlust ei taha eriti
kas kihutad mängus FPS 120+ tuleb ikka mitu sajandikku parem aeg kui FPS 60
kuigi mõlemaga on väga hea sõita ma lihtsalt just pidasin silmas et auto läbib vahemaid kiiremini kui suur FPS on
Võrgus mängides on nii et ühe arvuti peal vaatad et võitsin ja siis tuleb mingi 1 sek hljem sõber mul üle joone ja tema ikka võitis ??? LAN võrgus no lag aga tema masin oli 400mhz näiteks ja mul mingi üle gigahertsi
veidr natu või kuidas ??
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalmer16
HV kasutaja
kalmer16

liitunud: 27.07.2003




sõnum 13.10.2003 16:43:19 vasta tsitaadiga

cmr3 on päris hea mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tools
HV veteran
tools

liitunud: 12.04.2003




sõnum 21.10.2003 19:04:54 vasta tsitaadiga

Problem installimisega, kuna on integreeritud heli. Siin palju kiidetud Ace mega codecs pack ei aita ja keerab veel WMP ka tuksi. Asi selles et kui enne oli mäng bin failina siis probleemi ei olnud aga kui on originaal siis järsku enam see helivärk ei sobi.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MetalScorpion
HV kasutaja


liitunud: 29.07.2003




sõnum 22.10.2003 15:48:18 Colin McRae 3 vasta tsitaadiga

Minu kogemused CMR3-ga.

Auto ise on ilus ja graafika koha pealt oskagi midagi nuriseda. Detailid on 1024 peal maksimum: Z - on 24, FSAA on 6 ja AA6xAF16x
Samad konfid 1248 peal teevad mängu veitsa aeglaseks, vähemasti tunneb, et minek pole enam sama sujuv ja hea.
Mindki häirib see ColinMcRae sõitjanaha olemas, ning see, et ülejäänud on mingid x-mehed. Ja championshipi ei saa kahekesi sõita - täitsa jura.

Plusse ja miinuseid oleks veel, aga üldjoontes olen rahul, mõningaste mööndustega.

Tahaks, et WRC teeks oma mängu PCle!

_________________
It's not a choice, it's a way of life
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 22.10.2003 17:05:22 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kas on olemas CMR3'le sellist programmi või lisa millega saaks ise nimed ära muuta sealt. Sest nendes MOD's pannakse ikka puhta suvaliselt. MC ei sõida kohe mitte mingi pumaga jne. Või, et Solberg peaks ju sõitma ikkagi Subaruga. Ja see küsimus ei kuulu ju piraatluse hulka, sest mängu võid alati muuta. CMR4 autod saab siit http://www.racesimulations.com/CMR3/files.php?lid=1972
_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 22.10.2003 17:17:12 vasta tsitaadiga

Enda uurimise kohaselt ei ole kuulnud, et CMR4-l oleks sees Ford Focus WRC. Miks seda seal ei ole? CMR3-s ei olnud jällegi Peugeot. Krdi jama on, miks nad juba kõik autosid sinna ei lisa. Mul selle VW Colfi vastu ei ole midagi, kuid Fordi oleksid võinud ju jätta icon_mad.gif
Või olen ma millestki valesti aru saanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  ColinMcRae 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.