Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.06.2019 16:12:46 vasta tsitaadiga

Ma kasutan ka seda17tracki, antud kaks kadunukest seal ei kajastu. Ühel pole korrektset koodi ja teisel kaks mōttetut sissekannet.
Selge, panen kaebuse teele.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2019 16:28:52 vasta tsitaadiga

paypali küsijatega on ka see ikaldus, et sinna kandes võtab paypal oma teenustasu ka vahelt ja raha jääb paypali kontole ootama, mis taga edasi teed. Dispute ja refund puhul tuleb täissumma pangakontole tagasi.
_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2019 17:42:10 vasta tsitaadiga

paypali kui sõbrana teed siis ei ole teenustasu. Paypalist saad kanda pangakonole tasudeta. Nad on seal muutnud reegleid päris palju aega tagasi.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 15:26:12 vasta tsitaadiga

Huvitav kas sellest ka miskit kasu on, mõtlen et kui siit miskine valik teha et kas liigub kiiremini ka kohale või on see niisama ullikestele...
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 15:28:09 vasta tsitaadiga

DHL ja EMS peaks kiirelt tulema...hind ka vastav
Ali shipping puusalt alati 2-3 nädalat

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 15:30:06 vasta tsitaadiga

green, DHL'iga olen mitu korda paki 1.5 päevaga kätte saanud. Pigem uimerdavad hiinakad asjade postitamisega.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Will91
HV vaatleja

liitunud: 31.05.2007




sõnum 19.06.2019 15:30:57 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
DHL ja EMS peaks kiirelt tulema...hind ka vastav
Ali shipping puusalt alati 2-3 nädalat

DHL ja EMS on kullerteenused, sellest ka vastav hind (eriti Hiinast tellides).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 15:45:23 vasta tsitaadiga

Sants kirjutas:
green, DHL'iga olen mitu korda paki 1.5 päevaga kätte saanud. Pigem uimerdavad hiinakad asjade postitamisega.

Lisaks kui kallim asi, siis tasub maksude maksmisega ka arvestada (kui need just hiinlaste poolt tasutud pole)

Samas ega 10€ jublakale 50€ transat tavaliselt ei võeta icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2019 15:48:18 vasta tsitaadiga

jeesus188, DHL'iga rändab jah nagunii asi tolli, sellega tuleks kohe arvestada.
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 11:39:16 vasta tsitaadiga

Üdiselt hiinlasele ei maksa paki saatmine suurt midagi selle shippinguga manipuleerivad odavat pakkumist. Teine asi kas toodet pole enam mida saata. Kolmas asi lihtsalt pole võimakik mittekuidagi ilma maksudeta vingerdada või lihtsalt ei saa saata eesti ilma maksudeta. Akud patareid neid nad ei saagi varsti euroopasse saata mitte isegi auto, rongiga. Ise olen juba mitu korda canceldanud asju mida tahan rohkem ei saadeta ja peale müüja palumist ära canceldanud ja nüüd istub DHL 60 eurot eeesti saatmise eest mõne eurose asja eest. Testesse riikidesse sellist DHL 60 eurot pole saadetakse mujale muidu ikka odavalt edasi. Customs clearance on ikkagi probleemiks ja see puudutab eestit. Kui valida saaja riigist teine riik siis ikkagi sinna saadetakse kopikate eest edasi.

Kohad mida olen jälginud kus rohkem kui 5 eestlast ostnud ja ise ostad 3-4 korada kuniks probleemid tekivad ja mingist hetkest ilutseb DHL 60 eurot eesti saatmise eest.
Ilmselgelt hiinlane pidanud transiiti maksma eesti saatmise eest kuidas nad muidu teistesse riikidesse tasuta edasi saadavad. Varsti teatud asju ei saagi alist osta kõrge eesti shippingu pärast.

Ma olen alis üks 4 poodi läbi käinud ostetud asju ja hiljem shipping muutunud suureks ehk siis 4 poodi on DHL kõrge shippingu eesti pannud. Varsti ei saa nii sealt midagi enam.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 12:21:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
DHL ja EMS peaks kiirelt tulema...hind ka vastav
Ali shipping puusalt alati 2-3 nädalat

Viimane pakk tuli ali standardiga 9 päeva.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 18:47:05 vasta tsitaadiga

Ma valin alati ali standardi mõni tuleb siva jah. Rohkem ostnud sealt kust alistandard saatmine tasuta või kuni paar euri otsa.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2019 18:47:55 vasta tsitaadiga

No keskmine on paar nädalat. On alla nädala ka tulnud, aga see pole tavaline
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.07.2019 12:03:55 vasta tsitaadiga

Näitena, esimesel juulil tellisin, täna sain pakiautomaadist kätte. Kulleri tracking ütleb, et teel oi 5 päeva, ülejäänu on logistiline ettevalmistus ja siinne omniva tegutsemine.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2019 12:04:20 vasta tsitaadiga

Paar nädalat thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 01:42:08 vasta tsitaadiga

On Alis kuskil mingit seadistamiskohta, kus saaks määrata, et sisselogituna oleks kohe Estonia/EUR, mitte Austria/USD? Või on see ainult cookie-ga seotud? Mul brauser seatud kinniminekul kõik cache ja cookie jama alati maha rookima. Võiks ju regatud kasutaja spetsiifiliselt ka toimida?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 11:37:44 vasta tsitaadiga

Telefonirakenduses saab sedasi, arvutis pole vaadanud.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2019 13:42:47 vasta tsitaadiga

Et kui telefonis nii ära määratud, siis on edaspidi suvalisest puhtast arvutist sisse logides ka kohe automaagiliselt olemas? Asi peaks olema seotud profiili, mitte seadmega.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2019 07:29:07 vasta tsitaadiga

ostsin Aliexpressist võltsjuuksed, 15 eur.,
10 päevaga olid eestis ja siis saadeti tolli 5 päevaks.
Wtf? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2019 09:21:54 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Et kui telefonis nii ära määratud, siis on edaspidi suvalisest puhtast arvutist sisse logides ka kohe automaagiliselt olemas? Asi peaks olema seotud profiili, mitte seadmega.


Ma Alit arvutis sisuliselt ei kasuta, aastaid juba. Nii et ei tea.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2019 11:01:55 vasta tsitaadiga

"aliexpress full refund if product is not received 15 days"
Möödas 16 päeva ja nüüd saadeti tracking code (eeldatavasti 2 päeva pärast käes). Tellimisel oli argumendiks, et EU stock ja DPD - 4-5 päevaga lootsin kätte saada.
Tasub mingi kiri panna või kuskil peenes kirjas mingi konks? Tasuta asja võtaks vastu küll.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2019 11:25:40 vasta tsitaadiga

Ma arvam, et võtme sõna on siin "DPD"...
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=504307

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.07.2019 12:01:23 vasta tsitaadiga

maxfox04, See oli mulle mõeldud?
DPD kood saadeti täna ja sellega pole probleeme -pakk liigub eesti poole. Küll aga on möödas tänaseks 16 päeva ning lisandub veel 2-3päeva. Tasub kobiseda lootuses, et nende "aliexpress full refund if product is not received 15 days" pädeb?
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 00:38:55 vasta tsitaadiga

Krt, vaatasin panga väljavõtet juhuslikult ja eilse kuupäeva sees on 14 broneeringut aliexpressi poolt kokku ca 30 euri eest.Tellinud midagi pole. Keegi varastab raha kuidagi? Esimese hooga kustutasin oma kaardi sealt maksevahendi listist ära.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 08:42:43 vasta tsitaadiga

Ma teen kaardi lahti ainult siis kui ostan midagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 08:56:34 vasta tsitaadiga

imelikul kombel omal seal kah vana kaardi andmed ja uut kaarti ei salvesta ta sinna mul nii et jah võib ka nii rahul olla.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 10:48:18 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
imelikul kombel omal seal kah vana kaardi andmed ja uut kaarti ei salvesta ta sinna mul nii et jah võib ka nii rahul olla.


Mobiilirakenduse kaudu kustutasin vana kaardi, sealt sai ka uus lisatud. Mingit isetegevust pole eal täheldanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 10:52:24 vasta tsitaadiga

Läks jälle 40 euri, blokkisin kaardi ära. Lähen panka, vaatan mis seal räägitakse
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 11:05:54 vasta tsitaadiga

Keegi on sul koodid varastanud. Müüjad ju seda raha ei saa kui sa ei kinnita paki kätte saamist, seniks istub raha aliexpressi käes
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 11:18:52 vasta tsitaadiga

Ma ei saa midagi kinnitadagi ju kui minu konto alt midagi tellitud pole.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 11:21:59 vasta tsitaadiga

Siis on lihtsalt andmed jalutama läinud ja keegi shoppab sinu kaardiga
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 12:02:31 vasta tsitaadiga

Saada parem Ali klienditeenindusse kiri, et kes seda kaarti kasutanud on. Väga nende huvides mainet hoida.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 25.07.2019 13:05:57 vasta tsitaadiga

Sattusin ka lõpus scammeri otsa, mida soovitate teha. Pakki pole veel kätte saanud. Kas mitte võtta pakki vastu? Saadavad ju paki tagasi
https://s.click.aliexpress.com/e/bjqdqeLA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 13:14:24 vasta tsitaadiga

Võta vastu ja tee dispute. Kui kätte ei saa, tee ikka dispute.
Õppetund sulle, enne tellimist loe kirjeldus läbi ("M4 Smart Band"???), vaata tagasiside üle jne. 3000+ orderit, 1.2/5 feedback icon_lol.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 13:38:11 vasta tsitaadiga

Ei ole ju skämmer, ostjad lihtsalt lambad....ei midagi isiklikku.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2019 15:20:47 vasta tsitaadiga

Kas pole mitte nii, et esialgu olid pildid originaalid ning kui korralik hunnik tellimusi tehtud siis asendavad pildid ära ja panevad asjad teele.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 25.07.2019 16:01:49 vasta tsitaadiga

Just nii oligi. Pildid tootenimi ja kõik oli korras. Läbi Facebooki veel leidsin lingi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bunny
HV kasutaja
Bunny

liitunud: 02.09.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 16:16:29 vasta tsitaadiga

iceVice kirjutas:
Sattusin ka lõpus scammeri otsa, mida soovitate teha. Pakki pole veel kätte saanud. Kas mitte võtta pakki vastu? Saadavad ju paki tagasi
https://s.click.aliexpress.com/e/bjqdqeLA

Ainus soovitus, et sellistega reitingutega müüatest minna suure kaarega mööda


Ainult reiting ütleb juba, et tegu pole midagi heaga + kommentaarid seal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.07.2019 16:24:20 vasta tsitaadiga

iceVice, kas oli Ali, kes tegi automaatselt selle müügiartikli "screenshoti" peale ostu vormistamist. Vaata kas leiad kuskilt orderi alt.

tsitaat:
Mida aga kõik ei tea, on see, et Aliexpressis on tegelikult võimalik vaadata kuvatõmmiseid müüja fotodest ka sel ajahetkel, mil sa toote ostsid. Selleks mine My Orders alla ning vali sealt oma tellimus, misjärel peaksid leidma nupu Transaction Screenshot. Kui oled tootega petta saanud, saad selle kuvatõmmise saata Aliexpressile, mis omakorda tõestab, et müüja on sind petnud, mitte vastupidi.


https://raha.geenius.ee/rubriik/uudis/eestlaste-seas-tuntud-aliexpressis-levib-nahaalne-petuskeem-mille-labinarimine-on-ullatavalt-lihtne/
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 25.07.2019 16:42:12 vasta tsitaadiga

Igast ostust jääb jälg orderite alla. Selle alusel saab raha tagasi nõuda. Seade jääb muidugi endale ja iseenesest ei pruugi seade ka halb olla. Lihtsalt pole see, mis ostetud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 17:04:32 vasta tsitaadiga

Kui toode pole see mis pildil või kirjelduses, saab no question asked raha tagasi. Tihti on allla 10 eurosed jupskinid mis võivad erineda sealt üritatakse loffida kuna kõik ei hakka dispuutima.
Tihti ei panda jupskinit teelegi.
Mina üldiselt ei osta kõige odavamalt pakkujalt kui näen asi pole posti kolme päevapärast pandud kohe canceldan ja ostan mujalt.
Tihit ostan nendest poodidest kust korra sealt saanud paki.
feedback on ka hea enne ostu üle vaadata.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 25.07.2019 17:16:52, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 17:07:19 vasta tsitaadiga

Pilt pildiks, tootekirjeldus peab vastama okka asjale
Kõige parem kui mõlemad õiged ikka on icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 17:17:49 vasta tsitaadiga

Tihti ka nii, et ostad ühe prooviks, kõik toimib. Siis järgmisena samalt müüjalt hulgim tellides mingi jama, praagid vms.
Ükskord võtsin automaadist 8x pakki välja, sest nii odavam kui 1 pakk tellida, müstika icon_rolleyes.gif
Kes Omnivale maksab?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 17:49:10 vasta tsitaadiga

Elementidega on nii saadavad 4korda siis hakkavad kartma ja pannakse DHL vinge shipping. See on iga piraat tootega nii. Akud, elemendid. Mina ei ole veel alist orignaal elemente akudes näinud.
Need mis nad seal väidavad 100% originaal on jama jutt.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 18:12:36 vasta tsitaadiga

Margus, ja ikka jätkad tellimist? icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 18:41:14 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Margus, ja ikka jätkad tellimist? icon_eek.gif
No ta loodab, et ühel päeval see juhtub ja saab originaali
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 19:05:40 vasta tsitaadiga

aasta tagasi sai veel võetud omatarbeks kuid mitte enam
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 20:23:23 vasta tsitaadiga

Nüüd ainult müügiks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2019 20:37:23 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2019 09:49:44 vasta tsitaadiga

https://kasulik.delfi.ee/news/uudised/ostled-veebipoes-peagi-muutuvad-paljud-valismaalt-tellitavad-tooted-viiendiku-vorra-kallimaks?id=86932657 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.