Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ridariass
HV veteran
ridariass

liitunud: 16.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2003 09:48:47 vasta tsitaadiga

mul selline seepärast, et läheb nimega kokku. ridariäss=knight rider Selle nime all näidati 80-ndatel seda seriaali soome tv-st. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 206
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2003 12:46:35 vasta tsitaadiga

Jah, that's easy one...
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2003 14:17:56 vasta tsitaadiga

ma ei viitsinud avatari tegema hakata ja võtsin galeriist icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
johnnywalker
HV vaatleja
johnnywalker

liitunud: 12.03.2003




sõnum 13.05.2003 14:22:17 vasta tsitaadiga

tõenäoliselt seotud ... mõne armastusega icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2003 19:16:57 vasta tsitaadiga

Kuna siin arutatakse bugiseid asju, siis nende luubi alla võtmine ongi minu avatari eesmärk.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2003 17:27:36 vasta tsitaadiga

Linuxi distro, mida kasutan, logo. Enen oli Redhat'i tüüp avatar'il aga kuna üks tüüp otsustas, et võtab endale samasuguse, sai uus valitud.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Koljat
Lõuapoolik
Lõuapoolik
Koljat

liitunud: 09.03.2003




sõnum 17.05.2003 21:05:38 vasta tsitaadiga

/me kui g0rillaz fänn pidi selle panema icon_razz.gif ja pealegi väga ilus avatar(minu jaoks)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2003 21:08:56 vasta tsitaadiga

avatariks panin enda l6usta icon_confused.gif polnud midagi paremat panna beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Doc Cannibal
HV kasutaja
Doc Cannibal

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2003 01:22:56 vasta tsitaadiga

tuli lihtsalt tahtmine midagi enda nimega panna, ja silm sobis häste.. vereimejasilm on ta nimi.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2003 04:00:46 vasta tsitaadiga

Endal on homemade pilt seal minu id'st. Mis oleks enamasti lumehunt. Sai niuke verbitud teha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2003 16:48:42 vasta tsitaadiga

(S.i.C.) kirjutas:
avatariks panin enda l6usta icon_confused.gif polnud midagi paremat panna beer_yum.gif


Mul ka oma lõust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 30.05.2003 23:09:03 vasta tsitaadiga

'cause I love this car 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2003 22:43:54 vasta tsitaadiga

bob marley thumbs_up.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2003 22:54:48 vasta tsitaadiga

Selle pildi tegemiseks kasutasin proget "Paint".
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 19:45:05 vasta tsitaadiga

Aru ma ei saa.Avatari lingiks panin :
http://www.hot.ee/voh123/
Aga kuda see sinna on sattunud(praegune)?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2003 20:01:43 vasta tsitaadiga

Õnnestus väiksemaks teha aga silmad läksid töö käigus kaotsi.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 07.06.2003 13:16:08 vasta tsitaadiga

vot mina ei oska endale avatari panna, algul oli mingine krdi powerranger vms...see oli eriti labane, siis tuli tuuker-kantoss, aga mis sa sest kantossi ikka vahid, nüüd siis 1 asjalik mees(nagu minagi 8) )
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.06.2003 11:23:57 vasta tsitaadiga

ikka vaheldus, ikka vaheldus
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telempe
Kreisi kasutaja
Telempe

liitunud: 02.11.2002




sõnum 08.06.2003 11:47:20 vasta tsitaadiga

lihtsalt kasutajanimi Photoshopis mudituna
_________________
ORLY? I hardly know her!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.06.2003 18:18:05 vasta tsitaadiga

I luv Desert Eagle icon_biggrin.gif See on põhiline põhjus icon_wink.gif Siis sai veel mingi lahe font tiritud ja Photoshopis seda veits mooditud ja oli kohe nimi ka avataris thumbs_up.gif
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 08.06.2003 18:34:57 vasta tsitaadiga

Cobra[EST] kirjutas:
I luv Desert Eagle icon_biggrin.gif See on põhiline põhjus icon_wink.gif Siis sai veel mingi lahe font tiritud ja Photoshopis seda veits mooditud ja oli kohe nimi ka avataris thumbs_up.gif


ja mis fondi nimeks?

_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cbr
HV Guru
cbr

liitunud: 01.09.2002




sõnum 08.06.2003 19:00:21 vasta tsitaadiga

War Machine
_________________
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krr
Kreisi kasutaja
krr

liitunud: 21.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2003 15:51:47 vasta tsitaadiga

minu arvates saab siin olla ainult yks vastus (kui just enda nägu avatariks pole): sellepärast, et see on nii cool pilt 8)

ps. wave twisters ylikõva film thumbs_up.gif

_________________
the future sound of london
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 22.06.2003 16:48:03 vasta tsitaadiga

Nimi siis sellest, et (üliväga)väikest viisi rebel ja riime saab ikka pidevalt laotud,
avatar- no kes meist ei armastaks dilbertit ja eriti SL piix tõlkeid sellele...

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 22.06.2003 22:39:39 vasta tsitaadiga

see avantar pärineb ühest vanast mängust(1996) Chaos Overloros. see on üks käigustratsteegia, kus pead vallutama linna ja saad selleks palgata mitmesuguseid tegelasi. seeal pildipeal on üks võimsamaid, kui mitte võimsaim...

mix panin oma avantaariks???
- minumeelest näeb see pilt jumala stiilne välja
- see on üks väheseid mänge mis minul orginaal on
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pavelnec
HV Guru
pavelnec

liitunud: 06.11.2002




sõnum 18.07.2003 21:36:55 vasta tsitaadiga

suvi on käes ja panin suveavatari, kui lumi on maas siis panen vana tagasi icon_smile.gif
beer_yum.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 176
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 19.07.2003 09:19:02 vasta tsitaadiga

Et nagu minu avatar vist enam lähemat kommenteerimist ei vaja. Arvan, et kõik saavad aru, kust kohast see pärit on icon_wink.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 19.07.2003 21:32:28 vasta tsitaadiga

Mul on selline avatari, sest mingi tyyp( kelle kasutajanime ma ei mäleta) tuli ideele ona pildi avatarix panna.. ja ex ma läksin mõttega kaasa:D
_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tuhkur
HV veteran
Tuhkur

liitunud: 16.07.2002




sõnum 19.07.2003 23:58:56 vasta tsitaadiga

Fast&Furious, on näiteks üks (väidetavalt)
_________________
____________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rolik
HV vaatleja
Rolik

liitunud: 18.06.2003




sõnum 20.07.2003 00:02:23 vasta tsitaadiga

minu avatar kujutab mu unelmate arvutit, mida ma vaba hetke olemasolul kohe ehitama hakkan! icon_biggrin.gif

Muide, mul just tekkis selline idee, et kui ma kasti loputuskasti asemele panen, siis on mul kohe vesi pealetõmbamiseks, ja aktiivne vesijahutus ka olemas!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2003 18:07:39 vasta tsitaadiga

i have this beacause i love football 8)
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2003 20:56:54 vasta tsitaadiga

why did you do that for icon_lol.gif
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 21.07.2003 12:35:53 vasta tsitaadiga

Minu nimi tuleb hüüdnimest Muda Koon , mis pidi tähendama Hiiumaal porikalossi ( hüüdnimi jalanõusest mida tööjuures kannan). Avatar on maha vehitud teate küll mis firma logolt.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muda
HV kasutaja
muda

liitunud: 11.11.2002




sõnum 21.07.2003 23:55:37 vasta tsitaadiga

ok ei kasuta . mis see tähendus küll olla võib kuna pole ise mingi vene keele spets.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.07.2003 11:54:15 vasta tsitaadiga

Vist mudak, ehk lollpea(diblakas)v.m.s
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keytron
HV veteran

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2003 16:54:05 vasta tsitaadiga

Avatari muutus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 26.07.2003 18:02:17 vasta tsitaadiga

icon_smile.gif endale meeldib kah isetehtud ikka rohkem
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 03:21:24 vasta tsitaadiga

mulle lihtsalt juhtus selline avatar mess.be s peale..vinge või mis icon_razz.gif nimi tuli kah kunagi..kuid muidu olen enne painmaker kui killer...aga noh see painkillah on natuke räpim versioon (kuigi räppi vihkan icon_razz.gif)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 27.07.2003 03:30:08 vasta tsitaadiga

English motherfucker?

darn nii hea lause beer_yum.gif

kui keegi muidugi avatarilt välja loeb icon_wink.gif

_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2003 22:23:24 vasta tsitaadiga

Puhastasin veits teemat.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
macstevo
HV vaatleja
macstevo

liitunud: 28.07.2003




sõnum 01.08.2003 22:31:21 vasta tsitaadiga

mul on selle pärast, et mässan eJay-ga muusikat teha
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 03.08.2003 12:01:43 vasta tsitaadiga

On selline moiste nagu "patsiga poiss". Mida see symboliseerib? Pikad juuksed vist
boheemlust, ainult et mitte ikka paris boheemlus, rohkem nagu vaikekodanluse ja
boheemluse ristsugutis (paris lahtiseid juuksei ikka ei julge kanda), loppkokkuvottes emase imago. Motsin siis et kui juba siis juba.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jarmo
HV kasutaja
Jarmo

liitunud: 04.04.2003




sõnum 03.08.2003 18:55:40 vasta tsitaadiga

Oma silm on kuningas 8)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2003 21:04:01 vasta tsitaadiga

LordVader kirjutas:
On selline moiste nagu "patsiga poiss". Mida see symboliseerib? Pikad juuksed vist
boheemlust, ainult et mitte ikka paris boheemlus, rohkem nagu vaikekodanluse ja
boheemluse ristsugutis (paris lahtiseid juuksei ikka ei julge kanda), loppkokkuvottes emase imago. Motsin siis et kui juba siis juba.

Ütleksin et emase imago on hoopis sellel mehel kes teise mehe juukseid vahib icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mehe välimus on naiste jaoks mitte teiste meeste jaoks. Nüüd kus sina enda oletustega leidisid "patsiga poiste" juurest mõiste väikekodanlus, siis mis sa arvad mis mõiste ma sama lambist enda faktide kaudu sinu kohta tuletada võiksin. icon_rolleyes.gif
icon_evil.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2003 21:38:15 vasta tsitaadiga

pika patsiga poisid on nii nunnud 8)
teeks nii, et kõigil pikajuukselistel on oma pilt avatarina kohustuslik icon_razz1.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2003 22:27:45 vasta tsitaadiga

1-2-3
Töötad seda logo omavas ettevõttes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LordVader
Lõuapoolik
Lõuapoolik
LordVader

liitunud: 19.07.2002




sõnum 04.08.2003 23:59:43 vasta tsitaadiga

dober kirjutas:

Mehe välimus on naiste jaoks mitte teiste meeste jaoks.


Nii et voib vabalt valja naha kasvoi nagu siga, peaasi et "panna" saab. icon_biggrin.gif
Isane lugu.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 6 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2003 02:55:37 vasta tsitaadiga

Minu arvates näevad rohkem teise soenguga inimesed sead välja mitte viisakad ja soliidsed "patsiga poisid" icon_razz.gif
Miks sa ei pane samuti enda portreepilti endale avatariks, saavad inimesed sind ka vastu kommenteerida. Ilma nagu pole võrdne või mis. Muidu isane lugu tõesti, järelikult neid mehi see mis mingid omast arust isased nendest arvavad, muretsema ei pane, vaid mõtlevad naiste peale.

Ei no minul pohui mis keegi minust arvab või mis nalju ta omade samaarenenud sõpradega, omas kodus, omaette, teisi inimesi häirimata, teeb, aga see on kindel et kui keegi suvaline türanärija, millised inimesed kõik minu jaoks täiesti lohid ja kaugeltki mitte mehed, niisama tänavapeal või ühistrantspordis mitmekesi sõprade seltsis ja loomulikult jokkis või pilves olekus, (ilma pole ju kuskilt seda julgust võtta) icon_mad.gif mindagi omaette sellel teemal kobisema hakkab siis on tavaliselt olnud ikka vaja neile kehavigastusi tekitada. Kahju peaks olema sellistest, ea poolest meestest, aga noh, eks mõnda on algkoolis palju kiusatud, äkki saavad veel enne surma sellistest tempudest üle.

Ühe lausega siis, mingi türanärimine ja kobisemine ei kuulu tõesti mehetegude alla, valgust ja armastust teile. icon_biggrin.gif
Loodan et sina LordVader ei ole nii madal inimene


viimati muutis dober 05.08.2003 03:01:51, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aquarius
HV vaatleja
Aquarius

liitunud: 04.10.2002




sõnum 05.08.2003 03:00:55 vasta tsitaadiga

Ma lihtsalt olen Juan Pablo Montoya fänn icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2003 05:37:18 vasta tsitaadiga

InterFace kirjutas:
sest äääästi kuri olen >icon_wink.gif


sina kuri? icon_rolleyes.gif
hmm..ma ei teagi miks mul see avatar on...

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Miks kellelgi on just selline avatar nagu tal on? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.