Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 20.04.2012 21:25:54 vasta tsitaadiga

Kindle Touchile tuli update. Muuhulgas lisati landscape.
http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/?nodeId=200790650
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2012 21:44:36 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Kindle Touchile tuli update. Muuhulgas lisati landscape.
http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html/?nodeId=200790650


Ajeee, tänud sulle teavituse eest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 21.04.2012 00:10:32 vasta tsitaadiga

Mis siina ikka jamada, värviline E-ink Triton ära võtta icon_smile.gif http://www.hanvon.com/en/products/ebook/products-C920.html

http://www.jetbook.net/

Kirvehind hetkel veel.

Aga see selleks. Ma vist ainuke imelik, kellele see 6" on liiga väike ja olen kahevahel Amazoni DX või Pocketbook ProBook 902 http://www.pocketbookreader.com/PocketBook_902.html

Mida soovitate?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 21.04.2012 09:14:04 vasta tsitaadiga

soovija kirjutas:
Mis siina ikka jamada, värviline E-ink Triton ära võtta icon_smile.gif http://www.hanvon.com/en/products/ebook/products-C920.html
Nice, 1600x1200 resoga. Ei tea kuidas ekraani refreshrate olla võiks sel? Igatahes päris ahvatlev, koomiksite lugemiseks olekski tarvis miskit asjalikku icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 09:21:43 vasta tsitaadiga

ei ole neid suuremaid käes hoidnud, aga pigem ei soovitaks, kuna mõlemad on vanad mudelid, turul olnud juba üle 3 aasta ning hinnad endiselt suhteliselt kirved. Ma arvan, et just suuremate lugerite osas peaks varsti midagi uut turule tulema. 6 tolline ekraan on nt Amazoni enda raamatue lugemiseks väga ok, aga PDF-i lugemine on küll jube piin ja räme #####.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soovija
Kreisi kasutaja
soovija

liitunud: 26.12.2004




sõnum 21.04.2012 11:24:53 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
soovija kirjutas:
Mis siina ikka jamada, värviline E-ink Triton ära võtta icon_smile.gif http://www.hanvon.com/en/products/ebook/products-C920.html
Nice, 1600x1200 resoga. Ei tea kuidas ekraani refreshrate olla võiks sel? Igatahes päris ahvatlev, koomiksite lugemiseks olekski tarvis miskit asjalikku icon_smile.gif


Eks uuri järgi icon_wink.gif

http://www.youtube.com/watch?v=ViZnxN0lidc

NB! Hanvon vist ise ei müügi seda, aga selle rebrand on Jetbook Color, mis on kahes vormis:
499 dollarit on tavalise stylusega
599 dollarit on sellise skänniva peniga

Ja ega see E-ink Triton midagi üleloomulikku polegi, lihtsalt üks layer värvifiltrit must-valge ekraani peal. Aga boy kuidas need värvid näevad head välja icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2012 11:51:47 vasta tsitaadiga

Mnjah, aga sellise hinna eest saaks juba ala kindle'i ja iPadi (või mõne muu tabla) endale muretseda,ok ruumi võtab rohkem aga funktsionaalsust ka juures. Isiklikult ei ole väga ajakirjade ja koomiksite lugemiseks kasutanud kindle'it, nii et värviline e-ink jätab küll külmaks, eriti sellise hinna juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2012 11:17:34 vasta tsitaadiga

Hoiatus kindle ja tõenäoliselt teiste lugerite kasutajatele:
kuuma päikse käes lugemine ei ole soovitatav.

Enda kindlele piisas ~10min otsese päikse käes lugemisest, tagakülg päikse suunas, et aparaat korralikult läbi küpseks icon_biggrin.gif Nii kaua, kui lugesin, polnud asjal häda midagi, aga kui tund hiljem toas olles tahtsin lugemist jätkata oli ekraan triipe täis ning ainult all vasakus nurgas väikse alapeal uuenes pilt. Igasugu (cold) reboodid ei aidanud karvarõdki.


Amazonile saatsin supporti kirja juba ära, et mis nüüd saab. Ostust möödas suts alla poolteise aasta, seega vist garantii ei kehti enam kuid eks näis, mis saab.


[edit]
Sai nendega natuke chatitud oma probleemist. Kuna aastane garantii on läbi, siis tasuta ei asendata. Küll aga andsid uue kindle keyboardi soodukaga 65$ eest, koos postikuludega siis ~$105. Katkise pean ka tagasi saatma, kuid selle eest maksma ei pea.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 12:08:55 vasta tsitaadiga

hea, et hoiatasid, kuna ei tuleks selle pealegi, et selline jama võiks juhtuda. Ometi kõikides Kindle reklaamides on naeratavad kodanikud oma lugerit vabas õhus päikse käes kasutamas icon_smile.gif Kuna enda Kindle Eestist ostetud, kavatsen sellise juhtumi korral rõhuda 2-aastasele garantiile.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2012 12:11:52 vasta tsitaadiga

No eks mul oli see ka suht ekstreemolukord kus tumedavärviline kindle oli päiksekiirtega risti. Tagumine osa läks vahepeal nii tuliseks, et kätt vastu panna ei saanud icon_biggrin.gif

Muidu mis 2a garantiist sa räägid? Amazon ise tundub pakkuvat 1a: http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200144500

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 12:13:05 vasta tsitaadiga

tigane, eks iga tume asi läheb päikese käes kuumaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 12:15:42 vasta tsitaadiga

jah, Amazonil on 1 aasta garantiid ja ka kohalik kaupmees pakub aastast, aga seda ta veel ei tea, et tarbijakaitseseadus kohustub teda eraisikule 2 aastast garantiid pakkuma icon_biggrin.gif

ja loomulikult on kindlasti parem sellise olukorra tekkimist juba eos vältida ning nahast/tekstiilist kaaned peaksid samuti aitama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2012 12:15:52 vasta tsitaadiga

tigane kirjutas:
jah, Amazonil on 1 aasta garantiid ja ka kohalik kaupmees pakub aastast, aga seda ta veel ei tea, et tarbijakaitseseadus kohustub teda eraisikule 2 aastast garantiid pakkuma icon_biggrin.gif
Kust oma kindle'i ostsid? Kui tellisid otse amazonist, nagu mina, siis ma ei näe loogikat mille järgi peaks see 2a kehtima imporditud tootele. Kui sul on mingit infot selle kohta, miks ja kuidas see peaks töötama loeks huviga.

Kui ostsid läbi mõne kohaliku edasimüüja siis muidugi teine asi ning pead minema neid tüütama.


Tbh siis olen suht rahul, et amazon mind lihtsalt seenele ei saatnud, et oma lollusest aparaadi ära lõhkusin.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"


viimati muutis Ho Ho 09.07.2012 12:17:10, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 12:16:44 vasta tsitaadiga

Sellised hirmujutud, et ma vist ilma puhurita ei julge nüüd õue lugema minna.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.07.2012 12:18:22 vasta tsitaadiga

Olen varem tundide kaupa õues päikse käes lugenud, lihtsalt eile oli esimene kord, kui kasutasin kindlet kaitseks, et päike silma ei paistaks. Natukenegi päiksega nurga alla keerates või kergelt varjus hoides pole häda midagi.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tigane
HV kasutaja

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 12:19:23 vasta tsitaadiga

minu luger kohaliku raamatupoe käest ostetud. Amazoni klienditeenindus on muidugi super, aga eks selliste müügimahtude juures on võimalik kliendile rohkem keskenduda kui seda teevad kohalikud kaupmehed.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 14:56:35 vasta tsitaadiga

Ei imestaks üldse, kui Amazon vahetakski ümber. Mul vahetati ümber need orikad nahkkaaned. Minu esimese põlvkonna kaante hambad põhjustasin miskipärast seadme kokkujooksmist. Seade koos kaantega juba mingi 1,5a+ vanad, aga uued kaaned saatsid. Need uued kaaned maksid transa ja maksudega rohkem siis juba kui Kindle ise...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 13.07.2012 12:51:51 vasta tsitaadiga

Uus kindle saabus eile hommikul. Katkist hakkan tagasi saatma millagil järgmine nädal.

Avastasin ka ühe sutsu totra probleemi. Nimelt kindle storest ostetud nodi uuele aparaadile ei ole võimalik korraga saata. Tuleb ühekaupa kas netis või aparaadis endas tõmmata. Mitmekümne teose korral sutsu tüütu tegevus.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2012 21:27:18 vasta tsitaadiga

Selline probleem. Uus Kindle Touch, registreerisin just ära, aga kõik peale amazoni enda accounti lisatud raamatud on kadunud. St lugesin mingi teost 2 päeva, siis ühekorra lülitan sisse ja kadunud. Kui USB taha lükata siis näitab, et kõik istub Kindle'is nagu peab.

Tegin Reset Device'i ära, viskasin viimase firmware'i peale, proovisin niisama copyda ja Calibre'ga lisada, ikka sama jant, lihtsalt ei näita :S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2012 19:31:58 vasta tsitaadiga

Kellelgi sellist isendit ka on?
http://www.barnesandnoble.com/p/nook-simple-touch-with-glowlight-barnes-noble/1108046469

juttude järgi tundub olevat vähemalt sama hea kui Kindle touch, või parem, paljuski just oma lisavalgustuse pärast.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikh
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 15:14:46 vasta tsitaadiga

Kindlel läks ekraan katki ja raalimeistrites öeldi, et ekraan maksab 60£. Kas keegi on sarnase probleemi puhul kusagilt odavamat abi saanud? Või tahab keegi minu oma juppideks soetada?

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 31.08.2012 15:20:50 vasta tsitaadiga

Kui garantii kehtib võta amazoniga ühendust. Väga ei imestaks, kui tasuta uue saadavad.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erikh
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2012 18:10:47 vasta tsitaadiga

Lugesin ka, et üsna kergekäeliselt saadavad uue, aga garantii on kahjuks läbi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2012 11:41:26 vasta tsitaadiga

soovitaks ikkagi nendega ühendust võtta, nad võivad sulle uue kindle koos garantiiga müüa sell 60£ eest või odavamalt..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 23:55:51 vasta tsitaadiga

Uued Kindle lugerid siis avalikustatud nüüd icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2012 23:59:16 vasta tsitaadiga

Need uued Paperwhite Kindle'id näevad mustas päris sex välja küll, aga hetkel veel ei raatsi rahakotti tuulutama hakata, hall Kindle teenib hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 01:07:48 vasta tsitaadiga

tundub, et tuleb hakata uue kindle peale mõtlema. see valgustusega ekraan Paperwhite'l on minu jaoks eriti ahvatlev ... loodetavasti need tulevad ikka meile ka müügile, praegu pre-orderit igatahes teha ei saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 01:28:17 vasta tsitaadiga

Jube kahju, et Paperwhite Kindle4 vormingus ei tule.
Puuteekraan ja aesteetiliselt madalam väljanägemine ei meelita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 01:35:16 vasta tsitaadiga

Mario., must puhas raam on esteetiliselt "madalam" väljanägemine?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 06:48:58 vasta tsitaadiga

Tühi, laialt lahmakas raam; millest ristküliku sisesuunas liikudes võib! kohata ekraani, ei ole eriti maitsekas stiilivõte.
Saan aru, et infrapunasensorid, aga siin ei ole võimalik puhta raami osas mingitki kompromissi korraldada, kui seadme kuvar näib lukuauk keset laia pinda.

Maitsekas pragmaatilisus;


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Char
HV kasutaja
Char

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 09:15:22 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Tühi, laialt lahmakas raam; millest ristküliku sisesuunas liikudes võib! kohata ekraani, ei ole eriti maitsekas stiilivõte.
Saan aru, et infrapunasensorid, aga siin ei ole võimalik puhta raami osas mingitki kompromissi korraldada, kui seadme kuvar näib lukuauk keset laia pinda.

Maitsekas pragmaatilisus;




google translate? icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.09.2012 10:35:26 vasta tsitaadiga

Eh, ei tulnudki värvilise e-ink ekraaniga mudelit icon_sad.gif
Tuleb siis alternatiive otsima hakata

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 11:07:10 vasta tsitaadiga

Seda võiks isegi jub kaaluda, eks näe millal siis Eestisse saab ja mis hinnaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2012 11:23:43 vasta tsitaadiga

Papewhite võtaks ligi küll kui saaks alla €100 kätte, üle selle hind ei pane väga Kindle4'a välja vahetama.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2012 12:58:38 vasta tsitaadiga

Ilmselt ei ole värviline e-ink tehnoloogia jätkuvalt piisavat tootmisküps.
Lootsin et Paperwhite saab füüsilised lehekülje vahetamise nupud.
Nende puudumine on praeguse Kindel Touchi juures ainus puudus.
Parem kontrast, reso ja valgustus on muidugi arvestatav edasiminek.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2012 12:45:35 vasta tsitaadiga

Keegi on juba pabervalge ära tellinud? Kaaned on ikka jõhkra hinnaga, neil odavamaid analooge ka leidub?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 11:41:49 vasta tsitaadiga

http://www.bekkelund.net/2012/10/22/outlawed-by-amazon-drm/
Ei oskagi seisukohta võtta ... igapäevaga üha rohkem peale surutav digimaailm on tegelikult üsna julm .. ma ei kujuta ette, et pood tuleks mu riiulist raamatuid ära võtma, kui neile midagi ei meeldi enam
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2012 12:45:02 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
http://www.bekkelund.net/2012/10/22/outlawed-by-amazon-drm/
Ei oskagi seisukohta võtta ... igapäevaga üha rohkem peale surutav digimaailm on tegelikult üsna julm .. ma ei kujuta ette, et pood tuleks mu riiulist raamatuid ära võtma, kui neile midagi ei meeldi enam
Kui liitud Amazoniga, kui nende juurde konto teed siis nõustud kasutajatingimustega.

JOKK. Minule ka selline olukord ei meeldi ning ei plaani kasutada võimalusel sedasorti teenuseid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kriiks
HV kasutaja

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.10.2012 15:01:18 vasta tsitaadiga

Õnneks olen ma alati amazonist ostetud raamatutest kohe drm-free versiooni konvertinud, kindluse ja mugavuse mõttes :p
Samuti kui peres on 2 lugerit, poleks muidu omavahel võimalik raamatuid vahetada ja mind tõesti ei loksuta "lubatud kasutada vaid ühes seadmes" jama, raamatuid on alati laenatud ja vahetatud. Mul pole midagi raamatu ostmise vastu, aga kas mu naime/mees/laps seda ka just täpselt samalt seadmelt peaks lugema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
satik
HV vaatleja

liitunud: 31.10.2004




sõnum 02.11.2012 19:32:45 vasta tsitaadiga

kas mingi nipiga Kindle Paperwhite otse Amasonist Eestisse tellida kah annab? Amazon.com lehet tellides öeldakse, et siit sa seda Eestisse saata ei saa ja mine international lehele http://www.amazon.com/dp/B007HCCOD0?country=EE Sellel lehel aga paperwhite ei pakuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2012 20:07:53 vasta tsitaadiga

satik, uuri äkki kriso.ee'st millal neile mudelid jõuavad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zebra
HV kasutaja
Zebra

liitunud: 18.03.2004




sõnum 06.11.2012 23:11:44 vasta tsitaadiga

Tellisin Netikuller'ist Kindle Paperwhite ära. Ei tea, millal kohale jõuab. Suht kirvehinnaga, kui aus olla - 150€.
Hilja meenus, et UK's on sõpru ka, kes oleks võinud edasi saata soodsamalt. (£109+saatmine)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.11.2012 09:55:20 vasta tsitaadiga

Zebra kirjutas:
Hilja meenus, et UK's on sõpru ka, kes oleks võinud edasi saata soodsamalt. (£109+saatmine)
Kas UK'st saadetud kindle'le saab Eestist raamatuid peale osta? Soovitaks selle enne välja uurida kui keegi aparaadi hangib omale.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 10:04:46 vasta tsitaadiga

Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 07.11.2012 10:07:02 vasta tsitaadiga

Hmm, ok. Kunagi seda uurisin jäi asi sutsu segaseks ning kindluse mõttes võtsin USA oma + tellin nodi ainult USAst. Eks peab vist vahel ka UK värke uurima siis icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 10:08:35 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Hmm, ok. Kunagi seda uurisin jäi asi sutsu segaseks ning kindluse mõttes võtsin USA oma + tellin nodi ainult USAst. Eks peab vist vahel ka UK värke uurima siis icon_smile.gif

Billing aadressi pead UKsse sättima ka lisaks, sama nagu USAst ostes vist. Sai need nii ammu seatud, et enam ei mäletagi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 10:13:24 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud.



ja ühele hetkel Amazon otsustab, et see ikka ei meeldi neile ja on kasutajatingimuste vastuolus ja teeb wipe-off... icon_rolleyes.gif nagu seal ülalpool toodud viitel kirjeldatakse.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 10:14:35 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
gan3b kirjutas:
Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud.



ja ühele hetkel Amazon otsustab, et see ikka ei meeldi neile ja on kasutajatingimuste vastuolus ja teeb wipe-off... icon_rolleyes.gif nagu seal ülalpool toodud viitel kirjeldatakse.

ja siis taastatakse, nagu lõpptulemus vist oli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 10:20:48 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
gan3b kirjutas:
Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud.



ja ühele hetkel Amazon otsustab, et see ikka ei meeldi neile ja on kasutajatingimuste vastuolus ja teeb wipe-off... icon_rolleyes.gif nagu seal ülalpool toodud viitel kirjeldatakse.

Hoiad backuppi oma kettal icon_smile.gif Tegelikult pole nagu Amazon kunagi mõista andnud, et talle selline asi ei meeldi. US ja UK versioonide vahe ikka keeleline rohkem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2012 11:21:01 vasta tsitaadiga

Krisole kirjutasin hiljuti kirja ja ütlesid, et "võibolla kunagi veebruaris 2013". Ei saksast, Usast ega UKst Eestisse tellida ei saa, Kusjuures euroopa piires saaks selle tarneaegade järgi ikka järgmisel aastal kätte.
Ameerikast saaks isegi Detsembri keskel, nii et kui kohapeal on sõber, siis on ehk asjal jumet, pole uurinud kas seal muudes poodides neid ka vabamüügis on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  E-raamatute ning e-lugerite(e-reader) arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.