|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
20.04.2012 21:44:36
|
|
|
Ajeee, tänud sulle teavituse eest!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
21.04.2012 09:14:04
|
|
|
Nice, 1600x1200 resoga. Ei tea kuidas ekraani refreshrate olla võiks sel? Igatahes päris ahvatlev, koomiksite lugemiseks olekski tarvis miskit asjalikku
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
21.04.2012 09:21:43
|
|
|
| ei ole neid suuremaid käes hoidnud, aga pigem ei soovitaks, kuna mõlemad on vanad mudelid, turul olnud juba üle 3 aasta ning hinnad endiselt suhteliselt kirved. Ma arvan, et just suuremate lugerite osas peaks varsti midagi uut turule tulema. 6 tolline ekraan on nt Amazoni enda raamatue lugemiseks väga ok, aga PDF-i lugemine on küll jube piin ja räme #####.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
soovija
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2004
|
21.04.2012 11:24:53
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Nice, 1600x1200 resoga. Ei tea kuidas ekraani refreshrate olla võiks sel? Igatahes päris ahvatlev, koomiksite lugemiseks olekski tarvis miskit asjalikku  |
Eks uuri järgi
http://www.youtube.com/watch?v=ViZnxN0lidc
NB! Hanvon vist ise ei müügi seda, aga selle rebrand on Jetbook Color, mis on kahes vormis:
499 dollarit on tavalise stylusega
599 dollarit on sellise skänniva peniga
Ja ega see E-ink Triton midagi üleloomulikku polegi, lihtsalt üks layer värvifiltrit must-valge ekraani peal. Aga boy kuidas need värvid näevad head välja
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
21.04.2012 11:51:47
|
|
|
| Mnjah, aga sellise hinna eest saaks juba ala kindle'i ja iPadi (või mõne muu tabla) endale muretseda,ok ruumi võtab rohkem aga funktsionaalsust ka juures. Isiklikult ei ole väga ajakirjade ja koomiksite lugemiseks kasutanud kindle'it, nii et värviline e-ink jätab küll külmaks, eriti sellise hinna juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.07.2012 11:17:34
|
|
|
Hoiatus kindle ja tõenäoliselt teiste lugerite kasutajatele:
kuuma päikse käes lugemine ei ole soovitatav.
Enda kindlele piisas ~10min otsese päikse käes lugemisest, tagakülg päikse suunas, et aparaat korralikult läbi küpseks Nii kaua, kui lugesin, polnud asjal häda midagi, aga kui tund hiljem toas olles tahtsin lugemist jätkata oli ekraan triipe täis ning ainult all vasakus nurgas väikse alapeal uuenes pilt. Igasugu (cold) reboodid ei aidanud karvarõdki.
Amazonile saatsin supporti kirja juba ära, et mis nüüd saab. Ostust möödas suts alla poolteise aasta, seega vist garantii ei kehti enam kuid eks näis, mis saab.
[edit]
Sai nendega natuke chatitud oma probleemist. Kuna aastane garantii on läbi, siis tasuta ei asendata. Küll aga andsid uue kindle keyboardi soodukaga 65$ eest, koos postikuludega siis ~$105. Katkise pean ka tagasi saatma, kuid selle eest maksma ei pea.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
09.07.2012 12:08:55
|
|
|
hea, et hoiatasid, kuna ei tuleks selle pealegi, et selline jama võiks juhtuda. Ometi kõikides Kindle reklaamides on naeratavad kodanikud oma lugerit vabas õhus päikse käes kasutamas Kuna enda Kindle Eestist ostetud, kavatsen sellise juhtumi korral rõhuda 2-aastasele garantiile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.07.2012 12:11:52
|
|
|
No eks mul oli see ka suht ekstreemolukord kus tumedavärviline kindle oli päiksekiirtega risti. Tagumine osa läks vahepeal nii tuliseks, et kätt vastu panna ei saanud
Muidu mis 2a garantiist sa räägid? Amazon ise tundub pakkuvat 1a: http://www.amazon.com/gp/help/customer/display.html?nodeId=200144500
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.07.2012 12:13:05
|
|
|
| tigane, eks iga tume asi läheb päikese käes kuumaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
09.07.2012 12:15:42
|
|
|
jah, Amazonil on 1 aasta garantiid ja ka kohalik kaupmees pakub aastast, aga seda ta veel ei tea, et tarbijakaitseseadus kohustub teda eraisikule 2 aastast garantiid pakkuma
ja loomulikult on kindlasti parem sellise olukorra tekkimist juba eos vältida ning nahast/tekstiilist kaaned peaksid samuti aitama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.07.2012 12:15:52
|
|
|
| tigane kirjutas: |
jah, Amazonil on 1 aasta garantiid ja ka kohalik kaupmees pakub aastast, aga seda ta veel ei tea, et tarbijakaitseseadus kohustub teda eraisikule 2 aastast garantiid pakkuma  |
Kust oma kindle'i ostsid? Kui tellisid otse amazonist, nagu mina, siis ma ei näe loogikat mille järgi peaks see 2a kehtima imporditud tootele. Kui sul on mingit infot selle kohta, miks ja kuidas see peaks töötama loeks huviga.
Kui ostsid läbi mõne kohaliku edasimüüja siis muidugi teine asi ning pead minema neid tüütama.
Tbh siis olen suht rahul, et amazon mind lihtsalt seenele ei saatnud, et oma lollusest aparaadi ära lõhkusin.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
viimati muutis Ho Ho 09.07.2012 12:17:10, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.07.2012 12:16:44
|
|
|
Sellised hirmujutud, et ma vist ilma puhurita ei julge nüüd õue lugema minna.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.07.2012 12:18:22
|
|
|
Olen varem tundide kaupa õues päikse käes lugenud, lihtsalt eile oli esimene kord, kui kasutasin kindlet kaitseks, et päike silma ei paistaks. Natukenegi päiksega nurga alla keerates või kergelt varjus hoides pole häda midagi.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
tigane
HV kasutaja
liitunud: 19.12.2006
|
09.07.2012 12:19:23
|
|
|
| minu luger kohaliku raamatupoe käest ostetud. Amazoni klienditeenindus on muidugi super, aga eks selliste müügimahtude juures on võimalik kliendile rohkem keskenduda kui seda teevad kohalikud kaupmehed.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
09.07.2012 14:56:35
|
|
|
| Ei imestaks üldse, kui Amazon vahetakski ümber. Mul vahetati ümber need orikad nahkkaaned. Minu esimese põlvkonna kaante hambad põhjustasin miskipärast seadme kokkujooksmist. Seade koos kaantega juba mingi 1,5a+ vanad, aga uued kaaned saatsid. Need uued kaaned maksid transa ja maksudega rohkem siis juba kui Kindle ise...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
13.07.2012 12:51:51
|
|
|
Uus kindle saabus eile hommikul. Katkist hakkan tagasi saatma millagil järgmine nädal.
Avastasin ka ühe sutsu totra probleemi. Nimelt kindle storest ostetud nodi uuele aparaadile ei ole võimalik korraga saata. Tuleb ühekaupa kas netis või aparaadis endas tõmmata. Mitmekümne teose korral sutsu tüütu tegevus.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
26.07.2012 21:27:18
|
|
|
Selline probleem. Uus Kindle Touch, registreerisin just ära, aga kõik peale amazoni enda accounti lisatud raamatud on kadunud. St lugesin mingi teost 2 päeva, siis ühekorra lülitan sisse ja kadunud. Kui USB taha lükata siis näitab, et kõik istub Kindle'is nagu peab.
Tegin Reset Device'i ära, viskasin viimase firmware'i peale, proovisin niisama copyda ja Calibre'ga lisada, ikka sama jant, lihtsalt ei näita :S
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
erikh
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2004
|
31.08.2012 15:14:46
|
|
|
Kindlel läks ekraan katki ja raalimeistrites öeldi, et ekraan maksab 60£. Kas keegi on sarnase probleemi puhul kusagilt odavamat abi saanud? Või tahab keegi minu oma juppideks soetada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
31.08.2012 15:20:50
|
|
|
Kui garantii kehtib võta amazoniga ühendust. Väga ei imestaks, kui tasuta uue saadavad.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
erikh
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2004
|
31.08.2012 18:10:47
|
|
|
| Lugesin ka, et üsna kergekäeliselt saadavad uue, aga garantii on kahjuks läbi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
01.09.2012 11:41:26
|
|
|
| soovitaks ikkagi nendega ühendust võtta, nad võivad sulle uue kindle koos garantiiga müüa sell 60£ eest või odavamalt..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
06.09.2012 23:55:51
|
|
|
Uued Kindle lugerid siis avalikustatud nüüd
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
06.09.2012 23:59:16
|
|
|
| Need uued Paperwhite Kindle'id näevad mustas päris sex välja küll, aga hetkel veel ei raatsi rahakotti tuulutama hakata, hall Kindle teenib hästi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
07.09.2012 01:07:48
|
|
|
| tundub, et tuleb hakata uue kindle peale mõtlema. see valgustusega ekraan Paperwhite'l on minu jaoks eriti ahvatlev ... loodetavasti need tulevad ikka meile ka müügile, praegu pre-orderit igatahes teha ei saanud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.09.2012 01:28:17
|
|
|
Jube kahju, et Paperwhite Kindle4 vormingus ei tule.
Puuteekraan ja aesteetiliselt madalam väljanägemine ei meelita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
07.09.2012 01:35:16
|
|
|
| Mario., must puhas raam on esteetiliselt "madalam" väljanägemine?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
07.09.2012 06:48:58
|
|
|
Tühi, laialt lahmakas raam; millest ristküliku sisesuunas liikudes võib! kohata ekraani, ei ole eriti maitsekas stiilivõte.
Saan aru, et infrapunasensorid, aga siin ei ole võimalik puhta raami osas mingitki kompromissi korraldada, kui seadme kuvar näib lukuauk keset laia pinda.
Maitsekas pragmaatilisus;
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Char
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
07.09.2012 09:15:22
|
|
|
| Mario. kirjutas: |
Tühi, laialt lahmakas raam; millest ristküliku sisesuunas liikudes võib! kohata ekraani, ei ole eriti maitsekas stiilivõte.
Saan aru, et infrapunasensorid, aga siin ei ole võimalik puhta raami osas mingitki kompromissi korraldada, kui seadme kuvar näib lukuauk keset laia pinda.
Maitsekas pragmaatilisus;
|
google translate?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.09.2012 10:35:26
|
|
|
Eh, ei tulnudki värvilise e-ink ekraaniga mudelit
Tuleb siis alternatiive otsima hakata
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
07.09.2012 11:07:10
|
|
|
| Seda võiks isegi jub kaaluda, eks näe millal siis Eestisse saab ja mis hinnaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.09.2012 11:23:43
|
|
|
Papewhite võtaks ligi küll kui saaks alla €100 kätte, üle selle hind ei pane väga Kindle4'a välja vahetama.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
08.09.2012 12:58:38
|
|
|
Ilmselt ei ole värviline e-ink tehnoloogia jätkuvalt piisavat tootmisküps.
Lootsin et Paperwhite saab füüsilised lehekülje vahetamise nupud.
Nende puudumine on praeguse Kindel Touchi juures ainus puudus.
Parem kontrast, reso ja valgustus on muidugi arvestatav edasiminek.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
08.10.2012 12:45:35
|
|
|
| Keegi on juba pabervalge ära tellinud? Kaaned on ikka jõhkra hinnaga, neil odavamaid analooge ka leidub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
23.10.2012 12:45:02
|
|
|
Kui liitud Amazoniga, kui nende juurde konto teed siis nõustud kasutajatingimustega.
JOKK. Minule ka selline olukord ei meeldi ning ei plaani kasutada võimalusel sedasorti teenuseid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kriiks
HV kasutaja
liitunud: 24.01.2003
|
23.10.2012 15:01:18
|
|
|
Õnneks olen ma alati amazonist ostetud raamatutest kohe drm-free versiooni konvertinud, kindluse ja mugavuse mõttes :p
Samuti kui peres on 2 lugerit, poleks muidu omavahel võimalik raamatuid vahetada ja mind tõesti ei loksuta "lubatud kasutada vaid ühes seadmes" jama, raamatuid on alati laenatud ja vahetatud. Mul pole midagi raamatu ostmise vastu, aga kas mu naime/mees/laps seda ka just täpselt samalt seadmelt peaks lugema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
satik
HV vaatleja
liitunud: 31.10.2004
|
02.11.2012 19:32:45
|
|
|
| kas mingi nipiga Kindle Paperwhite otse Amasonist Eestisse tellida kah annab? Amazon.com lehet tellides öeldakse, et siit sa seda Eestisse saata ei saa ja mine international lehele http://www.amazon.com/dp/B007HCCOD0?country=EE Sellel lehel aga paperwhite ei pakuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
renhoelder
HV veteran

liitunud: 19.06.2003
|
02.11.2012 20:07:53
|
|
|
| satik, uuri äkki kriso.ee'st millal neile mudelid jõuavad?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Zebra
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2004
|
06.11.2012 23:11:44
|
|
|
Tellisin Netikuller'ist Kindle Paperwhite ära. Ei tea, millal kohale jõuab. Suht kirvehinnaga, kui aus olla - 150€.
Hilja meenus, et UK's on sõpru ka, kes oleks võinud edasi saata soodsamalt. (£109+saatmine)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.11.2012 09:55:20
|
|
|
| Zebra kirjutas: |
| Hilja meenus, et UK's on sõpru ka, kes oleks võinud edasi saata soodsamalt. (£109+saatmine) |
Kas UK'st saadetud kindle'le saab Eestist raamatuid peale osta? Soovitaks selle enne välja uurida kui keegi aparaadi hangib omale.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.11.2012 10:04:46
|
|
|
Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud.
_________________ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
07.11.2012 10:07:02
|
|
|
Hmm, ok. Kunagi seda uurisin jäi asi sutsu segaseks ning kindluse mõttes võtsin USA oma + tellin nodi ainult USAst. Eks peab vist vahel ka UK värke uurima siis
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.11.2012 10:08:35
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Hmm, ok. Kunagi seda uurisin jäi asi sutsu segaseks ning kindluse mõttes võtsin USA oma + tellin nodi ainult USAst. Eks peab vist vahel ka UK värke uurima siis  |
Billing aadressi pead UKsse sättima ka lisaks, sama nagu USAst ostes vist. Sai need nii ammu seatud, et enam ei mäletagi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
07.11.2012 10:13:24
|
|
|
| gan3b kirjutas: |
| Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud. |
ja ühele hetkel Amazon otsustab, et see ikka ei meeldi neile ja on kasutajatingimuste vastuolus ja teeb wipe-off... nagu seal ülalpool toodud viitel kirjeldatakse.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
07.11.2012 10:14:35
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud. |
ja ühele hetkel Amazon otsustab, et see ikka ei meeldi neile ja on kasutajatingimuste vastuolus ja teeb wipe-off... nagu seal ülalpool toodud viitel kirjeldatakse. |
ja siis taastatakse, nagu lõpptulemus vist oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
07.11.2012 10:20:48
|
|
|
| namstoop kirjutas: |
| gan3b kirjutas: |
| Saab. Kindle asukohta annab kahe klikiga muuta USA ja UK vahet, koguaeg niimoodi soodukaga raamatuid ostnud. |
ja ühele hetkel Amazon otsustab, et see ikka ei meeldi neile ja on kasutajatingimuste vastuolus ja teeb wipe-off... nagu seal ülalpool toodud viitel kirjeldatakse. |
Hoiad backuppi oma kettal Tegelikult pole nagu Amazon kunagi mõista andnud, et talle selline asi ei meeldi. US ja UK versioonide vahe ikka keeleline rohkem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
07.11.2012 11:21:01
|
|
|
Krisole kirjutasin hiljuti kirja ja ütlesid, et "võibolla kunagi veebruaris 2013". Ei saksast, Usast ega UKst Eestisse tellida ei saa, Kusjuures euroopa piires saaks selle tarneaegade järgi ikka järgmisel aastal kätte.
Ameerikast saaks isegi Detsembri keskel, nii et kui kohapeal on sõber, siis on ehk asjal jumet, pole uurinud kas seal muudes poodides neid ka vabamüügis on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|