Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 16.05.2003 20:12:27 vasta tsitaadiga

Doc Cannibal kirjutas:
jurandi kodukas:Hinne 1.89 Hindajaid 189 Kommentaare: 8
miks nii väike skoor on? kas siis tõesti rahvas Jurandit mitte kui üldse ei austa? icon_neutral.gif
kas sellist eestit me siis tahtsimegi..

No praegu on Jurand ju 5 ndal kohal oma skooriga. kas see on siis halb tulemus???
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 16.05.2003 20:55:44 vasta tsitaadiga

ennäe, kas tõesti veel üks HV kasutaja osaleb
http://portal.hot.ee/?konkursspage=zappp
icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2003 00:58:54 vasta tsitaadiga

njaa thumbs_down.gif jurand langenud seitsmendaks... icon_razz.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 17.05.2003 01:22:25 vasta tsitaadiga

Ja alles nüüd siis sain tead kui läbi on. Te ikka oskate. Oleks võinud ka wordi korraks käima lüüa paar pilti ja ja asi vask. Leht valmis. Kõige parem oleks olnud ikka tühileht. Täitsa valge. Tekst valgel taustal.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2003 02:24:22 vasta tsitaadiga

tere jälle, tänan kõiki toetuse eest, kes senimaani jurandi kodukat hinnanud on. tahtsin lihtsalt mainida, et hetkel esindab jurandi kodukas omas kategoorias eestlasi, sest praegusel hetkel on jurandi koduleht seal kaheksas ja... seitse esimest lehte on kõik venekeelsed. mitte seda, et venelased halvad oleksid, aga kahjuks märkasin, et nii mitmelgi neist on kokkulangevusi jurandi kodukaga.
sain sealt ka paar huvitavat ideed, mis ma jurandi kodukale lisan arvatavasti mingi aja pärast - näiteks üliväike ja raskesti loetav tekst, mida hetkel jurandi kodukal veel ei ole, samuti peaks lisama parema hiireklõpsu ära keelava skripti, mida ma kah nägin seal tistel esimeste seas oelvatel lehtedel vähemalt ühe korra. arenguruumi on!

ja Andium, ma mõtlesin tükk aega, aga ma ei saa kahjuks aru, mida sa öelda tahtsid. äkki täpsustad. mismoodi "Ja alles nüüd siis sain tead kui läbi on"??? misasi on läbi? ja "te ikka oskate"? kes oskab? mida oskab? ja see "tekst valgel taustal" - see ongi ju tegelikult vist kõige parem kujundus ju - ilma igasuguste segavate elementideta... ähh, selgita palun natuke
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2003 10:02:08 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Kõige parem oleks olnud ikka tühileht. Täitsa valge. Tekst valgel taustal.

Nagu minul vä icon_razz1.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
carramba
läburaator
läburaator
carramba

liitunud: 06.03.2002




sõnum 17.05.2003 10:52:58 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
sest praegusel hetkel on jurandi koduleht seal kaheksas ja... seitse esimest lehte on kõik venekeelsed. mitte seda, et venelased halvad oleksid, aga kahjuks märkasin, et nii mitmelgi neist on kokkulangevusi jurandi kodukaga.



_________________
he came,he got banned,he logged out - R.I.P
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grozmot
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2002




sõnum 17.05.2003 15:26:31 vasta tsitaadiga

hinadsin ka paari 5- ga.ja ladusin mõnele eriti piraadile paar ühte
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 17.05.2003 15:29:40 vasta tsitaadiga

grozmot kirjutas:
hinadsin ka paari 5- ga

heh2...

tsitaat:

Üks hindaja võib ühte lehte konkursi vältel hinnata vaid ühe korra .. Selle eest, et sama kasutaja ei annaks ühele lehele hindeid mitmekordselt, hoolitseb meie intelligentne infosüsteem. Kui selline tegevus avastatakse, tühistatakse kõik selle isiku poolt antud hinded.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2003 15:31:05 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
tsitaat:

Üks hindaja võib ühte lehte konkursi vältel hinnata vaid ühe korra .. Selle eest, et sama kasutaja ei annaks ühele lehele hindeid mitmekordselt, hoolitseb meie intelligentne infosüsteem. Kui selline tegevus avastatakse, tühistatakse kõik selle isiku poolt antud hinded.

Ja kuidas nad seda kindlaks teevad?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 17.05.2003 15:35:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja kuidas nad seda kindlaks teevad?

võimalusi on palju - sama ip, sama brauser, sama ... veel miski..., veel arvatavasti ka hääletamisel mingi seaduspära esinemine (n. kui on erinevatelt ip-delt, mis erinevad näiteks ühe numbri poolest, pandud mingile saidile 10 ühte erinevate kasutajanimede all kahe minuti jooksul, siis on üsna selge, et keegi on neid hindeid ladunud kusagil arvutiklassis lihtsalt) arvuti annab ju neti teel igasugust infot välja, väga kerge on tuvastada, kes ja kuidas hindas

ma ootan suure huviga, mis juhtub siis, kui lõpuks hääletamine läbi on ja osa hääli muudetakse kehtetuks. ma arvan, et siis paljud venelaste saidid kaovad nagu naksti eestotsast kindlasti ära. see ei ole ju reaalne, et nende poolt nii palju hääletatakse. kusagil seal kommentaaris mainiti, et nii läheb igal aastal ja läheb ilmselt ka seekord.

ja veel kui vaadata, siis paljud lehed seal eesotsas on ju totaalne sisutu crap. kujundus võib ju olla 5+, aga kui sisu puudub, siis pole kujundusel erilist mõtet.


ja üks tähelepanek selle teema kohta - kuigi poste siia teemasse on väidetavalt 358, ei ole seda teemat statistika osas "most active topics" all kusagil näha, kuigi seal on teemad alates 339-st vastusest hetkel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2003 16:57:50 vasta tsitaadiga

Mina küll näen.
_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 17.05.2003 17:01:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mina küll näen.

nüüd on jah. järeldan, et ilmselt ei muutu statistika (või selle üksikud elemendid) mitte kogu aeg vaid perioodiliselt mingi ajavahemiku tagant
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 17.05.2003 18:44:26 vasta tsitaadiga

Ma pidasin võistlust silmas. Ma ei teadnud selle toimumisest midagi siis ka selle pärast ütlesin, et te oleksite võin teavitada minule. Et kui läbi oli siis alles sain teate kätte. Ja kes oskab see oli lihtsalt nii sama.
tekst valgel taustal- see oleks minu lehekülg olnud mis ma oleks hoti võistlusse osalema pannud. icon_lol.gif
Vader müts maha sinu ees, et püüdsid aru saada mida ma kribasin. Loodan, et nüüd on arusaadav.

Minul on küsimus java scripti kohta, et millega on keelatud paremnupp ära. Miks see siis nagu mitte sobiv ei ole. Kõige parem oleks, kui ei saaks kusagilt scripti kätte. Jurandi leht pidi olema negatiivne mitte kahevahel pendeldama. Samuti oleks ka vaieldav, kui paremanuppule klikates tuleb menüü lahti.
Kas see on hea või paha.
Mitmes lõpuks olid siis.

Oli siis sinul vää Trainspotting

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 17.05.2003 21:19:35 vasta tsitaadiga

Sai siis ka omapoolne toetus jurandile antud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2003 03:23:45 vasta tsitaadiga

no mis toimub, ei mahu mulle pähe... jurandi "noorem vend" (pange tähele vilkuvat pilti üleval, liikuvat teksti, plinkivaid värve. ja taas - parem hiireklahv ära keelatud... ei no selle asja peab ikka jurandi kodukale kindlasti lisama. see asi on nõme sellepoolest, et kõiki neid asju, mida saab parema hiireklahviga, saab ju ka muudmoodi teha, asi on ainult väikeses mugavuses. tminu meelest täiesti mõttetu on paremat hiireklahvi ära keelata ja panna tekkivasse alert aknasse mingi tobe tekst) -

http://portal.hot.ee/?konkursspage=vincecarter
ja keskmine hinne on ülikõrge ning hääletajaid on ülipalju...

säh sulle konkurssi, kus samas kategoorias peavad võistlema 3. kursuse tudeng ja heal juhul 6. klassi õpilane. selles suhtes olen natuke pettunud, et vanuseliselt ei lähe need kategooriad kohe kuidagi.

ja minu meelest võiks edaspidi olla nii, et on kaks eraldi kategooriat veel - venekeelsetele lehtedele ja eestikeelsetele. sest vene lehed matavad praegu oma läbuga teised lehed täiesti ära. vabandust, see võib sobida vene kultuuriruumi, aga mulle kui eesti keelt kõnelevale ja läänemeelse tauustaga inimesele tunduvad need venepärase ilmselt siis nende mõistes "stiilse" kujunduse ja piraatlusele kalduva sisuga lehed väga nigelad.

tänan endiselt kõiki toetuse eest, kes on seda avaldanud.

ja muuseas - ma olen täiesti kindel, et jurandi kodukas ei saa zürii kohaselt parimate lehtede sekka, sest on liiga off mainstream. kui üldse, siis äärmisel juhul võib tulla mingi "erikoht", mis siis spetsiaalselt selleks tekitatakse, aga ega ma eriti lootust üleval ei hoia.

ma arvan, et kui ma ajateenistusest tagasi tulen, siis peab vist ikka jurandi kodukale tegema mingi flashiasjanduse kah külge, sest praegu tundub, et hääletatakse mitte lehte ja lehe sisu vaid ainult flashi ja kõik, mis vähegi ekraanil sujuvalt liigub ja hajub, on "väga hea leht"
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 18.05.2003 12:20:08 vasta tsitaadiga

Panin ka omaltpoolt 5 kirja. See leht on minu arvates ju tegelikult väga kasulik, ikkagi õppeotstarbeline! Nii mõnelgi "webmasteril" tuleks sellega tutvuda.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
univerzoid
HV kasutaja
univerzoid

liitunud: 17.03.2003




sõnum 18.05.2003 14:04:32 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
huvitav asjaolu - konkursil osalevate lehekülgede arv muutub... mõni aeg tagasi oli kategoorias "12-20" igatahes 616 lehte, nüüd 611

panen siia igaks juhuks hetkeseisuga lehtede arvu, eks siis pärast on kohe näha, kui palju on muutunud:

Kuni 12-aastased 66
12-20-aastased 611
21-45-aastased 256
Üle 45-aastased 20
Firmade koduleheküljed 88
Klubide ja sõpruskondade koduleheküljed 178


hetkel on muutunud:
12-20-aastased 609

kahju, et pole nimekirja üleval, mis lehed maha võeti... tahaks kohe kangesti näha, miks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grozmot
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2002




sõnum 18.05.2003 21:07:21 vasta tsitaadiga

univerzoid kirjutas:
grozmot kirjutas:
hinadsin ka paari 5- ga

heh2...



Mul on firma email kah seal thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.05.2003 21:10:05 vasta tsitaadiga

tere
vaatasin, et jurandi kodukas on nüüd mitu päeva järjest stabiilselt langenud keskmise hinde poolest. seega oletan, et HinnaVaatluse hääletamisvarud on otsakorral. aga järsku leidub siiski mingi väike "varu"... väga tahaks näha, et jurandi kodukas satuks viiekümne lehe hulka. hetkel on koht minu lugemist järgi kõikide eraisikute gruppide osas 49. võib muidugi arvata, et osa lehti kukub eestpoolt ära (näiteks need venelaste piralehed, mis arvatavasti diskvalifitseeritakse), aga ega sellele lootma ei saa jääda.
eks ma tüütan siin hirmsasti kõiki selle mangumisega ära, aga kuna ma lubasin mitu kuud tagasi siinsamas teemas osaleda hoti kodulehtede konkursil, siis ma seda ka aktiivselt teha kavatsen.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 20.05.2003 22:54:31 vasta tsitaadiga

Kulla vader aga see on juba lõppenud. Hääletamine on juba amuuu läbi. Ära sellega üle enam pinguta eks. Ise tahtsin häält anda aga polnud võimalik.
Selle pärast ma postitasingi oma postituse.
Vaata üles siis näed, millest sa eelmine kord aru ei saanud.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2003 00:40:56 vasta tsitaadiga

Andium, hääletamine kestab kuni 21 mai kell 14:00, seega saab praegusest hetkest alates veel umbes 13 tunni jooksul hääletada. kui sul hääletamine ei õnnestunud, siis on muidugi väga halvasti. vaheta brauserit näiteks, äkki aitab.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allakas
HV kasutaja
allakas

liitunud: 31.01.2003




sõnum 21.05.2003 11:57:36 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
Ja alles nüüd siis sain tead kui läbi on. Te ikka oskate. Oleks võinud ka wordi korraks käima lüüa paar pilti ja ja asi vask. Leht valmis. Kõige parem oleks olnud ikka tühileht. Täitsa valge. Tekst valgel taustal.


saan ka alati alles siis teada, kui asi juba pea läbi on icon_mad.gif

_________________
...ich weiss von nix!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2003 13:17:15 vasta tsitaadiga

alla 50 minuti veel hääletada ja jurandi kodukas on kusagil seal 70-ndate hulgas üldarvestuses. peab vist esiviiekümnest suu puhtaks pühkima ja lootma zürii tähelepanule. no see selleks, aga kõige rohkemteeb meele mustaks ikkagi see, et edetabelis on päris eesotsas lehti, kus on kohe näha, et näiteks flash ei ole inimese enda tehtud vaid lihtsalt mingi template. üks selline leht on "viljar web", mis praegu omas kategoorias kuuendal kohal. ja huvitav, et inimesed vist ei saa aru või mis viga on, aga kommentaarides lehte ikkagi kiidetakse...
ja veel ühel eespool oleval kodulehel nägin hiire kõrval tilpnemas mingisugust layerit, umbes nagu jurandi kodukal. siin ei ole midagi muud enam öelda, kui tuua ainult võrdlus, miks ei saa inimesed eestis presidenti otse valida või miks rahva hääl tegelikult euroliiduga liitumist ei otsusta - nimelt seetõttu, et rahvas lihtsalt ei tea (puuduvad teadmised, info, koolitus jne.), mis on hea ja mis ei ole. seetõttu ei saa rahva kätte ka liiga suurt võimu anda.

ja ei puutu asjasse, aga eile toimus mul arvestus aines "veebilehtede koostamine" - kuna võis ülesanded valmispandud pakettidest ise valida, siis sain üsna lihtsa. "5" tuli kergesti. all on tulemus - natuke javascripti, map ja css. paar pisikest viga tuli kogemata kiirustamise tõttu sisse, aga 99% külasjajatest neid ilmselt ei märka.
http://www.hot.ee/darth2/arvestus/
ja ausalt öeldes, võib tunduda küll enda upitamisena, aga mulle tundub, et isegi see väike näputöö on parem, kui paljud hoti konkursil eesotsas olevad tööd. ikka ülimadal tase on sellel aastal.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 21.05.2003 15:25:10 vasta tsitaadiga

Nii minugi hääl seal on.

Mis puudutab templeite jah neid on seal palju. Eelmisel korral, kui selgusid võitjad oli nende seas template kasutajaid. Aga siin tuleb vahet teha kas seda on muudetud või siis jäetud samaks.
Kui sõeluda hotis osavõtjad ära siis seõlapeale jääb väga vähe, kes on ise teinud. On muidu kaks eriasja üks on disainer ja teine on programeerija. Tänapäeval peab oskama inimene mõlemat aga eestis just disainereid on väga vähe. See oli lisa.
Siis näidiseid on ka kahte sorti ühed on need mis programmidega kaasas on ja teised kellegi teisepoolt tehtud, mida pakutakse netis. Siin on väga suur erinevus sees.

Nii minu idee on järgmine. Jurandi lehti on väga palju. Lausa kubiseb nendest. Kusagil ei räägita milline on siis õige leht. Igalpool toonitakse, et nää jlle jurandi koduka sarnane. Ei tohi the. Mida siis tohib teha? inimene ei tea seda.
Ma soovitaksin sinul teha paraleelsed viited õigele asjale, kuidas peaks olema. Siis et soovitad tegijal midagi vältida ja midagi millegi asemele kasutada. Maht on väga suur aga ise plaanisin seda teha aga aega kahjuks ei ole. Loodan et said aru. Pärast seletan paremini.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2003 00:31:36 vasta tsitaadiga

väga imelik - hoti konkursi reeglites on selgelt kirjas, et "Keskmise hinde alusel koostatakse esialgne edetabel kõrgeima keskmise hinde saanud lehekülgedest, mis riputatakse 22. mail välja aadressile www.hot.ee.", aga hetkel on käes juba 23. mai, aga lubatud nimekirja ei paista kusagil olevat.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 23.05.2003 10:05:21 vasta tsitaadiga

Konkursi avalik hindamine on lõppenud!

Praegu hindab lehekülgi konkursi zurii ning konkursi võitjad avalikustatakse 30. mail.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2003 10:11:32 vasta tsitaadiga

30. mail küll jah, see asi on reeglites SAMUTI kirjas, nagu ka see, et 22. mail pannakse üles 50 kõrgeima hinde saanud lehte. aga isegi praegu pole neid lehti veel kusagil üleval. ma ootaks hotilt ikkagi iseenda poolt kehtestatud reeglitest kinnipidamist.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
telefoon
HV vaatleja

liitunud: 05.05.2003




sõnum 01.06.2003 21:39:02 vasta tsitaadiga

Vaatasin võitjaid ja millegipärast seal jurandit ei olnud..ei tia miks icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2003 22:23:12 vasta tsitaadiga

võib-olla sellepärast, et züriiliikmed lihtsalt ei jõudnud kõiki lehti läbi vaadata. jurandi lehel olev kaunter luges nii vähe inimesi nende hinnatavate päevade jooksul, et züriiliikmeid oli minu meelest itunduvalt rohkem.
aga imelik, et ei ole tulemuste kohta zürii poolt ühtegi kommentaari. no kama. ei meedinud mulle see konkurss eriti - reeglite eiramine, mingite venelaste piralehed - näiteks publiku hääletusel 12-20 esimeseks tulnud lehel on retsil kombel mp3-sid üleval, aga ometi lehte ei diskvalifitseeritud, kuigi reeglite kohaselt oleks pidanud.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 01.06.2003 22:59:59 vasta tsitaadiga

Alles nüüd siis taipad. Kui ma eelmine kord võtsin osa. Siis oli sama asi. Mina tahtsin teada saada mitmendaks ma siis kokkuvõttes jäin. Saatsin kirja aga nad vastasid, et klientide huvides ei tohi nad seda teavitada. No kamaan, kas siis omanik ka ei tohi teada saada mitmendaks ta jäi. Seal ei ole mingit pingerida ka kes, kui kaugele jõudis. Siis ei teavitata ka, kes nagu kinga said jne. Ma juba siis kahtlesin selle konkursi õigsuses.

Aa vader mida siis arvad minu pakutud ideest.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 01.06.2003 23:16:09 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

ja ei puutu asjasse, aga eile toimus mul arvestus aines "veebilehtede koostamine" - kuna võis ülesanded valmispandud pakettidest ise valida, siis sain üsna lihtsa. "5" tuli kergesti. all on tulemus - natuke javascripti, map ja css. paar pisikest viga tuli kogemata kiirustamise tõttu sisse, aga 99% külasjajatest neid ilmselt ei märka.
http://www.hot.ee/darth2/arvestus/
ja ausalt öeldes, võib tunduda küll enda upitamisena, aga mulle tundub, et isegi see väike näputöö on parem, kui paljud hoti konkursil eesotsas olevad tööd. ikka ülimadal tase on sellel aastal.


mis selle lingiga juhtus?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 02.06.2003 10:58:23 vasta tsitaadiga

Eelmine kord sai kah enda lehega hoti konkursist osa v6etud. Leht oli, nagu ta oli. Sisu ei olnud just k6ige tugevam, aga kujundusega n2gin vaeva (küll te teate, millest jutt k2ib). V6istluse algus oli paljulubav. Olin pidevalt esimise kymne, kahekymne hulgas. Aga siis, kui k2tte hakkasid j6udma otsustavad hetked, t6usid nagu f88niksid tuhast, mustmiljon venelaste lehte??? Mina, kui suhteliselt aus inimene, ei loonud endale uusi kasutajaid, et endale hindeid panna. Tahtsin ausalt esimise viiekymne hulka tulla, aga lootusetu... Hindajad ei pidanud oma t2htp2evadest samamoodi kinni. L6pptulemused tulid alles 3 p2eva hiljem ja kui ma v6itjaid vaatasin, siis... oeh, ei tahaks parem kommenteeridagi. Igayks tehku sellest omad j2reldused. Mina aga leian, et kogu see systeem on seal parajalt m2da.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 02.06.2003 21:37:02 vasta tsitaadiga

Samuti kes garanteerib seal õigsuse. See nõnda nimeatatud kinniste uste taga. Ennem ma ei usu, kui olen mingit tõestus materjali näinud. Siis kui mina võtsin osa oli selline asi, et venelastel ja mõndadel oli veel üle tuhande hääletaja aga kui kodukalt vaatasin siis oli natsa üle 100. Ime oli see, et inimene võitis ka midagi. mingi lohutus värgi.
Tärkas hea idee võiksite väikse uuringu teha nõnda nimetatud hoti võistluse üle. Kuidas, mis, millal, miks toimib/toimub.
Arvan, et see pakub ka teistele väga palju huvi, kuidas tegelikult lood on. Võite veel HV-le kõva promo the ja endale ka. Oleks ise sellest huvitatud aga aega kipub väheks jääma. Mis kostate. Lendate peale.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2003 13:07:05 vasta tsitaadiga

Jurand võiks veel lisada võimaluse, et kõik brauserid tema lehte ei näitaks! Et osasid asju oleks võimalik ainult IE-ga vaadata. Ja siis veel nipsakalt panna kiri, et teda teised ei huvita!
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.06.2003 13:18:25 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
Jurand võiks veel lisada võimaluse, et kõik brauserid tema lehte ei näitaks! Et osasid asju oleks võimalik ainult IE-ga vaadata. Ja siis veel nipsakalt panna kiri, et teda teised ei huvita!


icon_lol.gif said inspiratsiooni kodanik käiguvahetilt? Mina siiski jurandi lehele tervikuna sellist võimalust ei pooldaks... või siis üks eraldi eriti ahvatleva nimega link, mis ükskõik millise brauseri ja resolutsiooni puhul millega üritatakse lehte näha genereerib vastuseks, et kahjuks on see leht nähtav mingi veid teistsugustel tingimustel (näiteks: lähen IEga resol 1024x768 - kirjutatakse, et sobilik on Netscape resolutsioonil 800x600. Lähen netscapega, siis kirjutatakse, et sobilik on Opera resolutsioonil 1600x1200 etc etc etc). Krt, tegelt oleks see isegi päris lahe. ja ei tohiks ju väga raskesti teostatava olla?

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 10.06.2003 16:49:02 ... vasta tsitaadiga

On see jurandi kodukas mis ta on aga tsekkige seda siin icon_lol.gif .Sattusin sellele täitsa juhuslikult ja kohe mitte ei saa seda teistega jagamata jätta.soovitan leht läbi kammida ja natuke aega varuda,et asjast ikka korralik ylevaade saada.Ps,keerake kõllidel vol võimalikult madalaks kui ei taha just kõrvavärdjaks jääda....elamusi siis
http://hot.ee/jyrisoo/
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jumbu
HV Guru
Jumbu

liitunud: 07.01.2002




sõnum 02.07.2003 22:14:50 vasta tsitaadiga

siin on ilmselt Jurandi sugulase tehtud leht... thumbs_down.gif
_________________
modepensionil
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elitegamer
HV kasutaja
Elitegamer

liitunud: 24.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2003 03:05:00 vasta tsitaadiga

Jumbu kirjutas:
siin on ilmselt Jurandi sugulase tehtud leht... thumbs_down.gif


heroes of midnight and magic 4 ?

ROFL! icon_lol.gif icon_lol.gif

...uurige veel seda lehte (http://www.zone.ee/zero96) ....ja leiate ehk veel jurandiga sarnaseid elemente icon_biggrin.gif
"Minu Arvuti" on lahe icon_biggrin.gif IRWWW
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeiC
Bännitud


liitunud: 18.06.2003




sõnum 09.07.2003 10:46:03 vasta tsitaadiga

BLAHH! See muusika ja need värvid phuihhH! OHh god damn! Need pammy pildid siis ainuksed asjad mis olid korralikud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoperniK
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 09.07.2003 20:24:06 vasta tsitaadiga

KeiC kirjutas:
BLAHH! See muusika ja need värvid phuihhH! OHh god damn! Need pammy pildid siis ainuksed asjad mis olid korralikud! thumbs_up.gif

Pammy pildid???kulla mees....ei oskagi sulle midagi öelda kui get a life icon_wink.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MC Riot
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 09.07.2003 22:02:49 vasta tsitaadiga

Minu suureks imestuseks ei ole HinnaVaatluses mainitud klassikut Marko Seppa... Kõigile siis vaatamiseks
http://www.geocities.com/markosepp/indexold.html
Hoiatuseks: tegu ei ole keerleva-pöörleva lehega, asi on tõsine vanakooli kodulehekülg, mida vaadates süda härdaks läheb...

_________________
MC Riot
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allakas
HV kasutaja
allakas

liitunud: 31.01.2003




sõnum 10.07.2003 12:05:51 vasta tsitaadiga

MC Riot kirjutas:
Minu suureks imestuseks ei ole HinnaVaatluses mainitud klassikut Marko Seppa... Kõigile siis vaatamiseks
http://www.geocities.com/markosepp/indexold.html
Hoiatuseks: tegu ei ole keerleva-pöörleva lehega, asi on tõsine vanakooli kodulehekülg, mida vaadates süda härdaks läheb...

see on hea küll, aga jurandi on siiski üle

_________________
...ich weiss von nix!
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 21:49:23 vasta tsitaadiga

homme saab jurandi kodukas aastaseks! teen ettepaneku kuulutada 7. detsember nüüd ja edaspidi iga-aastaseks rahvusvaheliseks sisutute kodulehekülgede päevaks
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvdzoid_est
HV veteran
dvdzoid_est

liitunud: 03.12.2003




sõnum 06.12.2003 21:51:32 vasta tsitaadiga

See ettepanek ei pruugi HVst lekkida "rahvaste vahele."
_________________
See on minu tagasihoidlik arvamus.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2003 21:56:13 vasta tsitaadiga

dvdzoid_est kirjutas:
See ettepanek ei pruugi HVst lekkida "rahvaste vahele."


No äkki piisab kui siin teda iga aasta 7ndal detsembril meenutada icon_lol.gif

PS: dvd vader ka sõjaväest väljasaanud icon_wink.gif
Meie lotoprojekte vaatad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2004 02:39:50 vasta tsitaadiga

siia teemasse sobib see vist nagu rusikas silmaauku: http://www.partytentcity.com/
tundub, et ongi sellise taotlusega tehtud lehekülg, et kuidas ei tohi olla, aga äkki ei olegi... raske öelda. kuramuse liiga detailne info on seal üleval - pildid iga asja kohta ja puha

ttt kirjutas:
dvd vader ka sõjaväest väljasaanud icon_wink.gif
Meie lotoprojekte vaatad?

olen väljas jah. vaatan jah projekte, aru midagi ei saa (ja samamoodi pööras ka vist jumal maailmale selja - ei viitsinud enam lihtsalt) 8)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
plazas
HV kasutaja
plazas

liitunud: 24.02.2004




sõnum 28.02.2004 21:47:12 vasta tsitaadiga

mina paneks su hullumajja !
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_789
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004




sõnum 28.02.2004 22:54:28 vasta tsitaadiga

Kahju, et juurandi leht rahva "tungival" soovimisel Hot.ee kodulehekülgede konkurssist edasi ei saanud. icon_razz.gif
Kõige lahedam "juurandil" on ikka see downloadide kogumik, mida ehib free Bonzi buddy. icon_lol.gif

_________________
"Audaces fortuna juvat!" (Julgeid kroonib edu!)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wari
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.11.2002




sõnum 02.03.2004 22:03:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://www.partytentcity.com/

ajab südame pahax...
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  "Minu kodukas!!!!!" - Jurandi kodukas mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.