Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  kuidas leidsid tee HV-sse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 04:50:32 vasta tsitaadiga

Esimene kontakt HV foorumiga oli siis, kui sõber M@trixi internetikohvikus K-Arvutisalongi teemat näitas, vist ikka paar aastat enne liitumist. Teemat oli pull lugeda, kuid unustasin HV ja lobisesin jutukates jms, kui vahel netti sain. icon_razz.gif
Uuesti pöördusin tagasi aga siis, kui kooli arvutiklassis d3t'd HVs nägin. Mõni kuu sai niisama loetud, lõpuks tüütas ära ja tahtsin ka ise postitama hakata. Ja nii see alguse sai, nüüd istun pea kogu aja siin. icon_smile.gif
Kusjuures HV avalehel oli mul kasutaja juba varem. Toona arvasin, et samade andmetega saab ka foorumisse sisse logida, kuid ei saanud, foorumisse registreerimise link ei hakanud ka silma.

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 09:54:27 vasta tsitaadiga

hinnavaatluse enda saiti mäletan juba 90-ndate lõpust, aga foorumit hakkasin lugema 2003. suvel. Mobiiltelefonide alafoorum pakkus enim pinget tol ajal.
Sügise algul registreerusin.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 24.09.2006 12:19:25 vasta tsitaadiga

sõber näitas selle koha kätte, kui uut emaplaati otsima hakkasin endale. Niiet alguse sai see äri pärast, sõbra soovitusel.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 24.09.2006 13:23:55 vasta tsitaadiga

Sattusin siia netis surfates.
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 14:22:30 vasta tsitaadiga

Ma sain kõlakaid kasutaja Jumbu käest
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 15:21:09 vasta tsitaadiga

Ise käisin HV-st igasuguste jubinate hindu vaatamas (neti.ee kaudu leidsin lehe). Mingil hetkel avastasin, et siin on foorum ka olemas. Käisin ikka seda vahel lugemas. Kui teada sain, et sõber siia regatud on, siis tegin omale kah konto ja sellest saati käin võimaluse korral iga päev siin uurimas mis teoksil icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 24.09.2006 15:38:46 vasta tsitaadiga

HV avastasin enda jaoks siis kui mul arvuti esimest korda tõsiselt katki oli,
sain teada mis viga (aga lahenduseks tuli ikkagi paranduskotta minna kuna viga polnud kodus lahendatav icon_biggrin.gif)
siiamaani pole kahetsenud et regasin
parim foorum 8)
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
punktiir
HV Guru

liitunud: 20.07.2004




sõnum 24.09.2006 15:54:14 vasta tsitaadiga

probleemid linuxiga. tõid mu siia.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2006 19:01:13 vasta tsitaadiga

kõik teed viivad HV-sse. lõppudelõpuks.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.09.2006 22:11:22 vasta tsitaadiga

pole õrna aimugi kuidas sain siia.. kuid see oli täpselt mu sünnipäeval icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eddi
HV veteran
Eddi

liitunud: 12.11.2005




sõnum 25.09.2006 19:43:52 vasta tsitaadiga

Vabandan, et väike offtopic, aga kas HV on Eesti suurim foorum ?
_________________
M: Arvutijuppe ( 2x ddram 256mb, video, korpus, mobo )
M: WV Passat 1993a. Lisainfo PS !
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
8
HV Guru

liitunud: 27.04.2005




sõnum 26.09.2006 03:28:38 vasta tsitaadiga

Eddi kirjutas:
Vabandan, et väike offtopic, aga kas HV on Eesti suurim foorum ?

Ei ole mitte.

Praegu ei hakanud kõike uuesti üle lugema, kuid 2006. aasta alguses oli Eesti edetabel selline:

1. Perekool = 6 200 000 postitust
2. Delfi foorumid = 5 000 000 postitust (kokku):
- sh. Naisteleht = 3 200 000
- sh. Noorteleht = 1 200 000
- sh. Autoleht = 500 000
- sh. VeneDelfi = 80 000
3. HinnaVaatlus = 2 500 000 postitust (alles jäetud 1 100 000)
4. Rate.ee foorum = 1 700 000 postitust (alles jäetud väga väike osa)
5. Msn/Planet foorumid = 1 400 000 postitust


Neist kolme loetletud foorumi tänase seisu vaatamise põhjal võib aga öelda, et praeguseks on need numbrid kasvanud 1,07...1,18 korda. Kuid põhimõtteliselt edetabel ja proportsioonid on ikka samad...
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 17:34:31 vasta tsitaadiga

Isa juhatas teed. Ükskord näitas et sealt saab palju kasulikku infi ning et seal tasub uurida ja nii algaski thumbs_up.gif
Mis kurat see Perekool'i foorum on icon_question.gif icon_rolleyes.gif Pole nagu siukesest kuulnudki icon_smile.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 17:40:33 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
Isa juhatas teed. Ükskord näitas et sealt saab palju kasulikku infi ning et seal tasub uurida ja nii algaski thumbs_up.gif
Mis kurat see Perekool'i foorum on icon_question.gif icon_rolleyes.gif Pole nagu siukesest kuulnudki icon_smile.gif


kui lapse saad, siis näis, kas postitad teatud teemasid ja küsimusi siia foorumisse või leiad tee perekooli 8)
Kui su isa vanaisaks saab, küll juhatab ka siis teed. Näitab, et sealtki saab palju kasulikku infi ning et sealt tasub uurida...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2006 22:14:03 vasta tsitaadiga

Varsti saab 5 aastat, niiet kurat, tõesti ei mäleta... icon_lol.gif
Aga kas mitte polnud HV-l mingeid bännereid ja säärast kraami ning selle järgi siis icon_question.gif
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2006 02:09:18 vasta tsitaadiga

liitusin, et osta arvutikama.
tõeliselt liitusin pärast oma esimest HV kokkutulekut.
see on siis 2003 aasta kevadel - parim otsus üldse beer_yum.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ärihai
HV Guru
ärihai

liitunud: 14.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2006 02:33:48 vasta tsitaadiga

njh tuttav käis pinda, et hakka HV-d kasutama, et see nii hea koht, sai siis proovitud ja täitsa hea icon_biggrin.gif
_________________
Ütle siis mõtle icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marguzzz
Kreisi kasutaja
Marguzzz

liitunud: 31.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2006 11:27:57 vasta tsitaadiga

Sõbra soovitusel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul72
HV kasutaja
raul72

liitunud: 23.03.2006




sõnum 18.11.2006 13:45:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sõbra soovitusel


mina ka....
vaid et sõber tegelikult ei soovitanud...
lihtsalt koguaeg segas mind sellega, et luges HV'st mahlasemaid palu ette...

teemad tunusid huvitavad, nii et ostustasin ka liituda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 27.03.2008 11:35:12 vasta tsitaadiga

Oli vaja vist paar telefoni maha müüa ja otsisin netist foorumeid kus saaks oma mobiiltelefonid maha müüa
Oli toodud paar viided HV foorumile. Nii ma siis siia registreerusin ja kui nägin, et asjadest saab küll odavama hinnaga lahti kui mujal aga kiirelt siis otsustasin, et seda foorumit ma kasutama hakkangi 8) icon_exclaim.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bussy
Kreisi kasutaja
Bussy

liitunud: 14.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 16:11:58 vasta tsitaadiga

Phmt läbi juttude...
kunagi ükt sõber rääkis et ta tuttav sai mingi elu hea töö koha tänu sellele et HV foorumittes tegutses...
Vaatasin siis isegi üle,ja siiani ainult positiivsed kogemused...
Kui võrrelda ülejäänud foorumitega,siis asjalike inimeste protsent on raudselt HVs suurim thumbs_up.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 16:18:09 vasta tsitaadiga

Siin oli asjalik Xbox360 teema icon_lol.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 17:05:15 vasta tsitaadiga

Soovisin osta uut arvutit ja tahtsin siis teada, et mis siis ise juppe valides see oleks kah. Üks tüüp MSN-s soovitaski siis selle puhul HV foorumit, et seal teadjadonud vastavad. Liitumise ajal olin totaalne arvutivõhik riistvara alal ja ei teinud vahet ka DDR ja DDR2 vahel. Siis oli mingisugunegi paus HV-s peale ostuabi päringut ja kellelgi teisel sellil oli õnnestunud minu PW saada ja siis kribas mõnda üksikut posti selle ajaga, kuid siis tulin tüki aja ise tagasi ja vahetasin salasõna kah ära. Kuigi kohati oli vist see minu account bannitudki vms, kuid võin segi ajada millegagi. Igastahes jah, enam pole pidama saanud HV foorumist (nagu teine kodu) ning riistvara kohta tean nüüd ikka nii mõndagi ja pole enam see tüüpiline loll, kes videokaarte ostab VRAM hulga järgi.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 00:25:21 vasta tsitaadiga

sõbra soovitusel.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 00:29:36 vasta tsitaadiga

hv.ee aadress ilmselt jäi silma mingisugusest artiklist
Foorum aga jäi hindade vaatamisel ette.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.03.2008 00:30:42 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
hv.ee aadress ilmselt jäi silma mingisugusest artiklist
Foorum aga jäi hindade vaatamisel ette.
häiris vaatamisel ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 00:32:34 vasta tsitaadiga

Jah, lausa kohutavalt icon_smile.gif

e: muidugi ka seepärast, et saada teada, kuidas oma läpaka proset klokkida icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 00:37:38 vasta tsitaadiga

Oli kunagi plaanis videokaart maha müüa ja siis uus osta, niisiis klassivend soovitas sellist kohta, olevat siit hää hinnaga vanasi kaarte saanud icon_rolleyes.gif
Edaspidi tundus ka suht põnev koht ja hea kraamist kiirelt lahti saada ja odavalt asju osta... thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 29.03.2008 00:58:54 vasta tsitaadiga

1 kord, kui toru foorum oli maas ja mul oli ruttu vaja arvuti komplekteerimisel abi, tegin siia kasutaja ja siia ma ka jäin (toru enam ei uurigi eriti).
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 29.03.2008 10:51:48 vasta tsitaadiga

Huvitas konsoolmängude teemad ning leidsingi siit sellised teemad ja regasin.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 29.03.2008 19:53:53 vasta tsitaadiga

otsisin omale uut arvutit, leht paistis päris asjalik olevat jne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sexi
HV vaatleja
sexi

liitunud: 30.08.2006




sõnum 29.03.2008 20:34:51 vasta tsitaadiga

venna pulmas olid pea koik tegelased hvst icon_smile.gif
_________________
B6 littel sis
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 29.03.2008 20:37:17 vasta tsitaadiga

Olin vist uue videokaardi otsinugutel ja sõber soovitas siis HV positiivseks hakata thumbs_up.gif thumbs_up.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 29.03.2008 20:40:15 vasta tsitaadiga

kevvu, olen süüdi. Mina nägin midagi põnevat kunagi sugulase arvutis ja hakkasin pärima, siin ma nüüd olen.
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 09:12:46 vasta tsitaadiga

Ei mäleta.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 12.08.2008 20:01:05 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu oli selline mäng mida ma sõbraga mängisin nagu businesia. Ja seal sai erinevaid arvuti teemalisi asju toota. Mina aga ei teadnud totaalselt mis ime asi on digilaud mida seal mängus toota sai. Ja siis sõber näitas HinnaVaatluses digilaudade kategooria alt mulle. Ja sedasi ma jõudsin siia esimest korda elus.
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:19:01 vasta tsitaadiga

Täitsa juhuslikult, esimesena leidsin muidugi foorumi, hiljem alles avastasin, et pealeht ka olemas icon_razz.gif
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vops
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:27:25 vasta tsitaadiga

vend ütles, et õlikõva koht icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 20:50:46 vasta tsitaadiga

kui neti sain siis googeldasin igasuguste asjade kohta ja pidevalt olid seal HVF lingid nii et lõpuks andsin alla ja tegin siia konto (vms) icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2008 21:48:35 vasta tsitaadiga

Kunagi ammu väikse ja lollina tutvustati mulle klassivenna onu poolt, kuidas õige piramine käib, ehk siis tirisin esimest korda torust Need for Speedi mingi. Siis mingiaeg oli toru maas ja oli kiri, et abi saamiseks mine torufoorumisse. Sealt siis lugesin ja mingiaeg sealt sain lingi HV-sse. Esimene kuu aega nägin ainult avalehte, siis avastasin foorumi nupukese ja regasin ära ja pooleks aastaks jäi kasutaja seisma. Siis mingi hetk meilikontos nägin kunagist mingit tervitusmeili vms ja siis tulin juba aktiivselt siia. Nii oligi. Torufoorumis käin kord 3-4 kuu jooksul, siin iga päev.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 01.10.2008 18:27:05 vasta tsitaadiga

Uudishimust
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 01.10.2008 18:30:05 vasta tsitaadiga

Kunagi sai oma foorumi teed alustatud Zones.Mis oli ikka omalajal ikka väga pop koht, sealt kuulsin ka HV-st.Eks sai sealt üle tuldud ,too on ikka väga surnud koht.
HV-s on alati midagi lugeda icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Black66
HV Guru
Black66

liitunud: 17.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2008 19:03:12 vasta tsitaadiga

HV'st olin vist ikka päris ammu teadlik. Foorumisse tulin, sest oli vaja paar mobiili maha müüa ja nii ta läks.
Kommentaarid: 419 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 343
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yourfriend
HV veteran
yourfriend

liitunud: 10.05.2005




sõnum 10.10.2008 15:36:52 vasta tsitaadiga

Sõber soovitas ja hakkas meeldima icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 06:56:20 vasta tsitaadiga

Oli mingi probleem arvutiga ja sõber soovitas siia pöörduda.
Igati abivalmis rahvas siin, nagu ikka icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2008 14:17:30 vasta tsitaadiga

Kasutaja Rajareits kaudu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NiFF
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 00:35:47 vasta tsitaadiga

Oli vaja uus arvuti kokku panna ja otsustasin siit abi küsida. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:11:44 vasta tsitaadiga

Oli abi vaja ja sõber saatis lingi
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2008 22:30:28 vasta tsitaadiga

Sai uuritud erinevaid lahendusi erinevatele probleemidele. Valdavalt küll tarkvara alalt. Seejärel avastasin selle, et siin toimub ka äritsemine - ehk saab odavamalt kui poest. Niiviisi oma pool aastat kuni aasta sai foorumit lihtsalt loetud. Kasutaja aga tegin alles mõnda aega hiljem, kuna oli tarvis küsida mõnele probleemile lahendust ja seda polnud enne siin kajastatud. Ning pool aastat pärast liitumist saigi esimene äritehing tehtud.

Sõpradele olen soovitanud ja nii mõnigi on hakanud infot ise siit otsima. icon_biggrin.gif

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2008 22:05:18 vasta tsitaadiga

Netist otsisin ilmselt millegi hindu, esimesed korrad ei öelnud küll midagi koht, aasta võis olla 2003/2004.
Foorumisse sattusin esmakordselt 05 suvel ja sai ka ära regatud siis siia thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  kuidas leidsid tee HV-sse mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.