Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 17:22:11 vasta tsitaadiga

oleneb ju corsairidest..nii madalaid timinguid saab vaid bh5.tega, kui sedagi..
pane 2-2-2-5 1T@240+
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2006 17:36:20 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
selline küsimus, et kuidas corsairidel suhe on 1-1-1-2@180 seadetel jooksmisega.


sellistel seadetel lähevad käima icon_eek.gif (endalgi corsairid)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.09.2006 18:46:21 vasta tsitaadiga

windowsi selliste seadetega ei saa - isegi 3.7V peal
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 09:49:15 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
oleneb ju corsairidest..nii madalaid timinguid saab vaid bh5.tega, kui sedagi..
pane 2-2-2-5 1T@240+

mälud lähevad 2-2-2-2@240 ära

muidu väga vastakad arvamused siin.

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 09:51:51 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
mälud lähevad 2-2-2-2@240 ära

muidu väga vastakad arvamused siin.


1T ikka? mis voldiga?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 09:57:01 vasta tsitaadiga

krt ei tea peab vaatama, 2.84 volti rohkem ei saa biosest panna
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2006 10:01:33 vasta tsitaadiga

kle aga mis kivid neil ikkagi on?
kui bh5, siis oleks neile ikka 3,2+V vaja..
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 15:07:59 vasta tsitaadiga

oli hoopis 2-2-2-2 1T@231 icon_redface.gif my bad, 240 oli 2-3-3-6 1T
kas kuidagi teisiti ilma radikaid maha kiskumata saab ka kivisid ära vaadata

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 21.09.2006 15:14:07 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
oli hoopis 2-2-2-2 1T@231 icon_redface.gif my bad, 240 oli 2-3-3-6 1T
kas kuidagi teisiti ilma radikaid maha kiskumata saab ka kivisid ära vaadata

http://www.techpowerup.com/memdb/
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 15:24:25 vasta tsitaadiga

siis on järelikult samsung tccd
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2006 17:24:13 vasta tsitaadiga

siis pane 2.5-3-3-6 1T@2,8V ja vaata kas teevad 300MHz 8)
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 10:59:11 vasta tsitaadiga

kummaline, 2.5-3-3-5 1T@250 peale pannes pani ette umbes sellise kirja "radeon 9800 4p hynix", ju siis on vist emaolaat piduriks, asi ikkagi rev.1.1
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 12:42:26 vasta tsitaadiga

ranel kirjutas:
kummaline, 2.5-3-3-5 1T@250 peale pannes pani ette umbes sellise kirja "radeon 9800 4p hynix", ju siis on vist emaolaat piduriks, asi ikkagi rev.1.1


Kas sa katsetad Corsaire profiilis oleva raudvaraga ja kas FSB-ga sünkroonis siis võib juba sagedus ka 240MHz puhul prose või pigem plaadi piiridesse joosta. Või äkki oled unustanud PCI ja AGP sageduse lukustamata!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.09.2006 13:45:39 vasta tsitaadiga

profiilis oleva masinaga jah, prose-mem suhe on 1:2. AGP panin raudselt lukku aga peab pci üle ka vaatama
_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 05.10.2006 21:41:49 vasta tsitaadiga

keegi midagi huvitavat vahetada ei taha?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=278233
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 12:02:12 vasta tsitaadiga

küsimus
miks bios paneb mul mälud autom. 3-3-3-8 peale timingud
omast arust sai ostetud 2-2-2-6 mälud
everest näitab ka.

samas timinguid eriti manuaalselt muuta ei mõista kuid kui paned cl 2 peale biosis
siis läheb tööle küll (2-3-3-6) paneb ta ülejäänud timingud

ja klokkub nii nagu vaja tegelt
cl 2 kuni 225mhz
2,5 kuni 245 mhz
3 kuni 270 mhz

on see normaalne või viga biosis/emaplaadis ?

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.10.2006 12:05:47 vasta tsitaadiga

indu, sinu pildi järgi on def PC3200 CL3
arvan et sul mingite heade kividega see mälu et töötab ilusti ka CL2 peal.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.10.2006 12:46:30 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
küsimus
miks bios paneb mul mälud autom. 3-3-3-8 peale timingud
omast arust sai ostetud 2-2-2-6 mälud
everest näitab ka.

samas timinguid eriti manuaalselt muuta ei mõista kuid kui paned cl 2 peale biosis
siis läheb tööle küll (2-3-3-6) paneb ta ülejäänud timingud

ja klokkub nii nagu vaja tegelt
cl 2 kuni 225mhz
2,5 kuni 245 MHz
3 kuni 270 MHz

on see normaalne või viga biosis/emaplaadis ?


Kas sa siis aru ei saa? Pildilt ka ju näha, et timingud 2-2-2-6 töötavad @ 133MHz ! Sul aga mälud jooksevad 1:1 ning seega nad sul @ 200Mhz. Viga pole neil mäludel midagi, endal pani samuti alguses bios automaatselt timingud 3-3-3-8 @200MHz 1:1. Muutsin ise timingud ära 2-3-3-6 @ 200MHz nii nagu nad ka olema peaks. Madalamatel timingutel @ 200MHz (2-2-2-6) 1:1 hakkas suure koormuse korral restarti tegema. Proovisin ka pulli pärast ära kas 2-2-2-5 timingutel @ 200MHz 1:1 hakkab tööle.... peale seda sai rõõmsalt Clear CMOS`i tehtud icon_lol.gif Väike link kah sulle corsairi mälude kohta, saad kontrollida millised mälud sul on ja mis timingutel töötavad: http://www.corsair.com/corsair/xms.html Corsair`i informatsiooni järgi peavad sinu mälud - CMX512 3200C2 - ilusti timingutel 2-3-3-6 @ 200MHz 1:1 töötama. Ise ehmatasin alguses samamoodi, et wtf? ei olegi 2-3-3-6? Siis vaatasin mälude pealt ja everestist täpse tüübi järgi ning Corsair`i inf ütles, et töötavad 2-3-3-6 timingutel, ning seda nad ka teevad icon_razz.gif
Endal siis Corsair TwinX1024 2x CMX512 3200C2PT XMS3200.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 19.10.2006 20:36:23 vasta tsitaadiga

kellelgi BH5/BH6 pole müüa?
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 28.10.2006 18:25:28 vasta tsitaadiga

kellelgi mälu pole müüa ? 512+
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.10.2006 18:27:02 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
kellelgi mälu pole müüa ? 512+

On küll. Vaata müügifoorumisse.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 28.10.2006 23:01:48 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda mis kividega on Corsair CM2X512-5400C4 v6.1 icon_rolleyes.gif
Ei taha nagu mälul radikat ka maha kiskuda icon_razz1.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 28.10.2006 23:40:17 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
Keegi oskab öelda mis kividega on Corsair CM2X512-5400C4 v6.1 icon_rolleyes.gif
Ei taha nagu mälul radikat ka maha kiskuda icon_razz1.gif

http://cal930.sakura.ne.jp/cgi-bin/c-board/c-board.cgi?cmd=one;no=1742;id=
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 28.10.2006 23:49:17 vasta tsitaadiga

Tänud 8)

EDIT: Keegi on kuulnud/teab Nanya kividest midagi?
et mis nad nagu endast kujutavad, on nad head?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 29.10.2006 01:07:10 vasta tsitaadiga

TanElofJ kirjutas:
Evil, vaata õigeid pulki icon_wink.gif


Edit: my bad. icon_confused.gif Sul õigus jah. thumbs_up.gif
Mälufriigi käsiraamat: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=94017&highlight=ddr2 Loodan et on kasu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 04.11.2006 11:22:51 vasta tsitaadiga

Ostke nüüd l33du mälu ära: Winbond BH6

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=283581&highlight=
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2006 14:54:49 vasta tsitaadiga

zack kirjutas:
Tänud 8)

EDIT: Keegi on kuulnud/teab Nanya kividest midagi?
et mis nad nagu endast kujutavad, on nad head?


midagi erilist nad pole. oleks sul rev 5.2 vot siis oleksid sul killerid fatbodyd 8)
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zack
HV kasutaja
zack

liitunud: 14.08.2006




sõnum 04.11.2006 19:24:39 vasta tsitaadiga

Hm...kahju jah, et pole V5.2 aga nüüd siis ostsin uue 512MB XMS-5400C4 V7.2 juurde
ning tahaks teada mis kividega see V7.2 on? Tuhlasin küll googles ringi aga ei leidnud icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 22:38:38 vasta tsitaadiga

Eraldi läksid Apaceri AM1'd @ 2.5 4 4 8 250Mhz peale ilma probleemideta välja (ja võibolla läheksid ka rohkem). Dual Channelis koos oli juba 230 peal probleemid. See normaalne?
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 09.11.2006 23:20:06 vasta tsitaadiga

riaak,

Bite me

korndog412 kirjutas:
l33t AM1 @ 2.9v, kah müügiks icon_rolleyes.gif


200 või 250.- ta eest sain...
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2006 23:48:15 vasta tsitaadiga

korndog412, tegu polnud minu mäludega ja proovitud sai sellisel plaadil mis prose kordajat ei lasknud muuta ning üle 250 fsb'd ei saanud mingi nipiga icon_rolleyes.gif

Aga kas see on siis normaalne, et dc's klokkub vähem?

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 10.11.2006 00:22:14 vasta tsitaadiga

riaak kirjutas:
korndog412, tegu polnud minu mäludega ja proovitud sai sellisel plaadil mis prose kordajat ei lasknud muuta ning üle 250 fsb'd ei saanud mingi nipiga icon_rolleyes.gif

Aga kas see on siis normaalne, et dc's klokkub vähem?


tegijad igastahes thumbs_up.gif sellised julke ei leidu kohe üldse igapäev, aga tundub et viimaselajal ujub ned välja.
DC vähemklokkumine on täiesti tavaline iga mälu puhul.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2006 02:48:40 vasta tsitaadiga

Mul masinas istuvad 2 odava klassi pulka dualis. Ühel on kivi peal elixir, kleepsu peal elixir ning siis veel üks kleeps kus peal pqi. Teisel on kivi peal pqi ja kleepsu peal pqi.
Plaan varsti neid natuke kellama hakata ja tahaks teada, palju ligikaudu sellistele mäludele ohutu volte anda on et maha ei sureks (24/7 jooksma jättes) ning mis on ligikaudne mhz mida sellistelt tagasihoidlikult ülepingestatult mäludelt loota võib? (Kuskil 220 ehk siis 440 mhz?)
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 27.11.2006 13:36:58 vasta tsitaadiga

'Generic' kivid üldiselt palju volti ei tahagi, võibolla 2.8-2.9V max. Andes üle selle, võivad hakata kellamistulemused halvenema.
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
korndog412
HV veteran
korndog412

liitunud: 20.01.2005




sõnum 27.11.2006 17:16:58 vasta tsitaadiga

project kirjutas:
Mul masinas istuvad 2 odava klassi pulka dualis. Ühel on kivi peal elixir, kleepsu peal elixir ning siis veel üks kleeps kus peal pqi. Teisel on kivi peal pqi ja kleepsu peal pqi.
Plaan varsti neid natuke kellama hakata ja tahaks teada, palju ligikaudu sellistele mäludele ohutu volte anda on et maha ei sureks (24/7 jooksma jättes) ning mis on ligikaudne MHz mida sellistelt tagasihoidlikult ülepingestatult mäludelt loota võib? (Kuskil 220 ehk siis 440 MHz?)


220 on jah üpris tüüpiline nende mälude kohta, enda PQId läksid täpselt niikaugele, va. 1x1024Mb pulk mis tegi 250(500) cl2.5 :p
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2006 21:30:03 vasta tsitaadiga

kas hynix BT D43 24/7 lasta 3,1 v on palju? päris kuumaks läheb icon_confused.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
robin
Kreisi kasutaja
robin

liitunud: 25.01.2005




sõnum 28.11.2006 21:37:56 vasta tsitaadiga

On küll. Soovitav on 2.9V maksimaalselt, kui jahutust pole. Koos jahutusega võib ka 3.1V..
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 29.11.2006 10:53:57 vasta tsitaadiga

aga kas see ka midagi juurde annab on iseasi teema, minu kätte pole sellist D43 küll sattunud... käinud läbi nii uuemad kui vanemad seeriad ja DFI peal sai ikka neid kõvasti katsetatud icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 29.11.2006 14:40:01 vasta tsitaadiga

Hmm ... vanasti oli justkui DDR2 teema ka olemas vist. Praegu ei leia, niisiis küsiks siin - kas selliseid A-Data (DDR2) mälusid tõesti ei ole mõtet osta: http://arvutikeskus.com/item.php?id=65244
( A-Data DDR800 pulgad olevat ka ludride kividega http://arvutikeskus.com/item.php?id=70958 )
Pilt unustage loomulikult kohe, see on illustratiivne ning siililegi selge, et pole müügil heatspreaderitega pulgad.
Ometigi paistab, et nende odavate mitte-Vitestadega võib siiski vabalt kellata: Xtremesystems jutt. Igaks juhuks kordaks veel üle, et seal testitudki ilma radikateta.


Kas on's nüüd kehvemad kivid nendel pulkadel, mis siinmail saadaval? PCB palju kehvem?
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viplala110
HV vaatleja
viplala110

liitunud: 02.11.2006




sõnum 03.12.2006 19:40:01 vasta tsitaadiga

Mal siis defauldis pilt selline.


Eks vaatab kas millalgi nüüd saab veidi klokkida kah neid isendeid.

_________________
Miskit tarka te minu käest ei kuule!!!!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
serviti
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 13:21:37 vasta tsitaadiga

endal profiilis olevad mälud pole isegi 230Mhz juures stabiilsed.. timingud kehvemaks lased siis natuke asi paraneb aga 240Mhz ei booti iegi üles.. volte ja kõike saab.. mälud saavad 2.8V see max prose ja sild saavad ka.. ei tea milles asi.. siin räägitakse prose kordajast äkki see ongi võti või? 240 ei lähe isegi 3-4-4-9 2T mingi paar sekundit saab windowsis olla icon_razz.gif
_________________
Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis!
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2006 15:50:12 vasta tsitaadiga

kriss83, FSBga 1:1 proovid? võid 2,9V ka proovida ning vaata muid timinguid ka icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.12.2006 07:20:53 vasta tsitaadiga

Hakkas igav ja otsustasin natuke klokkida. Aga tekkisid mõned küsimused seoses mäludega.
Mälud: Corsair Twinx 2x512mb DDR400 PC3200 ( HS-il kirjas: CMX512-3200C2PT XMS3202 v5.2 0602113-0 )
Tahaks teada mis kivid nendel mäludel on? Otsisin igalt poolt netist kuid vastust kahjuks ei leidnud. HV foorumi
otsingust leidsin ainult v5.1/6.1 mingi teistsuguse numbriga ja need oli Mosel Vitelic 5ns kividega kuid mul vist pole need. Ocforums.com-ist sain sellist infi (ainult see number teistsugune 0602113-0 )mis ütles, et on mingid Promose kivid icon_rolleyes.gif Üritasin ka heatspreader´eid maha võtta aga need olid nii kõvasti kinni mingi termopasta/teibiga vms. et ei julgenud enam kõvemini kiskuda :S Lisaks oleks tore kui keegi ütleks palju neile volte võib ohutult anda ning kas üldse sobivad normaalseks kellamiseks?
Siiani sain @ def. volt sellised tulemused:


Alates 235MHz-i 3-3-3-6 tuli mäludele mingi bug külla ja viis pildi minema. 2-3-3-6 timingutel läks max 210MHz aga
siis ei teinud enam superPI-d lõpuni. Ei ole kahjuks mälude vallas teadmamees ning abi oleks teretulnud! beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 08:31:24 vasta tsitaadiga

Mul samad 2x512 mb mälud icon_razz.gif ;paraku on rev.5.2 Mosel Vitelic 5ns(mõnedel ehk ka Promos) mis ausaltöelda on mõlemad sitad klokkurid(vabandage väljenduse eest);ma pole neid eraldi proovinud kellata(jooksevad mul hea OCZ mäluga koos 358mhz)

Nii,et kellamiseks need kindlasti teps mitte ei sobi icon_neutral.gif ;Mis volti puutub siis annan neile 2.9V @24/7 icon_lol.gif eks näis millal maha surevad icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 06.12.2006 14:17:32 vasta tsitaadiga

tomorrow, 2,9v jäädki ootama.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 06.12.2006 15:01:07 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
tomorrow, 2,9v jäädki ootama.

kas 3.0V on siis veel ohutu 24/7 jooksutada neid corsairi junne?
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 16:56:47 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
margusser kirjutas:
tomorrow, 2,9v jäädki ootama.

kas 3.0V on siis veel ohutu 24/7 jooksutada neid corsairi junne?


Corsairi kohta ei mäleta palju selle def volt oli aga OCZ on mul tootja poolt garanteeritud kuni 3.1v;üle selle omal vastutusel icon_wink.gif

Paraku lubab mobo ainult max 3.0v andagi icon_lol.gif ;vdimm modiga saaks muidugi rohkem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elof
HV Guru
Elof

liitunud: 07.05.2003




sõnum 06.12.2006 17:01:10 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
margusser kirjutas:
tomorrow, 2,9v jäädki ootama.

kas 3.0V on siis veel ohutu 24/7 jooksutada neid corsairi junne?

Mingi kõhutunne ütleb, et neile lihtsalt pole vaja nii palju pinget. Või on mul lihtsalt gaasid icon_confused.gif
Kommentaarid: 212 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.12.2006 17:03:14 vasta tsitaadiga

Kas ddr2 jaoks eraldi teemat pole tehtud- siin 95% jutt ddr1 kohta.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2006 17:09:26 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kas ddr2 jaoks eraldi teemat pole tehtud- siin 95% jutt ddr1 kohta.


Peaks olema teema DDR2:on aeg

EDIT:Ei leidnud icon_eek.gif ei tahaks uskuda,et ära kustutatud või kuhugi mujale ümber paigutatud icon_confused.gif ,selline teema peaks ju kuudega aina tulisemaks minema vastavalt sellele kui kiiresti inimesed DDR-lt üle lähevad icon_rolleyes.gif


viimati muutis Tomorrow 06.12.2006 17:17:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  Räägime mäludest alates 400MHz mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.