|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.09.2006 17:22:11
|
|
|
oleneb ju corsairidest..nii madalaid timinguid saab vaid bh5.tega, kui sedagi..
pane 2-2-2-5 1T@240+
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wa666ou
HV veteran
liitunud: 23.05.2003
|
19.09.2006 17:36:20
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| selline küsimus, et kuidas corsairidel suhe on 1-1-1-2@180 seadetel jooksmisega. |
sellistel seadetel lähevad käima (endalgi corsairid)
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.09.2006 18:46:21
|
|
|
| windowsi selliste seadetega ei saa - isegi 3.7V peal
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
20.09.2006 09:49:15
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
oleneb ju corsairidest..nii madalaid timinguid saab vaid bh5.tega, kui sedagi..
pane 2-2-2-5 1T@240+ |
mälud lähevad 2-2-2-2@240 ära
muidu väga vastakad arvamused siin.
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.09.2006 09:51:51
|
|
|
| ranel kirjutas: |
mälud lähevad 2-2-2-2@240 ära
muidu väga vastakad arvamused siin. |
1T ikka? mis voldiga?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
20.09.2006 09:57:01
|
|
|
krt ei tea peab vaatama, 2.84 volti rohkem ei saa biosest panna
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.09.2006 10:01:33
|
|
|
kle aga mis kivid neil ikkagi on?
kui bh5, siis oleks neile ikka 3,2+V vaja..
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
21.09.2006 15:07:59
|
|
|
oli hoopis 2-2-2-2 1T@231 my bad, 240 oli 2-3-3-6 1T
kas kuidagi teisiti ilma radikaid maha kiskumata saab ka kivisid ära vaadata
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
21.09.2006 15:14:07
|
|
|
| ranel kirjutas: |
oli hoopis 2-2-2-2 1T@231 my bad, 240 oli 2-3-3-6 1T
kas kuidagi teisiti ilma radikaid maha kiskumata saab ka kivisid ära vaadata |
http://www.techpowerup.com/memdb/
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
21.09.2006 15:24:25
|
|
|
siis on järelikult samsung tccd
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
21.09.2006 17:24:13
|
|
|
| siis pane 2.5-3-3-6 1T@2,8V ja vaata kas teevad 300MHz 8)
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
22.09.2006 10:59:11
|
|
|
kummaline, 2.5-3-3-5 1T@250 peale pannes pani ette umbes sellise kirja "radeon 9800 4p hynix", ju siis on vist emaolaat piduriks, asi ikkagi rev.1.1
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keegi-Hannes
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2002
|
22.09.2006 12:42:26
|
|
|
| ranel kirjutas: |
| kummaline, 2.5-3-3-5 1T@250 peale pannes pani ette umbes sellise kirja "radeon 9800 4p hynix", ju siis on vist emaolaat piduriks, asi ikkagi rev.1.1 |
Kas sa katsetad Corsaire profiilis oleva raudvaraga ja kas FSB-ga sünkroonis siis võib juba sagedus ka 240MHz puhul prose või pigem plaadi piiridesse joosta. Või äkki oled unustanud PCI ja AGP sageduse lukustamata!
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
22.09.2006 13:45:39
|
|
|
profiilis oleva masinaga jah, prose-mem suhe on 1:2. AGP panin raudselt lukku aga peab pci üle ka vaatama
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
11.10.2006 12:02:12
|
|
|
küsimus
miks bios paneb mul mälud autom. 3-3-3-8 peale timingud
omast arust sai ostetud 2-2-2-6 mälud
everest näitab ka.
samas timinguid eriti manuaalselt muuta ei mõista kuid kui paned cl 2 peale biosis
siis läheb tööle küll (2-3-3-6) paneb ta ülejäänud timingud
ja klokkub nii nagu vaja tegelt
cl 2 kuni 225mhz
2,5 kuni 245 mhz
3 kuni 270 mhz
on see normaalne või viga biosis/emaplaadis ?
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
11.10.2006 12:05:47
|
|
|
indu, sinu pildi järgi on def PC3200 CL3
arvan et sul mingite heade kividega see mälu et töötab ilusti ka CL2 peal.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.10.2006 12:46:30
|
|
|
| indu kirjutas: |
küsimus
miks bios paneb mul mälud autom. 3-3-3-8 peale timingud
omast arust sai ostetud 2-2-2-6 mälud
everest näitab ka.
samas timinguid eriti manuaalselt muuta ei mõista kuid kui paned cl 2 peale biosis
siis läheb tööle küll (2-3-3-6) paneb ta ülejäänud timingud
ja klokkub nii nagu vaja tegelt
cl 2 kuni 225mhz
2,5 kuni 245 MHz
3 kuni 270 MHz
on see normaalne või viga biosis/emaplaadis ? |
Kas sa siis aru ei saa? Pildilt ka ju näha, et timingud 2-2-2-6 töötavad @ 133MHz ! Sul aga mälud jooksevad 1:1 ning seega nad sul @ 200Mhz. Viga pole neil mäludel midagi, endal pani samuti alguses bios automaatselt timingud 3-3-3-8 @200MHz 1:1. Muutsin ise timingud ära 2-3-3-6 @ 200MHz nii nagu nad ka olema peaks. Madalamatel timingutel @ 200MHz (2-2-2-6) 1:1 hakkas suure koormuse korral restarti tegema. Proovisin ka pulli pärast ära kas 2-2-2-5 timingutel @ 200MHz 1:1 hakkab tööle.... peale seda sai rõõmsalt Clear CMOS`i tehtud Väike link kah sulle corsairi mälude kohta, saad kontrollida millised mälud sul on ja mis timingutel töötavad: http://www.corsair.com/corsair/xms.html Corsair`i informatsiooni järgi peavad sinu mälud - CMX512 3200C2 - ilusti timingutel 2-3-3-6 @ 200MHz 1:1 töötama. Ise ehmatasin alguses samamoodi, et wtf? ei olegi 2-3-3-6? Siis vaatasin mälude pealt ja everestist täpse tüübi järgi ning Corsair`i inf ütles, et töötavad 2-3-3-6 timingutel, ning seda nad ka teevad
Endal siis Corsair TwinX1024 2x CMX512 3200C2PT XMS3200.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
19.10.2006 20:36:23
|
|
|
| kellelgi BH5/BH6 pole müüa?
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
28.10.2006 18:25:28
|
|
|
| kellelgi mälu pole müüa ? 512+
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
28.10.2006 18:27:02
|
|
|
| StaticX kirjutas: |
| kellelgi mälu pole müüa ? 512+ |
On küll. Vaata müügifoorumisse.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zack
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2006
|
28.10.2006 23:01:48
|
|
|
Keegi oskab öelda mis kividega on Corsair CM2X512-5400C4 v6.1
Ei taha nagu mälul radikat ka maha kiskuda
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zack
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2006
|
28.10.2006 23:49:17
|
|
|
Tänud 8)
EDIT: Keegi on kuulnud/teab Nanya kividest midagi?
et mis nad nagu endast kujutavad, on nad head?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.11.2006 14:54:49
|
|
|
| zack kirjutas: |
Tänud 8)
EDIT: Keegi on kuulnud/teab Nanya kividest midagi?
et mis nad nagu endast kujutavad, on nad head? |
midagi erilist nad pole. oleks sul rev 5.2 vot siis oleksid sul killerid fatbodyd 8)
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zack
HV kasutaja

liitunud: 14.08.2006
|
04.11.2006 19:24:39
|
|
|
Hm...kahju jah, et pole V5.2 aga nüüd siis ostsin uue 512MB XMS-5400C4 V7.2 juurde
ning tahaks teada mis kividega see V7.2 on? Tuhlasin küll googles ringi aga ei leidnud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.11.2006 22:38:38
|
|
|
Eraldi läksid Apaceri AM1'd @ 2.5 4 4 8 250Mhz peale ilma probleemideta välja (ja võibolla läheksid ka rohkem). Dual Channelis koos oli juba 230 peal probleemid. See normaalne?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
09.11.2006 23:20:06
|
|
|
riaak,
Bite me
| korndog412 kirjutas: |
l33t AM1 @ 2.9v, kah müügiks
  |
200 või 250.- ta eest sain...
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
09.11.2006 23:48:15
|
|
|
korndog412, tegu polnud minu mäludega ja proovitud sai sellisel plaadil mis prose kordajat ei lasknud muuta ning üle 250 fsb'd ei saanud mingi nipiga
Aga kas see on siis normaalne, et dc's klokkub vähem?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
10.11.2006 00:22:14
|
|
|
| riaak kirjutas: |
korndog412, tegu polnud minu mäludega ja proovitud sai sellisel plaadil mis prose kordajat ei lasknud muuta ning üle 250 fsb'd ei saanud mingi nipiga
Aga kas see on siis normaalne, et dc's klokkub vähem? |
tegijad igastahes sellised julke ei leidu kohe üldse igapäev, aga tundub et viimaselajal ujub ned välja.
DC vähemklokkumine on täiesti tavaline iga mälu puhul.
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
27.11.2006 02:48:40
|
|
|
Mul masinas istuvad 2 odava klassi pulka dualis. Ühel on kivi peal elixir, kleepsu peal elixir ning siis veel üks kleeps kus peal pqi. Teisel on kivi peal pqi ja kleepsu peal pqi.
Plaan varsti neid natuke kellama hakata ja tahaks teada, palju ligikaudu sellistele mäludele ohutu volte anda on et maha ei sureks (24/7 jooksma jättes) ning mis on ligikaudne mhz mida sellistelt tagasihoidlikult ülepingestatult mäludelt loota võib? (Kuskil 220 ehk siis 440 mhz?)
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
27.11.2006 13:36:58
|
|
|
| 'Generic' kivid üldiselt palju volti ei tahagi, võibolla 2.8-2.9V max. Andes üle selle, võivad hakata kellamistulemused halvenema.
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
korndog412
HV veteran

liitunud: 20.01.2005
|
27.11.2006 17:16:58
|
|
|
| project kirjutas: |
Mul masinas istuvad 2 odava klassi pulka dualis. Ühel on kivi peal elixir, kleepsu peal elixir ning siis veel üks kleeps kus peal pqi. Teisel on kivi peal pqi ja kleepsu peal pqi.
Plaan varsti neid natuke kellama hakata ja tahaks teada, palju ligikaudu sellistele mäludele ohutu volte anda on et maha ei sureks (24/7 jooksma jättes) ning mis on ligikaudne MHz mida sellistelt tagasihoidlikult ülepingestatult mäludelt loota võib? (Kuskil 220 ehk siis 440 MHz?) |
220 on jah üpris tüüpiline nende mälude kohta, enda PQId läksid täpselt niikaugele, va. 1x1024Mb pulk mis tegi 250(500) cl2.5 :p
|
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
28.11.2006 21:30:03
|
|
|
kas hynix BT D43 24/7 lasta 3,1 v on palju? päris kuumaks läheb
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
robin
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.01.2005
|
28.11.2006 21:37:56
|
|
|
| On küll. Soovitav on 2.9V maksimaalselt, kui jahutust pole. Koos jahutusega võib ka 3.1V..
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
29.11.2006 10:53:57
|
|
|
aga kas see ka midagi juurde annab on iseasi teema, minu kätte pole sellist D43 küll sattunud... käinud läbi nii uuemad kui vanemad seeriad ja DFI peal sai ikka neid kõvasti katsetatud
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
29.11.2006 14:40:01
|
|
|
Hmm ... vanasti oli justkui DDR2 teema ka olemas vist. Praegu ei leia, niisiis küsiks siin - kas selliseid A-Data (DDR2) mälusid tõesti ei ole mõtet osta: http://arvutikeskus.com/item.php?id=65244
( A-Data DDR800 pulgad olevat ka ludride kividega http://arvutikeskus.com/item.php?id=70958 )
Pilt unustage loomulikult kohe, see on illustratiivne ning siililegi selge, et pole müügil heatspreaderitega pulgad.
Ometigi paistab, et nende odavate mitte-Vitestadega võib siiski vabalt kellata: Xtremesystems jutt. Igaks juhuks kordaks veel üle, et seal testitudki ilma radikateta.
Kas on's nüüd kehvemad kivid nendel pulkadel, mis siinmail saadaval? PCB palju kehvem?
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
viplala110
HV vaatleja

liitunud: 02.11.2006
|
03.12.2006 19:40:01
|
|
|
Mal siis defauldis pilt selline.
Eks vaatab kas millalgi nüüd saab veidi klokkida kah neid isendeid.
_________________ Miskit tarka te minu käest ei kuule!!!! |
|
| tagasi üles |
|
 |
serviti
HV kasutaja
liitunud: 04.08.2003
|
05.12.2006 13:21:37
|
|
|
endal profiilis olevad mälud pole isegi 230Mhz juures stabiilsed.. timingud kehvemaks lased siis natuke asi paraneb aga 240Mhz ei booti iegi üles.. volte ja kõike saab.. mälud saavad 2.8V see max prose ja sild saavad ka.. ei tea milles asi.. siin räägitakse prose kordajast äkki see ongi võti või? 240 ei lähe isegi 3-4-4-9 2T mingi paar sekundit saab windowsis olla
_________________ Teisipäeval vaktsineeritakse meid kõiki maavärina vastu. Olge siis valmis! |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
05.12.2006 15:50:12
|
|
|
kriss83, FSBga 1:1 proovid? võid 2,9V ka proovida ning vaata muid timinguid ka
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
06.12.2006 07:20:53
|
|
|
Hakkas igav ja otsustasin natuke klokkida. Aga tekkisid mõned küsimused seoses mäludega.
Mälud: Corsair Twinx 2x512mb DDR400 PC3200 ( HS-il kirjas: CMX512-3200C2PT XMS3202 v5.2 0602113-0 )
Tahaks teada mis kivid nendel mäludel on? Otsisin igalt poolt netist kuid vastust kahjuks ei leidnud. HV foorumi
otsingust leidsin ainult v5.1/6.1 mingi teistsuguse numbriga ja need oli Mosel Vitelic 5ns kividega kuid mul vist pole need. Ocforums.com-ist sain sellist infi (ainult see number teistsugune 0602113-0 )mis ütles, et on mingid Promose kivid Üritasin ka heatspreader´eid maha võtta aga need olid nii kõvasti kinni mingi termopasta/teibiga vms. et ei julgenud enam kõvemini kiskuda :S Lisaks oleks tore kui keegi ütleks palju neile volte võib ohutult anda ning kas üldse sobivad normaalseks kellamiseks?
Siiani sain @ def. volt sellised tulemused:
Alates 235MHz-i 3-3-3-6 tuli mäludele mingi bug külla ja viis pildi minema. 2-3-3-6 timingutel läks max 210MHz aga
siis ei teinud enam superPI-d lõpuni. Ei ole kahjuks mälude vallas teadmamees ning abi oleks teretulnud!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.12.2006 08:31:24
|
|
|
Mul samad 2x512 mb mälud ;paraku on rev.5.2 Mosel Vitelic 5ns(mõnedel ehk ka Promos) mis ausaltöelda on mõlemad sitad klokkurid(vabandage väljenduse eest);ma pole neid eraldi proovinud kellata(jooksevad mul hea OCZ mäluga koos 358mhz)
Nii,et kellamiseks need kindlasti teps mitte ei sobi ;Mis volti puutub siis annan neile 2.9V @24/7 eks näis millal maha surevad
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
06.12.2006 14:17:32
|
|
|
| tomorrow, 2,9v jäädki ootama.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
06.12.2006 15:01:07
|
|
|
| margusser kirjutas: |
| tomorrow, 2,9v jäädki ootama. |
kas 3.0V on siis veel ohutu 24/7 jooksutada neid corsairi junne?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.12.2006 16:56:47
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
| tomorrow, 2,9v jäädki ootama. |
kas 3.0V on siis veel ohutu 24/7 jooksutada neid corsairi junne? |
Corsairi kohta ei mäleta palju selle def volt oli aga OCZ on mul tootja poolt garanteeritud kuni 3.1v;üle selle omal vastutusel
Paraku lubab mobo ainult max 3.0v andagi ;vdimm modiga saaks muidugi rohkem
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elof
HV Guru

liitunud: 07.05.2003
|
06.12.2006 17:01:10
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
| tomorrow, 2,9v jäädki ootama. |
kas 3.0V on siis veel ohutu 24/7 jooksutada neid corsairi junne? |
Mingi kõhutunne ütleb, et neile lihtsalt pole vaja nii palju pinget. Või on mul lihtsalt gaasid
|
|
| Kommentaarid: 212 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
06.12.2006 17:03:14
|
|
|
Kas ddr2 jaoks eraldi teemat pole tehtud- siin 95% jutt ddr1 kohta.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.12.2006 17:09:26
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Kas ddr2 jaoks eraldi teemat pole tehtud- siin 95% jutt ddr1 kohta. |
Peaks olema teema DDR2:on aeg
EDIT:Ei leidnud ei tahaks uskuda,et ära kustutatud või kuhugi mujale ümber paigutatud ,selline teema peaks ju kuudega aina tulisemaks minema vastavalt sellele kui kiiresti inimesed DDR-lt üle lähevad
viimati muutis Tomorrow 06.12.2006 17:17:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|