Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kogume sülearvuteid Ukraina sõjapõgenikele! Pane õlg alla! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2022 15:56:37 vasta tsitaadiga

Kui sa oled 919 seadet (millest 641 on arvutid) välja andnud, siis shit happens, mõni on suutnud kaks korda masina ära käkkida, mänge täis lastud, uputatud, kukutatud, maha põletatud.

Oma vead teeme korda, kui kunde saadab tapetud masina, siis täname teda varuosa-annetuse eest ja uut meilt naljalt ei saa.

Olgu öeldud, et aitame ka eesti peresid, kus on raskusi: enamasti on seal mustmiljon last ja koer, kes sülerite laadijad on ära söönud, korjame nende endi risu kokku, teeme korda (mis saab) ja tagastame või kui perel risu pole, saavad lihtsalt mingi masina.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 02:32:51 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
lühidalt on hetkel lugu selline: kilgatsid, kes kevadel selle teema suuuuuuuuuuurelt ette lubasid võtta, määääääsiv kampaaniad jms läbi viia on tänaseks moel või teisel juhtmed seinast tõmmanud. kes ennast ära tunneb, läheb ja otsib omale nüüd koha.


Tunnen teatavat torget enda suunas, iseasi kui põhjendatud see kriitika on - aga eks see oleneb alati vaatenurgast. Määääääääääsiv kampaaniat ei ole lubanud teha, suuuuuuuuuuurelt ei ole lubanud ette võtta - tegin nii, kuis jaksasin.

Märtsi keskpaigast mai alguseni sain peaasjalikult üksinda (lõpus anti logistilist abi arvutite jaotamisega, pistelisi abilisi oli siin-seal veel) ühel või teisel moel üle antud ca. 200 masinat. Neist ca. 80 toimetasin kohale abivajajatele isiklikult, ülejäänud läksid juba mööda jaotuskanaleid. Ca. 20% masinatest tulid HV'st - nendega oli ülilihtne, tihtilugu ei pidanud neid enne üleandmist isegi kontrollima. Ülejäänud said pestud-kustud-kammitud. Annetusi tuli ca. 1500 euro eest, nende eest soetasin arvuteid ja SSD'sid.

Päevatöö oli kuu aega täiesti pausil, tühimiku täitsid mõlemas ettevõttes tublid kolleegid. Kuna enne arvuteid ajasin 2 nädalat sarnases tempos taga kuuliveste ja kiivreid, siis sai minu jaks otsa - mais oli 3 nädalat Siili, peale seda nädal tööreisi ja veidi peale seda värske ilmakodanik. Sissetulekute säilimise ja koduse tasakaalu huvides ei saanud sellega kirjeldatud mahus enam jätkata. Aga eks ma lähen otsin endale nüüd "koha". icon_cool.gif

Viimase 3 kuu jooksul on minuni jõudnud ca. 30 seadet, need on leidnud oma tee Tartusse või olen siin laiali jaganud abivajajatele. Teen seda ka edaspidi, kuid kroonilises ajapuuduses vaevleva inimesena ei kuuluta seda välja.

Tartlaste tööd hindan kõrgelt, 5+.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 03:24:24 vasta tsitaadiga

Hoidke lipp kõrgel poisid, Armeenia on täna hädas, ka neile on abi vaja ...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 09:34:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Viimase 3 kuu jooksul on minuni jõudnud ca. 30 seadet, need on leidnud oma tee Tartusse või olen siin laiali jaganud abivajajatele. Teen seda ka edaspidi, kuid kroonilises ajapuuduses vaevleva inimesena ei kuuluta seda välja.

point proven.
sõidutame kola tartusse, et tartu lollakad need valmis teeks ja tallinnasse õigustatud ootusest tulenevatl tagasi saadaks. need telefonikõned tartusse ma mõtlesin ka nüüd ise välja. eksole.
Nädala alguses läheb siit tallinnapoole saadetis. Üks pere on õpetajad.
Osa kraami tuleb meil tallinnast ära sebida, sest ära kadunud mämmerdis on seal lubanud, et jaajaaa, lähevad ukraina lastele.. kuid tagasi ja nüüd on see, et noh, pidite ju ära viima ..
piix, sellised kampaania ja loorberipärjamehed ja naised ajavad tõsiselt sita keema raisk. Kuniks feim änd glooori hais majas, on nsgu kärbsed platsis, kui aga natuke asju ka vaja teha on, hakkab kõigil järsku muud teha olema.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 18:35:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:


Viimase 3 kuu jooksul on minuni jõudnud ca. 30 seadet, need on leidnud oma tee Tartusse või olen siin laiali jaganud abivajajatele. Teen seda ka edaspidi, kuid kroonilises ajapuuduses vaevleva inimesena ei kuuluta seda välja.

point proven.
sõidutame kola tartusse, et tartu lollakad need valmis teeks ja tallinnasse õigustatud ootusest tulenevatl tagasi saadaks. need telefonikõned tartusse ma mõtlesin ka nüüd ise välja. eksole.
Nädala alguses läheb siit tallinnapoole saadetis. Üks pere on õpetajad.
Osa kraami tuleb meil tallinnast ära sebida, sest ära kadunud mämmerdis on seal lubanud, et jaajaaa, lähevad ukraina lastele.. kuid tagasi ja nüüd on see, et noh, pidite ju ära viima ..
<b>piix</b>, sellised kampaania ja loorberipärjamehed ja naised ajavad tõsiselt sita keema raisk. Kuniks feim änd glooori hais majas, on nsgu kärbsed platsis, kui aga natuke asju ka vaja teha on, hakkab kõigil järsku muud teha olema.


Oleks sa piisavalt mees olnud ja tol hetkel öelnud, et "ou, ära saada neid valmis ja mittevalmis arvuteid siia", siis poleks ma seda teinud. Aga no tagantjärele foorumis klähvida on iseenesest ju äge. Mis su käitumise eesmärk on - seda tead ilmselt vaid sina ise.

Mina ei ole kellelegi - eriti veel sulle - mitte midagi lubanud. Ei ole ka kedagi palunud. Ja kui oleksin tollal teadnud, et üks keskealine mees hiljem selle tõttu avalikult tühja koha pealt draamatsema hakkab - ei oleks ühtegi arvutit Tartlastele ka saatnud.

Pool aastat hiljem hakata foorumis mustama ja seejärel avalikult seda enda mustatud kraami pesema... nojah. Sa hoiad ikka lippu kõrgel oma suhtluse ja suhtumisega. icon_smile.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 19:57:22 vasta tsitaadiga

pistyk kirjutas:
Tea kas sellist keegi tahab?




Mul muidu see kast vedeleb endiselt kui vaja

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 21:31:39 vasta tsitaadiga

Teod loevad.
Ma tegin täna poole sinu suvest.Kui sõnu vaja teha, helistatakse sulle. pistyk, kui mälu lisada saab ja ssd, saab kasutada küll. Tarka või mõnele otse, kuidas soovid.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 22:54:05 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Teod loevad.
Ma tegin täna poole sinu suvest.Kui sõnu vaja teha, helistatakse sulle. pistyk, kui mälu lisada saab ja ssd, saab kasutada küll. Tarka või mõnele otse, kuidas soovid.

Ei saanud eriti aru,aga las ta jääb,laupäeva õhtu icon_biggrin.gif

_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 23:10:01 vasta tsitaadiga

pistyk, no laurx teksti dekrüpteerimine on jah vahel natuke keeruline, aga selle teksti peaks siis nii lahti kirjutama, et kui on võimalik mälu lisada, siis käib küll. Vii Arvutitarka või otse kellegi kätte kes neid masinaid abivajajate jaoks ehitab. SSD osa jääb segaseks kas peab olema või peab selle lisamise võimalus olema.

Aga kummardus neile, kes sellega tegeleda viitsivad. Mul läheb ühe masina konfimise peale ka terve õhtu kuna ei tegele selliste asjadega igapäevaselt ehk ainult enda ja mõne tuttava masinad installin/konfin thumbs_up.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 23:28:25 vasta tsitaadiga

Napoleon, see on väga sõltuvusttekitav icon_smile.gif

Masin lahti, tolmust puhtaks, mälud-kettad, win10, updated, keeled peale, ukraina(vene) keelde, ninitega programmid, kiire test. Foxwayst ostetud masinatel (x240-x270 ca 142tk) algab suuresti installist (kuigi nad on sitased seest, puhumine ikka), neid saab 10 korraga panna jooksma, mõnikord tuleb punnis siseaku välja rookkida. Tõsisemad cased: ekraanivahetus, emaplaadi swap, hingede remont, ventikaparandus jmt teeb laurx, seal võib küll õhtu kuluda. Prodeskidel (60tk) olid lisaliigutused biose pataka vahetus, biose passwordi reset. Tegelikult väga hariv, tekivad süsteemid, tööriistad, liigutuste järjekord jne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2022 23:35:49 vasta tsitaadiga

ot:

tranneL,
K: mitu programeerijat on vaja, et lambipirn vahetada?
V: mitte ühtegi, see on riistvaraline probleem

mul sellega umbestäpselt nii ongi, et pole huvi rauaga jännata kui see hädavajalik pole icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 00:48:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pistyk, kui mälu lisada saab ja ssd, saab kasutada küll. Tarka või mõnele otse, kuidas soovid.

napoleon kirjutas:
pistyk, no laurx teksti dekrüpteerimine on jah vahel natuke keeruline, aga selle teksti peaks siis nii lahti kirjutama, et kui on võimalik mälu lisada, siis käib küll. Vii Arvutitarka või otse kellegi kätte kes neid masinaid abivajajate jaoks ehitab. SSD osa jääb segaseks kas peab olema või peab selle lisamise võimalus olema.


Õige tõlge on, et kui mälu ja SSD lisada saab, saab kasutada küll. Vii Arvutitarka või mõne siinse tegelase kätte otse, kuidas ise soovid.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2022 07:32:54 vasta tsitaadiga

pistyk, kui sinu kastile saab mäku lisada ja ssd panna, on see kasutatav. Prose tüüp ja mälu hulk lubavad samas arvata, et tegemist võib olla ka mingi allinone asjaga kus kõik on plaadil. Nii mälu prorsessor kui andmekandja. 2gb ram, 32gb ssd netbooke on liikumas ja liikunud. W7 läheb w10ks.. kui sa tahad kellelegi otse anda, leiame sulle, kui sa ise mässata ei viitsi, vii tarka. Tuleb tartusse, et me selle ära nokime.. tallinna tegijatest pole midagi suurt teada. Üks seltskond on foxwayst tuhandeid chromebooke ostnud ja jaganud..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 13:28:56 vasta tsitaadiga

Üks elitebook 8470p tahaks töötavat klaviatuuri. Tuli üks natuke uputatud kukk. Muidu näiks vinks: i5 ja puha aga klavi poolenisti pime.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 04.10.2022 13:57:13 vasta tsitaadiga

Üks EliteBook 8470 oleks pakkuda. Korpus on kõver ja nurk katki, aga kõik töötab, kaasa arvatud klaviatuur. i5, 4GB RAM, 120GB SSD. Aku ja laadija puuduvad.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2022 14:24:24 vasta tsitaadiga

Kui jalus on.. aga ma tahaks samasuguse ka konditsiooni viia..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2022 22:55:25 vasta tsitaadiga

Puudu on endiselt 8460p ja lenovo b50-50 klavv.
€ 9,09 25%OFF | laptop keyboard for LENOVO Ideapad/TIANYI 15ibd 100-15 100-15IBY 100-15IBD 300-15 B50-10 B50-50 series RU keyboard
https://a.aliexpress.com/_mLwwTxw


€ 15,61 15%OFF | SP Layout Keyboard FOR HP Probook 8460P 8460W 6460B 6460 8470 8470B 8470P 8470 6470 Silver frame
https://a.aliexpress.com/_mKKbv88

Prügist leitud ja teise e6410 ga ristatud latikas sai eile kettakatte js läks täna uut kodu ootama. Asjade ümbertõstmise käigus avastasin ka ühe katkise klavi pärast seisms pandud b50-50 e.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2022 20:36:48 vasta tsitaadiga

Mingi vana lendas facebookis tüdrukutele peale, et tema tahab oma vana arvuti anda. Vajadusel aitab uut sisu soetada. Ma soovitasin võtta ags sisu asemel ütlesin, et võetaks 3 ssd d.üks sinna kaks siis järgmistesse. Oldi justkui nõus. Täna siis vana toonud oma utiili tüdrukule.. ja hakanud jaurama, et too trantspordib monitore ja asju valesti. Ssd d jäeti loomulikult andmata kastis on pent4 640, i915 plaat kois 2*512 mb ddr ja 120 ide kettaga. Ilmselt läheb utiili.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2022 22:48:02 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Dell-Latitude-2110.33058.0.html
Sellele ekraanidoonorit? Läheb vana, paks. Võin slimi vastu anda. Oma doonorid laiali jagatud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2022 12:34:32 vasta tsitaadiga

Lauaarvutitest: kui alguses olime veidi tõrksad neid koguma, siis viimase pooleteise kuuga saime:

Kliinikumist - 15tk
Raudteest - 20tk
Ardo initsiatiivi kaudu - 30tk (+varasemad)
Targast ja mujalt - 15tk

Tegime need valmis ja jagasime ära, oleme jälle kuival icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2022 11:33:02 vasta tsitaadiga

Won wu monitorid komplekteerimisel. Läpaka vent määritud, termopasta bahetatud ja installib. thumbs_up.gif
8470p jt vendid saab lahti nii, et lõikad plastkorgid maha. Silikoonõli sisse ja kiirliimiga korgid asemele. Vent on hääletu.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2022 11:23:04 vasta tsitaadiga

Uuel nädalal tuleb sutsakas lauakaid kliinikumist. Mitte palju vaid 10-20. Meil on samas töökorras monitorid otsas. Saame lõppudest komplekteeritud aga midagi jääb puudu. Tonni ega merekonteineritäit pole vaja. Mõni üksik kaksik kuskilt tartukandist ära korjata passiks. Täpne vajadus selgub kui masinad kuskil maha saame tõsta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 15:31:02 vasta tsitaadiga

Täna saame 15 laudurit kliinikumist, siit-sealt tilgub kogu aeg asju veel aga SSD varud on täiesti otsas ja uusi rahakaasamisi me pole teinud, kuna võtame omast arust hoogu maha icon_lol.gif

Kui kellelgi peaks veel mõni SSD üle olema või tahaks meile sellise Targast tellida, siis see aitaks meid kõvasti edasi.

_________________
Aktuaalsed Thinkpadide pakkumised Marketplaces Või küsi pakkumist huvipakkuvale mudelile!
Kõiki müügisolevaid sülearvuteid saab võimaluste piires konfigureerida. Saadaval ka Thinkpad USB-C docke: 40AY, 40AF, 40A9
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 15:49:35 vasta tsitaadiga

Ma võiks ju paar tk tellida, aga miks just Arvutitargast ja milliseid täpsemalt vaja(suurus, M.2/mSata/2.5" SATA, muud kriteeriumid)?
Võib privas ka vastata kui lahmimise vältimiseks avalikult ei taha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 16:54:58 vasta tsitaadiga

Kõige universaalsem SATA 120GB sobib enamustel juhtudel (kliinikumi kastid on nt 10a vanad Ordid, Laurx oskab täpsemalt kirjeldada) a´la:
https://arvutitark.ee/est/tootekataloog/0/ADATA-SU650-120GB-25inch-SATA3-3D-SSD-ASU650SS-120GT-R-377931

Targast kuna saab Tartu esindusse meile tellida ja nad on meid iga nurga alt aidanud aga sobib ka Frog ja kesiganes soodsamalt pakub hetkel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 17:10:27 vasta tsitaadiga

Mujal on kallimad, mujalt kätte saamine on komplitseeritum. Targast tellid "tulen ise esindusse järele" ja postikulu vms. ei kaasne.
Meil on vaja kõige lihtsamaid 120gigaseid 2,5" seid. Muudes on enamasti juba sees.
Kui keegi kogub thinkpade siis on pakkuda vahetuseks üks t410s kahe kolme ssd vastu.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 17:51:48 vasta tsitaadiga

laurx, saatsin PS, anna siis täpsem info kuhu tellida.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2022 20:03:40 vasta tsitaadiga

Kui juba vahetuskauba pakkumiseks läks, siis:

Printimishulludele saaks pakkuda töökorras HP Laserjet 4250dtn lisakorrusega mahutab vist kaks pakki paberit ja prindib kiiresti, kes teab, see teab ja töökorras Isensys MF5840dn

Kinohulludele saaks pakkuda kaks toimivat Mitsubishi projeltorit: LVP-X300U jaLVP-X400BU, üks toimib kohe, teine tahab uut pirni aga käib.

Vanatehnika kogujatele saaks pakkuda: Omnibook Xe2 (disketiga läppar), Thinkpad R50e ja Compaq NX8220

Skännimishulludele üks Epson Perfection 4490 Photo koos erinevate positiivi ja negatiivi raamidega.

Kraami on kogunenud selle ajaga ja osade asjadega saab vahetades rohkem ära teha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 16:25:38 vasta tsitaadiga

Jääb üle pärast stuffi välja võtmist üks Toshiba läpakas ja Lenovo Y-50 gameri oma.
Toshiba sinna alla ~10 aasta kanti. Olen sinna kunagi pannud SSD ja äkki ka vist mälu? 3gb on.
Seal ainult häda, et aku on saast ning laadija pesa arvutisse tulles laeb mingi X nurga alt ning tuleb hoida.
Uurin ise ka, äkki saan korda, aga kahtlen. Vb keegi asjalikum oskab ära teha.
Win7 on muidu olemas. Formattiks ise kõik puhtaks ära.

Y-50 gamer on ka SSD-ga ning decent enough, oma 6-7 aastat vana ehk.

Küsimus on, et kui ma need aruvtid üle käin ja ära puhastan, kellega võiks need toimetada?
Natukene vanatehnika on, aga parem kui telefonis vast toimetada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 16:34:43 vasta tsitaadiga

Smart tartusse minu või tranneli numbriga. Talle lõunakasse, mulle anne selverisse.
Vanim masin, xps 1210m mis ma tean, et kasutusse läks, oli 2006 aastal ettevõtte bilanssi võetud.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 16:46:46 vasta tsitaadiga

AT-sse ei sobi enam? Ka taas üks miskine HP süler varsti toomisvalmis...
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 16:55:02 vasta tsitaadiga

Kampaania sai läbi... Kui ilusti küsida, vist võtavad..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tranneL
Kreisi kasutaja
tranneL

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 16:56:42 vasta tsitaadiga

AT lõpetas ametlikult ära, ma ei tea kas nad veel liigutaks neid. Kes automaate ei usalda, siis käime Laurxiga kumbki pea üle nädala Talnakandis kaa ja Commer ka vist liikus edasi-tagasi palju? Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab.
_________________
Aktuaalsed Thinkpadide pakkumised Marketplaces Või küsi pakkumist huvipakkuvale mudelile!
Kõiki müügisolevaid sülearvuteid saab võimaluste piires konfigureerida. Saadaval ka Thinkpad USB-C docke: 40AY, 40AF, 40A9
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 17:46:34 vasta tsitaadiga

Pakikaga võiks kõigile mugavam olla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 17:57:13 vasta tsitaadiga

Natuke OT, aga miks AT ära lõpetas? Toodi liiga palju rämpsu või neil endal läks koormus liiga suureks?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2022 18:09:20 vasta tsitaadiga

oligi kokku lepitud teatud aja jooksul see kogumine. aeg sai lihtsalt täis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2022 13:40:48 vasta tsitaadiga

lühidalt üks südantlõhestav lugu.

hetkel on tallinnas ca 60 monitori ja u 20 lauakat. monitorid vähemalt on lasnas. on kellelgi mingi plaan tulla käruga/tühja bussiga.. ? neiud tegelevad paralleelselt mingi logistika otsimisega, viimase võimalusena on üks buss aga selle tankimine on juba ssd de raha eest.


ja jõuame põhjus tagajärg seosega järgmise asjani. kettad on jälle otsas kui need masinad siia jõuavad.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2022 08:47:50 vasta tsitaadiga

Saaksin enda ettevõttes väikse korjanduse teha- arvutid, nutitelefonid.

On mingi kontakt kuhu saata või kes tegeleb asjaga?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2022 14:36:29 vasta tsitaadiga

Tartu, trannel, mina.
Telli ssd sid meile tartu tarka korjanduse eest. Need on jälle otsas, siit pesks samas swlguma täna 15-20 masina tulek..
Avinurmest tulnud masinatest neljal on hääl sees.
Üks s775 jahutus on puudu ..

Tabelis on 1094 välja jagatud seadet. Tilgub vaikselt nii peale kui välja. Neljapäeval saadud dellid on enamuses valmis ja komplekteeritud.
Oleme sattunud teenindama ka eesti sarikerjajaid.asi on lõppenud sellega, et sarikerjaja kastides seisnud varasemalt kerjatud kraam on saanud käima.
Btw, kes plaanib jõuluks arvutustehnikat vahetada või soetada otsib tranneli marketplacest. Apetiitsed x/t masinad väga konkurentsivõimeliste hindadega. Üle jäänud seadmetest puhume tolmu välja ja lähevad uuele ringile kasvõi siitkaudu.
Ühel lauakal sai toide otsa. bluestorm 2 mahlad välja lasknud. Kui kuskil vedeleb mõni 24+4.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2022 13:38:18 vasta tsitaadiga

Tüdrukutel on hiired otsas. Ps2/usb.. võiks olla nii viisakad, et inimesele anda julgeks. Kuuliga dinne ei taha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2022 14:17:31 vasta tsitaadiga

Üks delli 90w laadija on puudu...
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2022 21:43:11 vasta tsitaadiga

Puudu on viisakaid hiiri, klavisid, samas on üle monitore..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2022 23:24:02 vasta tsitaadiga

Cargobusis ja arvutitargas hea annetaja poolt saadetud arvutikraam ja lisavarustus. thumbs_up.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2022 01:42:10 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/image/14757857/signal-2022-12-18-22-27-09-660.jpg
Ilmus minu installitud masin marketplace.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2022 02:06:22 vasta tsitaadiga

Osta siis ruttu ära. Tal pärast võib jälle arvutit vaja minna, siis saab tasuta tagasi anda

/s

Aga noh eks seda oli arvata, et neid huiareid ka tekib kes tasuta masinaid nuiavad et need siis kiirelt rahaks teha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2022 15:35:40 vasta tsitaadiga

Liiga kalleid asju jagate välja.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2022 15:54:35 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://www.upload.ee/image/14757857/signal-2022-12-18-22-27-09-660.jpg
Ilmus minu installitud masin marketplace.

Kuulutuses kirjas, et ei ole vajadust sellel. Kas poleks ilus tagasi anda, et kellelegi, kes reaalselt vajab saaks edasi jagada?....

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2022 16:30:52 vasta tsitaadiga

Talle juba öeldi kurjalt ja toob tagasi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2022 10:32:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
https://www.upload.ee/image/14757857/signal-2022-12-18-22-27-09-660.jpg
Ilmus minu installitud masin marketplace.
napoleon kirjutas:
Osta siis ruttu ära. Tal pärast võib jälle arvutit vaja minna, siis saab tasuta tagasi anda

/s

Aga noh eks seda oli arvata, et neid huiareid ka tekib kes tasuta masinaid nuiavad et need siis kiirelt rahaks teha.


Kas neid annetusi omandireservatsioonilepinguga ei saaks teha, et maha müümine oleks aasta jooksul keelatud.
Või siis, et omand ei lähegi kohe üle, vaid arvuti on antud aastaks kasutada, aga on "annetaja" oma edasi.
Petturit see ei takistaks, aga osasid inimesi distsiplineeriks küll.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2022 10:35:07 vasta tsitaadiga

Hilja. Enamus on läinud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kogume sülearvuteid Ukraina sõjapõgenikele! Pane õlg alla! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.