Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2008 17:51:50 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/GPS+seadmed/64872/


näiteks

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
b88
HV kasutaja
b88

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.05.2008 10:37:51 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Ei leia miskipärast kaarte nii. Regio 2007 MapData folderi tõstsin mälukaardile, panin linnukesed, kuid kui salvestuse kataloogi sinna kohta brausida üritan, ei ole seda millegagi kinnitada. On ainult valikud "vali", mis viib jälle tagasi E:/ juurikasse ja "katkesta". Ok, kirjutan siis ise käsitsi path'iks E:/MapData, salvestan, teen Nutimapile restardi, aga kaarte ikka ette ei tule.


Kas sa said selle tööle?
Ma hetkel sama probleemi ees
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 31.05.2008 14:20:08 vasta tsitaadiga

Uuri näiteks sealt: www.nutiteq.com.
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
evar
HV vaatleja

liitunud: 07.08.2003




sõnum 18.07.2008 15:20:49 vasta tsitaadiga

millist kaarti soovitate Se750i -le.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.07.2008 18:05:23 vasta tsitaadiga

Javapõhine Nutimap peaks seal ka toimima.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T6nis
HV vaatleja

liitunud: 08.11.2004




sõnum 30.07.2008 11:43:52 vasta tsitaadiga

millistel telefonidel on GPS vastuvõtja kohe olemas, ehk ei pea BT lisavidinat juurde otsima .
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eXacTy
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2004




sõnum 30.07.2008 11:46:45 vasta tsitaadiga

SE W810i on ka see võimalik?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 11:57:17 vasta tsitaadiga

eXacTy kirjutas:
SE W810i on ka see võimalik?


kindlasti, ise panin sõbra k750i peale nutimapi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Butcher
HV kasutaja
Butcher

liitunud: 23.08.2002




sõnum 30.07.2008 16:09:28 vasta tsitaadiga

Tekkis vastupidine mõte, kas sisseehitatud gps´iga telefone saab kasutada gps vastuvõtjana mõne muu seadme jaoks. Näiteks on Nokia N95 ja läpakas. Läpaka peal regio kaart ja N95´l on gps. Kas telefoni saab kasutada Holuxi, Globalsati jne asemel?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 18:15:08 vasta tsitaadiga

Kas keegi Nutimapi kaarte saaks jagada?
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2008 19:23:38 vasta tsitaadiga

T6nis kirjutas:
millistel telefonidel on GPS vastuvõtja kohe olemas, ehk ei pea BT lisavidinat juurde otsima .

Näiteks Nokia 6110 Navigator, Nokia N95, Nokia N82, iPhone 3G. Ilmselt veel mõni. http://www.gsmarena.com > advanced search > gps


Butcher kirjutas:
Tekkis vastupidine mõte, kas sisseehitatud gps´iga telefone saab kasutada gps vastuvõtjana mõne muu seadme jaoks. Näiteks on Nokia N95 ja läpakas. Läpaka peal regio kaart ja N95´l on gps. Kas telefoni saab kasutada Holuxi, Globalsati jne asemel?

GPSGate.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 31.07.2008 00:44:49 vasta tsitaadiga

No nutimapiga on selles suhtes lood nüüd kehvasti, et ainult EMT kliendid saavad seda kasutada. Muudele operaatoritele näitatakse näppu. Endal ausalt öeldes seis nukker kuna kasutasin seda päris hoolega. Polegi mingit head alternatiivi. No ja EMT-i selle pärast ka üle ei hakka kolima. icon_evil.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 11:31:43 vasta tsitaadiga

doh.gif oleks teadnud, et nii läheb, oleks eesti kaardi kõik alla tõmmanud. Äkki keegi mõtles selle peale ja tegi seda? icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 11:46:23 vasta tsitaadiga

Mul oli serveris olemas see, vb kasutaja wfiles ja keegi veel, kes minu kaudu selle tõmbas, saavad seda jagada uuesti. Alles nädal aega tagasi kustutasin ära sealt kaardiandmed icon_razz.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 01.08.2008 15:55:27 vasta tsitaadiga

ma oleksin ka väga tänulik kui keegi mulle seda privas jagaks.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 20:25:32 vasta tsitaadiga

perri kirjutas:
ma oleksin ka väga tänulik kui keegi mulle seda privas jagaks.

keegi võiks mulle ka privada... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 22:11:34 vasta tsitaadiga

vabandan,tegin ketta puhastust samuti eelmine nädal ja praegu otsides avasasin,et ei salvestanud ära. icon_redface.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 01.08.2008 22:17:08 vasta tsitaadiga

Viga annab parandada icon_smile.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2008 22:41:12 vasta tsitaadiga

kalevipoeg, bow.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spongerdan
HV kasutaja
spongerdan

liitunud: 27.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2008 19:29:44 vasta tsitaadiga

wfiles kirjutas:
kalevipoeg, bow.gif
banana_dance.gif jooma.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2008 14:42:52 vasta tsitaadiga

kalevipoeg onfire.gif jään sulle võlgu.

Vaja oleks veel "signed" versiooni nutimapist.

Muidu küsib koguaeg juurdepääsu andmetele. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 04.08.2008 21:35:29 vasta tsitaadiga

Mis versiooni täpsemalt vaja? Äkki leian.

Põhimõtteliselt kui sul Nokia, siis toimeta nii:
Ava menüü->Vahendid->Rakenduste haldur-> Otsi sealt Nutimap. Nutimapi peal vali Valikud->Vali Seaded->Andmete lugemine=Alati lubatud; Andmete muutmine=Alati lubatud. Kui need muudetud 'Alati lubatud' (enne muutmist peaks olema 'Küsi alati'), siis ta ei tohiks enam küsida su käest luba. Menüü näide on Nokia E60 pealt.

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 05.08.2008 00:04:34 vasta tsitaadiga

kalevipoeg, tänud minugi poolt beer_yum.gif
Paraku mul andmete lugemisega sama probleem. Mul on küll eerikupoeg, aga seaded on ilmselt samad. Kahjuks enamuse versioonide puhul on seadete all vaid 2 valikut: EI ja Küsi alati. Viimase EMT versiooniga on alati lubamine olemas, aga seal pole sest midagi kasu, kuna kaartide lugemine käib vaid üle gprsi.
Põhimõtteliselt oleks vaja suvalist versiooni, millel nimetatud valikud olemas
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 08:59:54 vasta tsitaadiga

banana_dance.gif sain nüüd tööle Sony Ericsson K750 peal.
Probleem jah selles, et on vaja allkirjastatud versiooni nutimapist, et tekiks valik "ära kunagi küsi". St nutimapi installmisel lisaks .jar failile peab olema olemas ka .jad fail, mida mul kuskilt ei õnnestunud leida. Leidsin aga programmi mis ise suudab .jar failist .jad faili koos allkirjaga genereerida. Lisaks on telefoni failisüsteemi vaja kopeerida veel 2 faili. Lähemalt kuidas teha juttu siin: http://forums.se-nse.net/index.php?showtopic=8721&hl=eqhalmer Siis peale selle installi saab moblal ilusti valida turvaseadest, et "ära kunagi küsi". Ilma selleta on offlinei kaartide vaatamine võimatu!


Nokia telefonidega on vist teine lugu. icon_rolleyes.gif

Aitaks ka telefonile vastav moditud firmware uuendus "remove java restrictions", mida ma ei riskinud teha.

EMT lehel olevaga asi ei hakka tööle + MGMapsiga kah mitte. On vaja seda versiooni (leidsin Nutimap v1.39.22 (NT3.1) J2ME), mis ennem nutimapi kodulehel üleval oli. Selle leidmisel aitab GOOGLE icon_smile.gif


viimati muutis DVDRW 05.08.2008 09:01:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 08:59:58 vasta tsitaadiga

Nokiale sobis jah see signeeritud versioon, mis nutimapi lehel üleval oli vanasti, ma ei tea kas enam on
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 05.08.2008 10:13:51 vasta tsitaadiga

Kust kuradi kohast sa selle välja googledasid, mina ei suuda küll seda leida. Oleks enda ericssonile samuti vaja seda versiooni. Äkki jagad linki.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 10:38:04 vasta tsitaadiga

Googlese kirjutada "nutimap download" ja siis 4. lehel oli selline link:
http://www.mechodownload.com/forum/mobile-software/55041-nutimap-v1-39-11-nt3-1-j2me-10-02-2008-a.html icon_wink.gif

Keegi teab kas GlobalSat BT-335 GPS Receiver and data logger hakkab K750 moblaga tööle?
Kui BT-359 töötab siis peaks see ka ju?
Meeldib mulle selle juures data loggeri funktsioon, kusjuures seepärast hind ainult ~80kr kallim.
Asi Arvutikeskuses müügil.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 12:52:12 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt hakkab.
Kuidas sellest GlobalSatist logitud andmed kätte saadakse? Ühtegi viidet USBle silma ei hakka. Üle BT?
Arvutikeskus pakub muidu BT logeritest ka Holux M1000 ja QStarz BT-1000P. Viimasest ilma P-ta variant on mul k750 küljes üldiselt toiminud, kohati jonnib ka. Enamus ajast on just logerina kasutusel.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 12:55:54 vasta tsitaadiga

Kaua ta korraga on suuteline logima?

Mul üks käsi-gps on, see suutis rattamatkal alla 100 km mällu jätta, autoga sõites veidi rohkem, võiks olla selline, et ikka paarituhande kilomeetri jaoks oleks ruumi, ei pea teda tühjaks laadima vahepeal kuskil ja vaeva nägema.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 13:33:32 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Kaua ta korraga on suuteline logima?

Logitavate kirjete arv on igal viguril erinev, tavaliselt andmetes ära toodud.
Kirjete ajalist intervalli või kaugust meetrites saab ise kruttida, ka saab logitavat infot vähemaks-rohkemaks keerata. Metsikumas kohas tekib probleem pikem akuga.
Minu omal lubasid kirjad vist 32h ja kusagil 3 päeva ta mul vastu pidas ka, selle ajaga jõudis kirjetest ehk ~20% ära täita, intervalliks oli määratud ilmselt 10s. Uuemad riistad on suurema flashiga.

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 13:39:35 vasta tsitaadiga

Konkreetsel BT-335 isendil saab salvestada kuni 60000 punkti. Ühendus toimib ainult läbi bluetoothi. Arvutis oleva tarkvaraga saab selle seadeid ka sättida. Kui näiteks salvestada iga 10m tagant 1 punkt siis jätkub seda 600km
Geotaggingus hea kasutada
Täna läheb vist ostuks K750le icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2008 13:41:22 vasta tsitaadiga

No pikemal reisil pole ka probleemi iga 50m või 100m tagant neid punkte salvestada, et pärast saab reisist ülevaate kaardile.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JarodT
HV vaatleja
JarodT

liitunud: 25.09.2006




sõnum 07.08.2008 21:53:12 Tom Tom ja UIQ 3 vasta tsitaadiga

Hei, kas keegi teab kust saada töötavat Tom Tomi koos Eesti kaardiga Symbiani telefonile, millel on UIQ v.3.0?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2008 21:54:14 Re: Tom Tom ja UIQ 3 vasta tsitaadiga

JarodT kirjutas:
Hei, kas keegi teab kust saada töötavat Tom Tomi koos Eesti kaardiga Symbiani telefonile, millel on UIQ v.3.0?


TomTom

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zipzic
Kreisi kasutaja
zipzic

liitunud: 12.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2008 16:48:33 Re: Tom Tom ja UIQ 3 vasta tsitaadiga

JarodT kirjutas:
Hei, kas keegi teab kust saada töötavat Tom Tomi koos Eesti kaardiga Symbiani telefonile, millel on UIQ v.3.0?

Siit leiad nii UIQv3 kui ka S60v3 TomTom6'e.
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
waux
HV Guru
waux

liitunud: 01.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2008 13:09:56 vasta tsitaadiga

zipzic, ei promo aga paistab kasulik koht tulevat thumbs_up.gif
Kommentaarid: 611 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 505
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 12:53:43 vasta tsitaadiga

Naisevend uurib, kust saaks Skandinaavia kaarti, mis töötaks Nokia 9300-ga. Oleks positiivne, kui kaart oleks pre-loaded, mitte ei peaks üle neti koguaeg tirima.
On kellelgi soovitusi?
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2008 12:56:39 vasta tsitaadiga

oliver., otsi üles vanem nutimap, mis ei ole seotud EMT'ga ja mgmaps abil saad google kaardid alla laadida.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 14:20:54 vasta tsitaadiga

Küsiks siinkohal sellist asja, et kuna praegusel ajal tuleb neid nö GPS telefone nagu Vändrast saelaudu, et kas on ka mingi konkreetne sait olemas, kus on märgitud telefoni default kaardid, mis kohe peal on ? Näiteks E66...GPS olemas, kuid kas ka mingid kaardid peal on ? Nokia leht ei ütle selle kohta miskit...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2008 14:43:28 vasta tsitaadiga

Symbianiga Nokiatel on peal Nokia Maps, mis tirib vajalikke kaarte reaalajas netist või siis saab vajaliku maatüki kaardi sinna eelnevalt laadida maploaderiga. Eesti kaart võttis minu mälu järgi ruumi kuskil 17 mega kandis. Võin ka eksida, kasutamisest mõned kuud möödas.

WM smartphone'idel mingeid kaarte kaasas ei ole, heal juhul on vaid mingi softijupp, millega koordinaate määrata.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 00:42:06 vasta tsitaadiga

oliver. kirjutas:
Naisevend uurib, kust saaks Skandinaavia kaarti, mis töötaks Nokia 9300-ga. Oleks positiivne, kui kaart oleks pre-loaded, mitte ei peaks üle neti koguaeg tirima.
On kellelgi soovitusi?


Kui tegemist Nokia Smart2Go tarkvaraga telefonis, siis sinna saab Nokia kodulehelt leitud maploaderiga kõik vajaminevad kaardid mälukaardile salvestada. Ilusti regioonide kaupa.

Muuseas, olen juba mõnda aega mässanud Google Maps tarkvaraga pihuarvutile. Kuna GPRS-i ühendus metsas on küsitava väärtusega üleüldse ja kallis kah, siis mismoodi lahendada olukorda, et ei peaks kaarte kogu aeg alla laadima, vaid saaks mingisuguse piirkonna (satelliitkaartidest on jutt) eelnevalt alla laadida ja mälukaardile pista? On selline asi üleüldse võimalik?

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 00:49:33 vasta tsitaadiga

Nutimap kasutas google kaarte ja http://www.mgmaps.com/ on sulle vb abiks, ma ei tea kas satelliitpilte saab offlines kasutada või ei, aga surgi seda saiti veidi ja saad teada
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 13:18:42 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Nutimap kasutas google kaarte ja http://www.mgmaps.com/ on sulle vb abiks, ma ei tea kas satelliitpilte saab offlines kasutada või ei, aga surgi seda saiti veidi ja saad teada


See Java-põhine rakendus ei ole äge. Googlel on spetsiaalne tarkvara Windows Mobile platvormi tarvis. Tõenäoliselt alternatiivi polegi.

_________________
Rakvere parasiit
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocket
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2008 14:27:41 vasta tsitaadiga

Google Maps peaks olema ka java telefonidele olemas.
_________________
www.allarifoto.eu
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 10:31:14 vasta tsitaadiga

nutimap olemas ja ka regio kaardid, kuid omavahel neid tööle miski pärast ei saa. seadsin ka kaardi kasukoha paika nutimapis, aga ikka kuvab taustakirju emt.ee ja kaarti mitte. ise olen elisa vörgus. keegi SE peal eesti kaardid ka tööle sai ja siis mis moodi?
_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 16:26:06 vasta tsitaadiga

busse, selle jaoks pead hankima vanema versiooni nutimapist, sellise, mis ei olnud veel EMT temaatikaga koos.
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 16:33:07 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
busse, selle jaoks pead hankima vanema versiooni nutimapist, sellise, mis ei olnud veel EMT temaatikaga koos.

Nutimap beta 1.39.11 (Nutimap v1.39.11 (NT3.1) J2ME.jar) on olemas ja MGMapsCache.rar (regio kolaga)

kui oskad midagi tarka valikult või privaatselt öelda, et tööle saaksin, anna teada icon_smile.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 16:38:56 vasta tsitaadiga

Paki see mgmapscahce kuskile lahti, kopeeri mälukaardile, ütle nutimapis, et offline mode vms ja määra talle see folder, luba rakendusel kasutada andmete lugemist ja siis töötab.


minul igastahes töötas ja nendel ka, kes minu kaardipaki tõmbasid.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busse
HV veteran

liitunud: 14.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 16:47:18 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
Paki see mgmapscahce kuskile lahti, kopeeri mälukaardile, ütle nutimapis, et offline mode vms ja määra talle see folder, luba rakendusel kasutada andmete lugemist ja siis töötab.


minul igastahes töötas ja nendel ka, kes minu kaardipaki tõmbasid.


anna linki oma kaardipakile, kui vöimalik. proovin sellega ka.

EDIT: sain tööle. cache seadsin 2048 peale ja siis hakkas offline regio tööle. täpsus on küll 100m ühikuga. suurem jama on virumaa kuni jögeva vahemik, kus on ainult üldkaart nähtav, detailsemat pole icon_sad.gif

_________________
http://foto.urmo.ee/


viimati muutis busse 27.08.2008 08:44:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2008 17:21:59 vasta tsitaadiga

uuri kasutajalt Kalevipoeg, ma võtsin selle paar kuud tagasi maha serverist icon_redface.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiiltelefoni kasutamine GPS'na (telefon+GPS saatja) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.