|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
markus808
HV kasutaja

liitunud: 27.07.2004
|
30.05.2006 19:32:51
|
|
|
kas Eestis müüdavad (emt, elisa, tele2) D600-d on kõik EDGE-ga ehk D600E?
_________________ "You're under no obligation to be the same person you were 5 minutes ago." - Allan Watts |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaitz
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.07.2003
|
01.06.2006 13:23:41
|
|
|
| markus808 kirjutas: |
| kas Eestis müüdavad (emt, elisa, tele2) D600-d on kõik EDGE-ga ehk D600E? |
Nii seda kui teist:
D600E
D600
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
06.06.2006 01:55:44
|
|
|
sai nagu vaadatud ringi ja paistab ,et sellele suuremat akut ei pakuta - oskab keegi kommenteerida?
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
200sx
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2006
|
07.06.2006 10:23:53
|
|
|
minagi selle telefoni omanik mingi pool aastat juba.. kohe kui telefon ostsin tekkis küsimus kas helinat ja vibra ei saagi sel telefonil korraga kasutada? või ma lihtsalt ei tea kus seda valida?
muidu telefoniga hästi rahul.. mingit viga ei ole esinend. ekraan on super
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
07.06.2006 10:36:23
|
|
|
| 200sx, samsungitel siiamaani selline jama jah....õhesõnaga ei saa korraga panna.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eq69
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2005
|
07.06.2006 14:13:48
|
|
|
| sõbral kusjuures on nii et on vibra ja helin ühel ajal aga see ka ainult teatud helina kasutamisel muidu on ka nii nagu ikka enne vibra siis helin.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
07.06.2006 14:19:40
|
|
|
| eq69 kirjutas: |
| sõbral kusjuures on nii et on vibra ja helin ühel ajal aga see ka ainult teatud helina kasutamisel muidu on ka nii nagu ikka enne vibra siis helin. |
mis veel miinuseks D600 oleks ? küsin kuna endal ehk soov oma 6230i ära vahetada ehk...Pole seni samsunge omanud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.06.2006 17:52:45
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| eq69 kirjutas: |
| sõbral kusjuures on nii et on vibra ja helin ühel ajal aga see ka ainult teatud helina kasutamisel muidu on ka nii nagu ikka enne vibra siis helin. |
mis veel miinuseks D600 oleks ? küsin kuna endal ehk soov oma 6230i ära vahetada ehk...Pole seni samsunge omanud. |
D600 puhul ei saa kasutada tavalise 3,5mm pistikuga kõrvaklappe, kui just mitteametlikku handsfreed ei osta vastava pistikuga (või ise valmis ei meisterda). MP3 mängija tarkvara on kummaline, ei ole võimalik midagi muud teha mp3 mängimise ajal. Kaamera on viletsam kui SE K750/W800/W810 oma, näiteks ise kasutan tihti võimalust teha A4 dokumendi "scan" telefoni fotokaga, D600 kaameral puudub autofookus ja siiani pole mul normaalse kvaliteediga sama asi õnnetusnud.
Üldiselt on tegemist väga hea telefoniga ja elukaaslane juba harjunud sellega, kuid kahetseb siiski et W800 ei võtnud.
PS! Tõin hetkel välja miinused, plussidest on siin teemas juba küllalt räägitud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
07.06.2006 18:19:16
|
|
|
vibra ja helin koos on nagu ikka Samsungile kombeks - .mmf formaadis fail millele vibra sisse kodeeritud.
muud tüüpi helinatel pane helinatugevus põhja, siis telefon tudiseb natuke
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
07.06.2006 18:49:59
|
|
|
| hugo kirjutas: |
mis veel miinuseks D600 oleks ? küsin kuna endal ehk soov oma 6230i ära vahetada ehk...Pole seni samsunge omanud. |
| Draqula kirjutas: |
D600 puhul ei saa kasutada tavalise 3,5mm pistikuga kõrvaklappe, kui just mitteametlikku handsfreed ei osta vastava pistikuga (või ise valmis ei meisterda). MP3 mängija tarkvara on kummaline, ei ole võimalik midagi muud teha mp3 mängimise ajal. Kaamera on viletsam kui SE K750/W800/W810 oma, näiteks ise kasutan tihti võimalust teha A4 dokumendi "scan" telefoni fotokaga, D600 kaameral puudub autofookus ja siiani pole mul normaalse kvaliteediga sama asi õnnetusnud.
Üldiselt on tegemist väga hea telefoniga ja elukaaslane juba harjunud sellega, kuid kahetseb siiski et W800 ei võtnud.
PS! Tõin hetkel välja miinused, plussidest on siin teemas juba küllalt räägitud. |
No väga hea siiski,samas arvan et ega enne teada ei saa ,kui pole ise omanud, proovinud ka teisi telefone,millegipärast on seni samsung kahtlase mulje jätnud ( aku vastupidavus,omadusi ei tea ) ,kuid samas olen kuulnud et paljud kiidavad seda D600 ja D500. Lihtsalt oleneb mida keegi kasutab( ise eeldan e -posti olemasolu,vahel emotsioonist tahaks hea kvalt, pilti teha) ,kuid ise sooviks vaheldust oma 6230i-le.. See SE 750i,pole nii tõmmanud ,eriti välimuse poolest.OmaDUSI jah,lugedes on SE kõige parem aku seni vist.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
08.06.2006 09:50:59
|
|
|
Et siis, kas samsungile on üldse olemas vahetus akut - mingit võimsamat? (ei kurda, aga kuna kuulan palju muusikat, siis tuleks kasuks)
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
08.06.2006 19:31:55
|
|
|
| Vahetasin oma d600 6230i vastu ära neiuga. Tore ja edev telefon aga kahjuks oli minu jaoks määravad 3 miinust: 1)telefoni numbrid peavad olema telefonis ja +372 algusega EMT omad 2)lisaaku soetus on muret valmistav (on vaja just kirsipunast akut) 3)helinat ei saa vibraga panna.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
08.06.2006 19:38:35
|
|
|
Saab küll panna vibraga helinad, selleks on olemas .mmf formaasdis helinad
Aga nende telefoni numbritega on tõesti üks igavene jama, kõiki rootsi numbreid näitab mul eesti kaarti kasutades nimega 'unknown name' ja kui panen rootsi kaardi sisse, siis on eesti numbritega nii
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
08.06.2006 19:39:35
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Saab küll panna vibraga helinad, selleks on olemas .mmf formaasdis helinad
Aga nende telefoni numbritega on tõesti üks igavene jama, kõiki rootsi numbreid näitab mul nimga 'unknown name'  |
et pead tuttava nr. sisestamiseks telef. mällu +372 ette panema ja kas siis alles näitab nime ,kes helistab ,kui nii siis see pole ju ei tea mis probleem,Nokiatel salvestad ilma +372 ära.Ja kui keegi võõras helistab siis on juba +372 ees ja saab kohe salvestada.Võin olen ma Samsungi nr probleemist valesti aru saand.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
08.06.2006 19:41:35
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| 2 trini kirjutas: |
Saab küll panna vibraga helinad, selleks on olemas .mmf formaasdis helinad
Aga nende telefoni numbritega on tõesti üks igavene jama, kõiki rootsi numbreid näitab mul nimga 'unknown name'  |
et pead tuttava nr. sisestamiseks telef. mällu +372 ette panema ja kas siis alles näitab nime ,kes helistab ,kui nii siis see pole ju ei tea mis probleem,Nokiatel salvestad ilma +372 ära.Ja kui keegi võõras helistab siis on juba +372 ees ja saab kohe salvestada.Võin olen ma Samsungi nr probleemist valesti aru saand. |
Ongi kõik nubrid sisestatud koos riigi koodiga, kuna kasutan ju helistamiseks roaming teenust. Aga probleem on selles, et eesti kaarti kasutades ei näita rootsi nubritel nime ja rootsi kaardiga eesti numbritel
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
08.06.2006 19:45:19
|
|
|
| minu samsungil (x640) on nende numbritega nii, et 8 kohalised numbrid tunneb telefon ära ja näitab nime aga 7 kohalisi numbreid ei tunne, neile tuleb ise +372 ette laduda
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
08.06.2006 19:52:32
|
|
|
[quote="2 trini"]
Ongi kõik nubrid sisestatud koos riigi koodiga, kuna kasutan ju helistamiseks roaming teenust. Aga probleem on selles, et eesti kaarti kasutades ei näita rootsi nubritel nime ja rootsi kaardiga eesti numbritel
No siis vähe tüütu jah see nr asi,eriti välismaal olles
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
200sx
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2006
|
12.06.2006 00:36:22
|
|
|
| 2 trini kirjutas: |
Saab küll panna vibraga helinad, selleks on olemas .mmf formaasdis helinad
Aga nende telefoni numbritega on tõesti üks igavene jama, kõiki rootsi numbreid näitab mul eesti kaarti kasutades nimega 'unknown name' ja kui panen rootsi kaardi sisse, siis on eesti numbritega nii  |
kas tead öelda kuskohalt võiks saada neid .mmf helinaid? ei pea olema tasuta:D võin ka maksta. aga tähtis oleks see et toimiksid mõlemad ja korraga!
tänud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
12.06.2006 01:00:17
|
|
|
| hugo, minu nokial on ka 372 ette vaja panna...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
12.06.2006 10:59:27
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| hugo, minu nokial on ka 372 ette vaja panna... |
No välismaalt helistades vajavad kõik telefonid +372 ette panemist,Eestis see probleem ju pole,mis Nokia sul on ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2 trini
HV veteran

liitunud: 15.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
12.06.2006 21:58:08
|
|
|
| mul käitub telefon imelikult lõuna eestisse jõudes. mingi aeg tagasi mõtlesin, et kohalikud vooluvõrgud on napakad, sest peale laadimist hakkas telefon restarte tegema, aga panin tähele, et ta muutub lihtsalt mingiks ajaks lolliks, kui kuhugi tartu kanti satun. tallinnas pole probleeme olnud
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
13.06.2006 02:16:44
|
|
|
mul on selline pull alati Tallinn-Tartu bussis... teeb lambist restarte, ei tea ka miks, aga muidu ei esine... väga kummaline igatahes...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
22.08.2006 17:55:35
|
|
|
| Kas praeguste Tele2 ostetud Samsung D600-dega ei saagi datakaableid kaasa?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
25.08.2006 14:54:19
|
|
|
| saab küll
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rambler
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.01.2005
|
27.08.2006 17:22:16
|
|
|
kas keegi teab kuskohast saada seda videokaablit ?
ostaks kelleltki teilt ära kui ei kasuta
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0ltage
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2006
|
18.09.2006 17:51:45
|
|
|
Kas d600 lähevad ka d500 mängud käima?
kellel d600 müüa võib PS-ida
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
07.11.2006 15:42:10
|
|
|
see perobleem mis minul on ei käi küll vist siia teemasse, aga kuhugi mujale ma ei osanud ka seda postitada.
asi selles, et minu d600e-s on mälukaart sees, aga selline jama, et kui ma tahan midagi mälu kaardile tõesta siis ta ütleb minule, et mälukaart on täis. Kuid kui ma lähen mobiilist mälukaardile siis see on tühi.
Kuid kahjuks ei saa ikka mitte midagi sinna peale panna, ning ka see veel, et kui ma ühendan mobiili arvutiga(kaabli abil) siis ei näita mulle mälukaarti! (kasutan originaal programmi, seda mis ma mobiiliga kaasa sain).
Krt nii kui muusikat mobiili panen siis koguaeg on jälle mälu täis, tahaks ikka mälukaarti ka kasutada, miks ta muidu sai muretsetud!
Äkki oskab keegi mind aidata, või siis öelda mingi programmi nime, et millega oleks võimalik ka mälukaarti näha(vajadusel ka format teha....siis võib-olla hakkab tööle), aga ma pole sellist proget ise veel küll leidnud!
Pikk jutt, s**t jutt, aga loodan, et keegi saab mind aidata!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
07.11.2006 22:32:30
|
|
|
selle mälu kaardiga kui ma ei eksi siis on kaasas nö konverter mis teeb ta veidi suuremaks ja nii ustub ta ka nt mälukaardi lugejasse is tranformeerib selle nö memory stickiks ja see on vabalt formaaditav jne...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
08.11.2006 09:50:52
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| selle mälu kaardiga kui ma ei eksi siis on kaasas nö konverter mis teeb ta veidi suuremaks ja nii ustub ta ka nt mälukaardi lugejasse is tranformeerib selle nö memory stickiks ja see on vabalt formaaditav jne... |
kahjuks minul seda pole, ma ostsin mobiili ning mälukaardi tuttavalt!
aga sul seda proget pole?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
08.11.2006 18:00:42
|
|
|
konverter pole softi põhine vaid on mälukaardiga kaasas, kohe.
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
08.11.2006 19:29:34
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| konverter pole softi põhine vaid on mälukaardiga kaasas, kohe. |
Ehk siis kohalikus keeles lihtsalt üleminek, et saaks tavalise SD kaardi pessa panna kuskile lugejasse.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HSGold
HV veteran

liitunud: 30.06.2002
|
08.11.2006 21:05:09
|
|
|
ok, eks ma siis proovin midagi aretada....tänan abi eest!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
28.12.2006 21:39:50
|
|
|
Nii.. ma ise olen ka seda telfi kasutanud ligi 7 ja pool kuud... mudel on sis D600E S/W versioon D600EXEFA1..
Siiani olen rahul olnud.. enne seda oli X300 (mis oli toodud v2lismaalt, kui eestis seda ei myydudki veel..), ning edasiminek oli tohutu.. eriti imponeerib veinipunane korpus ja slider.. avada on seda mugav, olenemata sellest, et ta sile on.. nujah, D500-l on korpus pisut kummisem.. aga see selleks..
midagi ma eriti kordama ei hakka, p2ris hea ylevaate saab eelpool k6nelejate jutust
muidugi vaidlen sellel teemal, et kui java rakendusi kasutada, ja sis nt klapp lambist kinni lyya, sis tegelikult ta sulgeb programmi ning seega akut ei kuluta.. nin keegi r22kis Opera Mini-st.. minul salvestus ta automaatselt Java kausta.. ja saab sealt v2ga edukalt surfata, avab ise automaatselt GPRS yhenduse..
yllataval kombel ei kurna m2ngud akut eriti.. kulus p2ev otsa, et Solitaire't m2ngides aku pooltyhjaks saada
selle kaamerasilmaga on kah nii nagu on.. sumpsise ilmaga tulevad sinakad pildid.. p2ikesega kipuvad nad roheliseks minema.. samas LED on hea selleks, et pimedas trepikojas sogase peaga v6tmeid otsida
presentatsiooni tegemine on suht vahva, laadisin suure .ppt telefoni, ning AV-kaabliga sai telekasse m6nus slaidishow manatud.. igati vahva lahendus tudengitele, kes peavad koguaeg esitlusi tegema aga kellel ei ole l2pakat..
| tsitaat: |
poes öeldakse et D500 ja D600 remont pidavat päris kulukas olema,kui midagi juhtuma peaks.
|
jah, see kahjuks vastab t6ele.. s6ber Kermetist ütles, et ainuyksi korpus maksab 1050 krooni..
samuti miinuseks see, et displei klaas on v2ga kriimualtis.. mul on selle 7 kuu jooksul suht palju kriime tekkind peale.. kuigi ei midagi hirmsat..
minu silmis on Samsung tegijam kui Nokia.. no offence, Nokia juuserid..
muidu igati hea ja ontlik aparaat.. aga kavatsen maha myya ja soetada midagi uuemat, kas siis X820, D830 v6i koguni Pana MX7
soovitan soojalt...
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.12.2006 00:50:52
|
|
|
huvitav miks d600 displei "klaasi" muudeti võrreldes d500'ga?
mu d500 alates mai 2005 koguaeg püksitaskus koos muude kõvade asjadega ja siiani pole ühtki kriimu.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2mblik
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2006
|
29.12.2006 01:00:21
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
huvitav miks d600 displei "klaasi" muudeti võrreldes d500'ga?
mu d500 alates mai 2005 koguaeg püksitaskus koos muude kõvade asjadega ja siiani pole ühtki kriimu. |
sis sul on vedanud..
minul on ta jah, koos v6tmete ja n2tsupakiga suht kriimuline.. aga see ei morjenda..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
29.12.2006 12:22:35
|
|
|
Kui juba kogemuste jagamiseks läks...
Elukaaslasel mul ka olnud D600 kuskil aasta aega. Minu jaoks see esimene kokkupuude samsungiga ning olin ta valiku puhul suhteliselt skeptiline.
Tagantjärgi peab ütlema et igati asjalik valik. Korpuse kvaliteet on super. Mu K750 mis iseenesest norm koostekvaliteediga tundub samavana D600 kõrval suht krigisev ja nagisev. Kui miinuseid välja tuua, siis oleks need obje katte puudumine, autofookuse puudumine (K750 vastu ei saa D600 pildid kuidagi, kui asi makroks läheb) ja rakenduste install. Miks ei võiks D600 nagu K750 aru saada mida talle saadetakse BT kaudu, et kui on mäng siis installid selle kenasti mängude alla ära ja kui sertifikaat siis ka sellega võiks midagi asjalikku peale hakata, mitte lihtsalt suvafailina salvestada.
Aga üldiselt väga Kasutaja ise on väga rahul, eriti jälgides millise tempoga tuttavate telefonid lagunevad. Ehk siis jupid võivad ju kallid olla sellel, kuid põhimõtteliselt on nagu jaapani autodega - jupid on kallimad kui euroopas toodetutel, kuid kvaliteedi vahe on mäekõrgune ning neid juppe kulub kõvasti vähem.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
31.01.2007 20:21:34
|
|
|
| Küsiks kaua teie D600 aku reaalselt peab kui telef 24t sees ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
31.01.2007 21:33:08
|
|
|
| Elukaaslane mul laeb 1-2x nädalas. Sõltub palju rääkimist, diktofoni kasutamist koosolekutel jne. 24/7 sees.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
03.02.2007 21:32:31
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Elukaaslane mul laeb 1-2x nädalas. Sõltub palju rääkimist, diktofoni kasutamist koosolekutel jne. 24/7 sees. |
KAS D600 saab ka puhkereiimis nii ,et näitab kella nagu K750i ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
200sx
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2006
|
03.02.2007 23:12:38
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Küsiks kaua teie D600 aku reaalselt peab kui telef 24t sees ? |
u. 3 päeva
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
10.02.2007 00:42:30
|
|
|
ööseks lülitan tavaliselt välja, mõnikord on ikka sisse ka ununenud, aga aku peab umbes nädal +/-, oleneb palju aktiivselt kasutamist on, puhkusel olles viimati ei kasutanudki eriti, siis pidas ikka julmalt kaua vastu.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
24.02.2007 11:11:45
|
|
|
Hey, tahtsin küsida kas Hands-Free teebki sellist mitte-head häält, võrreldes Nokia hands-free´ga on vahe öö ja päev.
On talle mingit teist HF ka olemas?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
200sx
HV vaatleja

liitunud: 05.06.2006
|
24.02.2007 11:23:44
|
|
|
| M@x kirjutas: |
Hey, tahtsin küsida kas Hands-Free teebki sellist mitte-head häält, võrreldes Nokia hands-free´ga on vahe öö ja päev.
On talle mingit teist HF ka olemas? |
mõtled mikrit või klappe? minul tuleb klappidest küll suht kvaliteetne ja vajadusel ka vali heli.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
24.02.2007 20:33:36
|
|
|
| 200sx kirjutas: |
| M@x kirjutas: |
Hey, tahtsin küsida kas Hands-Free teebki sellist mitte-head häält, võrreldes Nokia hands-free´ga on vahe öö ja päev.
On talle mingit teist HF ka olemas? |
mõtled mikrit või klappe? minul tuleb klappidest küll suht kvaliteetne ja vajadusel ka vali heli. |
Kõrvaklappe mõtlen.
Ei tea, minu heli on kuidagi ebakvaliteetne, ning klapid võrreldes Nokia omadega VÄGA ebamugavad...
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
24.02.2007 21:35:37
|
|
|
| ma olen enda omadega täiesti rahul, väga hea heli.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
25.02.2007 16:08:53
|
|
|
mul d500 ja selle klapid. ebamugavuse vastu aitas miskite teiste nööpide "pehmete jullade" lisamine
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kapa555
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2007
|
27.02.2007 17:58:07
|
|
|
| Huvitav, kui laed arvutist mingeid faile telefoni, siis läheb ilmatuma kaua aega, et need ükskord telefoni saaksid, aga samas Samsung E900-l kõigest mõned sekundid:S Kas see peabki nii olema või on mul midagi valesti?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
27.02.2007 18:30:33
|
|
|
| kapa555 kirjutas: |
| Huvitav, kui laed arvutist mingeid faile telefoni, siis läheb ilmatuma kaua aega, et need ükskord telefoni saaksid, aga samas Samsung E900-l kõigest mõned sekundid:S Kas see peabki nii olema või on mul midagi valesti? |
Tundub et nii ongi,mul sama ,kui laen pilte siis asi venib,samas SE K750i,toimub asi väga kiirelt.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|