Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2012 kardisarja V etapp, kestvussõit FK Keskuses 17. juuni. Peasponsor www.arvutikeskus.ee märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ummi101
HV vaatleja

liitunud: 18.04.2010




sõnum 16.06.2012 14:13:18 vasta tsitaadiga

Tähtis on see,et ikka kohale jõuab kuhu vaja,järgmine kord ei jäta viimasele minutile lihtsalt.Lihtsalt olude sunnil jäi nii.Ja loomulikult tuleb reeglitest kinni pidada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2012 10:37:47 vasta tsitaadiga

Hakkan Pärnust liikuma, jään natuke hiljaks.
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 17.06.2012 18:50:57 vasta tsitaadiga

Tänased tulemused:
1 Andre
2 RudiTurbo
3 stack
4 Rass101
5 DE
6 Ummi101
7 KrisLA
8 Ahto
9 Mart352
10 Riivo77
11 ewerk7
12 jkddp
13 Mella
14 Tanel
15 Fg
16 anubis
17 akw
18 Pistrik11
19 Hessu
20 warwas
21 GertR
22 eskimo
23 nixon
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2012 19:21:23 vasta tsitaadiga

Ekraanil paistis, et finišeerisin B-finaalis 5-ndana, mitte 3-ndana icon_rolleyes.gif

EDIT: unustasin tulemused kaasa võtta, kelle kätte need jäid?

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006



Online

sõnum 17.06.2012 20:21:38 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ekraanil paistis, et finišeerisin B-finaalis 5-ndana, mitte 3-ndana icon_rolleyes.gif

EDIT: unustasin tulemused kaasa võtta, kelle kätte need jäid?


Paberite kohta ei tea, tulemused on võetud siit:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AjGtf9ZakjRbdGk1eWZLNWdkMVhqSEJTSjlnM0dEc0E#gid=0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.06.2012 21:07:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:


EDIT: unustasin tulemused kaasa võtta, kelle kätte need jäid?


Paberid jäid lauale vedelema, kust kassatüdruk need kokku korjas ja minu kätte andis.
Üritaks nad Sulle toimetada.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2012 21:20:07 vasta tsitaadiga

Andre, hüva, anna teada thumbs_up.gif

Tänane sõit oli vesine - mõlemad finaalsõidud said sõidu eel või alguses sahmaka vihma ja enamus sõitudes möödus poognaid ja spinne tehes (seda küll rohkem B-finaalis) icon_biggrin.gif
A-finaali pealtnäinuna võin tõdeda, et sõidutrajektoorid olid drastiliselt erinevad kiireimatel ja aeglasematel.
Oli ka näha, et sõitjad, kes kuival asfaldil on ülikiired, on vihmasõidus seal pigem keskmiste seas - seega arenguruumi on ka kiireimatel.
Tänane ebaõnnesõdur oli kahtlemata ewerk7, kes A-finaalis pidi liidrikohalt katkestama rihma purunemise tõttu.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristina
HV vaatleja
Kristina

liitunud: 23.01.2012




sõnum 17.06.2012 22:29:43 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ekraanil paistis, et finišeerisin B-finaalis 5-ndana, mitte 3-ndana icon_rolleyes.gif


Kui minu viga, palun kergemat karistus. Mõtlesin seal kogu aeg, et miks mul nii palav on. Nüüd selgus, et olen kõrges palavikus icon_biggrin.gif

Õnneks kedagi ei kallistanud, nii et loodan, et kedagi ei nakatanud sellesse, mis iganes mul siis nüüd on icon_redface.gif

Aga tore oli näha, et poodiumil selline vahetus toimus thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2012 22:31:09 vasta tsitaadiga

Loeb ikka ametlik paberilolev info icon_smile.gif
Ju see ekraanil oli mingi muu inf icon_cool.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.06.2012 22:32:26 vasta tsitaadiga



thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

See, mis kolm hooaega tagasi sai Alderile ühe kardipikkusega kaotatud, tuli ära täna.
Kõik klappis, kuigi raja sõidusuund oli mõnevõrra ootamatu. icon_smile.gif

Mõnevõrra hämmingut tekitas tõik, et kolmandas kvalis ei sõidetud üle meie teises kvalis sõidetud aegu, kuigi rada selgelt kuivas.
Teine stardikoht oli tõsiasi. Üritasin ewerkist kohe esimesel ringil mööda saada ja ette jääda. See aga ei õnnestunud ja et vältida taganttulijaid, sai antud järele ja võetud viisakalt tuulde.
Sealtmaalt edasi pakkus ewerk7 tempot, mis ei olnud mulle ilma väga suuri riske võtmata jõukohane. Üritasin paar ringi tuules rippuda, kuid siis pani ewerk7 oma kiiruse maksma.
Jäi loota vaid, et ta pakub kusagil üle, kui suudaksin sõidu lõpupoole survet avaldada. Iga ringiga läks ta siiski pisut kaugemale.
Siis aga mingi hetk parkis ta ennast väliskurvi ära mitte väga kaugele minu sõidujoonest. Kart jäigi sinna kuni sõidu lõpuni ja võtsin seda kohta igal ringil suure varuga.
Konkurendid ei olnud väga lähedal, kuid tempos tagasi anda ei julgenud ja pigem võtsin sõidu teises pooles isegi suuremaid riske. Viimastel ringidel andis pisut tunda kulunud parem tagarehv ja tuli hoida keel keset suud.
Õnneks on päripäeva sõites enamus kurve teisele poole.
Sõitsin lihtsalt lõpuni.
Boksis õnnitlusi vastu võttes jõudis kohale, et vist võitsin. icon_smile.gif
Tänud korraldajatele ja konkurentidele! thumbs_up.gif
Joon shampust ja võtan vastu õnnitlusi!
Laitses näeme! monkey.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 17.06.2012 22:37:49 vasta tsitaadiga

Kristina, Saa terveks! icon_neutral.gif
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2012 22:39:03 vasta tsitaadiga

Märjal rajal sõitmise eeliseks on see, et käed väsivad vähem ära icon_smile.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2012 23:33:56 vasta tsitaadiga

Mõned telefoni ja digiseebiga tehtud pildid -> http://album.hv.ee/HV/kart2012MM/
Digiseebiga pildid on tehtud varem.

Keegi tegi täna korraliku kaameraga A-finaalist pilte.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
akw
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2011




sõnum 18.06.2012 15:12:20 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Ekraanil paistis, et finišeerisin B-finaalis 5-ndana, mitte 3-ndana icon_rolleyes.gif

EDIT: unustasin tulemused kaasa võtta, kelle kätte need jäid?


Arutasime just Pistrik11-ga B-finaali järjestust ja üks asi jäi meile selgusetuks. Nimelt olin lõpuringidel Pistriku ees, kuid 2-3 ringi enne lõppu läksid kaks tagantpoolt tulnud võistlejat Pistrikust mööda, kuid minuni nad ei jõudnud. Seega ei tohiks me lõppjärjestuses üksteise järel paikneda vaid meie vahel peaks veel kaks võistlejat olema. Need kaks ei saanud ka ringiga möödujad olla, sest vastasel juhul peaks Pistriku kaotus võitjale olema -1 lap. Võimalik, et meil mõlemil jäi midagi kahe silma vahele, kuid kindluse mõttes võiks koraldaja asja kontrollida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 18.06.2012 21:12:20 vasta tsitaadiga

hmm. akw, mina lõpetasin pistrik11u sabas. seega vaevalt mõni kiirem samalt ringilt teist seal mööda läks...
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 18.06.2012 21:51:00 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
hmm. akw, mina lõpetasin pistrik11u sabas. seega vaevalt mõni kiirem samalt ringilt teist seal mööda läks...

Minu käes olev paber näitaks nagu sama asja.
Esimene, kes jkddp -lt ringi sisse sai, oli Hessu, kes on protokollis Pistrik11 taga.
Loodame skännimisega hakkama saada ja saab igaüks ise veenduda.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2012 21:56:25 vasta tsitaadiga

Alustasin videoklippide üleslaadimist Youtube keskkonda, nad peaksid õhtu/öö jooksul tekkima aadressile http://www.youtube.com/user/IronmanE34?feature=watch
_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2012 22:09:15 vasta tsitaadiga

Mina sain korra kõigist mööda kuid märg rada oli midagi uut, võttis veidi aega, et harjuda icon_smile.gif . Oleks saanud enne kvalifikatsiooni kümmekond ringi sõita oleks ajast mitu sekundit maha võtnud - pidurdusmaad saingi alles võistlussõidu viiendaks-kuuendaks ringiks selgeks.

Mida soovitaks tulevikuks - rajakohtunikke, kuna üsna mitu korda sain nii sõbralikke kui mitte nii sõbralikke mükse, mis lõppesid rajapiiretes/spinniga. Pigem näeks kardisõitu meeldiva spordina kui hambad ristis "tahan-sinust-mööda-saada-krt" sõiduna. Eeldaks ikkagi "mustalt" sõitmise eest boksi sõitu v lipu näitamist. Kael on suhteliselt valus sellest kui mulle viimasel ringil kõige aeglasemasse kurvi pidurdamisel tagant sisse sõideti. Mööda saab sõita ka ilma haigeks sõitmata. Ei kutsu just sellisele üritusele taaskord tulema.

See, et ma HV seltskonnaga koos pole varem sõitnud ei tähenda, et ma seda üldse teinud ei oleks icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 18.06.2012 22:15:28 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:


Mida soovitaks tulevikuks - rajakohtunikke, kuna üsna mitu korda sain nii sõbralikke kui mitte nii sõbralikke mükse, mis lõppesid rajapiiretes/spinniga. Pigem näeks kardisõitu meeldiva spordina kui hambad ristis "tahan-sinust-mööda-saada-krt" sõiduna. Eeldaks ikkagi "mustalt" sõitmise eest boksi sõitu v lipu näitamist. Kael on suhteliselt valus sellest kui mulle viimasel ringil kõige aeglasemasse kurvi pidurdamisel tagant sisse sõideti. Mööda saab sõita ka ilma haigeks sõitmata. Ei kutsu just sellisele üritusele taaskord tulema.

See, et ma HV seltskonnaga koos pole varem sõitnud ei tähenda, et ma seda üldse teinud ei oleks icon_wink.gif



anubis, peale Sinu oli seekord üsna mitu võistlejat HV sarjas esmakordselt rajal.
Hetkel on ilma videot nägemata keeruline tuvastada, kes, kas ja mis hetkel Sulle otsa sõitis. Ja kas see oli keegi varasematest sõitjatest või uustulnuk.
Ja millest selline mõte, et keegi eeldaks nagu Sa esimest korda kardiga sõidaks icon_question.gif
Pisut arusaamatu vaen...
Ja sellist emotsiooni HV sarjast ei ole võistlejatel just eriti tihti jäänud.
See, kui keegi läbimärjal rajal eksib, juhtub ka vormel 1-s.
Ja isegi kael võib haiget saada.
Eriti tihti võib seda juhtuda sõites võistlejaterivi teises pooles, kuhu paratamatult satuvad (ei soovi kedagi solvata) mitte nii kogenud sõitjad, kui esimesse poolde.

Meie võimuses ei ole motospordi olemust muuta, kuid ma vabandan Sinu ees eraldi kõigi korraldajate nimel!
Tule ikka sõitma ja saa kiiremaks!
Kohtuniketeema on üleval sarja loomisest saadik.
Aeg-ajalt on olnud vägagi kõrgelt kvalifitseeritud vabatahtlikke. Mingit palka me neile maksta ei saa.
Kui kellelgi on lisaks lahmivale kriitikale konstruktiivseid ja töötavaid LAHENDUSI kuidas sarja ägedamalt korraldada, siis taaskord kutsume korraldajatega liituma.
Niisama sarja mustamist ei saa ma kuidagi tolereerida.
Asjalik kriitika on alati teretulnud.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!


viimati muutis Andre 18.06.2012 22:20:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2012 22:23:23 vasta tsitaadiga


Link


Link


Link

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2012 22:23:52 vasta tsitaadiga

Ei lahminud. icon_smile.gif Jube lahe sõit oli.

Ok, alustaks siis sellest, et tõenäoliselt on iga kord rajaääres mitu inimest - seekord siis A ja B finaalist lähtuvalt 11 inimest. Mina oleks küll valmis selleasemel, et boksis seista, rajaääres lippu näitama. Egas rohkem polekski vaja kui paari walkie-talkiet ja vaatlejaid rajale strateegilistesse punktidesse. Minumeelest seisiski üsna suur osa A-finaali osalejaid mitmes rajapunktis ja vaatas sõitu - rohkem polegi vaja.

Vabandust kui sapiselt kõlasin - kuid olen harjunud veidi teistsuguse võidusõiduga icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 18.06.2012 22:27:01 vasta tsitaadiga

Paar sõna ka minu sõidust.
Peale kartide kvali loosimist avastasin, et minu kart seisab garaaži tagumises nurgas. Teised kardid olid juba vähemalt korraq soojaks sõidetud. nn soojendusrigil tegin sellega juba 2 spinni ja minu kahtlused miskit aega sõita hakkasid vaikselt tekkima. Ja nii ta läks 0,01 sekundiga kukkusin B-finaali.
Finaali stardis püüdsin võtta igaks juhuks pikema kaara - äkki lendab kamp selga ja lükkab mu risti. Esimeses kurvis kaotasin küll paar kohta kuid need sain õnneks ringi lõpuks tagasi võetud. Ja nii ma kulgesin tasa ja targu. Kuna vahepeal sai vahe mellaga kasvatatud siis proovisin ka muid trajektoore kuid need mõjusid pigem halvemini ja läksin oma tavasõitu tagasi. Kuid siis hakkas kuivama ja tundin ennast juba väga ebakindlalt. Korra proovisin kamikazet teha finiši sirge kurvis - hea, et kinni ei jäänud selle joone juures asfaldi äärele... läksin jälle oma tavarütmi tagasi. lõpuks hakkas juba isegi pidamine igale poole tekkima va puukurvi sisseminnes - mis vist jäigi libedaks... Enne finišit hakkas veel Hessu tagant poolt järgi jõudma, paari ringiga oleks vast möödagi läinud. Ühesõnaga hea võistlus oli.
Õnnitlused ka Andrele võidu üle mis andis kaua oodata!

ot: Kui nüüd suudetaks ka ajatabeli ekraani resolutsioon 800x600 ka muuta siis saaks juba ka aegasid normaalselt vaadata.

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2012 22:27:17 vasta tsitaadiga

Märjal rajal juhtub paratamatult kõkse rohkem - sa ei saa üldistada sellist asja, et nüüd sõidetaksegi tavapäraselt niimoodi.
Igale sõitjale ei saa ka lippu kätte suruda ja kes see tahab niisama märjas passida - sellist kohustust ei saa kindlasti kellelegi panna - asi saab olla vaid vabatahtlik.
Või siis maksame iga etapp natuke juurde ja tekitame palgalised kohtunikekohad.

HV sarja peetakse üldiselt üheks puhtaima sõidustiiliga sarjaks.

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2012 22:28:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kui nüüd suudetaks ka ajatabeli ekraani resolutsioon 800x600 ka muuta

icon_question.gif

_________________
HV valuutakalkulaator
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.06.2012 22:30:01 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif Saan aru. Märg rada, libe - kõigile harjumatu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2012 kardisarja V etapp, kestvussõit FK Keskuses 17. juuni. Peasponsor www.arvutikeskus.ee mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.