Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis firma chipsetid on parimad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis chipsetti peate parimaks ?
SiS
5%
 5%  [ 9 ]
Intel
26%
 26%  [ 44 ]
VIA
19%
 19%  [ 33 ]
nForce
48%
 48%  [ 80 ]
hääli kokku : 166

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2003 14:43:28 vasta tsitaadiga

Trainspotting, kus ma "raidusin", et nVidia nForce kiibistik on parim ? IMHO olen väljendanud sisuliselt ainult arvamust, et nii noore toote kohta on tulemus üle ootuste ja põhjust virisemiseks ei tohiks mingil juhul olla icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 04.06.2003 15:34:23 vasta tsitaadiga

DigeBeni, kus mina virisenud olen? Ma olen lihtsalt maininud, et nVidial esineb teatud probleeme, millega aga tegeletakse.
_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2003 19:25:14 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
DigeBeni, kus mina virisenud olen? Ma olen lihtsalt maininud, et nVidial esineb teatud probleeme, millega aga tegeletakse.
... ja kõike sed VIA ülistamise valguses - yeah right icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 04.06.2003 20:59:51 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Trainspotting kirjutas:
DigeBeni, kus mina virisenud olen? Ma olen lihtsalt maininud, et nVidial esineb teatud probleeme, millega aga tegeletakse.
... ja kõike sed VIA ülistamise valguses - yeah right icon_biggrin.gif

Minu arvamus on siiski, et VIA on parem tootja, kui nVidia icon_biggrin.gif


PS: Mina olen põhjendanud, miks mina pean VIA-t paremaks, kui nVidia ja toonud välja oma põhjused. Kuid samas ei saa ma aru, miks sina nii kiivalt siis nVidiat kaitsed?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2003 21:57:27 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
PS: Mina olen põhjendanud, miks mina pean VIA-t paremaks, kui nVidia ja toonud välja oma põhjused. Kuid samas ei saa ma aru, miks sina nii kiivalt siis nVidiat kaitsed?

... ma olen seda ju korduvalt eelnevates postides maininud ehk Sa ei vaevu lihtsalt oma VIA vaimustuse varjust seda märkama ?! Kaitsen, kuna põhimõtteliselt ei seedi sellist mõttetut materdamist ja mõttetuks pean seda, kuna olen ise kasutanud nüüdseks vist peaaegu kõiki neid rakendusi, mis peaksid väidetavalt probleemsed olema, aga lööge või maha, kogu see kupatus töötab nagu kellavärk ja nagu ennist juba mainisin, siis ületab nii mõneski minu ootusi ! Võimalik, et on mingeid spetsiifilisi probleeme, mida mul pole võimalik kontrollida, aga pole vist ka ühtegi kiibistikku, millest mõõdukalt kaevates nii mõndagi ei leiaks. Mind ei huvita karvavõrdki, kui kaua mingi firma on tegutsenud vaid , mis tulemust suudab hetkel pakkuda, kui nVidia nForce3 osutub käkerdiseks, siis ei välista ma absoluutselt kolimist ükskõik millisele teisel kiibistikul baseeruvale platele, kuid praegu ei näe ma n. kasvõi VIA näol selleks küll mingit põhjust ...

_________________


viimati muutis DigeBeni 04.06.2003 22:02:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 04.06.2003 21:59:58 vasta tsitaadiga

nforce thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 04.06.2003 22:23:14 vasta tsitaadiga

DigeBeni, ma ei ole mingis VIA vaimustuses!
Lihtsalt sina kaitsed ühte konkreetset kiibistiku ja oled selle põhjal otsuse teinud, mina vaatan aga firma mineviku, oleviku ja ka tuleviku, tema erinevaid tooteid (kiibistike, mida VIA-l leidub igaks juhtumiks) ja selle põhjal olen oma valiku teinud. Olen juba korduvalt öelnud, et nForce2 on hetkel tõesti üks kiiremaid kibistike AMD platvormidele, kuid sellega nVidia tootevalik ka lõppeb (nForce-e oli lihtsalt läbikukkumine). Eri lahendusi Inteli protsessoritele, serveritele jne ei ole. VIA-l on aga seal kõikjal käsi sees. Sellest tulenevalt andsin ka oma hääle VIA-le, mitte mingi vasikavaimustuse tõttu (ei mõtle hetkel sind), et Tom`sHardware testidel oli nForce2 parim ja PCMark punkte saab rohkem jne.

Teema algataja küsis ju selgelt, kes on PARIM TOOTJA, mitte milline on hetke parim kiibistik! Ja eks selle parima mõistega ole jah nii nagu ta on - suht subjektiivne teine. Kui sina arvad, et parim firma on see, kellel üks ja ainuke hea toode, siis olgu. mina leian, et parima firma tiitlit väärib siiski ettevõte, mis ennast igas mõttes tõestanud on. icon_biggrin.gif

PS: miks küsitlust muudetud on???? icon_evil.gif

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 05.06.2003 00:22:26 vasta tsitaadiga

Huvitav teada mis oli teiearust nForce1 kiibil viga,et läbikukkumine oli?Muud viga polnud nagu midagi,kui et liiga hilja välja tuli minuasrust.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2003 07:40:51 vasta tsitaadiga

... on VIA'l kah piisavalt neid läbikukkumisi olnud ja nForce1, noh läbikukkumine ? Jap, ta polnud parim, kui seda silmas pead, aga töökõlbulik sellegipoolest ! Küsitlus oligi nii imelikult esitatud, et valikvariantidega küsimus, küsis kiipide kohta, aga postituses tootja kohta. Luban võtta endale vabaduse arvata, et teemaalgataja mõte oligi pigem kiibistikke, mitte tootjaid võrrelda ! Kui nVidia't kui tootjat võrrelda, siis peaks arvesse võtma ka videokiibid, mis pole sugugi eilse päva üritus ja selle koha pealt pole VIA'l midagi vastu panna, kui vaid mingid hädised prosed, mis kõlbavad heal juhul külmikusse poest piima tellima ! Samas, kui nVidia on üks juhtivatest videokiibitootjaist ja seda juba pikemat aega, mis lubab arvata, et ka nForce projekt pole läbikukkumisele määratud, kui ostustada senise progressi järgi nForce1 -> nForce2 !
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002




sõnum 05.06.2003 09:26:32 vasta tsitaadiga

DigeBeni, pealkirjas on selgelt öeldud: Mis firma chipsetid on parimad nagu näha esineb seal sõna firma ja chipsetid on mitmuses!
Kui Opel laseb praegu järsku välja maailma väikseima/kergema/kirevama mobiiltelefoni, kas see teeb tast paugult maailma parima mobiiltelefonide tootja?

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.06.2003 09:47:37 vasta tsitaadiga

Trainspotting kirjutas:
DigeBeni, pealkirjas on selgelt öeldud: Mis firma chipsetid on parimad nagu näha esineb seal sõna firma ja chipsetid on mitmuses!
Kui Opel laseb praegu järsku välja maailma väikseima/kergema/kirevama mobiiltelefoni, kas see teeb tast paugult maailma parima mobiiltelefonide tootja?

... seda teemat ja pealkirja on juba niimitu korda muudetud, et ma ei tea enam, mis seal algselt oligi icon_confused.gif Videokiibistiku näite tõin sisse, kuna see ei kaldu tugikiibistikust nii kaugele, kui näiteks Sinu toodud näide ! Vajalik oli see meelde tulemaks, et nVida pole sugugi vähema ajaloo ja potentsiaaliga firma, kui VIA seda on ja seega pole põhjendatud igasugused kahtlused nForce tuleviku suhtes !

PS!
Tegin teema lukust lahti kuna tegemist siiski võitlustandriga ja käesolev vestlus pole selles osas, mingi erand !

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2003 05:04:39 vasta tsitaadiga

parima osas ei oska seisukohta nii kindlalt võtta aga via on undisputed viimane selles nimekirjas icon_razz1.gif
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadMan
Kreisi kasutaja
MadMan

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.06.2003 07:16:03 vasta tsitaadiga

Samas chipset'e teevad veel ALI, ATI, AMD jne. nVidia nForce1 oli siiski hea DDR266 plaat - parem kui VIA. Samas VIA on suutnud olla mainstream Eestis - staatus, mis võiks samas kuuluda SiS'le kuna viimase chipsetid sisaldavad rohkem funktsioone ja on üsna töökindlad (VIA kohta seda öelda ei saa). Kuid noh - c'est la vie!
beer_yum.gif

_________________
Ikka Saab
~~NetMusique~~
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 07.06.2003 12:02:40 vasta tsitaadiga

OT: kaks kõva kivi head jahu ei jahavata.
Omal VIA(vanur KT133) ja väga rahul, kuid hääle andsin NForce'le.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja
HGtafka

liitunud: 09.07.2002




sõnum 07.06.2003 13:03:08 vasta tsitaadiga

nForcele hääl, kiirus on märgusõna icon_wink.gif endal alati kiirusega probleeme olnd(ei oma nForcet
_________________
www.osomesites.com - Kodulehe teenus madala kuutasuga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.07.2003 20:59:19 vasta tsitaadiga

... midagi neile, kes kahtlesid nForce2 kiibistiku edukuses:
http://www.sudhian.com/news/index.cfm#2

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suurpealik
HV Guru
suurpealik

liitunud: 04.06.2002




sõnum 06.07.2003 11:45:20 vasta tsitaadiga

nForce ise kasutanud ei ole, aga Via ja inteliga on tegemist küll olnud. Hääl läheb kindlalt VIA-le, sest lihtsalt mul on isiklik vaen nVidia suhtes, kohe mitte ei taha kasutada (kuigi ta võib ka kohati parem olla). Jään ootama, millal kodumaal tulevad normaalse hinnaga KT600 ja KT400+ plaadid müügile thumbs_up.gif
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.07.2003 13:52:42 vasta tsitaadiga

Enda hääl läks ka nVidia-le(Nforce2 siis)
Mis puutub VIA-sse, siis töötab normaalselt, kuid selline iga paari kuu tagant 1 omaduse kaupa kivi uuendamine läheb ka veidi kahtlaseks, kui Nforce1 ja 2 vahel on areng märgatav, siis näiteks KT333 ja KT400 yleminek oli küll veidi nutune.
Mis puutub käpp kõikjal sees, siis VIA intelile enam kive ei tooda, kuna kaotas kohtu case-i.
On väga hea ja meeldiv et VIA on turul, hindadele on ysna hästi mõjund! Kuid siiski parimaks pean hetkel nForce kiibistiku, heli on vaieldamatult parim onBoard ja probleeme ei ole isiklikult oluliselt kohand, kuigi masinaid selle kiibiga enda käest yle yhe läbi käinud.
Loomulikult ei tahaks ka SiS.i unustada, kahjuks uuemate kividega ei ole kokkupuudet old, viimased olid 730 ja 735, mille kohta ka halba sõna ei ytleks, siiski, hind määrab ka tihti palju ja hea kui on valiku võimalus.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 266
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja
HGtafka

liitunud: 09.07.2002




sõnum 06.07.2003 23:13:42 vasta tsitaadiga

endal on SIS ja pole ühtegi probleemi leidnud, sõbral on VIA ning win98 hangub räigelt....
_________________
www.osomesites.com - Kodulehe teenus madala kuutasuga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 07.07.2003 11:08:23 vasta tsitaadiga

Natuke halvasti sõnastatud küsimus, sest kahte vastusevarianti ju valida ei saa! OK, Inteli chipsetid Inteli prosede puhul ja NForce2 chipsetid AMD jaoks.
_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ülo
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 07.07.2003 14:04:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

win98 hangub räigelt

Win98 hangub räigelt olenemata chipsetist icon_smile.gif
Enda hääl VIA poolt

_________________
Errare humanum est. Perseverare diabolicum.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koer99
HV vaatleja

liitunud: 09.07.2003




sõnum 10.07.2003 15:14:35 vasta tsitaadiga

Ülo kirjutas:
tsitaat:

win98 hangub räigelt

Win98 hangub räigelt olenemata chipsetist icon_smile.gif
thumbs_up.gif

Mulle ei meeldi SIS kiibid! Vihkan neid, kui aus olla. Intelid on toredad, kuid neil liiga vähe võimalusi!
VIA-l on hea hind, osadel kiipidel ka hea stabiilsus! Nforce on teretulnud kiip turule, tore saavutus NVIDIA poolt!
AGA SIS kiip ei kõlba kassi saba alla kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 20.07.2003 18:13:48 vasta tsitaadiga

see on jummala suhteline asi, nagu öeldakse, ilu on vaataja silmades thumbs_up.gif
siinkohal võib ära tuua Intel, VIA, nForce thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif SIS chipseti jätan välja, kuna täiesti tundmatu thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.07.2003 18:57:34 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
.. SIS chipseti jätan välja, kuna täiesti tundmatu thumbs_down.gif icon_evil.gif


ja mis õigusega võid sellise hinnangu anda, kui kogemusi pole olnud ?

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rolik
HV vaatleja
Rolik

liitunud: 18.06.2003




sõnum 20.07.2003 19:11:37 vasta tsitaadiga

Krt, SIS chipsetidega ei tee ma enam elusees tegemist, täielik saast eriti SIS730s, Pidin videokaadi poodi tagasi viima, kuna jooksis sellel emmel isegi ikooni liigutamisega kokku, kuigi kaart oli täiesti korras, ja pealegi ei pidavat see kiibistik töötama isegi passis kirjasolevate ja "läbitestitud" kaartidega. icon_evil.gif icon_evil.gif Igaljuhul Silicon intergrated systems täielik saast!!!!!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Mis firma chipsetid on parimad mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.