Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Prince of Persia neljandast osast The Sands of Time märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Werder
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 06.02.2004 21:24:10 vasta tsitaadiga

topsik kirjutas:
on selle graafika eriti kives, kuna mu konfiga mäng jõnksab nagu ma ei tea mis asi icon_eek.gif GF 4 Ti 4200 peaks ikka ju välja vedama icon_neutral.gif 640x480 reso peal...kõik maha keeratud ning ikka täiega jõnkasb...rääkimata 1024x768 icon_confused.gif

asi arvatavasti minu arvutis???


sa pole ainus icon_biggrin.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
topsik
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2002




sõnum 07.02.2004 00:23:10 vasta tsitaadiga

ZHarp kirjutas:
Ei ole veel täisversiooni proovida saanud, aga nüüdsest väljas demo. Sikutada saab
siit (237 MB).

Nunii ...sikutasin alla ja krt - ilus asi on icon_razz.gif Arvutilt ei nõua ka palju, sai kenast kõik detailid ja efektid põhja lükata (1024x768) ning FPS 40-50 ümber, ainult vees ja paksemas udus langeb 30 ringi. Suht lahe icon_razz1.gif Juhitavus ka 4 pluss ...ainult vähe harjumatu - pole paltvormikaid vist juba aastaid mänginud ja ikka väga sageli saab kuskilt alla kukutud või millegi vahele jääda icon_razz1.gif Võitlused on vähemalt demos puhtad lahmimised, lendad peale ja tambid niikaua kuni vend siruli maas, aga ilus vaadata ikkagi thumbs_up.gif icon_razz.gif

Tahaks nüüd täisversiooni saada icon_razz1.gif


aga temal on GF3 Ti 200 ja nii suur fps thumbs_up.gif mul enda Ti 4200-ga fps u 1-10 vahel....isegi menyy jõnksutab icon_eek.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2004 19:08:07 vasta tsitaadiga

to: topsic
No mul on see GeForce 3 tublisti clockitud ka. FPS kõigub tugevalt olenevalt effektidest ...vahepeal on vaevalt 30 ja paaris kohas kiskusid erinevad valguseffektid asja 20 peale, enamasti siiski 30-50. Üldiselt sedatüüpi mängus võiks FPS vabalt koguaeg kasvõi 25 olla, kui mul Fraps töötanud poleks siis ma isegi ei oleks teadnud et vahepeal 20 peale kukkus. icon_razz.gif

Mis sinu muresse puutub siis vaata üle ega sul AA ja AF peal ei ole, samuti lase videokaardi draiverid korra maha ja siis uuesti peale! See Ti4200 peaks asja kenasti vedama thumbs_up.gif


viimati muutis ZHarp 07.02.2004 19:15:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rene p
HV veteran

liitunud: 05.11.2002




sõnum 08.02.2004 17:31:27 vasta tsitaadiga

on küll kena mäng, videod ikka rockivad täiega. pelatavus on enamvähem, kui välja arvata mõningad kaamera nurgad. Ti 4200 täis graafikaga jookseb mul küll kenasti. anisotropic filtering täiega 8x peal kah. reso on 800x600 32bit. clockitud kaarti pole.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 19.02.2004 15:05:13 vasta tsitaadiga

Sai siis ka antud teos lõpuks läbi mängitud. Peab ütlema, et tegu on igati suurepärase mänguga: graafika, heli ja sisu on tipptasemel. Veidi soovida jätab ebatavaline juhtimine, aga sellega harjub kiiresti. Story on huvitav. eriti lõpplahendus. Peategelane on hullem akrobaat, kellele ei kehti suurem osa füüsikaseadustest, mis iseenesest on päris lahe. icon_smile.gif Võitlused on üsna rasked, vastased tulevad pidevalt kambaga peale. Salvestada kogu aeg ei saa, mis paneb veel eriti tähelepanelikult tegutsema. Blokeerimisoskus kulub mõõgavõitlustes marjaks ära. Viimase poole aasta parim mäng üldse minu arvates. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZHarp
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2004 15:57:33 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Sai siis ka antud teos lõpuks läbi mängitud. Peab ütlema, et tegu on igati suurepärase mänguga: graafika, heli ja sisu on tipptasemel. Veidi soovida jätab ebatavaline juhtimine, aga sellega harjub kiiresti. Story on huvitav. eriti lõpplahendus. Peategelane on hullem akrobaat, kellele ei kehti suurem osa füüsikaseadustest, mis iseenesest on päris lahe. icon_smile.gif Võitlused on üsna rasked, vastased tulevad pidevalt kambaga peale. Salvestada kogu aeg ei saa, mis paneb veel eriti tähelepanelikult tegutsema. Blokeerimisoskus kulub mõõgavõitlustes marjaks ära. Viimase poole aasta parim mäng üldse minu arvates. thumbs_up.gif


Minumeelest pole viimase 1,5 aasta jooksul mänguturul üldse midagi tõsiseltvõetavat olnud. Vähemalt minujaoks tõmbasid tähelepanu vaid War3: Frozen Throne (väga tugeva looga), Max Payne 2, Enemy Territory ...graafilisest küljest oli aasta tagasi Unreal 2 tegija. Ülejäänud on peaaegu uskuma saast - olematu lugu, keskpärnae heli, graafiline junn ja ei midagi enamat, mängid läbi ja paned karbi riiulisse ilma et see sinus mingit head tunnet tekitaks. Selles mõttes oli Sands of Time hele valgus keset ämbrit ...huvitav lugu ja lõpplahendus (mis paneb tahtma rohkemat), graafika, heli ...kõik detailideni viimistletud. Minumeelest julgelt aasta mäng thumbs_up.gif icon_razz.gif

PS: Need võitlused olid tõesti head, mul siiamaale meeles kuidas 6 või 7 tursket kuju mõõku ja odasid keerutades lähenesid, vahepeal oma mehi hunnikusse lüües! Kohe uhke oli vaadata icon_smile.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2004 16:04:08 vasta tsitaadiga

Nii ma ka nüüd asja läbi teind ja igati vinge mu arust thumbs_up.gif Ainuke asi mille kallal võiks igiseda on teinekord idiootlikud vaatenurgad mis kaamera paneb,vahest võitluse ajal viskab pildi kuhugi seina taha niiet tegelast ei näegi icon_evil.gif ,aga muidu kõik väga kõva.Eriti läks peale see kui sujuvalt on võitluses liikumine tehtud.Kui ikka erinevaid lööke ja special move kasutada võitluses ,siis tekib siuke matrix'i power fiiling 8) kus tegelane on siuke võimatu vend kes jookseb mööda seinu ning lutib ühe käega vastaseid ja seda kõike sujuvalt. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 19.02.2004 17:21:53 vasta tsitaadiga

Ja mis kõige parem, see mäng jookseb vaatamata fantastilisele graafikale ka nõrgemal masinal. Minu profiilis oleva arvutiga jooksis 1024X768 resol täiesti sujuvalt algusest lõpuni (tavaliselt 40-60 fps), küll ilma AA ja AF-ta, kuid õnneks ei ole tegu eriti "sakilise" mänguga icon_smile.gif. Ei mäletagi, et mängu jooksul oleks ühtegi märgatavat slow-downi olnud. See on ikka tõsine haruldus tänapäeval, selle eest suured kiiduavaldused mängu tegijatele. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marco80
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2003




sõnum 20.02.2004 14:31:32 vasta tsitaadiga

Juba olemas 8) Päris hea mäng on thumbs_up.gif Ainuke asi, mis jama on vaatenurk. Vahepeal ei näe midagi. Kuid muidu tegija mäng.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4rvut
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2003




sõnum 20.02.2004 14:32:46 vasta tsitaadiga

marco80 kirjutas:
Juba olemas 8) Päris hea mäng on thumbs_up.gif Ainuke asi, mis jama on vaatenurk. Vahepeal ei näe midagi. Kuid muidu tegija mäng.


vaatanurk rikub tõesti mõnes kohas kõik ära, halb liikuda mööda kindluse ääri ning tõsine oht alla kukkuda kuna midagi ei näe ..

muidu täitsa mängitav! icon_wink.gif

_________________
O: a-open supertower h600A küljekaane icon_smile.gif võtta privas ühendust!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
argo
HV kasutaja
argo

liitunud: 15.12.2002




sõnum 20.02.2004 16:11:53 vasta tsitaadiga

teadmamees kirjutas:
prince of persia oli ikka väga lahe! mäletan, kuidas sai seda pelatud 66 mhz'isel pillil icon_wink.gif

Mängisin just hiljuti POP Sands on Time ..moblal(3510i) läbi icon_lol.gif ..päris thumbs_up.gif oli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 11.03.2004 12:23:21 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/pc/action/princeofpersiathesot/news_6087354.html

Ubisoft teatas siis, et plaanitakse järge Prince of Persia: Sands of time'ile. Midagi kindlat pole öeldud, kuid kuulsin eile Tilt'ist poole kõrvaga, et plaanitakse selle aasta jõuludeks välja lasta. Eks see näha ole, aga igal juhul on see hea uudis fännidele (k.a. minule icon_wink.gif)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hilton
HV kasutaja
Hilton

liitunud: 28.11.2001




sõnum 27.03.2004 10:09:59 vasta tsitaadiga

Mul on selline kala, et masin pangestub täiega, kui algusvideod mängitud ja mäng kohe-kohe menüüsse minemas... Ajutiselt aitab re-install, kuid kui mõnda aega mängida ning arvutile ka paar restarti teha siis kogu lugu kordub uuesti. On kellelgi sarnane kogemus ning mis oleks ravim? Masin on profiilis.
_________________
There are no weapons of mass destruction. Just Chuck Norris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002




sõnum 06.06.2004 02:07:25 vasta tsitaadiga

sain siis kogemata ka selle mängu endale, pean tunnistama et oma 14 aastat tagasi kunagi Prince Of Persia mängides ei erutanud mind see absull mitte, vb sellepärast et siis tundus asi raske olevat vmt.... kuigi juba siis(viva la zx spectrum) meeldis mulle liikumine, jummalast hästi oli tehtud icon_smile.gif - Vanade aegade meenutamiseks icon_biggrin.gif. küll ma alles hiljuti mängisin seda mobiilis veidi aga noh icon_wink.gif... eriti ei paku pinget moblas mängimine.
nüüd siis sõber andis selle uue Prince mulle prooviks... krt, kell on 2 öösel ja ma just avastasin et mängisin seda praktiliselt järjest 3 tundi väikeste pausidega icon_eek.gif(suitsumees olen noh icon_wink.gif)
voltc andis linki päris ausale hinnangule. mäng on tõesti hea... asi on ilus, isegi väga. isegi siis kui AA pole sees paistab et peategelasele ikkagi seda vägisi väänatakse peale.. liikumine on väga kena, nagu peabki olema sellenimelisel mängul. 'kaamera töö' nagu oleks tegemist John Woo teosega, teate ju küll filme Mission Impossible 2, Paycheck, Windtalkers, Face Off jne jne jne. Lara Croft peaks häbi tundma selle koha pealt(andku andeks mu elusõber kes esimeste Tomb Raiderite kallal töötas, õnneks ta eesti keelt ei jaga icon_wink.gif). ausalt öeldes mai oodanudki sellist asja kuna pole just see stiil mis mulle pinget pakub, sellepärast alles nüüd saingi selle mängu proovitud.(lihtsalt igavusest kuna viimasel ajal ple yhtegi tõelist asja välja tulnud).

soovitan kuumalt seda mängu, eriti nendele vanematele kes ei oskagi enam välja raalida tänapäeva vägivallaga ylekoormatud mängudest midagi oma lastele(tõsi küll, Prince'is on mõõgaga vehkimist kyllalt - jällegi pean mainima et päris ilusat vehkimist John Woo stiilis - eriti meeldis see slow-mo hype yle vastase). soolikaid ja ajusi mööda seina vähemalt seal ei lenda ja kohati parajad pähklid on kuidas edasi saada, just see mis arendaks veidi mõtlemist. muide huvi pärast vaatasin, k-saluunis on asi 300 eeku, minu arvates täitsa norm hind.

annaks 10'st 8-9 punni sellele mängule igal juhul, hea ajaviide ja ainuke asi millele loodan et see alla 10 tunniga läbitav ei oleks icon_wink.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nemu
HV vaatleja
nemu

liitunud: 22.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.06.2004 22:29:26 vasta tsitaadiga

päris pro pela thumbs_up.gif thumbs_up.gif
kollidega madistamis on tavalislt läheduses m6ni veeallikas, kus saab lürpimas käia kui täbarasti läheb.
lisaks peaks kuskil saama unlockida esialgse Prince.
ca 83% sai ära tehtud...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
entusiast
HV veteran
entusiast

liitunud: 08.11.2003




sõnum 07.06.2004 22:43:38 vasta tsitaadiga

sai mäng siis kahh läbi tehtud, igati vinge, eriti see vöitlemine ei meeldinud, meeldisid aga prince'i akrobaatilised oskused, löpp oli veidi raske kuid see oligi just hea muidu oleks mängu läbitegemine olnud lihtsalt läbimängimiserööm. minu hinne oleks ka umbes 10/9 sest see kaamera pani ikka vahest näkku küll.
tükkaega pole midagi nii head mänginud.
jääme siis teist osa ootama loodame et ei keerata tuksi, sest nii juba nende järgedega on.
thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

_________________
JÖUDU!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 13.06.2004 23:41:03 vasta tsitaadiga

Nüüd siis see mäng peale installitud,
kuid kui mängima hakata, siis kõik toimub nagu supi sees :S
Et mingi jama siis graafikaga?!?!

Proovides siis midagi options- graphics - siis avastasin,et kõige suuremat resolutsiooni
ei luba monitor panna :S -ütles vist! et Video Format Not Supported

Aga jah muidu,et mängida siis tunne oleks nagu "-9 liste" silmadega prillikandjal oleks prillid kaduma läinud

Kas keegi keegi "leiaks mu prillid" ehk aitaks mind icon_lol.gif

Monitoris asi ei ole... vaatasin teise monitori tagant kah... {samas ma ei muutnud settinguid -aga ikkagi]
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2004 10:20:36 vasta tsitaadiga

Erm..kas kõige uuemad graafikadraiverid ikka peal? icon_razz1.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 14.06.2004 11:24:24 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Erm..kas kõige uuemad graafikadraiverid ikka peal? icon_razz1.gif icon_biggrin.gif

on on thumbs_up.gif
...tglt vähemalt peaks olema icon_rolleyes.gif
kohe võtan uued/uuesti
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2004 12:08:56 vasta tsitaadiga

Kuigi ise pole proovind konkreetse mänguga, siis ka variant ,et järsku panid 6xAA peale või muud settingut oled kaardil näppind(OC näiteks) ja mängule see ei meeldi.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 14.06.2004 16:15:55 vasta tsitaadiga

ole'
oligi viga ATI settingutes,
uued dreaiverid võtsin kah,
ja nüüd korras icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeWbIe
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.06.2004 21:53:26 vasta tsitaadiga

Jah, Price of Persia on yks neist vähestest mängudest mis lihtsalt sobivad mängida ikka ja ikka jälle pole tähtis missugune graafika aga tore mängida. icon_smile.gif
_________________
????
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ra*
HV Guru
Ra*

liitunud: 19.04.2003




sõnum 14.06.2004 22:28:53 vasta tsitaadiga

Hm, kuidagi harjumatu on see liikumine, just ma mõtlen, et nurgad jne, hiirega peab möllama...

Muidu tore, graafikal pole kah midagi hullu viga.
Aga suht üksluine kuskil hüpata ja samu koletisi tappa...
-samas võibaolla olen ma lihtsalt liiga vähe mänginud,
ma ei saa lihtsalt enam mõnedest koletistest mööda icon_wink.gif
aga testi ja review eesmärgil peaksin selle läbi ikkagi tegema icon_smile.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 14.06.2004 23:08:20 vasta tsitaadiga

just see mitmeti varieeruv õhkkond ja ümbrus teevadki mängu põnevaks ning huvitavaks ja IMO on need vastased pandud täpselt õigete vahemaade taha, et mitte üksteist ega mängu käiku segada thumbs_up.gif

tsitaat:

Aga suht üksluine kuskil hüpata ja samu koletisi tappa...

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.06.2004 00:22:32 vasta tsitaadiga

Eks ta selline mäng on mille ühe korra teed läbi ja teistkordselt enam ei viitsi, vähemalt mina küll mitte.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Prince of Persia neljandast osast The Sands of Time mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.