Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  STARMAN - igivana teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 07.04.2003 17:14:22 vasta tsitaadiga

üldiselt pole jah starmani ühendusel suurt vigagi, tänu gigatixile eestis probleeme pole, välisühendus on kahjuks olematu icon_sad.gif stabiilne 130+ ping. thumbs_down.gif
_________________
oooo
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ediss0n
HV kasutaja


liitunud: 09.12.2001




sõnum 08.04.2003 00:34:55 vasta tsitaadiga

Se ei puutu küll absoluutselt teemasse, kuid mul kodus nurgas olev et kodutöö pole kuu-kaks maha läinud - ip sama ja ligi aasta jooksul pole probleeme ÜLDSE olnud.
_________________
:wq
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ihvike
HV Guru

liitunud: 01.04.2002




sõnum 08.04.2003 06:49:27 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
aixx kirjutas:
qintar

quintar ja alda on läinud ajalukku juba kui hooldusmeeste naljad, mul endal karbike, kuhu avariibrigaad mulle kingiks neid toob.. varsti teeme neist grupipildi ja paneme netti üles kirjaga, mida EI TOHI kasutada... hea seegi et see mõjub ainult kasutaja ühendusele, vähemalt teiste connencti ei mõjuta

Njah, on need mõlemad firmad minu kaabelduses esindatud muide, üstku töötavad päris normaalselt... Aga starmani paigaldatud Rantelon kõrbes küll millegi pärast läbi...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hyperdog
HV kasutaja
hyperdog

liitunud: 17.07.2002




sõnum 08.04.2003 08:47:28 vasta tsitaadiga

uploadi põle mul juba mitmendat päeva icon_cry.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 08.04.2003 10:07:17 vasta tsitaadiga

ihvike kirjutas:

Njah, on need mõlemad firmad minu kaabelduses esindatud muide, üstku töötavad päris normaalselt... Aga starmani paigaldatud Rantelon kõrbes küll millegi pärast läbi...


kui töötab ja kadu pole, ok, las ta olla.. aga kui hakkavad ilmnema julmad packetlossid ja kiirusekaod, siis kui helpdeskiga mölisema hakkad, manini ka et kontrolliks kaablipõhist pingi (docsis ping), et äkki miskit jaguritega viga..
tegelikkuses nii, et kaabel-tv signaal jaga mis splitteriga tahes, see niikuinii netile ei mõika, peaasi et nett ja catv jaotamine nedne juustudega ei toimu.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixx
HV kasutaja
aixx

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.04.2003 12:56:53 vasta tsitaadiga

See Rantelon võtab ka ikka kõrgetel sagedustel olevad programmidel pildi viletsamaks ,ainus õige variant tundub olevat kaks eraldi kaablit kapist alates. Või netile ja telele erinevad firmad
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jospel
HV vaatleja

liitunud: 23.03.2003




sõnum 08.04.2003 13:16:14 vasta tsitaadiga

aixx kirjutas:
See Rantelon võtab ka ikka kõrgetel sagedustel olevad programmidel pildi viletsamaks ,ainus õige variant tundub olevat kaks eraldi kaablit kapist alates. Või netile ja telele erinevad firmad


irw... loogika järgi pead siis ju ka kahe erineva ühenduse eest maksma, ehk siis oma telepakettide eest ning internet+põhipakett eest, sest kapis on otsad ikkagi eraldi ühendatud... muide, kui midagi muutunud aasta jooksul ei ole, siis kapis jagatakse asja samamoodi Rantelonidega... kusjuures eraldi firmad abiks lahendus, mul neti jaoks starman ja tv jaoks tele2 ja olen rahul... icon_razz1.gif

_________________
naeratage, homme on hullem icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mida
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2002




sõnum 09.04.2003 05:27:03 vasta tsitaadiga

Mul on sama jama Starlight'iga lasnas Kotka poe kandis. Ftp'ga tõmmates on kiirus normaalne, aga niisama surfates on ühendus täiesti hullumaja aeglane, nagu kunagi 28K modemiga oli. Koguaeg on The page cannot be displayed kiri ees ja peab F5'te taguma, et midagi üldse näha. Mul on olnud Starlight üle aasta ja koguaeg on üks jama teise otsas. Küll on ühendus lihtsalt üle päeva mega aeglane, küll on kadunud upload paariks kuuks ära, küll on modem tuksis ja teeb iga 10 min tagant ise restarte, nüüd vahetati see com21 modem ära, mõni nädal oli norm, nüüd on ühendus viimased 2 nädalat superaeglane, nagu eelpool kirjeldatud. Juuksed on varsti hallid, aga iga nädal küsitakse ikka täishinda teenuse eest ausa näoga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixx
HV kasutaja
aixx

liitunud: 04.04.2003




sõnum 09.04.2003 09:49:57 vasta tsitaadiga

mida kirjutas:
mõni nädal oli norm, nüüd on ühendus viimased 2 nädalat superaeglane, nagu eelpool kirjeldatud..

Kontrolli pingi oma subneti esimese masinani kui see on vilets uuri oma kaabliühendusi pingi keskmine võiks sealkandis olla ca 40ms
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mida
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2002




sõnum 09.04.2003 14:05:10 vasta tsitaadiga

ping on mul hea. emule serverilistis on paljud saksamaa serverid 50-60 pingiga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  STARMAN - igivana teema mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.