Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Sid Meier's Civilization Revolution märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 21.06.2008 21:23:31 vasta tsitaadiga

Ok, nüüd tegin enda teise mängu läbi ja King raskusastmega ja pean tõdema et oli väga huvitav. Läksin Bismarckiga Domination victoryt püüdlema ning poole peal tahtsin juba alla anda - minu Egiptuse rünnak hakkas ära vajuma ning Indialaste piirid laienesid rindejoone ning minu originaallinnade vahele ja suht lootusetu tundus, lisaks deklaleerisid mulle ka Venelased sõja... Aga siis ehitasin paar paati, tõin nende abil armee teisele poole ja andsin Egiptusele taha icon_razz.gif Siis võtsin selle India linna, mis laiutas, sain endale paar Panzeri armeed, mis olid kõvasti ära upgradetud ja põhiliselt ainult kahe kõvasti upgradetud Panzeri armeega (+veel mõned üksikud tangid) võitsin Kreeka ja Venemaa ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2008 02:50:48 vasta tsitaadiga

Ei tahaks eriti Eesti keele sõnasõda pidada, aga ajaloo õps käis kunagi närvidele, nii et postitan siia sama teksti, et inimesed sassi ei ajaks:
Tangid - http://et.wikipedia.org/wiki/Tangid
Tankid - http://et.wikipedia.org/wiki/Tank

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 22.06.2008 13:35:17 vasta tsitaadiga

Jah, seda küll. Olen ise muidu õigekirjapede, aga see lipsas kuidagi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peltz
HV kasutaja
Peltz

liitunud: 13.11.2006




sõnum 22.06.2008 20:56:42 vasta tsitaadiga

Sid Meier kirjutas:
We've heard from some Civ PC fans that a mobile version of Civ is a dream come true--and could possibly ruin their lives

_________________
"Do you know what the 'Chain of Command' is? It's the chain i'm going to beat You with untill You understand who is in command!"
"And you have the right to say, No!"
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 13.07.2008 22:15:03 vasta tsitaadiga

Demo sai krdi kiirelt läbi...tellisin andricost ära, hetkel oli laokaup...800.- pole palju PS3 mängu eest maksta ka icon_smile.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 14.07.2008 14:33:05 vasta tsitaadiga

Sai ka King raskus astmega läbi tehtud, kõik oleneb väga palju alguse kohast ja kui lähedal sul teised on, esimene mäng sain suht ruttu tappa, sakslased tahtsid miskit tehnoloogiat ja kui ma nad kukele saatsin selle jutuga siis hakkas alles saksa vägesid hirmasti kohale voorima. Teine mäng läksa aga kudiagi lihtsalt, pranslastega oli natuke tegemist alguses aga nii kui sa "Knight" uniti leiutatud siis polnud enam kelleski vastast. Lõpu poole juba valisin millist moodi võita mängu.
King jättis pärast teist mängu natuke lihtsa mulje, kuni Knight unititeni oli huvitav edasi läks väga lihtsaks ja pinge kadus ära aga õnneks on veel raskemaid raskus astmeid icon_biggrin.gif täna proovib siis King raskus astmest järgmisega mängida
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 25.07.2008 01:19:40 vasta tsitaadiga

käisin ise teisip andricos mängul järgi..muidu oleks kolmap alles kätte saanud.
Ma ise lootsin, et fullis on videosi rohkem...aga pmst tundub täpselt sama asi olevat nagu demo-gi, va see 1250a jõudmine...50gb bluray peal siis 1gb kasutusel icon_smile.gif
King raskusaste on selline ajaviiteks mõnus klõpsimine...järgmistega läheb minusugusel algajal juba raskemaks.
Aga IMO parim civ läbi aegade siiski ja 1080p pilt on ka kena

Edit: mõned päevad treeningut ning sai kenasti paari tunniga kõige raskema raskusastmega singel playeri läbi...nii, et enne economicali võitu olin ülejäänutest ka domination ning culturalis ees...ise omasin ainult 2 linna icon_smile.gif

Selline miinus on ka, et kui mängida kusagil nüüdisaja lähedal ja kaardil on mingi 50+ linna ja kõik sõdivad, siis enamus ajast läheb animatsioonile võitlustest või siis linnades valmivate ehitiste muutmisele jõle tüütu...

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 27.10.2008 01:01:53 vasta tsitaadiga

Mega lahe mäng on, 5/5. Sai hiljuti oma PS3 kogu täiendatud ning pole pidanud pettuma.
Mõned varasemad seeria fännid on veidi kurtnud, aga mulle väga meeldib uus värvikirevam graafika.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalapala
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001




sõnum 27.10.2008 16:27:31 vasta tsitaadiga

Mulle tundus kuidagi liiga lihtne, põhimõtteliselt tegin teise mänguga kõige raskema raskusastmega kõik võidu tüübid ära. Natuke ikka liiga lihtsustatud tundus see mäng võrreldes varasematega, kuigi sellest mikromajandamisest ei tunne väga puudust, aga diplomaatia osas võiks küll rohkem võimalusi olla. Need animatsioonid ja advisorid muutuvad ka tüütuks. Kõige rohkem käis see pinda, et vastased võivad sõja ajal ehitada sinu alale linnasid ja pärast ei saa nendest enam lahti, st. pole võimalik linnu hävitada. Suht nõme on, kui oled linnale hea koha otsinud ja linn on juba suureks kasvatatud ja siis mingi tropp tuleb ja topib oma küla kohe sinna kõrvale icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.10.2008 17:47:01 vasta tsitaadiga

mulle jättis väga hea mulje. sai kord PSN-ist tõmmatud demo ning hakkas kohe väga meeldima. mulle meeldib uuem ja värvikirevam graafika, samuti see et mängutempot on kiirendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003




sõnum 27.10.2008 18:32:11 vasta tsitaadiga

kalapala kirjutas:
Need animatsioonid ja advisorid muutuvad ka tüütuks.

100% nõus sellega... Eriti kopp on ees nende advaisorite pudikeelest... "Fallom fallom!" icon_razz.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004




sõnum 27.10.2008 20:58:15 vasta tsitaadiga

kas keegi neid uusi mappe on ka proovinud mida xbox livest saab alla tõmmata?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003




sõnum 27.10.2008 21:19:53 vasta tsitaadiga

Game of the week-i mõtled? Mõned korrad olen neid mänginud küll... täitsa OK oli.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 27.10.2008 22:13:52 vasta tsitaadiga

Ravenclaw kirjutas:
kas keegi neid uusi mappe on ka proovinud mida xbox livest saab alla tõmmata?
PSN-ist olen küll lahedaid kaarte saanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/PS3] Sid Meier's Civilization Revolution mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.