Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Politsei hoiatab Rate.ee mängurahaga seotud pettuse eest märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2008 15:48:44 vasta tsitaadiga

Tegelikult see SOLide värk on päris kõva seal. Nii saab ju ise teenida. Näide: Alles oli mingi kampaania et ostad Simpli kõnekaardi ja saad 2x rohkem arvet. Ostad siis ära selle kõnekaardi, laed kõik kõnekaardilt ratesse SOLideks ning siis lased sealt edasi raha enda pangakontole. Sina jääd plussi aga EMT jääb miinustesse thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2008 15:50:45 vasta tsitaadiga

IMO oli seal mingi konks, et seda raha ei saanud teenusteks kasutada.
_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2008 16:00:11 vasta tsitaadiga

konksudest ei ole teadlik. lihtsalt tean et mõni aeg tagasi oli selline asi täitsa võimalik. Nüüd võibolla jah mingid konksud jne seal et EMT ikka plussides püsiks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 03.05.2008 19:05:54 vasta tsitaadiga

Hetkel Zen-iga kampaania, kus saad 50kr stardikale 300 EEK-u kõneaega peale. Täpsem info http://zen.ee/
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 04.05.2008 15:15:39 vasta tsitaadiga

Aga seegi on selline asi et 300 tuleb 100 krooniste juppidena 90ne 120 ja 150 päeva tagant. Seega on see mõttetu icon_lol.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 05.05.2008 07:21:44 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Aga seegi on selline asi et 300 tuleb 100 krooniste juppidena 90ne 120 ja 150 päeva tagant. Seega on see mõttetu icon_lol.gif

Igal asjal oma konks, kes kaua sõuab see kaugele jõuab. Kuigi sellise asjaga ei juuagi kuhugi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 11.05.2008 10:12:04 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
Aga seegi on selline asi et 300 tuleb 100 krooniste juppidena 90ne 120 ja 150 päeva tagant. Seega on see mõttetu icon_lol.gif


Mul endalgi naine tahtis eile seda ZENi, et seal saab 300.- ka kaasa. No okei, ostsime siis esimesest ettejuhtuvast R-Kioskist ära, et saab siis 300.- kõneaega ka aga tutkit... icon_biggrin.gif
Tal oli plaan "Võta või jäta" saatesse koguraha eest SMS saata, et mängu pääsedas icon_lol.gif beer_yum.gif

Aga teemasse nii palju, et viimasel ajal on see teiste telefonidega rate.ee numbritele helistamine eriti popiks saanud.
Ja kui aus olla siis ma olen ka ise seda 2X teinud.... ~2 aastat tagasi... noor ja roheline... mõistus puudulik... Ühel vennal oli siis arve ~20 000.- ja teisel ~1000.- ligi... Ja oi kus ma kahetsen seda tegu :S . Kohwe kohtulikult karistatud, tingimised peal ja nüüd maksa iga kuu veidi seda raha ära... Ei ole just eriti hea tunne ja nüüd kui lugeda siin neid uudiseid kus sellest räägitakse, et keegi jälle n.n lasi kedagi üle siis on selline tunne, et leiaks selle kuti üles ja läheks räägiks, e tselline asi võib elu mõnusalt peppu keerata. Ei oel just hea olla kohtulikult karistatud ja tingimistega vabaduses olla. icon_evil.gif
Vahele jäin ma muidu niimoodi, et tahtsin sellest 13 000.- oma arvele kanda ja ülejäänud SOLide eest tegin rate.ee siseseid tehinguid (a la 10p jms jama)
Loodan, et nüüd tänu mu väikesele ülestunnistustele paljud minuga tehingute tegemisest ei loobu. Ütlen ausalt, et sellist asja kahetsen ma väga.

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Politsei hoiatab Rate.ee mängurahaga seotud pettuse eest mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.