Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Odav CD makk autosse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004




sõnum 01.02.2008 17:11:03 vasta tsitaadiga

virks kirjutas:
pupsik46, on vaja nii 5v kui ka 12v stabikat.
Omal oli ka paar aastat tagasi selline asi tehtud ja need stabikad olid selle korpuse külge kruvitud (sisse poole) ja toimis väga hästi. Konded väga kriitilised ei ole (mul oli ilma), töötab ilma ka.
12V stabikat on vaja jah, kuigi pingelang 7812 jaoks on natukese liiga väike (13.5V-12V=1.5V). Konded peaks kindlasti lisama. Tasub ka draiv lahtivõtta ja heliväljundis olevad elektrolüüdid paremate vastu vahetada.
_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.02.2008 19:22:44 vasta tsitaadiga

Hull jubimine ühe maki pärast enda aeg maksab ju ka midagi icon_wink.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004




sõnum 01.02.2008 21:38:59 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Hull jubimine ühe maki pärast enda aeg maksab ju ka midagi icon_wink.gif
Kuna see on HV TSI foorumi alajaotus siis siin normaalsed reeglid ei kehti, ehk siis põhiline, et saab midagi teha, tulemus, kulutatud aeg ja raha tähtsust ei oma icon_biggrin.gif
_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq599
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 16:55:33 vasta tsitaadiga

sellest koledast juhtmest seal ees peaks ju ka saama vabaneda...
kasutades näiteks seda juhet

_________________
"Ooops. My brain just hit a bad sector."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 20:26:14 vasta tsitaadiga

Ma tegin süsteemi nii, et ostsin selle jublaka mis 5v teeb, siis sigareti süütajast tuleb 12v teeb sellest 5v, ning 12v ja 5v lähevad vastavalt sinna õigesse kohta. Siis on see juhtmega kassett ning see on siis kassetti mängijas. Siis sellel 5v tegijal on väike radikas ka küljes (see läheb väga kuumaks). Kogu see kupatus on kõrvalistuja jalgade juures. Autot lammutama ei hakanud. icon_smile.gif Pilte ma pole veel ikka suutnud teha. icon_biggrin.gif sry
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2008 22:34:16 vasta tsitaadiga

Chaza!, auto pardapinge ei ole mitte 12v vaid 13,8 - 14,4V
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2008 14:58:29 vasta tsitaadiga

Kui harjad läbi on siis on 12v icon_biggrin.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virks
HV Guru

liitunud: 19.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2008 15:18:14 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
Kui harjad läbi on siis on 12v icon_biggrin.gif
Ainult korraks - pinge langeb niikaua kuni aku täitsa tühi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2008 17:10:53 vasta tsitaadiga

Geniaalsusest või uudsusest on asi kaugel. Mul oli autos selline lahendus 10a tagasi, kui auto plaadikad maksid ka kasutatuna mitmeid tuhandeid (sel ajal suur raha, praegu suht tühine), kasutatud 36x Creative'i draivi sai aga kätte 300-ga. Mul oli ta samamoodi porolooni sisse keeratuna kindalaeka lakke kinnitatud. Audiosignaali võtsin tagant ja ühendasin autos oleva kassetika kassetiosast eelvõimu minevate radade külge. Ajas asja ära ja heli oli võrreldes FM-modulaatori ja ülalpool mainitud kassetipesasse mineva adapteriga ikka kõvasti etem. Põrutuskindlus oli siiski suht nadi. Puhvermälu polnud ju sekunditki. Auklikul teel polnud erilist mõtet proovida. Siledal maanteel aga oli päris ok. Plaan oli lugude vahetuse ja play/pause nupud ka maki sisse integreerida, kuid siis õnnestus ikkagi soodsalt "päris" seade (vist DEH-345) hankida ja see aretis lendas autost suures kaares välja. icon_razz.gif

Tänapäeval ei näe sellisel nikerdamisel peale ise tegemise ja katsetamise rõõmu mingit praktilist pointi. Korraliku kasutatud CD-mängija, mis talub põrutusi, ei mõju armatuuris võõrkehana ja näitab ekraanil loo järjekorranumbrit ja minuteid-sekundeid, saab kätte ~500 eeguga. Kui autoomanikuna sellist raha ka taskus pole, ei näe ma ka auto omamisel erilist mõtet. Selle raha eest ei saa ju paagitäit benssugi.

Aga selliseid teemasid käib ikka iga aasta audio- ja elektroonikafoorumitest läbi. Pea sama sagedusega, nagu "kuidas autosse toavõimendit ja -kõlle paigutada". icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matrix75
HV veteran
Matrix75

liitunud: 23.11.2004




sõnum 05.02.2008 19:39:25 vasta tsitaadiga

Oli ka kunagi cd-rom autos ja toimis küll, aga auklikel teedel oli thumbs_down.gif . Tänapäeval ei tasu ära, kuna cd automakid ei maksa midagi.
Ostsin kaubikusse DVD automaki, aga see keeldub vahel töötamast. Nimelt talvel pidevalt plaadid niisked ja 4 liitrisel mootoril kõva vibratsioon icon_neutral.gif .

Sai plaatidest kõrini ja sai ostetud 95 kroonine mp3 playeri. Lisasin sellele pingeregulaatori(LM317+muu) toiteks. Käima läheb see player automaki antenni toitest koos makiga. Muusika saadab see player automaki heli sisendisse.
Sellel odaval mp3 playeril oma mälu pole, vaid kasutab SD mälukaarte. Muusika laen arvutist mälukaardidele ja muusika autos olemas thumbs_up.gif.

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2008 23:37:57 vasta tsitaadiga

ˇirw minge tööle inimesed ja teenige raha, ostke makk
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 21.02.2008 00:17:25 vasta tsitaadiga

asi ei ole rahas... mõnele lihtsalt ei mahu pähe. Aga nu eks mõnele ostab ema 30nda eluaastani riideid ka. Et kes mõistab, kes mitte.. Arvamus on nagu Perze, igaühel on oma.
Igaljuhul antud teemas ei ole asi rahas.

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004




sõnum 21.02.2008 00:38:18 vasta tsitaadiga

svamm ei näe ilus aga muu on lahe vaadata icon_smile.gif
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.02.2008 01:29:16 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:
asi ei ole rahas... mõnele lihtsalt ei mahu pähe. Aga nu eks mõnele ostab ema 30nda eluaastani riideid ka. Et kes mõistab, kes mitte.. Arvamus on nagu Perze, igaühel on oma.
Igaljuhul antud teemas ei ole asi rahas.

Auto ei ole koht, kus oma vaimusünnitisi testida! Kui õnnetuses üle katuse käid ja selle draiviga piki kuppu saad, siis ehk lööb mõistuse pähe...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 21.02.2008 10:20:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Auto ei ole koht, kus oma vaimusünnitisi testida! Kui õnnetuses üle katuse käid ja selle draiviga piki kuppu saad, siis ehk lööb mõistuse pähe...

Kui autoga üle katuse käid, võid katusega ka piki kuppu saada või ükskõik millega, ükskõik kuidas... Kuna aga väga paljudel autodel pole makkki kinni kruvitud seega võid poe makiga ka omal kupu segamini peksta. Samuti saab ka selle romi kinni panna. Või jätta auk tühjaks, aga ka siis võib sealt midagi välja lennata.
Ja sõitma peab õppima, et mitte üle katuse käia. Kui räägid, et ei või iial teada, siis on tegelt lugu selles, et kõik võib taandada valesti valitud kiirusele ja ettenägelikusele. icon_biggrin.gif

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vanake
HV kasutaja
vanake

liitunud: 07.02.2005




sõnum 21.02.2008 23:36:26 vasta tsitaadiga

August lendab äärmisel juhul juhtmeid icon_biggrin.gif Ja stiilne makk on seda riski väärt muide icon_wink.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 22.02.2008 01:31:08 vasta tsitaadiga

vanake kirjutas:
August lendab äärmisel juhul juhtmeid icon_biggrin.gif Ja stiilne makk on seda riski väärt muide icon_wink.gif icon_lol.gif


Täpselt minu mõte.
Minu meelest on selles makis omamoodi võlu ja stiil.
Lihtsalt inimesed saage aru: stiilid on erinevad, kellele gooti, kellele grunge, kellele metal, kellele hardstep.
Ja ainuke kuidas maitse üle vaielda saab, pidi olema kakeldes. Nii et millal strelka on? icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2008 18:25:15 vasta tsitaadiga

kas ei annaks sinna mingit paneeli ette ehitada et kenam oleks
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2008 18:39:01 vasta tsitaadiga

ullivilli kirjutas:

Täpselt minu mõte.
Minu meelest on selles makis omamoodi võlu ja stiil.
Lihtsalt inimesed saage aru: stiilid on erinevad, kellele gooti, kellele grunge, kellele metal, kellele hardstep.
Ja ainuke kuidas maitse üle vaielda saab, pidi olema kakeldes. Nii et millal strelka on? icon_razz1.gif

Ära mulle mingist stiilist küll rääkima tule. AC foorumis soovid sa osta autot, mis läheks muidu vanarauaks, ka stiili pärast ju, onju? Mitte selle pärast, et parema jaoks raha ei ole? Ehitage, tehke, nikerdage, keegi ei pane ju kätt ette, aga ärge tooge selle põhjendamiseks idootlike vabandust. Stiil... blah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
233MMX
Kreisi kasutaja


liitunud: 19.02.2003




sõnum 22.02.2008 18:53:56 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
ullivilli kirjutas:

Täpselt minu mõte.
Minu meelest on selles makis omamoodi võlu ja stiil.
Lihtsalt inimesed saage aru: stiilid on erinevad, kellele gooti, kellele grunge, kellele metal, kellele hardstep.
Ja ainuke kuidas maitse üle vaielda saab, pidi olema kakeldes. Nii et millal strelka on? icon_razz1.gif

Ära mulle mingist stiilist küll rääkima tule. AC foorumis soovid sa osta autot, mis läheks muidu vanarauaks, ka stiili pärast ju, onju? Mitte selle pärast, et parema jaoks raha ei ole? Ehitage, tehke, nikerdage, keegi ei pane ju kätt ette, aga ärge tooge selle põhjendamiseks idootlike vabandust. Stiil... blah.


sinu jutu järgi joovad kõik ühte ja samat õlut icon_biggrin.gif

tänapäeval ongi kõik stiilis kinni kahjuks ja loll oled sa ise kui sa sellest aru ei saa et inimesed tahavad erinevaid asju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2008 19:01:45 vasta tsitaadiga

233MMX kirjutas:

sinu jutu järgi joovad kõik ühte ja samat õlut icon_biggrin.gif

tänapäeval ongi kõik stiilis kinni kahjuks ja loll oled sa ise kui sa sellest aru ei saa et inimesed tahavad erinevaid asju.

Sa ei saanud minu poindile pihta. Kurb iseenesest. Aga tegutsege, mina siin teemas rohkem sõna ei võta. Kõik, mis mul öelda on olnud, on öeldud. Edasine oleks vaid isiklikul tasemel üksteise kallal kraaklemine ja ma ei näe sellel interneti tasemel mingit lahendust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reints
HV Guru
reints

liitunud: 02.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2008 19:06:35 vasta tsitaadiga

koos pubisse ja klaasi taha vaidlema thumbs_up.gif
_________________
Töö tegi ahvist inimese icon_smile.gif
Äkki teeb sinust ka icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 23.02.2008 23:29:12 vasta tsitaadiga

reints kirjutas:
koos pubisse ja klaasi taha vaidlema thumbs_up.gif

Täpselt maitse üle ei vaielda...

233MMX: hea, et keegigi mu mõttekäiku mõistab.

Rex: Usu mind see auto ei läheks vana rauaks... See on nagu rohkem suur välja hõiskamine.
Müügitrikk, nagu HV-s pannakse suure kella külge oksjon alghinnaga 1kroon ja müüki ei lähe, kui 2k kätte ei saa näit.
Aga tegelt siin on see tõesti tõesti nagu üksteisele näkkupanemine pigem välja kujunenud. Mina kellegi kõri kallale ei ole kippunud, ega kipu tühja tähja pärast. Lihtsalt, inimesed, vaadake oma ninaotsast kaugemale. Au neile, kes seda suudavad.


tsitaat:
kas ei annaks sinna mingit paneeli ette ehitada et kenam oleks


Kindlasti annab. Ideed teretulnud, ka joonised icon_razz1.gif
Kui keegi on midagi edasi arendanud vms oleks päris põnev piltie näha vms.
Üldse oleks huvitav teada, kuidas auto audiot teha TEISITI teha.
Kuna endalgi on plaanis midagi alternatiivet lahendust välja mõelda.

Tglt mul endal on teistmoodi kiiks küljes, mulle meeldib hunt lambanahas.
Võiks ju samas minga väljasõitva LCD-ga makile külge monteerida hoopis ROM-i esipaneeli icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mattu
HV veteran
mattu

liitunud: 05.03.2003




sõnum 24.02.2008 19:00:45 vasta tsitaadiga

mis mõttes see nüüd hunt lambanahas on? on ta millegi pärast parem, kvaliteetseme? odavam lõppkokkuvõttes? lihtsalt pole mõtet jalgratast leiutada. ennemgi nähtud kuidas inimesed tahavad koju panna autoaudiot ja autosse koduaudiot. eesmärk tavaliselt säästmine, aga lõppkokkuvõttes ei tule seda säästmistki.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ullivilli
Kreisi kasutaja
ullivilli

liitunud: 09.06.2004




sõnum 25.02.2008 13:30:26 vasta tsitaadiga

Ei nu aga kui panna midagi vingemat aga samas välja mõelda, kuidas istuks sinna ette tavalise romi paneel vms, mis näeb selline välja.
Ega see romm tõesti igaühe silmis ilus ole, puuduvad läikivad detailid ja sätendavad tuled jne, samuti ei oleks vargad selle peale nii maiad.
Aga tegelt teeb kõiksugu trikke.
Ega vist keegi mu mõttekäigust enam aru ei saa... see läks omateed uitama icon_rolleyes.gif

_________________
Kõik videovajadused täidab www.mustpost.ee ||| www.youtube.com/arvutimaailm ||| www.facebook.com/arvutimaailm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Odav CD makk autosse mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.