Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Küberpätt murrab kodusesse WiFi-võrku paroolist hoolimata märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 25.01.2008 16:56:13 vasta tsitaadiga

Minumeelest on see elioni seletus BS. Pole vist wlan adapteriga arvutit, millel puuduks ethernet port. Elion seadistagu oma ruuterid default tugeva wpa võtme peale ja manuaali kirjutagu hästi arusaadav peatükk, kuidas tõsisel vajadusel ja oma riskialtil käitumisel ethernet pordi kaudu komplekti nagunii kuuluva patch kaabliga krüpteeringut lahjemaks keerata.
Tänase päeva olukord on pigem see, et b standardit (loe: tõenäoliselt ainult WEP'i toetavat) seadet kasutavad selle ala fanatid.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.01.2008 19:40:35 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
Minumeelest on see elioni seletus BS. Pole vist wlan adapteriga arvutit, millel puuduks ethernet port. Elion seadistagu oma ruuterid default tugeva wpa võtme peale ja manuaali kirjutagu hästi arusaadav peatükk, kuidas tõsisel vajadusel ja oma riskialtil käitumisel ethernet pordi kaudu komplekti nagunii kuuluva patch kaabliga krüpteeringut lahjemaks keerata.
Tänase päeva olukord on pigem see, et b standardit (loe: tõenäoliselt ainult WEP'i toetavat) seadet kasutavad selle ala fanatid.


mis see Elion seadme seadistamisse puutub, seadmed tulevad tehasest eelseadistatult ning Elioni tellimusel on sinna viisardisse lisatud vaid digitv jaoks vajalikud parameetrid. Mine osta siis d-link'e ja linksys'e vms.. need ju puhta avatud võrguga def.
Turvalisusest on juttu olnud igal pool, juhendis peaks vastav info olemas olema.
Klient paneb ise oma uksele turvaluku ette või tellib töö. icon_wink.gif
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 25.01.2008 22:23:03 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
... seadmed tulevad tehasest eelseadistatult ning Elioni tellimusel on sinna viisardisse lisatud vaid ...


Seda ma öelda tahtsingi, et kindlasti oleks võimalik neid olnud saada ka eelseadistatud WPA-ga... kui Elion oleks seda soovinud... Ja see oleks ilmselt üsna mõistlik soov olnud.
Aga see, et seda ei soovitud, selle põhjuse põhjendus on minumeelest jama.

tsitaat:
Elioni infoturbe juht Aivo Jürgenson möönab, et Elion kasutab WiFi-ruutereid müües just ebaturvalisuse tõttu kritiseeritud ja vananenud WEP-koodivõtit, kuna paljude klientide arvutite parameetrid ei võimalda ümberseadistamist tunduvalt turvalisemale WPA-le.


Tegelikult tuleks möönda, et õigem on: kuna väheste arvutite parameetrid ei võimalda ümberseadistamist tunduvalt turvalisemale WPA-le. Ja kui ei võimaldagi, siis minu esimese postituse sisu uuesti lugeda.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.01.2008 22:34:39 vasta tsitaadiga

Pole siin midagi vähesed, igapäevaselt puutun selliste masinatega kokku. Pealegi mida ütleb sellepeale klient kes saab seadmed kätte, paigaldab, otsib siis wifi ja jääbki selle parooliga konnektima mis seadme põhja all on? Lõpuks vihastab ja ütleb mida, te annate mulle siis sellise seadme millel wifi ei tööta (tema jaoks see ei tööta) ja tuleb tehnik kes seadistab selle 595kr eest ära icon_biggrin.gif
Parem loevad kõik meediast WEPi riskantsuse kohta ning muudavad ise või kellegi abiga turva WPA peale (juhul kui saavad enne kinnituse kas nende läpakas ikka toimetab sellega).

Ja kordan veelkord, tooge näide kus seda auku ära kasutatud on, vajab see ju ka natuke teadmisi, linux ja kismet. Pigem tunnistaksin Elioni kiituseks, et üldse mingisugune turva peale pandi sest enim tavalisi võrguvargaid otsivad vaid avatud ühendusi.
Vaadake kasvõi wifi.ee foorumist wardriverite leviavastusi, default, linksys, smc, public... avatud seadmeid on sadu kui mitte tuhandeid.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.01.2008 23:04:47 vasta tsitaadiga

kännuämmelg: Ah et arvad, et mul on aega a 200-300 korterit läbi käia "ukse tagant ukse taha" - et kas Sul on selle nimeline WiFi või mitte 8)
Ja miks see võrk peaks ära kaduma, kui 3-e kuu jooksul on see töötanud ööpäevaringselt ilma ühegi katkestuseta. Samuti pole kusagilt näha, et keegi tegeleks paroolimise teemaga.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bjaka
Kreisi kasutaja
bjaka

liitunud: 04.04.2007




sõnum 25.01.2008 23:05:52 vasta tsitaadiga

Siin puust ja punane dokument WEPi lahti muukimisest: http://eprint.iacr.org/2007/120.pdf
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 25.01.2008 23:17:06 vasta tsitaadiga

Tahanteada, klassikalises eesti kirjanduses on jutt ühest lühtrikinkimisest.... mina tunnen teatavat sarnasust Sinu juhtumiga
8)
lisaks.. Sina, koolitet antennispetsialistina, ei peaks ju 200 korterit läbi käima icon_lol.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.01.2008 23:20:11 vasta tsitaadiga

Juurdesin tiba ja mulle tundub järjest rohkem, et viimase aja "jahumine" pole seotud mitte koodide lahtimuukimisega, vaid hoopis eestalste igapäevase kadedusussiga - "et miks temal peab tasuta internet olema icon_rolleyes.gif Kuigi see peaks hoopis minul olemas olema - las teised maksavad icon_biggrin.gif "

Mina olen igatahes väga rahul, et mul on akna tagant võtta kättesaabunud Kommunism - ehk siis tasuta internet thumbs_up.gif Ja ma oskan ka olla viisakas kasutaja - tavasurfamine, ei mingeid "võrku umbe tõmbavaid Torrente ega P2P-sid jne..."
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 25.01.2008 23:35:14 vasta tsitaadiga

lisaks: niipea, kui vaba võrk leitakse, kukutakse seda kohe tavapäratul viisil kasutama(10+ sitasikutussessiooni, võrgus olevate arvutite sharede otsimine portide skänn jne.. mida enam on piiranguid, seda rohkem tekitab nendest piirangutest kõrvale hiilimine huvi
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 26.01.2008 15:06:57 vasta tsitaadiga

isiklikult murdsin naabrite 2 võrku lahti seepärast et kui endal nett jälle ära läheb, siis on ajutine backup alles (ja oli ka reegel enda majapidamises seatud et kui endal nett ära läheb ja ma naabri kaudu ümber suunan siis mitte mingit sikutamist ei toimu)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 26.01.2008 20:48:53 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ja kordan veelkord, tooge näide kus seda auku ära kasutatud on, vajab see ju ka natuke teadmisi, linux ja kismet.


Loe eelnevaid kommentaare, kes mis eesmärgil naabri võrgu lahti murdnud. See, et keegi veel midagi pahatahtlikku pole teinud, nüüd küll eriti julgustav pole.
Mis puutub inimese enda valikuvõimalust, siis ma jätaks selle neilöe valida, kui nad oleks teemaga kursis. Ma kujutan ette, et enamusel dumbuseritel on WEP peal ja ise on jube rõõmsad: "jaa jaa! minul on parool peal!".

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 26.01.2008 22:04:53 vasta tsitaadiga

Kui juba viimases Arvutikasutaja 2008 jaanuari ajakirjas on WEP-i häkkimise õpetus, siis aina sagedasemaks läheb see kodusesse võrku häkkimine.
tuleks midagi paremat välja mõelda, et kaitsa oma kodust võrku, kui juba su enda naaber saab sulle ka sisse, kui vähegi tegeleda viitsib..
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 26.01.2008 22:16:09 vasta tsitaadiga

Defeee kirjutas:
..
tuleks midagi paremat välja mõelda, et kaitsa oma kodust võrku, kui juba su enda naaber saab sulle ka sisse, kui vähegi tegeleda viitsib..

võõrasse võrku ronimine on karistatav..seda enam, kui Sa proovid võrku pääsemist piiravatest takistustest mööda minna..

kortermajade koridorides on elektrikilbid suht lahtised ning naabrite elektrikaablitele väga lihtne oma koduseid viike lisada..
ometigi enamik seda ei tee..

kauplustest pole just eriti probleem pulgakomm, näts vms tasku pista ja minema jalutada.. ometigi enamik seda ei tee..

on olemas miljoneid imelihtsaid võimalusi kasutada ära väärtusi ilma selleks luba omamata ning kasutusõiguse eest maksmata, kuid selle võimaluse kasutamine seisab meie õiglustunde ning eetika taga, neid tundeid aitab aga kasvatada seadusandlus ning vaos hoida täitevvõim. Hetkel on miilitsatel ka muuga tegeleda (nt. töötajate arvu kärpimine palgatõusu nimel), kuid kui luuakse pretsedent, tuleb ka teine ning pole kaugel aeg, kui hakkad ruudulist valgust nautima puhtalt selle pärast, et huvitab, kas naabrimees ikka pani oma teisest abielust saadud poja sünnipäeva wep koodiks 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 26.01.2008 23:55:31 vasta tsitaadiga

kännuämmelg: Ära ole õel nende peale, kes oma naabritele ja naabermajadele kingituse teevad selle näol, et "tuhandeid" kroone maksvaid AP-sid ja võimsaid (väli)antenne ostavad ja siis lahkelt oma internetti lubavad kasutada.
Olen siin Tallinnas teinud statistikat - selles tasuta WiFi võrgus olen 3-e kuu jooksul kohanud 3-e kasutajat. Ehk 2 peale minu ning nii on see olnud kõik kuud.

Samas väga hea leviga ilmaga näen nii 7-11 WiFi võrku. Oleks võimsam antenn, siis oleks võrke "kümnetes". See näitab selgelt seda, et minu ümbruskond on täis kõikvõimalikke Elioni ja Elisa jt. ISP-de poolt pakutavaid koduvõrke. Kasutajad istuvad oma võrgus ja ei tegele skännimise ega häkerdamisega.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2008 00:09:32 vasta tsitaadiga

kuhu punane kiri jäi
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 27.01.2008 13:19:39 vasta tsitaadiga

Lisaks siia ühe huvitava uudise:


Kui sa pole suutnud enda ruuterile WPA krüpteeringut peale lükata ja ajad läbi ikka veel WEP kaitsega (mida saab murda 1 minutiga) või üldse kaitseta, siis nüüd on veel üks põhjus WPA kaitse aktiveerida. Nimelt Iniana Ulikooli uuriad on dokumenteerinud kui kiirelsti ja kergelt levib viirus üle WiFi kui ruuter on kaitseta või WEP kaitsega, samal ajal jäi WPA kaitsega ruuterid üldiselt häkkimatuks. Testviirus on häirivalt sarnane bioloogilise viirusega, ning kunagi pole olnud varem niiõelda "WiFi nohu" on nüüd vaid aja küsimus millal taoline "nohu" tabab mõnda suuremat linna kui torm. Testrünnaku faasis nakatati 10-55% ruuteritest. Ning muideks, ära unusta naabrit tänada, kõigi nende aastate eest millal sa tema ühendust torrentiga tõmbamiseks kasutasid enne talle selle uudise rääkimist.
Via: BattleIT

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
inf
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2003




sõnum 28.01.2008 09:49:51 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
tahanteada kirjutas:
Mina läheks kõrvalmajja WiFi pakkujale küll tordiga külla, et ta nii head võrku pakub. Aga kahjuks ei tea, kellele see tort viia tuleb.
Wifi võrgu pakkuja pole nimeks pannud ei enda telekfoninumbrit ega oma aadressi.

Tõsi - a 200 meetri kaugusel olevast majast tuleb ka üks võrk, kus on nimeks "aadress", kuid selle levi on vähe lahja ja hõuab minuni väga hea leviga ilma korral.

http://voru.wifi.ee/index.php?leht=48 icon_wink.gif


Sealt lingilt tuli üks huvitav soovitus:

tsitaat:
* Ära vali nimesid nagu täiesti salajane, sexkarp jt. mis meelitavad teatuid inimesi ligi, kes tunnevad nende asjade vastu huvi.


Minu ajuehitus on vist teistsugune, et ma ise selliste asjade peale ei oska tulla..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.01.2008 10:58:06 vasta tsitaadiga

Ma jälle väidan, et see, kellel on pandud WiFi nimeks aadress, on seda teinud selleks, et kui keegi naabritest kasutada tahab, siis teab kuhu ja kelle poole pöörduda - et parooli saada. Ja nii lihtne see ongi.
Ja mis igasugustesse Wardrivingutesse ja skännimisfännidesse puutub, siis selle hullusega pole ja mõtet ennast vabatahtlikult hulluks ajada. Selle mõttetu meeleheitliku skännimise asemel võiks metsajooksu teha või mererannas jalutada.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.01.2008 11:24:23 vasta tsitaadiga

Kas mac aadressi piirang üldse midagi ei aita? Või miks sellest siin sõnagi räägitud pole? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 28.01.2008 11:26:19 vasta tsitaadiga

Mac piirang on iluvõra. Mac aadresse saab muuta 1 sekundiga...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 28.01.2008 11:33:29 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Kas mac aadressi piirang üldse midagi ei aita? Või miks sellest siin sõnagi räägitud pole? icon_rolleyes.gif
paned võrku kuulama ja saad teada mac aadressid, mis lubatud on ning muudad enda oma vastavaks, peksad eelneva mac'i omaniku võrgust välja ja asud ise tarvitama
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marqs
HV veteran
marqs

liitunud: 06.12.2001




sõnum 31.01.2008 23:07:34 vasta tsitaadiga

kännuämmelg kirjutas:
/../
kortermajade koridorides on elektrikilbid suht lahtised ning naabrite elektrikaablitele väga lihtne oma koduseid viike lisada..
ometigi enamik seda ei tee..

kauplustest pole just eriti probleem pulgakomm, näts vms tasku pista ja minema jalutada.. ometigi enamik seda ei tee..

on olemas miljoneid imelihtsaid võimalusi kasutada ära väärtusi ilma selleks luba omamata ning kasutusõiguse eest maksmata, kuid selle võimaluse kasutamine seisab meie õiglustunde ning eetika taga, neid tundeid aitab aga kasvatada seadusandlus ning vaos hoida täitevvõim. /../

ilusad ideed, kuid mingil põhjusel mõjub i-needus kuidagi teisiti, tekitab mingi võltsi anonüümsustunde ja lausa kutsub laamendama. näituseks ei kiputa ka tänaval suvalisi vastutulijaid ropu sõnarahega üle kallama, aga kommentaariumites ja muudes avalikes suhtuluskanalites verbaalsest pasanteeriast puudu ei tule.

kui kiddiel natukenegi mõistust, ei hakka ta avalikult oma trofeedega kelkima ega otsi valest kohast feimi juurde, pigem itsitab koos sõpradega säherduste teemade peale, vahest lisab mõne flamebiti ja läheb jälle backtrackiga õue luusima.

ning tahanteada, wardriverile raviks metsajooksu soovitada on pea sama hea, kui raadioamatöörilt küsida: "milleks see jura? meil on ju ometi skype ja msn"

_________________
0xDEAD
0xBEEF
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kännuämmelg
HV Guru
kännuämmelg

liitunud: 27.08.2002




sõnum 31.01.2008 23:15:01 vasta tsitaadiga

Eetika hakkab pihta ikkagi ümberkaudsete suhtumisest. Meil on võimalust seda suhtumist muuta ise ette näidates ning eksijaid karistades (mitte et ma mingi illikuku oleks, vaid tahaks nagu tulevat põlve paremana näha) 8)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 204
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vermon
Kreisi kasutaja
Vermon

liitunud: 04.12.2003




sõnum 09.02.2008 00:24:36 vasta tsitaadiga

Ma olen ühikas proovinud kräkkida küll neid võrke, sportlikust huvist rohkem kuna endal wifi olemas ja tean veel kahe wifi paroole icon_biggrin.gif
Ei õnnestunud kuna kannatust ei olnud ja võrgus ei olnud liiklust, kuna nädalavahetus oli.

Samas demosin just paar päeva tagasi sõbrale mis juhtub kui ma temaga samas kohtvõrgus olen ja ettercapi tööle panen. Paroolid ju teada kohe icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2008 18:29:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
no saame aru et see on nõrk lüli aga näidake mulle üks keiss eestis kus keegi oleks seda võimalust pättuseks kasutanud??? peale WiFi.ee demonstreerijate pole keegi seda teinud vist, kuigi on lihtsalt võimalik...

Siiani pole lihtsalt mingit suuremat sigadust veel korda saadetud või siis meenutaks terminit botnet icon_wink.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  Küberpätt murrab kodusesse WiFi-võrku paroolist hoolimata mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.