|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
20.06.2004 14:13:30
|
|
|
vaata kas telefoni teel saad anda avalduse sisse ... e. annad telefoni teel avalduse sisse (kui oled üle 18a. vana või vastasel juhul sinu vanematest keegi) ja siis kui saad lähed annad alkirja (vist sai ka e-mailiga saata avalduse ... paned juurde oma isiku andmed ja vormistad e-kirja nagu dokumendi)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.06.2004 14:14:51
|
|
|
mina küll teeksin avalduse, antud intsident on piisavalt pahatahtlik ja mis kõige tähtsam - tegemist on raske kuriteoga ... mis näo sa siis oleksid teinud kui HV parooli asemel oleks ärandatud pangaparoolid ja minema tassitud suur hunnik pappi järgmine kord võib juba nii minna, hetkel päästis sind ehk see et sa ei kasuta antud teenust ....
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 14:22:20
|
|
|
tegelane on jutukast vist :
8[23:23:04] *** onuylo on vello ja tuli kelgutab #Hinnavaatlus.ee (~illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee)
[23:23:09] <No_Limit> Helo
[23:23:20] <onuylo> www.hot.ee\format7
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.06.2004 14:24:35
anna mulle aega küll ma vastan |
|
|
Nuh.. ega asi ole muus kui et sul on antiviirustel update tegemata. Ja kui nüüd aus olla siis kui sa kasutad kasperskit siis võid selle antiviiruse samahästi ka prügikasti visata. Parimad antiviirused on nod32 ja norton. ise kasutan zone alarm frre versiooni, norton antiviirus 2004 ja tagavaraks on olemas ka nod32 mida käivitan kui norton saab kahjustada, nagu mõned viirused näiteks kahjustavad nortonit või muid asju, neil on lihtsalt hävitavad teatud asukohti arvutis. ja see et sul arvutis keyloger paigutatud n on tätsa võimalik. jah, ega pangakonto kallale ei ole veel mindud? Kusjuures kui sul on keyloger juba arvutis on sellest suhteliselt raske saada. on vaja juba suhteliselt head spyware controllerit aga noh seda võid ju sa allalaadida sellisest kohest nagu näiteks et lähed netise ja sealt valid downlad... ja siis paned otisngusse.... Muidu, kas ainult avaleht on ära muudetud või on ka failid ära kustutatud? ja see ei paista olemast just vana inimesega, mingi teismeline võibolla tegi lihtsalt nalja omast arust. Ok aga mis oleks kui sa prooviksid vastata samaga sellele ip aadressile. proovi talle sisse häkkida ja kustutada talt mõned vindowsi käivitusfailid ja muud pahna. see võib juba magus kättemaks tunduda või mis? ja kui väga tahad võid ju avalduse ka sisse anda. nortoni saaksid kuskilt www.symantec.com ja nod32 saaksid www.nod32.com zone alarm free versiooni saad aga www.zone.ee/zooninglife ok jõudu sulle!
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
20.06.2004 14:26:45
|
|
|
väga huviatv/tuttav nimi ~illimar 213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee (see aga .prn. tähendab vist et pärnu kandis pesitseb vist)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 14:26:50
|
|
|
Krt selle pangakontoga on nii,et ema enne käis just
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Djomka
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2003
|
20.06.2004 14:29:43
|
|
|
| kui sul on hanzas pangakonto, siis ei ole minu teada erilist probleemi, kuna ta tahab peale põhiparooli ja kasutajatunnuse veel mingit aktveerimisparooli (neid on 1-30)
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
20.06.2004 14:43:03
|
|
|
| ühispangas on sama asi
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 14:51:10
|
|
|
Hansapank
Krt ma ei hakka parem neti kaudu tegema, lähen kohapeale ja seletan pikalt ning laialt ja näitan loge jne.,
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.06.2004 14:57:42
|
|
|
võib küll ola et palju paroole aga kui tihti ta ikka sama ei küsi. tihtipeale on nii, et logid sisse teed asjad ära ja siis 30 mindi pärast tahad sisse logida ja küsib sama parooli. aga noh icq on kord juba selline asi, et ta pole turvaline. turvalised on msn, yahoo. AOL ei komenteerida ei oska... ja se prn ei tähenda tingimata pärnut. see võib olla varju ip, noh nii petekas. hoti oli tegelt suht kerge sisse häkkida varem, praegu vist enam ei ole.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.06.2004 15:06:16
|
|
|
kustuta ka kõik küpsised ära!
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stemugram
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2001
|
20.06.2004 16:12:54
|
|
|
| Format kas su see salasõna algas n tähega ja lõppes u-ga või?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 16:15:22
|
|
|
| Stemugram kirjutas: |
| Format kas su see salasõna algas n tähega ja lõppes u-ga või? |
Kust tead ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.06.2004 16:16:32
|
|
|
| Format111 kirjutas: |
| Stemugram kirjutas: |
| Format kas su see salasõna algas n tähega ja lõppes u-ga või? |
Kust tead ?  |
Format, tundub et su password oli/on mingi avalik saladus
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stemugram
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2001
|
20.06.2004 16:18:02
|
|
|
Mul tuli lihtsalt idee kust see kurikael võis su salasõna teada saada.
Sa oled olnud Weber.ee kasutaja ja need kasutajanimed ja paroolid on netis üleval.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
20.06.2004 16:18:36
|
|
|
| Stemugram kirjutas: |
Mul tuli lihtsalt idee kust see kurikael võis su salasõna teada saada.
Sa oled olnud Weber.ee kasutaja ja need kasutajanimed ja paroolid on netis üleval. |
Ja kus see võiks olla?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 16:19:11
|
|
|
| wtf is weber.ee ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stemugram
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 16:22:24
|
|
|
Kus nad siis üleval on ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 16:28:53
|
|
|
| Nonii ja ongi netis üleval...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
20.06.2004 16:31:12
|
|
|
| Huvitaks mind ka, saada kasvõi ps. Anname adre menti
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
20.06.2004 16:33:07
|
|
|
no aga sa muutsid ju vahepeal ära parooli siin HV -s ? kuidas nad uue parooli teada said ?
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 16:34:03
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
no aga sa muutsid ju vahepeal ära parooli siin HV -s ? kuidas nad uue parooli teada said ?  |
Jah
Aitakse keegi meelde tuletada mis koht too selline üldse on ?
EI mäletagi sellist
id user_kasutajatunnus user_parool user_nimi user_mail user_msn
8121 Format minuparool Ingmar Pole minumail
Sellised andmed siis netis üleval
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 16:41:11
|
|
|
midagi ikka ei klapi
seal on kirjas mu mailiks kanza.turba@mail.ee , aga mul saadi teada üldse hoti parool..
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 16:52:51
|
|
|
Usute või mitte...
Hetkel läksin hotti panin oma vana parooli ja sain sisse
Nii,et arvatvasti on see häkker HV-st pärit
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stemugram
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2001
|
20.06.2004 16:59:50
|
|
|
| Noh äkki annab siis kuidagi IP-de võrdlemise järgi tema isik kuidagi kindlaks teha.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deadmeat
HV kasutaja

liitunud: 05.12.2002
|
20.06.2004 17:24:48
|
|
|
| kui ta proxy'sid kasutab siis ei saa
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
20.06.2004 17:28:32
|
|
|
Igaljuhul homme lähen menti ja teen avalduse
Iseasi kui palju nad minust aru saavad.
| deadmeat kirjutas: |
| kui ta proxy'sid kasutab siis ei saa |
Kas see aitab kui mul on täpne kellaeg sekundites millal ta jutuka tuli ?
Näiteks kas nad saavad vaadata kes kasutas ip aadresit ... ... .. .. näiteks kell 23:34:45
Kui saavad siis on hea
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HacaX
HV Guru

liitunud: 22.01.2004
|
20.06.2004 19:23:06
|
|
|
Kui oleks üle proxy(de) tulnud siis poleks mingit vahet kas tead täpset kellaaega või mitte, ikka ei saaks. Aga, nagu näha, ei tulnud... seega ei tohiks eriline probleem olla.
_________________ IMO & GPLed |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
20.06.2004 21:39:19
|
|
|
| Format111 kirjutas: |
Usute või mitte...
Hetkel läksin hotti panin oma vana parooli ja sain sisse
Nii,et arvatvasti on see häkker HV-st pärit |
Palun ainult mind mitte mainida ... ma pole pahatahtlik mitte kuidagi
ma omast-arust tean reegleid e. kus on piir ....
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
20.06.2004 23:10:26
|
|
|
| kose2ik kirjutas: |
| Format111 kirjutas: |
Usute või mitte...
Hetkel läksin hotti panin oma vana parooli ja sain sisse
Nii,et arvatvasti on see häkker HV-st pärit |
Palun ainult mind mitte mainida ... ma pole pahatahtlik mitte kuidagi
ma omast-arust tean reegleid e. kus on piir .... |
Et see oli siis sinu töö?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
21.06.2004 00:09:36
|
|
|
tõesti kummalisevõitu ülestunnistus...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
21.06.2004 07:45:41
|
|
|
| kose2ik'l muidki probleeme, tema avastas selle fotoonline turvaaugu, seetõttu ilmselt ei taha oma nime mujal näha enam
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
21.06.2004 14:33:35
|
|
|
| no aga kui sa turvaaugu avastad ja mitte kottigi ei tee sellega vaid räägid omanikele jutu ära siis ei tohiks probleemi olla ju???
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
21.06.2004 15:37:13
|
|
|
| mad kirjutas: |
| no aga kui sa turvaaugu avastad ja mitte kottigi ei tee sellega vaid räägid omanikele jutu ära siis ei tohiks probleemi olla ju??? |
Ei saa hästi aru, mis sa mõtled selle all
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
21.06.2004 17:40:02
|
|
|
| ma mõtlen seda et kui sa avastad turvaaugu ja läbi selle kellelegi sitta ei keera vaid kitud omanikule ära siis on kõik ok? või mis? igatahes point on selles et ma ei saanud aru kose2ik teksti pointist.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remi
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2003
|
21.06.2004 23:18:18
|
|
|
| Point nagu selles, et ta tegi omanikule märkuse ja lisaks ka siia?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kose2ik
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2002
|
22.06.2004 13:11:53
|
|
|
lisaks ma üritasin teavitada ka inimesi kelle privaatsed (alasti ) pildid seal fotoonline.ee lehel olid... aga omanik üritas hakata siis minu teavitustööle kaikaid kodarasse viskama ( pilt )
(ning ei teavitanud ka ise oma kliente , et neil oli probleeme privaatsuse tagamine ) nu jne
nüüd liigub netis ringi paar erinevat pakki kus kõik eestimaine alasti fotode kollektsioon... (milles just mind süüdistatakse)
Kuigi ega ma ainukene nö. tuhnija pole kes vigu leiab nii siit-kui-sealt .... mõni aga teavvitab probleemidest mõni aga naudib oma avastustööd ja ei teavita....
...kuna ma ise sain vist mingi jama endale kaela (vist KAPO hakkas uurima) ... ja siis üks (vist sama kes selle kapo maili saatis (kui mailiaadressi nime sugulust vaadata) üritab mulle vist nüüd pinda käia ja tegi sellist asja paar päeva tagasi e. pannes mu kodulehel olevaid pilte fotoonline.ee lehele )
siis ma kaldun selletõttu arvama et parem on siiski vaikida ja mitte teavitada oma leidudest rohkem (kui siis käest-kätte ja teene-teene-vastu)...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
22.06.2004 14:33:15
|
|
|
tunnen kaasa. milline sitapea see fotoonline sepp on... kas selle kohta mingit seadust ei ole, et teenusepakkuja peab oma teenuse kasutajatele kindlustama nende informatsiooni ja muu turvalisuse??! aga teavitada muidugi tuleb. kui leiad sina mingi augu ja kellelegi ... ei keera vaid ütled õigele sepale,et too asja ära parandaks on ju kõik ok. kui mingi fucker augu leiab ja ei teavita kedagi siis see on ju hoopis halvem variant
ükski heategu ei jää karistamata...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
22.06.2004 15:01:13
|
|
|
| mad kirjutas: |
kas selle kohta mingit seadust ei ole, et teenusepakkuja peab oma teenuse kasutajatele kindlustama nende informatsiooni ja muu turvalisuse??! aga teavitada muidugi tuleb. kui leiad sina mingi augu ja kellelegi ...  |
Ma mõtlesin sama ja arvan, et peab küll
Eks ootan ja vaatan mis uudist öeldakse
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
22.06.2004 16:40:28
|
|
|
| tegelt võiks selle fotoonline sepa kohtusse kaevata...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gamer
HV veteran

liitunud: 11.03.2003
|
22.06.2004 18:54:33
|
|
|
| on seadus, see peaks olema isiku ja isikuomandi puutumatus ja privaatsus, maakeeli siis et ilma isikult kirjalikku luba saamata ei ole kellelgi õigust jagada isiku füüsilist, vaimset ja moraalset vara
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.06.2004 19:02:17
|
|
|
| gamer kirjutas: |
| on seadus, see peaks olema isiku ja isikuomandi puutumatus ja privaatsus, maakeeli siis et ilma isikult kirjalikku luba saamata ei ole kellelgi õigust jagada isiku füüsilist, vaimset ja moraalset vara |
Mis puutub fotoonline omanikku, siis teenuse pakkujana peaks tal olema
kohustus tagada turvalisus ja kui tekkinud kahju on tema hoolimatuse/tegamata jätmise
süü, siis............
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
22.06.2004 19:09:08
|
|
|
| ttt kirjutas: |
| siis............ |
Siis.... Igaljuhul minu õigus ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.06.2004 19:12:32
|
|
|
| Format111 kirjutas: |
| ttt kirjutas: |
| siis............ |
Siis.... Igaljuhul minu õigus ? |
No sinul ju niivõi teisti õigus kui sinu paroolid varastati
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
22.06.2004 19:19:11
|
|
|
| eh seda tuleks juristiga arutada! pmst kui kellelgi selle pärast mingi jama on (no pornopildid pandi place üles ja siis mingid suvalised sepad levitavad neid edasi ja siis ei saa seda levikut enam peatada) siis mingi papi peaks vist saama.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
22.06.2004 19:45:01
|
|
|
Kindlasti on see seos :
[19:35:26] <suvaline> mind ei lastud siia sisse mitu korda
[19:35:31] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:31] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:31] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:34] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:35] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:35] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:36] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:36] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:37] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:37] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:38] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:38] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:38] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:39] *** juku on vello ja tuli miks nüüd küll te nii arvate? #businesia (businesia@***-2FF2A50C.estpak.ee)
[19:35:40] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:40] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:40] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:41] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:41] *** p2148 on vello ja tuli kaugelt #businesia (w6155@***-2CFA582.vru.estpak.ee)
[19:35:41] *** f1423 on vello ja tuli ehtsalt #businesia (h6092@***-2CFA582.vru.estpak.ee)
[19:35:42] <u6073> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:42] <e120> AIVO PAAS ON PEDE !!!
[19:35:42] * Format sets mode: +m
[19:35:59] *** g1849 on vello ja tuli kes teisele kaevab sellel kõik võimalik #businesia (o1128@***-2CFA582.vru.estpak.ee)
[19:36:00] *** r6741 on vello ja tuli kelguga #businesia (k1062@***-2CFA582.vru.estpak.ee)
[19:36:03] <Format> tulge tulge
[19:36:18] * Format sets mode: +b *!*@vru.estpak.ee
[19:36:37] *** m8625 on vello ja tuli nööri otsas #businesia (w2206@***-2CFA582.vru.estpak.ee)
[19:36:49] * e120 was kicked by Format (Ma olen paksem kui sina:)))))
[19:36:54] * f1423 was kicked by Format (Ära teistele palun räägi!!!!)
[19:36:59] * hyper sets mode: +b *!*@*-2CFA582.vru.estpak.ee
[19:36:59] * u6073 was kicked by hyper (hyper)
[19:37:01] * g1849 was kicked by Format (fds)
[19:37:03] * Club is now known as pardipoiss
[19:37:14] * m8625 was kicked by Format (munn,valus munn)
[19:37:18] * juku has quit IRC (Quit: juku)
[19:37:22] *** ChanServ pani MG'ile naglalt +'i ette
19:37:22] *** ChanServ pani MG'ile naglalt +'i ette
[19:37:22] -ChanServ:#businesia- VOICE command used for MG by Format
[19:37:22] -ChanServ- Voicetud MG kanalis #businesia.
[19:37:30] * p2148 was kicked by Format (Appi!! Appi!! Aidake!! See mees on teistsugune)
[19:37:36] * r6741 was kicked by Format ( Windows keskkond on nagu lits - kõik teda kepivad ja keegi teda ei armasta!)
[19:37:40] <MG> ma tean kust kanalist see rünnak tuleb
[19:38:10] <Format> jah ?
[19:38:24] <MG> chat.delfi.ee serverist, #thefirm kanalist
[19:38:28] *** Sa paned naglalt boehringer'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt BoX'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt ds'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt pardipoiss'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt PitBull'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt StatBot'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt suvaline'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt uhy'ile +'i ette
[19:38:28] *** Sa paned naglalt user1960754881'ile +'i ette
[19:38:35] <MG> mingi zonegate vms
[19:38:41] <Format> see ei puutu siia
[19:38:45] <pardipoiss> pane pane %
[19:38:54] <Format> mine piixu
[19:38:57] <hyper> Thefirm... midaiganes
[19:39:05] <suvaline> ...
[19:39:14] <Format> las olla +m peal
[19:39:18] <Format> ok ?
[19:39:21] <pardipoiss> plizzzzz
[19:39:23] <pardipoiss> pane
[19:39:24] <MG> jajah
[19:39:24] <Format> Ei
[19:39:28] <user1960754881> mis see on Format ??
[19:39:31] <suvaline> mis see pluss m on
[19:39:36] <pardipoiss> %
[19:39:42] <boehringer> <censored> pinda k2ib keegi ~illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee mind juba pikemat aega pinginud :S
[19:39:46] <Format> et ainult plussiga kasutajad saavad rääkida
[19:39:59] <pardipoiss> palun sind
[19:40:03] <suvaline> aa nüüd sain teada
[19:40:04] <pardipoiss> pane mingi parem mulle
[19:40:05] <hyper> boehringer, mine ära, kui ei meeldi
[19:40:17] <Format> illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee)
[19:40:21] <Format> boehringer
[19:40:23] <Format> e
[19:40:23] <boehringer> kes ütles, et ei meeldi pingi rynnakud k2ivad pinda lihtsalt
[19:40:29] <Format> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=104993&start=25
[19:40:30] *** sfinks on vello ja tuli kaugelt #businesia (businesia@***-29DFA2DA.trt.estpak.ee)
[19:40:31] <Format> loe seda
[19:40:34] <Format> mul sama mure..
[19:40:48] <pardipoiss> plizzzzz format pane % mulle
[19:40:52] <MG> see ping ei tee ju mudagi
[19:40:59] <suvaline> mis see % on
[19:41:02] <pardipoiss> ma panin sulle ka ju
[19:41:07] <pardipoiss> @
[19:41:23] <Format> irw
[19:41:26] <Format> nüüd on privas
[19:41:34] <pardipoiss> kle Format tule mu jutukasse ka
[19:41:43] <pardipoiss> privas Format
[19:41:51] <Format> ei
[19:41:55] <pardipoiss> miks
[19:42:09] <pardipoiss> aga pane mulle % plizzzzzzzz
ühesõnaga server irc.estchat.ee ( Olin varem oper )
Keegi sealsest rahvast
Ja üldiselt ma pakun kes. Mul olid kahe tüübiga probleemid
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Format111
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2004
|
22.06.2004 19:46:45
|
|
|
EDIT : [19:39:42] <boehringer> <censored> pinda k2ib keegi ~illimar@213-35-175-248-dsl.prn.estpak.ee mind juba pikemat aega pinginud :S
Üldiselt tahtsin teile seda öelda..
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mad
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.08.2003
|
22.06.2004 20:35:29
|
|
|
| no otsi sepad üles ja künna vagusid veidi nende nägudel. seda muidugi siis kui mendid midagi ei tee.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
24.06.2004 13:43:31
|
|
|
| Köige lihtsam moodus kellegi paroole teada saada on koolide arvutiklassides, kus inimesed ikka uskumatult ettevaatamatult toimetavad. Arvutites on salasönade meeldejätmine lubatud ja nii saab pahatahtlik kasutaja Passware asterisk key-ga igast arvutist seljatäite kaupa paroole kätte. Ega sa pole juhuslikult väljaspool kodu oma salasönu kasutand ja nad nii vöörasse masinasse jätnud?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|