Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuulutuselehed ja arvutikuulutused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2012 20:47:57 vasta tsitaadiga

http://www.ebay.co.uk/itm/160916451185
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2012 20:04:38 moodne ja võimas Dell Business operaatormäluga vasta tsitaadiga

Dell Business tehnilised näitajad
- Protsessor Intel Pentium D 945 Dual-Core 3.4
- Sagedus 3.4 GHz
- Tuumad: 2
- Videokaart Intel® GMA 950 kuni 1GB
- Operaatormälu 2GB DDR2

Kupong sisaldab moodsat personaalarvutit Dell Business litsenseeritud operatsioonisüsteemiga Windows XP Professional
Siinne mudel pole loodud üknes kontoritööks. Arvuti võimaldab probleemideta nautida kõrgtasemel mänge ja filme.
http://zizu.delfi.ee/deals/dellarvuti1115_2945
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 03:15:20 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=558377&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

icon_lol.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acel
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 05:46:25 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=558377&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

icon_lol.gif

Täitsa sõge teine...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 19:20:04 vasta tsitaadiga

Mis seal oli?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusti85
Tavaline kasutaja

liitunud: 11.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 19:30:09 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

EDIT: lisasin kõik vastused, mis müüja teemasse postitas. Näitab kohe võimekust küsimustele vastata ja inimestesse normaalselt suhtuda icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Rockmuusikateemaline viktoriin Tallinnas - https://www.facebook.com/groups/rocktoriintallinn/
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER


viimati muutis kusti85 13.12.2012 19:46:54, muudetud 5 korda
Kommentaarid: 220 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 184
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Acel
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 19:30:39 vasta tsitaadiga

Ja sa oleks pidanud seda järgnenud "arutelu" lugema icon_lol.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 22:49:22 vasta tsitaadiga

Huvitav, nii kadunud et isegi ärifoorumite arhiivis näha pole.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 23:01:25 vasta tsitaadiga

alliance, see on seal täiesti olemas.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2012 23:03:22 vasta tsitaadiga

ot:
Ju siis, ma ekslikult arvasin et postitasin ka.

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WAUZZZ
HV kasutaja
WAUZZZ

liitunud: 16.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 00:22:42 vasta tsitaadiga

Ülivõimas 9800GX2 330 eurose "osta kohe" hinnaga.
https://www.osta.ee/uli-voimas-gamer-videokaart-nvidia-9800gx2-1024mb-512b-33746919.html

_________________
Just my stupid and uneducated opinion.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2013 00:28:20 vasta tsitaadiga

WAUZZZ kirjutas:
Ülivõimas 9800GX2 330 eurose "osta kohe" hinnaga.
https://www.osta.ee/uli-voimas-gamer-videokaart-nvidia-9800gx2-1024mb-512b-33746919.html


Selliseid osta.ee.-s jagub. Ka osa meie armsaid foorumikaaslasi müüb oma rämpsu sama alatooniga seal. kopp.gif icon_smile.gif

Seni kunu jagub lolle kes ostavad, leidub ka taolisi kuulutusi.

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alanchik
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2013 15:36:38 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/2170594/

Tüübist saaks hea tõlk icon_biggrin.gif

tsitaat:
Ei kriimustusi, kuid ekraan välja nupp kukkus, liimitud tagasi lindile, välja-algab nagu tavaliselt. Rohkem probleeme esineb. Algne kleebis Skype, kui nad tulid Tallinnasse, et leida töötajaid. icon_smile.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 24.02.2013 20:49:57 vasta tsitaadiga

Alanchik kirjutas:
http://www.okidoki.ee/item/2170594/

Tüübist saaks hea tõlk icon_biggrin.gif

tsitaat:
Ei kriimustusi, kuid ekraan välja nupp kukkus, liimitud tagasi lindile, välja-algab nagu tavaliselt. Rohkem probleeme esineb. Algne kleebis Skype, kui nad tulid Tallinnasse, et leida töötajaid. icon_smile.gif

See oli ka hea:
tsitaat:

CD-mängija töötab. Lihtsalt tarbetu.

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2013 15:37:26 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
Alanchik kirjutas:
http://www.okidoki.ee/item/2170594/

Tüübist saaks hea tõlk icon_biggrin.gif

tsitaat:
Ei kriimustusi, kuid ekraan välja nupp kukkus, liimitud tagasi lindile, välja-algab nagu tavaliselt. Rohkem probleeme esineb. Algne kleebis Skype, kui nad tulid Tallinnasse, et leida töötajaid. icon_smile.gif

See oli ka hea:
tsitaat:

CD-mängija töötab. Lihtsalt tarbetu.


See ka hea:

"Katsetatakse suvel teeninduskeskusega. Muudetud termilise pasta, ei tea, kas garantii on tulistatud"

Garantii pidi nagu kehtima "feebruar 2014"ni aga vist lasti maha too icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2013 21:46:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tee oma lapsele või iseendale meldejääv ost!



http://www.osta.ee/voimas-arvutikomplekt-koos-rooli-ja-helipaketiga-34900817.html

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 13:35:37 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/2506013/

Hind ja maht icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.07.2013 14:53:31 vasta tsitaadiga

See ostetud vist 7-8 aastat tagasi vms icon_lol.gif
____________________________
Jep, firma läks pankrotti 2005, ülevaated sellest aparaadist on aastast 2004. Päris täpselt arvasin.
9 aastat vana mp3 player doh.gif. Sel võib hind kõrge olla juba selle museaalse väärtuse tõttu

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2013 01:49:44 vasta tsitaadiga

Okis on ikka igasuguseid aga selle peale sai küll korraliku kajaka panna....icon_biggrin.gif


http://www.okidoki.ee/item/2528078/
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 00:32:12 vasta tsitaadiga

Krdi hulle liigub ringi Maarjamaal.

http://www.osta.ee/ordi-jhl90-41180937.html

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 02:25:34 vasta tsitaadiga

Lootus sureb viimasena.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2013 17:12:24 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Krdi hulle liigub ringi Maarjamaal.

http://www.osta.ee/ordi-jhl90-41180937.html

tsitaat:
Eesti paigaldusega klaviatuur
thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 18:43:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ARVUTI ON TÄIESTI TÖÖKORRAS JA TÖÖTAB VÄGA HÄSTI AINULT ON AEGLANE JA JOOKSEB KOKKU

icon_lol.gif
http://www.okidoki.ee/item/2804263/
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2013 19:08:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
KUI VAHETAN SIIS SOOVIN VAHETADA Samuti VÄGA HEAS KORRAS LAUAARVUTI VASTU JA ARVUTIL PEAB OLEMA UUEMA KORPUSEGA JA PEAB MÄNGIMA KA SANANDREAST.VAHETUSEL RAHA PEALE EI MAKSA.
Sealt kulda tuleb.
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2013 20:34:46 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/m2n32-sli-deluxewireless-edition-vigane-42397685.html

Emaplaat rippus ja vajas ümberlülitamist thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2014 17:38:48 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et ehk kellelgi vaja, niiet jätan vaikselt siia. Pealkiri ütleb kõik icon_smile.gif

http://www.osta.ee/10-senti-mingi-arvuti-juhe-43293387.html

Ja siin kohe sattus veel üks silma...noh...minge rabama...hea hinnaga super masin müügiks ju.

http://www.osta.ee/komplekt-arvuti-deskptop-quadcore-intel-core-2-quad-q6600-43778321.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 11:49:38 Zizu.ee arvuti 4,66 GHz vasta tsitaadiga

http://zizu.ee/deals/hp_10499

HP Business personaalarvuti (RAM: 2GB, HDD: 160GB SATA 7200rpm, Windows 7 Pro) tehnilised näitajad:

- Protsessor: Intel Core 2 Duo E6550 4,66Ghz (2,33x2)
- Tuumad: 2
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2014 12:43:32 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/epo-sust-43970630.html
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 10.01.2014 12:48:16 vasta tsitaadiga

kala1 kirjutas:
http://www.osta.ee/epo-sust-43970630.html

Lõpuaeg: 12.01.2014 14:51:54
Viimati pakkus: - Andrus Veerpalu
veel puudu icon_lol.gif
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2014 16:09:34 vasta tsitaadiga

Müüa maja, 1 magamistuba - Harjumaa, Tallinn, Kesklinn

Maja on aus ja hea icon_lol.gif

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 21:06:25 vasta tsitaadiga

Hind on veel parem. icon_lol.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2014 22:08:06 vasta tsitaadiga

Kv-s ei toimu jah kuulutuste automaatset kontrolli. Keegi siin just müüs mingit palgihunnikut maja pähe-
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.01.2014 22:33:29 vasta tsitaadiga

Tulevane maja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2014 02:45:02 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/2980687/
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kuripaha
HV kasutaja
Kuripaha

liitunud: 29.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2014 03:48:54 vasta tsitaadiga

Ma saan aru huumorist aga selle mehe kuulutused ületavad seda mitmekordselt.... üks näide:
http://www.osta.ee/arvutikomplekt-uss-extreme-manguriarvuti-43855257.html



veel midagi head...

Väike "näpukas" https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/419130/ ei tea kas just Galadori või HV apsakas....


...kui hind oleks tõsi siis telliks kohe... paar merekonteineri täit vms icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gazal975
HV kasutaja
Gazal975

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2014 13:23:16 vasta tsitaadiga

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:_wkZfJmm4FQJ:www.okidoki.ee/item/3098501/+&cd=1&hl=en&ct=clnk ja
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:rn2QYt6PICEJ:www.okidoki.ee/item/2998682/+&cd=1&hl=en&ct=clnk - protsessorid juba tuumarelva peale üle läinud :O
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2014 02:13:05 vasta tsitaadiga

Mõni mees on hindadega taevas.

http://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=46207478


Debiilsus lokkab:

https://www.osta.ee/amd-athlon-protsessor-46180806.html

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
don_mikk
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2009




sõnum 06.04.2014 22:01:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma saan aru huumorist aga selle mehe kuulutused ületavad seda mitmekordselt.... üks näide:
http://www.osta.ee/arvutikomplekt-uss-extreme-manguriarvuti-43855257.html


Müüb ikka oma USS-extreme avutit icon_biggrin.gif

http://www.osta.ee/arvutikomplekt-uss-extreme-manguriarvuti-47014399.html

_________________
https://veebmik.ee - Wordpress veebiarendus
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gazal975
HV kasutaja
Gazal975

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2014 23:32:38 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/3122365/ ja http://www.okidoki.ee/item/3278050/ icon_biggrin.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2014 19:25:35 vasta tsitaadiga

MÄNGURI ARVUTI (LAN PARTY eXtreme)

http://www.osta.ee/manguri-arvuti-lan-party-extreme-48272492.html

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gazal975
HV kasutaja
Gazal975

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.05.2014 23:36:57 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/3094422/ icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2014 10:10:35 vasta tsitaadiga

Vähemalt aus müüja icon_razz.gif
tsitaat:
Ma võiks rahulikult kasutada seda paska mis ärritab mind, lihtsalt viib mind endast välja ja ajab marru,sest et ei lase käivitada rohkem kui 2 mängu ja programme ühel ajal,kas mul seda vaja.Lühidalt kui teile on vaja ainult mängida, lihtsalt mängida siis võtke aga kui töötades programmidega parallelselt on käivitatud teised protsessid(mängud), siis ärge ostke seda paska ta hakkab teid lihtsalt endast väljha viima, see pask hakkab kõvasti laagima, et tuleb tahtmine see minema visata.

http://www.okidoki.ee/item/3282169/
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gazal975
HV kasutaja
Gazal975

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.06.2014 01:09:52 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/moditud-hp-vectra-48999046.html

Palalaika küsis 04.06.2014 20:43
Kas GTA'd saaks mängida sellega ?

icon_lol.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
narvalmari
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2014




sõnum 16.06.2014 07:58:11 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Gazal975 kirjutas:
http://www.osta.ee/moditud-hp-vectra-48999046.html

Palalaika küsis 04.06.2014 20:43
Kas GTA'd saaks mängida sellega ?

icon_lol.gif

_________________
Massaaž Pärnus
Escorts Kiev
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.06.2014 17:55:40 vasta tsitaadiga

Ei käi küll arvutialla, aga pidin jagama icon_lol.gif :

http://www.osta.ee/joulukuusk-49773884.html?utm_source=osta&utm_medium=link&utm_content=other_viewed_active&utm_campaign=personalisation


Naljamehi on ka meie foorumis, 478 komplekti hind, my ass rofl.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=614058

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Go Kane!
HV Guru
Go Kane!

liitunud: 07.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2014 19:42:34 vasta tsitaadiga

http://www.osta.ee/muua-arvutid-49978936.html

Põrsas kotis..


E:
https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=50194682

Taaskord 1 osta.ee naljarubriigist....

_________________
Vajad midagi Würthist , küsi julgelt 😉 https://eshop.wuerth.ee/et/EE/EUR/
taavi.jahu@wuerth.ee +37258309618
Kommentaarid: 1842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1345
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.07.2014 20:28:57 vasta tsitaadiga

peakski onma DV6000 välja vahetama
1000euro eest dv7, kõlab uhkelt icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gazal975
HV kasutaja
Gazal975

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2014 20:53:57 vasta tsitaadiga

http://www.okidoki.ee/item/3458361/

Röövitud on tolm ja asendatud hermeetik icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2014 16:32:52 vasta tsitaadiga

Ivar rebib kildu. Huvitavad hinnad mäludel, akul ja kirjutajal icon_biggrin.gificon_biggrin.gif

http://www.okidoki.ee/item/2989999/

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gazal975
HV kasutaja
Gazal975

liitunud: 09.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2014 19:57:42 vasta tsitaadiga

Mõne arvates on arvuti mõeldud vaid pokkeri pelamiseks icon_biggrin.gif

http://www.okidoki.ee/item/3510777/
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Kuulutuselehed ja arvutikuulutused mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.