|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
20.01.2006 19:41:53
|
|
|
Draqula,
mul need mis n2itab nimedena on ilma 372 ta kirja pandud
kuidas see saab siis nii olla?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
20.01.2006 20:50:09
|
|
|
sevenhugs,
ja kuidas siis toimida?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
01.02.2006 11:11:10
|
|
|
| küsimus selline, et kui kõne suunata siis displei ei kuva seda suunamise ikooni, suunamine muidu toimib. kas tegu tarkvaralise veaga? teisi ikoone kuvab(alarm, sõnum, hääl maas).
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
11.03.2006 16:28:02
|
|
|
| kuidas saab telefoniraamatut kopeerida?arvutisse nt?!
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
13.03.2006 11:42:58
|
|
|
Aeron,
Kuidas ja mis failina on vaja salvestada tel.raamatut arvutisse??Et seda saaks pärast vajaduse korral uuesti telefoni kopeerida.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
13.03.2006 23:12:41
|
|
|
programm annab ise võimalused, kui ma ei eksi, siis üks variant on isegi exeli formaat, siis .wab ja mina ise vist kasutasin .csv'd... aga neil pole mingit vahet tegelikult...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
06.04.2006 16:54:10
|
|
|
| mnjaa... õel sama telefon, aku vastupidavusega paras jama. aku pidas umbes ühe päeva vastu, siis õde viis telefoni garantiisse. nad ütlesid et viga ei leitud. aeg nüüd sealmaal, et telefoni tuleb laadida 2x päevas. järgmine garantiilaks, huvitav mis nad nüüd räägivad.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
06.04.2006 20:04:39
|
|
|
| Krizto kirjutas: |
| mnjaa... õel sama telefon, aku vastupidavusega paras jama. aku pidas umbes ühe päeva vastu, siis õde viis telefoni garantiisse. nad ütlesid et viga ei leitud. aeg nüüd sealmaal, et telefoni tuleb laadida 2x päevas. järgmine garantiilaks, huvitav mis nad nüüd räägivad. |
kui kaua ta tavaliselt laeb? D600-l on selline häda, et kui näiteks terveks ööks seina jätta ning menüüs on peal, et võrgutoite ajal taustvalgustus põleb, siis peale laadimist (mis kestab ehk mõni tund) jääb valgustus endiselt särama. Ja nii ongi hommikuks aku poolenisti tühi.
Antud juhtum (2x päevas laadimist) lõhnab samas millegi muu järele...
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
12.04.2006 14:28:17
|
|
|
põnev tõesti... ise olen maha võtnud, sest telefon on voodi peadsis ja ei meeldi kui helendab öösel mingi käkk... aku probleeme nagu ka pole... 4p ikka peab rahulikult...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
12.04.2006 14:41:31
|
|
|
| garantiist jälle helistati ja öeldi, et nemad viga ei leidnud. ning õde ütles, et nii kui aku täis sai, võttis ta laadimast ära. eks võtan mingiks ajaks telefoni enda kätte, kuniks minu telefon garantiis on. kui viga on ikka sama, tuleb vist mingi pretensioon esitada
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
12.04.2006 22:02:25
|
|
|
| Krizto kirjutas: |
| garantiist jälle helistati ja öeldi, et nemad viga ei leidnud. ning õde ütles, et nii kui aku täis sai, võttis ta laadimast ära. eks võtan mingiks ajaks telefoni enda kätte, kuniks minu telefon garantiis on. kui viga on ikka sama, tuleb vist mingi pretensioon esitada |
Lülita telefon kohe peale laadimist korraks välja. Mingi D600 bug.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
13.04.2006 20:59:08
|
|
|
| sevenhugs kirjutas: |
kui kaua ta tavaliselt laeb? D600-l on selline häda, et kui näiteks terveks ööks seina jätta ning menüüs on peal, et võrgutoite ajal taustvalgustus põleb, siis peale laadimist (mis kestab ehk mõni tund) jääb valgustus endiselt särama. Ja nii ongi hommikuks aku poolenisti tühi.
Antud juhtum (2x päevas laadimist) lõhnab samas millegi muu järele... |
See on tarkvara viga. EJ5-l on selline bug. Kõigil uuematel versioonidel ei tohiks sellist sündroomi olla. Kui garantiis lastakse tarkvara üle, siis aku kestab jälle.
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
13.04.2006 23:50:41
|
|
|
| käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toivos
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.04.2004
|
13.04.2006 23:55:03
|
|
|
| Krizto kirjutas: |
| käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata? |
Alati tuleb konkreetselt öelda, kus garantiis käis ja mis tehti. Garantii tegijaid on mitmeid. Softi versiooni vaatamise jaoks on siin piisavalt koode läbi käinud.Kui otsida ei viitsi siis toksi *#8999*8378#
_________________ Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt. |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
14.04.2006 00:08:27
|
|
|
S/W Version
D600XEFB1
öeldi, et kui telefon täis saab, siis tuleb laadimast ära võtta. kui kauem laadima jätta, siis hakkab tühjaks laadima.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.04.2006 11:26:07
|
|
|
| toivos kirjutas: |
| Krizto kirjutas: |
| käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata? |
Alati tuleb konkreetselt öelda, kus garantiis käis ja mis tehti. Garantii tegijaid on mitmeid. Softi versiooni vaatamise jaoks on siin piisavalt koode läbi käinud.Kui otsida ei viitsi siis toksi *#8999*8378# |
minu teada teeb Samsungi garantiid ainult 1 firma EMT, Elion jne on ainult vahendajad.
aga ei mäleta kes...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
14.04.2006 13:41:30
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| toivos kirjutas: |
| Krizto kirjutas: |
| käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata? |
Alati tuleb konkreetselt öelda, kus garantiis käis ja mis tehti. Garantii tegijaid on mitmeid. Softi versiooni vaatamise jaoks on siin piisavalt koode läbi käinud.Kui otsida ei viitsi siis toksi *#8999*8378# |
minu teada teeb Samsungi garantiid ainult 1 firma EMT, Elion jne on ainult vahendajad.
aga ei mäleta kes... |
Fujitsu Services on põhiline, aga minu mäletamist mööda teostas keegi veel ametlikku Samsungi hooldust.
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega_w
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
perri
HV vaatleja
liitunud: 04.12.2004
|
16.04.2006 17:23:01
|
|
|
neile kes siis veel ei tea
D600 akukestvuse kohta, info tulnud Samsungi hooldusest MWS.
Kuna tegu on multimeedia telefoniga, siis on antud mudeli voolutarve suurem, kui teistel mudelitel. Telefonil on stereo heli, see tähendab, et telefonil on kaks valjuhääldit, mis teevad heli. Seega kui telefon heliseb, siis töötab kaks valjuhääldit ja telefoni voolutarve on suurem kui teistel. Tegemist on väikese arvutiga, seega kui sisenetakse funktsiooni (näiteks mängud), siis tuleb sealt ka korrektselt väljuda, mitte klapp lihtsalt sulgeda. Kui klapp suletakse, siis jääb see funktsioon aktiivseks ja telefoni voolutarve on suur.
mp3 kuulamine võrdub normaalses levis rääkimisega, video vaatamine võrdub halvas levis rääkimisega. Video tegemine on veel suurema voolutatarbega funktsioon. Seega kui kasutatakse neid funktsioone, siis telefoni aku tühjeneb kiiresti.
Aku laadimine. Akut võib laadida kahel viisil. Esiteks kui telefon on välja lülitatud, siis võib laadida terve öö. Laadimise ajal ei tohi telefoni sisse ega välja lülitada. Teiseks kui laetakse telefoni sisselülitatud olekus, siis tohib laadida ainult nii kaua, kui toimub reaalselt aku laadimine, kuskil 2...2,5 tundi. Peale seda tuleb laadija lahti ühendada (see info on ka kasutusjuhendis kirjas). Peale laadimist teha telefonile restart. Kui jäetakse laadija külge, siis hakatakse akut tühjaks koormama. Seega hommikuks on juba osa akust tühi. Samuti on soovitav laadimise ajaks taustavalgustus välja lülitada.
Ooteaega vähendab ka aktiivne KÄRJETEATED funktsioon. Kui see on aktiivne, siis käib telefon palju tihedamini jaamaga infot vahetamas ja aku tühjeneb kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
16.04.2006 17:29:05
|
|
|
| perri kirjutas: |
neile kes siis veel ei tea
D600 akukestvuse kohta, info tulnud Samsungi hooldusest MWS. |
Suht mõttetu jutt, kuna see jutuks olnud halb (loe: olematu) akupidamine on tarkvaraline bug, punkt.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krizto
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.07.2003
|
16.04.2006 17:31:35
|
|
|
kuid kuna mp3 helinatel vibra ei tööta, siis see peaks ju voolu kokku hoidma?
üldiselt väga haige asi. kuna ma kuulan mp3 pleierist muusikat, siis kunagi ei kuule millal telefon heliseb.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peps71
HV kasutaja
liitunud: 16.04.2006
|
18.04.2006 22:25:19
|
|
|
Kuidas need mängud kaasasoleva datakaabliga telefonisse saada?
kas oskab siis keegi õpetada?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega_w
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delic
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2004
|
19.04.2006 23:29:04
|
|
|
mul ütleb not found
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
19.04.2006 23:44:17
|
|
|
| Mul oli ka algul telefoni laadimisega probleeme, tel oli minu käest umbes 2 nädalat olnud kui hakkas paari päeva ja rääkimisega lausa minutitega tühjaks saama, pidi jälle laadima, mingi bug oli veel sms trükkimisega..trükkimise alguses näitas 2/3 pulka, mõnda aega hiljem tuli kiri et lae oma telefoni, siis viisin garantiisse ja lasid softi üle ja nüüd korras pikemat aega aga kui pilte teed jne siis saab jah ruttu tühjaks.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mega_w
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.04.2006 15:18:01
|
|
|
| Milliste PIM'idega, peale Outlooki, saab panna D600 sünkima?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
24.04.2006 15:48:18
|
|
|
| mis programmi te kasutate video konvertimiseks telefoni?...ausaltöeldes klappidelt ootasin küll paremt heli.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
24.04.2006 15:51:19
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| mis programmi te kasutate video konvertimiseks telefoni?...ausaltöeldes klappidelt ootasin küll paremt heli. |
Samsung PC Studio, plaat on kaasas, tuleb ainult installida
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
24.04.2006 17:59:47
|
|
|
virx, Movie editorit mõtled v?...ei see mingi haige ju ...ma mõtlen et video teha mp4 või 3G formaati mida telefon tunnistab...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rahzel
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.08.2004
|
22.05.2006 16:28:47
|
|
|
keegi teab kuidas seadistada mailikontot d600 l?nimelt hot.ee s asuvat postkasti.
t2nud ette
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v0Lcom
HV vaatleja
liitunud: 23.05.2006
|
23.05.2006 16:33:32
|
|
|
| Myya samsung d600 karp, dokumendid, garantii heas korras tsekk ka veel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.05.2006 17:53:57
|
|
|
küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.05.2006 18:45:03
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud? |
Mu elukaaslasel pole 5kuu jooksul probleeme tekkinud klapiga.
Ainult samsungi haige menüü ja helina ning vibra koos kasutamise võimatus ajavad aegajalt närvi
Normaalselt kohta märkmete tegemiseks vist ka pole leindud (mitte segi ajada kalendrikirjetega).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.05.2006 18:56:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud? |
Mu elukaaslasel pole 5kuu jooksul probleeme tekkinud klapiga.
Ainult samsungi haige menüü ja helina ning vibra koos kasutamise võimatus ajavad aegajalt närvi
Normaalselt kohta märkmete tegemiseks vist ka pole leindud (mitte segi ajada kalendrikirjetega). |
mind just huvitab see klapi liikumine. poes uuel telefonil liikus kehvemini, kui mu d500'l. ja see hirmutas põhjalikult ära
tükk aega olen otsinud oma d500'le alternatiive, ning d600 siiani ainus, mis oleks arvestatav kandidaat...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
23.05.2006 19:08:01
|
|
|
arm2004,
Ja mis oleks K750/W800/W810 puhul see mis ei sobi?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
23.05.2006 19:15:29
|
|
|
Endal üle 6kuu tagasi ostetud ja enamus ajast kasutan küll klapp kinni..kõiki toiminguid peale nr. valimise ja sms saatmise saab ju kinnise klapiga teha, miks kulutada, loomulikult endal ideaalses seisukorras, isegi 3 kile veel telefonil peal ..kes ei tea siis kaamera, aku+ekraani omad.
viimati muutis virx 23.05.2006 19:16:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
23.05.2006 19:17:18
|
|
|
[quote="arm2004"][quote="Draqula"]
| arm2004 kirjutas: |
küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud? |
Mu elukaaslasel pole 5kuu jooksul probleeme tekkinud klapiga.
Ainult samsungi haige menüü ja helina ning vibra koos kasutamise võimatus ajavad aegajalt närvi
mis siis sellel samsungi D600 menyyl viga ? kas köik samsungid sama menyydega või on ka muid.
Pole ise kunagi samsunge omanud,seni Nokia omanik olnud,kuid tahaks vahel vaheldust möne muu margiga nt SE
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
23.05.2006 19:54:03
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
arm2004,
Ja mis oleks K750/W800/W810 puhul see mis ei sobi? |
SE menüü ei meeldi. Samsungi oma tundub lihtsam (harjumuse asi muidugi).
muidu võiks D820 sobida, aga aku meeletult nõrk
Mustpanter, päris sama igal mudelil ei saagi olla sai emale ostetud X200 ja kohati täitsa müstika, kuidas sellega ringi käia, kui D500'ga harjunud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
24.05.2006 11:32:46
|
|
|
no ma ei tea... mina ajaviiteks mängin klapiga koguaeg ja ei ole küll ühtegi probleemi olnud, telefoni ostsin siis kui ta just tuli...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
29.05.2006 11:35:49
|
|
|
| Selline küsimus,kui Nokial saab nt sissetuleva kõne hääle maha võtta ja telef. heliseb hääletult edasi kui on vaja et ei segaks,kuidad samsungidel sellega on ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
29.05.2006 12:45:16
|
|
|
samsungidel on ka ikka see vaikne reiim olemas. paned telefoni hääletuks ja ainus heli mis kuuled on vibra surin
(või kui jätad telefoni näiteks klaasist laua peale, siis on paras kolin ka taga)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
29.05.2006 14:47:49
|
|
|
| Shelby-SV kirjutas: |
samsungidel on ka ikka see vaikne reiim olemas. paned telefoni hääletuks ja ainus heli mis kuuled on vibra surin
(või kui jätad telefoni näiteks klaasist laua peale, siis on paras kolin ka taga) |
ei ,mõtlesin et kui kõne tuleb sisse ja sel hetkel saaks hääletuks teha,nagu nokial
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
29.05.2006 16:32:05
|
|
|
| Mustpanter kirjutas: |
| Shelby-SV kirjutas: |
samsungidel on ka ikka see vaikne režiim olemas. paned telefoni hääletuks ja ainus heli mis kuuled on vibra surin
(või kui jätad telefoni näiteks klaasist laua peale, siis on paras kolin ka taga) |
ei ,mõtlesin et kui kõne tuleb sisse ja sel hetkel saaks hääletuks teha,nagu nokial |
Volüümi nupu abil saab vaigistada.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
29.05.2006 16:38:46
|
|
|
jap, hoiad volüüminuppu all ja vait ta jääbki
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mustpanter
HV kasutaja

liitunud: 05.05.2006
|
30.05.2006 17:32:45
|
|
|
| Aeron kirjutas: |
| no ma ei tea... mina ajaviiteks mängin klapiga koguaeg ja ei ole küll ühtegi probleemi olnud, telefoni ostsin siis kui ta just tuli... |
poes öeldakse et D500 ja D600 remont pidavat päris kulukas olema,kui midagi juhtuma peaks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
30.05.2006 17:52:00
|
|
|
normaalsetel juhtudel on garantii selleks.
(vastupidise juhuse jaoks on väljend: "lollile tema raha jätmine on kuritegu")
samas õnnetuste vastu pole keegi meist kaitstud (endal käis just 6 kuud vana SE T630 ujumas ja lõpetas töölepingu)
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|