Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D600 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 19:41:53 vasta tsitaadiga

Draqula,
mul need mis n2itab nimedena on ilma 372 ta kirja pandud icon_confused.gif
kuidas see saab siis nii olla?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 20:18:58 vasta tsitaadiga

ehk on abiks:
http://pood.elion.ee/epood.asp?u=700&uu=4734&arh=&special=&Smenyy=1349
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2006 20:50:09 vasta tsitaadiga

sevenhugs,
ja kuidas siis toimida?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 01.02.2006 11:11:10 vasta tsitaadiga

küsimus selline, et kui kõne suunata siis displei ei kuva seda suunamise ikooni, suunamine muidu toimib. kas tegu tarkvaralise veaga? teisi ikoone kuvab(alarm, sõnum, hääl maas).
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 16:28:02 vasta tsitaadiga

kuidas saab telefoniraamatut kopeerida?arvutisse nt?!
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2006 21:11:16 vasta tsitaadiga

jah ikka saab, selleks on soft ja kaabel kaasas...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 11:42:58 vasta tsitaadiga

Aeron,
Kuidas ja mis failina on vaja salvestada tel.raamatut arvutisse??Et seda saaks pärast vajaduse korral uuesti telefoni kopeerida.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2006 23:12:41 vasta tsitaadiga

programm annab ise võimalused, kui ma ei eksi, siis üks variant on isegi exeli formaat, siis .wab ja mina ise vist kasutasin .csv'd... aga neil pole mingit vahet tegelikult...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 06.04.2006 16:54:10 vasta tsitaadiga

mnjaa... õel sama telefon, aku vastupidavusega paras jama. aku pidas umbes ühe päeva vastu, siis õde viis telefoni garantiisse. nad ütlesid et viga ei leitud. aeg nüüd sealmaal, et telefoni tuleb laadida 2x päevas. järgmine garantiilaks, huvitav mis nad nüüd räägivad.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2006 20:04:39 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
mnjaa... õel sama telefon, aku vastupidavusega paras jama. aku pidas umbes ühe päeva vastu, siis õde viis telefoni garantiisse. nad ütlesid et viga ei leitud. aeg nüüd sealmaal, et telefoni tuleb laadida 2x päevas. järgmine garantiilaks, huvitav mis nad nüüd räägivad.


kui kaua ta tavaliselt laeb? D600-l on selline häda, et kui näiteks terveks ööks seina jätta ning menüüs on peal, et võrgutoite ajal taustvalgustus põleb, siis peale laadimist (mis kestab ehk mõni tund) jääb valgustus endiselt särama. Ja nii ongi hommikuks aku poolenisti tühi.
Antud juhtum (2x päevas laadimist) lõhnab samas millegi muu järele...
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2006 14:28:17 vasta tsitaadiga

põnev tõesti... ise olen maha võtnud, sest telefon on voodi peadsis ja ei meeldi kui helendab öösel mingi käkk... aku probleeme nagu ka pole... 4p ikka peab rahulikult...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 12.04.2006 14:41:31 vasta tsitaadiga

garantiist jälle helistati ja öeldi, et nemad viga ei leidnud. ning õde ütles, et nii kui aku täis sai, võttis ta laadimast ära. eks võtan mingiks ajaks telefoni enda kätte, kuniks minu telefon garantiis on. kui viga on ikka sama, tuleb vist mingi pretensioon esitada
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 12.04.2006 22:02:25 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
garantiist jälle helistati ja öeldi, et nemad viga ei leidnud. ning õde ütles, et nii kui aku täis sai, võttis ta laadimast ära. eks võtan mingiks ajaks telefoni enda kätte, kuniks minu telefon garantiis on. kui viga on ikka sama, tuleb vist mingi pretensioon esitada


Lülita telefon kohe peale laadimist korraks välja. Mingi D600 bug.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 13.04.2006 20:59:08 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
kui kaua ta tavaliselt laeb? D600-l on selline häda, et kui näiteks terveks ööks seina jätta ning menüüs on peal, et võrgutoite ajal taustvalgustus põleb, siis peale laadimist (mis kestab ehk mõni tund) jääb valgustus endiselt särama. Ja nii ongi hommikuks aku poolenisti tühi.
Antud juhtum (2x päevas laadimist) lõhnab samas millegi muu järele...
See on tarkvara viga. EJ5-l on selline bug. Kõigil uuematel versioonidel ei tohiks sellist sündroomi olla. Kui garantiis lastakse tarkvara üle, siis aku kestab jälle.
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 13.04.2006 23:50:41 vasta tsitaadiga

käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toivos
Kreisi kasutaja
toivos

liitunud: 13.04.2004




sõnum 13.04.2006 23:55:03 vasta tsitaadiga

Krizto kirjutas:
käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata?
Alati tuleb konkreetselt öelda, kus garantiis käis ja mis tehti. Garantii tegijaid on mitmeid. Softi versiooni vaatamise jaoks on siin piisavalt koode läbi käinud.Kui otsida ei viitsi siis toksi *#8999*8378#
_________________
Taastan datat katkistelt ketastelt ja katkistelt Flash(USB) mäludelt. Nüüd ka katkistelt SSD ketastelt.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 14.04.2006 00:08:27 vasta tsitaadiga

S/W Version
D600XEFB1

öeldi, et kui telefon täis saab, siis tuleb laadimast ära võtta. kui kauem laadima jätta, siis hakkab tühjaks laadima.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 11:26:07 vasta tsitaadiga

toivos kirjutas:
Krizto kirjutas:
käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata?
Alati tuleb konkreetselt öelda, kus garantiis käis ja mis tehti. Garantii tegijaid on mitmeid. Softi versiooni vaatamise jaoks on siin piisavalt koode läbi käinud.Kui otsida ei viitsi siis toksi *#8999*8378#

minu teada teeb Samsungi garantiid ainult 1 firma icon_rolleyes.gif EMT, Elion jne on ainult vahendajad.
aga ei mäleta kes...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2006 13:41:30 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
toivos kirjutas:
Krizto kirjutas:
käis garantiis ära, öeldi et viga ei leitud, ning tunnistati, et sellel telefonil on laadimisega probleeme. katsetan ise seda telefoni miski aja. kuidas ma sellel samsungil softi versiooni saan vaadata?
Alati tuleb konkreetselt öelda, kus garantiis käis ja mis tehti. Garantii tegijaid on mitmeid. Softi versiooni vaatamise jaoks on siin piisavalt koode läbi käinud.Kui otsida ei viitsi siis toksi *#8999*8378#

minu teada teeb Samsungi garantiid ainult 1 firma icon_rolleyes.gif EMT, Elion jne on ainult vahendajad.
aga ei mäleta kes...


Fujitsu Services on põhiline, aga minu mäletamist mööda teostas keegi veel ametlikku Samsungi hooldust.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2006 19:43:56 vasta tsitaadiga

http://www.remob.com/D600_games.html
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perri
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004




sõnum 16.04.2006 17:23:01 vasta tsitaadiga

neile kes siis veel ei tea


D600 akukestvuse kohta, info tulnud Samsungi hooldusest MWS.

Kuna tegu on multimeedia telefoniga, siis on antud mudeli voolutarve suurem, kui teistel mudelitel. Telefonil on stereo heli, see tähendab, et telefonil on kaks valjuhääldit, mis teevad heli. Seega kui telefon heliseb, siis töötab kaks valjuhääldit ja telefoni voolutarve on suurem kui teistel. Tegemist on väikese arvutiga, seega kui sisenetakse funktsiooni (näiteks mängud), siis tuleb sealt ka korrektselt väljuda, mitte klapp lihtsalt sulgeda. Kui klapp suletakse, siis jääb see funktsioon aktiivseks ja telefoni voolutarve on suur.
mp3 kuulamine võrdub normaalses levis rääkimisega, video vaatamine võrdub halvas levis rääkimisega. Video tegemine on veel suurema voolutatarbega funktsioon. Seega kui kasutatakse neid funktsioone, siis telefoni aku tühjeneb kiiresti.
Aku laadimine. Akut võib laadida kahel viisil. Esiteks kui telefon on välja lülitatud, siis võib laadida terve öö. Laadimise ajal ei tohi telefoni sisse ega välja lülitada. Teiseks kui laetakse telefoni sisselülitatud olekus, siis tohib laadida ainult nii kaua, kui toimub reaalselt aku laadimine, kuskil 2...2,5 tundi. Peale seda tuleb laadija lahti ühendada (see info on ka kasutusjuhendis kirjas). Peale laadimist teha telefonile restart. Kui jäetakse laadija külge, siis hakatakse akut tühjaks koormama. Seega hommikuks on juba osa akust tühi. Samuti on soovitav laadimise ajaks taustavalgustus välja lülitada.
Ooteaega vähendab ka aktiivne KÄRJETEATED funktsioon. Kui see on aktiivne, siis käib telefon palju tihedamini jaamaga infot vahetamas ja aku tühjeneb kiiremini.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 16.04.2006 17:29:05 vasta tsitaadiga

perri kirjutas:
neile kes siis veel ei tea


D600 akukestvuse kohta, info tulnud Samsungi hooldusest MWS.


Suht mõttetu jutt, kuna see jutuks olnud halb (loe: olematu) akupidamine on tarkvaraline bug, punkt.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krizto
Kreisi kasutaja
Krizto

liitunud: 29.07.2003




sõnum 16.04.2006 17:31:35 vasta tsitaadiga

kuid kuna mp3 helinatel vibra ei tööta, siis see peaks ju voolu kokku hoidma?
üldiselt väga haige asi. kuna ma kuulan mp3 pleierist muusikat, siis kunagi ei kuule millal telefon heliseb.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2006 22:25:19 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
http://www.remob.com/D600_games.html


Kuidas need mängud kaasasoleva datakaabliga telefonisse saada?

kas oskab siis keegi õpetada?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 17:25:34 vasta tsitaadiga

peps71, \
proovi WAPi kaudu
www.remob.com/wap/D600games.wml

või proovi kaabli kaudu [õpetus vene keeles icon_smile.gif]

www.remob.com/D600_settings.html
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delic
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2004




sõnum 19.04.2006 23:29:04 vasta tsitaadiga

mega_w kirjutas:
peps71, \
proovi WAPi kaudu
www.remob.com/wap/D600games.wml



mul ütleb not found
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.04.2006 23:44:17 vasta tsitaadiga

Mul oli ka algul telefoni laadimisega probleeme, tel oli minu käest umbes 2 nädalat olnud kui hakkas paari päeva ja rääkimisega lausa minutitega tühjaks saama, pidi jälle laadima, mingi bug oli veel sms trükkimisega..trükkimise alguses näitas 2/3 pulka, mõnda aega hiljem tuli kiri et lae oma telefoni, siis viisin garantiisse ja lasid softi üle ja nüüd korras pikemat aega aga kui pilte teed jne siis saab jah ruttu tühjaks.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega_w
HV kasutaja
mega_w

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2006 16:06:48 vasta tsitaadiga

delic,
kontrolli , kas suured-väikesed tähed kirjutatud õigesti..

http://www.remob.com/wap/D600games.wml
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 15:18:01 vasta tsitaadiga

Milliste PIM'idega, peale Outlooki, saab panna D600 sünkima?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 15:48:18 vasta tsitaadiga

mis programmi te kasutate video konvertimiseks telefoni?...ausaltöeldes klappidelt ootasin küll paremt heli.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 15:51:19 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
mis programmi te kasutate video konvertimiseks telefoni?...ausaltöeldes klappidelt ootasin küll paremt heli.


Samsung PC Studio, plaat on kaasas, tuleb ainult installida icon_wink.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2006 17:59:47 vasta tsitaadiga

virx, Movie editorit mõtled v?...ei see mingi haige ju icon_biggrin.gif ...ma mõtlen et video teha mp4 või 3G formaati mida telefon tunnistab...
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rahzel
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2006 16:28:47 vasta tsitaadiga

keegi teab kuidas seadistada mailikontot d600 l?nimelt hot.ee s asuvat postkasti.


t2nud ette
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v0Lcom
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2006




sõnum 23.05.2006 16:33:32 vasta tsitaadiga

Myya samsung d600 karp, dokumendid, garantii heas korras tsekk ka veel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 16:43:47 vasta tsitaadiga

v0Lcom kirjutas:
müüa Samsung d600 karp, dokumendid, garantii heas korras tsekk ka veel


Sellejaoks on teine foorum.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=31
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 17:53:57 vasta tsitaadiga

küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 18:45:03 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud?


Mu elukaaslasel pole 5kuu jooksul probleeme tekkinud klapiga.

Ainult samsungi haige menüü ja helina ning vibra koos kasutamise võimatus ajavad aegajalt närvi icon_smile.gif

Normaalselt kohta märkmete tegemiseks vist ka pole leindud (mitte segi ajada kalendrikirjetega).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 18:56:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
arm2004 kirjutas:
küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud?


Mu elukaaslasel pole 5kuu jooksul probleeme tekkinud klapiga.

Ainult samsungi haige menüü ja helina ning vibra koos kasutamise võimatus ajavad aegajalt närvi icon_smile.gif

Normaalselt kohta märkmete tegemiseks vist ka pole leindud (mitte segi ajada kalendrikirjetega).

mind just huvitab see klapi liikumine. poes uuel telefonil liikus kehvemini, kui mu d500'l. ja see hirmutas põhjalikult ära icon_smile.gif
tükk aega olen otsinud oma d500'le alternatiive, ning d600 siiani ainus, mis oleks arvestatav kandidaat...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 19:08:01 vasta tsitaadiga

arm2004,

Ja mis oleks K750/W800/W810 puhul see mis ei sobi?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 19:15:29 vasta tsitaadiga

Endal üle 6kuu tagasi ostetud ja enamus ajast kasutan küll klapp kinni..kõiki toiminguid peale nr. valimise ja sms saatmise saab ju kinnise klapiga teha, miks kulutada, loomulikult endal ideaalses seisukorras, isegi 3 kile veel telefonil peal icon_wink.gif..kes ei tea siis kaamera, aku+ekraani omad.

viimati muutis virx 23.05.2006 19:16:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 23.05.2006 19:17:18 vasta tsitaadiga

[quote="arm2004"][quote="Draqula"]
arm2004 kirjutas:

küsimus: kas mõnel pikemaaegsel D600 kasutajal ka klapi liikumisega probleeme tekkinud?

Mu elukaaslasel pole 5kuu jooksul probleeme tekkinud klapiga.
Ainult samsungi haige menüü ja helina ning vibra koos kasutamise võimatus ajavad aegajalt närvi icon_smile.gif



mis siis sellel samsungi D600 menyyl viga ? kas köik samsungid sama menyydega või on ka muid.
Pole ise kunagi samsunge omanud,seni Nokia omanik olnud,kuid tahaks vahel vaheldust möne muu margiga nt SE
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2006 19:54:03 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
arm2004,

Ja mis oleks K750/W800/W810 puhul see mis ei sobi?

SE menüü ei meeldi. Samsungi oma tundub lihtsam (harjumuse asi muidugi).
muidu võiks D820 sobida, aga aku meeletult nõrk icon_sad.gif
Mustpanter, päris sama igal mudelil ei saagi olla icon_wink.gif sai emale ostetud X200 ja kohati täitsa müstika, kuidas sellega ringi käia, kui D500'ga harjunud icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2006 11:32:46 vasta tsitaadiga

no ma ei tea... mina ajaviiteks mängin klapiga koguaeg ja ei ole küll ühtegi probleemi olnud, telefoni ostsin siis kui ta just tuli...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 29.05.2006 11:35:49 vasta tsitaadiga

Selline küsimus,kui Nokial saab nt sissetuleva kõne hääle maha võtta ja telef. heliseb hääletult edasi kui on vaja et ei segaks,kuidad samsungidel sellega on ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 29.05.2006 12:45:16 vasta tsitaadiga

samsungidel on ka ikka see vaikne režiim olemas. paned telefoni hääletuks ja ainus heli mis kuuled on vibra surin
(või kui jätad telefoni näiteks klaasist laua peale, siis on paras kolin ka taga)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 29.05.2006 14:47:49 vasta tsitaadiga

Shelby-SV kirjutas:
samsungidel on ka ikka see vaikne režiim olemas. paned telefoni hääletuks ja ainus heli mis kuuled on vibra surin
(või kui jätad telefoni näiteks klaasist laua peale, siis on paras kolin ka taga)


ei ,mõtlesin et kui kõne tuleb sisse ja sel hetkel saaks hääletuks teha,nagu nokial
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 29.05.2006 16:32:05 vasta tsitaadiga

Mustpanter kirjutas:
Shelby-SV kirjutas:
samsungidel on ka ikka see vaikne režiim olemas. paned telefoni hääletuks ja ainus heli mis kuuled on vibra surin
(või kui jätad telefoni näiteks klaasist laua peale, siis on paras kolin ka taga)


ei ,mõtlesin et kui kõne tuleb sisse ja sel hetkel saaks hääletuks teha,nagu nokial


Volüümi nupu abil saab vaigistada.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.05.2006 16:38:46 vasta tsitaadiga

jap, hoiad volüüminuppu all ja vait ta jääbki
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mustpanter
HV kasutaja
Mustpanter

liitunud: 05.05.2006




sõnum 30.05.2006 17:32:45 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
no ma ei tea... mina ajaviiteks mängin klapiga koguaeg ja ei ole küll ühtegi probleemi olnud, telefoni ostsin siis kui ta just tuli...


poes öeldakse et D500 ja D600 remont pidavat päris kulukas olema,kui midagi juhtuma peaks.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 30.05.2006 17:52:00 vasta tsitaadiga

normaalsetel juhtudel on garantii selleks.
(vastupidise juhuse jaoks on väljend: "lollile tema raha jätmine on kuritegu")
samas õnnetuste vastu pole keegi meist kaitstud (endal käis just 6 kuud vana SE T630 ujumas ja lõpetas töölepingu)
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung D600 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.