Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  » Kollektsioneerin vanu protsessoreid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2020 21:08:56 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
6k+ ja i3 huvitavad. mõnele saab veel kõhtu panna vast.

OK. Tõstsin kõvale.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 22.05.2020 11:50:48 vasta tsitaadiga

Vatasin kõik läbi ja neid siis oleks mul vaja. Kuidas need tallinnasse saaks?. maksaksin postituse kinni.

sda3300aio2bx
osa150daa5bn
ado5200iaa6cz
ada4000dka5cf
axda2500kv4d
thdtl50hax4ct
Pentium 3550M
Pentium MMX 166MHz jahutiga

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2020 14:48:46 vasta tsitaadiga

Kirjuta privas automaat kuhu saata.
Hetkel ei julge lubada, ka saan nädalavahetusel tegeleda. Uue nädala alguses kindlasti.

Huvilisi on veel olnud ehk pean tabelit muutma. Upload.ee oli halb koht ka kuhu riputada.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 22.05.2020 16:52:23 vasta tsitaadiga

minul kannatust on, peasi et asjad vaikselt liiguvad. saada oma konto number kah.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2020 00:25:22 vasta tsitaadiga

Tabeli uuendus.
Rohelised on broneeritud 3-le HV-lasele (tegelikult enamus pakitud ja homme automaati)

https://1drv.ms/x/s!Ajg6UL11bxjz22-HOwoIZo9TOCqZ?e=h5z457
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluetooth
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2020




sõnum 23.05.2020 17:28:54 vasta tsitaadiga

veldur kirjutas:
Tabeli uuendus.
Rohelised on broneeritud 3-le HV-lasele (tegelikult enamus pakitud ja homme automaati)

https://1drv.ms/x/s!Ajg6UL11bxjz22-HOwoIZo9TOCqZ?e=h5z457


Krabaks hea meelega ära need asjad tabelist:
AMD #2, Intel #4, #10, #19
Vajan samuti pakiautomaadi abi et kaup Tallinnas kusagil Balti Jaama kandis kätte saada, tasun meeleldi posti- ja pakendamiskulud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 29.05.2020 02:37:41 vasta tsitaadiga

Mulle sobiks need 3:
2 Celeron D 347 3.06GHz 775 sl9kn
8 Pentium 4 2.4Ghz 478 sl6wf
20 Celeron D 315 2.26GHz 478 sl87k

Ja ka neid konkreetseid pole, kuigi sama kiirusega olemas.
11 Celeron 700Mhz 370 sl48f
13 Celeron 466Mhz 370 sl3eh
6 Celeron 600MHz 370 sl4nx
7 Celeron 1Ghz 370 sl5zf
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
redart
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.06.2020 19:05:29 vasta tsitaadiga

Sahtlipõhjast hüppas välja. Keegi tunneb huvi?
https://photos.app.goo.gl/cVpsci1d9kCBe4UK8
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 20.06.2020 21:18:47 vasta tsitaadiga

Huvi olemas. Saatsin priva
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
veldur
HV kasutaja
veldur

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2020 21:50:12 vasta tsitaadiga

Mis nendega teha? On veel kellelgi huvi?
Sempron 2500+ A (462) sda2500dut3d
Athlon XP 2500+ A (462) axda2500dkv4d
Athlon XP 2500+ A (462) axda2500dkv4d
Athlon 64 3200+ 939 ada3200daa4bw
Athlon 64 3500+ 939 ada3500daa4bw
Sempron 64 2800+ 754 sda2800aio3bx
Pentium 4 2.8Ghz 478 sl6wj
Celeron 400MHz 370 sl3a2
Celeron 800Mhz 370 sl5eb
Celeron D 347 3.06GHz 775 sl9kn
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 08.07.2020 19:49:03 vasta tsitaadiga

need kõik mul olemas
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2020 11:11:25 vasta tsitaadiga

Kolm kogujat on: zorg, marxveix ja äkki mike..

kustav
https://foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=viewprofile&u=14736
kogu link allkirjas tal.

http://www.cpu-world.com/sspec/SL/SLAQZ.html
slaqz

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ultrraz
HV veteran
Ultrraz

liitunud: 04.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.07.2020 22:59:10 vasta tsitaadiga

SL4SH pakkuda,, mida antakse säärase ilusa vana prose eest icon_smile.gif
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 26.07.2020 11:24:33 vasta tsitaadiga

Olemas see prose juba. socket 423 prosedest on puudu pentiumid 1.9 ja 2.0
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2020 12:11:38 vasta tsitaadiga

Zorg, siia vaatavad teised koguhad veel. Ühel kindlasti pile seda e1500 t.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2020 17:57:31 vasta tsitaadiga

ada3800daa5cd
SL9CA

veel
SR10k
slgln
sr0j1

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 11.08.2020 19:07:04 vasta tsitaadiga

kõik need on olemas juba
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 11.08.2020 19:58:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ada3800daa5cd
SL9CA

veel
SR10k
slgln
sr0j1


Neid tundub mitte olevat.

Ultrraz kirjutas:
SL4SH pakkuda,, mida antakse säärase ilusa vana prose eest icon_smile.gif


Täpselt sama koodiga pole aga sama kiirus ja socket olemas:
http://www.cpu-world.com/sspec/SL/SL4TY.html
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2020 22:29:17 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=783602
2020m/2030M on härral puudu..

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2020 15:01:54 vasta tsitaadiga

Zorg, sul Xeon E3220 vist pole kollektsioonis?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 04.09.2020 20:18:56 vasta tsitaadiga

Ei ole jah.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fn
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 17:58:00 vasta tsitaadiga

Vanakraamist miskit? Keldrist tulid välja.




Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2020 18:21:42 vasta tsitaadiga

siin on muidu vana arvutitehnikahuvilisi veel..
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 19.10.2020 19:22:55 vasta tsitaadiga

fn kirjutas:
Vanakraamist miskit? Keldrist tulid välja.







pentium mmx166 on olemas. Teisel pildil olev prose selle info on teisel pool kirjas. kolmandal prosel on info ülemisel serval. Inteli 5 kohalist koodi oleks vaja. siis tean edasi vaadata

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fn
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2020 09:19:25 vasta tsitaadiga

Esimesel pm huviline olemas, ülejäänute info täpsustan lähipäevil.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2020 11:54:40 vasta tsitaadiga

Kui ainult prosed võetakse, võib mõnel plaadihuvi ka olla.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bluetooth
HV vaatleja

liitunud: 23.05.2020




sõnum 20.10.2020 23:12:27 vasta tsitaadiga

Jah, kindlasti lisa palun infot ka teiste juppide kohta mis sealt üle jäävad.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2020 17:12:16 vasta tsitaadiga

https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/42104/intel-celeron-processor-t3500-1m-cache-2-10-GHz-800-mhz-fsb.html
vedeleb.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 31.10.2020 10:53:28 vasta tsitaadiga

Oraff kirjutas:
https://ark.intel.com/content/www/us/en/ark/products/42104/intel-celeron-processor-t3500-1m-cache-2-10-GHz-800-mhz-fsb.html
vedeleb.


See mul juba olemas.

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
valdz
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 18:35:32 vasta tsitaadiga

Sellist äkki vaja?
https://photos.app.goo.gl/9TYQz8CjnGUoQ2mt6


See ka üle, aga see vist juba olemas:
https://photos.app.goo.gl/VWtSnN5KbLKonqBXA
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 31.10.2020 18:43:29 vasta tsitaadiga

valdz kirjutas:
Sellist äkki vaja?
https://photos.app.goo.gl/9TYQz8CjnGUoQ2mt6


See ka üle, aga see vist juba olemas:
https://photos.app.goo.gl/VWtSnN5KbLKonqBXA


intel olemas jah.
Aga seda AMD oleks vaja küll. kuhu peaks järgi tulema ja mis maksab?

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
valdz
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2020 23:49:36 vasta tsitaadiga

Saatsin PS.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2020 21:15:10 vasta tsitaadiga

t3200 slavg
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 10.11.2020 13:06:19 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
t3200 slavg


Olemas

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2020 19:11:17 vasta tsitaadiga

ado3600iaa4cu (3600+athlon64 x2 s939)
tabelis on 5DD olemas aga 4CU d pole.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 30.11.2020 20:35:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ado3600iaa4cu (3600+athlon64 x2 s939)
tabelis on 5DD olemas aga 4CU d pole.


Seda pole jah.

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ultrraz
HV veteran
Ultrraz

liitunud: 04.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2020 17:41:12 vasta tsitaadiga

lihtsalt infoks et ostas üks vanem prose müügis kogujale

https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=147930982&_ga=bid&bid_total=10
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 208
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 08.12.2020 21:24:12 vasta tsitaadiga

ostal hoian silma peal jah. ei tea mis toimub aga igast vanemat nodi on suht palju müüki pandud. koroona mõjud vist. kõik järsku töötuks jäänd.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T1murik
HV vaatleja

liitunud: 23.11.2020




sõnum 04.01.2021 11:12:47 vasta tsitaadiga

I7 3770k
I7 2600k
3570 i5

Huvitavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2021 13:36:28 vasta tsitaadiga

T1murik, mind võivad need mingi raha eest huvitada. 7 3gen läheks kodus kohe kasutusse.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 04.01.2021 16:11:32 vasta tsitaadiga

T1murik kirjutas:
I7 3770k
I7 2600k
3570 i5

Huvitavad icon_biggrin.gif


Kõik kolm on mul puudu.

_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 10.02.2021 01:23:14 vasta tsitaadiga

fn kirjutas:
Vanakraamist miskit? Keldrist tulid välja.



Videokaart: Rage Pro PCI variant sobiks mulle.
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2021 23:29:33 vasta tsitaadiga

Ei ole mina müüja aga silma jäi:
https://www.osta.ee/intel-xeon-01-151120568.html

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 16.02.2021 19:46:44 vasta tsitaadiga

Ostal hoian pidevalt silma peal.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marxveix
HV Guru
marxveix

liitunud: 01.05.2004




sõnum 17.02.2021 00:16:02 vasta tsitaadiga

Zorg kirjutas:
Ostal hoian pidevalt silma peal.


Zorg179 tundub icon_smile.gif
Kommentaarid: 310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 270
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 00:36:11 vasta tsitaadiga

iBook G4 1.33Ghz PPC emaplaat ja G4 Powerbooki emaplaat. CPUd on emaplaadile joodetud. Viin reedel utiili või on soovi ?
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2021 07:15:26 vasta tsitaadiga

Fööniga lased maha emaplaadilt need. Fööniga soojaks ja pinsettidega maha.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zorg
Batareimees

liitunud: 06.04.2002




sõnum 17.02.2021 20:31:08 vasta tsitaadiga

Ära laurx-i kuula. Soovin koos emaplaadiga.
_________________
Protsessorid mis mul juba olemas
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pinnair
HV vaatleja

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2021 13:14:16 vasta tsitaadiga

Tere, kas pakub huvi A10-5800K?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvus
HV vaatleja

liitunud: 28.02.2021




sõnum 05.03.2021 18:22:21 vasta tsitaadiga

Pakkuda:
SLAY7
SL8CP
SL5VH
SL9S9
SL7Z8 3tk
ADX2150CK22GQ
Edit: 05.08.2021 17:20
Lisaks leidub veel üks ADH445BIAA5DO
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ära Anda ehk kollektsionääride nurgake »  » Kollektsioneerin vanu protsessoreid mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.