Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003




sõnum 13.07.2015 21:58:02 vasta tsitaadiga

elukas kirjutas:
Euronicsi k750 saab hetkel 20.- eest icon_wink.gif
Ise olen sellega jube rahul, nüüdseks kuu aega olnud UltraX asemel. Vaikne ja mõnus. Ei mingeid patareisid ega juhtmeid. Win ja alt nupp on vahetuses ja f nuppudega tuleb vahel fn kasutada, aga sellega arvestamine käib kergelt.

K750 kohta: Tammsaare Euronicsi müüja väitis, et nende poes on K750 ca 100 müüdud ja tema ei tea klaveritest, mida garantiisse oleks toodud. Kas kõik vigased on siia foorumisse sattunud või... Igatahes mõtlesin ta ära proovida.
Küsimus kogemustega kasutajatele: kas F-nuppe by default saab kuidagi sisse ka lülitada? F-klahve on tihemini vaja kui multimeediat.

Edit: Tore, et googeldada oskan: https://ask.fedoraproject.org/en/question/52537/remapping-fn-keys-on-logitech-k750-mac-keyboard/

Senised kogemused:
Logitech K120 => toksimist kuuleb naaberkorterisse.
A4-Tech KX100 => tühikule peab keskele vajutama, servadest ei registreeri. Aeg-ajalt plädises liialt, keskelt paindus läbi.
Logitech K300 => muidu OK, aga klahvid 90IOKL ümbruses kipuvad teistest peajagu valjemad olema.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infect
Kreisi kasutaja
infect

liitunud: 02.10.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.07.2015 10:36:56 vasta tsitaadiga

KX100- kuidagi ei taha nõustuda. Mul juba üle 8 kuu olnud ja pole probleeme. Klahvid teevad veits rohkem hääli, kui algselt, aga muidu täiesti korras. Keskelt läbi paindunud ei ole ja space klahv töötab iga nurga alt.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 15.07.2015 23:21:29 vasta tsitaadiga

infect kirjutas:
KX100- kuidagi ei taha nõustuda. Mul juba üle 8 kuu olnud ja pole probleeme. Klahvid teevad veits rohkem hääli, kui algselt, aga muidu täiesti korras. Keskelt läbi paindunud ei ole ja space klahv töötab iga nurga alt.

+1 thumbs_up.gif Endalgi oli KX100 üle aasta ning ühtegi sellist probleemi ei esinenud. Ülimalt rahul olin sellega.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ABC
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2010




sõnum 16.07.2015 04:22:53 vasta tsitaadiga

lx122, duxdery ja teised RX22 omanikud võite veel kogemusi jagada, lisan ülevaatesse thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabush
Kreisi kasutaja
kabush

liitunud: 26.05.2007




sõnum 16.07.2015 11:20:04 vasta tsitaadiga

Keegi seda Natec'it näppida saab siis paluks siia ka panna, enese UltraX hakkab ka peale viie/kuue aastast kasutamist väsimuse märke näitama, ning kui seda veel toodetaks ostaksin täpselt sama mudeli asemele !
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 16.07.2015 18:19:57 vasta tsitaadiga

Nu ma olen juba öelnud, et ise olen väga rahul. Vaikne ja kena klaver. Ainuke miinus on veidi ebaühtlane taustavalgus aga samas pimedas on kõik selgesti näha. Midagi konkreetsemat keegi teada tahab, siis küsi!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lx122
HV vaatleja
lx122

liitunud: 03.05.2012




sõnum 17.07.2015 08:36:02 vasta tsitaadiga

ABC kirjutas:
lx122, duxdery ja teised RX22 omanikud võite veel kogemusi jagada, lisan ülevaatesse thumbs_up.gif

Nu mul oli see tsipa praak algul niiet ma rahulolust ei julge rohkem öelda aga vb olen ainus icon_biggrin.gif mul sinine ja lilla valgustus algselt ei töötanud siis "Painutasin" natuke tuli värv tagasi natukeseks ajaks.Kuna ei tahtnud garantiiga tegeleda ja tundus lihtne asi olevat, siis keerasin kruvid lahti.Seal on üks pisike kiip 3 juhtmega mis selle värvilahenduse eest hoolitseb.Oli halvasti joodetud või transpordiga lahti värisenud.Jootsin juhtmed ilusti kokku tagasi ja siis töötas.Selle valguse jagamine on nii, et paar ledi alla kleebitud siis pleksiklaas, mille abil jagatakse laiali klaviatuuri sees.

Aga nüüd kui korras on siis kõik töötab ilusti. Kirjutada on mugav aga valgustuse koha pealt võrreldes trustiga on mul klaviatuuri valgustus välja lülitatud.Eelmisel oli ta 24/7 sees aga sellel on mõnusalt kergelt loetavad valged trükitud tähed peal siis ei ole valgust vaja. Valgustuse tugevus on hea kui öösel selle sisse paned näeb ilusti kirjutada ja see sisse-välja lülitamine on mugav.


Eks ma olen ka rahul nüüd aga veelgi vaiksem võiks olla.Ma ajaks ikkagi taga täiesti ilma helita klaviatuuri =)
Kuna arvuti istub voodi kõrval ja vahel teine osapool magab siis on hea kui saaks tükkida ka icon_biggrin.gif täiesti hääletut veel leidnud ei ole.Hiir selleest juba täiesti vaikne olemas.

kui kedagi täiesti null heliga hiir huvitab siis -
http://www.aliexpress.com/item/New-Iron-Man-Mouse-Wireless-Mouse-Gaming-Mouse-gamer-Mute-Button-Silent-Click-800-1200-1600/32372570162.html
See oli mulle naljakink aga praegu kesköösel hea kasutada, sest clicki tal kuulda ei ole.Muidugi cheap knockoff puhtalt veebis istumiseks aga vaikne, juhtmeta ja sigaodav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011




sõnum 19.07.2015 02:13:27 vasta tsitaadiga

Siin on väga väga väga vaikne klaver http://www.logitech.com/en-us/product/illuminated-keyboard-k740
_________________
#Olen küberkiusamise vastu!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 21.07.2015 15:34:31 vasta tsitaadiga

Mis on parim odav ja mugav äriklassi klaviatuur (soovitatavalt flat)?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2015 16:38:03 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Klaviatuurid/487836/

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erko
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.07.2015 23:24:05 vasta tsitaadiga

Vello. kirjutas:
Mis on parim odav ja mugav äriklassi klaviatuur (soovitatavalt flat)?

HP K3000 Est. On endal kontoris, päris hea. Alguses oli veidi harjumatu kuid praeguseks on ainsa asjana miinuste veergu jäänud CapsLock nupu asendi märguande puudumine.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006




sõnum 22.07.2015 05:44:14 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
Siin on väga väga väga vaikne klaver http://www.logitech.com/en-us/product/illuminated-keyboard-k740


Kas selle klahvid on sama käiguga ,mis Logitech UltraX.Kas mängimiseks on ka sobilik.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 22.07.2015 12:10:06 vasta tsitaadiga

Sarane jah, peaks ehk paremgi olema - vaiksem, täpsem. Scissor switchid, aga Logitech on seal nähtavasti midagi modifitseerinud ja nimetanud selle Logitech PerfectStroke™.
Ainus puudus on eraldi scroll lock klahvi puudumine (on viidud Fn+Pause/Break alla - FreeBSD kasutamisel on see natuke nuhtluseks) ja Insert klahvi nihutamine funktsiooniklahvide reale. Muus osas on full layout.
Aga mängimiseks ta konstrueeritud ei ole ja väike googeldamine paistab näitavat, et tema NKRO on kas sama või kehvem kui UltraX-l

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 23.07.2015 22:44:30 vasta tsitaadiga

phoenix kirjutas:
elukas kirjutas:
Euronicsi k750 saab hetkel 20.- eest icon_wink.gif
Ise olen sellega jube rahul, nüüdseks kuu aega olnud UltraX asemel. Vaikne ja mõnus. Ei mingeid patareisid ega juhtmeid. Win ja alt nupp on vahetuses ja f nuppudega tuleb vahel fn kasutada, aga sellega arvestamine käib kergelt.

K750 kohta: Tammsaare Euronicsi müüja väitis, et nende poes on K750 ca 100 müüdud ja tema ei tea klaveritest, mida garantiisse oleks toodud. Kas kõik vigased on siia foorumisse sattunud või... Igatahes mõtlesin ta ära proovida.
Küsimus kogemustega kasutajatele: kas F-nuppe by default saab kuidagi sisse ka lülitada? F-klahve on tihemini vaja kui multimeediat.

Edit: Tore, et googeldada oskan: https://ask.fedoraproject.org/en/question/52537/remapping-fn-keys-on-logitech-k750-mac-keyboard/

Senised kogemused:
Logitech K120 => toksimist kuuleb naaberkorterisse.
A4-Tech KX100 => tühikule peab keskele vajutama, servadest ei registreeri. Aeg-ajalt plädises liialt, keskelt paindus läbi.
Logitech K300 => muidu OK, aga klahvid 90IOKL ümbruses kipuvad teistest peajagu valjemad olema.



Proovisin K750 täna ära, kui vähegi nuppudele vastu minna, siis klõbiseb ikka jubedalt.

Madala ja (vaikse) klaveri huvilised vaadake:
Logitech k280e
HP K3000
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004




sõnum 24.07.2015 19:35:01 vasta tsitaadiga

Kordan ka igaks juhuks üle, et kui mõni vaikse ja madala ja raske (jäik ja tugevalt laual istuv nagu UltraX) ja odava klaviatuuri soovija Rootsimaale sattuma peaks, siis Kjell & Co poodidest saab ehk ka kaks aastat hiljem Plexgear SL-X (vähemalt veebis on see neil olemas). Keda detailid huvitavad: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7645476
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kabush
Kreisi kasutaja
kabush

liitunud: 26.05.2007




sõnum 24.07.2015 20:26:41 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kordan ka igaks juhuks üle, et kui mõni vaikse ja madala ja raske (jäik ja tugevalt laual istuv nagu UltraX) ja odava klaviatuuri soovija Rootsimaale sattuma peaks, siis Kjell & Co poodidest saab ehk ka kaks aastat hiljem Plexgear SL-X (vähemalt veebis on see neil olemas). Keda detailid huvitavad: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=7645476


Keegi Rootsi minemas siis võiks mulle ära rabada selle, taon kinni ofc icon_smile.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phoenix
HV kasutaja
phoenix

liitunud: 26.04.2003




sõnum 08.09.2015 22:19:42 vasta tsitaadiga

phoenix kirjutas:
elukas kirjutas:
Euronicsi k750 saab hetkel 20.- eest icon_wink.gif
Ise olen sellega jube rahul, nüüdseks kuu aega olnud UltraX asemel. Vaikne ja mõnus. Ei mingeid patareisid ega juhtmeid. Win ja alt nupp on vahetuses ja f nuppudega tuleb vahel fn kasutada, aga sellega arvestamine käib kergelt.

K750 kohta: Tammsaare Euronicsi müüja väitis, et nende poes on K750 ca 100 müüdud ja tema ei tea klaveritest, mida garantiisse oleks toodud. Kas kõik vigased on siia foorumisse sattunud või... Igatahes mõtlesin ta ära proovida.
Küsimus kogemustega kasutajatele: kas F-nuppe by default saab kuidagi sisse ka lülitada? F-klahve on tihemini vaja kui multimeediat.

Edit: Tore, et googeldada oskan: https://ask.fedoraproject.org/en/question/52537/remapping-fn-keys-on-logitech-k750-mac-keyboard/

Senised kogemused:
Logitech K120 => toksimist kuuleb naaberkorterisse.
A4-Tech KX100 => tühikule peab keskele vajutama, servadest ei registreeri. Aeg-ajalt plädises liialt, keskelt paindus läbi.
Logitech K300 => muidu OK, aga klahvid 90IOKL ümbruses kipuvad teistest peajagu valjemad olema.


Nüüdseks ligi 2 kuud kogemust K750ga - seni kõik positiivne, akuprobleeme pole esinenud, klõbinat teeb alla taluvuspiiri, klahvid registreerivad end igast asendist ja klahvitunnetus on hea. Tõsi, pigem olen päevase eluviisiga ja öösel põleb laualamp.
Selle raha eest suurepärane klaver.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 01.10.2015 23:59:50 vasta tsitaadiga

Olen ise ka K750 soetamas, kuna hind sellel päris mõistlik, on kellelgi mingeid märkusi või tähelepanekuid selle klaviatuuri kohta? Tulen G15 pealt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 20:34:47 vasta tsitaadiga

Jäi silma selline klaviatuur nagu Cougar 200k.
Nupud on paigituselt üsna sarnased UltraX-iga.
Paraku aga Eestis ei ole seda klaverit üldse saada ja välismaa netipoed seda ahvatleva hinnaga ei paku.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xheix1712
HV Guru
xheix1712

liitunud: 24.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.10.2015 22:24:31 vasta tsitaadiga

psydeblo, saan abistada selle klaviatuuri tellimisega kui huvitatud oled. Saadaval asetused: DE, US, UK

http://www.cougargaming.com/products/keyboards/cougar_200k.html
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
psydeblo
HV Guru
psydeblo

liitunud: 08.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2015 11:40:35 vasta tsitaadiga

xheix1712, Mis hinnast me räägime?
Sain siis tänu xheix1712-le endale Cougar 200k klaviatuuri. Olen seda nüüd poolteist päeva tampind.
Esimese asjana meeldis kohe, et klaviatuur on raske, ei sõida laua peal edasi-tagasi.
FN nupud on kasuks ja üldine väljanägemine on täitsa viisakas.
Scissors-switchid ei ole muidugi pooltki nii head, kui olid Ultra X-il aga olen vist aastatega liialt kiindunud UX-i.
Trükkimise ajal, kui näpp juhtub klahvil ülespoole libisema võib juhtuda, et näpuots jääb ülemise klahvi taha korraks kinni, see on vast harjumuse asi, kuidas keegi trükib ja kui suured näpud kellelgi on.
Klahvidelt pole veel kapotid pealt minema lennanud ja loodan, et seda ka ei juhtu. icon_lol.gif
Trükkimine pole nii vaikne, kui oli UX-iga, klõmisemist on ikka kuulda. Samas mitte häirivalt palju. Võibolla alguse asi.
7 erinevat taustavalgustust on, 3 eri tugevusega.
Hetkel olen ostuga igatahes rahul. Vahepeal sai kasutatud Gigabyte K7100, millel kapotid minema lendasid ja Logitech Ultra Flat, mille klahvitampimist kuulsid ka naabrid.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2015 15:08:14 vasta tsitaadiga

... kes juhtmeta flat klaverit soovivad meediaarvutile või telekale, millel oleks ka puuteplaat, siis praegu on hea hinnaga:
http://www.arvutitark.ee/est/tootekataloog//Joulupakkumine-Microsoft-juhtmeta-AIO-multimeedia-klaviatuur-Nordic-N9Z-00009-158343
... pilt on eksitav, see on skandinaavia paigutusega ja suure enteriga, selle raha eest üks parimaid thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 25.02.2016 22:04:51 vasta tsitaadiga

Tõstaks teemat natukene üles tagasi. Ise olen samuti hädas uue klaveri leidmisega - alles hiljuti andis ka vana hea UltraX otsad lõpuks. Proovisin Logitech K120'ega (mingi odav juust, aga ei raatsigi väga palju raha välja käia, sest üldiselt ei vaja neid lisa tilulilusid, mis neil kallitel klaviatuuridel on).

K120'ega see probleem, et mängimisel, kui vajutada liiga palju nuppe, siis uued ei registreeri (kehv key rollover vms) - kusjuures Ultra-X'iga seda probleemi ei olnud (ja vaevalt, et sellel oli selline süsteem, kus absoluutselt iga nupu vajutus eraldi registreeritakse, nagu nendel väga kallitel).

On keegi veel seda Cougar 200k'i kasutanud? Mis hinnaga see huvitav liikus siin. Taustavalgustusega loomulikult see probleem, et ma tõenäoliselt ostaksin kleepsud sinna peale - seega jääb vist väga kentsakas? Täpitähtedest suht suva, aga põhiline just need märgid (sulud jne).

See jäi samuti ilma, täiesti normaalne hind: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Klaviatuurid/487836/
Oskab keegi kommenteerida?

Logitech K740 jääb nagu veidi kalliks hetkel.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slaava007
HV Guru
Slaava007

liitunud: 02.08.2013




sõnum 26.02.2016 01:05:02 vasta tsitaadiga

Logitech K800?
_________________
Baltikumi parim sõidusimulaator
Www.virtuaalreaalsus.ee
Kommentaarid: 734 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007




sõnum 26.02.2016 16:45:27 vasta tsitaadiga

Vähe kalliks jääb ikkagi too. Kui juba niipalju maksta, siis vaataks vb mingisugust mehaanilist varianti. Hetkel aga pole vajadust ja ei taha nagu maksta ka asjade eest, mida pole vaja (taustavalgus, juhtmeta jne).

Kõige mõistlikumad tunduvad ikkagi hetkel need Fujitsu KB410 ja KB900. Oskab keegi neid kommenteerida?

Oma Logi KB120 just täna testisin. Täpselt on teatud kombinatsioonid, mille puhul on sedasi, et kahte nuppu all hoides enam kolmas ei funka. Mis on täiesti mittekasutatav mõnes mängus.

_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Hääletu/vaikse (flat) klaviatuuri otsingul mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.