Vedas mul vist...kogu kraam oli tünnides ja kõik kenasti alles. Nüüd autot otsima:) _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Praegu sai uuesti manuaalse backup scripti tööle mis iga 30minuti tagant teeb varundamist tihedamini tehes läheb asi kaoseks kiirelt kätte ära
ning kõvaketta ruum ei ole kummist.
Vaatasin loottable üle miks telke ei leitud nende maksimum spawnimis limiit oli ainult 10 nüüd on ütleme nii, et natuke rohkem ehk siis
tasuks olla mõistlik ja säästev muidu lihtsalt ei jagu teistele. Spawnima peaksid telgid ja ehitus itemid rohkemates kohtades peale industriali peaks leidma,
küla kuuridest asju nendese tasub vaadata ja linnas võib ka õnne olla millegi otsa komistada. Loot recycle/respawn pandud 10 minuti peale seega kui linn lootist tühi
on keegi seal juba kollektsioneerimas asju käinud, varem olid timerid nulli peal ehk siis sisuliselt võis edasi tagasi joosta ja lootida ühte maja minnes eemale 100-500m.
Kui midagi veel puudu või kahtlus kas spawnib asju või mitte anda teada sellest, teie tagasiside on kasulik kuna kõike ei jõua kahjuks ise füüsiliselt ülekontrollida ja katsetada TÄNAN!
Serveri sõnumi spämmi/kordamist peaks vähem olema tegin arvutamis vea timeriga.
Kas peale Niva veel sõitvaid masinaid on? _________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Praeguse hetkel ainult Niva ongi, V3S on failides olemas see on kohutavalt buggine ja tapab koheselt ära kui selle ligidal olla, turvalisuse huvides on see ja selle jupid praeguse hetkel ära võetud, et mitte segadust tekitada.
Arvatavasti teoorias peaks see järgmine sõiduk olema järgmiste uuendustega.
viimasel ajal pole eriti püssi pauke kuulda, kas ei kõmmutata või on bug. Lugesin küll, et gun soundidega mingi jama. Vanasti ikka oli vintpüsside kõmakaid kuulda.
viimasel ajal pole eriti püssi pauke kuulda, kas ei kõmmutata või on bug. Lugesin küll, et gun soundidega mingi jama. Vanasti ikka oli vintpüsside kõmakaid kuulda.
Proovi mõnda 100 mängijaga serverit, seal ei jõua spawnida kui igaltpoolt juba valanguid kuulda. Vaevalt jõuad metsavahele ja järgmisse linna kus kaevuääres veenäljas suvivorid üksteist noa/kirvega taga ajavad.
viimasel ajal pole eriti püssi pauke kuulda, kas ei kõmmutata või on bug. Lugesin küll, et gun soundidega mingi jama. Vanasti ikka oli vintpüsside kõmakaid kuulda.
Proovi mõnda 100 mängijaga serverit, seal ei jõua spawnida kui igaltpoolt juba valanguid kuulda. Vaevalt jõuad metsavahele ja järgmisse linna kus kaevuääres veenäljas suvivorid üksteist noa/kirvega taga ajavad.
made my day lihtsalt _________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
pots4t4j4, arma2/dayz olid shooteritest üldse esimesed, kuhu battle royale tehti (playerunknown alustas BR arma2 modijana).
peale selle on dayz:sa arendajad hostinud ametlikult battle royale laivstriime juba alpha ajal, aastaid tagasi.
Minu mäletamist mööda dayz oli küll nö last one standing aga mingit zone värki jms pushi polnud, et asi kiirelt ära lõpetada, palju parem kui enamus BR mis nüüd popiks on saanud, see oli rohkem selline rahulik walking simulator.
Tere. Proovin ka veidi seda mängu. Vaatasin, et HinnaVaatluse server ka nimekirjas. Kas seal keegi mängib ka?
Kelle vastu survaivite? On mingid grupeeringud? Tuleks ka, aga sõpra oleks vaja.
Kuidas vältida seda kick animatsiooni peale esimest lasku. Full autos saab nuppu all hoides valangu enamvähem õigesse suunda ajada, aga semi autos on laskmine ikka pauk ja kick, pauk ja kick.
Hoiame ikka püsti serverit ja Eestlasi käib seal vähem, suuremosa tundub välismaalased olevat. Mängijaid üsna hooti sees, mõnipäev üsna tühi, mõnipäev kuskil 15 kandis.
Andsin selle mängu suhtes väga ammu alla. Viimati kui üldse midagi kuulsin oli vist mingi 2013 v 2014. Kuidas asjad tänapäeval on ? Keskenduvad nad ikka uutele särkidele ja marjade noppimisele või teevad midagi tähtsamat kah nüüd ? Mind ei üllataks üldse, kui 6 aastat hiljem ikka laske veel ei kuule _________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Hetkel olen rohkem, mingis vene pvp 10x more loot. Siin p'ris palju rahvast. Laske tihti kuulda. Proovisin seda m'angu ca 2-3 aastat tagasi, siis oli graafika nii sitt, et pani pea valutama ja zombed jooksid l'abi seina majja j'argi. M]otlesin, et see m'ang on "uks Ule haibitud pask. Kui midagi leidsid siis kas ainult relvi voi ainult riidedid voi ainult toitu. N'uud on asi ikka k'ovasti parem. Graafika parem ja loot mitmekesisem. O'nu ei pea enam puust kraapima vedelevad maas ja h'asti na'ha.
Muidugi voiks surma saades tulla mingi teade millesse surid. T'na leidsin u'he talu u'mber tehtud baasi. Proovisin puuriida ja kuurikatuse kaudu aeda sisse saada, mingi okastraat oli ka ja pu'sse paugutati aga kusagilt eemalt ja seal kuulmise j'argi varjas maja a'ra. A'kki l'ks ko'ik pimedaks, elud ja vered koik ok. l'bi pimeduse paistis ainult fence kri. Mo'tlesin ,et m'ang crashis, aga a'rkasin ikka uuesti rannikul. Suht n'me. Kill camera oleks k'oige paerem, aga see muidugi annab laskuri positsiooni kambakaaslastele v'alja.
Starting today at 7 pm (CET), until November 4 at 6 pm (CET), you will be able to try our new DLC, Livonia, on PC.
Make sure to have DayZ Experimental installed on Steam, so you can jump in.
Hv serveris võiks rohkem mängijaid olla. Viitsite seda servut pidada ka, kui daily kliente nii vähe?
Üsna pikalt oli jah tühi, viimane kuuaega kuskil kui Anders seal vähe muudatusi tegi jne siis on seal pidevalt keegi sees, põhiaegadel kuskil 15 kuni 20 inimest sees olen silmand kõrvalt. Aga mis puutub ülevalpidamise viitsimisse siis ega ta mingit tükki ju küljest ei võta ega raha ei nõua..? Ja senikaua kuni leidub huvilisi kes soovivad seal möllata siis minul pole hostimise vastu midagi =)
Mille osas öö nauditavam nüüd on, rohkem valgustusvõimalusi?
Ise endiselt ööd väga ei naudi. Võiks siis täiskuu valgus olla või midagi taolist. Suht pimedas toas ringi kompamine , aga võib isegi ära harjuda.
Mille osas öö nauditavam nüüd on, rohkem valgustusvõimalusi?
Ise endiselt ööd väga ei naudi. Võiks siis täiskuu valgus olla või midagi taolist. Suht pimedas toas ringi kompamine , aga võib isegi ära harjuda.
Mulle ka öö varem ei meeldinud, aga hetkel on serveris suhteliselt lühikesena see implementeeritud, varem oli koguaeg päevane aeg, nüüd on saanud natuke pimedas ringi joosta. Punase pealambiga on täitsa okei, need töötavad ka zombide peas ja punast valgusvihti nähes ei teagi kas see on inimene või zombie(HV serveris ilmselt ikka zombie ) Õnnestus ka NVG leida, nendega jooksed ringi nagu päev oleks.
hv serveril lükatakse siis livonia peale nagu aru saan?
Hakkasin veits üle pika aja mässama ja nodi koguma kui üks hetk serveris teade ette jäi, et 2 päeva pärast muutub asi _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Plaanis on jah HV oma Livonia peale üle viia, ülemineku aeg on muudetud ja läheb selle peale üle esmaspäeval 16.12.19.
Jätkuvalt jätkab sellega, et kõik masinad mis spawnivad on kõikide osadega ainult, vedeliku mure. Otsus selline sellepärast, et autode füüsika jätkuvalt veider ning autodel on kalduvus kosmoses lõpetada.
Loot saab ka oma tuuningu järk järgult mõistuse piires, sama ka zombide/zedide osas. Ööpikkus jääb samaks, vihm saab ka nerfi ja on pigem päikseline ilm enamus ajast. Praeguses updates valmistab vihm pigem liigseid kannatusi
ja mängijate arv pigem kannatab selle all. Öö mõjutab ka nüüd kehatemperatuuri seega soovitatav on kuskil sees soojas olla ja teha endale ilus lõkke.
hv serveril lükatakse siis livonia peale nagu aru saan?
Hakkasin veits üle pika aja mässama ja nodi koguma kui üks hetk serveris teade ette jäi, et 2 päeva pärast muutub asi
Sa siis nüüd avastasid Kus sa varem olid, server ju püsti olnud aaaaastaid =) aga ja uuendus tasub teha igaljuhul, uus ja huvitav ikkagi... Ja uuendame ja teeme nii kuidas Anders jõuab parajasti, keegi talle ju kahjuks ei maksa ja oma elu tahab ka elada
hv serveril lükatakse siis livonia peale nagu aru saan?
Hakkasin veits üle pika aja mässama ja nodi koguma kui üks hetk serveris teade ette jäi, et 2 päeva pärast muutub asi
Sa siis nüüd avastasid Kus sa varem olid, server ju püsti olnud aaaaastaid =) aga ja uuendus tasub teha igaljuhul, uus ja huvitav ikkagi... Ja uuendame ja teeme nii kuidas Anders jõuab parajasti, keegi talle ju kahjuks ei maksa ja oma elu tahab ka elada
ei ma mingi aeg ikka varem ka pelasin siin aga siis ei viitsinud enam ja jäi soiku, nüüd tuli tuhin peale taas ja vaatan et ok. Eks siis vast võtab ka asja ligi ja hakkab siis rohkem mässama kui uus map online _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Küsimus: Kas Dayz-d on ka tühjas/pooltühjas serveris huvitav mängida? Kas on ka muid ohte peale teiste mängijate?
Mõtlesin, et võiks ka uuesti seda pela proovida ning teeks seda HV serveris ilmselt.
Eks palju oleneb ka serveri seadistusest, aga hundid ründavad küll. Karud pidid ka olema mängus, aga ise ei ole veel juhtunud nägema. _________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline
kunagi aasta alguse poole veidi pikemalt mängitud sai, siis HV serveris oli mingi aeg vaid 2 inimest online. mina ja veel mingi tüüp. Ja terve selle suure kaardi peale suutsime me ikka üksteist üles leida ja oodata, et kumb nüüd selle esimese lasu teeb
Spoiler
salatoimik kirjutas:
Seda ka kuskil kinni keerata saab, et peale surma mingi hiina eidena ei spawniks?
E: Telgid ikka spawnivad? Pole juba päris kaua aega mitte ühtegi suutnud leida :-/
E2: Kui servus on 2 inimest ja suudad terve mapi peale teise üles leida
Aga süüa küll vapsee pole suurt leidnud. VB vales linnas ka ringi konnanud ei tea _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Mängijate arv liigub lainetena tavaliselt peale update on rahvast rohkem mängimas eelmine versioon oli üks jagu külastajaid mujalt ning koolivaheaeg oli ka nüüd tulevad jõulud ja vaheag mis teoorias peaks
rohkem rahvast tooma mõneks ajaks. Popimad kippuvad olema igasuguste moddidega serverid. Peale mängijate on ohuks zombid/zedid niisama paugutada pole linnades ja külades eriti hea mõte jookseb mass kokku.
Hunnik mängu bugge mis võivad ootamatu surma põhjustada ja masinatel kiusatus lolliks minna ja taevapoole lennutada ennast.
Antud hetkel jookseb HV serveris vanade loottabelidega versioon mille tõttu osa uusi asju ei spawni mis spawnivad 1.06, Karud Chernaruses ei spawnigi kompetentsete arendajate viga, Livonias on täitsa olemas seal
saate neile tere öelda. Sombse maha lüüa neilt on hea võimalus ka süüa saada ning 100 patareid ja pealampi
Update 1.06 on saanud toit ja zombside loot nerfi devide poolt, kahjuks või õnneks nende filosoofiat ei jaga ja tweakib/tuunib niimoodi, et neil oleks midagi leitavat, sellepärast serverid tühjana jooksevad
sest kellelgi pole motivatsiooni kui midagi ei saa. Väidetavalt ei spawni ka puuvilju puude all Livonias ja seeni metsas, jällegi arendajate poolne kala.
Looti osas tähelepanekud ja soovitused alati teretulnud vahel ei jõua ajapuuduse või üksi kõike läbi katsetada.
Haruldaste relvade piiraja võtab taaskord maha mida see tähendab see tähendab seda, et kui serveris on näiteks SVD/VSS spawni piiriks pandud 5 ja need kõik on stashi ära peidetud siis neid juurde ei spawni ja kõik.
Üksi serveris kolada on kindlasti väga adrenaliinivaene ja igav, sest sa tead, et reaalset mängijaohtu ju pole - pole mängijat, pole probleemi.
Küll saad aga erinevate featuritega tutvuda ning proovida rakendada.
Need buggid, mille tõttu lambist surma saad on pigem pre-standalone e mod'i lugu, kus igat kivitükki ja uksepiita kartma pidi. Autodega muidugi jah teine lugu, nendest hoiduks ma nagunii solo mängijana eemale.
Devide mõttekäik on küll veider jah. Ühelt poolt lisatakse huvitavaid asju, aga teiselt poolt hakatakse vana ja toimivat asja tuksi keerama. Nagu sa ütlesid, siis vist see toiduteema, suurem ujuvus sihikutega, sagenenud vihm? jne... on see mingi suurenenud anti-camp või reaalsus? Esimene tegevus on muidugi täiesti okei osa sellest mängust. Nokk kinni, saba lahti ütleks pigem.
Kas vanilla official serverites üldse enam varsti rahvast on, eks seda näitab aeg.
Olen ka paar korda ringi hüpanud seal.
Esmamulje täiesti subjektiivne, aga vihma võiks natuke ikka olla ja ööd on kuidagi väga lühikesed. Muus osas ei saa kurta - karusid ei ole näinud veel.
Autod käituvad ka üllatavalt hästi.
Seega minu poolt kummardus, et viitsite ikka seda serverit üleval hoida. _________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline
katkised autod despawnivad suht kiirelt? Leidsin mingi tossava auto, sõitsin vähe maad, üks hetk suri mootor välja ja enam ei käivitunud. Ok, jooksin edasi, mingi 15-20 minutiga leidsin wrenchi et no parandab ära, pole probleemi a auto juba kadunud _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.