Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2019 23:41:39 vasta tsitaadiga

huvitav on see, et mu teine baasialge oli olemas icon_biggrin.gif mida hakkasin vist u nädal tagasi nokitsema
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 14.01.2019 16:44:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
huvitav on see, et mu teine baasialge oli olemas icon_biggrin.gif mida hakkasin vist u nädal tagasi nokitsema

kus kandis nokitsed tuleks külla
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 14.01.2019 19:25:10 vasta tsitaadiga

Vedas mul vist...kogu kraam oli tünnides ja kõik kenasti alles. Nüüd autot otsima:)
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 20:12:51 vasta tsitaadiga

Praegu sai uuesti manuaalse backup scripti tööle mis iga 30minuti tagant teeb varundamist tihedamini tehes läheb asi kaoseks kiirelt kätte ära
ning kõvaketta ruum ei ole kummist.

Vaatasin loottable üle miks telke ei leitud nende maksimum spawnimis limiit oli ainult 10 nüüd on ütleme nii, et natuke rohkem ehk siis
tasuks olla mõistlik ja säästev muidu lihtsalt ei jagu teistele. Spawnima peaksid telgid ja ehitus itemid rohkemates kohtades peale industriali peaks leidma,
küla kuuridest asju nendese tasub vaadata ja linnas võib ka õnne olla millegi otsa komistada. Loot recycle/respawn pandud 10 minuti peale seega kui linn lootist tühi
on keegi seal juba kollektsioneerimas asju käinud, varem olid timerid nulli peal ehk siis sisuliselt võis edasi tagasi joosta ja lootida ühte maja minnes eemale 100-500m.

Kui midagi veel puudu või kahtlus kas spawnib asju või mitte anda teada sellest, teie tagasiside on kasulik kuna kõike ei jõua kahjuks ise füüsiliselt ülekontrollida ja katsetada TÄNAN!

Serveri sõnumi spämmi/kordamist peaks vähem olema tegin arvutamis vea timeriga.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kurat666
HV kasutaja
Kurat666

liitunud: 06.09.2011




sõnum 14.01.2019 20:22:01 vasta tsitaadiga

Kas peale Niva veel sõitvaid masinaid on?
_________________
WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 20:36:59 vasta tsitaadiga

Praeguse hetkel ainult Niva ongi, V3S on failides olemas see on kohutavalt buggine ja tapab koheselt ära kui selle ligidal olla, turvalisuse huvides on see ja selle jupid praeguse hetkel ära võetud, et mitte segadust tekitada.
Arvatavasti teoorias peaks see järgmine sõiduk olema järgmiste uuendustega.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 16.01.2019 13:41:43 vasta tsitaadiga

viimasel ajal pole eriti püssi pauke kuulda, kas ei kõmmutata või on bug. Lugesin küll, et gun soundidega mingi jama. Vanasti ikka oli vintpüsside kõmakaid kuulda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 18.01.2019 16:00:40 vasta tsitaadiga

vildur kirjutas:
viimasel ajal pole eriti püssi pauke kuulda, kas ei kõmmutata või on bug. Lugesin küll, et gun soundidega mingi jama. Vanasti ikka oli vintpüsside kõmakaid kuulda.

Proovi mõnda 100 mängijaga serverit, seal ei jõua spawnida kui igaltpoolt juba valanguid kuulda. Vaevalt jõuad metsavahele ja järgmisse linna kus kaevuääres veenäljas suvivorid üksteist noa/kirvega taga ajavad.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 03.02.2019 20:37:56 vasta tsitaadiga

tatslinkov kirjutas:
vildur kirjutas:
viimasel ajal pole eriti püssi pauke kuulda, kas ei kõmmutata või on bug. Lugesin küll, et gun soundidega mingi jama. Vanasti ikka oli vintpüsside kõmakaid kuulda.

Proovi mõnda 100 mängijaga serverit, seal ei jõua spawnida kui igaltpoolt juba valanguid kuulda. Vaevalt jõuad metsavahele ja järgmisse linna kus kaevuääres veenäljas suvivorid üksteist noa/kirvega taga ajavad.


beer_yum.gif beer_yum.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif made my day lihtsalt

_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2019 01:23:18 vasta tsitaadiga

xbox launchi tarvis cinematic trailer tehtud

Link


ja ka ps4

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2019 11:56:53 vasta tsitaadiga

Keegi mängib veel HV-lastest??
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 21:11:15 vasta tsitaadiga

https://dayz.com/sg-alpha

dayz battle royale alpha sign-up
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 21:42:44 vasta tsitaadiga

ideed otsas midagi enam teha ei oska, siis tuleb iga mäng BR teha....
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 21:57:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, arma2/dayz olid shooteritest üldse esimesed, kuhu battle royale tehti (playerunknown alustas BR arma2 modijana).
peale selle on dayz:sa arendajad hostinud ametlikult battle royale laivstriime juba alpha ajal, aastaid tagasi.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 22:16:09 vasta tsitaadiga

Minu mäletamist mööda dayz oli küll nö last one standing aga mingit zone värki jms pushi polnud, et asi kiirelt ära lõpetada, palju parem kui enamus BR mis nüüd popiks on saanud, see oli rohkem selline rahulik walking simulator.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.07.2019 22:53:36 vasta tsitaadiga

DayZ on alati olnud survival mäng, mitte mingi battle-royale / last-man-standing jama.

Aga eks ajaga peab kaasas käima.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Elmaronic
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2010




sõnum 21.09.2019 14:06:59 vasta tsitaadiga

Tere. Proovin ka veidi seda mängu. Vaatasin, et HinnaVaatluse server ka nimekirjas. Kas seal keegi mängib ka?
Kelle vastu survaivite? On mingid grupeeringud? Tuleks ka, aga sõpra oleks vaja.

Kuidas vältida seda kick animatsiooni peale esimest lasku. Full autos saab nuppu all hoides valangu enamvähem õigesse suunda ajada, aga semi autos on laskmine ikka pauk ja kick, pauk ja kick.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 14:25:06 vasta tsitaadiga

Hoiame ikka püsti serverit ja icon_biggrin.gif Eestlasi käib seal vähem, suuremosa tundub välismaalased olevat. Mängijaid üsna hooti sees, mõnipäev üsna tühi, mõnipäev kuskil 15 kandis.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2019 20:07:19 vasta tsitaadiga

Andsin selle mängu suhtes väga ammu alla. Viimati kui üldse midagi kuulsin oli vist mingi 2013 v 2014. Kuidas asjad tänapäeval on ? Keskenduvad nad ikka uutele särkidele ja marjade noppimisele või teevad midagi tähtsamat kah nüüd ? icon_lol.gif Mind ei üllataks üldse, kui 6 aastat hiljem ikka laske veel ei kuule icon_lol.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elmaronic
HV kasutaja

liitunud: 29.09.2010




sõnum 22.09.2019 19:06:21 Tere vasta tsitaadiga

Hetkel olen rohkem, mingis vene pvp 10x more loot. Siin p'ris palju rahvast. Laske tihti kuulda. Proovisin seda m'angu ca 2-3 aastat tagasi, siis oli graafika nii sitt, et pani pea valutama ja zombed jooksid l'abi seina majja j'argi. M]otlesin, et see m'ang on "uks Ule haibitud pask. Kui midagi leidsid siis kas ainult relvi voi ainult riidedid voi ainult toitu. N'uud on asi ikka k'ovasti parem. Graafika parem ja loot mitmekesisem. O'nu ei pea enam puust kraapima vedelevad maas ja h'asti na'ha.
Muidugi voiks surma saades tulla mingi teade millesse surid. T'na leidsin u'he talu u'mber tehtud baasi. Proovisin puuriida ja kuurikatuse kaudu aeda sisse saada, mingi okastraat oli ka ja pu'sse paugutati aga kusagilt eemalt ja seal kuulmise j'argi varjas maja a'ra. A'kki l'ks ko'ik pimedaks, elud ja vered koik ok. l'bi pimeduse paistis ainult fence kri. Mo'tlesin ,et m'ang crashis, aga a'rkasin ikka uuesti rannikul. Suht n'me. Kill camera oleks k'oige paerem, aga see muidugi annab laskuri positsiooni kambakaaslastele v'alja.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 16:00:57 vasta tsitaadiga

Mis värk HV servus selle lambi kickimisega on?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 17:20:58 vasta tsitaadiga

Ei oska isegi öelda, pole ise täheldand ja kuulen esimest korda hetkel, mis aegadel ta sind kickis? Saab ehk logidest targemaks..
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.09.2019 17:51:47 vasta tsitaadiga

Täna enne 16 ja eile 19-20 vahel. Mis kell restardid toimuvad?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 00:32:36 vasta tsitaadiga

Iga nelja tunni tagant, ehk siis ala 12,16,20 jne. Äkki need olid restardid hoopis mitte ei kikkind ?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2019 00:53:19 vasta tsitaadiga

võimalik, eks näis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2019 09:17:07 vasta tsitaadiga

Hv serveris võiks rohkem mängijaid olla. Viitsite seda servut pidada ka, kui daily kliente nii vähe?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 31.10.2019 23:27:15 vasta tsitaadiga

DayZ Livonia PC Open Beta saab proovida.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 00:31:15 vasta tsitaadiga

addres999 kirjutas:
Hv serveris võiks rohkem mängijaid olla. Viitsite seda servut pidada ka, kui daily kliente nii vähe?


Üsna pikalt oli jah tühi, viimane kuuaega kuskil kui Anders seal vähe muudatusi tegi jne siis on seal pidevalt keegi sees, põhiaegadel kuskil 15 kuni 20 inimest sees olen silmand kõrvalt. Aga mis puutub ülevalpidamise viitsimisse siis ega ta mingit tükki ju küljest ei võta ega raha ei nõua..? Ja senikaua kuni leidub huvilisi kes soovivad seal möllata siis minul pole hostimise vastu midagi =)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2019 11:05:03 vasta tsitaadiga

selle dlc eest peab eraldi maksma?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2019 14:04:41 vasta tsitaadiga

Open beta äkki on tasuta? Muidu väidetavalt pidi täislisa eest maksma jah.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2dis
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2010




sõnum 02.11.2019 19:56:38 vasta tsitaadiga

Öö on päris nauditavaks muutunud võrreldes sellega, mis ta viimati oli kui mängisin, minu poolest võiks HV serveris see pikem ka olla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2019 14:17:44 vasta tsitaadiga

Mille osas öö nauditavam nüüd on, rohkem valgustusvõimalusi?
Ise endiselt ööd väga ei naudi. Võiks siis täiskuu valgus olla või midagi taolist. Suht pimedas toas ringi kompamine icon_biggrin.gif , aga võib isegi ära harjuda.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2dis
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2010




sõnum 03.11.2019 14:41:39 vasta tsitaadiga

addres999 kirjutas:
Mille osas öö nauditavam nüüd on, rohkem valgustusvõimalusi?
Ise endiselt ööd väga ei naudi. Võiks siis täiskuu valgus olla või midagi taolist. Suht pimedas toas ringi kompamine icon_biggrin.gif , aga võib isegi ära harjuda.


Mulle ka öö varem ei meeldinud, aga hetkel on serveris suhteliselt lühikesena see implementeeritud, varem oli koguaeg päevane aeg, nüüd on saanud natuke pimedas ringi joosta. Punase pealambiga on täitsa okei, need töötavad ka zombide peas ja punast valgusvihti nähes ei teagi kas see on inimene või zombie(HV serveris ilmselt ikka zombie icon_biggrin.gif) Õnnestus ka NVG leida, nendega jooksed ringi nagu päev oleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sireq
HV kasutaja
sireq

liitunud: 20.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2019 20:23:33 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda, kas hv.ee serveri tisy on radiatsiooni ala ?
ÄA nvg prillid, battery not included icon_biggrin.gif

_________________
Steam
Origin: EP1CNESSS
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2019 21:12:00 vasta tsitaadiga

Minu teada, vähemalt official serverites, pole see kunagi toiminud?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2019 21:43:15 vasta tsitaadiga

hv serveril lükatakse siis livonia peale nagu aru saan?
Hakkasin veits üle pika aja mässama ja nodi koguma kui üks hetk serveris teade ette jäi, et 2 päeva pärast muutub asi icon_neutral.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2019 19:02:24 vasta tsitaadiga

Plaanis on jah HV oma Livonia peale üle viia, ülemineku aeg on muudetud ja läheb selle peale üle esmaspäeval 16.12.19.

Jätkuvalt jätkab sellega, et kõik masinad mis spawnivad on kõikide osadega ainult, vedeliku mure. Otsus selline sellepärast, et autode füüsika jätkuvalt veider ning autodel on kalduvus kosmoses lõpetada.
Loot saab ka oma tuuningu järk järgult mõistuse piires, sama ka zombide/zedide osas. Ööpikkus jääb samaks, vihm saab ka nerfi ja on pigem päikseline ilm enamus ajast. Praeguses updates valmistab vihm pigem liigseid kannatusi
ja mängijate arv pigem kannatab selle all. Öö mõjutab ka nüüd kehatemperatuuri seega soovitatav on kuskil sees soojas olla ja teha endale ilus lõkke.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 10.12.2019 19:43:35 vasta tsitaadiga

Kahju, et alles esmaspäeval. Oleks juba tahtnud kohalikus serveris ringi joosta.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2019 20:19:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
hv serveril lükatakse siis livonia peale nagu aru saan?
Hakkasin veits üle pika aja mässama ja nodi koguma kui üks hetk serveris teade ette jäi, et 2 päeva pärast muutub asi icon_neutral.gif


Sa siis nüüd avastasid icon_lol.gif Kus sa varem olid, server ju püsti olnud aaaaastaid =) aga ja uuendus tasub teha igaljuhul, uus ja huvitav ikkagi... Ja uuendame ja teeme nii kuidas Anders jõuab parajasti, keegi talle ju kahjuks ei maksa ja oma elu tahab ka elada icon_razz1.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2019 21:08:06 vasta tsitaadiga

chesm6mmi kirjutas:
salatoimik kirjutas:
hv serveril lükatakse siis livonia peale nagu aru saan?
Hakkasin veits üle pika aja mässama ja nodi koguma kui üks hetk serveris teade ette jäi, et 2 päeva pärast muutub asi icon_neutral.gif


Sa siis nüüd avastasid icon_lol.gif Kus sa varem olid, server ju püsti olnud aaaaastaid =) aga ja uuendus tasub teha igaljuhul, uus ja huvitav ikkagi... Ja uuendame ja teeme nii kuidas Anders jõuab parajasti, keegi talle ju kahjuks ei maksa ja oma elu tahab ka elada icon_razz1.gif
ei ma mingi aeg ikka varem ka pelasin siin aga siis ei viitsinud enam ja jäi soiku, nüüd tuli tuhin peale taas ja vaatan et ok. Eks siis vast võtab ka asja ligi ja hakkab siis rohkem mässama kui uus map online
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 14:21:59 vasta tsitaadiga

Küsimus: Kas Dayz-d on ka tühjas/pooltühjas serveris huvitav mängida? Kas on ka muid ohte peale teiste mängijate?
Mõtlesin, et võiks ka uuesti seda pela proovida ning teeks seda HV serveris ilmselt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 11.12.2019 15:29:28 vasta tsitaadiga

Eks palju oleneb ka serveri seadistusest, aga hundid ründavad küll. Karud pidid ka olema mängus, aga ise ei ole veel juhtunud nägema.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 19:07:01 vasta tsitaadiga

kunagi aasta alguse poole veidi pikemalt mängitud sai, siis HV serveris oli mingi aeg vaid 2 inimest online. mina ja veel mingi tüüp. Ja terve selle suure kaardi peale suutsime me ikka üksteist üles leida ja oodata, et kumb nüüd selle esimese lasu teeb icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Aga süüa küll vapsee pole suurt leidnud. VB vales linnas ka ringi konnanud ei tea

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2019 20:44:17 vasta tsitaadiga

Mängijate arv liigub lainetena tavaliselt peale update on rahvast rohkem mängimas eelmine versioon oli üks jagu külastajaid mujalt ning koolivaheaeg oli ka nüüd tulevad jõulud ja vaheag mis teoorias peaks
rohkem rahvast tooma mõneks ajaks. Popimad kippuvad olema igasuguste moddidega serverid. Peale mängijate on ohuks zombid/zedid niisama paugutada pole linnades ja külades eriti hea mõte jookseb mass kokku.
Hunnik mängu bugge mis võivad ootamatu surma põhjustada ja masinatel kiusatus lolliks minna ja taevapoole lennutada ennast.

Antud hetkel jookseb HV serveris vanade loottabelidega versioon mille tõttu osa uusi asju ei spawni mis spawnivad 1.06, Karud Chernaruses ei spawnigi kompetentsete arendajate viga, Livonias on täitsa olemas seal
saate neile tere öelda. Sombse maha lüüa neilt on hea võimalus ka süüa saada ning 100 patareid ja pealampi icon_lol.gif

Update 1.06 on saanud toit ja zombside loot nerfi devide poolt, kahjuks või õnneks nende filosoofiat ei jaga ja tweakib/tuunib niimoodi, et neil oleks midagi leitavat, sellepärast serverid tühjana jooksevad
sest kellelgi pole motivatsiooni kui midagi ei saa. Väidetavalt ei spawni ka puuvilju puude all Livonias ja seeni metsas, jällegi arendajate poolne kala.

Looti osas tähelepanekud ja soovitused alati teretulnud vahel ei jõua ajapuuduse või üksi kõike läbi katsetada.
Haruldaste relvade piiraja võtab taaskord maha mida see tähendab see tähendab seda, et kui serveris on näiteks SVD/VSS spawni piiriks pandud 5 ja need kõik on stashi ära peidetud siis neid juurde ei spawni ja kõik.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
addres999
HV kasutaja
addres999

liitunud: 22.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2019 13:54:34 vasta tsitaadiga

Üksi serveris kolada on kindlasti väga adrenaliinivaene ja igav, sest sa tead, et reaalset mängijaohtu ju pole - pole mängijat, pole probleemi.
Küll saad aga erinevate featuritega tutvuda ning proovida rakendada.
Need buggid, mille tõttu lambist surma saad on pigem pre-standalone e mod'i lugu, kus igat kivitükki ja uksepiita kartma pidi. Autodega muidugi jah teine lugu, nendest hoiduks ma nagunii solo mängijana eemale.
Devide mõttekäik on küll veider jah. Ühelt poolt lisatakse huvitavaid asju, aga teiselt poolt hakatakse vana ja toimivat asja tuksi keerama. Nagu sa ütlesid, siis vist see toiduteema, suurem ujuvus sihikutega, sagenenud vihm? jne... on see mingi suurenenud anti-camp või reaalsus? Esimene tegevus on muidugi täiesti okei osa sellest mängust. Nokk kinni, saba lahti ütleks pigem.
Kas vanilla official serverites üldse enam varsti rahvast on, eks seda näitab aeg.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 19.12.2019 01:01:34 vasta tsitaadiga

HV.ee Community serveris Livonia map üleval. Algajale on elu lihtsaks tehtud kuna enamasti paistab päike ja vihmakätte pole veel jäänd.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 01:04:53 vasta tsitaadiga

Looti peab natuke veel sättima aga üldiselt jaa püsti ja teretulnud kõik. Öösel metsas karueest ära joosta on ikka omaette värk icon_lol.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2019 01:13:07 vasta tsitaadiga

Jõulude ajal hüppab ka sisse ilmselt
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 19.12.2019 10:24:48 vasta tsitaadiga

Olen ka paar korda ringi hüpanud seal.
Esmamulje täiesti subjektiivne, aga vihma võiks natuke ikka olla ja ööd on kuidagi väga lühikesed. Muus osas ei saa kurta - karusid ei ole näinud veel.
Autod käituvad ka üllatavalt hästi.
Seega minu poolt kummardus, et viitsite ikka seda serverit üleval hoida.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2019 23:31:19 vasta tsitaadiga

katkised autod despawnivad suht kiirelt? Leidsin mingi tossava auto, sõitsin vähe maad, üks hetk suri mootor välja ja enam ei käivitunud. Ok, jooksin edasi, mingi 15-20 minutiga leidsin wrenchi et no parandab ära, pole probleemi a auto juba kadunud icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.