Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  EMT mahupiiranguteta mobiilne internet on tegelikult mahupiiranguga märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2011 14:21:34 vasta tsitaadiga

Ära hõiska enne homset, neil käibki kõik üldjuhul päev hiljem icon_idea.gif



ei tea midagi hetkel igatahes väga optimistlik,kas ma just 800GB suudad ära sikutada aga noh mingi sotti ikka icon_biggrin.gif sellest mulle täiesti piisaks
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madfury
HV veteran
madfury

liitunud: 05.09.2004




sõnum 07.03.2011 15:33:02 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:
thargun kirjutas:
hetkel 15GB täis,kiirust piiratud ei ole,tundub et XL on tõesti piiramatu


Ära hõiska enne homset, neil käibki kõik üldjuhul päev hiljem icon_idea.gif

EMT ju ütles selgelt välja, et XL ja 4G puhul pole mingeid piiranguid. Enne oli probleem selles, et nad ei soovinud täpselt öelda, mis ja kus midagi piirama hakatakse, nüüdne olukord on tiba teistsugune. Aga edu mündiga icon_wink.gif

_________________
Avatar by Flacko
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kalva
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2010




sõnum 15.03.2011 18:08:37 vasta tsitaadiga

Võtsin maale EMTi pulga, sest kuuldavasti pidi minu kodukohas olema siin 3G võrk ning nii oligi. Kuid mul on olnud juba pool aastat Elisa MINT, mis on minu kandis väga kehv, 2G võrk ning alla 20-25 kb/s kiirus. Loodaks nüüd Elisa paketi ära lõpetada, kuid palju see trahv nüüd siis on, kui mul kahe aastane tähtajaline leping on?

Kahju veel, et EMTi pulk ainult 15GB kuus lubab, peab linnas püsiühendusega oma tõmbamised ära tegema.

_________________
--
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2011 13:00:42 vasta tsitaadiga

Endal nüüd kuu läbi in XL jah piirang on kaotatud(sai mingi 100gb täis) aga,aga, ei ole hetkel üldse rahul kiirustega.Elan Tartumaal 3g levi olemas signaal pidevalt 90+ ,kasutan seda vähe lahjemat pulka(ei näe hetkel mõtet paremaks ,kiirus ju ei sõltu minust?),aga no kurat ma maksan 25euri kuus ja ma tõesti tahaks selle eest midagi vastu saada! Hetkel jälle mast maas ja pean kasutama muid vahendeid ja mind eriti ei koti et mingid tehno probleemid, kui nad ei suuda pakkuda seda mida nad lubavad,kurat mina kui lähen kuhugi tööle ei luba et suuda teha peedist pesumasina,et jah kiiruste kõikumine on ikka liiga räige(100kilo-500kilo alla),püsiühenduseks(nagu minul) ei soovita!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2011 16:15:55 vasta tsitaadiga

ma viskasin tänu sellele EMTi nurka, et kahe aasta jooksul muutus kuni 10 korda sitemaks, kui konkurendid.
Samas kohas Elisa/Tele2 3-5alla/1-1.5 üles.
EMT 0.5-1alla/0.1 üles icon_evil.gif
Liitudes oli ka nagu teised praegu.
Ilmselgelt paigalseis, vs. teised arendavad oma võrku mehiselt.

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.04.2011 20:19:34 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
ma viskasin tänu sellele EMTi nurka, et kahe aasta jooksul muutus kuni 10 korda sitemaks, kui konkurendid.
Samas kohas Elisa/Tele2 3-5alla/1-1.5 üles.
EMT 0.5-1alla/0.1 üles icon_evil.gif
Liitudes oli ka nagu teised praegu.
Ilmselgelt paigalseis, vs. teised arendavad oma võrku mehiselt.

Ärge ikka kõik tele2 minge icon_biggrin.gif
Ma kodus ka pulga otsas icon_razz.gif
----------------------------------
EMT jagab neid pulkasid juba suuremate ostudega kaasa - ei tea kas neid üle?

Ma siin nuputan, kas üldse mängida mingile tasuta nännile - siis fix leping ja hui teab kuidas 18 kuuga olukord muutub.
Tele2 tegi ju 2 aastaga müstilise tõusu ja EMT müstilise languse. Elisa minu kogemusel muidugi kõige hullem thumbs_down.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.04.2011 22:09:04 vasta tsitaadiga

emt-l kõik viimaseaja soodustused ja pakkumised tähtajalise lepinguga.
Põhimõtteliselt yhtegi asja lihtsalt soodustust pole thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 22.04.2011 19:42:30 vasta tsitaadiga

Hea lugemine, kõigepealt nutt ja hala, et ei saa leechida ja siis kui saab leechida on nutt ja hala, et keegi on võrgud umbe imenud icon_lol.gif monkey.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.04.2011 19:46:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
emt-l kõik viimaseaja soodustused ja pakkumised tähtajalise lepinguga.
Põhimõtteliselt yhtegi asja lihtsalt soodustust pole thumbs_down.gif

See kõigil nii...ainuke boonus sisuliselt %-ta järelmaks.
Ise kasutasin seda optimeerimiseks - kui vaba raha tekib maksan nänni kinni ja saan uuesti ringi vaadata.
Aga tähtajaline 2a leping on ikka liig - tele2 on arenenud viimase 2 aastaga ikka ülikiiresti ja emt pigem hääbub.
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kasparkuld
HV vaatleja
kasparkuld

liitunud: 18.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.05.2011 15:28:36 vasta tsitaadiga

Olen sunnitud seda EMT internetti kasutama juba mitu kuud, kuna ükski muu asi siia, kus ma elan, ei levi. See piiramatuse jura on TÄIELIK bs Mis asi seal piiramatu on? Kiirus on piiratud, andmeedastus maht on piiratud.
Need pooltväited mis siin teemas on, et "comeon ükski asi ei saa olla piiramatu" no kuradi pärast, siis ei ole vaja seda ka reklaamida sellena mida ta ei ole. Rootsilauda ei nimetata "piiramatu rootsilaud" ta on lihtslt rootsilaud, sest ta ei ole piiramatu.

Püsiühendus on piiramatu andmeedastus mahuga, või kui seal ongi mingi piir siis üldiselt selleni ei küündita, nii et pole oluline sellest juttu teha. Küll aga, tänapäeval kus mul on 23" ekraan, ja tahan vaadata HD videosi jutuubist ja filmide trailereid mis küündivad ka juba 100mb juurde. Iga päev jälgida erinevaid bloge kus on ohtralt pilte ja videosi, ning kui poole kuu pealt tuleb juba mingi piix, mis muudab neti nii aeglaseks, et jutuubis bufferib videot vähemalt pool tundi ja siis tihtipeale lihtsalt jääbki seisma, siis kallid kaaskodanikud, kust otsast see asi pooltki "piiramatu" on? See on suur ja paks vale.

Sama sulaselge vale nagu ZEN tasuta kõneaeg. Poole odavam piimapakk ei tähenda, et pool piimast on tasuta, vaid seda, et kogu liiter on odavama liitri hinnaga. Tasuta tähendab ilma tasuta, mitte odavamat. Hämmastav kuidas tarbiakaitse sellistele petuskeemidele reageerida ei suuda. See, et õun ja sibul on mõlemad ümarad ei tähenda, et nad mõlemad üks ja sama ikka on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Traadita andmeside (WiFi, 4G, 5G, Starlink) »  EMT mahupiiranguteta mobiilne internet on tegelikult mahupiiranguga mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.