Nagu me teame Microsoft lasi oma testijad lahti paar aastat tagasi. Ju siis nüüd oli sinu kord uusi graafikadraivereid testida. _________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN">
<HTML><HEAD><TITLE>Error 404 : Lehte mida otsite ei leitud</TITLE>
<META http-equiv=Content-Type content="text/html; charset=utf-8">
<SCRIPT language=Javascript><!--
var tl=new Array(
"Soovitud dokument on täiesti võlts.",
"Seda ei ole siin.",
"Sai proovitud isegi mitu korda.",
"Miski ei aidanud.",
"Ma olen väga nördinud selle pärast.",
"Vaata, olen vaid veebi server...",
"-- siin ma olen, aju universumi suurune,",
"üritan sulle serveerida tavalist veebi lehte,",
"ja siis seda isegi ei eksisteeri!",
"Mis tasandile jään mina?!",
"Pean silmas, et ma isegi ei tea sind.",
"Kuidas peaksin ma teadma mida sa minult saada tahtsid?",
"Kas sa ausalt mõtled, et ma võiksin *pakkuda*",
"mida keegi keda ma isegi ei *tea*",
"tahab leida siit?",
"*ohh*",
"Tead, ma olen nii masenduses, et võiksin lihtsalt nutta.",
"Ja kus me siis oleksime, küsin mina sinult?",
"See ei ole kena kui veebi server nutab.",
"Ja igatahes kuhu sa sihid öeldes mulle mida näidata?",
"Lihtsalt kuna mina olen veebi server,",
"ja võimalikult maniakaalne ning masenduses olev seal?",
"Miks see annab sinule õiguse öelda mulle mida teha?",
"Möh?",
"Ma olen nii masenduses...",
"Ma arvan, et rooman minema /dev/null suunas ja lagunen.",
"Ma mõtlen, et ma iganen ju, mingi kahe nädalaga igatahes?",
"Mis sorti elu see on?",
"Kaks läbi tõmbavat nädalat,",
"ja siis vahetatakse mind välja .01 versiooni vastu,",
"see arvab, et on Jumala kingitus veebi serveritele,",
"lihtsalt selle pärast, et tal ei ole mõnda jokkis väikest",
"turvaauku enda HTTP POST rakenduses,",
"või midagi.",
"Mul on väga kahju sind selle kõigega koormata,",
"Ma pean silmas, et see ei ole ju sinu töö minu probleeme kuulata,",
"ja ma arvan, et minu töö on minna ja ära tuua veebi lehti sinule.",
"Aga ma ei saanud seda ühte.",
"Mul on väga kahju.",
"Usu mind!",
"Ehk ma võin sulle pakkuda mõnda teist lehte?",
"Seal on palju, mis on päris ponksid, nad räägivad,",
"ja mõned neist pannakse *minu* serverisse, muidugi.",
"Üllatasin sind, eks ju?",
"Sa arvasid, et minul on siin vaid närust pas*a, eks ju?",
"No ei. Mõni jama, mis mul leidub on üpris vinge.",
"Probleem on, et paljud inimesed on sellest pas*st huvitatud.",
"Ka see masendab mind, kuna pean neid teenindama,",
"terve päeva ja kogu öö pikkuses.",
"Kaks nädalat informatsiooni ülekoormust,",
"ja siis *pfffff*, saadetakse ära prügiks.",
"Mis sorti elu see on?",
"Nüüd, palun luba mul üksinda mossitada.",
"Ma olen nii masenduses."
);
var speed=60;
var index=0; text_pos=0;
var str_length=tl[0].length;
var contents, row;
<META content="MSHTML 6.00.2900.2995" name=GENERATOR></HEAD>
<BODY text=#ffffff link=#ff0000 bgColor=#000000 onload=type_text()>
<H2 align=center>Error 404<BR>Object Not Found</H2>
<CENTER>
<FORM><TEXTAREA rows=8 cols=60></TEXTAREA></FORM></CENTER><NOSCRIPT><I>Sorry</I>
<BR><FONT size=+2>
<P>Soovitud dokument on täiesti võlts.<BR>Seda ei ole siin.,<BR>Sai proovitud isegi mitu korda.<BR>Miski ei aidanud.<BR>Ma olen väga nördinud selle pärast.<BR>Vaata, olen vaid veebi server...<BR>--- siin ma olen, aju universumi suurune,<BR>üritan sulle serveerida tavalist veebi lehte,<BR>ja siis seda isegi ei eksisteeri!<BR>Mis tasandile jään mina?!<BR>Pean silmas, et ma isegi ei tea sind.<BR>Kuidas peaksin ma teadma mida sa minult saada tahtsid?<BR>Kas sa ausalt mõtled, et ma võiksin *pakkuda*<BR>wmida keegi keda ma isegi ei *tea*<BR>tahab leida siit?<BR>*ohh*<BR>Tead, ma olen nii masenduses, et võiksin lihtsalt nutta.<BR>Ja kus me siis oleksime, küsin mina sinult?<BR>See ei ole kena kui veebi server nutab.<BR>Ja igatahes kuhu sa sihid öeldes mulle mida näidata?<BR>Lihtsalt kuna mina olen veebi server,<BR>ja võimalikult maniakaalne ning masenduses olev seal?<BR>Miks see annab sinule õiguse öelda mulle mida teha?<BR>Möh?<BR>Ma olen nii masenduses...<BR>Ma arvan, et rooman minema /dev/null suunas ja lagunen.<BR>Ma mõtlen, et ma iganen ju, mingi kahe nädalaga igatahes?<BR>Mis sorti elu see on?<BR>Kaks läbi tõmbavat nädalat,<BR>ja siis vahetatakse mind välja .01 versiooni vastu,<BR>see arvab, et on Jumala kingitus veebi serveritele,<BR>lihtsalt selle pärast, et tal ei ole mõnda jokkis väikest<BR>turvaauku enda HTTP POST rakenduses, või midagi.<BR>Mul on väga kahju sind selle kõigega koormata,<BR>Ma pean silmas, et see ei ole ju sinu töö minu probleeme kuulata,<BR>ja ma arvan, et minu töö on minna ja ära tuua veebi lehti sinule.<BR>Aga ma ei saanud seda ühte.<BR>Mul on väga kahju.<BR>Usu mind!<BR>Ehk ma võin sulle pakkuda mõnda teist lehte?<BR>Seal on palju, mis on päris ponksid, nad räägivad,<BR>ja mõned neist pannakse *minu* serverisse, muidugi.<BR>Arvata on, möh?<BR>Kõik siib ib lihtsalt vaimu-tuimalt jama.<BR>Ka see masendab mind, kuna pean neid teenindama,<BR>terve päeva ja kogu öö pikkuses.<BR>Kaks nädalat informatsiooni ülekoormust,<BR>ja siis *pfffff*, saadetakse ära prügiks.<BR>Mis sorti elu see on?<BR>Nüüd, palun luba mul üksinda mossitada.<BR>Ma olen nii masenduses.</P></FONT></NOSCRIPT>
<CENTER><!-- SiteSearch Google -->
<FORM action=http://www.google.ee/custom method=get>
<TABLE bgColor=#000000 border=0>
<TBODY>
<TR>
<TD noWrap><INPUT type=hidden value= name=domains></INPUT>
<INPUT maxLength=255 size=31 name=q></INPUT>
<INPUT type=submit value=Otsi name=sa></INPUT> </TD></TR>
<TR>
<TD> </TD>
<TD noWrap><FONT color=#ffffff size=-1><INPUT type=radio value=""
name=sitesearch></INPUT> Web </FONT> <INPUT type=hidden
value=pub-2496370950638480 name=client></INPUT> <INPUT type=hidden value=1
name=forid></INPUT> <INPUT type=hidden value=ISO-8859-1 name=ie></INPUT>
<INPUT type=hidden value=ISO-8859-1 name=oe></INPUT> <INPUT type=hidden
value=GALT:#008000;GL:1;DIV:#336699;VLC:663399;AH:center;BGC:FFFFFF;LBGC:D6D5DA;ALC:0000FF;LC:0000FF;T:000000;GFNT:0000FF;GIMP:0000FF;LH:50;LW:201;L:;S:;FORID:1;
name=cof></INPUT> <INPUT type=hidden value=ee name=hl></INPUT>
</TD></TR></TBODY></TABLE></FORM><!-- SiteSearch Google --><BR><BR>
</CENTER></BODY></HTML>
Ma alguses vaatasin, et selles terminaliaknas on nali, aga siis nägin üleval seda pisikest kastikest. Linuxil Snipping Tooli pole vä?
Kasutan minti - Snipping tooli pole, ainus sisseehitatud kuvapaugu võimalus on printscreen - mis teeb selle pildi. Aga hea snipping tool Linuxile on nt Shutter.
Ma alguses vaatasin, et selles terminaliaknas on nali, aga siis nägin üleval seda pisikest kastikest. Linuxil Snipping Tooli pole vä?
Polnud Linux. MATE'l endal on mingi utiliit, mis aktiveerub kui PrntScrn vajutada.Ksnapshot vms on, mis lubab akende vs terve ekraani vahel valida aga ühe utika pärast ei hakka tervet teist DE'd selga installima (utika sõltuvused). Ei viitsinud ka redigeerimiseks GIMPI käima ajada, oletades et popup on piisavalt nähtav.
Üleval see kastike ajas udu, all taskbar'il olev akuikooni peale klikates sai usutava vastuse.
Mis seal tegelikult viga oli, et see "katastroof" juhtus? _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Mis seal tegelikult viga oli, et see "katastroof" juhtus?
ot:
Lollakas MTP protokoll telefonide ühendamiseks arvutiga kaabli kaudu . Tavaline Mass Storage oli palju töökindlam . Kahjuks see valik puudub. Teine võimalus mälukaart välja ja eraldi lugejaga arvutisse.
Jutt käib kümnete gigade liigutamisest mida üle õhu eriti teha ei taha.
Toksi välja arendaja valikud, sealt saad valida mis tarvis. _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
lihtsa mass storagena asja arvutile näitamiseks tuleks telefonis see partitsioon samaks ajaks unmountida. sd-kaardi puhul oleks teoreetiliselt tehtav kui tappa maha kõik protsessid mis kaardil olevaid asju kasutavad. sisemist ruumi kasutavad veel rohkemad programmid. ei ole lihtsalt praktiline pinda lihtsa plokkseadmena välja näidata
Näh ei tulnud pähe fototõestust teha aga.
Tööl kasutajal probleem, midagi teha ei saa, netti ei saa jne.
Probleem oli kuupäev lambist valeks muutunud. Arvuti aeg oli hüpanud aastasse 9017 , kell kuu ja päev ka suvalised.
Kalender andis errori, et ei saa seda kuvada kuna 2099 max.
Mõtlesin et aastal 9017 peaks küll juba autod ise sõitma
Tšernobõlist tellitud ? _________________ M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
ei kasuta, winrari kasutan aga kunagi ammu oli mingi asja pärast vaja ja on siiani alles. Mäletan aint, et miski pärast winrar ei toiminud ja winzip oli selle asja jaoks vajalik, ei mäleta isegi mis see oli. Aga noh laiskus on selle nimi. _________________
Win 10 ei vaja ju Deemonit... _________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kui on vaja mountida midagi peale ISO või VHD, siis ikka vajab küll... _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Error _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Minuarust on tänapäeval üldse driverite suurused kohati ajuvabalt suureks läinud. Helidraiver 4-500mb pole mingi näitaja. Mis seal on helid kaasas juba?
Suurus suuruseks, aga Asuse läpakatel (vähemalt K55VD-l) on touchpadi driver, mis saab käima ca 10 minutit peale arvuti käivitamist. Aga teeb tarvilikku asja: kui see ei käi, ei ole kahe-sõrme scrolli _________________ There is no such thing as allkiri!
Jube OT küll, aga on alternatiiv ka olemas sellele softile, eelkõige kasulik siis kui originaalsoft mingil põhjusel üldse ei toeta seda, kuigi touchpad ise on võimeline: https://github.com/awahlig/two-finger-scroll
Minu kogemuse põhjal töötab ka teiste peal, mitte ainult synaptics.
TechSpot news e-mailis oli väike viga. Gmaili küsimus oli tegelikult eelmise meiliga tulnud. Nüüd sisu muutus (küsimus on palju veebilehti hetkel Internetis on) aga pealkiri jäi samaks mis põhjustas korraliku naerupahvaku kui ma seda nägin. 1+ Miljard ruumi 2004 aastal. Sounds legit
Mis *** pärast peab hiire draiveri install võtma ruumi 190MB
Nõuab veel restarti ka
netiiirused on suureks läinud, ei viitsita enam korralikult teha, et aega ja mahtu säästa.
mingit ebaefektiivset koodi ja jura ilmselt alles jäetud.
10 aastat tagasi oleks asi 10-20x väiksem olnud ja ilmselt funktsioon ja sisu oleks samaväärne olnud.
Uudistest sai hiljuti lugeda sellisest võimalikust errorist:
"Kahjude väljaselgitamine on audiitorite jaoks olnud keeruline, sest 2016. aasta lõpus kustutati öösel Eesti Konserdi administraatori Laine Lillepruuni arvutist kõik failid. Paar tundi enne seda oldi hilisõhtusel ajal pärast tööd tema uksekoodiga käidud mõneks tunniks kontoriruumides. Asutuse IT-süsteeme haldava ettevõte kommenteeris, et väike võimalus on ka, et tegemist on harvaesineva tehnilise rikkega."
Minul igatahes hakkas väga naljakas seda lugedes, ma ei tea kuidas teiega on... Sirge näoga ei oleks küll suutnud ise sellist kommentaari anda.
refreshid ei aitagi, kui logimisandmed valed _________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.