Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, VII-etapp - Kestvussõit, FK Keskus, 8.august märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

ENNUSTA KESTVUSSÕIDU VÕITJAT!
The Stig
35%
 35%  [ 14 ]
Hessu
5%
 5%  [ 2 ]
zoomski
10%
 10%  [ 4 ]
Tuutu
0%
 0%  [ 0 ]
vik1ng
0%
 0%  [ 0 ]
Morten
15%
 15%  [ 6 ]
Brook
2%
 2%  [ 1 ]
Aeron
5%
 5%  [ 2 ]
keegi muu
20%
 20%  [ 8 ]
Renka
5%
 5%  [ 2 ]
hääli kokku : 39

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
m0nx
Kreisi kasutaja
m0nx

liitunud: 03.10.2005




sõnum 08.08.2010 17:51:34 vasta tsitaadiga

mis ma oskan öelda... ega see kestvussõit naljaasi ei ole icon_razz.gif
number neli kardi kohta oskan niipalju öelda, et esimene 7-8 ringi ei keerand see kart kummalegi poole, siis mingi 15 ringi oli suht okei, ja siis läks uisutamiseks ära uuesti...
niipalju kui ma neid ajatabeleid seal lauapeal nägin, siis sõitsin vähemalt nr 4 kardiga päeva kiireima meie sõitudes, aga rohkemat sellest relvast ei tulnud...
algus jah oli suht keeruline... võitlesin nii kardi kui teiste sõitjatega... teisel ringil tegi keegi puu kurvi kandis minu vastu mingi lükke, tänu millele robinal kohtades kukkusin, ning edasi jäi ainult oma kohta hoida...
natuke sai proovitud riivo peal seda stigi taktikat, mida ta kasutab mõnikord nende peal kes perses istuvad... ehk siis valel ajal pidurdamine icon_razz.gif see toimis päris hästi riivo vastu, kuni karma mind karmilt karistas ja riivo mind õnnetult kummi lükkas icon_razz.gif

sõidu algul oli veel stackiga intsident, kuidas me ei mahtund esimesse kiiresse kurvi peale starti ja seal läks stackil õnnetult, aga jah... terve sõit küll süümekad piinasid, aga ma 60 ringi lohutasin ennast, et asi vist oli reeglitepärane...
oleks võind mulle kurvi ruumi jätta, mitte proovida mind sisekurvi rehvidesse lükata.... piisavalt kiire ma kah polnud, et pidurdada, ning kummid lükkasid mind vastu stacki ja tema kuidagi õnnetult teise äärde rehvidesse lendas...
siinkohal palun veel kolmandat korda andeks ja loodan, et vigastused tõsised pole...

kui järele mõelda, siis see koht, kus riivo mind kummidesse oli sarnane... puu kurvi viimases osas jätsin talle ruumi piisavalt ja läksin ise väljastpoolt, kuid seepeale kaldus riivo kurvist välja(vist kart ei keerand vms) ja sattusin iseenda viisakuse ohvriks...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 08.08.2010 18:21:15 vasta tsitaadiga

m0nx kirjutas:
natuke sai proovitud riivo peal seda stigi taktikat, mida ta kasutab mõnikord nende peal kes <b>piixus</b> istuvad... ehk siis valel ajal pidurdamine icon_razz.gif see toimis päris hästi riivo vastu, kuni karma mind karmilt karistas ja riivo mind õnnetult kummi lükkas icon_razz.gif


Seda ma mõtlesin, kas asi on minus või sa pidurdasidki mõned korrad ebatavaliselt vara.
Paar korda müksasin teisigi pidurdusmaal tagant, ei tea, kas nad kasutasid sama võtet. icon_cool.gif

m0nx kirjutas:
kui järele mõelda, siis see koht, kus riivo mind kummidesse oli sarnane... puu kurvi viimases osas jätsin talle ruumi piisavalt ja läksin ise väljastpoolt, kuid seepeale kaldus riivo kurvist välja(vist kart ei keerand vms) ja sattusin iseenda viisakuse ohvriks...


See hetk ei jätnud sulle tõesti ruumi, minu vabandused.

Tänased tulemused ka:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjGtf9ZakjRbdG1QUjBGeWxwc1pxTU9TRF9JU0hYQ2c&hl=en&single=true&gid=0&output=html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.08.2010 18:29:30 vasta tsitaadiga

Palju õnne üllatusvõitjale icon_exclaim.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Kukkusin jälle kolinal FK rekorditetabelis. icon_smile.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TnX
HV vaatleja
TnX

liitunud: 12.11.2002




sõnum 08.08.2010 18:31:01 vasta tsitaadiga

Jube lahe oli. Eks peab vist teinegi kord tulema.

FK rajal pole sõitnud küll väga pikalt, viimati paar aastat tagasi 8min. Seetõttu ei suutnud ka vist ühe kiireima kardi potentsiaali ära kasutada ja startisin alles B-finaalis 4. kohalt.

Alguses sujus päris hästi, kuigi sain pidevalt mükse tagantpoolt. Aga need müksud iseenesest ei häirinud, asi läks hapuks siis, kui me ei mahtunud kolmekesi kurvi ära. Täpsemalt läksin ühe kutiga kõrvuti ning siis lendas vasakult küljelt üks lisaks ning müksas mind. Mina muidugi endast paremal olevat ja nii me rehvidesse lendasime. Rada läks igatahes kenasti kõik paigast ära ning meie pidime end kätega välja tõukama. Sellepeale läksid muidugi kõik mööda ning pool ringi kaotust oli sees.

Eks see tuli vaikselt tagasi sõita, nii ma siis sõitsin mööda Rellest mingi hetk ning hakkasin jõudsalt lähenema enda ees olevale kahele kardile. Viimastel ringidel olin juba kole lähedal, kahju, et 5min kauem ei kestnud, mul energiat ja entusiasmi igatahes jätkus lõpuni. Viimase ringi viimases tagasipöördekurvis läksin suure riski peale välja ja pidurdasin jube hilja. Lootsin, et minu ees olevad kaks suudavad kuidagi kohtuda ning seetõttu ka laiaks sõita kurvi. Muidugi tähendas see seda, et lendasin 100tuhat'ile sisse jubeda pauguga ning ta lõpetas ikkagi minu ees.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 08.08.2010 19:14:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sõidu algul oli veel stackiga intsident, kuidas me ei mahtund esimesse kiiresse kurvi peale starti ja seal läks stackil õnnetult, aga jah... terve sõit küll süümekad piinasid, aga ma 60 ringi lohutasin ennast, et asi vist oli reeglitepärane...
oleks võind mulle kurvi ruumi jätta, mitte proovida mind sisekurvi rehvidesse lükata.... piisavalt kiire ma kah polnud, et pidurdada, ning kummid lükkasid mind vastu stacki ja tema kuidagi õnnetult teise äärde rehvidesse lendas...
siinkohal palun veel kolmandat korda andeks ja loodan, et vigastused tõsised pole...


Ära põe, mingeid vigastusi ei olnud, ainult aega kaotasin ca 3-4 sekundit. Pean tunnistama, et ma pole HV kardisarja leebete reeglitega kuigi sina peal. Minu silmis on asi ikka konkreetne - kui kart sul kõrval ei ole, siis tema ka traektori ei vali. Kui ma oleks sulle seal ruumi jätnud, siis ma kas oleks pidanud pidurit tallama või siis poleks ma ise seda kurvi normaalselt välja võtnud ja oleks anyway kummidesse lennanud. Kuigi ma olin vähemalt kolmveerand kardi jagu ees pool. Eks väheke rumal situatsioon, aga mina ei põe ja sina ära ka põe. Pärast insidenti taastusin ja sain teid õige pea jälle kätte, saime oma 5-6 ringi korralikkult kuuma antud ja siis õnneks sain siiski teist mööda ja eest ära. Tagant järgi öeldes, kui isegi seda insidenti poleks olnud, siis ega ma selle aparaadiga eespool mitte kuidagi ei suudaks olla:)

Väga kõva võistlus oli ja kestvussõit on ikka üle kõige - siiamaani tunnen, et olen ikka sõitnud ja füüsiliselt koormatud.icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.08.2010 19:25:27 vasta tsitaadiga

Kõige naljakam asi oli tänases sõidus see, kuidas kuskil B-finaali teises pooles hakkasid mahajääjad ringiga pähe saama ja mingil hetkel tekkis minu ette mingi arvukas gäng. Morten manageeris kuidagi mööda nendest ja siis ma just olin hakkamas pead murdma, et kuidas ma nüüd sellega hakkama saan.
Aga seal käis mingi umb positsioonivõitlus omavahel ja enne kui ma jõudsin mõelda mellast ja sinisest lipust eelmisel hooajal, põrkas see jõuk omavahel suure pauguga boksikurvis kokku, lendasid väliskurvi ja ma sain seest mööda nagu indycaris. icon_biggrin.gif
Ma jõudsin selle jama peale Rassile raja ääres nägusid teha. Suht hämmingus olin ja naersin omaette kiivri sees suure häälega. hevi.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!


viimati muutis Andre 08.08.2010 19:58:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 08.08.2010 19:48:01 vasta tsitaadiga

TnX kirjutas:
Lootsin, et minu ees olevad kaks suudavad kuidagi kohtuda ning seetõttu ka laiaks sõita kurvi. Muidugi tähendas see seda, et lendasin 100tuhat'ile sisse jubeda pauguga ning ta lõpetas ikkagi minu ees.
Peale puu-kurve nägin endale üllatuseks, et lehvitati lippu juba. kuna nägin, et keegi veel lõpuks taha juurde on tulnud siis võtsin nimme sise trajektoori juba eemal ja hakkasin jube vara pidurdama, et kindlustada enda ohutut liikumist ja siis käis selja taga kõmakas...

zoomski kirjutas:
...põrkas see jõuk omavahel suure pauguga boksikurvis kokku...
selles kängis olin isegi ja ei saa siiamaani aru mis seal täpselt juhtus.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morten
HV vaatleja
Morten

liitunud: 30.10.2008




sõnum 08.08.2010 19:51:02 vasta tsitaadiga

Iseenesest oli väga lahe sõit,väga pingeline oli isegi minujaoks ,mahajääjad segasid vähe ja oli paar ohtlikku olukorda veel aga suutsin B -finaali võita,loodetavasti saan kuskile veel tulla sõitma .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2010 20:07:37 vasta tsitaadiga

nonii, loosiõnne rüütel ratsutab edasi... icon_razz.gif riivoga just heitsime nalja, et ei ole naljakas isegi enam. Riivo enam endale loosi ei võta - vb peaks mõtlema sellele...

sõidust..
Kvaliks sain nr4, millest räägiti, kui suht kobedast kardist, no tee või tina, mina aru ei saanud, kus see kiirus oli. 44.68, sõidad nagu päris kardis, aga aega pole. B finaali 3. koht kukkus sellega, veidi pettumus, aga parim oli veel ees. Loos nr2 = nr5 kart ja oh heldust. See sõidab veel halvemini, ei pidurda ja esirehvidel pole üldse pidamist sõltuamata pööramise suunast. Siiski, olin optimistlik, käes on saast kart, aga selja taga 5 meest, võtsin eesmärgiks maksimaalselt nõme olla maksimaalselt kaua. Kõik tegelikult läkski suht mõnusalt, sest taganttulijaid said kenasti kinni pidurdatud ja nad olid sirgel ka suhtviisakad kuni umbes 6-7 ringi tagakurvini, kus mul ei olnud lihtsalt võimalik normaalselt sõita, sest 0 pidamist oli sellise kiirusega ning siis tulid 2 meest korraga kõrvale. Sõitsime siis 10 meetrit kõrvuti kuni puu kurvi eelne S tuli ja siis läks rada kitsaks. Kuna kõige sisemisele mehele, vist väljavaated ei meeldnud, siis pani ta kenasti kered kokku ja mina ning vist Tnx tegime siis väikese peatuse icon_razz.gif Tegelikult oli kõik suht korras, sest noh, kui kart mahuv juba vahele, siis peabki minna laskma, nii, et mingit pahameelt minu poolt ei ole. Minu sõit aga suhteliselt lõppes sealt, sest käes olnud imeloomaga kedagi jälitada polnud võimalik; mitte et ma ei proovinud, aga no ei töötanud see kart kuidagi.

...kuskilt ca 20-5 ringilt sai veidi drifti proovitud, sest erinevad trajektoorid said otsa mida proovida ning siis kuskil 30 ringi paiku võtsin boksist teise looma nt13. See oli suht tore isegi, vähemalt ei pidanud võitlema kardi endaga ning olid ka pidurid! WIN! Kuigi sirgekiirus kommenteerimist ei kannatanud. Seal ma siis olin ja mõtlesin, et ei tea palju ma veel sõita viitsin (peale 10 ringi kuskil oli kardiks max käes ja ideed otsas) , ent pärast ühte ruumi tegemist tekkis äkki minu ette Relle. Et ta naiivselt arvas, et ma teda ka ringitan (kuna ma kiirete poistega tulin), siis lasi ta mind mööda (ma vist olin temaski ringiga maas, ei tea), aga igatahes kokkuvõttes võttis ta sappa ning jäigi sinna oma valikul ja nii me tiirutasime sõidu lõpuni - mina näitasin trajektoore ja utsitasin teda möödasõidule, tema aga vaatas, et ma olen lolliks läinud icon_razz.gif

Oleks saanud vähem fun olla icon_razz.gif

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.08.2010 20:22:25 vasta tsitaadiga

Aeron, thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 08.08.2010 20:38:49 vasta tsitaadiga

Hooaja üldine edetabel:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjGtf9ZakjRbdHhFSTRtZW9XbHZrU0tUTU1xT0Jsbnc&hl=en&single=true&gid=0&output=html

Aeron kirjutas:
nonii, loosiõnne rüütel ratsutab edasi... icon_razz.gif riivoga just heitsime nalja, et ei ole naljakas isegi enam. Riivo enam endale loosi ei võta - vb peaks mõtlema sellele...


The Stig võttis mulle kvaliks täitsa hea kardi, tuleb igati rahule jääda. A-finaaliks sain aga kardi nr 1 - too oli aeglasevõitu ning ei tahtnud paremale hästi keerata. Lisaks veel väike episood, kus raja kõrvalt näidati mulle, et anna tuld, ära seljataguse pärast närvitse. Mina aga arvasin esimese hooga, et midagi on lahti, pean kas kellegi ringiga mööda laskma või lausa boksi pöörduma (kuigi nt salli mul enda teada kaelas ei olnud icon_wink.gif ). Jäin boksikurvis siis vaatama, et kes siis kohe taga on ning Stack läks kohe mööda ning see oligi vist viimane hetk, kui koos olime, enam talle ohtlikuks ei saanud. Enne seda olime päris pikalt pusinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
faceman007
Aeg maha 10

liitunud: 04.01.2004




sõnum 08.08.2010 21:00:19 vasta tsitaadiga

Kes võitis üldse?icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 08.08.2010 21:15:25 vasta tsitaadiga

iguaan võitis.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2010 21:15:43 vasta tsitaadiga

nr 11 icon_smile.gif
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 08.08.2010 21:24:08 vasta tsitaadiga

Räägiks ka siis pikemalt, mis toimus.
Kvaliks võttis Riivo mulle kardi nr 14, millest utiilimat annab otsida (5 vist oli).
Kurvides oli kõik lill, pööras ja pidas, kuid sirgel mingit erilist emotsiooni ei tekitanud.
Üllatuseks endalegi 44.02 ja kolmas stardiruut.
Finaalis sõitsin kardiga nr. 7, mis ka paras postivagun oli.
Sirgel mitte mingit kiirust ei arendanud ja vasakule kurvi oli alajuhitav.
Lisaks veel puudusid pidurid mingil määral.
Sõidu algfaasis nägin, et Tuutu riist on ikka sirgel kiirem ja mingeid väljavaateid ei ole, seega lasin enda teada iguaani mööda, kes 11-ga pidanuks ta kinni püüdma.
Võta näpust, mööda lasin hoopis Hessu, kes jäi ette tuiama.
Kart vist polnud paremate killast... igatahes läksin uuesti mööda ja seilasin oma sõitu edasi.
Mingi hetk jõudis ka iguaan tagant tulema ja ma ei hakanud enda ja tema päeva ära rikkuma katmisega, lasin ta vabalt mööda ja lootsin, et ta Tuutu taha pidama jääb.
Tutkit jäi ju. Mõni ring ja kadus, ning mu taktika oli ka mokas.
Seejärel tekkis mu taha Brook, kelle relv edenes ka kiiremini edasi.
Algul proovisime, et ma vean meid ehk edasi, kuid see oli lootusetu ja siis lasin ta mööda, et ehk tema veab minu Tuutule järgi.
Nii ei läinud ja siis hakkas keberniit pihta.
Midagi analoogset eelmisele aastale, kus zoomskiga puid ja maid jagasime.
Lõpuks õnnestus kolmandana lõpetada ja see karikapoisu koju tuua.
Kiitused Brookile, väga hästi sõitma hakanud.
Oli tore üritus, teeme veel selliseid palun.

_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.08.2010 21:38:46 vasta tsitaadiga

faceman007 kirjutas:
Kes võitis üldse?icon_biggrin.gif

Tulemused on paar posti ülalpool avaldatud.

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Morten
HV vaatleja
Morten

liitunud: 30.10.2008




sõnum 08.08.2010 21:52:43 vasta tsitaadiga

Kestvussõidud on ühed kõige lahedamad asjad,eriti siis kui mahajääjad asja segavad ja zoomski järgi tiksub koguaeg ...ja keegi oli veel icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 08.08.2010 22:42:55 vasta tsitaadiga

Muljeid ka:
Kvalifikatsioon õnnestus 100%, selles mõttes, et 2 ringi tuli maksimaalselt välja ja pakett zoomski&kart nr 5 ei oleks olnud võimeline mitte ühtegi tuhandikku kiiremini liikuma. Hiljem vaatasin, et olen sama kardiga sõitnud 0.4s kiiremini kui järgmised mehed.
Kuna 44,62 juba ammu ei vii HV sarja FK etappidel A-finaali, siis tuli loogiline jätk B-finaali näol.
Kart oli seekord nr 9, mis oli kõva keskmine.
Juhuslikult oli arvuti paigutanud minu aja Morteni samast ajast ettepoole, mis tähendas mulle B-finaali stardipositsiooni nr 1 ja talle nr 2.
FK-s eelistan startida teiselt stardikohalt, sest minu meelest annab see enne teist kurvi väikese eelise.
Seda aga ei läinud tarvis, sest sain stardist pisut paremini ära.
Üleüldse tundus, et madalatelt pööretelt töötas minu kart pisut paremini ja andis mulle hiljem ka boksikurvist väljudes väikese eelise.
Paar ringi möödus vahejuhtumiteta ja siis tuli Morten sirge lõpus tuulest välja ja möödus.
Ta ei olnud sedavõrd kiirem, et mul oleks tekkinud oht tuulest välja kukkuda ja nii ma siis istutasin ennast tuulde.
Koos liikusime jõudsalt edasi ja kui paar ringi hiljem taha vaatasin, siis ei olnud seal kedagi.
Mingil hetkel mõned ringid hiljem aga avastasin sealt kaugelt kollase kiivri, kes lähenes vältimatult nagu kaubarong.
Kolm ringi hiljem sain aru, et ongi nii. icon_smile.gif
Siis mõtlesin, et prooviks ise ette minna. Üritasin ovaalis, aga mitte piisavalt.
Järgmisel ringil aga sain mööda. Samas ei suutnud sõita piisavalt kiiresti, et Mortenist lahti saada.
Mingil hetkel tuli ta jälle tuulest välja ja läks mööda. Kohe oli kohal kollase-kiivri-mees. Üritasin veel paar ringi oma sõitu sõita ja siis tegin paar hädist katet, aga siis ta läks.
See pakett liikus selgelt kiiremini kui meie seal.
Siis võtsin ennast kokku ja istutasin ennast Renka tuulde, lootes et veab mind kaasa ja tekitab Mortenile piisavalt hämminguid, et saan sõidu lõpuks ette.
Kuna mul oli üldtabelis juba 12. koht olemas, siis tuli see sõit igal juhul võita.
See plaan toimis peaaegu kolm ringi. Vahe vähenes uuesti ja elu tundus ilus.
Aga oh häda. Kollase kiivri mees avastas, et ma ei jää maha ja hoolimata sellest, et püüdsin teda mitte segada ja oma sõitu sõita, hakkas tegelema katmisega.
Kaks ringi hiljem oli selge, et kui ma midagi ette ei võta, läheb Morten oma teed.
Võtsin siis julguse kokku ja läksin mingi imeliku liigutusega Renkast väljast mööda. Sain ühe ringi sõita. Tundus, et vahe vähenes pisut ja elu oli jälle ilus.
Ja siis pühkis kollane kiiver uuesti mööda. Seekord oli hoog juba suurem. Ok.
Plaan töötas ja taas sain Mortenile pisut lähemale.
Siis aga tegi kollane kiiver esimese ürituse sõidu liidriks minna, kuid Morten hoidis oma sõidujoont ja Renka ei mahtunud boksikurvis sisse ära.
Sellest tegi ta vinge poogna ja jäi kogu raja laiuselt boksikurvi seisma.
Kui olin boksikurvi välimise rehvivirna äärest Renkast mööda põristanud, ei olnud Mortenit enam näha.
S-kurvis vaatasin tagasi: kollast kiivrit ka mitte. icon_rolleyes.gif
Kogu ülejäänud sõit kulus sellele, et Morten kinni püüda. Just siis kui kui sõit hakkas läbi saama olin taas Morteni tuulde jõudmas. Lõpuni oli mingi 6 ringi, kuid ajalugu kordus. Kollane kiiver pühkis mööda. Mõtlesin, et ok Morten on siinsamas, las võitlevad.
Üks võimalus ikka tuleb sellest.
Aga oh häda. Kui lõpuni oli plakati järgi 2 ringi, siis ei olnud Renka midagi arvestatavat ette võtnud, et liidriks tõusta, aeg hakkas otsa saama, Renka rohkem tagasi vaatama ja Morten ära minema.

Teadsin, et 1 ring on sõita ja pean sellel ringil ikkagi Renkast omaalgatuslikult mööda sõitma, kuid siis tuli ootamatult ruudulipp, kuigi plakat näitas, et on jäänud 1 ring sõita... icon_eek.gif

Ühesõnaga: Sõidu alguses tundus kõik väga ilusasti kontrolli all. Sõidu käigus aeglasemaks ei jäänud ja palavus maha ei tapnud.
Kollase kiivri mehe probleemi ära lahendada ei suutnud. thumbs_down.gif


Väga põnev sõit oli ja leidsin sealt enda jaoks nii mõndagi, mida järgmisel korral paremini teha.
Ühtegi õudsat momenti polnud, peale eespool kirjeldatud indycari-laadse boksikurvi episoodi.
Ühes kohas oli, kus mul jäi Morteni kõrval ruumi puudu, kuid paar ringi hiljem tegin ka ise tahtmatult sama asja vastu, kuna kart hakkas libisema. icon_redface.gif
Mingeid pretensioone kellelegi pole.
Renka ponnistused olid ägedad ja ta sai kindlasti vinge kogemuse. thumbs_up.gif
Järgmisel korral ehk ei rahuldu sõidus teise kohaga. icon_smile.gif

Minu koht on nagu on...
Kvali läks pekki ja sõit takkajärgi.

Üldtabelis on rong kolme esimesega ära minemas ja tundub, et olen viimane, kes sealt hammastega kinni hoiab, jalad järele lohisemas. icon_neutral.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 08.08.2010 23:01:49 vasta tsitaadiga

B-finaal oli ikka väga huvitav vaadata.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 08.08.2010 23:11:49 vasta tsitaadiga

A-finaalis oli mul alguses ikka päris korralikult mükse ja kolkse. nagu romurallit sõidaks. Masinaks nr 9. minu jaoks alajuhitav ja pidurite olemasolust ka hästi aru ei saanud. Töötasid aga oleks võinud väheke kõvemini pidurdada.

Esimesel ringil esimesse S-i läksin vist külg ees. Sirgele minnes tuli tagant kohe kolks kuna minu kiirus oli täitsa kadunud ja tagumises lauges kurvi mindi paarikaupa mööda. Langesin viimaseks aga suutsin selle rongi taga püsida. Kohe esimste ringide ajal esimesse S-i minnes sain taha nurka kerge müksu ja läbisin kurvi külg ees icon_smile.gif Mingi hetk käis minu ees esimeses S-is üks musta t-särgiga sõitja kummidesse. Õnneks pääsesin kenasti mööda. Rohkem erilist ei mäleta, lihtsalt sõitsin ja proovisin eesolevatest mööda sõita aga eriti midagi õnnestuda ei tahtnud, mööda sain paar korda aga võeti psna kiirelt koht tagasi. Boksikurvis sain kellegi käest päris kena litri vasaku külje peale ning teine külg vastu kumme. Jäin seetõttu päris kaugele viimaseks. Kulgesin siis nii kiiresti kui oskasin ja jõudsin vaikselt jälle teistele järgi. Ilmselt tehti ka eespool vigu. Riivo77 ja keegi veel olid minu ees ning kohe pärast stardijoont vasakusse kurvi minnes olid nemad raja keskel ja paremas ääres. Ma võtsin kohe vasakusse äärde. Riivo77 hakkas ka vasakusse äärde tulema, ma vaatasin, et kohe tuleb esimene S ning ega ta päris vasakusse äärde tahagi tulla ning arvasin ka et ta teab, kus ma olen. Aga arvasin valest. Riivo77 keeras veel vasakule ning seetõttu keerasin ta pmst risti rajale, suund ka vastupidine kohe tuleva kurviga. Õnneks Riivo77 reageeris kiiresti ning sain masina kontrolli alla tagasi. Edasi jälitasin teda päris tükk aega 3-4 ringi enne lõppu õnnestus kuidagi Riivo77-st ja kellegist veel kuidagi mööda minna. Suure hirmuga suutsin kohta säilitada.

B-finaalist jäi igasuguseid põnevaid momente peale. Renka poolt väga kõva sõit thumbs_up.gif

Paar pilti ka. B-finaali üritan paari päeva jooksul üles riputada. A-finaali algust on ka natuke lindile jäänud. Mälukaart sai täis ja ei tulnud pähe fg-le teist mälukaarti ka enne sõitu anda.

http://www.upload.ee/gallery/3620/HV_Kardisarja_2010_VII_etapp_FK_KESTVUSS_IT.html

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 11.08.2010 17:26:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elisterr
HV vaatleja
elisterr

liitunud: 16.08.2009




sõnum 08.08.2010 23:12:07 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
Hooaja üldine edetabel:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjGtf9ZakjRbdHhFSTRtZW9XbHZrU0tUTU1xT0Jsbnc&hl=en&single=true&gid=0&output=html


Viimased 2 võiks ka ikka tabelisse panna, mis siis, et finaali ei pääsenud icon_wink.gif)


Muljed sõidust:

Tulin, nägin, kaotasin.

_________________
777
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 08.08.2010 23:23:43 vasta tsitaadiga

paar sõna ka minu poolt,
nimelt kvalis sain kardiks esialgu kardiks 2 mis oli üpris püss, kuid peale esimest ringi hakkas miski keberniit gaasiga. boksi jõudes selgus, et küünla piibul oli miski kehva kontakt vms... ootasin ja lootsin, et kart saab ruttu korda, kuid aeg ruttas tagant ja pidin kardi välja vahetama. valida oli 6 ja 9. igaks juhuks võtsin 9, sest kartsin pahameelt teiste poolt(teades et kunagi oli 6 päris hea püss).
sellega sai sõidetud 7-8 koht a-finaali ja sellega olin rahul (arvestades, et pidur oli pmst on/off reziimis ja esiots ei läinud sinna kus vaja). tekkis siis see kardi valimise hetk... sain 11 olin üpris õnnelik(karjatusest võis aru saada). (valikuõnn)
peale starti paar ringi sai pusitud, sain 2. pos, siis oli ees mul tuutu kardiga 10. ta kattis päris usinalt, kartsin lolli viga teha ja seetõttu üritasin järgida kiiremat trajektoori (samal ajal kui tuutu pidevalt hoidis sisekurvid kinni) ja oodata oma hetke. mitu korda üritasin boksikurvist väljudes teda alistada, kuid asjatult (väga usinalt kattis). lõpuks sain tast mööda(ei mäletagi enam täpselt kus) ja edasine on juba ajalugu.

võib öelda, et võidu võttis minu õnn ja u 30-40% sellest tootis oskus(sõltuvalt kuidas renka enda oskusi hindab).
selle sõiduga sai ühtlasi purustatud ka oma isiklik rekord.


Spoiler Spoiler Spoiler
icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The Stig
Kreisi kasutaja
The Stig

liitunud: 21.09.2008




sõnum 08.08.2010 23:46:09 vasta tsitaadiga

iguaan, oled mulle ühe ringi võlgu.
_________________
Starte Kardisarjas 19+2 (441 punkti)
Võite 12+2
Poodiumikohti 18+2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 08.08.2010 23:49:20 vasta tsitaadiga

elisterr kirjutas:
Riivo77 kirjutas:
Hooaja üldine edetabel:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjGtf9ZakjRbdHhFSTRtZW9XbHZrU0tUTU1xT0Jsbnc&hl=en&single=true&gid=0&output=html


Viimased 2 võiks ka ikka tabelisse panna, mis siis, et finaali ei pääsenud icon_wink.gif)


Parandatud. icon_cool.gif

Mart352 kirjutas:
...Riivo77 ja keegi veel olid minu ees ning kohe pärast stardijoont vasakusse kurvi minnes olid nemad raja keskel ja paremas ääres. Ma võtsin kohe vasakusse äärde. Riivo77 hakkas ka vasakusse äärde tulema, ma vaatasin, et kohe tuleb esimene S ning ega ta päris vasakusse äärde tahagi tulla ning arvasin ka et ta teab, kus ma olen. Aga arvasin valest. Riivo77 keeras veel vasakule ning seetõttu keerasin ta pmst risti rajale, suund ka vastupidine kohe tuleva kurviga. Õnneks Riivo77 reageeris kiiresti ning sain masina kontrolli alla tagasi...


Tol hetkel ei osanud tõesti karta, et jõudsid mulle juba külje alla pugeda ning kontakt oli üsna ootamatu, õnneks päris tagurpidi karti ei visanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.08.2010 16:58:25 vasta tsitaadiga

Nii, siia hakkavad tulemused tiksuma
Manus
I kvalifikatsioon
I kvalifikatsioon
II kvalifikatsioon
II kvalifikatsioon
III kvalifikatsioon
III kvalifikatsioon
B-finaal - ajad
B-finaal - ajad
B-finaal
B-finaal
A-finaal - ajad
A-finaal - ajad
A-finaal
A-finaal


_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 09.08.2010 17:28:02, muudetud 4 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV Cup 2010, VII-etapp - Kestvussõit, FK Keskus, 8.august mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.