Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2006 23:21:33 vasta tsitaadiga

Kui see 3% värk veel olemas sis küll vahva. Et hoida 3% kokku, pean siis 10 000 + krooni maksma sulas. jee
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.09.2006 21:56:20 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Kui see 3% värk veel olemas sis küll vahva. Et hoida 3% kokku, pean siis 10 000 + krooni maksma sulas. jee
pole viga.. ma kandsin eelmine nädal 16k sularaha sissemakse automaati, kuna sulas ei tahetud õppemaksu vastu võtta
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.09.2006 21:59:18 vasta tsitaadiga

Seal saab ka kohapeal pangaülekannet teha. Teed ära, kutsud müüja vaatama, vaatab ära, et kantud ja korras. Ma olen mitu korda nii teinud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 24.09.2006 22:01:46 vasta tsitaadiga

mhm, tuttav ostis firmasse ühe monitori nii
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mcneelsonn
HV kasutaja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 13.11.2006 16:59:13 vasta tsitaadiga

Esiteks palun vabandust oma aastate tagust täielikku kirjaoskamatust + lollust icon_biggrin.gif - olin noor ja roheline , ehk andestate.

Ise vahepeal sealt ostnud ühe CD kirjutaja ning pean mainima , et seekord läks kõik nagu õlitatud. Võtsin sularaha ilusasti tasku valmis.

Samas nad võiksid selle 3% hinnale lisada nagu korralikud firmad. Kartulist olen alati 3% vähemalt alet saanud kui sularahas maksta pakkunud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raxo
HV vaatleja

liitunud: 28.11.2003




sõnum 16.11.2006 16:40:13 vasta tsitaadiga

Küsisin meili teel videokaardi olemasolust. Vastati, et on laos. Läksin siis poodi, kuid kahjuks oli juba ära müüdud. Öeldi, et homme tuleb veel üks selline kaart ja lasti ilusti ära broneerida. Eks siis homme näeb. icon_smile.gif

Edit: kaart ilusti käes, teenindus täitsa hea thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2006 19:13:58 vasta tsitaadiga

Küsisin hinnapakkumist, järgmiseks päevaks oli see olemas.

Teenindus oli sõbralik, lisaboonusena sain 8,3k maksnud juppidest kolm sotti alla.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 01.02.2007 22:24:08 vasta tsitaadiga

Sai soodsalt Crumpler'i fotokott (aja teisi Eestis nagu "tikutulega" taga) soetatud. Meeldiv ja asjalik teenindamine; väike keelebarjäär oli aga muidu thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.02.2007 01:48:14 vasta tsitaadiga

egonr kirjutas:
edasi müüja ei pea garantiid tegema vaid peab garantii korraldama. Pikad asjad on selle pärast, et mida kiiremini saadad seda rohkem maksab. Ja edasimüüja kuludega saadetakse asi garantiisse tavaliselt sealt esimene viivitus...

Põhiline on see, et mida kuradit te siis ostate hetkel kõige odavamat võimaliku asja ... makske järelmüügi eest ka! võidad mingi nutune 100 eeki ja pärast oled 2 nädalat ilma sest asi garantiis. Paras teile, ostke kvaliteetseid asju:D


Vot kui veab 2 nädalaga... mina ootasin 4 nädalat ja oleks oodanud veel kui poleks, helistanud, korduvalt kohal käinud...
NEC 7170A, ei olnud just turu kõige odavam kirjutaja siis... Iseenesest ei ole mul midagi selle poe vastu, aga noh 4 nädalat ilma olla on suht nutune ikkagi. Uue puhul tuli ka firmware ära vahetada, et üldse kirjutaks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2007 11:43:01 vasta tsitaadiga

Järjekordne postitiivne kogemus signiga. Võib isegi öelda, et see on mu lemmik pood icon_biggrin.gif Isegi hommikul kl 9 esimese kliendiga oldi väga sõbralik ja vastutulelik. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 09.05.2007 20:42:44 vasta tsitaadiga

Väga postiivne kogemus oli 400D kere ostuga.Kuna tlnas ei ela, broneerisin ära, maksin arve ette ära ja kere ootas mind ilusti 4 päeva. Lisaks müüdi mulle hea hinnaga 2GB mälukaart thumbs_up.gif. Aga jah see on naljakas, et kui miskit vaja siis tädike helistab tagaruumi icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxtor1
HV veteran
maxtor1

liitunud: 06.02.2007




sõnum 21.06.2007 13:28:45 vasta tsitaadiga

Veidi umbkeelse kallakuga nad seal on aga mina sain oma asjad seal ikke eesti keles aetud icon_smile.gif Sai ruuter garantiisse viidud HV kodanike soovitusel.Buffalo AirStation kippus seadeid unustama ja ei last mu läpparit kodus netile ligi alati.Aega läks küll kusagil 2 nädalat,öeldi et testivad kusagil ja mitte kohapeal(Tallinn,Katusepapi)
Lõpptulemusena sain uue,ei teagi kas töötab ka icon_razz1.gif kuna järgi pole asja ühendanud.Pole nagu pointi,naine viis läppari minema suvilasse.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 16.10.2007 09:49:57 vasta tsitaadiga

väga perses koht asub mulle töökoha lähedal aga sealt ma kunagi midagi ostetud ei saa, sest neil lihtsalt pole kunagi kaupa kohal. ükskord oli hädfasti 2 wifi ruuterit vaja, tellisin, öeldi kella ajad jne aga kaup õigeks ajaks kohale ei jõudnud. niiet minupool küll üks suur -
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 18.10.2007 23:07:17 vasta tsitaadiga

Taun0 kirjutas:
väga <b>piixus</b> koht asub mulle töökoha lähedal aga sealt ma kunagi midagi ostetud ei saa, sest neil lihtsalt pole kunagi kaupa kohal. ükskord oli hädfasti 2 wifi ruuterit vaja, tellisin, öeldi kella ajad jne aga kaup õigeks ajaks kohale ei jõudnud. niiet minupool küll üks suur -

järelikult ei pidanud nende partner (hulgimüüja - GNT, TechData jne) rutiinsetest tähtaegadest kinni.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 19.10.2007 18:55:41 vasta tsitaadiga

no kui see ÜKS kord juhtub siis okei, annan andeks. aga kahjuks pole seal konkreetset kaupa üsna tihti saada.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 13.02.2008 23:35:35 vasta tsitaadiga

Signis juba pikemat aega e4600 prosel parim hind.Kohale minnes neil seda proset ei olnud- öeldiu et ju siis eile keegi ostis ära.Nüüd 2 nädalat hiljem ikka sama asi hinnakirjas ja oma odava hinnaga meelitab lollikesi kes siis ostavad tavahinnaga mõne muu prose kuivõrd muidu tühjade kätega tuleb lahkuda.
K-arvutisalongi müügistrateegia.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 25.03.2008 00:44:16 vasta tsitaadiga

Teenindus jama,,, oota ja passi ning siis otsitakse mingit tüüpi kes peaks sinuga tegelt tegelema. Negatiivne kogemus.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indreksi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2004




sõnum 17.02.2009 15:56:20 vasta tsitaadiga

Samuti negatiivne kogemus.
Läksin siis sularaha taskus endale videokaarti sealt ostma ja kui küsisin viisakalt müüja käest: "et kas on ka teisi graafikakaarte saada peale nende, mis vitriinis on?" (Lihtsalt ei olnud seal valikus sellist, nagu osta tahtsin.)
Vastuseks nähvati, et kas need siis ei kõlba mis seal on? ( ja mina tahtsin ainult teada, kas midagi muud ka saada on icon_lol.gif )
Pöörasin lihtsalt otsa ringi ja astusin välja. Suhtumine võttis ikka igasuguse ostu soovi ära. Kui ikka firma ei taha raha saada, ega ma siis sundima ka ei hakka.

Astusin kõrvale Fauni kaubandusse ja sealt ainult positiivne kogemus thumbs_up.gif

_________________
www.nuts.ee (Müü mida Tahad)
www.funny.ee (Naljakad pildid, video, anekdoodid, mängud)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003




sõnum 17.02.2009 18:31:19 vasta tsitaadiga

indreksi kirjutas:
Samuti negatiivne kogemus.
Läksin siis sularaha taskus endale videokaarti sealt ostma ja kui küsisin viisakalt müüja käest: "et kas on ka teisi graafikakaarte saada peale nende, mis vitriinis on?" (Lihtsalt ei olnud seal valikus sellist, nagu osta tahtsin.)
Vastuseks nähvati, et kas need siis ei kõlba mis seal on? ( ja mina tahtsin ainult teada, kas midagi muud ka saada on icon_lol.gif )
Pöörasin lihtsalt otsa ringi ja astusin välja. Suhtumine võttis ikka igasuguse ostu soovi ära. Kui ikka firma ei taha raha saada, ega ma siis sundima ka ei hakka.

Astusin kõrvale Fauni kaubandusse ja sealt ainult positiivne kogemus thumbs_up.gif


irw, mulle otsiti üldse inimest kes eesi keelt rääkida oskaks ja pärast ei saand see ka aru mis asja ma ikka saada tahtsin, mälu tahsin osta ddr2 icon_lol.gif
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 25.02.2009 01:05:46 vasta tsitaadiga

indreksi, NO kuule ega keegi ei hakka seal sitsima ja sulle midagi pähe määrima.

Norm ostja teab mida tahab.. ja alati on saanud mis vaja.
Muu tilulilu saad ostukeskusest.


Ma olen ostnud SIGN'i kaudu nüüd vist juba pea 100k kaupa firmale, alati positiivne,
üksatapuha mis tahtnud olen on nad välja otsinud + alati veel alla teinud thumbs_up.gif

Kõike head ei saa ühest kohast.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Samurai_Jack
HV Guru
Samurai_Jack

liitunud: 21.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.02.2009 10:56:07 vasta tsitaadiga

Minu poolt negatiivne neile.
väga paha teenindus.

_________________
Jõhvis korter üürile anda : https://rendin.ee/invite/form/YWZC
50 eurot soovid? Kasuta seda linki: https://www.mintos.com/en/l/ref/J5OH61
Mul on pakkuda mõned Kuuba sigarid!
Kommentaarid: 485 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 387
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indreksi
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2004




sõnum 06.03.2009 01:31:46 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
indreksi, NO kuule ega keegi ei hakka seal sitsima ja sulle midagi pähe määrima.

Norm ostja teab mida tahab.. ja alati on saanud mis vaja.
Muu tilulilu saad ostukeskusest.


Ma olen ostnud SIGN'i kaudu nüüd vist juba pea 100k kaupa firmale, alati positiivne,
üksatapuha mis tahtnud olen on nad välja otsinud + alati veel alla teinud thumbs_up.gif

Kõike head ei saa ühest kohast.


1. Ma polegi väitnud, et keegi peab sitsima ja ootama.
2. Kas sa üldse lugesid, mida ma kirjutasin? Tore, kui Sinul ainult positiivne kogemuus, aga mina sinna oma jalga rohkem ei tõsta.

_________________
www.nuts.ee (Müü mida Tahad)
www.funny.ee (Naljakad pildid, video, anekdoodid, mängud)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kribu
HV kasutaja
Kribu

liitunud: 25.12.2002




sõnum 13.08.2009 16:03:32 vasta tsitaadiga

Saatsin neile e-maili ühe toote kohta täna, sain koheselt mingisuguselt POSTMASTERilt erroriga e-maili vastu. Ei tea, kas neil seal midagi katki või mis icon_rolleyes.gif . Eks näeb kaua neil vastamisega aega läheb, arvatavasti peab ise kohale minema või helistama. Veebilehekülg on ka väga puudulik neil minu meelest, aga eks näeb. icon_wink.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 24.12.2009 13:38:43 vasta tsitaadiga

Nii, nüüdsest siis see firma Asuse ametlik esindaja Eestis. Seda teemat lugedes aga peab vist nutma hakkama ning mu kahtlused/kõhklused selle firma osas on osutunud tõeks. Ei tea kuidas hakkab toimima Asuse garantii asi? Ning tundub et seal eesti keelega vist keeruline? Kui jah siis mina sean sammud Tarbijakaitsesse ja hakkan Asuse Euroopa esindajaga kirjavahetust pidama! Ei tea kas nüüdsest siis garantii ka ainult nende teostada Asuse kaubal, et siis läpakad lähevad ka neile garantiisse?
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003




sõnum 24.12.2009 16:09:13 vasta tsitaadiga

Kuidas siis nüüdsest? Mu teada on nad Leedu Acmest pärit ASUSe kraamiga tegelenud juba aastast 2006 või varem. Viimati sai müügipoolel küll riigikeelega hakkama. Ei näe millest probleem tingitud. ASUSe garantii toimib läbi Servisa ICT, mis asub Tallinnas Mustamäe tee 44.
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 183
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  SIGN computers mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.