Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui kiiret interneti kasutad?
512kb/s või väiksem
0%
 0%  [ 0 ]
1Mbit/s
0%
 0%  [ 1 ]
2Mbit/s
2%
 2%  [ 5 ]
5Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
10Mbit/s
7%
 7%  [ 17 ]
12Mbit/s
6%
 6%  [ 16 ]
20Mbit/s
14%
 14%  [ 34 ]
50Mbit/s
19%
 19%  [ 44 ]
100Mbit/s
22%
 22%  [ 51 ]
150Mbit/s
4%
 4%  [ 10 ]
300Mbit/s
10%
 10%  [ 23 ]
400Mbit/s
2%
 2%  [ 6 ]
Üle 400Mbit/s
5%
 5%  [ 12 ]
hääli kokku : 229

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 18:22:52 vasta tsitaadiga



STV Saturn 10/10 endiselt aga tihti kisub üle. I love fiber optics. 8)
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 18:43:20 vasta tsitaadiga

T1000, reaalselt ka üle kisub või lihtsalt numbrid räägivad?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 19:33:23 vasta tsitaadiga

Tegu Eestisisese liiklusega muidugi, niiet polegi imestada. Välisühendus on aga peale Elioni tehtud lüket veidi aeglasem, youtube'is HD videote vaatamine on eriline piin.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 21:32:44 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:
Tegu Eestisisese liiklusega muidugi, niiet polegi imestada. Välisühendus on aga peale Elioni tehtud lüket veidi aeglasem, youtube'is HD videote vaatamine on eriline piin.

Elioni lüke pidi ju väidetavalt ainult eestisisest liiklust mõjutama?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 22:00:19 vasta tsitaadiga

T1000 kirjutas:


STV Saturn 10/10 endiselt aga tihti kisub üle. I love fiber optics. 8)

wtf, endal ka Saturn 10/10, kuidas sul nii huvitavad numbrid esimeses lahtris on?

Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2009 23:02:06 vasta tsitaadiga

Mingi lambi wifi (hetkel siia levivatest ainus, mis on krüpteerimata - võimalik, et Sõbra Maxima oma) annab sellist kiirust (ruuter.ee järgi):

Download
Kulunud aeg - 18.887 sekundit

Saadetud andmed - 1048576 baiti

444153.5 bit/sec
433.7 Kbit/sec
0.4 Mbit/sec
54.2 KB/sec

Upload
Kulunud aeg - 3.578 sek
Faili suurus - 125.6 KB

280.8 Kbit/sec
35955 B/sec
35.1 KB/sec
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2009 16:31:00 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
T1000 kirjutas:


STV Saturn 10/10 endiselt aga tihti kisub üle. I love fiber optics. 8)

wtf, endal ka Saturn 10/10, kuidas sul nii huvitavad numbrid esimeses lahtris on?



Tegelikult on mul ka mõnikord seal 10 ringis see aga tihti viskab ka 20-50 Mbit/s. Välisühendus on ikka eriline jorss sellel stv'l. Päeval on kena aga õhtul kui kõik russki rõõbad oma vene filme imevad siis on küll jõle aeglane. icon_confused.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2009 18:56:37 vasta tsitaadiga




Elioni DTV pakett.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 29.03.2009 12:59:34 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:46:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 17:48:35 vasta tsitaadiga


STV 8/8 Mbps

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Log
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.08.2006




sõnum 29.03.2009 17:52:45 vasta tsitaadiga



Elion DTV
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 17:54:07 vasta tsitaadiga


Elion korrusmaja lahendus 4/1
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2009 18:46:05 vasta tsitaadiga


Tegin ka siis uue testi, Elioni DTV
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 05.04.2009 19:54:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei viitsinud välja lõigata icon_biggrin.gif

Starmani digi kolmik.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 05.04.2009 20:20:24 vasta tsitaadiga

sa pead vajutama copy foorum link icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2009 20:29:51 vasta tsitaadiga



kodulahendus digitv , kiirus jääb euroopas samaks... usas suurlinnades 6-8 dl ja 0.6 ul

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 06.04.2009 06:44:54 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
sa pead vajutama copy foorum link icon_wink.gif


Aaa icon_razz.gif
Paneme siis õige ka !


EDIT: tundub et mul on koguaeg selline kiirus, vahet pole kas hommikul või õhtul thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 09:42:28 vasta tsitaadiga


_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2009 14:19:29 vasta tsitaadiga


Tegelikult tulevad paremad kiirused (nt torrentiga). Mitmest testist oli see parim.

Siis kui cache.elion.ee proxy-ks panin. Aga tol hetkel võis ka lihtsalt paremini minna, sellega ei viitsinud uuesti teha.

Ahjaa, ühendus on Elioni kodulahendus 765 / 11.998


viimati muutis woo456 07.04.2009 16:21:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 06.04.2009 14:20:48 vasta tsitaadiga

woo456, esimese ja teise testi vahe on olematu ju icon_biggrin.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 06.04.2009 14:23:28 vasta tsitaadiga

DTV sisse lülitatud


DTV välja lülitatud
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2009 16:20:02 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
woo456, esimese ja teise testi vahe on olematu ju icon_biggrin.gif

Ma tean, ilmselt oligi lihtsalt lucky shot, et sellega natuke parem tuli. Aga kui ta juba tehtud sai siis las olla.


viimati muutis woo456 08.04.2009 15:44:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 08.04.2009 07:07:44 vasta tsitaadiga

endal hetkel selline, starmani kolmikpakett:

Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 08.04.2009 10:33:13 vasta tsitaadiga

H2iky, huvitav on jah see et starmani ühendus tallinnas annab rohkem välja kui lubatud, mis on eriti teretulnud nähtus thumbs_up.gif
_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 08.04.2009 15:02:57 vasta tsitaadiga

Neil on see deela et, esimesed 4 MB vms. on ulme kiirusega.. ja siis kukub tagasi ~4Mbiti peale tagasi.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 08.04.2009 16:42:12 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:
Neil on see deela et, esimesed 4 MB vms. on ulme kiirusega.. ja siis kukub tagasi ~4Mbiti peale tagasi.


Nagu sa näed on mul upload ka 2x kiirem kui peaks, ja mul tavaliselt tõmbab enda servust 500mb faili keskmise kiirusega ~700kb/s alguses jah miski ~1.6mb/s

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 09.04.2009 07:54:28 vasta tsitaadiga

hmm.. endal see starmani kodu kolmikpakett, alguses jah hulme kiirus ja pärast mingi 500kb/s aga see 12mb/s peaks nagu veitsa kiiremini ikka kiskuma kui 500kb/s icon_confused.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maero
HV kasutaja
Maero

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2009 11:17:56 vasta tsitaadiga

H2iky kirjutas:
hmm.. endal see starmani kodu kolmikpakett, alguses jah hulme kiirus ja pärast mingi 500kb/s aga see 12mb/s peaks nagu veitsa kiiremini ikka kiskuma kui 500kb/s icon_confused.gif
Minu arusaamise järgi peaks see 500 sul väga ok olema.

http://www.starman.ee/teenused/kolmikpaketid/kodu-kolmikpakett

* Kui eelmisest allalaadimiskanali kasutamisest on möödunud 20 sekundit, käivitub automaatselt PowerBoost kiirusega 12Mbit/s mahule 10MB. Ülejäänud info allalaadimise maksimaalne kiirus on 4Mbit/s. PowerBoosti kiirus võib muutuda sõltuvalt võrgu üldisest koormusest.

St, et 12Mbit on ainult esimesed 10MB ja edasi on 4Mbit sekundis mis tegelikult on isegi veidi alla 500kb/sek icon_rolleyes.gif

_________________
Framerate Is Life!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H2iky
HV kasutaja
H2iky

liitunud: 28.12.2004




sõnum 09.04.2009 13:12:43 vasta tsitaadiga

selge, aga jama veitsa, aga elab üle icon_smile.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2009 20:48:17 vasta tsitaadiga


Elioni wifi thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alo-Aerton
HV kasutaja
Alo-Aerton

liitunud: 18.02.2007




sõnum 15.04.2009 12:54:02 vasta tsitaadiga


Elioni DTV
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.04.2009 22:20:22 vasta tsitaadiga



Starman kolmik

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2009 22:27:37 vasta tsitaadiga



Kehvakene kodu wifi.

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Groovy
HV vaatleja
Groovy

liitunud: 28.12.2008




sõnum 20.04.2009 10:56:07 vasta tsitaadiga



Beat that 8)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2009 11:01:53 vasta tsitaadiga

Kulunud aeg - 0.745 sekundit
Saadetud andmed - 3145728 baiti

33760273.7 bit/sec
32969 Kbit/sec
32.2 Mbit/sec
4121.1 KB/sec


aga terve maja on hetkel toru taga kah.

edit.

Kulunud aeg - 0.18 sekundit
Saadetud andmed - 1048576 baiti

46536666 bit/sec
45446 Kbit/sec
44.4 Mbit/sec
5680.8 KB/sec


beaten.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 20.04.2009 12:32:01 vasta tsitaadiga



Elion DigiTV, btw 1 teler töötas.

laurx, - NICE!!
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 20.04.2009 21:04:45 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:45:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Loaded
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2005




sõnum 21.04.2009 21:19:15 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 27.04.2009 02:33:09 vasta tsitaadiga

mario20031 kirjutas:
Groovy kirjutas:


Beat that 8)
vaata lehti eestpoolt ja mine häbene icon_biggrin.gif


mina vist siin olen näinud suurimat kiirust 50mbit/s, rahvus raamatukogus tehtud vms icon_rolleyes.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2009 07:56:31 vasta tsitaadiga



ST780 WL, DTV Elion on ping asjandusega midagi teinud, vanasti oli ping 25.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 28.04.2009 22:18:37 vasta tsitaadiga

nothing important

viimati muutis mario20031 19.08.2012 04:45:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 01.05.2009 20:45:44 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2009 20:48:13 vasta tsitaadiga

kaspar00, vägev ping icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 01.05.2009 21:02:22 vasta tsitaadiga


Elisa M-Internet telefoni otsast... vägahull polegi icon_biggrin.gif

_________________
Mess with the best, die like the rest!
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 01.05.2009 21:58:25 vasta tsitaadiga


Kui kiirust pole, on vähemalt normaalne ping. icon_smile.gif
Teetormaja 1Mbit/05Mbit WiMax ühenduse taga Saaremaal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 02.05.2009 12:37:53 vasta tsitaadiga

Mis möllad, kirjutas:
kaspar00, vägev ping icon_biggrin.gif


ma nimelt postitasin selle tulemuse tegelikult.. nii naljapärast icon_biggrin.gif ülejäänd katsetel jäi ping 250-300 vahele.
Tegu võrdlemisi ekstreemsetes oludes (kaugus mastist) töötava GPRS ühendusega.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T1000
HV kasutaja
T1000

liitunud: 19.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 14:26:57 vasta tsitaadiga



STV Saturn 10/10
Pelgulinn.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 02.05.2009 16:32:50 vasta tsitaadiga


Dna fullrate 24/1
soome lohja
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 22:27:54 vasta tsitaadiga


Poleks uskunudki.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2009 22:40:14 vasta tsitaadiga


_________________
------
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Sinu neti kiirus? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.