|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
mina2t
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.04.2005
|
18.05.2011 04:10:48
|
|
|
Vend kaotas üleeelmine aasta se k750i ära. kuskil sügise kanti, lumi ka maas juba.
kevadel sulas hoovis siis lumealt välja.
aga huvitav oli see
et nädal-kaks helistades, telefon kutsus, seal lume ja sula sees, kuniks aku kustus(aku oli jubehea)
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Icy
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2007
|
15.06.2011 21:55:10
|
|
|
Kord käisid telefon ja mp3 mängija koos pesus.
Tore oli vaadata kui ema telefoni pärast pesu minu tuppa tõi ja ekraani vahel loksus vesi, kusjuures telo töötas sel ajal täitsa kenasti.
Võtsin siis lahti ja kuivatasin fööniga ära....kõik oli ok aga seal lcd vahel oli veel mõnda aega niiske ning ekraan oli veidike laiguline, aga see kadus ära.
Töötab siiani kenasti.
Mp3'ga tegin siis sama, et kuivatasin ära ja proovisin tööle panna kuid esialgu ei reageerinud.
Mõtlesin, et ära kah ei viska kuna usb'ga ühendades sai failidele kenasti ligi ja plaanisin selle mälupulgaks jätta.
Paari kuu pärast proovisin siis uuesti tööle panna...täiesti niisama, et ikka kindel olla. Ei töötanud ka siis.
Ja kui ma peaaegu aasta pärast seda pesu taas käivitada proovisin tuli aparaadist heli ja kõik töötas nagu varem ning töötab siiani.
Asi ise toimus ca 2,5 aastat tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eva101
HV vaatleja
liitunud: 17.06.2011
|
19.06.2011 20:20:15
|
|
|
Mina pillasin oma vana 3210 vetsupotti - kuna pott oli puhas, õngitsesin mobla välja, kuivatasin ettevaatlikult fööniga ära ja telefon töötas rahulikult edasi. Oma praegust N78t mikskipärast meeldib mulle igalt poolt maha pillata - suurim langus, mis see on siiani üle elanud on Tartu Ajaloomuuseumi kõrgeimalt korruselt trepi põrkest läbi korrustevahelise šahti kivipõrandale ja 4ks tükiks. Otsisin tükid kokku ja telefon ikka töötab
Üks sõber teab rääkida, et ühed ta tuttavad olid mingile matk-reisile võtnud kaasa kõigekõige vastupidavamad telefonid üldse. Kuna mingi hetk hakkas ikka igav, oli vaja järele uurida, kui vastupidavad need telefonid ikka on. Sai proovitud uputamist (mis ilmselgelt oli liiga väike katsumus telefonidele), vastu puid ja mingeid baaride rippuvaid märke viskamist (märgid läksid katki) ja igast muidki asju. Viimases hädas hakkasid tüübid neid telefone omavahel kokku taguma ja alles siis läks ühe ekraan praguliseks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikihiir0
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2011
|
07.07.2011 17:33:19
|
|
|
Huvitav lugeda mida kellelgi juhtub , endal oli õel nii , et ema küsib õelt , tegid taskud puhtaks , et paneb pesumasinasse , see vastab kohe jah , pärast ema et midagi koliseb pesumasina sees , pärast vaatab nokia xpressmusic , see puutetundlik 5530 vms . Õde seal hakkas räigelt ragema , pärast sai uuesti sama telefoni ..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-KRANTS-
vitamiinidiiler

liitunud: 19.11.2005
|
07.07.2011 18:20:05
|
|
|
| mikihiir0 kirjutas: |
Huvitav lugeda mida kellelgi juhtub , endal oli õel nii , et ema küsib õelt , tegid taskud puhtaks , et paneb pesumasinasse , see vastab kohe jah , pärast ema et midagi koliseb pesumasina sees , pärast vaatab nokia xpressmusic , see puutetundlik 5530 vms . Õde seal hakkas räigelt ragema , pärast sai uuesti sama telefoni .. |
koolivaheaeg on ikka nuhtlus, jah? pole muud midagi teha, kui mingit iba ajada?
_________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/ |
|
| Kommentaarid: 364 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
243 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
07.07.2011 18:37:17
|
|
|
Täitsa huvitav oleks teada, et mida see sõna tähendab.
Edit: See on vist inglise keelest tuletatud, ehk raevutsema?!
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
07.07.2011 18:37:43
|
|
|
Tuleneb ingliskeelsest sõnast rage
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikihiir0
HV vaatleja
liitunud: 19.06.2011
|
11.07.2011 19:45:58
|
|
|
| No ma ei tea , niipalju kui mina tean siis see tähendab ka närvitsema vms
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
12.07.2011 00:54:28
|
|
|
Viimane telefon Nokia 5800XM suri habet ajades. Mingi uus number helistas (kuna ootasin ühte kõnet, siis võtsin igaks juhuks vastu oma vahuse ja märja käega) ning mingi dibla teisel pool "Kas see on hotell?".
Peale kõne kiiret lõpetamist, tõmbasin telefoni vahust puhtaks ja vaatasin kuidas telefon ennast jäädavalt välja lülitas. Hea oli see, et paar päeva tagasi ostsin asjale uue aku ja autolaadija
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.07.2011 08:46:05
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Viimane telefon Nokia 5800XM suri habet ajades. Mingi uus number helistas (kuna ootasin ühte kõnet, siis võtsin igaks juhuks vastu oma vahuse ja märja käega) ning mingi dibla teisel pool "Kas see on hotell?".
Peale kõne kiiret lõpetamist, tõmbasin telefoni vahust puhtaks ja vaatasin kuidas telefon ennast jäädavalt välja lülitas. Hea oli see, et paar päeva tagasi ostsin asjale uue aku ja autolaadija  |
Kuskile sisse ei kukutanud, lihtsalt suri märja ja vahuse käega hoidmisest?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ainivana
HV veteran

liitunud: 30.05.2008
|
12.07.2011 13:05:32
|
|
|
kuivatagu ära ja ekraan korralikult puhtaks, siis toimib ja võib ju piiritusesees loputada, siis saad korda
_________________ Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub! |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
1 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mindstorm7
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2012
|
26.03.2012 22:53:48
|
|
|
Ostsin siis u nädal tagasi endale uue mobiili (LG p690) ning täpselt nädal pärast ostmist hakkasin telefoni taskust välja võtma aga see lendas käest otse sõbra jala alla(kõndides) niiet nüüd pool ekraani pime ja auk ääres
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
26.03.2012 22:55:31
|
|
|
2 nädala jooksul unustasin 2 telefoni auto katusele. Võite pakkuda, mis sõidu ajal juhtub. Esimene telefon mahakandmisele aga teine elas üle ja vajas ainult korpuse vahetust.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
27.03.2012 08:15:56
|
|
|
Mis telefonid olid?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
31.03.2012 21:18:33
|
|
|
| esimesena unustasin 3510 ja teine vist oli 6230 vist ;D
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermo144
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2009
|
04.04.2012 22:49:50
|
|
|
Mul on siiamaani Nokia 1100, on elanud läbi mitu pesu ja töötab
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
05.04.2012 00:23:53
|
|
|
Ise olen leidnud 2 telefoni (nutitelefoni) ja need omanikele ilusti tagastanud. Aga nüüd, kui enda Samsung Galaxy Mini kaotasin, pole sellest märkigi.... Tean täpselt, kuhu jätsin, aga vot, seal enam polnud.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otttu
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2012
|
09.04.2012 14:26:44
|
|
|
Tulime sõbra juurest, tal telo käes. Äkki kukkus tal see käest ja lendas kolmandalt korruselt esimese korrusel seisvasse titevankrisse
_________________ wqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee |
|
| tagasi üles |
|
 |
iFlop
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.05.2003
|
23.05.2012 23:18:26
|
|
|
| otttu kirjutas: |
Tulime sõbra juurest, tal telo käes. Äkki kukkus tal see käest ja lendas kolmandalt korruselt esimese korrusel seisvasse titevankrisse  |
Tore kui telefon terveks jäi
Aga tegelikult pole see üldse naljakas, sest raskemat sorti telefoniga vastu pead saada küll ei tahaks. Asi võib päris ohtlikuks minna kui vankris on veel imik..
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crxpro
HV vaatleja

liitunud: 14.11.2010
|
02.07.2012 22:34:37
|
|
|
SE w960i kukkus värskele EPOpõrandale
_________________ skiddly diddly doo!
Olnud-SE X8.Motorola DEFY, SE Arc.LG Optimus 3D P920.iPhone 4, Galaxy Note, Galaxy S III. ON HTC One. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
02.07.2012 23:59:28
|
|
|
Pole küll otseselt õnnetus, aga sõber viis oma 300€ SE pandimajja, et Jaanid maha pidada! (Tel. alla 1 kuu vana)
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
03.07.2012 00:34:21
|
|
|
Nojah, pole midagi imestada. Siin maamuna peal leidub ikka igasugu inimesi.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005

|
03.07.2012 00:39:25
|
|
|
Pilt ütleb kõik:
Spoiler 
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R3negadeX
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.10.2010
|
09.07.2012 17:34:55
|
|
|
| Jaanide ajal kukkusin riietega peipsi järve ( kalda äärest ) ja telefon oli taskus. Kuna olin joobes, andsin telefoni kainema sõbra kätte kes aku tagant kenasti ära võttis ja autosse kuivama pani koos telefoni tagakaanega. Hommikul oli ainult telefon alles, aku ja tagakaan teadmata kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
21.09.2012 19:57:52
|
|
|
| MaitK kirjutas: |
Pilt ütleb kõik:
Spoiler 
|
Päris hea.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
21.09.2012 22:41:51
|
|
|
Avastad internetti?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
The_Boss
HV Guru

liitunud: 13.01.2009
|
21.09.2012 22:50:31
|
|
|
Juhtus selline õnnetus, et... telefon kukkus maha... korduvalt...
Mitte ühtegi märki sellest.
Paar korda jätsin hunniku võtmetega ühte taskusse ka, ekraan võtmete poole... Ei midagi...
Paduvihma kätte jäi ka ükspäev. Siiani töötab...
Lõunakeskuse taga autot oodates kukkus taskust lumehange ka. Valget värvi on - alguses ei märkanudki, et sinna oli kukkunud, kuniks helistati.
Kordan - siiani töötab.
Aga jah, ühte Sony Ericssoni kasutasin äratuskellana pisut alla 12 kuu. Ainult ühe laadimiskorraga Lõpuks läks aku punni kahjuks. Hea äratuskell oli.
_________________ Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust. |
|
| Kommentaarid: 360 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sonymees
HV vaatleja
liitunud: 25.10.2012
|
25.10.2012 20:49:07
|
|
|
5530 vedeles kapipeal akupool üles. Midagi oli viga ja aku oli loomulikult väljas. Haarasin midagi võtma ja tõmbasin kiselli telefoni sisse.
Ruttu telo teistpidi ja kööki rätiku ja vatitikkude järele . Ennäe imet.telefon hakkas tööle ja kõik on korras. Väikseid kukkumisi on muidugi olnud küllalt....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
25.10.2012 22:10:08
|
|
|
| Kunagi, mäleta mis aastal see täpselt oli (2006 või 2007), käisin Saaremaal, olin veeäärses kohas, kus oli selline kivine kallas. Telefoniks oli tol ajal Nokia 6100 + ümber oli mingi kummist äärtega telefonikott ja selle küljes pael millega sai telefoni kaela riputada. VÕtsin paelast kinni, hakkasin keerutama telefoni seal kalda ääres, telefon lendas selle kummist kotivahelt minema ja vastu kruusast maapinnast ja telefon maandus kruusase pinnase peale ja telefonist maandumiskohast ca 10-15 cm kaugusele jäi suur kivi. Oleks selle kivi vastu lennanud oleks tagajärjed päris korralikud olnud, aga lendas vastu kruusast pinnast ja mingeid vigastusi ei tekkinud.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
26.10.2012 01:37:36
|
|
|
| raidu1986 kirjutas: |
2 nädala jooksul unustasin 2 telefoni auto katusele. Võite pakkuda, mis sõidu ajal juhtub. Esimene telefon mahakandmisele aga teine elas üle ja vajas ainult korpuse vahetust.  |
Sellega tuleb meelde suvine olukord, kus sõber peomeeleolus samamoodi telefoni (metsa)peatuse ajaks auto katusele asetas ja metsast tagasi tulles selle sinna unustas. Sõit edasi kulges natuke aega mööda sirget kruusateed ning siis tuli saatuslik kurv, kus tal oli võimalus oma kraavi lendava Galaxy SIIga veel läbi auto akna hüvasti jätta. Pooletunnine otsing tulemusi ei andnud ja mees pidi oma kaotusega leppima.
Järgmine päev soetas siis mingi uue Samsungi nutika endale (marki ei mäleta) ja suutis selle taaskord auto katusele jätta. Seekord läks õnnelikumalt ja telefon maandus mehe suvila murule kust see hiljem üles leiti. Telefon kannatada ei saanud.
Aastavahetusel juhtus teise sõbraga natuke täbar lugu. Kell oli juba 12 läbi ja uus aasta alanud ning helistati sooviti uut ja paremat. Sõber otsustas vetsu minna ja just põit kergendades hakkas telefon helisema ja no vaja ikka vastata. Sai siis telefoni kätte ja kõne vastu võetud. Rääkisrääkis, tervitas helistajat ja järsku oli kõrvaltuppa kuulda üks kõva kolks ja sulps (just sellel hetkel oli meil saabunud hetkeline vaikus), millele järgnesid telefoni omaniku ropud sõnad kolmes erinevas keeles ja siis palve, et keegi ütleks, mis nüüd märja telefoniga peale hakata.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DarkSky
HV kasutaja

liitunud: 06.01.2008
|
30.10.2012 00:25:22
|
|
|
| Suutsin oma aasta kasutusel olnud Sony Ericsson Xperia Neo rattasõidu ajal taskust maha poetada nii et ma ise ka seda märkasin alles mitu km hiljem. Kuna oli parasjagu käsil töölesõit, siis polnud aega minna seda otsima. Tööl kohe lasin ühel kolleegil oma telefonile helistada et kas on veel sel eluvaim sees. Paraku nagu karta oligi tuli lakooniline vastus "Telefon millele te helistate on välja lülitatud või asub väljaspool levipiirkonda." Seega polnud mõtet hakata neti kaudu telefoni positsioneerimagi (AndroidLost.com vahendusel). Helistasin töötelefoniga koju ja kamandasin kodused telefoni otsima. Õnnetuseks oli eelmisel õhtul korralikult lund ka sadanud nii et selle leidmine oli esialgu lootusetu ettevõtmine. Seega seda ei leitudki. Ka õhtul töölt koju sõites ei leidnud ma seda telefoni kusagilt. Olin juba kindel et keegi on selle telefoni leidnud ja sim kaardi välja visanud vms. Käisin ka järgmisel hommikul seda otsimas (oli vaba päev) aga ikkagi ei leidnud. Sama päeva õhtul kirjutas üks tuttav mulle Facebooki et on mu telefoni leidnud, kuid ekraan katki. Läksin siva järgi. Ekraan oli tõesti puru. Olevat olnud külakeskuses ühe "lamava politseiniku" läheduses tee peal ja tõenäoliselt olid nii mõnedki autod sellest üle sõitnud ja see olevat olnud ka veelombis omakorda (ilm oli vahepeal sulale läinud). Vähemalt sain telefoni kätte. Sisse lülitades (peale kuivatamist muidugi) võttis isegi voolu sisse, ekraani taustavalgus hakkas tööle kuid ekraan oli must ja muidugi ämblikuvõrgulaadne. Pealmine klaas täiesti purunenud lisaks. Muidu näis telefon funktsioneerivat. Tegin sellega pimesi isegi fotosid ja arvutiga ühendatuna sain neid fotosid isegi vaadata. Täitsa tip-top fotod tulid. Kui uue ekraani saaks siis täitsa võimalik et sellest telefonist saab veel asjagi. Arvestades et see vees ligunes ja autorataste alt läbi käis peaks mainima et ikka vintske telefon. Korpus pääses vaid mõne üksiku kriimuga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|