Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2011 04:10:48 vasta tsitaadiga

Vend kaotas üleeelmine aasta se k750i ära. kuskil sügise kanti, lumi ka maas juba.
kevadel sulas hoovis siis lumealt välja.
aga huvitav oli see
et nädal-kaks helistades, telefon kutsus, seal lume ja sula sees, kuniks aku kustus(aku oli jubehea)
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Icy
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2007




sõnum 15.06.2011 21:55:10 vasta tsitaadiga

Kord käisid telefon ja mp3 mängija koos pesus.
Tore oli vaadata kui ema telefoni pärast pesu minu tuppa tõi ja ekraani vahel loksus vesi, kusjuures telo töötas sel ajal täitsa kenasti.
Võtsin siis lahti ja kuivatasin fööniga ära....kõik oli ok aga seal lcd vahel oli veel mõnda aega niiske ning ekraan oli veidike laiguline, aga see kadus ära.
Töötab siiani kenasti.
Mp3'ga tegin siis sama, et kuivatasin ära ja proovisin tööle panna kuid esialgu ei reageerinud.
Mõtlesin, et ära kah ei viska kuna usb'ga ühendades sai failidele kenasti ligi ja plaanisin selle mälupulgaks jätta.
Paari kuu pärast proovisin siis uuesti tööle panna...täiesti niisama, et ikka kindel olla. Ei töötanud ka siis.
Ja kui ma peaaegu aasta pärast seda pesu taas käivitada proovisin tuli aparaadist heli ja kõik töötas nagu varem ning töötab siiani.
Asi ise toimus ca 2,5 aastat tagasi.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eva101
HV vaatleja

liitunud: 17.06.2011




sõnum 19.06.2011 20:20:15 vasta tsitaadiga

Mina pillasin oma vana 3210 vetsupotti - kuna pott oli puhas, õngitsesin mobla välja, kuivatasin ettevaatlikult fööniga ära ja telefon töötas rahulikult edasi. Oma praegust N78t mikskipärast meeldib mulle igalt poolt maha pillata - suurim langus, mis see on siiani üle elanud on Tartu Ajaloomuuseumi kõrgeimalt korruselt trepi põrkest läbi korrustevahelise šahti kivipõrandale ja 4ks tükiks. Otsisin tükid kokku ja telefon ikka töötab icon_smile.gif

Üks sõber teab rääkida, et ühed ta tuttavad olid mingile matk-reisile võtnud kaasa kõigekõige vastupidavamad telefonid üldse. Kuna mingi hetk hakkas ikka igav, oli vaja järele uurida, kui vastupidavad need telefonid ikka on. Sai proovitud uputamist (mis ilmselgelt oli liiga väike katsumus telefonidele), vastu puid ja mingeid baaride rippuvaid märke viskamist (märgid läksid katki) ja igast muidki asju. Viimases hädas hakkasid tüübid neid telefone omavahel kokku taguma ja alles siis läks ühe ekraan praguliseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikihiir0
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 07.07.2011 17:33:19 vasta tsitaadiga

Huvitav lugeda mida kellelgi juhtub icon_razz.gif , endal oli õel nii , et ema küsib õelt , tegid taskud puhtaks , et paneb pesumasinasse , see vastab kohe jah , pärast ema et midagi koliseb pesumasina sees , pärast vaatab nokia xpressmusic icon_biggrin.gif , see puutetundlik 5530 vms . Õde seal hakkas räigelt ragema icon_biggrin.gif , pärast sai uuesti sama telefoni ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 07.07.2011 18:20:05 vasta tsitaadiga

mikihiir0 kirjutas:
Huvitav lugeda mida kellelgi juhtub icon_razz.gif , endal oli õel nii , et ema küsib õelt , tegid taskud puhtaks , et paneb pesumasinasse , see vastab kohe jah , pärast ema et midagi koliseb pesumasina sees , pärast vaatab nokia xpressmusic icon_biggrin.gif , see puutetundlik 5530 vms . Õde seal hakkas räigelt ragema icon_biggrin.gif , pärast sai uuesti sama telefoni ..

koolivaheaeg on ikka nuhtlus, jah? pole muud midagi teha, kui mingit iba ajada?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 18:37:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ragema

Täitsa huvitav oleks teada, et mida see sõna tähendab. icon_confused.gif

Edit: See on vist inglise keelest tuletatud, ehk raevutsema?! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.07.2011 18:37:43 vasta tsitaadiga

Tuleneb ingliskeelsest sõnast rage
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikihiir0
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 11.07.2011 19:45:58 vasta tsitaadiga

No ma ei tea , niipalju kui mina tean siis see tähendab ka närvitsema vms
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 00:54:28 vasta tsitaadiga

Viimane telefon Nokia 5800XM suri habet ajades. Mingi uus number helistas (kuna ootasin ühte kõnet, siis võtsin igaks juhuks vastu oma vahuse ja märja käega) ning mingi dibla teisel pool "Kas see on hotell?". icon_eek.gif
Peale kõne kiiret lõpetamist, tõmbasin telefoni vahust puhtaks ja vaatasin kuidas telefon ennast jäädavalt välja lülitas. Hea oli see, et paar päeva tagasi ostsin asjale uue aku ja autolaadija icon_evil.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 08:46:05 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Viimane telefon Nokia 5800XM suri habet ajades. Mingi uus number helistas (kuna ootasin ühte kõnet, siis võtsin igaks juhuks vastu oma vahuse ja märja käega) ning mingi dibla teisel pool "Kas see on hotell?". icon_eek.gif
Peale kõne kiiret lõpetamist, tõmbasin telefoni vahust puhtaks ja vaatasin kuidas telefon ennast jäädavalt välja lülitas. Hea oli see, et paar päeva tagasi ostsin asjale uue aku ja autolaadija icon_evil.gif


Kuskile sisse ei kukutanud, lihtsalt suri märja ja vahuse käega hoidmisest?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ainivana
HV veteran
Ainivana

liitunud: 30.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.07.2011 13:05:32 vasta tsitaadiga

kuivatagu ära ja ekraan korralikult puhtaks, siis toimib ja võib ju piiritusesees loputada, siis saad korda icon_smile.gif thumbs_up.gif
_________________
Ei aktsepteeri: Ei saa, lihtsalt motiiv puudub!
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mindstorm7
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 22:53:48 vasta tsitaadiga

Ostsin siis u nädal tagasi endale uue mobiili (LG p690) ning täpselt nädal pärast ostmist hakkasin telefoni taskust välja võtma aga see lendas käest otse sõbra jala alla(kõndides) niiet nüüd pool ekraani pime ja auk ääres icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2012 22:55:31 vasta tsitaadiga

2 nädala jooksul unustasin 2 telefoni auto katusele. Võite pakkuda, mis sõidu ajal juhtub. icon_biggrin.gif Esimene telefon mahakandmisele aga teine elas üle ja vajas ainult korpuse vahetust. icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2012 08:15:56 vasta tsitaadiga

Mis telefonid olid?
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2012 21:18:33 vasta tsitaadiga

esimesena unustasin 3510 ja teine vist oli 6230 vist ;D
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermo144
Kreisi kasutaja
kermo144

liitunud: 01.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2012 22:49:50 vasta tsitaadiga

Mul on siiamaani Nokia 1100, on elanud läbi mitu pesu ja töötab icon_smile.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2012 00:23:53 vasta tsitaadiga

Ise olen leidnud 2 telefoni (nutitelefoni) ja need omanikele ilusti tagastanud. Aga nüüd, kui enda Samsung Galaxy Mini kaotasin, pole sellest märkigi.... Tean täpselt, kuhu jätsin, aga vot, seal enam polnud.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otttu
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2012




sõnum 09.04.2012 14:26:44 vasta tsitaadiga

Tulime sõbra juurest, tal telo käes. Äkki kukkus tal see käest ja lendas kolmandalt korruselt esimese korrusel seisvasse titevankrisse icon_lol.gif
_________________
wqeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.05.2012 23:18:26 vasta tsitaadiga

otttu kirjutas:
Tulime sõbra juurest, tal telo käes. Äkki kukkus tal see käest ja lendas kolmandalt korruselt esimese korrusel seisvasse titevankrisse icon_lol.gif

Tore kui telefon terveks jäi icon_smile.gif
Aga tegelikult pole see üldse naljakas, sest raskemat sorti telefoniga vastu pead saada küll ei tahaks. Asi võib päris ohtlikuks minna kui vankris on veel imik..
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crxpro
HV vaatleja
crxpro

liitunud: 14.11.2010




sõnum 02.07.2012 22:34:37 vasta tsitaadiga

SE w960i kukkus värskele EPOpõrandale icon_sad.gif
_________________
skiddly diddly doo!
Olnud-SE X8.Motorola DEFY, SE Arc.LG Optimus 3D P920.iPhone 4, Galaxy Note, Galaxy S III. ON HTC One.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 02.07.2012 23:59:28 vasta tsitaadiga

Pole küll otseselt õnnetus, aga sõber viis oma 300€ SE pandimajja, et Jaanid maha pidada! icon_neutral.gif (Tel. alla 1 kuu vana)
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.07.2012 00:34:21 vasta tsitaadiga

Nojah, pole midagi imestada. Siin maamuna peal leidub ikka igasugu inimesi. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.07.2012 00:39:25 vasta tsitaadiga

Pilt ütleb kõik:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R3negadeX
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.07.2012 17:34:55 vasta tsitaadiga

Jaanide ajal kukkusin riietega peipsi järve ( kalda äärest ) ja telefon oli taskus. Kuna olin joobes, andsin telefoni kainema sõbra kätte kes aku tagant kenasti ära võttis ja autosse kuivama pani koos telefoni tagakaanega. Hommikul oli ainult telefon alles, aku ja tagakaan teadmata kadunud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2012 19:00:34 vasta tsitaadiga

Ühel juhtus siis niipidi: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/tallinnas-varastatud-mobiiltelefoniga-tehtud-pildid-ilmusid-omaniku-meilikontole.d?id=64996734
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 19:57:52 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
Pilt ütleb kõik:
Spoiler Spoiler Spoiler



Päris hea. icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 21.09.2012 22:41:51 vasta tsitaadiga

Avastad internetti? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.09.2012 22:50:31 vasta tsitaadiga

Juhtus selline õnnetus, et... telefon kukkus maha... korduvalt...
Mitte ühtegi märki sellest.
Paar korda jätsin hunniku võtmetega ühte taskusse ka, ekraan võtmete poole... Ei midagi...
Paduvihma kätte jäi ka ükspäev. Siiani töötab...
Lõunakeskuse taga autot oodates kukkus taskust lumehange ka. Valget värvi on - alguses ei märkanudki, et sinna oli kukkunud, kuniks helistati.
Kordan - siiani töötab.

Aga jah, ühte Sony Ericssoni kasutasin äratuskellana pisut alla 12 kuu. Ainult ühe laadimiskorraga icon_razz.gif Lõpuks läks aku punni kahjuks. Hea äratuskell oli.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sonymees
HV vaatleja

liitunud: 25.10.2012




sõnum 25.10.2012 20:49:07 vasta tsitaadiga

5530 vedeles kapipeal akupool üles. Midagi oli viga ja aku oli loomulikult väljas. Haarasin midagi võtma ja tõmbasin kiselli telefoni sisse. icon_lol.gif thumbs_down.gif
Ruttu telo teistpidi ja kööki rätiku ja vatitikkude järele icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif . Ennäe imet.telefon hakkas tööle ja kõik on korras. Väikseid kukkumisi on muidugi olnud küllalt....
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2012 22:10:08 vasta tsitaadiga

Kunagi, mäleta mis aastal see täpselt oli (2006 või 2007), käisin Saaremaal, olin veeäärses kohas, kus oli selline kivine kallas. Telefoniks oli tol ajal Nokia 6100 + ümber oli mingi kummist äärtega telefonikott ja selle küljes pael millega sai telefoni kaela riputada. VÕtsin paelast kinni, hakkasin keerutama telefoni seal kalda ääres, telefon lendas selle kummist kotivahelt minema ja vastu kruusast maapinnast ja telefon maandus kruusase pinnase peale ja telefonist maandumiskohast ca 10-15 cm kaugusele jäi suur kivi. Oleks selle kivi vastu lennanud oleks tagajärjed päris korralikud olnud, aga lendas vastu kruusast pinnast ja mingeid vigastusi ei tekkinud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2012 01:37:36 vasta tsitaadiga

raidu1986 kirjutas:
2 nädala jooksul unustasin 2 telefoni auto katusele. Võite pakkuda, mis sõidu ajal juhtub. icon_biggrin.gif Esimene telefon mahakandmisele aga teine elas üle ja vajas ainult korpuse vahetust. icon_smile.gif


Sellega tuleb meelde suvine olukord, kus sõber peomeeleolus samamoodi telefoni (metsa)peatuse ajaks auto katusele asetas ja metsast tagasi tulles selle sinna unustas. Sõit edasi kulges natuke aega mööda sirget kruusateed ning siis tuli saatuslik kurv, kus tal oli võimalus oma kraavi lendava Galaxy SIIga veel läbi auto akna hüvasti jätta. Pooletunnine otsing tulemusi ei andnud ja mees pidi oma kaotusega leppima.
Järgmine päev soetas siis mingi uue Samsungi nutika endale (marki ei mäleta) ja suutis selle taaskord auto katusele jätta. Seekord läks õnnelikumalt ja telefon maandus mehe suvila murule kust see hiljem üles leiti. Telefon kannatada ei saanud.

Aastavahetusel juhtus teise sõbraga natuke täbar lugu. Kell oli juba 12 läbi ja uus aasta alanud ning helistati sooviti uut ja paremat. Sõber otsustas vetsu minna ja just põit kergendades hakkas telefon helisema ja no vaja ikka vastata. Sai siis telefoni kätte ja kõne vastu võetud. Rääkisrääkis, tervitas helistajat ja järsku oli kõrvaltuppa kuulda üks kõva kolks ja sulps (just sellel hetkel oli meil saabunud hetkeline vaikus), millele järgnesid telefoni omaniku ropud sõnad kolmes erinevas keeles ja siis palve, et keegi ütleks, mis nüüd märja telefoniga peale hakata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DarkSky
HV kasutaja
DarkSky

liitunud: 06.01.2008




sõnum 30.10.2012 00:25:22 vasta tsitaadiga

Suutsin oma aasta kasutusel olnud Sony Ericsson Xperia Neo rattasõidu ajal taskust maha poetada nii et ma ise ka seda märkasin alles mitu km hiljem. Kuna oli parasjagu käsil töölesõit, siis polnud aega minna seda otsima. Tööl kohe lasin ühel kolleegil oma telefonile helistada et kas on veel sel eluvaim sees. Paraku nagu karta oligi tuli lakooniline vastus "Telefon millele te helistate on välja lülitatud või asub väljaspool levipiirkonda." Seega polnud mõtet hakata neti kaudu telefoni positsioneerimagi (AndroidLost.com vahendusel). Helistasin töötelefoniga koju ja kamandasin kodused telefoni otsima. Õnnetuseks oli eelmisel õhtul korralikult lund ka sadanud nii et selle leidmine oli esialgu lootusetu ettevõtmine. Seega seda ei leitudki. Ka õhtul töölt koju sõites ei leidnud ma seda telefoni kusagilt. Olin juba kindel et keegi on selle telefoni leidnud ja sim kaardi välja visanud vms. Käisin ka järgmisel hommikul seda otsimas (oli vaba päev) aga ikkagi ei leidnud. Sama päeva õhtul kirjutas üks tuttav mulle Facebooki et on mu telefoni leidnud, kuid ekraan katki. Läksin siva järgi. Ekraan oli tõesti puru. Olevat olnud külakeskuses ühe "lamava politseiniku" läheduses tee peal ja tõenäoliselt olid nii mõnedki autod sellest üle sõitnud ja see olevat olnud ka veelombis omakorda (ilm oli vahepeal sulale läinud). Vähemalt sain telefoni kätte. Sisse lülitades (peale kuivatamist muidugi) võttis isegi voolu sisse, ekraani taustavalgus hakkas tööle kuid ekraan oli must ja muidugi ämblikuvõrgulaadne. Pealmine klaas täiesti purunenud lisaks. Muidu näis telefon funktsioneerivat. Tegin sellega pimesi isegi fotosid ja arvutiga ühendatuna sain neid fotosid isegi vaadata. Täitsa tip-top fotod tulid. Kui uue ekraani saaks siis täitsa võimalik et sellest telefonist saab veel asjagi. Arvestades et see vees ligunes ja autorataste alt läbi käis peaks mainima et ikka vintske telefon. Korpus pääses vaid mõne üksiku kriimuga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Teie õnnetused mobiilidega. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.