Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  mobiilne MSN ja selle probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 13.12.2004 22:31:16 vasta tsitaadiga

Isiklikult pooldan seda TipicMe rakendust. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.12.2004 16:21:11 vasta tsitaadiga

See tipic me on ju tasuline? icon_rolleyes.gif Ise oman SE T 610 ja olen ka sellest rakendusest huvitatud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 14.12.2004 18:07:19 vasta tsitaadiga

vilemriv kirjutas:
See tipic me on ju tasuline? icon_rolleyes.gif Ise oman SE T 610 ja olen ka sellest rakendusest huvitatud. icon_smile.gif

Tasuline? Ise tõmbasin sealt ära ja lasin telefonile. Hakkas ilusti tööle jne. Polnud miskit vaja kuhugi maksta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vilemriv
HV kasutaja
vilemriv

liitunud: 13.01.2004




sõnum 14.12.2004 18:33:09 vasta tsitaadiga

saaxid äkki anda mingi täpse lingi ja kas see T 610 peal ka funkab? icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 14.12.2004 19:15:26 vasta tsitaadiga

http://www.tipic.com/node/view/139448
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 00:53:03 vasta tsitaadiga

mul S s65 mis sinna sobix kõige paremini ??
_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2004 01:10:57 vasta tsitaadiga

m2ger kirjutas:
mul S s65 mis sinna sobix kõige paremini ??


ma oma CX65 kasutan e-messenger varianti
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kustav
HV veteran
Kustav

liitunud: 15.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2004 01:34:21 vasta tsitaadiga

link :: error

e-messenger ei logi sisse icon_sad.gif icon_sad.gif mingi errori viskab, kas keegi oskab aidata!

_________________
Kogun protsessoreid icon_wink.gif
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus0000
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 13:36:56 vasta tsitaadiga

Mul viskab S65 täpselt sama errori
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
khan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2004 13:41:37 vasta tsitaadiga

see error tüütab tõesti juba ära e-messengeris. üle nädala aja juba pole moblaga msnnis "tsättida" saanud
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 15:28:38 vasta tsitaadiga

Keegi oskab midagi Siemens M55-le midagi soovitada?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 16:48:25 vasta tsitaadiga

mati65, oleneb, mida sa tahad?

www.start.e-messenger.com/wap/

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 17:37:22 vasta tsitaadiga

kotmarjak kirjutas:
mati65, oleneb, mida sa tahad?

www.start.e-messenger.com/wap/


Seda ma soovisingi.Aga lõi ette errori:Search Results for "e-messinger.net"-didnt find what you were looking for at&nbspe-messinger.net?
aidake jobu icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 17:48:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

e-messinger.net

i asemel peab e olema

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 20:05:30 vasta tsitaadiga

Sai proovitud aga tuli nüüd teistsugune error "HTTP-Viga: 400 Vale päring" icon_confused.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 21:14:25 vasta tsitaadiga

kas sa ikka kirjutasid, et start.e-messenger.net/wap/

jätta see http:// ka ette

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2004 21:32:25 vasta tsitaadiga

http:// jäi ette
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 10:13:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

start.e-messenger.net/wap/

ja kirjutasid selle järgi ka?

mis operaatorit sa kasutad?

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 14:21:00 vasta tsitaadiga

Viga oli enda lolluses .net-i asemel oli .com kirjutatud , nüüd tuli juba see teine mure Http-Viga : 502 aga see on see ülekoormus vist?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mati65
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2004 17:36:43 vasta tsitaadiga

Proovisin http://start.e-messenger.net/wap/index.jsp ja töötas kõik korralikult icon_eek.gif , ma arvan et see ongi siemensitele mõeldud ja leidsin et keegi oli oma c55 ka sealt sisse ilusti saanud
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 15:27:27 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi aidata, milles võib kala olla, et mul AgileMessenger ei taha ära connectida? Telfoniks 6260 @ RLE. GPRS muidu töötab igati OK, kõik lehed näitavad kõike, aga kui panen useri ja passwordi ära agile programmi ja vajutan register, siis näitab et proovib ühendust saada ja siina paika see ka jääb. ~20 sekundi möödudes viskab pisikese kasti, kus kirjas ,et ei saa ühendust ja mine agile kodukale ja kogu moos. Käisin seal kudukal kah, aga targemaks ei saanud.
Milles asi? tahaks ikka asja käima saada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 20:26:35 vasta tsitaadiga

aga miks sa minigit muud messengeri ei taha kasutada? proovi midagi muud, need peaks tööle ikka minema.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2005 21:48:53 vasta tsitaadiga

EI taha teised ka connectida icon_confused.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 14:18:59 vasta tsitaadiga

Coojoi ja Tipic programmiga on sama rida, kui tuleb koht, et hakkab connectima, siis sealt enam edasi ei lähe. natuke aega mõtleb ja siis viskab akna, et ei saa ühendust, kontrolli oma seadeid või värki.
milles see kamm on? tigedaks ajab juba. ajasin rle lehel näpuga järge ja ei saand küll aru, et mul midagi valesti seadistatud oleks või midagi puudu. samas KÕIK netilehed töötavad mob peal kenasti.
ehk mõni RLE mees kes MSN programme tööle saanud on nokia 60-seeria telfefonil, ütlesk mis seaded tal täpsemalt on seal telefonis? mul endal 6260, aga vabalt sobib ka 6600 telefoni seaded.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 14:43:37 vasta tsitaadiga

tsitaat:

http://start.e-messenger.net/wap/index.jsp

posthuman, proovi seda. võid selle index`i sealt lõpust ära jätta.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 14:50:38 vasta tsitaadiga

jah, seda tean isegi, aga soov oleks just tarkvaralise MSN järgi, et ma ei pea iga kord ennast sisse logima. need netipõhised messengerid on 4x aegalsed võrreldes programmidega. üldse see ülesehtius ja kõik. iga kord kui tahad seadeid/kontakte/priva vaadata peab lehekülge laadima netist, mis on ülitobe.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver88
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 15:07:41 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem et kui ma tahan sinna mobiiliga sisse minna siis läheb sisse ära aga edasi kui ma tahan kellegagi rääkida siis ütleb errori.Telefon ise muidu MC60. icon_question.gif icon_idea.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 16:38:36 vasta tsitaadiga

posthuman, ma ei tea küll Radiolinjast nii palju, kuid kas seal ei ole ka mitte kaks serverit nagu EMTs: üks WAPi ja teine interneti oma, vot seda teist peadki kasutama, läbi WAPi ei lähe ta kohe kuidagi tööle. EMTs oli asi lihtne wap.emt.ee sai vahetatud internet.emt.ee ja asi toimis. Muidugi tegin sellest uue ühendusversiooni, sest WAPi oma kulub ka ära kui tahad WAP lehtedel kolada. Kui selles asi ei ole, siis on küll midagi muud kahtlast, sest endal toimib see messenger EMT võrgus eeskujulikult kuni 16 tundi päevas ilma ühegi katksetuseta.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2005 17:37:52 vasta tsitaadiga

vahetasin seadetes ära ainult pöörduspunkti (wap -> internet) ja nüüd asi toimis thumbs_up.gif
aga mis vahe neil nagu üldse on? internet või wap? asi maksumus on sama ikka? ikka andmepõhine värk? või milleks see /internet/ kasulik on või miks see kohe default ei ole telefonis?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 14:17:10 vasta tsitaadiga

On keegi TipicMe RLE-ga ka neljanda seeria telefoniga tööle saanud, täpsemalt siis Nokia 6100? Kui on, siis milliste seadetega? Proovisin muuta ka pöörduspukti, kuid ikka ei ühenda ära, jääbki ette kiri: Avan rakendust ja kui see kiri on juba tükk aega ees olnud ütleb, et Rakenduse viga - java/lang/NullPointerException. Teised wap lehed töötavad perfektselt, proovisin ka rakendust uuesti telefoni lasta, kuid see ei aidanud samuti. icon_sad.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 15:17:17 vasta tsitaadiga

Sain küll selle kunagi nokia 3200 peal tööle. Minu mäletamistmööda olid seaded kõik default, ehk siis need mis lühisõnumiga tulevad. (GPRS - numbrile 15300)
Aga sul paistab vist pigem vigane programm olema. Proovi teisi versioone.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kangur
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2004




sõnum 16.01.2005 17:50:58 vasta tsitaadiga

eMSN Lite
eMSN
Sõber leidis miskit 40 series telefonidele. Ise pole katsetanud, sest ei oma 40 seeria fööni, aga proovige järgi ja andke tagasisidet.
beer_yum.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 16.01.2005 19:10:55 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
eMSN Lite
eMSN
Sõber leidis miskit 40 series telefonidele. Ise pole katsetanud, sest ei oma 40 seeria fööni, aga proovige järgi ja andke tagasisidet.
beer_yum.gif


pole see midagi ainult Nokiale, töötab ka paljudel teistel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.01.2005 19:31:02 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi töötab see http://start.e-messenger.net/wap ?

Varem kasutasin kogu aeg, vahepeal umbes 1 kuu ei kasutanud ja nüüd enam kuidagi ei õnnestu. "Lüüs ei vasta" on vastuseks.

Proovisin ka pöörduspunkti vahetada wap.emt.ee -st internet.emt.ee -ks ja vastupidi ,aga ei midagi.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 20:29:26 vasta tsitaadiga

see eMSN oli ainuke mis 7250i tööle läks, teised siin enamasti läinud ükski! icon_sad.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarkoV
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2005 21:32:09 vasta tsitaadiga

Proovisin samuti Nokia 6100-ga erinevaid MSN rakendusi, operaatoriks on RLE:
TipicMe - Ei saanud tööle.
JustYak - Sain tööle, kuid kuidagi kahtlase ülesehitusega oli, seega ei viitsinud seda eriti uurida.
cMessenger - Töötas ilusti. thumbs_up.gif
eMSN - Töötab perfektselt, proovituist parim, ei vaja mingit lisa registreerimist jms. thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.01.2005 23:44:47 vasta tsitaadiga

Jah, ma olen ka enne e-messengeri päris palju kasutanud ja mulle ka meeldis, aga näed, enam ei saa miskipärast.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2005 02:43:43 vasta tsitaadiga

e-messenger maas. keegi ei tohiks sisse saada läbi mobiili.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 17.01.2005 10:24:14 vasta tsitaadiga

fly2k kirjutas:
eMSN Lite
eMSN
Sõber leidis miskit 40 series telefonidele. Ise pole katsetanud, sest ei oma 40 seeria fööni, aga proovige järgi ja andke tagasisidet.
beer_yum.gif

Aga ise kasutasin, nagu javale kohane on siga aeglane, kuid samas ajab asja vist ära, kuigi contact listi sain ette, aga polnud viitsimist kellegagi chattida, kui keegi selle ka ära proovib ja annaks teada kuidas on.

posthuman kirjutas:
e-messenger maas. keegi ei tohiks sisse saada läbi mobiili.

Jah, ütleb et lehekülge ei leitud icon_sad.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KopsY
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2004




sõnum 17.01.2005 10:25:47 vasta tsitaadiga

sai sisse ja sai chattida küll. Kuskil kell 9.00 täna hommikul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2005 00:37:20 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
vahetasin seadetes ära ainult pöörduspunkti (wap -> internet) ja nüüd asi toimis thumbs_up.gif
aga mis vahe neil nagu üldse on? internet või wap? asi maksumus on sama ikka? ikka andmepõhine värk? või milleks see /internet/ kasulik on või miks see kohe default ei ole telefonis?


Vahe on siis kui sul ei ole tellitud eraldi mahupõhine teenus: WAP 50 kr MB ja internet 40 kr MB
Ma helistasin ja küsisin, et kui on tellitud mahupõhine teenus, kas siis WAP läheb ka sinna alla. Nad ütlesid et ei lähe, kuid tegelikkuses läheb. Vot selline vahe on.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 20.01.2005 03:12:55 vasta tsitaadiga

http://e-messenger.net/ kurb aga ei sa sisse icon_confused.gif hea koht oli
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2005 05:48:44 vasta tsitaadiga

prints kirjutas:
http://e-messenger.net/ kurb aga ei sa sisse icon_confused.gif hea koht oli


Mina saan küll sisse. Just praegu proovisin.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prints
Kreisi kasutaja


liitunud: 11.09.2004




sõnum 22.01.2005 02:27:28 vasta tsitaadiga

kus juures proovisin ja sain isegi
icon_lol.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daff
HV kasutaja
daff

liitunud: 31.10.2003




sõnum 28.01.2005 17:02:55 vasta tsitaadiga

Ei tea, mina saan ainult logimislehele ja kui panen logima siis "Lüüs ei vasta" ja kogu moos.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2005 17:08:42 vasta tsitaadiga

daff kirjutas:
Ei tea, mina saan ainult logimislehele ja kui panen logima siis "Lüüs ei vasta" ja kogu moos.


Sama jama. 3510i ja EMT. Kas on üldse kuidagi võimalik saada selle kompotiga MSN'i?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 28.01.2005 17:17:29 vasta tsitaadiga

kui kellelgi on probleeme emessengeri wap versiooniga võib viga selles olla, et kasutate vana aadressi
vana: http://start.e-messenger.net/wap/index.jsp
uus: http://start.e-messenger.net/wap
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 28.01.2005 17:50:11 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
kui kellelgi on probleeme emessengeri wap versiooniga võib viga selles olla, et kasutate vana aadressi
vana: http://start.e-messenger.net/wap/index.jsp
uus: http://start.e-messenger.net/wap

sama - 6610 ja emt, vb siis emt paneb näkku?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar00
HV Guru
kaspar00

liitunud: 06.07.2003




sõnum 28.01.2005 17:53:30 vasta tsitaadiga

ei tea mul aitas uus adre...
siemens M50 ja RLE ning toimib.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 28.01.2005 17:57:39 vasta tsitaadiga

kaspar00 kirjutas:
ei tea mul aitas uus adre...
siemens M50 ja RLE ning toimib.

järelikult peab emti peksma icon_lol.gif mul oli kunagist miskise java IRC cliendiga sama prob et ei connectind ära, siis helistasin emti ja ütlesin pahasti neile ja mingi kuu pärast asi hakkas imekombel töötama icon_lol.gif

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  mobiilne MSN ja selle probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.