Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pihi.net märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 27.07.2006 12:01:21 vasta tsitaadiga

aga kui abivajaja inglise keelt ei mõista,mis ta siis googles teeb?
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Death
HV Guru
Death

liitunud: 06.09.2003




sõnum 31.07.2006 11:15:55 vasta tsitaadiga

Ja googlest saab ainult inglisekeeles otsida?

OT: olen abi saanud lehtedelt mille keelt ma üldse ei mõista.

_________________
"To be or not to be?" is a question of when, not if.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomusser
Kreisi kasutaja
tomusser

liitunud: 01.04.2005




sõnum 02.08.2006 21:55:37 vasta tsitaadiga

Olen sellega n6us, et googlest saab vastuseid. Samas v6iks ju vaadata asja teisest kyljest. Nii v6i naa pole ka googeldades vahest yhtset vastust teatud probleemidele, ja seega peaks siiski suht m6istlikult suhtuma kaaskasutajasse kes ei suuda selles google r2gastikus orienteeruda.
Kuna ise postitan harva, pigem loen, (minu vend margusser postitab siin ikka ypris tihedalt (HV Guru)) siis oleks ikka hea kui targad oskasid googeldades midagi s6elale j2tta mitte lampi linke visata.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 01:37:34 vasta tsitaadiga

tomusser kirjutas:
Olen sellega n6us, et googlest saab vastuseid. Samas v6iks ju vaadata asja teisest kyljest. Nii v6i naa pole ka googeldades vahest yhtset vastust teatud probleemidele, ja seega peaks siiski suht m6istlikult suhtuma kaaskasutajasse kes ei suuda selles google r2gastikus orienteeruda.
Kuna ise postitan harva, pigem loen, (minu vend margusser postitab siin ikka ypris tihedalt (HV Guru)) siis oleks ikka hea kui targad oskasid googeldades midagi s6elale j2tta mitte lampi linke visata.

Selle Google teema jätkuks - ma olen inglise keeles muidu üsna kodus, aga vahel (harva) juhtub, et mingi teema kohta tahaks infot ja siis ei oska nagu õiget keywordi otsingusse panna... s.t. kui sul on mingi probleem, siis seda kahe sõnaga kirja panna (mille järgi otsida) nii et soovitud tulemuse saaks, polegi nii kerge. Aga aitab OT-st vist, teema nimi on Pihi.net icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2006 06:39:38 vasta tsitaadiga

Jap, pihi.net'ist peaks siin jutt käima.. Keegi, kes lehe omanikku tunneb, kavatseb ta asjaga veel edasi tegeleda või ei? Kas pihtimused on alles? Praegu saab hosts faili teatud rea lisamisel ligi pihi.neti avalehele, kuid ükski link sealt edasi ei vii.
_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oz
HV kasutaja
oz

liitunud: 20.05.2005




sõnum 04.08.2006 14:44:05 vasta tsitaadiga

eddi100 kirjutas:
Broken link thumbs_down.gif
Kas seal olid inimeste pihtimused ?
ei,koerte luuletused
_________________
Peoga hakati varem peale, sest muidu võis kaklus pimeda peale jääda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.08.2006 17:28:13 vasta tsitaadiga

eddi100,

PCman kirjutas:
Leht tuli tõesti ette kui lisasin read hosts faili:

C:\WINDOWS\system32\drivers\etc


194.204.30.249   pihi.net
194.204.30.249   www.pihi.net


Näha on küll vaid ühte lehte, lingid ei tööta. icon_neutral.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
partel
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2006




sõnum 19.08.2006 18:25:13 vasta tsitaadiga

Õige pihi.net ka nüüd üleval.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2006 22:05:33 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=27234
icon_rolleyes.gif nojah, eks maailmas on igasuguseid
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 19.08.2006 22:23:29 vasta tsitaadiga

Krt mina küll pihi.net sisse ei saa icon_confused.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 19.08.2006 22:29:46 vasta tsitaadiga

Ei tea miks, mul küll väga korralikult töötab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexpure
HV veteran

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 22:31:14 vasta tsitaadiga

Mul ka l2heb ilusti sinna lehele. Suvalt praegu proovisin...Kasutan Firefoxi.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2006 22:45:22 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=27120 icon_lol.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 20.08.2006 17:16:17 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=2801
http://www.pihi.net/?mid=2562
http://www.pihi.net/?mid=3023
http://www.pihi.net/?mid=4516
Midagi, siis arvuti(mängudega) seonduvat.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 20:09:07 vasta tsitaadiga

diizel kirjutas:
http://www.pihi.net/?mid=2801
Midagi, siis arvuti(mängudega) seonduvat.


see runescape võidaks kinni panna kuna see täielik BS
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CurJam
HV kasutaja
CurJam

liitunud: 05.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2006 22:24:28 vasta tsitaadiga

partel kirjutas:
Õige pihi.net ka nüüd üleval.


...ja siiralt hea meel selle üle 8)
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BluE-LaBeL
HV kasutaja
BluE-LaBeL

liitunud: 22.11.2005




sõnum 24.08.2006 11:32:41 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, milles asi kuid ükski link mul pihi.ee-sse ei avane...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3nx
HV veteran

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 12:25:56 vasta tsitaadiga

BluE-LaBeL kirjutas:
Ma ei tea, milles asi kuid ükski link mul pihi.ee-sse ei avane...


Kõik töötab ilusti
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 24.08.2006 21:03:13 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=27261
lausa kahju sellest vennast icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter
alliance

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2006 21:05:37 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=2562
see nagnii platuun oli:P

_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ummy90
Kreisi kasutaja
ummy90

liitunud: 24.06.2004




sõnum 24.08.2006 21:33:39 vasta tsitaadiga

alliance kirjutas:
http://www.pihi.net/?mid=2562
see nagnii platuun oli:P

icon_lol.gif
suht lahe ajaviiteks lugeda icon_razz.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurus
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2006




sõnum 24.08.2006 22:38:06 vasta tsitaadiga

olen ka sealt paljusi " pihtimusi " lugenud
saab kõvasti naerda ja nutta icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 26.08.2006 14:22:03 vasta tsitaadiga

BluE-LaBeL kirjutas:
Ma ei tea, milles asi kuid ükski link mul pihi.ee-sse ei avane...


ei tea, mul ka ei ava pihi.EE'd, ma pean vist väga idioot olema icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

eelnev oli mõeldud mõnitava sarkasmina
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BluE-LaBeL
HV kasutaja
BluE-LaBeL

liitunud: 22.11.2005




sõnum 26.08.2006 14:48:56 vasta tsitaadiga

pihi.net

Nüüd töötab mul ka ilusti...ei tea mis enne viga oli siis.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alecoqprem
Kreisi kasutaja
alecoqprem

liitunud: 28.07.2005




sõnum 26.08.2006 15:17:33 vasta tsitaadiga

BluE-LaBeL kirjutas:
pihi.net

Nüüd töötab mul ka ilusti...ei tea mis enne viga oli siis.

.EE oligi viga icon_lol.gif raudselt panid pihi.ee ja ei saanud ise arugi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hõljuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 26.08.2006 15:18:23 vasta tsitaadiga

Ei usu, mul ka algul mitu päeva ei avanud neid linke, mis siia postitati, nüüd korras.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2006 20:33:36 vasta tsitaadiga

Best of Pihi.net http://lestaaed40000.blogspot.com/
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
diizel
HV veteran
diizel

liitunud: 10.06.2005




sõnum 08.10.2006 21:55:02 vasta tsitaadiga

Kas pihi.net'i enam ei uuendatagi? Uusi pihtimusi pole nagu ammu juba olnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 08.10.2006 22:12:32 vasta tsitaadiga

Eestis on lollid otsas. icon_lol.gif

keegi ei soovigi oma suusa-seksi juttudest rääkida (sellest lugesin ma best of pihi.net lehelt)

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 20.10.2006 19:44:52 vasta tsitaadiga

Eestis ei saa kunagi lollid otsa.Ja muidu see pihi.net on eri vigaseid asju täis postitatud. thumbs_up.gif
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 31.10.2006 13:38:37 vasta tsitaadiga

http://www.pihi.net/?mid=27075 icon_lol.gif icon_eek.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 31.10.2006 13:41:11 vasta tsitaadiga

Ei ole veitsa räme jutt seal.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tonu89
HV veteran
tonu89

liitunud: 08.03.2004




sõnum 31.10.2006 16:08:31 vasta tsitaadiga

.. seal saab igaüks ennast välja elada icon_biggrin.gif


http://pihi.net/?mid=27422
icon_lol.gif

_________________
In Heaven an angel is nobody in particular.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sanderico
HV kasutaja

liitunud: 27.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 17:57:37 vasta tsitaadiga

tonu89 kirjutas:
.. seal saab igaüks ennast välja elada icon_biggrin.gif


http://pihi.net/?mid=27422
icon_lol.gif

Paljudes kohtades selliseid mõttetuid tekste..
Sealjuures tahaks küsida et mida siis ülejäänud 1% inimestest teevad?
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 31.10.2006 18:05:48 vasta tsitaadiga

http://pihi.net/?mid=17348 asjalik poiss icon_razz.gif
mart63, mis sa selle loo pastemisega üritasid siin saavutada? naljakas tundus icon_rolleyes.gif ?

_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 31.10.2006 19:23:43 vasta tsitaadiga

Rääkis ausalt ära mis mõtles.
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2006 22:31:25 vasta tsitaadiga

limp kirjutas:
http://pihi.net/?mid=17348 asjalik poiss icon_razz.gif

tsitaat:
kuid just need nö. supermegahüper tiinekatest (antud foorumis klassifitseeruvad tiinekate alla 16-22aastased) arvutiässad...

Sh*t! Ma olen siis tiine... Ja ma teadsin, et see üks punn näos muudab mind pubekaks. Krt, krt, krt! Maailm on nii julm. Miks kõik mind vihkavad, kuna olen HV liige? icon_cry.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.Scorps.
HV Guru
.Scorps.

liitunud: 24.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2006 00:08:32 vasta tsitaadiga

Aga tagasi teemasse - pihi.net päisesse postitatud Best of Pihi.net thumbs_up.gif Puhas kvaliteet icon_smile.gif

EDIT: Vabandust, olnud icon_redface.gif doh.gif

_________________
Tere hommikust! icon_smile.gif


viimati muutis .Scorps. 02.11.2006 00:20:38, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 265 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Naljatilk
HV kasutaja
Naljatilk

liitunud: 03.03.2006




sõnum 01.11.2006 13:29:53 vasta tsitaadiga

Kas te nagu eelmisi poste ka loete?

Best of pihi.net on selle samuse lehe üleval osas ja see HV jutt on ühel eelneval lehel.. icon_rolleyes.gif

_________________
Vaata pilti
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Negaal
HV vaatleja
Negaal

liitunud: 03.10.2008




sõnum 19.09.2010 21:46:35 vasta tsitaadiga

suletud pihi.net-ile on tulnud järglane pihid.net, võite anda oma panuse lehe käimalükkamisele icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lukksepp
HV veteran
Lukksepp

liitunud: 12.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2010 22:00:22 vasta tsitaadiga

Negaal kirjutas:
suletud pihi.net-ile on tulnud järglane pihid.net, võite anda oma panuse lehe käimalükkamisele icon_smile.gif

Väääga jaburad tekstid ikka seal icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2010 18:06:41 vasta tsitaadiga

Oi pagan, sellist jama poel ammu lugenud icon_biggrin.gif Pagana geeniused ikka icon_biggrin.gif
_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalkunMC
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2008




sõnum 24.09.2010 01:02:14 vasta tsitaadiga

http://pihid.net/jutt/f9756d icon_lol.gif thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 01:29:49 vasta tsitaadiga

arvasin et ei saagi rohkem nalju lugeda aga näe, uus portaal tehtud. väga pro thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inc
HV veteran
inc

liitunud: 18.04.2004




sõnum 24.09.2010 16:31:44 vasta tsitaadiga

Negaal kirjutas:
suletud pihi.net-ile on tulnud järglane pihid.net, võite anda oma panuse lehe käimalükkamisele icon_smile.gif

Miks üldse pihi.net suleti, teab keegi?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2010 19:09:58 vasta tsitaadiga

inc, kuna oli müügis vahepeal vist, arvan, et lõpetati maksmine.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 12:38:39 vasta tsitaadiga

midagi analoogset pihi.net'ile oli pihtimused.net, mis nüüdseks kolinud aadressile http://www.saladused.net/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 18:11:26 vasta tsitaadiga

Rsk, kust ma oma allkirja sain? icon_lol.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2010 21:18:58 vasta tsitaadiga

vipi666 kirjutas:
Rsk, kust ma oma allkirja sain? icon_lol.gif


www.hinnavaatlus.ee icon_question.gif

icon_lol.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2011 14:09:34 vasta tsitaadiga

http://pihid.net/jutt/dd4562 icon_lol.gif
Opel OrganiseeritudPeldikEestiLiikluses
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Naljakad juhtumised arvutimaailmast »  Pihi.net mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.