|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
22.12.2004 03:33:20
|
|
|
no minu isendil oli ka võrgulukk maha võetud.. pole keegi midagi kobisend..
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.12.2004 08:10:35
|
|
|
Mul viskab lambist pildi tasku, nagu oleks aku õhtal.
Samas aku peab enamvähem terve nädala.
Ükskord hakkas nn. taskulamp ise põlema ja samal ajal viskas pildi tasku. Kardan, et kusagil on mingi lühis.
Ma ei tea kas nad garantiis seda asja ka vaatavad või ütlevad negunii, et oled lasknud kukkuda ja vees ujutanud.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
22.12.2004 11:16:38
|
|
|
mulle öeldi ka et akule garantiid pole. mul sama südroom kusjuures et näitab et aku on täis.. siis vahel1x kutsub ja viskab pildi taskusse. Samuti teinekord nii, et on 4-5 posti akut ja sis tuleb kõne.. minut juttu ja sups.. piixus.. ahjaa, eile pani peale 5 sekki pildi taskusse.. mingi kala.
ahjaa.. ja nüüd peale remonti jäi ühe SMS saabudes vibra peale.. krt, viin vist tagasi garantiisse selle..
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.12.2004 16:23:54
|
|
|
võiks ju kirjutada mis softi versiooniga tegu ka on?
mul 1100 kell jääb taha. ei oskagi öelda et kuu ajaga vot 1 min. aga mõne kuuga oli ikka 4min jälle taga. soft on V3,44 06-11-03 rh-18
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.12.2004 17:04:12
|
|
|
Minu arvamus 1100-st. Telefon on väga mõnusalt väike ja kerge. Eriti mugav on eestikeelne ennustav (T9) tekstisisestus, millega on lausa lust sõnumeid kirjutada! Kõik käänded ja pöörded tunneb ka ära. Funktsioone on vähe, aga see telefon on ju mõeldud helistamiseks, mitte pildistamiseks. Taskulamp on mõnus asi. Roheline taustavalgus ei valgusta eriti midagi, samas sinine valgus (3510) valgustab üsna hästi, siiski ei saa seda 1100 taskulambiga võrrelda. Hea on veel see, et telefonis saab hoida mitu operaatori logo ja neid soovi korral aktiveerida. Asi toimib pmst nii, et kui tellid logo ja aktiveerid ära, siis tuleb küsimusele, kas kustutada see vastuvõetud sõnumite kaustast, vastata eitavalt ehk vajutada C. Logo saab aktiveerida, otsides selle üles vastuvõetud sõnumite kaustast (täpselt ei mäleta, telefoni pole ka käepärast, aga küllap igaüks üles leiab). Ekraan on mustvalge kohta suht suur ja terav, analoogne minu 3510 ekraaniga. Nupud on liiga jäigad ja näpud väsivad pikema sõnumi kirjutamisel, siin on abiks ka T9 sõnaraamat. Paigutus on neil siiski käepärane. Ette saab heita ka seda, et klahvid on telefoni pinnast liiga vähe väljas, 3510-l on nupustik mõnusalt reljeefne. 1100-l aga ei pääse tolm klahvide vahelt sisse. Helinad on normaalse tugevusega. Selle telefoni sihtgrupil pole polühelinaid vaja, tavalised on polüfoonilistest paremini kuulda, eriti kui mõni kõrge tooniga helin valida/teha. Ühesõnaga - kel vaja helistada ja sõnumeid saata, on see telefon ideaalne valik.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.12.2004 17:31:33
|
|
|
Kuidas seda softi nägigi?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.12.2004 18:07:35
|
|
|
| Jõulupede kirjutas: |
| Kuidas seda softi nägigi? |
*#0000*
ja mingeid levi vms probleeme ei ole küll aasta jooksul esinenud, peres 2tk selliseid.
huvitav et emt ja rle müüsid aasta tagasi 990,- seda tel ja emt müüb praegu ka sama hinnaga
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.12.2004 18:23:07
|
|
|
mul see küll mingit softi ei näita.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.12.2004 18:43:45
|
|
|
kaupz, sa eksisid pisut. Lõpus tuleb vajutada #, ehk siis *#0000#
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.12.2004 19:39:39
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
võiks ju kirjutada mis softi versiooniga tegu ka on?
mul 1100 kell jääb taha. ei oskagi öelda et kuu ajaga vot 1 min. aga mõne kuuga oli ikka 4min jälle taga. soft on V3,44 06-11-03 rh-18 |
Mul sama soft.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
a22t
HV veteran

liitunud: 20.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
23.12.2004 20:09:41
|
|
|
| a22t kirjutas: |
 |
Kas sellel postitusel on mõte kadunud või seda ei olnudki?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MadGranny
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
23.12.2004 23:56:40
|
|
|
omasin 1100 aku on väga hea ml oli ööpäev läbi sisselülöitatud...jga päev rääkisin umbes 10-15 mini tundide ajal mängisin ussi ja aku pidas nädal aega...
see oli muidugi alguses lõpus enam niihästi ei pidanud
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
littleMAD
HV vaatleja

liitunud: 04.12.2004
|
24.02.2005 12:56:27
|
|
|
Ka mul juhtus selline telefon olema.
Ütleks et minu jaoks oli see parim telefon mida elusees näinud, sest:
1. ei ole liiga suur ja kohmaks vaid väike ja käepärane.
2. pole selliseid minu jaoks kasutuid asju nagu poly helinad, värviline ekraan, kaamera jms.
3. Taskulamp, parim lisavarusttus mobiili jaoks sest mobiil on pea alati käepärast ja taskulampi läheb ka tihti vaja.
4. Suhteliselt hästi vastupidav.
5. aku kestab ka suurema rääkimise ja taskulambi kasutamisega vabalt üle nädala.
ja ainuke miinus mida tean sellel on see, et pikemat aega suurema külma käes olles muutub display kahtlaseks ja vahepeal arusaamatuks kuid oma asjad saab ära ajada ikkagi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
j2nx
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
24.02.2005 15:25:53
|
|
|
Endalgi on see telefon ostetud. Siiani väga hea ja korralik. Taskulambi abiga on nähtud autot külavaheteel välja lükata. Kottpimedas abiks asi.
Aku pidavus.. hämmastav (ennem oli 3210, millel sai ia 3 päeva järel laetud)
Aga ainus asi on see, et aku pole taga millegagi kinni. Kergelt kukub ära, kui tagumist kaant peal pole.
Tore oleks näha, kui saaks mõnd telefoni toorikut osta, softi lased ise peale panna, millist vaja, GPRS ja ma ei tea mis funktsioonidega. Igaasja eest muidugi maksad ka
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GhQst
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2001
|
02.03.2005 15:59:16
Probleem 1100 leviga |
|
|
Tere..
Ei tahtnud uut teemat teha. Loodan, et leian siitkaudu ka vastuse.
Liitusin Tele2-ga hiljuti ja ostsin uue Nokia 1100 (ca 660 eek) Viru keskusest.
See on teada, et Tele2 levi kuigi hea pole (kehvem EMT ja RLE-st), kuid see ei häiri suurt.
Mis häirib on see, et kui sattuda leviauku vaehpeal ja null leviposti telefonis näitab ning kui ma taas levialasse satun, siis tel näitab ikkagi null levipulka ja levi taastub alles tel sisse ja välja lülitamisega? Kui levi tekib, peaks nagu automaatselt levi taastuma, mitte telefoni välja ja sisse lülitama.
Milles viga on? Kas kõikidel Nokia 1100 on selline probleem või ainult minu uuel telefonil???? :-|
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
02.03.2005 16:12:14
|
|
|
kui liitusid tele2 kas sis võtsid mingi vana numbri kaasa kuskilt?
mul oli selline juhus. sai üle mindud rle->emt ja telefoniks 1100, ei saand arugi kui levi ära kadus, screensaver oli vist ka ees ja enne tagasi ei tulnud kui panin võrku otsima ja käskisin ainult emt omaks võtta. nüüd kõik korras
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GhQst
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2001
|
02.03.2005 16:12:16
|
|
|
Üks näide, kuidas levi jamab.
Olen toas. Levi põhjas. Lähen keldrisse, levi kaob täitsa ära (telefonis 0 pulka ees). Tulen tuppa tagasi ja olen mingi pool tundi toas kus levi enne keldrisse minemist põhjas oli, kuid telefonis ikka 0 pulka levi. Lülitan tel. välja ja sisse tagasi ja mida imet, levi tagasi.
| kaupz kirjutas: |
kui liitusid tele2 kas sis võtsid mingi vana numbri kaasa kuskilt?
mul oli selline juhus. sai üle mindud rle->emt ja telefoniks 1100, ei saand arugi kui levi ära kadus, screensaver oli vist ka ees ja enne tagasi ei tulnud kui panin võrku otsima ja käskisin ainult emt omaks võtta. nüüd kõik korras |
Ei ikka originaal Tele2 nr on. 5818....
Varem oli ka RLE.
Siuke tunne jääb, et telefon ei oska ise refreshida ennast levi muutumise suhtes..
Kas teil, 1100 omanikel on sama probleem, või ainult mul?
Peaks vist garantiisse viima?
Edit by Caveman: GhQst, kasuta nuppu!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M@x
HV veteran

liitunud: 13.02.2003
|
02.03.2005 16:33:26
|
|
|
Hmm, ma ei tea võibolla aitab, võibolla mitte. Nimelt:
Mine Menüüsse
Seaded
Telefoni Seaded
Operaatori valik/Võrgu valik [Ei Tea milline neist, loodan et leiad üles)
Kui seal on Automaane siis pane EMT peale.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
02.03.2005 16:36:52
|
|
|
| M@x kirjutas: |
Hmm, ma ei tea võibolla aitab, võibolla mitte. Nimelt:
Mine Menüüsse
Seaded
Telefoni Seaded
Operaatori valik/Võrgu valik [Ei Tea milline neist, loodan et leiad üles)
Kui seal on Automaane siis pane EMT peale. |
antud juhul ehk ikka tele2
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
02.03.2005 16:49:03
|
|
|
Telefon on VÄGA vastupidav... Lennanud ja kukkunud mõnusate vahemaadelt alla ja pole midagi juhtunud.. Väga hea telefon helistamiseks ja sõnumite saatmiseks... Polegi vaja mingeid ülearuseid jubinaid... Nuppude asetus on huvitav (mõnusalt madalal)... SIM-Kaardi vahetamine kiire.. (mõne telefoniga peab pool tundi häkkima)... Aku on väga korralik.. Peab ilusti vastu.. Ise räägin päevas nii 2-3 tundi ja aku peab 4-5 päeva... Nzma seistes peab ~2 nädalat...
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GhQst
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2001
|
06.03.2005 22:46:17
|
|
|
| Muutsin oma tel menüüs võrgu valiku automaatselt -> Tele2 peale. Nüüd pole nagu eelpool nimetatud jama tekkinud. Tänud abi eest! :)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
07.03.2005 00:17:52
|
|
|
| minu oma on nüüd 2 korda garantiis käinud.. kuna levi hakkis ja kõned katkesid ootamatult. 1. kord vahetati varjestus välja.. aga nüüd vahetati terve telef sisu uue vastu.. sellised lood, kui ka kõne hakib, viige aga garantiisse.. kõik tasuta.. vähemalt EMTis
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
07.03.2005 00:36:13
|
|
|
| marti118 kirjutas: |
| minu oma on nüüd 2 korda garantiis käinud.. kuna levi hakkis ja kõned katkesid ootamatult. 1. kord vahetati varjestus välja.. aga nüüd vahetati terve telef sisu uue vastu.. sellised lood, kui ka kõne hakib, viige aga garantiisse.. kõik tasuta.. vähemalt EMTis |
Aga kas siis ka vahetavad ilusti ära, kui vahel on nii, et kõnet alustades ootab pikalt ja siis tuleb 3 korda "piip" ja kõik.. Mingi 3 korda on nii ja siis kõik korras jälle..
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
07.03.2005 00:39:19
|
|
|
| nii see algab.. samas võib see ka võrgust vahel nii piibitada. ometi pole see normaalne..
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
07.03.2005 00:44:14
|
|
|
Õel kah see telefon..sai tutvuste kaudu emt-st 150.- tutika
Aku on hea vastupidav..
muud erilist ei oskagi öelda
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.03.2005 20:52:43
|
|
|
Kas keegi Tartus saaks mu Nokia1100 uue softi peale lasta?
Arvan, et on hapnenud tarkvara viga. Palju see maksaks?
Väljendub nii, et kui mulle keegi helistab, siis ma vajutan O.K aga selle asemel, et kõnet vastu võtta tuleb ette teade: vastamata kõne.
Vahest on ka nii, et saan 10 sek. rääkida ja siis katkeb ära ja hakib, kuigi levi näitab, et on põhjas.
Või mis viga veel saab olla?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erivend
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2005
|
22.03.2005 23:45:26
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Vahest on ka nii, et saan 10 sek. rääkida ja siis katkeb ära ja hakib, kuigi levi näitab, et on põhjas.
Või mis viga veel saab olla? |
See neil tüüpviga,mul oli sama kamm ja kui kolmas kord garantiisse viisin vahetati sisu välja.Ja töökaaslasel sama lugu.
Aga viga ei saandki teada.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
22.03.2005 23:52:40
|
|
|
| Erivend kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Vahest on ka nii, et saan 10 sek. rääkida ja siis katkeb ära ja hakib, kuigi levi näitab, et on põhjas.
Või mis viga veel saab olla? |
See neil tüüpviga,mul oli sama kamm ja kui kolmas kord garantiisse viisin vahetati sisu välja.Ja töökaaslasel sama lugu.
Aga viga ei saandki teada. |
mul on kusjuures sama asi palju vib maksa selle parandamine
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.03.2005 08:17:01
|
|
|
Paraku minupuhul garantiid enam ei ole.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erivend
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2005
|
23.03.2005 09:25:26
|
|
|
| birgit123 kirjutas: |
mul on kusjuures sama asi palju vib maksa selle parandamine  |
Arvan, et pole mõtet parandada, kuna nende telefonide väärtus nii langend.Müüsin enda oma ka 300.- eest kokkuostu maha.Nüüd olen SE t630-ne omanik ja vaatan kuidas see kestab.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marti118
HV kasutaja

liitunud: 11.05.2002
|
23.03.2005 12:30:46
|
|
|
mul vahetati ka sisu välja..
samas ei tasu ka Nokia2300 omanikel palju hõisata..
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.03.2005 13:26:54
|
|
|
mul peres 2 tk selliseid ja peale kella taha jäämise ei oska küll midagi ette heita. mõlemad 1,5a vanad. ei ole kordagi mingit levi jama olnud.
küsimus kas need levi jamad ei ole seotud võrguvahetamisega ja uute kaartidega? et kui paneks käsitsi koduvõrgu peale.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
23.03.2005 18:32:33
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
küsimus kas need levi jamad ei ole seotud võrguvahetamisega ja uute kaartidega? et kui paneks käsitsi koduvõrgu peale. |
Mul vana kaart ja võrku ei ole vahetanud.
Aga võib proovida manuaalseks sättida küll.
Mul hakkas see pull mingi nädal tagasi iseenesest.
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
23.03.2005 19:32:23
|
|
|
no sis vastupidi mine esindusse ja kysi uus kaart, vbl see panebki n2kku
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erivend
HV vaatleja

liitunud: 19.02.2005
|
23.03.2005 20:14:53
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| no sis vastupidi mine esindusse ja kysi uus kaart, vbl see panebki n2kku |
See kaardi vahetamine ei aita midagi.Mul algul ka emti mehed arvasid, et äkki paneb vana kaardi pärast näkku, pandi uus
kaart a tulemus ikka 0.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
26.03.2005 01:52:08
|
|
|
mul nüüd yldse selline teema, et mõnikord kaob levi taskus ära
siis tuleb aku tagant ära võtta ja alles siis tuleb levi tagasi
emt on ikka, ja kaardivahetus ka tehtudud kuna ennem oli mingi 3 aastat vana kaart sees 8)
arvati et selles on viga aga jah, ei ole
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
26.03.2005 11:54:02
|
|
|
| Sul võib oksüdatsioon mobiili sees kurja teinud. Ise olin sarnase probleemiga hädas, leiutasin kõiksugu võimalusi tel töölesaamiseks. Lõpuks kui asja parandusse viisin, soovitati see minema visata, sest mikrokiipide jalad olid läbi oksüdeerunud. Niiet vii kuskile elektroonikapuhastusse ning usun, et saad telefoni jälle tööle.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
birgit123
HV veteran

liitunud: 17.12.2003
|
26.03.2005 14:18:38
|
|
|
| ASSAA! elektroonika kirjutas: |
| Sul võib oksüdatsioon mobiili sees kurja teinud. Ise olin sarnase probleemiga hädas, leiutasin kõiksugu võimalusi tel töölesaamiseks. Lõpuks kui asja parandusse viisin, soovitati see minema visata, sest mikrokiipide jalad olid läbi oksüdeerunud. Niiet vii kuskile elektroonikapuhastusse ning usun, et saad telefoni jälle tööle. |
kuidas saab asi oksüdeeria, kui see pidevalt seisab taskus? vs kotis. No jah, vb tõesti, kuigi sai seda suruõhuga puhastatud aga see ei aidanud
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ASSAA! elektroonika
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.08.2003
|
26.03.2005 15:42:29
|
|
|
| Mul oli täpselt sama asi... Aga niiskust on igal pool ning kui niiskus peaks metallpindadele kondenseeruma, läheb protsess käima. Ning seda juhtub talviti tahes-tahtmata.
|
|
| Kommentaarid: 116 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mtv23
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.03.2004
|
26.03.2005 15:51:29
|
|
|
Ka minu arvates on telefon peamiselt rääkimiseks, peamine on aku võimsus ja Levi ning lihtsus, käepärasus- kõik muu (väheoluline) tuleb pärast seda mis ei tõmba eriti ostma kahjuks
Palun väga
_________________ @Dj |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
26.03.2005 19:42:52
|
|
|
| ASSAA! elektroonika kirjutas: |
| Mul oli täpselt sama asi... Aga niiskust on igal pool ning kui niiskus peaks metallpindadele kondenseeruma, läheb protsess käima. Ning seda juhtub talviti tahes-tahtmata. |
kas on raske telefon külmast eemal hoida? peab ta siis jope kõige välimises taskus olema või koguni kotis või veel parem nööriga kaelas jope peal!!
ju vast ikka soovituslik temperatuurivahemik ka kasutusjuhendis antud.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
26.03.2005 22:20:44
|
|
|
Mina kõnnin -25* on väljas ja Nokia1100 on näpu otsas ja kukub maha.. Panen aku peale agasi ja elab edasi..
Tglt tahan küsida, et kas see oksüdatsioon moobili sees on pikem protsess või toimub koheselt?
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
26.03.2005 22:21:46
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Mina kõnnin -25* on väljas ja Nokia1100 on näpu otsas ja kukub maha.. Panen aku peale agasi ja elab edasi..
Tglt tahan küsida, et kas see oksüdatsioon moobili sees on pikem protsess või toimub koheselt?  |
Pikem protsess ikka. Võib võtta nädala-paar, enne kui Su telefon tuksi läheb.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
27.03.2005 20:43:29
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Mina kõnnin -25* on väljas ja Nokia1100 on näpu otsas ja kukub maha.. Panen aku peale agasi ja elab edasi..
Tglt tahan küsida, et kas see oksüdatsioon moobili sees on pikem protsess või toimub koheselt?  |
võta üks kruvi (suvaline vene oma sobib) tee märjaks ja järelda ise kas läheb kohe rooste või ....
ja kui telefon sul korra maha kukub ei lähe ta ju kohe niiskeks. pigem on jama selles et oled telefoniga õues ja kui tuppa lähed tekib kondents
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
28.03.2005 21:05:02
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| Marduuhin kirjutas: |
Mina kõnnin -25* on väljas ja Nokia1100 on näpu otsas ja kukub maha.. Panen aku peale agasi ja elab edasi..
Tglt tahan küsida, et kas see oksüdatsioon moobili sees on pikem protsess või toimub koheselt?  |
võta üks kruvi (suvaline vene oma sobib) tee märjaks ja järelda ise kas läheb kohe rooste või ....
ja kui telefon sul korra maha kukub ei lähe ta ju kohe niiskeks. pigem on jama selles et oled telefoniga õues ja kui tuppa lähed tekib kondents |
Tglt ma uurisin sellepärast, et ma va LaiskLaisk ei viitsinud sõnaraamatust vaadata mida tähendab oksüdatsioon...
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi03
HV vaatleja

liitunud: 09.04.2005
|
10.04.2005 11:34:22
|
|
|
aku on hea, vastupidavus on ok...
ajab asja ära küll:P
_________________ Head mälestused raiuge marmorisse, halvad kirjutage liivale... |
|
| tagasi üles |
|
 |
nokia3200
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2003
|
10.04.2005 13:18:22
|
|
|
Sai kah firmassse soetatud. 4 kuud kestis, nüüd kadusid displaylt kõik kirjad - eks siis peab garantiisse viima ei usu, et sellest, et iga päev 5 t kasutatkse aktiivselt. Muidu pole häda midagi
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipruul
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.12.2002
|
19.07.2005 17:21:15
|
|
|
küsimus... kas sellele telefonile saab panna fm raadiot kuidagi moodi?
lisaseadmete juures näitab, et HDD-1: Dual Headset ja HS-7: Dual Headset, võimaldavad seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
02.09.2005 23:17:17
|
|
|
Kas 1100-le läheb ka 1101 soft ?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|