Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Analüütikud Microsoftile - jätkake Windows XP müüki vähemalt aastani 2009! märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 10.02.2008 20:11:52 vasta tsitaadiga

Tore, et sa jahud jälle asjadest, millest mitte kui midagi ei tea. Longhorni kernelit downgraded XPks?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PS1c0m
HV vaatleja
PS1c0m

liitunud: 06.07.2007




sõnum 10.02.2008 23:34:12 vasta tsitaadiga

Nimetaks seda massikultuuriks, mis siin praegu toimub. Ei ole siin XP-l ega Vistal midagi viga, see kes läheb selle Vista mahategemisega kaasa, sellele muutub see kinnisideeks ning jääbki siin vatrama kui palju halba ta teeb. Küll jookseb kinni ja ei tööta jne.
Mina isiklikult olen Vistaga ülimalt rahul. Stbiilsus: XP-ga pidid arvutit restartima üle päeva, Vista töötab mul paar nädalat jutti ilma, et oleks arvutit kinni pannud (kusjuures ta ei seisa niisama sleebis, mängin, teen tööd jne). Paar päeva tagasi sai SP1 peale pandud, mälu kasutus on nüüd suurem:) Hea on vaadata, et ta kasutab midagi, mdia ta ennem ei kasutanud. Endal siis Vista Business, Q6600, 2gb mälu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2008 23:37:25 vasta tsitaadiga

sama hala mäletan kui xp tuli ja kõik win2k kinni olid, aga kui sp1 juba välja tuli ja rahvas vaikselt harjus oli kõik okei ja nüüd on ju xp paljudearust parim, eks see ole see hala ja jant mis igakord asjajuurde kuulub, seega laske aga käia icon_wink.gif
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.02.2008 23:48:28 vasta tsitaadiga

tahanteada kirjutas:
Scart: Vista on alles vägagi poolik. Õigemini on siiamaani tegu alles XP-Klooniga, millele on Vista nägu pähe tõmmatud. Vastasel juhul ei saaks Sa Vistat Downgreidida XP-ks, vaid pärast Downi oleks ta ikka Vista.
Väidetavalt alles koos SP2-ga muutub Vista Vistaks ja siis enam ei saa ka Vistat Downida XP-ks.
Niipalju siis korralikust ja reklaamitud Vistast.

Aga Windowsil on ka varem olnud uuemate asjade "maske". Selles suhtes pole midagi uut siin päikese all. Seda enam, et inimene ostab toodet Maski pärast, mitte selle pärast, mis selle maski all on icon_wink.gif

oot oot, mismõttes on tegu XP klooniga icon_confused.gif Vista downgrade XP-ks? millest sa räägid?

seda juttu, et "õige Vista" on alles alates SP2-st tahaks ka huviga lugeda 8)

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005




sõnum 11.02.2008 00:20:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Paljud infotehnoloogiasektori analüütikud on avaldanud arvamust, et Microsoft peaks jätkama Windows XP müüki ja tuge vähemalt aastani 2009.
Tegemist on siiski arvamuse avaldamisega, mitte ametliku MS pressiteatega. Juhiksin ka kaasfoorumlaste tähelepanu sellele!
Mis minule tundub õiglase sammuna/soovitusena Taneli uudises on järgmine tsitaat:
Tanel kirjutas:
Lisaks soovitatakse Microsoftile, et ta peaks Vistale tegema XP sarnase UI (User Interface), et üleminek uuele operatsioonisüsteemile toimuks XP-ga harjunud kasutajate jaoks valutumalt.


thumbs_up.gif icon_lol.gif thumbs_down.gif ja rofl.gif võiks jääda siiski võitlustandrisse ja vastavasse teemasse.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JanQ
HV kasutaja

liitunud: 04.07.2002




sõnum 11.02.2008 00:34:57 vasta tsitaadiga

OK.... jälle seesama vinguja
probleem pole mitte niivõrd uue kasutuselevõtus, kui vana toetuse kadumises.... mäletan väga hästi nii Win98, Nt4.0 ja Win2000 seotud asju. Kaob MSi, draiverite ja programmide toetus/support, mis pahatihti viib vägisi ja ettekavatsemata uue tarkvara ja riistvara vahetuseni.... kui IT adminnid on otsustanud panna raha softi/riistvara alla, ja vägisi pannakse nad fakti ette, et tuleb varam arvatust riistavra/softi vahetada..... OK. Kõike kokku võttes... tavatarbija, kes tarvitab mägne ja muretseb uue riistvara mingi 2-5 aasta takka, seda ei näe.... aga adminnid ja gurud, kes näevad asja laiemalt, kes tegelevad haldusega ja loevad raha, näevad, kuidas nad pumpavd pumpama MS ile raha, mismoodi nende poliitika on teinud hüppeid ja kurat teab mida.... ... XP toetus pole veel kadunud, aga juba on kadumas 2000 toetus, kuigi.... mis väga erinevust ( sisulist, mitte välist ) neil on? Olen kokku puutunud hunniku progredega, millel 2000 toetust enam pole, küll veel XP....
MS võiks ikkagi raha panna vana parandamisele/optimiseerimisele/pluginate/lisade lisamisele, kui küsimärgiga ja uue väljatöötamisele ( n. vana Windosw ME ). Näituseks.... kas MSil on korralikku backuppi? Või synchi, kasvõi findi? Reklaam on tõesti tasemel, kui uus OP välja tuleb.... Ikka mingi poolik jamps, ikka võtad kasutusele midagi muud.... kasvõi seesama idiootlik Explorer ( copy, paste ).... lihtsa eksimusega on võimalik terve kataloogipuu p...e keerata....
Ei ole uue MS ja innovatiivse uue vastu, aga kui ma vaeva pean nägema, siis ma parem näem vaeva asja eest, mille eest ma ei pea maksma ( n. Linux ) !!!
OK. Aga XP-le pikka iga!!! ( sest si...un verd, aga kasutan ). Ja kindlasti Vistale niipea ( kui üldse ) lähen.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 11.02.2008 00:36:46 vasta tsitaadiga

XP-d toetatakse aastani 2014(meelde jäänud, 100% tõele ei pretendeeri), see on enam kui piisavalt.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 11.02.2008 01:00:30 vasta tsitaadiga

Mul isiklikult poleks vastu Vistat midagi peale 4 pisiasja:
1. DRM
2. DRM
3. DRM
4. meeletu raua spec mõõduka tulemuse saavutamiseks.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 11.02.2008 01:08:58 vasta tsitaadiga

kellu, DRM, kuidas see sinu elu segab?

Ma pole kuskil sellega jänni jäänud (loe: ei ole kuskil silma hakanud miskine DRM)

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 11.02.2008 01:18:33 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
kellu, DRM, kuidas see sinu elu segab?

Ma pole kuskil sellega jänni jäänud (loe: ei ole kuskil silma hakanud miskine DRM)


Kuda su elu segab reit ja myspace ja orkut ja krediitkaardivõlad ja SMS laenud jne? Ei sega? Miks? Sest sa ei tegele selliste prohmakatega? Või tegeled? Või ei pane tähelegi, et tegeled?

Parim moodus jälgede mitte jätmiseks on jälgi mitte teha. Mul kama kuidas DRM mu elu segada võiks, kuna ma tean selle olemasolust ja võimalustest, siis ma väldin seda. Ma lihtsalt elan oma elu nii jälgimisvabalt, kui see ilma oluliselt pingutamata mugav on. Mugav on järjekordset jälgimisriski mitte võtta.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2008 01:23:24 vasta tsitaadiga

kellu, defineeri need meeletud riistvaralised nõuded icon_smile.gif

kui niivõrd paranoline oled, pane kolmanda osapoole tulemüür peale icon_lol.gif

ps: soovitan ka topelt kardinad toas ette tõmmata - cos you never know who's watchin' ya

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 11.02.2008 01:27:12 vasta tsitaadiga

kellu, meeletu riistvaraline nõue = tavaline tänapäevane arvuti ju
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 11.02.2008 02:02:10 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
XP-d toetatakse aastani 2014(meelde jäänud, 100% tõele ei pretendeeri), see on enam kui piisavalt.
mõni tont ei tee lihtsalt vahet müügilt kadumise ja toe lõpetamise vahel
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 11.02.2008 09:42:07 vasta tsitaadiga

tahanteada, lõuapoolik on õige staatus sulle indeed icon_lol.gif

Esiteks, Windows XP on kellade ja viledega Windows 2000 koos pisitäiendustega. Kuid Vista on on Windows 2000 ja Windows 2003 ristsugutis, ning sisemuselt hoopis teine kui seda Windows XP või Windows 2000 on.

Teiseks, Windows Vista võtab kusagil 300MB ruumi, ülejäänud mälukasutus on Superfech, ehk lahendus mis kiirendab arvuti kasutamist märgatavalt. Nii on näiteks Vista võimeline terve 2GB vabalt täis laduma stuffi, ning nii kui tekib vajadus ruumi järele (lükkame nt Crysise tööle), siis vabastatakse niipalju mälu kui vaja on. Nt Crysis lükkab ennast 1,5GB suuruseks, siis superfech vabastab vastavalt 1,5GB ruumi. Tuleb mõista mäluhaldust.

Kolmandaks on 1GB mälu hind kriminaalselt väike (250 eeku), ning sellest tulenev kiiruseksv mõnedel juhtudel vaat et kahekordne. See et räägitakse et vaja 4gb mälu jne on bs. Vista jookseb ilusti juba 1GB juures, ning kui mängid kah, siis 2gb oleks tore. Kuid kui masinal vaid 512MB mälu, lükka mälupulk taha, mingi 1GB suurune kasvõi, ReadyBoost taha, ning kiiruseksv kohe märgatav (kui arvutis ca 1gb mälu, siis vahet enam ei näe).

Neljandaks, DX10 portimine Windows XP peale on ära tehtud. Ning DX10 mänge saab mängida XP peal. Aga. Aga seda suurte artifaktide ja muude probleemidega, kuna seda pole kunagi võimalik saada XP peale täeilikult tööle. Sellekohapealt on varemgi sõna võetud. Ning miks MS selle ära blokkis XP peale on see, et seda Linuxile ei porditaks. That simple.

Viiendaks, kui kasutaja rumal, saab iga os peepu keerata. Tueles ikkagi läbi lugeda hoiatused. Ning ka Windows XP ja Mac OS X küsitakse kas soovid ikka avada internetist alla laetud asja jne. Ei saa aru miks sellest nii suurt numbrit tehakse just Vista puhul. UAC häiriva komponendi saab välja lülitada, kuid süsteemitasandil töötab ta ikka edasi, ning teeb oma tööd. Ning see DRM ei ole nii väga saast midagi. Lihtsalt olete kuulnud et see peal on, aga enamusel see täiesti ükskõik. Efektid on see, et DVD vaadates ei saa reklaami ära panna ja nipet näpet veel.

Ei saa aru teist rahvas kes Vistat maha teeb ja üle ei lähe. Vista on vaheetapp küll Windows 7, aga kes praegu Vistat ei kasuta, ega taha kasutada, jääbki XP peale, kuna Windows 7 on veelgi edasiarenenum kui Windows Vista. Ning Windows 7 lähiajal oodata ei tasu. Healjuhul 2011 ehk. Pole seda arendust midagi kiirendatud, see on puhas analüütikute jutt. Ning M1 ehk milestone 1 on tõesti kätte jagatud osadele pooltele.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 11.02.2008 11:10:23 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ei saa aru teist rahvas kes Vistat maha teeb ja üle ei lähe. Vista on vaheetapp küll Windows 7, aga kes praegu Vistat ei kasuta, ega taha kasutada, jääbki XP peale, kuna Windows 7 on veelgi edasiarenenum kui Windows Vista. Ning Windows 7 lähiajal oodata ei tasu. Healjuhul 2011 ehk. Pole seda arendust midagi kiirendatud, see on puhas analüütikute jutt. Ning M1 ehk milestone 1 on tõesti kätte jagatud osadele pooltele.

Teed mulle ülemineku välja, võib asjale mõelda. Muidu ei näe põhjust arvuti kui tööriista funktsionaalsuse SÄILIMISE eest 6-7K välja astuda. Mulle välja teha on ju põhjust, eriti seetõttu et mälu hind on kriminaalslt madal.
Kui mul on valida, et kas osta uus arvuti et saaks Vistat kasutada või sama raha eest osta vihmaveetoru jämedune summuti auto alla, siis vist eelistaks viimast.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 11.02.2008 11:14:06 vasta tsitaadiga

JanQ kirjutas:
OK.... jälle seesama vinguja
probleem pole mitte niivõrd uue kasutuselevõtus, kui vana toetuse kadumises.... mäletan väga hästi nii Win98, Nt4.0 ja Win2000 seotud asju. Kaob MSi, draiverite ja programmide toetus/support, mis pahatihti viib vägisi ja ettekavatsemata uue tarkvara ja riistvara vahetuseni.... kui IT adminnid on otsustanud panna raha softi/riistvara alla, ja vägisi pannakse nad fakti ette, et tuleb varam arvatust riistavra/softi vahetada..... OK. Kõike kokku võttes... tavatarbija, kes tarvitab mägne ja muretseb uue riistvara mingi 2-5 aasta takka, seda ei näe.... aga adminnid ja gurud, kes näevad asja laiemalt, kes tegelevad haldusega ja loevad raha, näevad, kuidas nad pumpavd pumpama MS ile raha, mismoodi nende poliitika on teinud hüppeid ja kurat teab mida.... ... XP toetus pole veel kadunud, aga juba on kadumas 2000 toetus, kuigi.... mis väga erinevust ( sisulist, mitte välist ) neil on? Olen kokku puutunud hunniku progredega, millel 2000 toetust enam pole, küll veel XP....
MS võiks ikkagi raha panna vana parandamisele/optimiseerimisele/pluginate/lisade lisamisele, kui küsimärgiga ja uue väljatöötamisele ( n. vana Windosw ME ). Näituseks.... kas MSil on korralikku backuppi? Või synchi, kasvõi findi? Reklaam on tõesti tasemel, kui uus OP välja tuleb.... Ikka mingi poolik jamps, ikka võtad kasutusele midagi muud.... kasvõi seesama idiootlik Explorer ( copy, paste ).... lihtsa eksimusega on võimalik terve kataloogipuu p...e keerata....
Ei ole uue MS ja innovatiivse uue vastu, aga kui ma vaeva pean nägema, siis ma parem näem vaeva asja eest, mille eest ma ei pea maksma ( n. Linux ) !!!
OK. Aga XP-le pikka iga!!! ( sest si...un verd, aga kasutan ). Ja kindlasti Vistale niipea ( kui üldse ) lähen.


nagu ma varem ütlesin, alati on ju lubatud osta vista business/ultimate ja siis teed oma downgrade XP peale. Uuem riistvara surutakse pidevalt peale, nii see elu edasi läheb. Backup on vistale väga normaalne sisse ehitatud, ma teen aeg-ajalt kogu oma c kettast image teisele kettale on the fly. Just eile sai viimati tehtud. Saab ka valida mis faile backupid või backupid terveid kettaid. Kõik käib laivis, ei ole vaja enam igast ghostidega ja drive imagetega mängida. Find on ka vistas normaalseks tehtud, kuigi kui masinas on ca 800 000 faili siis on ta tibake aeglane icon_biggrin.gif Oled üldse proovinud vistat ja tutvunud?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 11.02.2008 11:14:53 vasta tsitaadiga

kellu, vista saab ka 2300 krooniga mis polegi nii palju icon_wink.gif Ning lisad 1gb mälu on 200 eeku ja asi vaska.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Raul900
HV kasutaja
Raul900

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2008 12:26:56 vasta tsitaadiga

Läpakas Visa ja koduarvutis XP. Ei kurda kummagi üle ja ei näe vajadust kumbagi välja vahetada.

XP'le veel pikka elu ja Vistale head edasiarenemist.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2006




sõnum 11.02.2008 14:25:43 vasta tsitaadiga

d3t, 2300 krooni on ikka väga palju eriti kui sa sellest erilist midagi kasu ei saa.isiklikult ma seda kindlasti ostma ei hakka, täielik lollus minule kui inimesele kes elab eesti keskmisest.
mikrosoft on juba liiga kaua pukis istunud hindu tõstnud ja endale miljoneid perse alla kogunud.ja siis imestab miks rahvas ei osta ning hakkab peale suruma OEM arvutite ja läppariytega neid kaasa pannes.

_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 11.02.2008 15:06:24 vasta tsitaadiga

Ulfus, seda juba korduvalt räägitud, et vanale töötavale kooslusele ei ole mõtet tõesti seda kulutust teha, uuele arvutile on Vista aga must-have.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 11.02.2008 15:11:11 vasta tsitaadiga

Ulfus kirjutas:
d3t, 2300 krooni on ikka väga palju eriti kui sa sellest erilist midagi kasu ei saa.isiklikult ma seda kindlasti ostma ei hakka, täielik lollus minule kui inimesele kes elab eesti keskmisest.
mikrosoft on juba liiga kaua pukis istunud hindu tõstnud ja endale miljoneid <b>piix</b> alla kogunud.ja siis imestab miks rahvas ei osta ning hakkab peale suruma OEM arvutite ja läppariytega neid kaasa pannes.


ummm...hinnad on samad olnud. XP pro oli 6 aastat tagasi sama hinnaga, mis praegu on vista businessi hind. Hind ei ole kallimaks läinud, raha on odavamaks läinud ja 6 aastat tagasi maksis see 2000.- palju rohkem kui praegu. Ning tõesti vanale arvutile ei ole mõtet vistat eriti panna (kui just väga norm konf ei ole), uus arvuti ja uus opsüsteem ja valma.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.08.2006




sõnum 11.02.2008 15:13:32 vasta tsitaadiga

Miks ta nii must-have siis on?oletades et ma kasutan arvutit tööks ja ei mängi?
_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 11.02.2008 15:25:04 vasta tsitaadiga

Pole ju mõtet osta endale Xp-d Vista asemel, kuigi nagu nii lähed kunagi Vistale üle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2008 15:25:31 vasta tsitaadiga

noo mina olen nii näiteks arusaanud et kui võtad quad prose näiteks siis xp ei oska sellega niipalju peale hakata näiteks kui vista? parandage mind kui eksin...
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 11.02.2008 15:34:58 vasta tsitaadiga

Ulfus, seest uus Explorer on nii kuradima võimsam kui vana...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Analüütikud Microsoftile - jätkake Windows XP müüki vähemalt aastani 2009! mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.