Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnad »  EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 19:45:50 vasta tsitaadiga

Tegelt ma ei näe üldse põhjust tõmblemiseks(erakliendina).Jätab suht külmaks, kas arvestatakse minuti või sekundiga.Ma ei ole rikas aga samas ei meeldi mulle see tõmblemine kopika pärast sinna ja tänna.Samas eesti inimene on juba nii ära hellitatud, et suisa otse tegelikult antakse juba märku, et tahan tasuta ja kohe.
Ja ma arvan, et varsti istute, operaatorist olenemata, minuti hinna otsas. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Troll
HV Guru
Troll

liitunud: 01.06.2002




sõnum 05.12.2007 20:21:17 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Tegelt ma ei näe üldse põhjust tõmblemiseks(erakliendina).Jätab suht külmaks, kas arvestatakse minuti või sekundiga.Ma ei ole rikas aga samas ei meeldi mulle see tõmblemine kopika pärast sinna ja tänna.Samas eesti inimene on juba nii ära hellitatud, et suisa otse tegelikult antakse juba märku, et tahan tasuta ja kohe.
Ja ma arvan, et varsti istute, operaatorist olenemata, minuti hinna otsas. icon_biggrin.gif

Sellega küll nõus ei ole! Põhimõtteliselt tahtis EMT ju hakata rohkem raha võtma ilma midagi vastu andmata. Ja veel nii rumalate ja valelike põhjendustega.

_________________
TÜMPA, TÜMPA...EEST ÄRA, TROLL TULEB!!!
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 05.12.2007 20:50:13 vasta tsitaadiga

Troll kirjutas:
madmel kirjutas:
Tegelt ma ei näe üldse põhjust tõmblemiseks(erakliendina).Jätab suht külmaks, kas arvestatakse minuti või sekundiga.Ma ei ole rikas aga samas ei meeldi mulle see tõmblemine kopika pärast sinna ja tänna.Samas eesti inimene on juba nii ära hellitatud, et suisa otse tegelikult antakse juba märku, et tahan tasuta ja kohe.
Ja ma arvan, et varsti istute, operaatorist olenemata, minuti hinna otsas. icon_biggrin.gif

Sellega küll nõus ei ole! Põhimõtteliselt tahtis EMT ju hakata rohkem raha võtma ilma midagi vastu andmata. Ja veel nii rumalate ja valelike põhjendustega.

Mina viisin oma nr TeleYks juurde üle sellepärast, et mu jaoks oli EMT käitumine väiklane ja jõhker. Vaja oli tegelikult üsna vähest, sest kõned hakivad ja katkevad, kui üldse õnnestub alustada. Eile näiteks oli vaja vennaga rääkida, levi mul siin viimase peal, aga kõne kadus äkki uttu ja uuesti valida ei õnestunud järgmise minuti jooksul 6 katsega, alles 7 õnnestus. Mitte mingit teadet, lihtsalt kolm kiiret piiksu, vahetult peale nupulevajutust. Hoolimata täislevist ei saa telefon tugijaamas löögile, metsas/eramurajoonis?

See, et mul jääb nüüd kuus mobiiliarvest vähemalt kasti beer_yum.gif raha üle, on mu jaoks puhas preemia hea käitumise eest icon_razz1.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 21:44:27 vasta tsitaadiga

Ma olen ka seda kolme piiksu värki tähendalnud. Seni arvasin, et see on üks mu telefoni iseärasustest :/.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.12.2007 21:59:21 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Diilile ikkagi tuleb minutipõhjane arvestus.


on peded thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.12.2007 22:00:23 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Tanel kirjutas:
Diilile ikkagi tuleb minutipõhjane arvestus.


on peded thumbs_down.gif
lepinguga ei tule, ära nüüd nii ära ka pööra
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 05.12.2007 22:04:25 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 05.12.2007 22:28:26 vasta tsitaadiga

Ragnar7474 kirjutas:
Ma olen ka seda kolme piiksu värki tähendalnud. Seni arvasin, et see on üks mu telefoni iseärasustest :/.

Ma mõtlesin, et USA iPhonel ÄKKI on tõesti veidikene probleeme Euroopas töötamisega..
Laupäev, kell 1 öösel, Laulasmaal, levi põhjas, EMT - 12ndal katsel hakkas kõne alles kutsuma. Sellele eelnesid 11 korda kolm-piiksu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.12.2007 23:18:29 vasta tsitaadiga

kami kirjutas:
Ragnar7474 kirjutas:
Ma olen ka seda kolme piiksu värki tähendalnud. Seni arvasin, et see on üks mu telefoni iseärasustest :/.

Ma mõtlesin, et USA iPhonel ÄKKI on tõesti veidikene probleeme Euroopas töötamisega..
Laupäev, kell 1 öösel, Laulasmaal, levi põhjas, EMT - 12ndal katsel hakkas kõne alles kutsuma. Sellele eelnesid 11 korda kolm-piiksu icon_neutral.gif
Njah, mul on enamasti aidanud telefonile restart.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 06.12.2007 00:18:14 vasta tsitaadiga

http://www.minupildid.ee/main.php/users/Kuuuurija/EMT/

EMT esialgne plaan oli ikka räige - keskmiselt 50% hinnatõus!
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantka
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 06.12.2007 09:15:11 vasta tsitaadiga

plaan oli ju super kuidas rohkem kasumit teenida, ilma sentigi investeerimata, oleks võinud alandada ainult vähe minuti hinda ka samal ajal ja asi oleks ilmselt enamusele märkamatuks jäänud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Starfield
HV kasutaja
Starfield

liitunud: 13.08.2006




sõnum 06.12.2007 10:33:39 vasta tsitaadiga

Sellest plaanist loobumine oli tegelt suht ette näha. Jama et simpelile ikka jäetakse see nali... Üle kahe aasta Simpel olnud, peab vist siis kliendiks hakkama. icon_rolleyes.gif

Milline emt pakett sobiks mulle? - helistan suht vähe, kõned lühikesed.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.12.2007 10:39:44 vasta tsitaadiga

Starfield kirjutas:
Sellest plaanist loobumine oli tegelt suht ette näha. Jama et simpelile ikka jäetakse see nali... Üle kahe aasta Simpel olnud, peab vist siis kliendiks hakkama. icon_rolleyes.gif

Milline emt pakett sobiks mulle? - helistan suht vähe, kõned lühikesed.


Toksi oma kõneharjumused sisse... ja vaata, mida pakutakse...

https://www.sa.ee/pk/scm.php
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 06.12.2007 11:48:46 vasta tsitaadiga

EMT-d tegema/EMT-d panema - uus majanduslik termin tähendusega: turundusvõtete rakendamine klientidest lahti saamiseks
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 06.12.2007 14:10:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Toksi oma kõneharjumused sisse... ja vaata, mida pakutakse...

https://www.sa.ee/pk/scm.php


Vaatasin, et minu praeguste vajaduste juures oli hetkel kasutatav pakett 47. kohal icon_smile.gif Eks ma teadsin seda varemgi, et võiks mõistlikuma lahenduse leida, aga liigutama hakkasin alles viimaste sündmuste sunnil.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 06.12.2007 15:06:56 vasta tsitaadiga

Riivo77 kirjutas:
tsitaat:
Toksi oma kõneharjumused sisse... ja vaata, mida pakutakse...

https://www.sa.ee/pk/scm.php


Vaatasin, et minu praeguste vajaduste juures oli hetkel kasutatav pakett 47. kohal icon_smile.gif Eks ma teadsin seda varemgi, et võiks mõistlikuma lahenduse leida, aga liigutama hakkasin alles viimaste sündmuste sunnil.


Mul samamoodi. 48 kohal... ikka ei viitsi tõmmelda

_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 07.12.2007 11:54:47 vasta tsitaadiga

Proovisin ka seda Sideameti kalkulaatorit, kuid ma ei saa aru, mida see arvutab. Õigesti see igatahes arvutada ei oska.
Sisestasin suht suva lähteandmed: EMT võrku 60 min, Elisasse 20 min, Tele2 10 min, Elioni 30 min, 5 SMSi, kokku 100 kõnet ja 25% kasutusest õhtusel ajal.

Tulemuseks sain:
1. Elisa TeleYks Kuus 86,56 kr
2. Elisa TeleYks Neli 100,85 kr
3. Tele2 Hinnaliider100 104,95 kr

Minu arvutuse tulemused on siin:
Teenus Kogus Ühik Teleykshind Tele2hind Teleykssumma Tele2summa
Emt 60 min 0,78 0,75 46,8 45
Elisa 20 min 0,78 0,75 15,6 15
Tele2 10 min 0,78 0,75 7,8 7,5
Elion 30 min 0,78 0,75 23,4 22,5
SMS 5 tk 0,78 0,99 3,9 4,95
kõnesid 100 tk 0,68 0 68 0
KOKKU Teleyks 165,5 Tele2 94,95

Kui Tele2 hinnavahe 10 krooni on seletatav paberarve soovimisel lisanduva 10 krooniga, siis Teleyhe hinnaerinevust ei oska ma millegagi seletada. Kas keegi oskab?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 07.12.2007 12:30:31 vasta tsitaadiga

teleyhel on kõnealustustasu icon_wink.gif tele2 hinnaliidril seda lollust ei ole icon_wink.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 07.12.2007 12:57:02 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
teleyhel on kõnealustustasu icon_wink.gif tele2 hinnaliidril seda lollust ei ole icon_wink.gif


Seda minagi! Aga kuidas see kalkulaator saab Teleyhe tulemuseks 86,56 kr? Isegi kui ma oma saadud tulemusest lahutan maha 68 krooni kõnealustustasu, ei saa ma ikka nii väikest summat, nagu näitab sideameti kalkulaator! Mis trikk seal on?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2007 12:59:10 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
SurfData kirjutas:
teleyhel on kõnealustustasu icon_wink.gif tele2 hinnaliidril seda lollust ei ole icon_wink.gif


Seda minagi! Aga kuidas see kalkulaator saab Teleyhe tulemuseks 86,56 kr? Isegi kui ma oma saadud tulemusest lahutan maha 68 krooni kõnealustustasu, ei saa ma ikka nii väikest summat, nagu näitab sideameti kalkulaator! Mis trikk seal on?


Tele üks maksab sideametile altkäemaksu, et see näitaks tema pakkumisi soodsamaks icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif
Eks mingi kala ole sees seal jah... aga alguses seal mingi kiri ka, et nad ei vastuta tulemuste õigsuse eest... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 07.12.2007 14:30:28 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Lähimad riigid, kes rakendavad minutipõhilist arveldust - Soome ja Rootsi...


Jah, aga kas tegemist minutipõhise arvestamisega, kus aastatuhandeid kehtinud matemaatikareeglid (loe: ümardamisreeglid) kehtivad või on tegemist EMT poolt plaanituga samaväärsega, et ümardada osatakse vaid ülespoole?

Ma arvan, et mitte kellelgi poleks midagi selle vastu (olnud), kui alla 30 sekundilised kõned kõik tasuta olnuks, 30-90 sekundilised kõned 60 sekundi (loe: 1 minut) hinnaga jne...

Kui aga see minutipõhisus tuleb, ja tuleb samal kujul nagu EMT plaanis, siis ma ei saa aru, kuidas Eesti seadusandlus (ja Tarbijakaitse) laseb tegutseda firmal, kes müüb mingit teenust, mille ühiku hind (olgu selleks siis sekund või minut), on muutuva suurusega. See on sama hea, kui poest piimapakki ostes kassas arvuti genereerib piimale juhusliku hinna vahemikus X kuni 2X. Kas tarbijakaitse nimetaks seda ka firma hinnapoliitikaks ja ütleks, et see pole tema asi?

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.12.2007 16:05:24 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
teleyhel on kõnealustustasu icon_wink.gif tele2 hinnaliidril seda lollust ei ole icon_wink.gif

Tele2 Hinnaliider 100 pole kõnealustustasu, aga Hinnaliider 75 on icon_wink.gif
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 07.12.2007 16:14:24 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
SurfData kirjutas:
teleyhel on kõnealustustasu icon_wink.gif tele2 hinnaliidril seda lollust ei ole icon_wink.gif


Seda minagi! Aga kuidas see kalkulaator saab Teleyhe tulemuseks 86,56 kr? Isegi kui ma oma saadud tulemusest lahutan maha 68 krooni kõnealustustasu, ei saa ma ikka nii väikest summat, nagu näitab sideameti kalkulaator! Mis trikk seal on?

Vaata, selle Teleyks Kuus paketiga on selline isevärki lugu, et esimene Eestisisene minut on tasuta. Sisuliselt on muidugi tegemist minutipõhise arvestusega, kus kõnealustustasu 0,68kr maksab terve esimese minuti eest. Edasi läheb arvestus sekundi täpsuse ja natuke kallimana.

Lugemisoskus tarviline vara
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sults
HV veteran

liitunud: 06.09.2004




sõnum 07.12.2007 17:50:44 vasta tsitaadiga

kellu kirjutas:
Vaata, selle Teleyks Kuus paketiga on selline isevärki lugu, et esimene Eestisisene minut on tasuta. Sisuliselt on muidugi tegemist minutipõhise arvestusega, kus kõnealustustasu 0,68kr maksab terve esimese minuti eest. Edasi läheb arvestus sekundi täpsuse ja natuke kallimana.

Sellisel juhul peaks sõltuvalt kõnede kestuse jaotusest olema Teleyhe paketi arve eespool toodud andmete juures 87,5 (kui kõik kõned on vähemalt 1 minuti pikkused) kuni 163,43 (kui peaaegu kõik kõned on 1 sekundilised ja vaid 1 neist on kestuselt kogu ülejäänud aja, 118 minutit ja 21 sekundit, pikkune) kr.

Ja kuna isegi miinimum on suurem kui Sideameti kalkulaatori tulemus, on isegi minu väidetava lugemisoskuse puudumisega raske seletada, kuidas kalkulaator saab tulemuseks 86,56 kr
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kellu
HV kasutaja
kellu

liitunud: 26.03.2002




sõnum 07.12.2007 21:35:54 vasta tsitaadiga

Sults kirjutas:
Sellisel juhul peaks sõltuvalt kõnede kestuse jaotusest olema Teleyhe paketi arve eespool toodud andmete juures 87,5 (kui kõik kõned on vähemalt 1 minuti pikkused) kuni 163,43 (kui peaaegu kõik kõned on 1 sekundilised ja vaid 1 neist on kestuselt kogu ülejäänud aja, 118 minutit ja 21 sekundit, pikkune) kr.
Ja kuna isegi miinimum on suurem kui Sideameti kalkulaatori tulemus, on isegi minu väidetava lugemisoskuse puudumisega raske seletada, kuidas kalkulaator saab tulemuseks 86,56 kr

Ära nüüd põe.

Mida ma oskan arvata, on asjaolu, et Sideameti käsutuses olevate progejatel on statistilisi andmeid, mida meil ei ole. Arvatavasti on kõnepikkuste statistiline jaotus mingite parameetritega Gaussi kõverik. Neil on need andmed, nad saavad neid arvestada.
Me neid parameetreid ei tea. Arvutasime kõne keskmise kestvuse, edasi opereerime selle baasilt. Saan sama summa mis sa. Tootetingimuste järgi on tegemist kõige optimistlikuma stsenaariumiga (kõige rohkem esimesi minuteid).

Mis tähendab, et SA-l on kussagil bugi. Esiti arvasin, et SA progejad lammutavad SMS hindade kalkuleerimisel arvatavasti ka KAT-ga. icon_smile.gif Arvatavasti nad rakendavad SMS kestvusele lisaks ka seda jaotust. Muud seletust ma niimoodi jokkis peaga välja ei mõtle. icon_razz1.gif

P.S. Tühja sellest lugemisoskusest, arvutada oskad paremini kui keskmine progeja.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnad »  EMT loobus minutipõhise hinnaarvestuse plaanist mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.