Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Apple iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 30.10.2007 11:50:42 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
bugbrake, sina võib-olla lepid telefoniga, mis kõlbab ainult helistamiseks, kuid tänapäeva inimesi see ei rahulda enam ja ma ei näe ka mõtet soetada endale hädist 1500.- klotsi, kui rahakott kannatab tunduvalt rohkem, et endale lubada paremate funktsioonide ja lisavõimalustega telefoni.


Tänapäeval on jah tekitatud päris palju vajadusi meedia poolt, muuhulgas ka siis vajadus all-in-one seadme järgi, mis mängib mp3, videot, on fotokas ning muuhulgas saab ka helistada. Sama on ka laptopide promomisega, mis on viinud selleni, et inimesed arvavadki, et "tänapäeva kiire elutempo" juures on hädavajalik Tallinn-Tartu rongis internetti kasutada või siis vähemalt filmi vaadata.

Aga üldiselt ei vii mu jutt ilmselt kuhugi, karavan läheb ikka edasi.
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draax
HV veteran
Draax

liitunud: 21.03.2005




sõnum 30.10.2007 12:56:19 vasta tsitaadiga

earthbeat kirjutas:
mac86 - ma ei ole kül väga kindel kuid arvan siiski, et ühilduvus Linuxiga on suht 0. Mis tähendab äriklass ? Mailiga saadetud pdf'id doc'id asjad saab lahti... cal on suht kobe... nädala vaadet ei ole kuid see ei ole suur probleem.


Äriklass tähendab minu arust eelkõige seda, et helistamine peab olema lihtne ja mugav. See on must have asi ja tundub, et just helistamise funktsioon on iPhone'i puhul kõige vähemtähtis (vt. pikem review mida eespool on lingitud).
Mul on olnud töö juures perioode, kus mobiilikõnede arv päevas ulatub 100-200ni ja siis hakkab telefoni kasutusmugavus või selle puudumine (just kasutusmugavus kui telefon, mitte kui pildibrauser või muusikamängija) väga hästi esile tulema.
Teine 'must have' asi on see, et aku peab kestma nagu loom, et see kõnede maht vastu pidada - ja just aku tundub olevat teine iPhone'i nõrk koht.

Nii et äriklassi alla seda telefoni kohe kuidagi ei liigitaks icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mac86
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2005




sõnum 30.10.2007 13:30:19 vasta tsitaadiga

Mina mõtlen äriklassi juures just seda,et saan õigel hetkel olenemata asukohast kiiresti meilidele vastata ja weebi kasutada.Samuti kontaktid ja kalender on olulisel kohal - just sooviks kiiret ja mugavat aparaati selle poole pealt.
Pdf'id ja doc'id saab lahti,aga kas wordi ja exeli moodi proged on olemas või võimaliks lisada...et oleks dokumentide kirjutamis ja muutmis funksioon just olemas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 30.10.2007 13:44:46 vasta tsitaadiga

vist mitte?
Helistamine on minumeelest kül lihtne... vähemalt mu eelneval T630'l oli se keerulisem icon_neutral.gif
Aku... hmmm... ma pole ikka selleni jõudnud, et teda ainult helistamiseks kasutada... reedel hommikul laadisin ja kasutasin muusika kuulamiseks ja käisin lugesin ka foorumeid... eile õhtul panin uuesti laadima ... seega peaaegu 4 päeva. Kui muusika ja web välja arvata siis peaks pidama kyl.
Apple ise ütleb, et 8h kõneaega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fbrz
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 31.10.2007 19:36:27 vasta tsitaadiga

Noname, ma täiendaks veel sinu toodud nimekirja:
482. See ei küpseta mulle pannkooke
651. Ei prindi fotosid kohe välja
999. Ei loe mu mõtteid

aga kui nüüd tõsisemalt rääkida, siis peale kahepäevast kasutamist (üks kontoris, teine hommikust õhtuni linna peal kohtumistel jne käies) võib öelda, et väga hea aparaat! Üldiselt on plussidest palju räägitud, aga mind panid muhelema järgmised asjad:
+ sünkroniseerimine on väga sujuv ja mugav (kasutan MacBooki ja OS X Tiger), ka e-maili seaded võetakse automaatselt soovi korral
+ backupi tegemine kogu telefoni seadetest ja vajalikust infost - väga äge asi. ma ei tea, kas see tehti lihtsalt automaatselt või ainult enne restore/update protsessi, aga igatahes oli hea avastada peale restore ja uue unlocki tegemist (seda oli vaja, et youtube tööle saada) tundis iTunes kohe ära, et siia arvutisse on juba varem iPhone pandud ja pakkus eelnevate seadete/andmete taastamist.
+ google maps. ootamatult funktsionaalne! arvasin, et tegemist on oluliselt kärbitud versiooniga päris asjast, aga tegelikult saab täiesti vabalt märkida näiteks teekonna punktist a punkti b (sealjuures ka väiksed külad leitakse üles) ning last iPhonel ennast juhendada. Või siis valid mingi asukoha ning seod selle inimesega.
+ lisaprogrammide installeerimine. valid nimekirjast programmi, vajutad install, ootad mõned sekundid ja ongi olemas. mõnus on see, et kõik asjad on ühte-kahte kohta koondatud. muljetavaldav on ka juba tehtud programmide hulk arvestades, et asi on turul üsna lühikest aega olnud
+ üldine kasutusmugavus on ka vägaväga hea - kuidagi hea enesetunde tekitab ilusate ja lihtsate asjade kasutamine
+ kõne kvaliteet tundub mulle subjektiivselt palju parem kui eelmisel telefonil (SE W580i). Samuti kuulen ilusti teist poolt ka linnamüras, SE puhul pidis leidma väga täpselt õige asendi, et midagi kuulda (volüüm muidugi maksimaalse peal)

loomulikult on ka päris palju asju, mis häirisid:
- telefoni peab häkkima
- kui sõnumi saatjaks ei ole number vaid mingi tekst (alphanumeric sender), siis kaotad ligipääsu sõnumite osale üldse. väga nõme viga, aga tagajärgede likvideerimiseks on õnneks tehtud eraldi 3. partei programmijupp
- e-maili osas on kohe palju halbu asju:
--- spämmifilter puudub
--- kirju peab ükshaaval kustutama
--- kaustu ei saa ise teha
- wifi levi ei paista olevat kõige parem
- kõrvaklapi auk ei ole standardne
- kui muusika mängib, siis paistab, et ei ole mingit mõnusat võimalust seda taskust kontrollida välja arvatud volüüm külje peal olevate nuppudega. SonyEricssoni puhul oli mõnus see, et neid nuppe pikalt all hoides sain järgmist või eelmist lugu panna.
- iPodi osa tundub mõnes aspektis pisut halvem kasutada kui Walkman seeria telefonidel muusikapleier.


Üldised kommentaarid:
see on-screen keyboard vajab küll harjumist, aga hetkel tundub mulle, et suudan juba kiiremini trükkida kui tavalise mobiiliklaviatuuriga isegi arvestades vigadega.
liiga suur see asi kindlasti ei ole, mahub ilusti taskusse ja käes on ka paras hoida
teistele demodes tekitab mõnusa wow efekti. eriti neis, kes pole midagi kuulnud applest ja iphonest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2007 20:20:53 vasta tsitaadiga

fbrz, saan ma õigesti aru, et sul on telefonis Google Maps eesti versioon...ehk siis ringi kõndides näitab kaarti ja sinu teekonda ? ...võib tunduda rumala küsimusena, kuid ma ise pole sellist asja kasutanud...veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.10.2007 20:29:35 vasta tsitaadiga

google maps on ka mul w810's olemas (google mapsi lehelt sikutasin)
kaartide kvaliteet on sama, mis arvutist vaadates, kiirus on samuti hea juba edgega
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 31.10.2007 20:41:45 vasta tsitaadiga

fbrz kirjutas:
loomulikult on ka päris palju asju, mis häirisid:
- kui sõnumi saatjaks ei ole number vaid mingi tekst (alphanumeric sender), siis kaotad ligipääsu sõnumite osale üldse. väga nõme viga, aga tagajärgede likvideerimiseks on õnneks tehtud eraldi 3. partei programmijupp

- wifi levi ei paista olevat kõige parem

- kui muusika mängib, siis paistab, et ei ole mingit mõnusat võimalust seda taskust kontrollida välja arvatud volüüm külje peal olevate nuppudega. SonyEricssoni puhul oli mõnus see, et neid nuppe pikalt all hoides sain järgmist või eelmist lugu panna.


Mis 3 poole värgist sa räägi... oleks kaa huvitatud.

WiFi levi on telefoni kohta super. SE P1i ei saa näiteks ligitalegi + kogu wifi majandamine thumbs_up.gif

Kui sa selle mic/puldi peal korra vajutad siis jääb lugu seisma... kui 2 korda kiiresti siis paneb järgmise loo... aga ega ta ülearu mugav pole kyl.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fbrz
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2004




sõnum 31.10.2007 21:02:57 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
fbrz, saan ma õigesti aru, et sul on telefonis Google Maps eesti versioon...ehk siis ringi kõndides näitab kaarti ja sinu teekonda ? ...võib tunduda rumala küsimusena, kuid ma ise pole sellist asja kasutanud...veel icon_razz.gif

ei seesama versioon. ta ei näita sinu teekonda kuna tal pole GPSi ju, aga kui sa tead, et sa tahad minna näiteks tartust haapsallu, siis sisestad linnade nimed ja ta teeb sulle mõnusa step-by-step legendi, kus kirjas, mis nurga peal kuhu keerama pead jne.

mikk36 kirjutas:
google maps on ka mul w810's olemas (google mapsi lehelt sikutasin)
kaartide kvaliteet on sama, mis arvutist vaadates, kiirus on samuti hea juba edgega

ohhoo, väga äge. peab ka proovima kui vana telefoni peale tagasi lähen (iPhone ainult nädalaks kasutada icon_sad.gif ). just eks ekraani mõttes on kindlasti veits kehvem, aga asjad saab mõlemaga aetud ma usun.

earthbeat kirjutas:

Mis 3 poole värgist sa räägi... oleks kaa huvitatud.

mul on "desktopil" selline ikoon nagu Installer, selle avades näen programmide listi, mida saan installida. Utilities kategoorias on selline asi nagu SMSD - see tulebki peale lasta ja siis on ilusti desktopil uus vastav ikoon.

earthbeat kirjutas:

Kui sa selle mic/puldi peal korra vajutad siis jääb lugu seisma... kui 2 korda kiiresti siis paneb järgmise loo... aga ega ta ülearu mugav pole kyl.

tänud vihje eest!! ma arvasin, et see asi ongi lihtsalt mikrofon. oleks need klapid ainult natukenegi parema kvaliteediga ja in-earid...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
earthbeat
HV kasutaja
earthbeat

liitunud: 12.04.2006




sõnum 31.10.2007 21:50:49 vasta tsitaadiga

fbrz kirjutas:
oleks need klapid ainult natukenegi parema kvaliteediga ja in-earid...

Ojaa... in-eare oleks sinna hädasti vaja... loodan, et apple laseb sellised asjad ka iPhonele välja.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.10.2007 22:00:11 vasta tsitaadiga

Kes ei raatsi originaali osta:
https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=item.info&id=2227846

_________________
Kommentaarid: 140 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004




sõnum 01.11.2007 14:54:41 vasta tsitaadiga

Paras leim koopia ikka, vaatasin youtubest selle kohta kunagi.

Keegi Griffini Tunebudse on proovinud? Peaksid nigu olema iphone/pod jaoks tehtud. Kaubamajas apple vms poes olid.

Üks asi muidugi häirib, nimelt Safari crashib. Raadiot tahaks ka icon_biggrin.gif

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 04.11.2007 16:16:46 vasta tsitaadiga

Aretatakse spetsiaalset 3rd-party programmi, mis mängiks veebiraadioid.

-edit- Üks küsimus 1.1.1 iPhone omanikele: Kas iTunes WiFi Music Store lahtihäkitud iPhone'i peal töötab? Tean, et kasutajat ei saa eestlased küll teha, kuid kas preview'sid saab kuulata?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trek
HV kasutaja
Trek

liitunud: 01.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.11.2007 11:34:48 vasta tsitaadiga

oliv3r kirjutas:
Aretatakse spetsiaalset 3rd-party programmi, mis mängiks veebiraadioid.

-edit- Üks küsimus 1.1.1 iPhone omanikele: Kas iTunes WiFi Music Store lahtihäkitud iPhone'i peal töötab? Tean, et kasutajat ei saa eestlased küll teha, kuid kas preview'sid saab kuulata?


Jep, preview'sid saab kuulata küll:)
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 05.11.2007 18:21:34 vasta tsitaadiga

Väga hea, saab natukenegi loost aimu, kui sõber räägib mingist laulust, et küll on hea lugu.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 06.11.2007 18:30:58 vasta tsitaadiga

kas on midagi juba kuulda järgmisest põlvkonnast? varsti juba aasta täis icon_wink.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.11.2007 14:41:29 vasta tsitaadiga

http://www.postimees.ee/221107/esileht/olulised_teemad/tarbija24/tehnika/297172.php - siin toodud hinnad on kolm korda üle sellest eelpooltoodud 4,5K. Kas ameeriklased peavad eurooplasi pooletoobisteks või teisejärgulisteks inimesteks, et siia tulles maksavad asjad 15K icon_evil.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 12.02.2008 18:31:13 vasta tsitaadiga

kuidas siis iphoneil akude vahetamine käib.ega akud pole ju igavesed ja kõik inimesed ei osta omale telefoni paariks aastaks.Ühelgi ipodil ei saa ju ka akut vahetada.Mis te i pod touchist arvate.Plussid miinused.Eeliseks iphoni ees on kindlasti garantii.telefon on mul olemas ja sellega olen rahul.huvi pakuvad just wifi ja muusika-,video-mängija.Samas kui touchi natuke häkkida,siis saab sinna iphone-i tarkvara panna.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[Pec]
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2003




sõnum 12.02.2008 21:41:47 vasta tsitaadiga

Kui kindel sa oma viimases väites oled? Millegipärast kahtlen selles sügavalt
_________________
www.kolkbeer.ee
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliv3r
HV kasutaja
oliv3r

liitunud: 24.05.2006




sõnum 12.02.2008 21:49:48 vasta tsitaadiga

See on võimatu - tal pole ju telefonikiipigi sees, kuulaist rääkimata. Äkki mõtlesid midagi muud ikka?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 13.02.2008 16:45:48 vasta tsitaadiga

ma mõtlesin selles suhtes,et sinna saab nt iphone-i rakendusi installida.selge on see,et ipod touch telefoniks ei muutu.Viimases digis oli ipod touch parim videosid näitav mp3 mängija.Seal oli kirjas,et kui natuke häkkida siis saab kasutada iphone-i rakendusi.Samas touchi ja iphone-i suurim vahe on telefonimooduli ja kaamera puudumine.Kõik muu on ju tegelikult tarkvaras või olen ma millestki valesti aru saanud. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 13.02.2008 20:15:58 vasta tsitaadiga

Loogiline ka ,et parim videosid näitav mp3 mängija , hinnasilt näitab juba seda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavka007
HV kasutaja
tavka007

liitunud: 12.02.2008




sõnum 14.02.2008 16:03:08 vasta tsitaadiga

hind on jah teisest klassist kui teistel mp3 mängijatel.Kas ta on ikka parem kui ipod classic.Olen kuulnud,et touchi aku peab vähe vastu.Classicul lausa poole kauem,kui touchil.Touchil jälle puutetundlik ekraan ja wifi icon_biggrin.gif .Kas touchil on kõvaketas või flash mälu.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 14.02.2008 17:05:22 vasta tsitaadiga

Videote vaatamisel on kõige olulisem jah aku ning muidugi suur ekraan , mida classicu kohta küll öelda ei saa , eks tal väiksema ekraani pärast ongi paremini kestev aku.

Aga räägi iPod touchist vastava teema all , see on siiski iPhone teema icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sponge
HV Guru
Sponge

liitunud: 28.08.2004




sõnum 31.03.2008 11:40:18 vasta tsitaadiga

keegi pilti viitsib ipodiga teha? Tahaks pildi kvaliteeti näha enne kui enda riistapuu kätte saan icon_lol.gif
Kommentaarid: 398 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 323
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Apple iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.