|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
30.11.2006 17:41:24
|
|
|
Olen nüüd ka selle telefoni omanik.
Üldiselt hea telefon on. Kõlarite heli on super, ekraan suur ja terav, kaamera täitsa hea, tähelepanuväärne on 640x480 video. Kasutada on mugav ja kõike muud, ei hakka sellest pikemalt kirjutama.
Aga ega ilma miinusteta ei saa. Netiühendus on nii GPRS, EDGE kui 3G läbi väga ebastabiilne, vahel lihtsalt keeldub lehte laadimast, ehkki ühendus peaks olemas olema. Lasin 04.91 softi peale, paremaks ei läinud midagi.
Teiseks, häälvalimise on Nokia põhjalikult piixu keeranud. Nimelt peitub telefonis selle sarnane, kuid tugeva soome aktsendiga kõnesüntesaator, mis kõigile telefoniraamatus olevatele nimedele tunnussõnad genereerib ja need siis aluseks võtab. Praegu on SIM kaardil ca 20 nime ja isegi selle hulgaga paneb telefon 40% juhtudest äraarvamisega mööda. Ei kujuta ette, mis peale kogu telefoniraaamatu kopeerimist (üle 400 nime) juhtub.. Kõige jamam on, et kasutaja ei saa valida, milliste nimedega häälvalimist kasutada soovin (nt valin need 10 kontakti, kellele hands-freega helistada on vaja, nende hulgas on telefonil lihtsam valida). Ja miks ei võinud Nokia jätta vana head tunnussõna sisselugemist, mis isegi rattasõidul 6230 ja Bluetooth HF'iga perfektselt toimis?
Ja aku peab 1-2 päeva, rohkem ei saa kuidagi. Siin teemas mainitud 3-4 päeva jääb kättesaamatuks.
Muidu asjalik föön, ilus ja mugav kasutada, aga eelnimetatud miinused paraku häirivad.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puna
HV Guru

liitunud: 18.08.2003
|
30.11.2006 21:27:58
|
|
|
| 3G röövib räigelt vooli kui ei ole koguaeg selle alas.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
01.12.2006 02:38:27
|
|
|
| puna kirjutas: |
| 3G röövib räigelt vooli kui ei ole koguaeg selle alas. |
Selles asi ongi, et 3G on välja lülitatud. Vahel harva lülitan sisse, teen netis asjad ära ja panen kohe kinni ka.
Täna ei ole eriti näppinud, õhtul läks üks pulk vähemaks. Näis, kuidas homme peab.
Kas võib asi selles olla, et suht esimese laadimise alguses lülitasin telefoni korra sisse (oli üks kõne vaja teha ja natuke katsetasin kaamerat ka )? Kui tähtis esimene laadimine Li-Polymer akule on?
EDIT: Täna eriti ei helistanud ega surfanud, diktofoniga lindistasin võib-olla mõnikümmend minutit ja õhtul sai mängides tühjaks. Väga hea, Caveman, ootan.
EDIT 2: Miinusena võib lugeda ka selle, et Nokia 3D Rally mäng üpriski keeruline ja halvasti mängitav on. Juba teise autoga ei keera kurvides välja ja paneb pidevalt puusse, pidur toimib aga number 8't vajutades, mida teatavasti 4 ja 6'ga pöörates kerge tabada ei ole. Miks pole keegi selle peale tulnud, et 5'ga parem pidurdada oleks? Ja nõuded medalite võitmiseks võiks ka kui mitte kergemad, siis vähemalt valitava raskustasemega olla. Piix krt, hea mäng, aga vanduma ajab.
EDIT 3: tuleb meelde, et 6230 Li-Ion aku küll kuu ajaga paremaks ei läinud. Laadisin alguses iga öö või üle päeva ja jäingi laadima. Kas Li-Polymer akudega on teisiti, et mahutavus alguses suureneb kasutamisega?
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 02.12.2006 02:16:26, muudetud 4 korda |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
01.12.2006 22:43:27
|
|
|
Mitte väga oluline.
Oota paar nädalat kuni kuu, usun, et siis peab kõvasti rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.12.2006 14:35:03
|
|
|
keegi oskab lihtsalt ära seletada kuidas tollel telefonil tuleks netiseaded paika panna
et saaks kenasti kasutada programmi quickIM
ericssoniga on imelihtne, igale variandile saab määrata oma profiili, aga tolle nokiaga pole veel suutnud asja korda saada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
04.12.2006 17:27:20
|
|
|
| libe kirjutas: |
keegi oskab lihtsalt ära seletada kuidas tollel telefonil tuleks netiseaded paika panna
et saaks kenasti kasutada programmi quickIM
ericssoniga on imelihtne, igale variandile saab määrata oma profiili, aga tolle nokiaga pole veel suutnud asja korda saada  |
Mis operaator sul on?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
04.12.2006 17:29:24
|
|
|
| dst kirjutas: |
| libe kirjutas: |
keegi oskab lihtsalt ära seletada kuidas tollel telefonil tuleks netiseaded paika panna
et saaks kenasti kasutada programmi quickIM
ericssoniga on imelihtne, igale variandile saab määrata oma profiili, aga tolle nokiaga pole veel suutnud asja korda saada  |
Mis operaator sul on? |
elisa
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
04.12.2006 21:10:26
|
|
|
libe, muidu nett töötab? Elisal käib seadete tellimine sõnumiga ELISAEESTI NOKIA 6233 numbrile 15300 (tasuta).
Ise kasutan MSNi jaoks WAP aadressi mob.e-messenger.net.
Aga netiühendus võiks stabiilsem olla, alatihti ei õnnestu lehe laadimine, natukese aja pärast uuesti proovides töötab. Vahel ajab täitsa närvi, 6230 on kõvasti stabiilsem.
Aku venitab 2 päeva kui ülemäära mitte näppida, praegu juba piiksub. Kas Li-Polymer akud saavutavad täieliku mahtuvuse tõesti paari nädala kuni kuu pärast, Caveman?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.12.2006 00:36:40
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
libe, muidu nett töötab? Elisal käib seadete tellimine sõnumiga ELISAEESTI NOKIA 6233 numbrile 15300 (tasuta).
Ise kasutan MSNi jaoks WAP aadressi mob.e-messenger.net.
Aga netiühendus võiks stabiilsem olla, alatihti ei õnnestu lehe laadimine, natukese aja pärast uuesti proovides töötab. Vahel ajab täitsa närvi, 6230 on kõvasti stabiilsem.
Aku venitab 2 päeva kui ülemäära mitte näppida, praegu juba piiksub. Kas Li-Polymer akud saavutavad täieliku mahtuvuse tõesti paari nädala kuni kuu pärast, Caveman?  |
sõnumitega polegi probleemi
aga kuidas raipele selgeks teha, et java appide puhul kasutaks mobiilse interneti profiili?
quickim wap profiiliga ei tööta
ja see e-messenger on kusine
mul on 20MB surfpakett ja quick IM kasutab mobiilset internetti ehk siis kogu tarbitav maht läheb sinna 20MB sisse
ehk mölise kaua jaksad
lihtsalt ei oska telefoni seadistada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.12.2006 01:17:07
|
|
|
libe, kas Opera Mini muidu töötab? See töötab mul WAP profiiliga ka. Proovin, kuidas QuickIM jookseb.
Aga WAP profiili tarbitud maht läheb ikka ka 20 MB sisse, eks?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
05.12.2006 08:33:36
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
libe, kas Opera Mini muidu töötab? See töötab mul WAP profiiliga ka. Proovin, kuidas QuickIM jookseb.
Aga WAP profiili tarbitud maht läheb ikka ka 20 MB sisse, eks? |
wap profiiliga see konks ongi, et läheb selle 35.- MB
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
05.12.2006 09:21:27
|
|
|
Ai sa püha püss... Ja mina surfan rahulikult Opera Miniga veebis ja mõtlen, et elu on ilus.
Eks vaatan tähelepanelikult järgmist arvet..
EDIT: Leidsin võimaliku lahenduse, proovin seda praegu ka ise.
1) Tõmba siit standardseaded. Sellega peaksid saama ELISA WEB nimelise komplekti.
2) Mine Seaded -> Konfiguratsioon, pane saadud ELISA WEB seaded konfigurats. vaikeseadeteks.
3) Vali eelistatud pöörduspunktiks ELISA WEB.
4) Vajuta "Akt. vaikeseaded rakend." - see aktiveerib needsamad seaded rakenduste jaoks.
Ja teoreetiliselt peaks korras olema. Opera Mini igatahes töötab sellega ja paistab isegi tiba kiirem kui enne.
EDIT: seda ma täpselt ei tea, kuidas see telefoni enda brauserit mõjutab. Arvan, et kui Veeb -> Konfiguratsioon menüüs on valitud Vaikimisi, siis kasutab telefon neid seadeid, millest eelpool lõigus rääkisin. Aga seal on lisaks valik "Konto", mille alt saab valida ELISA internet ja Elisa WAP - kas see määrab ära selle, kas andmemaht läheb 35.- sisse või ei? Interneti seadete puhul on avaleheks www.elisa.ee, mitte wap.elisa.ee, seda võiks muuta saada.
Ehk ei ole väga segane jutt... magama
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Caveman
HV veteran

liitunud: 20.08.2003
|
06.12.2006 15:25:17
|
|
|
| .Scorps. kirjutas: |
Aku venitab 2 päeva kui ülemäära mitte näppida, praegu juba piiksub. Kas Li-Polymer akud saavutavad täieliku mahtuvuse tõesti paari nädala kuni kuu pärast, Caveman?  |
Iga aku on nii pagana erinev, et ei saagi aru. Samast partiiga tulnud kahel telefonil on akud nagu öö ja päev, üks peab kohe alguses, teisel läheb tõepoolest peaaegu kuu. Samas mõni ei hakkagi pidama.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
10 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
06.12.2006 16:38:50
|
|
|
Ise akuga rahul... Reedel kell 05.00 oli aku täis, eile kell ~01.00 lülitus välja, vahepeal sai tööle pandud ja jõudsin takso ära tellida, peale seda enam tööle ei läinud. Kokku siis 4 päeva ja 20 tundi Hmm heli alati sees, päevas vähemalt 15 minutit rääkimist + vahepeal niisama näpitud/mängitud/helinad/sms...
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
06.12.2006 17:50:31
|
|
|
Hmh. Ootan siis kuukese ära, praegu küll midagi paremaks pole läinud..
6230'ga oli ka imelik, mul pidas max 2 päeva nagu enamikul, tean aga mõnda üksikut, kellel venitas nädala.
Ei tea kas garantiisse võib minna selle akuga?
EDIT:
| libe kirjutas: |
.Scorps., said sa muidu selle quickIM tööle?
mul pole endal telefonile ligipääsu olnud, pole minu vaid sõbra telefon |
Ei saanud. Nokiast tellitud ELISA WEB seadetega on sisselogimisel varsti Connection Lost, WAPiga jääbki ootama.
Samas peaks mahupaketi puhul ka WAP profiil sinna määratud mahu sisse minema, lihtsalt arvel on nad eraldi välja toodud - nii ütles tuttav mulle. Varsti tuleb arve, siis vaatan sealt järele.
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 06.12.2006 18:17:30, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
06.12.2006 17:52:15
|
|
|
.Scorps., said sa muidu selle quickIM tööle?
mul pole endal telefonile ligipääsu olnud, pole minu vaid sõbra telefon
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
09.12.2006 16:33:09
|
|
|
krt tundub asjalik telefon olevat ja kuna uut telefoni vaja siis järgmine nädal peaks soetama selle ära ... kunagi vaja veel siis 1GB kaart ka sisse osta
pmst. vaatasin elioni poest et meelelahutus all on 2GB mälukaart tundus nagu on kaasas 2GB kaart aga vist siis mitte ja 2GB kaarte vist pole veel kuskil müügis ... samas mõtlesin osta endale SE W810i-d millel on kohe kaasas 512mb kaart ja on kuni 4GB kaart aga no mul on olnud koguaeg nokia ja olen harjund sellega ja see 6233 tundub väga asjalik olevat ka seega peaks ära võtma .. tundub nagu siin teksti järgi suht hea ka olevat .. see viimased paar lehte wap teenuseid jätab mind küll täiesti külmaks ja mängud ka kuid tahaks just telefoni millel on mp3 kuulamis võimalus plus raadio kuna ei viitsi mp3 playerit osta lihtsalt sellepärast et siis on taskus rohkem vidinaid
viimati muutis lopes39 10.12.2006 14:49:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
09.12.2006 21:26:54
|
|
|
412?
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
09.12.2006 22:37:44
|
|
|
kirjaviga?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
10.12.2006 00:14:58
|
|
|
| Henritorop kirjutas: |
|
kirjaviga? |
rahu rahu, ju vast ikka jah kirjaviga, on keegi näinud kaarte mis ei jagu 8-ga? 8-16-32-64-128-256-512-1024-2048....
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jombe555
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2004
|
14.12.2006 17:54:25
|
|
|
Kaua teil ta loadib näiteks kui Galeriid avada? Sekundites? Mul loadib mingi nii 17 sek. On see normaalne?
EDIT: Korras, mälukaart oli vigane. Vahetasin garantiikorras mälukaardi ära ja nüüd galeriid avades teeb ta selle laksust lahti. Telefon ise väga !
viimati muutis Jombe555 14.12.2006 18:58:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
14.12.2006 18:39:28
|
|
|
kas see ei sõltu kaustade arvust ja kaustade mahust MB ?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alzar
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2006
|
15.12.2006 02:15:29
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| kas see ei sõltu kaustade arvust ja kaustade mahust MB ? |
üldjuhul ex kuigi palju ikka möjutab....aga 17 sekki on ikka liiga palju...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
15.12.2006 09:32:49
|
|
|
äkki oled siis miski väga suure videofaili kuhugi kausta kopeerinud ?
või mõni muu vigane fail, mille mämmimine aega võtab.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
15.12.2006 12:29:35
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
äkki oled siis miski väga suure videofaili kuhugi kausta kopeerinud ?
või mõni muu vigane fail, mille mämmimine aega võtab. |
vt Jombe555 postitust, tal probleem lahendatud vigase kaardi väljavahetamise teel
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
15.12.2006 17:30:30
|
|
|
Üldiselt ei soovita otse mälukaardi juurkausta suures koguses ega suuri faile kopeerida, nii võtab kaardi avamine kaua aega. Kaustadesse jaotades saab info kiiremini kätte.
PS: ATF'is oli viimati A-Data gigane kaart 435.- ja 512 MB 195.-... Peab vist ühe ära võtma, 64ne saab krdi kähku täis ja see nõme 5,8 MB varu ka veel... Eriti tore on, et kui video salvestamisel see salapärane limiit kätte jõuab, teatab telefon "Faili ei saa salvestada" ja viskab kogu video minema. Nii mõnigi hea pikk klipp niiviisi kaduma läinud.
Netiühendus on GSM võrgus paremaks läinud, 3G ka, aga siiski suht s*tavõitu. Mõnikord otsustab telefon, et teenus pole saadaval (vahel mõtleb ka muid vabandusi välja) ja ei ühendagi. Nokia, mis see siis olgu?
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
16.12.2006 22:35:56
|
|
|
| A-Data SDC1GB MICRO SD CARD + adapter 435 = Ei tea kas see poes kohe olemas? Pole järel kirjas kas kohal või mitte?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
17.12.2006 00:02:41
|
|
|
Vot seda ei teagi, loodetavasti on võimalik tellida. Esmaspäeval helistan.
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
21.12.2006 01:20:01
|
|
|
| LUGEMISKIIRUS 6 MB/s sellel. Ise ostsin sealtsamast Kingstoni kaardi.. hind 25 krooni kallim, aga selle eest nimi ja lugemiskiirus 8.8 MB/sec.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
10.01.2007 17:45:24
|
|
|
Sai endale ka see telefon eile ära tellitud. Homseks peaks kohal olema. Palju positiivset juttu olen lugenud teilt. Loodan, et pettuma ei pea.
Edit:
Sain telefoni kätte, aga korpusega suutsin juba 1:0 teha, tagumist kaant eemaldades vigastasin kaamera ääre metalli vms. Seisab kinni küll, aga kahju on ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
10.01.2007 21:27:26
|
|
|
Sain üleelmine nädal sünnaks. Hind oli kliendile juba 3890.-. Ma ei saa aru mis nendel nuppudel viga on? Nagu siin mõni varasem vingus. Minu arust head, et nad veel suured kah on. Esmasp. ostsin gigase mäluka kah ja Kingstoni oma maksis Elisa esinduses 680.-Kaamerat ei oska eriti hinnata, kuna pole kaameraga telefoni varem omanud Eelmine oli odav ja üleelmise uputas vend ära Aga menüü vahetus on tõesti kiire, võrreldes eelmisega. Ise pole veel 3G funktsiooni jõudnud kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hardstyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
11.01.2007 13:20:03
|
|
|
välimus liialt "nokia"
kuskilt algusest lugesin et keegi tahab selle telefoniga hallist massist eristuda...heh..vaevalt küll.
aga menüü on küll hea.pildid kenad, aint valgustus võiks olla(nn "välk").see stereereo heli mängib ikka mõnusalt valjemini.nagu ühe valjuhääldi asemel kaks.
ega muudmoodi seda stereod ei taju vist...
et siis minu arvates koledalt tavalises kestas asjalik asi endale ei ostaks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
11.01.2007 16:36:38
|
|
|
| Ainuke formaat, millega saab kõlarite ilu kuulata, on mp4. Gpp 'ga on see jama, et hääl läheb selliseks kuidagi imelikuks. Natuke selliseks mahedaks. vms. Ma teen praegu avc mp4 'ga, aga teisega olid videod lagised. Noh teisel oli kah reso 640x480 avc 'l saab 320x240 panna kah.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
11.01.2007 22:33:09
|
|
|
| pkwild618, miks sa peaksidki 640x480 tegema? Ekraan on ju 320x240.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pkwild618
Lõuapoolik

liitunud: 02.04.2004
|
12.01.2007 15:39:06
|
|
|
| Valiku võimalustes oli 640x480, aga ma pidin ise valiku lisama. 640x480 eraldusvõime on küll, aga siis lagib.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
14 :: |
5 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
13.01.2007 13:16:49
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
Esmasp. ostsin gigase mäluka kah ja Kingstoni oma maksis Elisa esinduses 680.- |
GNT-s oli gigane kingstoni kaart 450.-
///
Keegi flashi asju(*.swf) on sellel telefonil tööle saanud?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
17.01.2007 16:54:05
|
|
|
| Minu aku pidas peale esimest pikemat laadimist 3 päeva. Loodame, et paraneb.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alzar
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2006
|
17.01.2007 17:04:11
|
|
|
ega minul aku üle 4 päeva vastu ei pea...ja ma ei ole väga suur rääkija...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
18.01.2007 09:15:57
|
|
|
| alzar kirjutas: |
ega minul aku üle 4 päeva vastu ei pea...ja ma ei ole väga suur rääkija...  |
3g on välja lülitatud(eespool oli juttu kus menüüs see välja lülitada)? bluetooth ei ole sees 24/7 ?
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
18.01.2007 20:44:40
|
|
|
| pkwild618 kirjutas: |
| Valiku võimalustes oli 640x480, aga ma pidin ise valiku lisama. 640x480 eraldusvõime on küll, aga siis lagib. |
Millega sa teed mp4-ks ja millega reso muudad? Mis programm.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rnkx
HV vaatleja
liitunud: 30.07.2006
|
18.01.2007 21:11:31
|
|
|
| dst kirjutas: |
| pkwild618 kirjutas: |
| Valiku võimalustes oli 640x480, aga ma pidin ise valiku lisama. 640x480 eraldusvõime on küll, aga siis lagib. |
Millega sa teed mp4-ks ja millega reso muudad? Mis programm. |
http://www.erightsoft.net/SUPER.html
Suht hea asi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alzar
HV vaatleja

liitunud: 25.01.2006
|
19.01.2007 00:08:19
|
|
|
| kaupz kirjutas: |
| alzar kirjutas: |
ega minul aku üle 4 päeva vastu ei pea...ja ma ei ole väga suur rääkija...  |
3g on välja lülitatud(eespool oli juttu kus menüüs see välja lülitada)? bluetooth ei ole sees 24/7 ? |
mul on 3g kui ka bt välja lülitatud...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
19.01.2007 13:23:34
|
|
|
| alzar kirjutas: |
| kaupz kirjutas: |
| alzar kirjutas: |
ega minul aku üle 4 päeva vastu ei pea...ja ma ei ole väga suur rääkija...  |
3g on välja lülitatud(eespool oli juttu kus menüüs see välja lülitada)? bluetooth ei ole sees 24/7 ? |
mul on 3g kui ka bt välja lülitatud...  |
No ega üle 4 päeva polegi miskit loota, kui just lihtsalt riiulil ei lase seista. Maksimaalne tulemus on mul 4 päeva, kui väga vähe kasutasin, neljanda päeva õhtul lülitas välja.
Kui aktiivselt kasutada ja kõlaritest muusikat kuulata, on võimalik ka ühe päevaga aku tühjaks lasta. Enamasti peab siiski 2 päeva ära või kukub ära teise päeva õhtul. Kasutan päris palju internetti (Opera Mini) ja kaamerat, eks need ole parajad söödikud ka. Viimasel ajal olen hakanud telefoni 3G peal hoidma, kui tean, et olen levialas ja võib olla vajadus midagi netist järgi vaadata (HV, bussiplaanid..) - 3G'ga on kiirus märgatavalt suurem ja ühendus stabiilsem. Pole ju probleem öösel laadima pista.
EDIT: Paistab, et tulebki edaspidi ainult 3G'ga netti kasutada, vähemalt läbi Opera Mini. GPRS/EDGE laeb heal juhul ühe lehekülje ära, viskab palitu varna ja jääb magama J-U-B-E !
_________________ Tere hommikust!  |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
21.01.2007 13:58:40
|
|
|
| Kuidas teil korpused vastu peavad? Kuidas loksumisega on? Jagage kogemusi!
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
21.01.2007 18:48:52
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Kuidas teil korpused vastu peavad? Kuidas loksumisega on? Jagage kogemusi! |
pool aastat kasutanud ja ikka rahul. loksumist midagi ei ole, mõned väiksed kriimud on tekkinud taskus, aga pole eriti hoidnud ka. esimene telefon üle pika aja mis mul nii kaua kasutuses on olnud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aksel
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.11.2002
|
22.01.2007 10:38:25
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Kuidas teil korpused vastu peavad? Kuidas loksumisega on? Jagage kogemusi! |
6 kuud igapäevast kasutamist -> väga hea näeb seni välja
_________________ rohkem liha riigile |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dst
HV kasutaja
liitunud: 09.04.2005
|
23.01.2007 00:22:58
|
|
|
| WerteX kirjutas: |
| Kuidas teil korpused vastu peavad? Kuidas loksumisega on? Jagage kogemusi! |
Oktoobrist kasutuses, korpusel ühtegi kriimu, aga see aku kaas ei hoia enam nii hästi.
Nii tahaks infot videode kohta... tegin ühest avi-st Super-ga mp4... reso 320x240... suurus tulu 407MB... telefonis läägib (loe:jõnksub/tõmbleb) ning heli pole üldse. Kui suur see suurus(maht) peaks olema (maksimaalne), et ei jõnksuks? Mis kvaliteet? FPS? Heli profiil/kvaliteet?
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.Scorps.
HV Guru

liitunud: 24.05.2004
|
23.01.2007 02:23:54
|
|
|
Kasutusel novembri lõpust ja välimus on väga hea. Külgede plastpaneelidele on väiksed kriimud tekkinud ja väheke ka taha, seda ilmselt telefoni laual hoidmisest (peaks eraldi vibrata profiili tegema selleks või pehmele alusele panema). Ekraanil olev kile on alles ja ühest kohast kriibitud, enne ära ei võta, kui uue kaitsekile ostan. Kummikattega osad, metallraam ja nupustik on ideaalses korras, kui nad puhtaks pühkida. Just, sõrmejäljed jäävad hästi peale ja täielikuks mahasaamiseks on vaja ilmselt väga õrnalt niiskeks tehtud mikrokiust puhastuslappi. Paraku tekivad nad ikka ja jälle uuesti, kuid väga hullusti silma õnneks ei paista.
Mustaks läheb ka kaamerasilm, mida paratamatult iga kord enne pilti puhastada ei jõua. Kaks näidispilti ka: läbi rasvase objektiivi ja peale puhastamist.
_________________ Tere hommikust! 
viimati muutis .Scorps. 23.01.2007 10:29:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 265 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WerteX
HV Guru
liitunud: 31.03.2004
|
23.01.2007 08:55:13
|
|
|
| Peaks ka kaitsekile ostma ekraanile, aga kust neid saab?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
306 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|